Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • No jak tohle dopadne?

  acs197.10.2020 23:21reagovat

  Pro Ligovou fotbalovou asociaci i samotné kluby je pokračování soutěží naprosto stěžejní. Navíc to má i mezinárodní přesah. Už ve čtvrtek 22. října totiž čeká Spartu první utkání v rámci základní skupiny Evropské ligy, doma vyzve Lille.

   

  Pokud by mezitím došlo k dalšímu zpřísnění opatření, která by postihla i profesionální sport, nemohli by Pražané velmi pravděpodobně zmíněný zápas odehrát na Letné, a museli by do azylu. Ať už v německých Drážďanech, nebo třeba na severu Rakouska. Leda že by si vyjednali výjimku a mohli hrát doma na Spartě, samozřejmě bez diváků.Údiv

 • Repre

  DaveACS7.10.2020 19:11reagovat

  Můžeme sledovat dva hráče, po kterých jsme mlsně koukali toto, nebo minulé přestupové období.

   

  Vydra je sice agilní a má dobrej pohyb, ale řešení situací má jako Tetteh. Přiznám se, že mockrát jsem ho za poslední rok neviděl, takže nevím, jestli to třeba není jen tento zápas.

  Petrášek skvělej ve vzduchu a pozičně, ale než rozhejbe ten svůj kamion, tak to bohužel logicky chvíli trvá.

  • captain_obvious7.10.2020 19:46reagovat

   Petrášek má dobrý věci a je na stopera neuvěřitelně gólovej, ale je pravda, že sledovat ho proti nějakému sprinterovi typu toho hráče z Beer Ševy, co tam školil obranu Plzně, by byl asi horor.

   • pubi7.10.2020 19:49reagovat

    Do trojky totálně nepoužitelnej, pokud tedy doprostřed počítáme s Čelůstkou.

  • johnny17.10.2020 19:50reagovat

   Ty woe nás voděj Kypřani, to je síla. To co tam předvedl Koubek to neudělá ani gólman z okresu. Vydru si nechte v Anglii. Jediný kdo se mi líbil hodně, byl Král to je pan fotbalista.

  • kopyto7.10.2020 20:20reagovat

   Petrášek je stoper z minulého století, velkej pařez, kterej postavíš do libovolného malého vápna a necháš ho hlavičkovat, ale v moderním fotbale, postaveném na dynamice a rychlosti hry, absolutně nepoužitelnej. Samozřejmě hezký příběh a přeji mu, ať se mu daří i nadále, ale ve Spartě či jiné lepší lize by ho nejspíš fanoušci sežrali zaživa, kdežto v Polsku bude úplně v klidu za hvězdu a hodně podobný vývoj očekávám i u Frydrycha.

  • Moribundus7.10.2020 22:55reagovat

   U těch, co dnes hráli, z kategorie ”cenově a platově dostupný”, ale i ”pro hráče myslitelné”, by se mi ve Spartě líbil Novák.

   Petrášek k nám? Vůbec! Je super tam, kde je. My bychom ho zbili a on by zbil nás.

   • trinact8.10.2020 11:57reagovat

    Novák je jako Vydra. Na klubový úrovni očividně dobrý, v repre vždycky tragédie.

     

    A nechoďme opět do extrémů. Pokud tady máme momentálně cca 4 navrátilce - Čelůstku, Pavelku, Krečjího a počítám i napůl Dočkala s Kozákem, nelámejme tenhle poměr dál. Jasný, tahle stará garda nám dost možná vyhraje titul, respektive nás k němu přiblíží jako už dlouho nikdo ne, ale další prohlubování toho ”veteránskýho jádra” už nebude třeba, jakkoliv by se jako náhrada za Hanouska hodil. Navíc prokazatelně Sparťan.

     

    Chce to rovnováhu.

    • lidoop8.10.2020 12:12reagovat

     Hlavně jeho příchod je utopie, ve Fene je asi dva měsíce, navíc plat bude mít úplně jinde, než co bychom mu my mohli nabídnout.

     • trinact8.10.2020 12:46reagovat

      Podle mě se o něm do roka začne spekulovat - hned, jak Fene vytáhne na jeho pozici jinýho hráče, ikdyby odchovance. Přeci jen turecký home grown pravidla jsou trošku přísnější a nikdy nevíš, kdy si takový klub přivede nějakou přestárlou zahraniční ex-hvězdu, která bude mít na soupisce přednost.

    • AlaMierda8.10.2020 12:23reagovat

     Doufám, že už končí tyhle extrémy. Jeden přestupák bereme jen cizince, další jen mladé co nám nechá konkurence, pak zase navrátilce. Snad už ted přijde doba, kdy začneme posilovat ve stylu potřebujeme levého beka - přivedeme kvalitního levého beka a jiný aspekt nás nezajímá.

     • trinact8.10.2020 12:44reagovat

      Tak tak, podle mě náš kádr je už KONEČNĚ ve zdravým stavu a je jen třeba to dotunit. To, že jsme vyzobali prakticky všechno, co si venku nějak vydělalo, nadělalo si to tam děti a chtělo se to vrátit domů do bezpečí, k docela levnýmu žití s dobrou životní úrovní a furt snovou vejplatou ve Spartě (= nikoliv v Edenu, protože jiná možnost není) je prostě jedině dobře. Ale už stačilo. Nyní bych upřel zrak k jednomu dvěma hráčům za přestupák a decentnímu posilování na těch nejpalčivějších místech.

       

      • AlaMierda8.10.2020 13:00reagovat

       Nyní se musí začít pracovat vyloženě komplexně a systematicky. To jest opravdu začít tým posilovat a stahovat opravdu nadějné hráče. Myslím, že každý musí jasně vidět, že z naší mládeže je aktuálně použitelný okamžitě do A týmu jen Hložek a Karabec

 • Osa tymu

  petr1377.10.2020 15:08reagovat

  Ta nam roky chybela, nemeli jsme lidry na hristi ani v kabine. Ted ji mame zase zpatky. Tohle podle me Rosicky chtel. A povedlo se to. Kolem tyhle osy ted muzou rust mladi popr. se to da sperkovat cizincema.

 • Conde/Pavelka

  Schyzo7.10.2020 14:09reagovat

  Asi bych to vůbec neřešil. Ve výsledku máme hráče, kterého jsme dlouho chtěli. Kdyby se nejednalo o česky klub, ale kluka ze zahraničí. Žádné plačky typu Madla by romány nepsalo a všichni by tu byli spokojeni.

  • K0F18.10.2020 10:12reagovat

   Z Pavelky mám podobně pozitivní pocity jako z Čelůstky. Za sebe musím říct, že super přestup.

 • Condé smlouva

  johnny17.10.2020 10:18reagovat

  Já tady nechci nikomu stranit, ale z kusých informací, které mám, (Sádlovi nevěřím ani nos mezi očima) se domnívám, že naše vedení postupovalo v tomto případě v rámci tvrdého fotbalového byznysu správně. Za tři dny po tomhle neštěkne ani pes a v zimě, budeme-li ho ještě chtít zacinkáme zlaťákama a vše bude ok. Navíc si myslím, že máme plnou s prominutím prdel svých odchovanců a hráčů, kteří by měli dostávat šanci a nedostávají ji. O Pavelkovi nevím nic, ale nebudu ho shazovat dopředu, dokud ho neuvidím hrát aspoň v pěti mačích. Toho Condého jsem viděl hrát jen s náma a líbil se mi, ale proti nám se chce vytáhnout každý, zase kupovat každého, kterému se povede pár zápasů, je podle mě také hovadina.

  • captain_obvious7.10.2020 10:27reagovat

   Po tom žádnej pes ani nikdy neštěknul, s výjimkou nechvalně proslulého dua na e-Spartě.

    

   • Jerababa7.10.2020 10:30reagovat

    +1

   • Míša7.10.2020 11:48reagovat

    No jo no, pořád se tu naštěstí najdou lidi, kteří mají nějakou čest, morálku, zásady... ale co chtít po lidech státu, kde vládne Zeman a Babiš a kde komunisti nevisí, ale vládnou...

    • captain_obvious7.10.2020 12:19reagovat

     Já nikoho z nich nevolím, brečíš na špatném hrobě.

  • victorlima7.10.2020 10:36reagovat

   Já bych rovněž nevěřil všemu co napsal Mádl. Vůbec bych neřešil etiku ve fotbalovém byznysu. V tvrdém obchodním jednání je zisk prioritou a na pravidla se moc nehledí. Otázkou je ovšem, zda zpětný odkup Pavelky bude pro nás přínosnější než nákup mladého talentovaného středopolaře. To ukáže až čas. Trochu mě mrzí odchod Fortelného na hostování. Mnohem radši bych viděl pryč Polidara. Fortelný se mě líbil v B týmu, když hrál staženějšího středopolaře. U lajny se mě nikdy moc nezdál. Domníval jsem se, že v případě nutnosti by on nebo Karabec, Plavšič nebo Wiesner mohli v A týmu alternovat.

   • johnny17.10.2020 10:45reagovat

    Samo, já mám pocit, že to bylo podobné jako Hašek a Izraelci, a nevšiml jsem si, že by na ně někdo nadával, tedy mimo Hašků.

    Já myslím, že ten Fortelný by se tam mohl vyhrát a chytit pak šanci za pačesy. No a Karabec s Plavšičem to jsou hráči, kteří by asi mohli hrát častěji, ale mají to hold v naší nabušené sestavě těžké. Wiesnera jsem viděl párkrát, nemůžu ho posuzovat.

   • Jerababa7.10.2020 10:57reagovat

    Forty šel hodně s formou dolů, v zimní přípravě výbornej, teď poloviční( to jaro v rozpadající se Jihlavě asi nebylo optimální).Wiesner se zase někam vytratil, zranění? Ten kluk má buď neskutečnou smůlu nebo jeho tělo na to nemá. Karabec, ten musí sakra přidat a hlavně si to srovnat v hlavě jako Hložan. Má sice v zápase geniální věci, ale taky úseky, kdy na to jakoby kašle a to prostě nejde.

    Polidara si asi Kotal nechává pro jeho univerzálnost i když mě ten kluk zrovna nebere.

    Plavec to je takovej zamotanej příběh. Pro jeho kariéru by byl nejlepší přestup.

    Pavelka je taková sázka na jistotu, netřeba nějaké aklimatizace, může prostě hned naskočit.

    • kilovolt7.10.2020 13:02reagovat

     nevím proč by nás měla zajímat kariera jakéhokoliv nehráče Sparty

     • Jerababa7.10.2020 15:47reagovat

      Jak tomu mám rozumět?

      • kilovolt7.10.2020 16:34reagovat

       no psal jsi, že pro karieru Plavšiče by byl nejlepší přestup. v okamžiku kdy přestoupí nás už jeho kariéra nemusí zajímat.

       • Jerababa7.10.2020 16:47reagovat

        Tak asi víš, jak jsem to myslel. Typologicky asi Kotalovi nějak nikam nezapadá, bere nějakej plat, zabírá místo. Třeba mu to vyhovuje, nevím, pro B dobrý, protože tam je rozdílovej.

  • Spytihnef7.10.2020 10:39reagovat

   Pavelka bude výbornej, podle mě hodně nedoceněný hráč u nás. Slibuji si od něj, že přinese do našeho středu to co mi tam teď chybí, takový klid v rozehrávce a konstruktivní výstavbu hry. Navíc je to velmi inteligentní kluk, výbornej do kabiny.

   • johnny17.10.2020 10:51reagovat

    Když to tak bude, tak to bude jedině dobře, já fandím každému, kdo do Sparty přichází, ale musí to mít taky nějaké meze, viz za mě třeba Trávník. Podle mě by místo něj mohl nastupovat nějaký mlaďoch.

  • kilovolt7.10.2020 13:06reagovat

   smlouva podepsána bud je nebo není. v případě, že podepsaná není spadá to do kategorie - ”nedohodli se”. důvody můžou být různé, vyjednávací taktika je libovolná (tedy až na to co je za hranou zákona). pokud jde o morálku, tak ti slušní o podrobnostech pomlčí. hotovo, dvacet, jednoduché jak facka,

   • K0F18.10.2020 9:59reagovat

    V opačném případě zůstane u fňukání jako předvedl třeba Darek Jakubowicz při odchodu Mosquery...

  • waaw7.10.2020 19:33reagovat

   Kteri ze dalsi odchovanci maji na to, aby pozvedli nasi hru? Krome Karabce, ktery by mohl sem tam dostat vic prostoru moc nikoho okamzite pouzitelneho nevidim

 • Dle Sportu

  Tashunka Witko7.10.2020 10:17reagovat

  Chtěl Rosa oba, ale Conde ztroskotal na penězích. K žádné dohodě nedošlo a jednání se Zlínem skončilo hodinu předtím,nez se doresil PAVELKA. Zlin ještě jednal se Slavií, ale agent to zarazil.

  • Tashunka Witko7.10.2020 10:19reagovat

   Plha

  • johnny17.10.2020 10:21reagovat

   Jo, já si myslím, že ten agent v tom hraje dost velikou roli. Uvidíme jak to dopadne.

  • dominik277.10.2020 10:33reagovat

   Bych úplně nečekal, že by se ve Sportu objevil článek v tom duchu, že někdo ze Sparty někoho podvedl. Každopádně pravdu zná jen těch pár zainteresovaných, takže ani nemáme šanci to tady nějak rozsoudit.

    

   Nicméně ať je to jakkoliv, stejně mi nejde do hlavy počínání Zlína. Ten podle mě také měl pracovat na přestupu současně s více kluby najednou a ne se pak divit, že v posledních minutách přestupového termínu mu neklapla sázka na jednu kartu.

   • Jerababa7.10.2020 10:42reagovat

    Nepsalo se něco o tom, že se slátancema jednali taky? Nabízeli peníze, hostování, doplatek?

    Najednou to vypadá, že s nima začali jednat až za pět dvanáct.

    • petr1377.10.2020 10:51reagovat

     „Ano, jednali jsme se Spartou i se Slavií, ale bylo to celé pod časovým presem. Přestup jsme v tuto chvíli nedotáhli,“ potvrdil viceprezident Fastavu Zdeněk Grygera.

     • johnny17.10.2020 10:55reagovat

      No a dál bych to neřešil. Grygera je podle mě korektní, možná bude chvíli nasranej, ale až opadnou emoce bude se obchodovat vesele dál.

     • kilovolt7.10.2020 13:11reagovat

      nejdůležítější by bylo vědět, co bylo na počátku. chtěl Zlín za každou cenu prodat hráče za pokud možno balík peněz? nebo Sparta (a možná i Slavie) chtěla tohoto konkrétního hráče koupit?

    • dominik277.10.2020 10:52reagovat

     Ono se o tom psalo leccos, takže sám mám problém se v tom zorientovat.Smích

    • Chabix7.10.2020 11:24reagovat

     No ja to sledoval na twitteru. Se Slavii Zlín jednal ten den. Nedohodli se a pak Zlín jednal se Spartou večer, tam se taky nedohodli a pak se Zlín vratil k jednání se Slavií. Sparta se Zlinem podle Madla začala jakoby jednat uz od soboty. Jestli tam padla nějaká shoda na přestupu za konkretní částku, která měla být udajně domluvená, tak mě pak překvapuje, že Zlín jednal se Slaví. Co kdyby Slavia nabídla víc? A Zlin na to pristoupil? To by zas byla podražená Sparta Do toho ten kratký čas do konce přestupů. Člověk se na to musí dívat s nadhledem. Při jednáni je potřeba mít ostré lokty a mít i plán B. Zlín ho neprodal teď. Prodá ho priští termín. Jediný kdo může být naštvaný, je hráč.

     • Jerababa7.10.2020 11:33reagovat

      Takhle nějak to vypadá reálně, zkusit vyvolat cenovou válku mezi S a vytřískat z toho co nejvíc. Jen mě udivuje, že Tvrdík nevytáhl prachy(že by pokladnička byla prázdná?).

 • Conde

  Pochcana slama7.10.2020 7:05reagovat

  Tak nevim, na isportu to jednani o Condem zase tak dramaticky vyliceno neni. Madl at se jde vysrat za bagr.

  • Bunda7.10.2020 7:49reagovat

   Co píše Vacek?

   • Dynamo7.10.2020 7:56reagovat

    Vedení Sparty zároveň nemohlo spoléhat na to, že zkušeného záložníka z Turecka opravdu získá. Kasimpasa totiž z původního postoje, že Pavelka není na prodej, otočila až v pondělí po poledni. Všechno vypadalo nadějně, kolem půl desáté večerní však z velké východní země přilétla zpráva, že transfer padá. Za hodinu už se ovšem zase čile rokovalo a přesně ve 23:58 odcházely z Letné všechny potřebné papíry k dokončení přestupu...

    Pražané proto nemohli být v módu „máme Pavelku, takže pro nás Conde už není priorita“. Naopak, zlínského záložníka moc chtěli podepsat, se Zlínem se ovšem nedohodli na penězích. Kolem jedenácté hodiny večerní tak bylo zřejmé, že rudý dres rodák z Guiney neoblékne. Vzápětí se zase ozvala Slavia, která se pokoušela na poslední chvíli deal dorazit. Času už ale bylo opravdu málo, ze strany hráčova agenta navíc zamířila do Edenu odmítavá reakce.

    Tím bylo pro tuhle chvíli vše vyřešené. Ale skutečně pouze pro tuhle chvíli. „Můžeme se k tomu za tři měsíce vrátit, není to uzavřené,“ podotkl Grygera, jenž mluvil se zástupci pražských klubů ještě včera. Tedy po uzavření přestupového okna.

    Druhé kolo bitvy, která tentokrát neměla vítěze, tak může přijít už v zimě.

     

    • Salix ×sepulcralis7.10.2020 9:35reagovat

     Vždyť to je doslova to, co píše Mádl.

     • Tyrrael7.10.2020 9:44reagovat

      A nepsal Mádl, že byli na všem již domluveni?

  • Míša7.10.2020 8:15reagovat

   Tak ještě aby se nás naše PR oddělení nezastalo... Úsměv

   • Chabix7.10.2020 8:31reagovat

    To jsme Zlínu jako měli říct, že Paralelně řešíme Pavelku? Dobrý vyjednavač přece neodkrývá karty. Jak jsem četl Mádluv článek, tak Grygera si je vědom, že to nevychytali. Měli nabidku od Liberece. V pondělí jednali se Slavii, ale čekali a vše sázeli na to, že Sparta jim dá nejvíc. Jejich chyba.

    • Spytihnef7.10.2020 8:39reagovat

     Neřeš ho, on si jen potřebuje kopnout za každou cenu.

     Tady se pořád kvičí když něco nevyjde, že jsme neměli žádný plán B a když se zveřejní, že se vyjednávalo paralelně na dvou frontách, tak je to zas hrozný podraz, tyhle lidi si nevidí do huby. Tohle byl normální tvrdý business, ze strany Sparty vše zvládnuto a Pavelka bude skvělej.

     • Míša7.10.2020 8:43reagovat

      Jojo, máme naprosto tuctovýho hráče bez perspektivi, kterej je ale kamarád Dočkala a je bílej, Zlín jsme totálně podělali a udělali ze sebe opět a zase debily, protože Hrdlička evidentně neumí dodržet slovo, stejně jako v případě Hašek, jupí.

      • captain_obvious7.10.2020 8:51reagovat

       Až na to, že to tvrdíte z celého fóra jen ty a Kryšpín, zdejší drama queens.

       • Míša7.10.2020 8:53reagovat

        To protože zbytek kouří Rosickýho a kdyby zapálil dres Sparty a vykřikoval při tom nějakou píčovinu, tak se většina zdějších expertů přidá a ještě mu poděkuje. Rosický je diletant, amatér a škodná.

        • Tyrrael7.10.2020 8:57reagovat

         Inspiroval se u tebe, tak si to tak neber.

         • Míša7.10.2020 8:59reagovat

          Ty asi nebudeš nejostřejší tužka v penále co?

          • Tyrrael7.10.2020 9:11reagovat

           Potřebuješ ořezat?

      • kanonMates887.10.2020 8:51reagovat

       Kéž bychom měli na každém postu tuctového reprezentanta, kapitána týmu, jehož rozpočet je světelné roky před námi...

       • Míša7.10.2020 9:03reagovat

        Jsme tu měli kapitána Lille, hráče z předních tureckých klubů, mistra světa na klubové úrovni. Co to je za blábol? Smích

        • kanonMates887.10.2020 9:25reagovat

         Kterým bylo asi 35 v době příchodu a obránce z Turecka, co tam leštil lavičku... Vyloženě jako Pavelka ;-)

         • Míša7.10.2020 9:29reagovat

          Kaya v poslední sezóně v Turecku hrál 27 zápasů (20 ligových) a Michal Kadlec 26 (10 ligových), protože stejně jako u Čelůstky, u kterýho to ale samozřejmě vůbec nevadilo, s nim už nepočítali, protože věděli, že odejde.

          • captain_obvious7.10.2020 9:40reagovat

           O to překvapivější je, jaký hovno tady Kaya za celou dobu předvedl.

           • Míša7.10.2020 9:53reagovat

            Bohužel byl často zraněný no...

       • Tashunka Witko7.10.2020 10:06reagovat

        Spíš serezat

       • Tashunka Witko7.10.2020 10:06reagovat

        Spíš serezat

      • Spytihnef7.10.2020 9:26reagovat

       Jak Hrdlička nedodržel v případě Hašek slovo?

        

       • Míša7.10.2020 9:30reagovat

        Tak v tom je namočenej ještě i Kotalík, tam maj máslo na hlavě všichni tři naši lháři.

        • Spytihnef7.10.2020 9:37reagovat

         Ptám se jak Hrdlička nedodržel slovo?

        • Spytihnef7.10.2020 12:42reagovat

         Takže jediný lhář jsi tady ty.

         • Míša7.10.2020 16:07reagovat

          To víš že jo ty koště debilní, budeme tady slovíčkařit? Možná tam neporušil žádnou dohodu, ale choval se jako čůrák, kašpárek Rosický mu dal dvě možnosti, on si jednu vybral a nakonec stejně dostal flastr, takže to nebyla dohoda jako taková, ale vyjebali s ním slušně.

          • Spytihnef7.10.2020 22:09reagovat

           To víš že jo Míšo a tys jim u toho svítil viď.

      • Masovec7.10.2020 10:06reagovat

       29 let je bez perspektivy? Myslis tim asi, ze uz ho nebudeme dal prodavat. Nemyslim si, ze v jeho pripade jde o tento typ prestupu resp. investici. U Condeho by tomu tak bylo. Naprosto chapu, ze jsme zvolili vetsi a hlavne proverenou kvalitu za mene penez. Pavelka se nebude muset temer vubec aklimatizovat a je okamzitou posilou (snad zdravi vydrzi). Dodrzet slovo? Co je to za blabol. Nejvetsi saskarnu prestupovyho obdobi predvedl seshit s nakupem ”perspektivnich” hracu a nakonec se Trpisovsky zesmesnil v primem prenosu ohledne provareni prestupu ktery padl. Dokud neni podepsano neni hotovo. Cirkus Eden, AC Sparta Praha ole.

   • petr1377.10.2020 8:36reagovat

    já fakt nechápu, co ti na tom připadá tak zvláštní. Kdybychom vsadili jen na jednoho hráče a ten nám na poslední chvíli cuknul a podepsal třeba Číňanům, tak tady budeš pořvávat Rosický demisi. Když to děláme správně, tedy sichrujeme se, tak ti to zase vadí. Ok, chtěl bys Condeho místo Pavelky, to beru, byť já si myslím, že pro okamžitý užitek je Pavelka lepší, ale na tom postupu Sparty není nic zvláštního. Je to prostě tvrdej boj. Zlín taky jednal souběžně i se slatancema a kdyby jim poslal Tvrdík smsku, že daj klubu i hráči o půlku víc než Sparta, tak ti garantuju, že z Letný odjedou do Edenu a ani se nerozloučej.

    • kanonMates887.10.2020 8:49reagovat

     Viz Coufal že jo... Prachy jsou vždycky až na prvním místě a pokud od nás v zimě Zlín dostane nejvyšší nabídku, Conde tu bude za tři hodiny naklusaný...

    • Masovec7.10.2020 10:08reagovat

     samozrejme

  • Jerababa7.10.2020 9:58reagovat

   Slávistickej kokůtek Mádl vypotí svou bulvár story, aby vypadal jako insider a hned naskočí někteří experti, kteří přetvoří plácání a spekulace v horor story o zlém vlkovi z Letné a beránkovi z letné z prdelákovic.

   Přitom normální obchod typu nabídka-poptávka-cena, což zřejmě začíná platit i u slátanců.

    

 • Hancko, Pavelka

  Chabix6.10.2020 23:23reagovat

  Obě jednání mohli skončit pěkným fiaskem, ale povedlo se. Rosa je král. Nikdy mě přestupy nebavili tolik jako letos a to už Spartu sleduju desítky let.

  • Salix ×sepulcralis6.10.2020 23:35reagovat

   Kanga, Conde. Obě jednání nemohla skončit neúspěchem, ale povedlo se. Co je Rosa, sem ani nebudu psát.

   • fandim7.10.2020 0:03reagovat

    Tak snad to napise aspon ten druhy expert, at nejsme ochuzeni o moudro

   • artaxerxes7.10.2020 0:18reagovat

    Co jsi ty víme taky

    • Salix ×sepulcralis7.10.2020 0:58reagovat

     Myslíš 47 reprezentačních startů, Premier League, kapitán?

   • Tyrrael7.10.2020 6:41reagovat

    Srabe

   • Masovec7.10.2020 10:23reagovat

    Mohla a skoncila neuspechem. Otazkou je pro koho. Pro Spartu zatim ocividne nikoliv. Vzhledem k tve radoby vtipne prezdivce je tvuj nazor ale predem jasny - hlas tribuny vemen.

  • Funin7.10.2020 0:31reagovat

   jednani mohla a prestupy nebavily :)

   • Schyzo7.10.2020 0:34reagovat

    I o půl jedné ráno ?

    • Funin7.10.2020 0:42reagovat

     hlavne o pul jedne rano

   • Chabix7.10.2020 0:41reagovat

    Jo díky za opravy. Už mi to v noci nemyslí.

    • Funin7.10.2020 0:44reagovat

     ale jinak, Rosu bych vyhlasil jako krale, kdyby sehnal nekoho na praveho beka/halfbeka, takhle je max princ

  • brac7.10.2020 6:31reagovat

   To si někdo myslí, že to vyjednávání vede Rosický? Od toho je tam Hrdlička a předtím Kotalík + Čupr, který bude nejspíš výhradně rozhodovat o finančních aspektech. Rosa tak akorát řekne, s kým začít jednat a koho prioritizovat.

 • Mádl

  kopyto6.10.2020 21:04reagovat

  Lidi tady říkají, že ”neznáme celou pravdu”, ale to koneckonců ani ostatní ligové kluby. Zato ale vidí očividně nasraný Zlín, kterej veřejně prohlašuje, že jsme s ním vyjebali a Condeho, kterej po třech hodinách vyjednávání zůstal na ocet. Po dlouhé době se zdálo, že máme nad židem navrch a my té situace využijeme k tomu, abychom si namazali schody a utvrdili svoji pověst křiváckých zmrdů, přičemž tady už si opravdu nenalhávejme, že tu nálepku nemáme - případy Kanga a Hašek šli uhrát do autu, protože šlo o cizáka a očividného kokota, nicméně když do třetice všeho dobrého převezeme i Grygeru, tak už to tak lehké opravdu nebude ...

  • dominik276.10.2020 21:10reagovat

   A kdo v českém fotbale nemá pověst křiváckých zmrdů?

   • petr1376.10.2020 21:35reagovat

    Presne tak. Ja mam pocit, ze tady nekteri lidi fakt spadli z nejaky visneSmích

   • captain_obvious6.10.2020 21:37reagovat

    Ne asi Smích Panebože Smích

   • Míša6.10.2020 21:40reagovat

    Grygera?

    • Chrod6.10.2020 21:49reagovat

     Ano Grygera, kterej neřekl vůbec nic z toho, co Mádl píše. Zbytek jsou nějaký burani, kterejm utekl kšeft.

   • Chabix6.10.2020 21:47reagovat

    Já bych jen podotknul, že Sparta má sílu díky movitému majiteli. Díky tomu jsme třeba získali Minčeva, protože umíme dát okamžitý cash. Někomu se to líbit nemusí, ale je dobře pro nás, že toho i zneužíváme. Zlínu se to líbit nemusí, ale příště nás bude zas potřebovat.

    • Chabix6.10.2020 21:59reagovat

     A navíc to je deadlineday, kdo už to někdy sledoval, tak ví, že tam to funguje trošku jinak než při běžných přestupechSmích

   • kopyto6.10.2020 21:48reagovat

    Tak já si třeba nevšiml, že by nás ústřední konkurent, který si s náma posledních pět let vytíral prdel a přebral nám prakticky každého většího talenta na trhu, musel každý měsíc řešit článek, v němž jej nějaký bafuňář či bývalý hráč nařkl z nefér jednání.

    • Chrod6.10.2020 21:50reagovat

     Opravdu překvapení, když tyhle články píše slávista Mádl.

    • ouki7.10.2020 1:33reagovat

     Tak Tvrdík (nebo Trpišovský?) sám přiznal, že se u prodeje Souška dohodli na konkrétní částce, a když jim pak předložily papírovou smlouvu k podpisu, tak tam byla najednou částka o něco vyšší, než byla dohodnutá.

   • hombre6.10.2020 21:52reagovat

    Je to tak, nejen v českém fotbale, ale všude na světě. Jinak to asi nejde.

    Ale pak neprskejme na ostatní, že se chovají jako křivácký zmrdi, třeba Liberec, Plzeň, Slávia....

   • Larrygo7.10.2020 9:18reagovat

    Silný argument úrovně mateřské školky. Pepíček to dělá taky. Máš na víc.

  • Chrod6.10.2020 21:47reagovat

   Vždyť je to snůška naprostejch nesmyslů. Typickej Mádlův článek, kde v jedný větě napíše, že Grygera nic neřekl, a pak ve třech odstavcích napíše, jak to asi mohlo bejt, takže ta první věta naprosto zanikne. A ještě ke všemu ty jeho domněnky má podpořený jenom ”zákulisníma informacema”, který posbírá od zhrzenejch aktérů situace, který důležitý chvíli nedokážou udržet nervy na uzdě. Typická reakce provinčních klubů jako Zlín, bylo to vidět třeba na rozhovoru s Páníkem a jeho třema penaltama.

   Prostě se snažili za každou cenu prodat hráče za napálenou částku a když se jim nepodařilo ho nikomu vnutit, tak jsou logicky nasraný, protože taková příležitost se nemusí opakovat.

   Takhle ale Mádl píše pořád, je to naprostej zmrd bez špetky sebereflexe a nechápu, jak může mít na sparťanskym fóru nějakou důvěryhodnost. O Slavii by takovej článek nikdy nenapsal a ještě si hraje na objektivního...

    

   • Chabix6.10.2020 22:07reagovat

    Mádl prostě dělá jen svou práci. Mě ten článek nevadí. Prostě už nejsme ořeřávátka. Za doby Stramaccioniho to byla hrůza, to si s náma kdekdo vytíral zadek, mnoho lidí se napakovalo na úkor Sparty a příchozí hráči byli k ničemu. Přitom my jsme ti silní. Tak buďme silníÚsměv

    • ap24126.10.2020 22:22reagovat

     Vůbec bych to neřešil, pro nás byl prioritou Pavelka a to se dotáhlo do úspěšnýho konce! Zlínu šlo pouze o prachy, nikoliv o hráče, a peníze jak známo kazej charakter! A my jim ten charakter zachránili! 👍😂

 • demisi

  Míša6.10.2020 19:59reagovat

  To je zase vostuda.

  • Salix ×sepulcralis6.10.2020 20:00reagovat

   Co zase? Mádl? Smích

   • Míša6.10.2020 20:06reagovat

    Jakkoliv je mádl naprostá Hušbauer, tak přesně takhle to bylo. Vždyť ten kluk už se fotil s agentem na Letný! Smích

    • petr1376.10.2020 20:28reagovat

     Přesně takhle to bylo?

    • Salix ×sepulcralis6.10.2020 21:15reagovat

     Jestli je to pravda, tak Rosický a ten zkurv Hrdlička okamžitě demisi.

  • Nuff6.10.2020 20:07reagovat

   reklama na management, dohodnout kohokoli teď bude hračka

  • Larrygo6.10.2020 20:12reagovat

   Neskutečná ostuda. Nejen Zlín, ale i ostatní kluby se teď do obchodů se Spartou zaručeně pohrnou.

   Ale ono je to jedno, nějakej vyhořelej, rok zraněnej Rosův kámoš z golfu se do středu zálohy najde vzdycky.

   • kanonMates886.10.2020 20:19reagovat

    Ale hovno, vždycky budou peníze až na prvním místě... Pokud to je pravda, Conde už asi nepřijde, ale přijde někdo jiný, kdo dostane nejvíc...

    • dominik276.10.2020 20:34reagovat

     Klidně může přijít i Condé hned v zimě. Už vidím Zlín, jak přijme třeba o milion horší nabídku, jen aby se Spartě pomstil za údajně nekorektní chování.

     • Salix ×sepulcralis6.10.2020 21:05reagovat

      Jasně, ten se sem požene.

      • dominik276.10.2020 21:08reagovat

       Opět to bude o tom, jaké bude mít nabídky odjinud. Je fakt, že v jeho případě bych se nedivil, kdyby se objevil zájemce z lepší soutěže, ale pokud ne, pak třeba bude rád i za Spartu...

      • captain_obvious6.10.2020 21:30reagovat

       Co tu zas hysterčíš?

   • dominik276.10.2020 20:28reagovat

    Nechci se Sparty zastávat, jsem spíš haterský typ diskutéra, ale nepřijde mi úplně zdravé vyvozovat závěry z Mádlova článku. Je to o nějakých jednáních, která se vedla za zavřenými dveřmi. Kupříkladu z toho textu není vůbec patrné, zda se ptal i lidí ze Sparty, jak se ta inkriminovaná situace odehrála, což už je samo o sobě dost nenovinářské.

     

    Jestli Sparta skutečně slíbila něco, co pak nedodržela, o tom můžeme jen spekulovat.

     

    A co se týká Zlína, tak by mě zajímalo, kdo jim bránil, aby Condého prodali jinam s vícedenním předstihem. Jestliže vyřizuješ přestup až v posledních hodinách přestupového termínu, tak podle mě musíš tak trochu počítat s tím, že to krachne.

  • Dynamo6.10.2020 20:36reagovat

   Mádl je hospodskej tlachal. Vzpomínám si na jeho články z doby Křetínského kabely, tam se dost diskreditoval jeho ”zaručenými” informacemi.

   • dominik276.10.2020 20:39reagovat

    Těchhle ”zaručených” informací má leckterý novinář spoustu, rozdíl oproti Mádlovi bych viděl spíš v soudnosti. Každému novináři se holt nechce slepovat texty z drbů ve fotbalovém zákulisí a tvářit se u toho jako by byl na stopě nové aféry Watergate.

  • Chabix6.10.2020 20:37reagovat

   Ale hovno. Když se licituje a natahuje do poslední chvile, tak se může stát, že pro druhou stranu to přestane být zajímavý. Navíc Zlín ten den dlouho jednal se Slavií. Takže bavit se o něčem domluveném je přehnané.

   • dominik276.10.2020 20:41reagovat

    Ano, to je zajímavý postřeh. Z těch kusých informací, co proběhly médii, to rozhodně nepůsobí tak, že Zlín už měl se Spartou ten přestup dopředu vyřešený...

    • fandim6.10.2020 21:13reagovat

     Rosa Grygeru a naopak se asi podrazit nechteli, takze tipovacka:

     1) nejaka nejasnost pri zdravotni prohlidce, podezreni na Tijani2, Sparta nabidla nejakou rizikovou castku, minimalne v dany cas neakceptovatelnou pro Zlin

     2) z castky 1M€ pro Zlin a drobne agent/bonus se nejakou bocni dohodou nohsledu cestou do Prahy stalo <500tis Zlin, zbytek naopak agent, podpis bonus a nejaka nebezna provize, coz mi prijde celkem realne - kdyby to bylo jen o Sparte, tak to uz nekdo provali na plnou hubu, kdyz ma Zlin tolik jinych nabidek

     3) neco jineho

     4) pravdu maj ty dva exoti z fora

   • captain_obvious6.10.2020 21:36reagovat

    Dělaly se dva přestupy najednou a ten s větší prioritou klapnul. Ze slušnosti, aby se jim na rovinu neřeklo, ať jedou domů, se nabídla nižší nabídka, na kterou nekývli. V Anglii v deadline day úplně běžná praxe, ve specifickém české fotbale pro pár ubrečenců konec světa a pro majitele klubu z Prdelákova urážka na cti.

  • Tyrrael7.10.2020 6:50reagovat

   Vyhodnotili, že nehraje fotbal alespoň z 10% jako ty.

  • Masovec7.10.2020 10:26reagovat

   Ostudu hledej na druhem brehu Vltavy

74992 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha