Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Rosický

  kopyto14.8.2020 10:09reagovat

  Já třeba klidně přiznám, že pod Rosickým je konečně znát nějaké jednotné směřování - jednotně směřujeme do hajzlu. Měli jsme tu půlroční etudu, v níž bylo tohle směřování narušeno a tým měl místo obvyklého chaosu reálnou tvář, přičemž tato proměna stála především na dvou jménech - Hanckovi, který zvedl defenzivu kvalitativně i morálně a na Kangovi, který byl ústředním bodem naší mezihry, o něhož se mohl celý zbytek týmu opřít. Půl roku jsme tu měli reálnou funkční strukturu, na níž jsme mohli stavět, sami jsme ji poslali do hajzlu a začínáme od začátku, ale ok, toho hráče jsme nechtěli, ale co jsou proboha ty kecy kolem? S tím, že nepoznáme rozdíl, když v tom základu nebude nastupovat o parník nejkreativnější záložník, kterého jsme tu měli, dělá Rosa debila ze sebe nebo z nás? Ale fajn, Kanga nám lidsky nesedl a tým je víc než hráč, takže mi teda dle Rosického celou sezónu víme, že toho hráče nebudeme chtít podepsat, v sezóně nám zdrhne Hašek, víme, jak na pozici záložníka hraje Sáček, vidíme, že Souček s Fortelným odehráli průměrné sezóny v Opavě a Jihlavě, ale všechno je vlastně v pořádku a růžové, protože Trávník potřebuje rok na to, aby začal něco hrát a přinejhorším si do Deníku Sport zafňukáme, že nám zlí Turci nepustili Pavelku a tím nám překazili naši koncepční práci.

  • Míša14.8.2020 10:11reagovat

   https://bit.ly/2DQVBgS

  • Clif14.8.2020 10:19reagovat

   Takže tvoje řešení je podepsat Kangu a dál dostávat 30 gólů za sezonu, protože za ním byla permanentně dálnice? Hele mě se na něj dobře koukalo, bavilo mě to ale upřímně bych raději výhry než pár hezkých nahrávek za zápas.

   • kopyto14.8.2020 10:44reagovat

    Tu idiotskou poznámku o třiceti inkasovaných gólech kvůli Kangovi ze soucitu k tobě přejdu, protože koneckonců každý z nás má někdy slabší chvilku. A protože ty jsi holt těch slabších chvilek měl více najednou, zopakuji ti ten komentář ještě jednou a natolik polovičatě, aby ti to konečně došlo: Ne, Kangu jsme nutně podepsat nemuseli, ale v tom případě jsme za něj měli mít jednoznačně vytipovanou reálnou náhradu, obzvláště pak ve chvíli, kdy ten nezájem o jeho služby byl dlouhodobý. Protože při vší úctě, jen naprostej pitomec si může myslet, že současné složení zálohy se kvalitativně přibližuje záloze z loňského roku, která i tak zaostávala za skutečnou špičkou ligy. Jen honimírové, kteří se neustále zaklínají ”perspektivou”, si totiž mohou myslet, že dřevnatí průměrákové z první a druhé ligy ten tým najednou magicky promění v konkurenceschopnější tým.

    • Tyrrael14.8.2020 10:52reagovat

     Zajímavé ovšem je, že dle mnohých zde diskutujících, to lze, viz. Slávia, kde je dřevo vedle dřeva...

     • kopyto14.8.2020 11:00reagovat

      Dej mi do základu Stanciua a Ševčíka a ten zbytek milerád osázím atletickýma dřevama.

      • Tyrrael14.8.2020 11:08reagovat

       Třeba nebude potřeba. Smích

   • Sheva14.8.2020 10:47reagovat

    V kostce jsi to napsal dobře, jen tam máš jednu neznámou, a to jestli skutečně budeme vyhrávat i bez Kangy. Pokud ano, zapomene se na něj s tím, že na Rosického slovech o negativech něco bylo. Pokud ale nebudeme vyhrávat, tak to dostane sežrat.

    Osobně si myslím, že Rosický jde do obrovského rizika protože ten hráč, kterej dle něj tady až na poslední 3 měsíce nepracoval jak měl, byl celé své angažmá suverénně nejlepší hráč. I v momentech kdy teda podle vedení nefungoval

    • thomasd8614.8.2020 11:21reagovat

     Smutny ale je, ze pokud fakt nepracoval krome tech trech mesicu jak si vedeni predstavovalo, ze ho tu drzeli tak dlouho... To je jednoznacna chyba vedeni ne?

     • Tyrrael14.8.2020 11:29reagovat

      Drželi, nikdo ho tu nedržel, dle vyjádření SR, jen se na něj někdo někdy poptal, ale žádná nabídka asi nedorazila...

  • Salix ×sepulcralis14.8.2020 10:20reagovat

   Tady vznikají úplně absurdní situace, kdy si lid pochvaluje nějakou koncepci, když klub má ve svém čele člověka, který se naopak vyžívá v antikoncepčních řešeních (naposledy ilustrováno odchodem Kangy a podpisem Čelůstky).

   • Salix ×sepulcralis14.8.2020 10:21reagovat

    Ovšem co čekat v zemi, kde největším bojovníkem proti korupci je člověk, který by bez korupce řídil traktor v poslední vesnici na slovensko-ukrajinských hranicích.

   • brac14.8.2020 10:35reagovat

    Koncepce to je, akorát ne tvoje.

     

    To, že to půjde tímto stylem, bylo deklarováno už při nástupu Rosického. Žádný z jeho kroků není překvapivý.

    • Salix ×sepulcralis14.8.2020 10:51reagovat

     Ano, prohlásit, že hráči musí chtít hrát za Spartu, TÝM (už ne Betlém) a za dvě hodiny podepsat Čelůstku, personifikovanou znouzectnost, takhle jsem si vždycky představoval koncepci.

     • captain_obvious14.8.2020 12:00reagovat

      Většina lidí, jejichž názory jsem četl, se shodla, že Čelůstka je momentálně nejlepší český stoper. Doufám, že takové znouzectnosti odteď budeme dělat v každém přestupáku.

      • Salix ×sepulcralis14.8.2020 12:04reagovat

       Já tím vůbec nehodnotil jeho výkonnost, na tu jsem docela zvědav.

  • Spalik189314.8.2020 10:23reagovat

   tak si napsal vše, co už tu za posledních 14 dnů bylo tak 720x..

   • captain_obvious14.8.2020 11:49reagovat

    Jj, originalita příspěvků není bohužel poslední dobou silnou stránkou e-Sparty.

  • Jerababa14.8.2020 10:34reagovat

   Buď můžu mít něco postavený na jedný mohutný pilotě a modlit se, aby všechno vydržela nebo na jedenácti slabších, kde mám jistotu, že ani při ztrátě dvou, tří se nic neděje.

   Celý je to o budování něčeho teď použiju takový blbý spojení ”trvale udržitelnýho”.

   Celkově mizí ve fotbale koncepty postavený na jednom, byť geniálním hráči, ve prospěch týmových konceptů.

   • kopyto14.8.2020 10:54reagovat

    Chlapci, ty vaše ”pilíře” jsou borec, kterej je fotbalově za zenitem a v zápasech s větší intenzitou si absolutně neškrtne, sedmnáctiletá hvězdička, která díky výše zmíněnému borci bude stejně maximálně jen alternovat, borec, u něhož se modlíme, že si za rok rozpomene hrát fotbal, věčný talent, který se bojí zodpovědnosti, kluk kterej je fotbalově úplně dřevěnej a tleská se mu tady jenom proto, že prasí a dva kluci, kteří nevyčuhovali z průměru ani v Opavě a Jihlavě co to sakra kouříte a kde to můžu sehnat taky. Při nejlepší vůli

    • Jerababa14.8.2020 11:00reagovat

     Nevšiml jsem si, že bych ze zmínil byť o jediném hráči a o jeho kvalitě. Kritiku na ně najdeš ode mě jinde. Píšu o koncepci výstavby týmu.

     Ale jestli máš to boží vnuknutí, tak tady máš prostor napsat svou ideální jedenáctku tak, jak ji měl Rosický nakoupit. Věčný pičování je vcelku k ničemu.

 • Míšo vole

  Clif14.8.2020 9:42reagovat

  Tak nám prosimtě napiš nějakou stručnou vizi co by tě uspokojilo? Píšeš tady samý píčoviny. Po dlouhých letech to začíná dávat aspoň trochu smysl a vylezou zas nějaký experti, který říkají, že je všechno špatně.

   

  Otrávení

  • Míša14.8.2020 9:45reagovat

   Já ti odpovím jinak. Napiš mi, co konkrétně tady teda dává ”alespoň trochu smysl”.

   • Clif14.8.2020 10:17reagovat

    Však to tady psalo už spoustu lidí ale stále jsem neviděl žádnou alternativu z tvojí strany. Prostě chci vědět, jaké směřování by se ti líbilo, třeba se to bude líbit i mě a budu s tebou souhlasit ale dokud jenom kritizuješ, tak s tebou souhlasit nejde.

    • Míša14.8.2020 10:25reagovat

     Tak já tady jasně pojmenovávám, co mi vadí a jediný protiargument protistrany je ”haha, vim, jak se jmenuješ” a nebo lži, jako tady předvedl soudruh ráno. Ale ok, mně by se líbilo, kdyby 1. SŘ dělal svoji práci pořádně a nedělal z lidí blbce, tím bych úplně začal. Co se týče skladby kádru, tak bych prostě postupoval jinak, ale tak nejsme ve fifě, něco to stojí atd. takže dejme tomu. Ale pak zase viz. boj 1. bych nedělal z lidí blbce. To mi fakt neskutečně vadí. Ok, chceme české jádro, je to blbost a nikde jinde to tak není, ale ok. Chceme šanci pro mladé, jsem jednoznačně pro! Nechceme Kangu, ok, ale mám mít připravenou náhradu a ne že ho poflušu (a zároveň dám smlouvu Štetinovi, Husťovi a Čelůstkovi) a nemám nic a jen se modlim, že Trávník se neposere proti 13. týmu 2. rakouský. Z toho prostě čiší totální amaterismus. Tohle je fakt na dlouhý povídání a já se nechci pořád opakovat.

     • Clif14.8.2020 10:41reagovat

      Hele ale mě třeba nepříjde že ze mě někdo dělal blbce. Vnímám to tak, že absolutně netušíme co se uvnitř klubu děje a pak to navenek může vypadat všelijak. A že pofluše kangu? Nevim no jenom popsal jeho slabiny. Aspoň je upřímnej a netlachá nějaký posraný fráze, takových už to bylo.

      • Míša14.8.2020 10:48reagovat

       Je pravda, že Tomášek ho v první řadě dělá ze sebe, proč, to už jsem tu taky psal. A že tyhle výlevy nemá i u všechno ostatních? Kde je jeho vyjádření o tom, že Frýdek nebo i nebožtík Pepík Šural nepodepsali novou smlouvu, protože chtěli nesmyslný prachy, na který výkony prostě neměli? Proč takhle nepofluše i jiný odcházející hráče? Proč jsou to jen cizinci, hráči, co hráli na jeho postu?

  • Sobis14.8.2020 9:49reagovat

   Šašek Míša už se poznal a kejhá jak potrefená husa.Smích

   • Skleepy14.8.2020 10:00reagovat

    Jakože když je název topicu ”Míšo vole”, tak je potřeba se nějak poznávat?

    • Salix ×sepulcralis14.8.2020 10:03reagovat

     SmíchSmíchSmích

    • Míša14.8.2020 10:06reagovat

     Dneska si vyhrál e-Spartu. Tleskám nohama.

  • Jerababa14.8.2020 10:13reagovat

   Přesně. Pičovat a rejpat umí každej kokot. Kyselo je moc kyselý, bramborák moc bramborovej.

   Každej udělá nějakou chybu a každej, kdo někdy něco budoval to pochopí, protože tu zkušenost má. Jenom pitomci, který nikdo k ničemu nepustí, protože vždycky všechno podělají, mají ve všem jasno.

    

 • tady

  wilathewarrior14.8.2020 7:52reagovat

  to vypada, ze budeme na podzim hrat o zachranu. Chce to trochu nadhled lidi a nekrmit hatery. Z pripravy nadseny nejsem, ale az ostra utkani ukazi, jak na tom jsme. Verim, ze horsi nez loni to nebude.

  • Míša14.8.2020 7:56reagovat

   Hatery? Já nevim, ale mně přijde, že tady všichni fandíme stejnému klubu, to není o hejtování, ale o kritice, někdy oprávněné, někdy méně, beru, ale kdo tady jako je hater? Já?

    

   Horší to snad už být ani nemůže (Jílek je venku) a to i přesto, že jsme neposílili a naopak přišli o klíčového hráče, za kterého nepřišla žádná náhrada.

   • wilathewarrior14.8.2020 8:03reagovat

    vidis jak ses hezky chytil :D

    je toho spousta, co se da kritizovat, ale i pochvalit.a pokud nevidis zlepseni o proti letum minulym, tak je dalsi diskuze asi zbytecna.

    • Míša14.8.2020 8:07reagovat

     Tak pochválit můžu třeba PR, ale jinak? Nějak mě toho moc nenapadá. Stadion mi padá na hlavu, nike nás už má tak na párku, že máme tři roky stejné dresy, posily žádný, skáčeme ode zdi ke zdi řízený nezkušeným bývalým hráčem, jehož mediální výstupy mi zvedají tlak na hranici ohrožení života... Ty jo, fakt nevim, co na tom chválit.

     • Funin14.8.2020 8:14reagovat

      tak nejake posily mame, jen jsme je zatim nevideli moc v akci - Mincev, Krejci. Uvidime jestli Kotal zapracuje dalsi mlade do tymu - Havelka, Fortelny, Soucek, Polidar, Plechaty. Rosovi se urcite da par veci vytknout - kolik a jake zavysi na vkusu kazdeho soudruha - ale tak nejak se da rict, ze ma smer a drzi se ho.

       

      Stadion by nejak vyresit potreboval, to jo, ale to nas letos asi nemusi trapit, protoze buh vi, jak se bude hrat a kolik divaku tam bude moc bejt. Ty korona opatreni tomu davaj strasnej narez, netesim se moc na sezonu hlavne kuli tomu.

      • wilathewarrior14.8.2020 8:24reagovat

       asi tak nejak

      • Salix ×sepulcralis14.8.2020 8:33reagovat

       Školy na to nemám, ale není to právě ideální doba, aby se s tím stadionem začalo něco dělat?

       • Míša14.8.2020 8:43reagovat

        Smích

       • wilathewarrior14.8.2020 9:00reagovat

        v dobe, kdy vsichni ocekavaji omezeni, zakazy kvuli covid je dobre zacit neco stavet?

        • Salix ×sepulcralis14.8.2020 9:02reagovat

         Jo?!

         • wilathewarrior14.8.2020 9:05reagovat

          to se ptas? Smích jen otazka, to je tvuj dalsi nick?

          • Sobis14.8.2020 9:19reagovat

           To je jen jeho spolutrollující kámoš.

       • Funin14.8.2020 9:20reagovat

        covece teoreticky jo, myslel jsem to z pohledu nas fanousku, ze nam muze bejt v tyhle sezone stadion ukradenej pac se tam stejne nepodivame

        • Salix ×sepulcralis14.8.2020 9:35reagovat

         Jestli má Dan představu nějaké rekonstrukce, tak teď byla (a bude) ideální příležitost.

         • Funin14.8.2020 9:37reagovat

          to asi jo cece

        • waaw14.8.2020 10:01reagovat

         Jak jednoduche, napr. velka cast hotelu zahajila toto leto rekonstrukce interieru, protoze vzhledem k nizke navstevnosti je to idealni vyuziti prilezitosti....

         Na druhou stranu na stavebni rekonstrukce potrebujes projekt a schvaleni a to nejaky cas trva. A uplne zasadni je, zda se vubec s nejakou rekonstrukci pocita...

     • wilathewarrior14.8.2020 8:21reagovat

      nemame zadne posily? na to si prisel jak, nebo budes dehonestovat prichozi hrace? a za to ze mas problem s Rosickym, za to nemuzeme, tak by bylo dobre to tady tim nezasirat a povznest se nad sve ego a priznat si, ze jsou veci, kterym treba nerozumis.

      • Míša14.8.2020 8:45reagovat

       No posily nemáme. To je prostě fakt. A jsou věci, kterým nerozumím, klidně to přiznám. Jak můžou být Trávník, Hanousek nebo ty vole Čelůstka hráči Sparty, jak může být Rosický sportovní ředitel. Nerozumim tomu.

       • lidoop14.8.2020 8:56reagovat

        Tvrdíš, že Čelůstka nemá výkonost, aby se ve Spartě stal oporou?

        • Míša14.8.2020 9:02reagovat

         Hráč, co nás 2x odmítne zapadá do ”nebudu nikoho přemlouvat a chci jen hráče, kteří chtějí hrát za Spartu” jak? Je to výsměch. Čelůstka je ok stoper, to mu neberu, ale pořád je to hráč, co mu skončila smlouva v nějakym blablasportu (nevim, kde to napsal, ale je to super, takže dík), je mu přes 30 a ještě jsme ho museli prosit. Pecka. Měli jsme tu stopry, co v Turecku vyhrávali tituly a stály úplně za hovno. A hráli v lepších, co lepších, mnohem lepších klubech. Nic od něj nečekám, jen mě sere, jak si speciálně s jeho příchodem v den, kdy pojebe Kangu, Rosický nasral do huby. Totálně.

         • Míša14.8.2020 9:07reagovat

          Ty íčka a ýčka mi tam docela lítaj, měl bych si to po sobě číst. Za to se omlouvám.

         • trinact14.8.2020 9:15reagovat

          Nesmysl odshora dolu.

          • Míša14.8.2020 9:17reagovat

           Od tebe to beru jako lichotku. Bych se musel stydět, psát něco, s čim ty souhlasíš.

          • Sobis14.8.2020 9:20reagovat

           Co bys od něj čekal.

           Divím se, že na jeho provokace reagujete.

           Vždyť na to čeká

           • trinact14.8.2020 9:24reagovat

            Reaguju jen na věci, které myslí vážně, což tohle, bohužel, myslel.

            • Míša14.8.2020 9:31reagovat

             To je pravda. Bod pro tebe.

            • thomasd8614.8.2020 11:30reagovat

             Pockej a ona neni pravda ze nas Celustka nekolikrat odmitl... A Rosicky jasne prohlasil, ze chce ve Sparte hrace kteri o ni maji zajem hrat?

         • Funin14.8.2020 9:31reagovat

          hele, já nevím jak tobě, ale lidem se prostě mění životní situace a podmínky a tak. Takže je klidně možné, že nás dřív Čelůstka odmítl, ale teď za nás hrát chce. Věřím Rosovi, že s ním o tom mluvil a že to není takovéto hmm nikde mě nechtěj, tak vemu tu Spartu, co už.

          • Míša14.8.2020 9:35reagovat

           Já si právě naopak myslim, že přesně tak to bylo. Slavie ho nechce a nikdo jiný mu smlouvu na 3 roky s platem, jaký mu dala Sparta, v lize nedá, takže i když respektuju, že se mu teď narodil syn(?), že chtěl třeba domů, je to prostě tak, jak jsem napsal výše.

           • Funin14.8.2020 9:39reagovat

            no v tom se neshodneme a jediny kdo nas muze rozsoudit je sam Celustka a jeho vykony v zapasech, takze uvidime a pak si to zhodnotime zpetne. Ja doufam ze to nebude Mika v2.0

            • Míša14.8.2020 9:40reagovat

             Hele, mě na Čelůstkovi fakt nevadí jeho hra, v repre vedle něj Brabec vypadá jako pytel sraček v dresu, takže něco asi umí, vadí mi právě to, co jsem psal. + samozřejmě jeho sešitá minulost, ke který se tak hrdě hlásil.

             • Funin14.8.2020 9:46reagovat

              chapu, vidis prichod Celustky jako poruseni Rosovi vlastni koncepce a slov. Ja jsem to myslel tak, ze muze Celustka svymi vykony ukazat, ze za nas hrat chce a dat tudiz Rosovi za pravdu.

               

               

              • Míša14.8.2020 9:47reagovat

               Tak pořád je to jeho práce, tak asi bude hrát tak, aby ho to živilo, to přece není argument Smích

               • Funin14.8.2020 9:51reagovat

                videl si hrat MiKu po navratu? Nebo ten to delal zadarmo ci co?

                • Míša14.8.2020 10:00reagovat

                 Tak to je jeden hráč z X, ten je v hlavě úplně jinde. Smích Já třeba věřim i tomu Zahustelovi, že fakt chce hrát, ale prostě je jen dřevák.

                 • Funin14.8.2020 11:11reagovat

                  no a to je právě třeba rozlišovat, má na to ten hráč za Spartu hrát a chce za ní hrát? Zahu určitě chce, ale spíš na to nemá, MiKa měl ale nechtěl. Kanga? Tam je jasné, že měl. A chtěl? Podle toho co říká Rosa, jen těch posledních pár měsíců. Takže si to tak vyhodnotil no, stejně jako si vyhodnotil Čelůstku. Ale chápu co tobě a dalším na tom vadí.

        • wilathewarrior14.8.2020 9:04reagovat

         to nema cenu.

       • wilathewarrior14.8.2020 8:57reagovat

        jak pisi, dehonestujes prichozi hrace. ze tomu nerozumis vubec nevadi, jen neni potreba, aby si nam to tady nekolikrat za den dokazoval

    • Sobis14.8.2020 8:19reagovat

     Jeho nekomentovat.

     Jen krmíš trolly.

     • wilathewarrior14.8.2020 8:22reagovat

      asi mas pravdu, uz to tak vypada

   • Chabix14.8.2020 10:04reagovat

    My jsme neposílili? Přišli ale reprezentanti. To je podle mě posilení protože hrači Sparty, až na výjimky, v reprezentacich nejsou. Takze jestli máš trochu logického myšlení, musi ti dojit, že jsme posílili.

  • waaw14.8.2020 8:25reagovat

   Co je za hejtovani, kdyz nekdo konstatuje, ze nemame kvalitniho leveho beka a v podstate zadneho praveho beka, protoze to hrajou nouzove predelani zaloznici/kridla? To neni hejt, to je proste konstatovani faktu. Stejne jako to, ze ve stredu zalohy mame sice jmen na rozdavani, ale chybi tam kvalita, pohyb a rychlost. Opet cisty fakt. Zbytek by nevypadal tak spatne a lepsi nez minuly rok to bude urcite.

   • Míša14.8.2020 8:47reagovat

    Sluníčkářská sekta e-Sparty, co tu loni velebila boJílka... Težký s nima.

   • wilathewarrior14.8.2020 8:55reagovat

    no vidis, ted si uvedl fakta, ale v pripade spirita, at uz to tu sype pod jakymkoliv nickem,uz to je k zamysleni, je to proste hate hlavne na Rosickeho.

    • Míša14.8.2020 8:59reagovat

     A to se nescmí, chápu, kdo nekouří Rosu, nefandí Spartě. Bitch, please...

     • wilathewarrior14.8.2020 9:02reagovat

      vidis jak to vnimas omezene. ignorance je korenem zla. jako kdyz motas fandeni Sparte a tvuj hate na Rosickeho.

      myslel jsem ze mas na vic

      • Míša14.8.2020 9:05reagovat

       Kořenem zla jsou sluníčkářští komunisti, kteří uznávají jen jeden názor, založený na totální omezenosti, nevnímání reality a naprosto zkresleným pohledem na veškeré dění kolem nich. Pak vidíme lidi adorující Rosickýho nebo klečící před černochama.

       • wilathewarrior14.8.2020 9:11reagovat

        krasne si popsal sam sebe. chapu ze mas potrebu si tady neco dokazovat nebo nahrazovat. Bylo by vsak k ostatnim ohleduplne, to tady tim nezasirat denodenne, obcas je tady i zajimava diskuze. Zaloz si webovku antiklub tomase rosickeho, pred tim to byl hrebik. opakuje se ti to a to je na tom to nudne a iritujici.

        • Míša14.8.2020 9:13reagovat

         A stejně jako s Hřebíkem čas dá za pravdu mě. Tak co po mě jako chceš? Prostor, aby sis tady mohl s ostatníma oslama, kteří stejně jako ty na Spartu nechodí, drandit karla, že jsme sice 5., ale za to máme jasnou vizi? Nebuď směšnej soudruhu a raději jdi na sochu Boženy Němcové načmárat, že byla rasistka.

         • wilathewarrior14.8.2020 9:21reagovat

          ano, nase mladez je velmi spatna :D cas prave dal za pravdu priznivcum Hrebika. Stejne da priznivcum Rosickeho a cesty po ktere se ubral. proc sem mychas politiku,na to si odpovez sam. vyzval bych te na souboj rozumu, ale je videt, ze nejsi ozbrojen.

          timto koncim, preji vsem normalne uvazujicim pevne nervy s timhle a pekny den

          • Míša14.8.2020 9:31reagovat

           Nemáš argumenty, tak lžeš, typický pro vás ultralevičáky.

           Inteligentní člověk si udělá obrázek sám, naštěstí pro tebe tady o něj člověk zavadí asi stejně často jako o imigranta v ČR, takže v očích lůzy vyhraješ. Já o takovou výhru nestojím. Já nám na své straně pravdu a lásku a ta vždycky zvítězí nad vaší lží a nenávistí. Přeji všem inteligentním lidem, fandícím Spartě, ať se nenechají otrávit gaučáky, kteří fotbalu nerozumí, nechodí na něj a jen tady provokují a zasírají diskuzi.

           • wilathewarrior14.8.2020 9:35reagovat

            takze nase mladez pod hrebikem nefunguje? odpovez tedy

            • Míša14.8.2020 9:36reagovat

             Tímto končím ne? Takže lež na lež. To už je fakt blbý ne?

             • wilathewarrior14.8.2020 9:39reagovat

              otazku zopakuji, nase mladez pod hlavickou Hrebika funguje ci nefunguje? zkus odpvedet na otazku, zvladnes to

              • Míša14.8.2020 9:42reagovat

               Já na tyhle tvoje lži nebudu reagovat. Lžeš a je to ubohý. Jen ať si to tady každý ještě jednou přečte. Jsi ubohý lhář.

               • wilathewarrior14.8.2020 9:43reagovat

                jen jsem si chtel prokazat jestli jsi opravdu troll a hater. dekuji a ted uz opravdu koncim plytvani casu na tvory jako ty.

                • Sobis14.8.2020 9:48reagovat

                 A ještě nutno dodat, že kromě tebou zmiňovaného je i šašek.

          • Sobis14.8.2020 9:31reagovat

           Když vidím jeho gramatické chyby, hádám, že s bídou ukončil základku.

            

  • Tashunka Witko14.8.2020 10:37reagovat

   ”věřím, že horší než oni to nebude”

    

   Tak to je skvělé měřítkoOtrávení

 • Permice

  johnq13.8.2020 22:07reagovat

  Tak nevím, jestli mám jít letos do permice, měl bych jí pátým rokem, ale kámoš tento rok vynechá, čili alone a člověk neví, jestli se vůbec dostane na stadion. Vnitřně chci chodit, ale jsem rozpolcen, jak to máte vy? Smích

  • bigcock14.8.2020 7:59reagovat

   Poslední 3 roky říkam (11. permice), že si ji nekoupím, ale je to marný, je to marný a zase ji mám doma.

   • Poldi14.8.2020 9:25reagovat

    Tak to máš pěkný suvenýr :)

   • Nuff14.8.2020 9:29reagovat

    Jo, včera dorazila.

 • No

  ap241213.8.2020 20:33reagovat

  tak LuftJarda si nakonec to zkrácení karantény nejspíš vybrečí, ale musím uznat že v tom umí chodit! 👍🤣

  • standis13.8.2020 22:48reagovat

   A má pravdu. V tomhle mu fandím. To by byl konec fotbalu.

 • Nové Buď v týmu

  Sobis13.8.2020 19:34reagovat

  ”Jablonecká spolupráce!”

  ”Hele netahej sem ty jabka jo” :DDD

  • Salix ×sepulcralis13.8.2020 19:50reagovat

   Umírám. SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

   • Sobis13.8.2020 20:19reagovat

    Budiž ti země lehká.

 • SPARTA

  Silhis13.8.2020 16:35reagovat

  Fanděte spartě a nekrityzujte pořád mam pocit že si tady vybijíte frustraci s toho že Kanga skončil a tim u vás sparta skončila.Jestli Kangu tak milujete tak se k němu nastěhujte a vytvořte velkou společnou rodinu.

  • waaw13.8.2020 16:41reagovat

   Krytyka ano, ale konstruktyvne

  • majk13.8.2020 16:49reagovat

   miluju pacienty, co maj potřebu ostatním sdělovat jak se má správně Spartit

   • ap241213.8.2020 19:48reagovat

    Já mislým že v dyzguzých jde hlavně o názor a mišlenku, nikolyv o pravopys! 😂

    • ap241213.8.2020 19:49reagovat

     oprava: má bít nikolyf

    • waaw13.8.2020 20:19reagovat

     Souhlas. A taky vubec nezalezi ma tom, kdo prispevek pyse, ale de o obsah

     • johnny114.8.2020 7:35reagovat

      Máš tam chypku pýše se obsach.

  • ajosek13.8.2020 23:05reagovat

   KANGA FOREVER !

  • Larrygo14.8.2020 8:55reagovat

   Tomio, ty seš fakt krásná ukázka toho, co základní vzdělání v Česku vypouští do světa.

 • Včera

  Jerababa13.8.2020 13:00reagovat

  Takže 2:2. Oba goly jsme si dali sami. První jasná nedomluva mezi Lišákem a Čelůstkou, druhej nemůže brankář z takovýho místa dostat.

  Hanousek dal gol, dozadu dobrý, ale přínos do kombinace ve hře dopředu nulovej(alternace Krejdy bude asi pravej opak).

  Lischka, to na základ není, protože Hancko je někde jinde.

  Čelůstka, popravdě jsem čekal víc, ale on se bude postupně zlepšovat.

  Štetina, často tady kritizován, ale v přípravě jako jedinej ze stoperů dokázal dát pár hezkých míčů dopředu, přenést hru, pro mě v tomhle překvapení.

  Vindheim bohužel potřebuje specifický balony, aby něco předvedl. Když to má do běhu a po lajně, tak centr má výbornej, kombinace a výběr místa v defenzivě horší.

  Krejčí, často kritika, ale ten jenom poroste, není úplnej rychlík, ale tu černou práci málokdo ocení.

  Sáček, jestli chce hrát, tak dopředu musí být daleko, daleko výraznější. Jinak je tam k ničemu.

  Dočkal, to člověk neví, co by napsal. Chvilku si říkáš, jo tohle jo, chvilku jdi někam Dočki.

  Juliš, ten v tomhle zápase trpěl absolutním nedostatkem dobrejch míčů, čí to byla vina, nedokáźu posoudit, ale Sáček ani Dočkal nedokážou dát dobrej míč do běhu na delší vzdálenost. Za přípravu si ani na jednu takovou přihrávku nepamatuju.

  Pro Hložana platí totéž. S Krejdou by to, aspoň v kombinaci, mohlo být jiný kafe.

  Dopoledne mě zaujaly výkony Součka a Havelky, ale ty by chtělo vidět proti silnějšímu soupeři.

  Obecně si myslím, že to není tak špatný, jak by se mohlo zdát, jsem dokonce přesvědčenej, že letos budeme minimálně ztrácet proti slabším 2/3 ligy. Máme tam obrovskou variabilitu v sestavě, teď to jenom správně trefovat, nejenom sestavu, ale i branku.

   

  SmíchSmíchÚsměvSmích-)))SmíchSmích

  • Jerababa13.8.2020 13:15reagovat

   Za rozchechtaný ksichty na konci může malej telefon, velkej ukazovák a sluníčko.

   • Tashunka Witko13.8.2020 13:25reagovat

    Je dobře, že to bereš s humorem. Většině je spíše do pláče.

    • Skleepy13.8.2020 13:34reagovat

     Lidi to vše moc řeší podle mě. Podle mě se korona hysterie postará o to, že letošní sezóna bude totální bramboračka nehledě na naší pomalou zálohu.

     • peterpan2713.8.2020 13:51reagovat

      Taky bych to tak viděl...

  • waaw13.8.2020 15:39reagovat

   Ja se musim trochu omluvit Julisovi. Mel jsem ho v kategorii nepouzitelnej, podle toho jak se po zraneni vyhybal soubojum, ale vcera hral slusne a zdalse, ze se neboji. Takze za zkousku to stoji.

   Ale nemuzu si pomoct, brnenskej Krejci mi zatim do oka nepadnul, tam nam chybi jiny format

   • trinact13.8.2020 16:02reagovat

    Juliš super, je cejtit progres, snad vydrží zdraví. Láďu mam rád, protože je to ideální nástroj na provokování slátanců, leč je pravda, že to není úplně ideální. Je trošku neohrabanej, často hraje pomalu, technicky asi OK, ale zas nám hraje do karet jeho věk. Ale prostě že si Jílek neřekl o Kalvacha je strašná škoda, absolutně top hráč, kterého nemá ani Slavia.

 • Bačkovský

  Soze13.8.2020 11:58reagovat

  Bačkovský jde do Bohemky (nejspíše na hostování). Za mě pro něj určitě dobrý posun po dvou letech na spodku druhé ligy ve Vlašimi.

  • artaxerxes13.8.2020 12:25reagovat

   U brankáře záleží na tom jestli chytá, ta soutěž až tak důležitá není. Bohužel vzhledem k tomu, že tam je Le Giang a Valeš, tak si připíše možná jeden dva starty v poháru.

   Dle mého by bylo lepší, kdyby zůstal v B-týmu.

    

   Jinak ho i limituje výška - 1,84 (Pamatuji, jak tu byl hejt na prcka Vaclíka s 1,88)

   • petr13713.8.2020 13:54reagovat

    No ze byl tady hejt od idiotu je vzhledem k Vaclikove kariere hodne usmevnyÚsměv je ale fakt, ze 1,84 je pro bankare fakt uz hendikep.

    • artaxerxes13.8.2020 14:05reagovat

     No vtipné to je, šlo mi ale spíše o to, že pro mnoho lidí byl při 1,88 na brankáře malý a přitom je Hugo o 4cm.

      

    • captain_obvious13.8.2020 16:15reagovat

     Výška sama o sobě nic neznamená. Casillas 185, Ospina 183 atd.

   • Soze13.8.2020 15:26reagovat

    Jsem si vědom, že to bude mít těžké, ale vzhledem k tomu, že tu o něm šly celkem slušné reference, tak by minimálně o tu dvojku třeba i mohl zabojovat. Samozřejmě být až třetí v řadě, to je opravdu o ničem.

   • Skleepy13.8.2020 15:27reagovat

    Valeš je raněnej.

 • Covid

  waaw13.8.2020 11:54reagovat

  Seshit v karantene, nase Becko v karantene. Nemela by se vydesinfikovat Kozicka?

  • johnny113.8.2020 12:04reagovat

   SmíchSmích ještě že je tady aspoň prdel

   • Jereacs13.8.2020 12:25reagovat

    Tak co nám taky zbývá. Smích

  • artaxerxes13.8.2020 12:27reagovat

   to by to chytli zas v James Dean(ovi)

74404 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha