Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vukadinovič

  adam31.8.2017 21:08reagovat

  Vukadinovič je stejně zajímavý případ.

   

  - přivedeme hráče poté, co celé jaro hrál naprosto tragicky a ještě za něj vysolíme 15 miliónů

  - trenér tvrdí, že jeho příchod (stejně jako zbylých hráčů z domácí ligy posvětil svým souhlasem)

  - v přípravě podává slušné výkony, bohužel se v jejím konci zraní

  - po uzdravení nedostává šanci, přitom v současné chvíli jiného krajního záložníka jako alternativu k Biabianymu(při absenci Plavšiče) na pravou stranu nemáme

  - po dvou měsících se jej chceme zbavit a udat na hostování, protože je navíc

  - hráč chce raději zpátky tam, odkud za každou cenu celý předešlý rok utíkal

  - hráč odmítne možnost hrát beka, protože mu to nepřijde dostatečně fajn

   

  A teď mi řekněte, kdo za tohle všechno vlastně nese zodpovědnost. Doprčic, jak je vůbec možné, že sem vodíme hráče, který odmítne hrát tam, kam ho trenér chce postavit? Myslel jsem, že z jednoho přeznožky jsme se už poučili.

  • Kulkozubý Tony 31.8.2017 21:44reagovat

   Tenhle problém bych neviděl jen u Vukadinoviče, ale u celkových nákupů Sparty, ze začátku jsem byl rád, že se konečně začal budovat nějaký kádr, Štětina byl super, stejně tak Vukadinovič. Stramaccioni evidentně dostal za úkol dostat se do EL, tím si vysvětluji ty další nákupy jako rozšíření a zkvalitnění kádru. Ale jakoby už nikdo nepočítal s tím, co když se nepostoupí. Teď najednou vedení Sparty dochází, že mít hráče na ligu jako jsou Kaya, Mavuba a spol. je prostě velký luxus, ale co s nima? Tak to jednoduše odnesou přeživší z minulých sezon, protože u nich se nám peněženka letos neotevírala, vyjma Vukadina samozřejmě. Přitom si myslím, že spousta českých hráčů by dokázala plně zastoupit nově příchozí posily, ne svojí kvalitou ale znalostí a mentalitou českého fotbalu. V tom mi přijdou celkové odchody jako nesmysl. Snad je to ponaučení do dalších sezon, přece jen tohle bylo a stále ještě je první přestupní období, kdy se jakýkoli český klub zapojil do bojů a zahraniční ”hvězdy” tamních lig. Teď jen doufat, aby se výsledky po repre. pauze zlepšili, Stramaccioni naplnil očekávaní vedení a nějakou sezonu tu zůstal, jinak bych byl opravdu napjatý, který další kouč by dokázal uplatnit všechny letošní posily do nějakého koncepčního plánu.

   • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:15reagovat

    Uplně přesnej příspěvek

    • ACSpartaPraha4ever31.8.2017 23:31reagovat

     V čem ti to přijde jako ”uplně přesnej příspěvěk”?

     Mně to přijde naprosto mimo.

     • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:47reagovat

      V cem ti prijde mimo?

       

      • ACSpartaPraha4ever1.9.2017 0:11reagovat

       Štetinu a Vukadinoviće si zjevně přálo vedení, chtělo kompenzovat plánované odchody Mazucha, Konatého a spol., Strama je dal jen zelenou. Bylo naprosto jasné, a on to několikrát říkal, že si přivede své koně. (Bod číslo jedna, kde vidím problém uplynulého přestupního období, i proto je tu tolik posil).

        

       Stramaccioni evidentně dostal za úkol vybojovat titul a z něj plynoucí LM. I proto přišly posily jako Biabiany a spol., protože s pomocí hráčů alá Štetina, Vukadinović to už několik let prostě nevycházelo. EL by byla nadstavbou, ti hráči opravdu přišli na ligu.

        

       Že by spousta českých hráčů by dokázala plně zastoupit nově příchozí posily, ne svojí kvalitou ale znalostí a mentalitou českého fotbalu? Jak píši výše, tohle se tu zkoušelo už několikrát, kam to vedlo, jsme viděli.

        

       Naopak odchody dávají smysl. Odchody hráčů jako Holek, Hybš, Konaté, Vácha, kteří tu už jsou několikátý rok, ale jejich výkonnost prostě není na Spartu, u některých lze bez ostychu uvažovat, zda to vůbec někdy bylo na Spartu, naprosto chápu. Nesouhlasím jen s některými hostováními, nakonec to vypadá, že zůstane i Frýdek, Kadlec a Kara.

        

       Všechno prosím imho.

       • wasek2611@centrum.cz1.9.2017 0:31reagovat

        1) tak to stramak nemel posvetit

        2) souhlas, ale nemel mit tak siroky kadr.

        3) no zkouselobse to, bylo to spatny, ale takhle mizerny jako ted ne.

        4) neda smysl vuka. Jinak odchod vachy a holka kvituju

        • victorlima1.9.2017 7:12reagovat

         Ono je to těžký nemít dostatečně široký kádr, zvláště u Sparty. O šíři kádru se obvykle rozhoduje ještě před sezonou s ohledem na klubové cíle. Na EL, kaprligu a český pohár musíš mít široký kádr. Zvláště pak Sparta, která v minulé sezoně měla permanentně 10 zraněných hráčů a pak neměl kdo hrát. Letos už je těch zraněných taky dost (Mavuba, M.Kadlec, Kaya, Vukadinovič atd.). V tom je trenér nevinně. Samozřejmě, že si chtěl přivést svoje hráče (to dělá každý trenér), některé mu přivedlo vedení, které bylo s hráči nejspíš předem domluvené. Problémem je, že se nepodařilo udat odložené hráče. Oni pokud mají platnou smlouvu, tak se nikam nepoženou a asi ani poptávka po nich není příliš velká. Což nesvědčí sice o jejich kvalitě, ale pokud mají platnou smlouvu, tak jim je to úplně jedno.

       • wasek2611@centrum.cz1.9.2017 0:33reagovat

        Ale da se souhlasit i s tvym. Nikdo nevi jak to bylo, ale kdyz neconzni logicky tak se mi to libi.

         

         

   • Furia Ceca31.8.2017 23:28reagovat

    Nejsem si jistej, že vedení odepíše celou sezónu, aby Ital možná vynikl tu další.

    • ACSpartaPraha4ever31.8.2017 23:32reagovat

     A ona je nějaká jistota, že to s někým dalším vyjde?

     • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:48reagovat

      Jistota neni nikdy v nicem

      • ACSpartaPraha4ever31.8.2017 23:55reagovat

       Přesně moje pointa. Pokud se bude pořád skákat od jednoho k druhému, budou se donekonečna odepisovat sezóny s výhledem na další. Stačí se podívat na trenéry v posledních letech.

       • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 23:57reagovat

        Neni koncepce.

        • victorlima1.9.2017 7:24reagovat

         Možná koncepce je. Klub prohlásil, že chce Spartu předělat v normálně fungující klub evropského střihu. To nejspíš znamená, že doplňování o nové hráče bude především formou nákup - prodej a odchovanci mají možnost se uplatnit jen v případě vysoké kvality. Problém je, že se přeskakuje z koncepce do koncepce, protože nejsou hned výsledky. Na těch většina zde píšících lpí a není schopna pochopit, že každá změna potřebuje čas. Vedení musí být schopno obhájit svoji koncepci i v případě dílčích nezdarů (právě teď) a trenéra podržet v každém případě. Jinak přijde nový trenér, bude nová koncepce a než jí pořádně uvede v praxi, tak zas poletí. Dál už to znáte. Je to pořád dokola.

         • Funin1.9.2017 8:23reagovat

          změna trenéra není změna koncepce, můžeš jako klub střídat trenéry ale držet jednu koncepci. Ke klubu evropského střihu a odchovancům - i ve velkých a kvalitních klubech hrají odchovanci, je to částečně kuli požadavkům UEFA aby na soupisce pro poháry byli 4 odchovanci, už i takovej Real Madrid pár odchovanců v kádru má.

           

          Mě se líbí jak to teď dělá Hoffenheim, má v kádru 29 hráčů, což je celkem dost, ale z toho je 9 hráčů 20 a 19 let, z toho několik odchovanců. Téměř na každý post mají jak starší zkušené hráče, tak mladé nadějné mladíky a hlavně se je nebojí stavět a vyplácí se jim to. Süle šel do Bayernu za 20M €, loni Volland do Leverkusenu za 20M €. Teď nasadili do zápasu proti Liverpoolu mladýho Geigera do středu zálohy. I ty přestupy dělaj smysluplně, prodali 2 stopery, přišli 2 stopeři + 1 vytáhli z juniorky. Taky se do přestupů třeba netrefí, tak pak toho hráče prodaj a hledají dál. Na většinu postů mají jak starší prověřené hráče, tak mladíky, kteří se mohou ukázat, a když má mladík výkonost, tak i přes nižsí plat nastupuje. Tak nějak bych to chtěl i u Sparty

          • Funin1.9.2017 8:24reagovat

           kua, než jsem to dopsal, tak jsem zapomněl co jsem psal a jednu věc jsem tam zmínil dvakrát :)

  • DaveACS31.8.2017 22:03reagovat

   Jak jsme se poslední dobou přesvědčili, nevěřil bych všemu, co v médiích proběhne.. Mluvím o tom odmítnutí přeučení na beka..

  • Ritan31.8.2017 22:12reagovat

   Vukadinovič se těžko bude chtít přeškolovat na beka, když plánoval ( alespoň v době, kdy byl ve formě ) české občanství a dostat se jako ofenzivní hráč do repre. Má za sebou blbé jaro a zranění, ale v 26 asi není ještě čas to vzdávat.

  • pátek1.9.2017 7:13reagovat

   Kdo odpovídá ve Spartě za přestupy. Generální ředitel Mgr. Adam Kotalík. Toho se musíme ptát.

  • pátek1.9.2017 7:17reagovat

   Kdo ve Spartě odpovídá za přestupy. Generální ředitel Mgr. Adam Kotalík. Toho se musíme ptát.

 • Simič

  trcmano31.8.2017 21:04reagovat

  Tak nic.. Úsměv

  • kilovolt31.8.2017 21:14reagovat

   taky koukám......se ten fotbal stává velká šaškárna

 • Já jsem optimista

  Jerababa31.8.2017 20:02reagovat

  Na Spartu chodím už 40 let a zažil jsem už ledacos, takže letošní turbulence mě nechávají klidným. Za tři roky(co to je) tady asi nebude ani Strama, ani většina současného kádru(možná ani já). Opět se změní směřování klubu(jak je zvykem), místo legionářů vsadíme pro změnu na odchovance a z loňské a letošní devatenáctky a letošní sedmnáctky složíme mančaft jako víno(pokud ty talenty nerozprodáme nebo nám neutečou). A těším se že v tom týmu(možná) uvidím jména Pulkrab, Havelka, Mustenadagič, Dudl, Březina, Drchal, Majka, Hezoučký, Hucek, Fortelný, Maksič, Gabriel, Hložek, Dao, Traore...a třeba taky Plavšič, Sáček a Hovorka...A ať to bude jak to bude, pořád to bude NAŠE(teď teda Danova, ale on to bere asi značně jinak) SPARTA.

   

 • Italiano bastardo

  Míša31.8.2017 19:52reagovat

  Může mi někdo erudovaný vysvětlit, proč je pro mnohé, hlavně pak aktivní, fanoušky takovým trnem v oku?

   

  Ok, hra zatím nic moc... Ale to chceme zpátky rybáře? Pepu Chovance? Siegla s Novotným a GSM Markem Vítem, co by podepsal i Messiho, ale zrovna odešel?

  • LukyACS31.8.2017 19:59reagovat

   Přesně, hlavně konečně vykopal Váchu, kterýmu tady nadávalo tak 90% fanoušků a přálo si jeho odchod. Jako taky mi přijde zvláštní, že dostal příležitost po zranění a najednou jde pryč, ale nikdo do toho nevidí, co se děje v kabině. Tak nechápu, proč za to nadávaj Stramaccionimu.

   Nejvíc ze všeho mě sere dělení na zahraniční hráče a našinec, taky to dělím, ale jen proto, abych se těch zahraničícní zastal, protože do nich furt někdo kope a oni přitom nejsou o nic horší než ti naši, kterejch v Brně bylo 8 a odehráli stejnou sračku jak většina nováčku v CZ.

   Teď je to staří vs. zahraniční, na jaře to bylo staří vs. mladí, co bude po zimě? Jako kdyby nestačilo, že tady už valčí Strahov mezi Letnou.

   • Pouzar1131.8.2017 20:36reagovat

    Smích Kde jsou loňské sněhy a války Strahova s Letnou .. To bejvaly klidný časy SmíchSmích

    • LukyACS31.8.2017 20:43reagovat

     To jo, kdo by řekl, že se začne bojovat ještě na víc frontách a nacpou se do toho i legendy, agenti a média. Je mi z toho fakt na blití, silně mi to připomíná Game of Thrones, každej prahne po moci a málokomu jde o Spartu, holt ”chaos is a ladder”

  • Puki198331.8.2017 20:46reagovat

   Protože přivedl posily za 500 milionů bez jakékoliv koncepce, vyházel všechny opravdové letenské srdcaře a bojovníky, a výkony jsou horší než za plukovníka Rady?

   Neutrální

   • Míša31.8.2017 20:51reagovat

    lol

   • adam31.8.2017 20:52reagovat

    Svatá pravda! Ti poslední dobou nejvíc opěvování hráči včele s Koubkem, Váchou, Holkem, Mazuchem a Shalou, kteří se se Sparťanským srdcem již narodili, bude neskutečně obtížné nahradit.

     

    A těch 500 miliónů je taky škoda, hlavně když se na to budeme všichni ještě po mnoho let skládat že jo.

     

    P.S. Snažně doufám, že jsi jenom blb, co si není schopný dohledat rok založení Sparty a že 1983 není datum tvého narození.

    • Puki198331.8.2017 20:56reagovat

     Dát ty peníze Holasovi, tak hrajeme Ligu mistrů a bereme titul.

     • Míša31.8.2017 20:57reagovat

      lol

     • novydres31.8.2017 21:13reagovat

      Myslíš Ligu mistrů dorostu ??? Tu hrajeme i tak

    • NEMESIS31.8.2017 23:18reagovat

     Je to troll, tu dříve vystupující pod nicky Rachmaninov a Burmester. Pomůže, když nebudete startovat na první nakopnutí. ;-)

  • adam31.8.2017 20:48reagovat

   Přijde mi, že se jen klasicky hledá nejjednodušeji pojmenovatelný viník. Když se zjistilo, že nadávání na vedení Sparty nemá smysl, tak se to nyní zkouší s trenérem. A až vyplyne, že ani to k ničemu nepovede, tak se bude pískat na dílčí hráče, tedy hlavně na cizince. První v řade bude Ben Chaim, už jen pro to, že je žid.

  • Furia Ceca31.8.2017 23:30reagovat

   Protože není objektivně lepší než tebou zmińovaný a výsledky má zatím ostudný s kádrem za půl miliardy.

 • Momentální situace podle Aktuálně

  Kulkozubý Tony 31.8.2017 19:17reagovat

  ”Velká pozornost byla věnovaná hráčům Sparty. Nejde o oficiální informaci, ale podle několika zdrojů to nyní vypadá následovně:

  Martin Frýdek zůstává,

  Václav Kadlec zůstává,

  u Lukáše Váchy (na snímku) by se mohlo rýsovat hostování v Liberci,

  u Vukadina Vukadinoviče pak ve Zlíně”

  • pepinho231.8.2017 19:35reagovat

   Frýdek venSmích ho nikdo nechtěl?Smutek

   • LukyACS31.8.2017 19:44reagovat

    Všichni říkali, že tohle ještě neviděli. Bohužel se asi zalekli cenovky Smutek

    • pepinho231.8.2017 19:45reagovat

     Si snad ani on sám nemohl myslet, že ho někdo bude chtítSmích to by musel mít skvělého agenta, aby ho někam udal.

  • trcmano31.8.2017 19:35reagovat

   Tady je aspoň vidět proč nic klub oficiálně nekomentuje, když se to mění všechno ze dne na den Úsměv

   • Kulkozubý Tony 31.8.2017 19:45reagovat

    Jsem zvědavý jak se s takovou situací popere Štramák, teď by se mělo ukázat jaký je to kouč, protože pokud skutečně řekl, že je Frýdek v jeho top 15 a on pořádal o přestup a následně se vrátil do mančaftu mu přijde dost zvláštní, malinko mi to připomíná případ Konate, i když tady určitě nešlo o to si ten přestup vynutit...

    • trcmano31.8.2017 19:48reagovat

     Jestli už nikdo neodejde tak budeme mít letos hodně silnou juniorku Úsměv

  • novydres31.8.2017 19:43reagovat

   Havelka s Kulhánkem tam skoro nehrajou tak jim tam pošlou Váchu at hrajou ještě méně...

  • adam31.8.2017 21:17reagovat

   Na Karvinou klidně takhle: Dúbravka - Karavajev Štětina Hovorka Costa - Biabiany Mareček Mandjeck Sáček T.B.CH. - Kadlec.

   • johnny131.8.2017 22:10reagovat

    Možná bych to zkusil s Bičíkem, ale jinak, takhle by se mi to také líbilo.

  • leodas121.9.2017 9:52reagovat

   Po tom, co předváděli v Liberci během posledního zápasu a po něm, už bych tam neposlal nikdy nikoho. I když v tomhle případě k tomu asi nikdo přihlížet nebude, protože my jsme v situaci, kdy potřebujeme Váchu někam udat.

 • Křetínský vydělal 21 miliard

  Fanoušek z Liberce 31.8.2017 19:08reagovat

  A že nám toho Boakyeho nebo desítku nekoupí... To fakt nechápu, to se v těch pěnězích koupe ve vaně, nebo co?? Zoufalství

   

  https://www.novinky.cz/ekonomika/447892-kretinskeho-eph-loni-vydelal-21-miliard.html

  • Lobrock31.8.2017 19:11reagovat

   Sparta může nakupovat jen v poměru ke svým příjmům. Aby mohla jít do většího minusu, musí vydělat víc peněz.

  • victorlima31.8.2017 19:17reagovat

   Je třeba hledět i na pravidlo UEFA zvané finanční Fair Play. Za nové hráče v průběhu roku můžeš utratit pouze 70 procent ze zisku klubu (nevím jest-li je to jen z prodeje hráčů, či celkového zisku). Takže to co D.K. vydělal, nemůže do Sparty investovat i kdyby chtěl. Myslím, že už ho stojí dost a nikdo v Česku by takové peníze do fotbalu nedal. Díky za takového D.K.

   • M4rtin31.8.2017 22:39reagovat

    A co PSG? Tam přivedli dva hráče za 400M éček. Takže to nějak musí jít.

    • victorlima1.9.2017 6:55reagovat

     Tak jednak se všem neměří stejně. Velkokluby mají určitá privilegia. A hlavně Neymar se vyplatil ze smlouvy s Barcelonou sám. Peníze mu sice poskytli arabští majitelé, ale ne na přestup, ale jako odměnu za propagaci MS 2022.

   • M4rtin31.8.2017 22:39reagovat

    A co PSG? Tam přivedli dva hráče za 400M éček. Takže to nějak musí jít.

 • Par nejasných bodu

  Hory31.8.2017 18:51reagovat

  Projektu se zahraničním trenérem od začátku fandím a věřím. Zda je Strama ten pravý, ukáže čas. Zatím nic moc, ale jsem trpělivý. Nicméně některé nesrovnalosti jsou mi stále záhadou:

  1) proč chceme za každou cenu prodat Karavaeva? To má také nějaké nesrovnalosti s vedením? Pokud ne a zůstal by, tak by se měl kousnout a chtít dokázat, ze na MS 2018 má. Přeci jen přestup zatrhla Ruska strana, ne Sparta, takže naštvaný na Spartu by být neměl. Doufám, ze bude hrát už proti Karviné a bude to starý dobrý Kara.

  2) odchod Vachy schvaluji, avšak zajímalo by mě, s kým se na tom tréninku chytil - pokud s Mandjeckem, tak ať, za mě ok. Pokud s Chaimem, tak je to horší, protože na Chaima podle me narážel v rozhovoru i Štětina. Chaim po hřišti zatím spis pochoduje, defenzíva nic, simuluje a neustále se vzteka. Kvalita tam je, ale měl by mu už někdo říct, ze takhle ne. Možná se o to pokusil Vácha a Strama podržel Chaima, což nevím, jestli je úplně šťastné rozhodnutí.

  3) absence kvalitního tvůrce hry a útočníka - provedli jsme 11 posil a žádná z nich nebyl tvůrce hry typu Kangy a perspektivní útočník typu Boyake. Rad bych věřil, ze se do konce přestupního termínu ještě něco v tomto směru odehraje, ale už tomu moc nevěřím. Na domácí zápasy stále stačí i Lafata, ale venku je to špatný. Sural z formy, V.Kadlec asi na odchodu.

  4) odchod Vukyho mě mrzi. Pokud se zraní Biabiany nebo Chaim bude hrát stále hovno, tak máme na křídlo už jen Plavsice, což je málo. Vata hrozne kazí, má světle záblesky, ale není to ono. Vuka by podle mě byl nebezpecnejsi.

  5) kabinu by si měla vzít do parády ikona klubu - Rosický. Na hřišti nám pravidelně pomáhat nemůže, tak alespoň v kabině by to měl uklidnit. Všichni ho respektuji, umí perfektně anglicky, tak kdo jiný. Lafata na tohle absolutně není. Věřím v lepší zítřky, i když to Brno nasralo už i mě.

 • Tyvole

  wasek2611@centrum.cz31.8.2017 18:09reagovat

  „Sparta nabídla možnost, že by u ní Karavajev zůstal po přestupu na hostování a ona mu hradila plat,“ prozradil zdroj blízký vedení klubu. Ani s tím ovšem Lokomotiv nesouhlasil.

   

  To jako by bylo výhodný pro nás čím :D ? Sparta se bojí, že se mu sníží hodnota? Tak ať ho dá na hostování do Plzně...Tam mu hodnota stoupne.

  • pepinho231.8.2017 18:13reagovat

   Hlavně jaký by to mělo přínos pro Karu? Bych řekl, že chtěl přestoupit hlavně proto, aby byl více na očích před MS..Smích Takže kdyby přestoupil, ale zůstal tu třeba rok na hostování by byla snad nejhorší možnostSmích

   • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 18:22reagovat

    Právě.

  • munzig31.8.2017 18:19reagovat

   Třeba tím že by jsme ještě sezonu měli kvalitního pravýho beka?

    

   • wasek2611@centrum.cz31.8.2017 18:23reagovat

    Kdybychom chtěli toto, tak bychom ho vůbec neprodávali.

     

    Oni tím reagovali na situaci, že ho trenér Lokomotivu nechce. Tak že by se přesun opozdil. Takže tady nešlo o nás, ale o vstřícnej krok k Lokomotivu.

    • munzig31.8.2017 18:25reagovat

     Ano, ale Kara by tu pořád zůstal.

     S tím že by chtěl kvůli MS co nejčastěji hrát takže by motivaci určitě neztratil. I kdyby to mělo trvat jen rok, tak pořád je to lepší varianta než že by odešel a hrál by tam Zahustel.

  • kilovolt31.8.2017 18:48reagovat

   se asi radil s Vukadinem Úsměv

    

   přínos pro Spartu? no že by měla prachy za přestup a hráče u sebe.

 • Simic

  adam31.8.2017 16:10reagovat

  Stefan Simic je prý je jednou nohou ve Slávii. Byla by to pravdu skvělá posila podle mě, na ME byl naším nejlepším hráčem. Pokud by se jim doopravdy povedlo ještě přivést toho útočníka ze srbska, tak klobouk dolu.

  • LukyACS31.8.2017 16:13reagovat

   Hlavně u obou maj pořád velkej prodejní potenciál.

  • pepinho231.8.2017 16:13reagovat

   Každopádně je divný, že najednou Simic tak otočil, když ještě nedávno považoval návrat do Česka za prakticky vyloučenýSmích

   • LukyACS31.8.2017 16:15reagovat

    No jo, si myslíš, kolik nebudeš mít nabídek a pak se ti neozve nikdo zajímavej, tak seš nakonec rád i za tu Slavii Úsměv

    • Sendi31.8.2017 16:19reagovat

     tak odmítl nějaké Italské kluby, Slavia musela položit na stůl dobrou nabídku, navíc budou hrát poháry...mě to překvapilo, má na víc...

     • SuperFrankie31.8.2017 16:21reagovat

      No jo, ale to byla všechno druhá liga v případě těch Italů, ne?

     • LukyACS31.8.2017 16:26reagovat

      Ty italský kluby ze spodku Serie A na tom nejsou moc slavně s platovejma možnostma, těmhle klubům Sparta, Slavia a Plzeň dost konkurují, to za zajímavou nabídku moc nepovažuju, sice hraješ lepší soutěž, ale lepší je jít za stejný prachy domů a hrát i skupinu EL

      • ACSpartaPraha4ever31.8.2017 19:11reagovat

       Nevím. Já si myslím, že i kdyby hrál spodek Serie A nebo B, bylo by to pro něj lepší než slávie. Platově nevím, sportovně určitě. A pokud se chce prosadit v Serii A, což určitě chce, z toho rozhovoru na EF sálalo, že o přestupu o ČR ani neuvažuje kvůli všem možným rozptylováním atp....

     • LukyACS31.8.2017 16:27reagovat

      http://i.imgur.com/GG0MsDl.jpg

  • Fanoušek z Liberce 31.8.2017 16:24reagovat

   Chtěl jsem je oba k nám, a pak má o ně zájem Slavie.. to je pech..

   • pepinho231.8.2017 16:25reagovat

    Simic je hlavně odchovanec Slavie, takže..Smích

    • Funin31.8.2017 16:29reagovat

     to Vácha a Dočkal taky, takže..

     • munzig31.8.2017 18:01reagovat

      Simič před ME řekl že by jinam než do Slavie v Čechách nešel

      • Lukáš Mareček31.8.2017 18:10reagovat

       To rika hodne hracu :D Ale Simic z rozhovoru pusobi pomerne chytre a vyspele, ten neunahleny kroky delat nebude.

     • Johny1431.8.2017 19:57reagovat

      To se neda srovnavat. Kdyz Vacha s Dockalem sli do Sparty, hrala Slavia dno. Kdyby uz tehdy hrala Slavia nahore, tak by logicky uprednostnili Slavii, kdyz jsou odchovanci.

  • sparťanský votrok31.8.2017 16:54reagovat

   V dnešním Sportu byla zmínka o tom, že Sparta se údajně zajímala o Necida. To mě mrzí, že aktivita zatím nedopadla, jednak by se po Dockalovi s Vachou zas jednou vypálil rybník Slavii, a druhak Necid vždy golovy být uměl, je to vysoký typ, dobre hlavy, mohl by být dobrou náhradou až jednou skončí Lafata.

   • novydres31.8.2017 17:05reagovat

    Tak Slavia ho nechce jinak by tam uz byl podle me

 • Spartička

  LukyACS31.8.2017 15:53reagovat

  tohle pobavilo

  SPARTA SE CHYSTÁ PRODAT V.KADLECE DO PLZNĚ!!!

  Jednání nám potvrdil exkluzivní zdroj z managementu Sparty!

  • lidoop31.8.2017 15:56reagovat

   Napsali na tý spartičce už někdy něco aktuálního/pravdivýho?

   • trcmano31.8.2017 16:00reagovat

    Tohle psali v pondělí, když se to řešilo i tady

   • pepinho231.8.2017 16:04reagovat

    teď tam psali, že nám u videa s Váchou možná potečou slzy, tak si pravost ověř u sebeSmích

  • pepinho231.8.2017 16:01reagovat

   opět zdroj z managementu? to psali před pár dny takySmích

  • Kubajs731.8.2017 16:07reagovat

   to vše co se píše tam, tak je staženo z těchto diskuzí atd ;) ;) .

   • LukyACS31.8.2017 16:16reagovat

    já vim, mně je to jasný, že sbíraj věci z fór a dalších diskusí, ale spíš mi přijde vtipný, jak tomu dodaj vážnost tim exkluzivním zdrojem z managementu

    • Kubajs731.8.2017 16:29reagovat

     co na to říct nu :D ;)

77410 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha