Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta vs Slavia

  MF173.5.2018 14:09reagovat

  Ani nevím, který tým je na tom teď hůře. Možná jsme na tom lépe, že tu máme hráče (Stancia), který dokáže sám rozhodovat zápasy, zatím co oni žádného nemají. Jinak jsme ve stejných sračkách jako oni. Není to současnýma trenérama, bude to jen o hráčích. Zatímco Sešívky budou v létě vykupovat střední záložníky, tak Sparta přivede Max 3 hráče (jen do obrany) a minimálně 8 hráčům ukoncime smlouvu (bez těch, co skončí kvůli věku).

  • Funin3.5.2018 14:26reagovat

   nesouhlasím

   • MF173.5.2018 14:32reagovat

    S čím? S těma posilama?

    • Funin3.5.2018 14:35reagovat

     s tím, že za to nemohou trenéři ale hráči

  • pubi3.5.2018 14:32reagovat

   Takhle to nejde srovnávat. Oba týmy mají své plusy a mínusy, ale rozhodují body - Slavia bude hrát o Ligy mistrů, my budem rádi za EL. A od toho se bude hodně odvíjet budoucnost (kdo zůstane a podobně). Oni mají lepší obránce, my máme lepší individuality, kdy oni mají do ofenzivy skutečně nadstandardního v podstatě jen Stocha. Oni mají trenéra průměráka, my nemáme pro změnu trenéra žádného.

  • rabac3.5.2018 15:33reagovat

   Každopádně Slavia je na tom současně lépe, bude hodně těžké dostat se aspoň na druhé místo v příštím ročníku, muselo by se udělat moc věcí tak jak napsal Skorpil, je to jednoduché ale chce to lidi na správném místě a já tam stále vidím jen jednoho který ví jak na to a to je JH a snad Rosa ale zatím mi od něj chybí nějaká vize a krátkodobý plán jak z toho ven i když je mi jasné, že nemůže říct co si myslí ale doufám, že to aspoň řekne uvnitř Sparty. Jinak smlouvu hráčům nejde ukončit pouze je možno se dohodnout a tak zdaleka nebude tak velký odchod.

  • Johny143.5.2018 17:02reagovat

   Rekl bych, ze tabulka poslednich dvou sezon jasne ukazuje, ktery tym je na tom hure...

 • Liga Mistrů - rozhodčí - video

  Elysir3.5.2018 13:18reagovat

  Jak tu včera někdo psal ”Kde jsou Ti, co brečeli po penaltách” nebo tak něco, tak já patřil k jedněm z nich. A stručně řečeno:

   

  Včera stejný zářez jako předevčírem. V semifinále a finále LM a dalších významných soutěží (EL, MS? ME) mají pískat jen špičkoví sudí. A mají pískat rovinu bez ohledu na to, kdo s kým hraje. A pokud včera a předevčírem špičkoví sudí pískali a pískali dle jejich názoru rovinu, pak je ostudou UEFA, že neřeší urgentní nasazení videa minimálně do klíčových zápasů vyřazovací části.

   

  Půlka fotbalového světa teď místo o kvalitním fotbalu ve zmiňovaných zápasech nemluví o ničem jiném, než bylo ovlivnění (ať už chtěné nebo nechtěné) výsledků semifinálových zápasů, obrovské přehmaty nominovaných rozhodčích atd atd. UEFA má prachů, že neví co s nima, takže česká výmluva ”bo to je drahé” by byla ostuda na druhou. A tak jediné, co se na základě stanoviska UEFA (tedy ”Video nechceme, protože proto”) teď veřejnost může domnívat, je skutečnost, že NĚKOMU se prostě nehodí, aby se opravdu rozhodovalo spravedlivě. Takže to je na objednávku sázkařů/bossů/Realu/FIFA/prodejců TV práv/mafie/marťanů/Babiše/kohokoli jiného..... Prostě z mého pohledu UEFA tímhle tahem dehonestuje CHL coby značku nejlepšího klubového fotbalu na světě.... Smutek

  • Elysir3.5.2018 13:29reagovat

   a Schick? Buď měl taktické pokyny ”Při bránění to nepřežeň a při útočení se pohybuj max. 2.5m od penaltového puntíku” nebo se mu brutálně nechtělo... Ano, měl tam momenty, kdy s balonem obešel 2 i 3 hráče, ale byl obrovsky vidět rozdíl mezi ostatníma (Džeko, Ünder, El Shaarawy), kteří chtěli balon, hledali si prostor, cpali se do šancí i zakončení, a Patrikem, který hrál stylem ”pracuju jen do výše svého platu, abych se náhodou nepřetrhnul”... Hodně to bilo do očí a nechápal jsem, že zápas dohrál až do konce. Čekal jsem, že ho trenér za to flákání se stáhne už o půli.

 • LM

  Brian Pricke3.5.2018 11:42reagovat

  Ani jsem nevěděl, že jsme s posledními dvěma týmy ztratili 8 bodů. S nimi bychom byli druzí.

  • MF173.5.2018 11:43reagovat

   Kdybychom neprohráli žádný zápas, tak jsme prvníSmích

   Nesmíš to takhle brát, pak tě to zbytečně nasere😁

   • Brian Pricke3.5.2018 11:53reagovat

    To nepochybně, jenže s tragickými týmy Brna a Ostravy se s body z těchto zápasů prostě počítá. Leč tato sezóna nad přesvědčuje o opaku.

    • MF173.5.2018 12:07reagovat

     Čím slabší soupeř, tím větší problém s ním máme, platí tuhle sezónu.

 • Zahustel

  Chabix3.5.2018 11:31reagovat

  Pamatuju si jak hrál Zahustel proti nám (velmi nepříjemný hráč). K nám přestupoval ještě jako záložník. Měl vysokou produktivitu, střílel hodně gólů. My z něho udělali obránce. Trpěl na zraněný, ale když hrál, tak si nějaký standard zahrál a v evropské lize nám dost pomohl. Pak přišla zranění. Zranění odešla a Zahustel vytlačil ze základu Karavaeva. Zaaslouženě, Karavaev opravdu nic nehrál. Opět i na krajním obránci byl velmi produktivní, ale teď po zimní pauze na něho přišlo období, kdy mu to nejde a vy tu na něho všichni plivete. No já s jeho výkony taky nejsem spokojenej. Ale narozdíl od těch ”odborníků” viz ten podcast níže se nemůžu stotožnit s jejich názory, jak na Spartu nemá. Ano budocnoust Sparty vidím v techničtějších hráčích, ale Zahustel rozhodně platný pro Spartu byl a snad ještě bude. Jemu vyloženě chybí konkurence na ten post. To je ten problém.

  • MF173.5.2018 11:36reagovat

   Je pravda, že bych si radši nechal v kádru Zahustela než Chaima, Kulhánka nebo Váchy.

   • Elysir3.5.2018 12:06reagovat

    A furt dokola jak kolovrátek... Věřím, že tady u není nikdo, kdo by neznal Tvůj postoj k Chaimovi a Kulhánkovi, občas doplněný infem o Váchová nebo MiKa. Mohl bys prosím pro příště ty opakující se závěrečné fráze vynechat?

     

    A neboj, tommy, nikdo Tě nepozná :-D

    • MF173.5.2018 12:11reagovat

     Vždy jsem byl proto Chaimovi a Mavubovi, Kulhánek je novej. Jinak Váchy i Kadlece mám rád, jen by potřebovali trochu dokázat, že ve Spartě musí ještě něco dokázat.

     • Vee3.5.2018 12:21reagovat

      Neříkal jsi, že už nás oblažovat svojí přítomností nebudeš?

  • ajosek3.5.2018 11:37reagovat

   Problém je že chlastá první liguOtrávení

   • Brian Pricke3.5.2018 11:43reagovat

    Aspoň někde se drží na špici.

  • AlaMierda3.5.2018 12:09reagovat

   asi takto, Zahustel měl vždy problémy se zraněním. V Bolce měl nadstandartní období, kdy byl produktivní a dostal se i do národáku. U nás začal skvěle, pak to byla bída, pak zase skvělé období a teď zase bída. On není schopen navázat na to dobré období a ještě kvalitou vyrůst, což značí jeho strop. Možná nějaké Rusko, Turecko, Rakousko, ale nikdy to nebude na moc lepší ligu. Ale není to hráč co by tady vyrostl, prodal se do lepší ligy a stále by rostl. Prostě narazil na svůj strop stejně jako spousta jemu podobných u nás.

   • Funin3.5.2018 12:14reagovat

    a tím, že se prodá jedniná konkurence a nepřivede nová, mu vedení týmu moc nedává motivaci držet se aspoň na tom svém stropu. Nechápu, proč tak Hapal nezkusí toho Sáčka, nebo aspoň nekoho mladého, mi netvrďte, že tam není nikdo, kdo by to odehrál podobně jako Zahustel v současné formě.

     

    • AlaMierda3.5.2018 12:17reagovat

     jasně, ale podle mě to co tu předvádí je jeho strop. Nevím jestli Sáček je řešení, ten na mě začíná působit jako leklá ryba a alibista. Navíc je úplně neškodný pro bránu soupeře, takovej Lukas Marecek 2.

     • Funin3.5.2018 12:23reagovat

      já teda jako strop beru to co předváděl, když měl formu, a tu teď nemá, jestli momentálně v celém klubu nemáme jediného hráče schopného na tom pravém beku zahrát alespoň o fous lépe, tak je to větší bída, než bych čekal.

      • AlaMierda3.5.2018 12:31reagovat

       no o tom píšu, že on má období, kdy má formu, ale už na to nenaváže, aby se někam sám výkonnostně posunul a naopak spadne zpět do toho svého průměru.

       • 13goat3.5.2018 13:01reagovat

        Je to o tom, jak se s těmi hráči pracuje, jak jdou za trenérem. Hapal pro to nemá ani dovednosti, ani nějaké charisma (pro mě), naopak Strama ho mít mohl. Jenže ten byl zase v médiích prezentovanej jako šašek, to také udělá své. Nejlíp by naše hráče rozvinul Vrba, o tom nemusíme vůbec diskutovat. Jeho přístup k tréninkům je úplně mimo české chápání. Neuvěřitelně tvrdý, zásadový, férový. Ale tak

        • 13goat3.5.2018 13:03reagovat

         ... Vrba by měl také svá úskalí, například ”špičkové” mediální vystupování, absolutní ignor mladých hráčů a na internacionalizaci by se mohlo také zapomenout (kterou ovšem stále vidím jako naprosto nepřipravenou a sebelepší zahraniční, natož český trenér, by nic kloudného nezmohl).

        • AlaMierda3.5.2018 13:13reagovat

         jenže zase když se na to podíváme ze širšího hlediska, tak jak je Vrba rozvinul? V rámci naší ligy - ano, v rámci Evropy - ne. Což se třeba jasně ukázalo, jakmile nějaký hráč vytáhl paty z Plzně směrem do lepší ligy s výjimkou Daridy.

         • 13goat3.5.2018 13:25reagovat

          Vrba hráče rozvinul tak, že je dostal na samý limit jejich výkonnosti a dokázal to hned v několika sezonách a i letos vlastně. To, že se bojí o titul, je jejich limit, snový podzim byl vlastně přes limit.

           

          A věř mi, že rozvinout takovýho Milana Petrželu, obřího nekopu, proti němuž je Timmy Konate geniální fotbalista, nebyla prdel. Ne tak to samozřejmě napůl sranduju, ale prostě Vrba bez pochyby dokáže týmu vštěpit několik základních, ale přesto účinných pokynů, které prostě na ligu stačí. Dokázal pracovat s průměrnými ligovými hráči a vytáhnout je alespoň někam. Naopak do Sparty chodí vlastně nonstop ligový naprůměr - Zahustelové, Nestorové, Civičové, Štetinové, Hovorkové - a s těmito hráči se prostě pracuje napíču, Sparta by pro ně měla být přestupní stanice do zahraničí. U Petržely, Limberskýho, Rajtorala apod bylo plánováno tak maximálně na boj o EL.

           

          Nicméně Vrba dokázal hned několik karier i posrat, ikdyž většinou do toho vstoupil i jiný faktor - Hanouskové, Pospíšilové, Wágnerové...

           

          Přesto si ale myslím, že Vrba by takovýho Sáčka s Kulhánkem velice zvednul, naopak Kangu se Stanciuem by dokázal usměrnit. A to nemluvim o Chaimovi, o kterým básnil... ikdyž tam se obávám, že by mu nepomohl ani Pep Guardiola.

          • AlaMierda3.5.2018 13:38reagovat

           tak posrat, ty hráči tam přišli a neprosadili se. Běžná věc po celém světě a čím větší klub v zemi tak tím víc je to vidět a víc se to probírá

           • 13goat3.5.2018 14:35reagovat

            Posral... myslel jsem, že z těch hráčů vytěžil mizivé procento jejich potenciálu (Hanousek), v horším případě zastavil jejich fotbalový růst v nejlepším věku (Pospíšil, Wágner).

  • dominik273.5.2018 16:59reagovat

   Plivání na Zahustela není úplně fér. Aspoň ne v tom stylu, že to je dřevák, co nemá na Spartu. Jestli on nemá na Spartu, tak nechápu, proč tak silný klub má co dělat, aby si vykopal pohárové příčky.

    

   Konkurence chybí, bohužel. Mrzí mě odchod Karavajeva, tak doufám, že aspoň v létě přijde pořádná náhrada. Konkurence je potřeba.

 • Hm

  Shaemi3.5.2018 10:37reagovat

  Taky je vám to všechno, co se týče Sparty a obecně fotbalu, tak nějak u prdele?

  A už mě ani ten evropskej pohárovej fotbal kvůli notičkám rozhodčích nebaví, ach jo.

  • MF173.5.2018 10:44reagovat

   Je mi to všechno jedno, hlavně že o víkendu si zajdu nebo posadím k TV, na 2 hodiny se odreaguji s pivem a život jde dál. S dřevákama, jací momentálně jsou v kádru (Chaim, Zahustel, Kulhánek, MiKa) nemáme právo na Evropu.

   Příští sezónu snad tihle v týmu nebudou a přivedou se opravdové posily... o tom nepochybuji, protože ta Italská lemra je pryč z ČR a Ščasný umí hráče vybírat.

   • Lobrock3.5.2018 11:14reagovat

    Dřevák Chaim? Vždyť to balónem umí snad nejlíp v lize.

    • ajosek3.5.2018 11:21reagovat

     Přesně,Chaim dřevák určitě není, ale Kulhánek a Zahustel jsou strašníOtrávení

     • johnny13.5.2018 12:58reagovat

      Tal dřevák rozhodně není, ale zapomínáte tady, na dřeváka Frýdka.

    • MF173.5.2018 11:34reagovat

     V lize je nejlepší v tom jeho padání, neochotě se vracet a zahazovat šance, když místo střely nebo nahrávky odveze balon směrem k naši bráně.

     Čím méně Chaima na hřišti, tím více šancí dát gól soupeři.

      

     Chaim byl možná dobrý v té kapr lize v Izraeli, ale tu je stejně podprůměrný nebo snad ještě horší jak Zahustel.

     • Lobrock3.5.2018 11:43reagovat

      Rozumis vyznamu slova drevak?

      • MF173.5.2018 11:45reagovat

       Dřevák = hráč, co trefuje tribunu, neumí nahrát a myšlení má naprosto tragické. 2 ze 3. věcí splňuje.

       • Lobrock3.5.2018 11:49reagovat

        Jestli je drevak clovek s tragickym myslenim, pak jsi 100% drevak.

   • Chabix3.5.2018 11:20reagovat

    Zahustela a MiKa si taky kdysi vybral Ščasný.

    • MF173.5.2018 11:40reagovat

     Zahustel byl v té době nadprůměr ligy, Kadlec ještě taky nebyl tragéd.

     A ze zahraničí nikdy nedotáhl žádného tragéda.

     Radši, ať tu běhají nadprůměrní hráči české ligy, než předražení nýmandi.

     • Lobrock3.5.2018 11:47reagovat

      Ze zahranici dotahl radu tragedu, kterym pak navic nedal ani cuchnout.

      • MF173.5.2018 11:49reagovat

       Aspoň hned pochopil, že jsou to tragédi😂 tady to trvalo přes 15 zápasů, než se zjistilo, že většina letních posil na Spartu nemá.

   • ajosek3.5.2018 11:39reagovat

    Ščasný hráče vybírat neumí- viz Kulhánek!!

    • MF173.5.2018 11:41reagovat

     Kulhánka si stáhl z Liberce ten Italskej tragéd.

     • ajosek3.5.2018 12:39reagovat

      To je prast jak uhodSmích

 • Pristi sezona

  waaw3.5.2018 8:37reagovat

  Nevite nekdo, zda se pristi sezonu bude Sparta tocit v kruhu?

  Hodne bude zalezet na tom, jake ma majitel plany a to asi nikdo netusi. Muze to byt od udrzovaci a usporne varianty: Hapal, par posil z tuzemska a nadejny mlady African az po superinvestici, nemecky trener s nejakymi uspechy za sebou, 1-2 skutecni zahranicni hraci urovne Stanciu a vys a 3-4 mix domaci a Plavsicove.

  To nemuze udelat majitel tiskovku a rict bude to tak a tak?

  • leodas123.5.2018 8:43reagovat

   To má Křetínský svolat tiskovku 4 kola před koncem, když není jasno, jestli budou poháry nebo nebudou a říkat tam svoje plány? Je přeci naprosto jasné, že od umístění a pohárů se bude odvíjet jak trenér, tak hráči. Ať už příchody, tak hlavně odchody. Podle mě téměř určitě neudržíme bez Evropy celé trio Plavsic, Kanga, Stanciu.

   • Sendi3.5.2018 8:47reagovat

    mám pochybnosti i o tom, jestli je udržíme s poháry, neumim si představit, že by tady momentálně Stanciu s Kangou byli nějak zásadně spokojení, především Kanga je na vrcholu kariéry a prožívá jí v klubu, kterej je v historický krizi...jsem skeptickej...

    • leodas123.5.2018 9:15reagovat

     U Kangy taky pochybuju, že zůstane. Pro mě neoprávněná kritika, která se na něj snáší, navíc kotel proti němu.. To mu na spokojenosti tady moc nepřidá

    • trcmano3.5.2018 9:20reagovat

     u Kangy taky moc nevěřím, že tu zůstane nic ho tu nedrží. Nico tu má aspoň parťáky z Rumunska a je to ”miláček” publika :)

     • brac3.5.2018 9:23reagovat

      Minimálně ho tu drží kontrakt do 2020.

   • waaw3.5.2018 8:58reagovat

    Vazne jo? To by mne nenapadlo.

    Na druhou stranu LM asi hrat nebudeme, takze ted jde o to zda skupina EL nebo bez poharu. Oboje je pro majitele neuspech a rozhodovani bude hlavne mezi dvema extremy: utahnuti kohoutu vs. Ja vam dokazu, ze to pujde a pristi rok ta LM bude at to stoji co to stoji

    • leodas123.5.2018 9:10reagovat

     Podle toho, co jsi napsal je vidět, že tě te nenapadlo.. A v čem teda vidíš logiku toho, aby majitel svolal tu tiskovku před čtyřma posledníma zápasama a oznámi tady plány do budoucna? Navíc, když tyhle čtyři zápasy budou mít zásadní vliv na příští sezonu?

     • waaw3.5.2018 10:13reagovat

      Mam napad pro admina. Ke kazdemu prispevku dat ikonu, kdterou se oznaci, zda je prispevek vazna a overena informace, spekulace a kdy ironie a nadsazka. Mnozi lide by to uvitali.

       

      • leodas123.5.2018 10:17reagovat

       Já v tom ironii poznal, ale tys to zahrál na ironii, až když sis uvědomil, že jsi napsal absolutní nesmysl.. Teď taky nemáš odpověď, tak to zahráváš do autu.

       • K0F13.5.2018 10:26reagovat

        +1

       • waaw3.5.2018 11:48reagovat

        Ty si pochopil, ze jde o ironii, ale zaroven tvrdis, ze o ironii neslo? Jsem ztracen

        • leodas123.5.2018 12:09reagovat

         Pochopil jsem, že se to snažíš zahrát na ironii, přestože původně o ironii nešlo.. Takže to nepřekrucuj a nesnaž se odpoutat pozornost od toho, že jsi napsal nesmysl a nemáš žádné argumenty, tak tady plácáš tyhle nesmysly. A že jsi ztracen, toho jsem si všiml už u tvé první odpovědi Smích

         • waaw3.5.2018 14:16reagovat

          Kdyz budes chtit, priste ragovat na muj prispevek, zeptej se mne, prosim, predem, ja ti to vysveim. Dekuji

          • leodas123.5.2018 14:53reagovat

           Ty si příště připrav nějaké argumenty, než sem napíšeš opět další nesmyslný výkřik do tmy, ať tady pak nemusíš předvádět to, co dneska. A buď v klidu, reagovat už na tebe nebudu, nemá to smysl.

           • waaw3.5.2018 15:06reagovat

            Vyborne, cil splnen.

  • Jarošík3.5.2018 9:14reagovat

   Pokud bude acs hrát EL, tak tyto hráče udrží, ale pochybuji, že bude chtít Kanga válet za acs na 100% když bude vědět, že se hraje jen liga a ligovej pohár...To bude těžké hráče jako Stanciu, Plavšič, Kanga, Nita udržet v acs když budeme hrát jen ligu! Myslím, že pokdu postoupíme do EL tak dojdeme daleko a tyhle hráče jednak nakopneme a udržíme ale bez pohárů nevím nevím....

 • Jak by se vám zamlouvala sestava..

  Jarošík3.5.2018 8:24reagovat

  na další sezónu?????

   

  Má je zatím čistě hypoteticky taková:

   

  _______________NITA__________________

  _( * )___Štetina___Kaya____Civič____

  _______________( * )_________________

  _Vukadinović__Kanga_Stanciu___Plavšič_

  _______________Šural
  ___________________

   

  V
  případě hry na dva hroty:

   

  _______________NITA__________________

  _( * )___Štetina___Kaya____Civič____

  _______________( * )_________________

  _Stanciu______Kanga____Plavšič_

  __________Šural_____( * )_____________

   

  HRÁČ OZNAČENÝ ( * ) JE NOVÝ HRÁČ.

   

  Stoperská dvojice Kaya Štetina se mi líbila, ale i tak bude třeba koupit jednoho stopera.

   

  • kilovolt3.5.2018 8:34reagovat

   stopery dva!

   Stetina je k ničemu - dělá hrozné chyby

  • Dynamo3.5.2018 8:35reagovat

   Vukadinovič Smích

  • trcmano3.5.2018 9:17reagovat

   chybí ti tam Larsson

  • Berounak3.5.2018 11:26reagovat

   Nehrál bych na tři stopery když tam je jeden z nich Civić, toho bych chtěl na lajnu...

 • Předběžné shrnutí sezóny

  MF172.5.2018 23:05reagovat

  Všechny “rekordy” překonané. Bohužel se překonávaly ty, které nikdy už být překonány nemělySmutek

  • MF172.5.2018 23:10reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=ZeXdAfnMkGM

   Jinak dobrý podcast, zvlášt od 10. minuty tam byly fakt názory, se kterýma se musí jen souhlasit

   • Dynamo3.5.2018 8:35reagovat

    přijde mi, že ti ”novináři” moc fobalu nerozumí

   • Chabix3.5.2018 8:53reagovat

    Vždycky mi hrozně vadilo, když někdo někoho chválí, za to že hraje jako prase.

 • AS

  DJDriver2.5.2018 22:07reagovat

  Tak Řím uz dve neodpiskany penalty...kde jsou ty co tu vcera kázali?

  • petr1372.5.2018 22:15reagovat

   Chyby rozhodcich jsou na tyhle urovni fakt sileny.

    

   Jinak vytaci me, jak je Schick linej. Jeste vic to vynikne, kdyz vedle nej je Dzeko, kterwj je prakticky v kazdy akci

   • pepinho22.5.2018 22:17reagovat

    Spíš je úplně jiný typ než Džeko. Navíc není křídlo, kde hrál asi 55 minut..

    • DJDriver2.5.2018 22:20reagovat

     No zatim to vypada na typ kterymu se v obrane moc nechce za míč

     • pepinho22.5.2018 22:31reagovat

      Tak dost možná to po nich ani trenér nevyžaduje, to vypadá, že chce, aby byla křídla výše.

      • DJDriver2.5.2018 22:36reagovat

       To muze chtit ale urcite po mem nechce aby se nesnazil o nabehy a nebyl dostatecne agresivni pri odrazenejch micich

       • pepinho22.5.2018 22:41reagovat

        To samozřejmě, ale takový on bohužel je..on potřebuje míč do nohy nebo za obranu, ne aby o něj bojoval ve vzduchu. On je sice vysoký,ale rozhodně to není typ, který by vyhrával desítky hlavičkových soubojů za zápas..

        • petr1372.5.2018 22:45reagovat

         Hele ale on ted poprvy v zivote mohl hrat pred vlastnimi fanousky semifinale LM. V takovym zapase je snad normalni zrat travu ne?

         • Mates2.5.2018 22:48reagovat

          Zrat travu... proc si myslis, ze Schick hraje v Italii a Frydek ne? Protoze Schick je fotbalista a Frydek zrout travy.

          • petr1372.5.2018 22:49reagovat

           Co to meles?

   • DJDriver2.5.2018 22:18reagovat

    Je neuveritelne linej.

    Uplne me sere s tim ze do obrany nepomuze. S timhle pristupem nikdy nebude top hrac

    • Kilošek2.5.2018 22:27reagovat

     Přesně tohle mu mělo říct naše vedení, jak se tehdy psalo. Jak to kolovalo v novinách, tak se tu na vedení naše plivalo a nakonec se ukázalo, že nakonec mělo pravdu.

     • Mates2.5.2018 22:29reagovat

      Smích Ano, je dobre, ze jsme mu v acku nedali sanci!

     • petr1372.5.2018 22:30reagovat

      No pockej, ale musis to zas brat v kontextu. Jeho talent prevysuje nasi ligu o 5 parniku a tak linej jako Ben Chaim zas neni😊

      • Kilošek2.5.2018 22:34reagovat

       Zase o 5 parníků bych neřekl, ale určitě (doufám) by tu byl nadprůměr, ale nemyslím, že by nějak vyčníval (třeba by se rozjel jak Bony). Ale určitě bych byl radši, kdyby za 70 mega přišel někdo jako Shick než Chaim😁

       • petr1372.5.2018 22:37reagovat

        Ty vole nadprumer cesky ligy je treba Coufal😂 vzpamatuj se prosim

        • MF172.5.2018 22:44reagovat

         Doufám, že ten Coufal fakt přijde a vytlačí Zahustela ze základní sestavy.

         • petr1372.5.2018 22:48reagovat

          Ja vam ho preju, akorat nevim, ze ktery prdele jsi sem prilezl, takze nevim, jestli vytlaci Borila nebo Reznika

          • MF172.5.2018 22:52reagovat

           Napsal jsem Zahustela, který je zatím hráčem Sparty, tak proč mluvíš o Bořilovi nebo Plzňákovi?

           • petr1372.5.2018 22:57reagovat

            Protoze ses slatanej nebo podvodnickej trapak. A jeste se za to stydis, cemuz se na druhou stranu nedivim.

     • ouki2.5.2018 22:32reagovat

      lol. Joke měsíce.

    • petr1372.5.2018 22:28reagovat

     Ale on ani dopredu, Dzeko jde do kazdyho souboje, do kazdyho nabehu, sbira odrazeny balony. Schickovi 3x z 5 utoku ani nejde nahrat, protoze je linej se nabidnout

    • hombre2.5.2018 22:33reagovat

     Hodně rychle šel nahoru, hodně rychle půjde dolů.

     Když mu to v hlavě nesepne, tak půjde ve stopách Fenina a spol.

     Má obrovský talent, ale musí na to mít hlavu!!

     • AlaMierda2.5.2018 22:42reagovat

      Fenina asi ne, ale jestli během 2-3 let opravdu nepujde výrazně nahoru, tak skončí zase někde v Janově nebo Bologně a pak buď ten sešup zastaví a nebo zmizí i z Itálie někam do Belgie, Francie apod. Talentů už na světe byly miliony, ale né každý ho prostě maximálně zůročí. Jen talent nestačí a nikdy nestačil ani nikdy stačit nebude.

    • Mates2.5.2018 22:43reagovat

     Ja vas nechapu. Rim potrebuje vyhrat o tri goly a misto toho budou branit utocnici?

      

     Kolikrat dneska pomohl Salah do obrany z pozice kridla, ktery hral prvnich 60 minut Schick, nez sel ma hrot? Nepamatuju si jediny navrat.

      

     Schick pomahal branit jinak a to pomerne uspesnym presinkem, kterym vybojoval minimalne 2 mice.

      

      

     • DJDriver3.5.2018 5:23reagovat

      Prave proto ze potrebujou dat tri goly tak jsem cekal po ztrate mice nejakej represing

 • Pavel Pergl - historky a vzpomínky

  dominik272.5.2018 21:52reagovat

  Sice si nepamatuji, že by ho vůbec někdy nějaký fanoušek chválil, ale možná za tím kolikrát byla spíš trocha té naší nevděčnosti. Nevážíme si hráčů, trenérů a výsledků, které máme, až za pár let s hrůzou zjistíme, že jsme zase o pár stupňů níž, než jsme si vůbec dokázali představit. Nevím, jak vás, ale mě víc bavila Liga mistrů s Pavlem Perglem než mnoho dalších sezon, co přišlo potom.

   

  Pavel Pergl nechyběl v základní sestavě Sparty v památném zápase s Laziem, kde Marek Kincl v závěru rozhodl o senzačním postupu. Nechyběl ani u remízy 0:0 s Manchesterem United. Vyhrál se Spartou dva tituly. Když byl na Letné přehršel defenzivních záložníků, protože se to tenkrát někomu jevilo jako nezbytný klíč k úspěchům v moderním fotbale, dokázal si najít místo na kraji obrany.

   

  Osobně jsem ho neznal, ale slyšel jsem, že si prý jednou sám rozstřihl sádru, aby mohl jít hrát. A asi se uměl na hřišti dost zbláznit, když kupříkladu v přátelském zápase za Bellinzonu rozohnil Lea Kweukeho natolik, že si kamerunský hromotluk údajně měl vzít u hřiště stojící židli a rozeběhnout se s ní směrem k Perglovi. Co mu tenkrát Pergl řekl nebo udělal, to nevím. Lidi, co byli docela blízko, mi říkali, že to sami nepostřehli. Jeho kariéra zkrátka musela být dost pestrá, zvlášť když stihl hrát celkem v sedmi zemích, když počítáme i ČR a lichtenštejnský Vaduz hrající ve švýcarských soutěžích.

   

  Tak tedy odpočívej v pokoji, Pavle.Smutek

  • petr1372.5.2018 22:12reagovat

   Pamatuju ho jako poctivyho bojovnika a tvrdaka. Tyhle konce jsou fakt peklo, zejmena kdyz zustanou maly deti

  • majtin2.5.2018 23:01reagovat

   No asi byl pěknej prchlivák, jakže podléhal dost emocím a teď jim podlehl definitivně Smutek. Těch kauz, kdy mu okolí křivdilo, je podezřele mnoho.

    

   Pergl má svou minulost i co se týče nesportovního chování na hřišti – na trávníku to nikdy nebyl svatoušek. V minulé sezoně, kdy Bellinzona hrála první švýcarskou ligu, dostal stop na čtyři zápasy za to, že za zády rozhodčího plivl na útočníka Sionu Dragana Mrdju.

   Novinář Mathias Germann o něm v té době napsal, že to je nejneférovější hráč ligy. Vedl ho k tomu i fakt, že během jedné sezony posbíral zadák ve čtyřiadvaceti utkáních jedenáct žlutých karet a dvě červené (v této sezoně má ve druhé lize ve 12 zápasech 3 žluté karty).

   O rok dříve v Dynamu Drážďany zase český obránce stál tři zápasy za to, že během zápasu udeřil pěstí do obličeje Kostu Rodriguese z Braunschweigu...

   Vyjádření Pavla Pergla

   ”Pěstí jsem nikomu nedal, ten hráč mě držel za dres a já se mu chtěl vytrhnout. Při tom jsem ho trefil do nosu zápěstím.

   S Mrdjou jsme byli vše vysvětlovat na svazu a je nezajímalo, že jsem plivnul směrem na zem a ne na něj, protože předtím on plivnul na mě. Řešilo se to až po měsíci na popud Sionu. A za Hřebíkem jsem tu berli hodil, až když za sebou zabouchl dveře a já po dvou měsících se zlomenou nohou a obviňování toho měl plné zuby.”

   Více na https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/117133/perglova-minulost-plivanec-rana-pes
   ti-hozene-berle-za-hrebikem.html

81790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha