Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Navazuju na ranni prispevek

  Clif6.4.2018 12:01reagovat

  Novy asistent: “Zní to jednoduše, ale určitě vymyslíme něco, čím to konečně zlomíme.”

   

  To uz zni precijen sebevedomeji nez ze to “zkusej” zlomit.

 • Hurá

  trcmano6.4.2018 11:11reagovat

  NOVÝ TRÁVNÍK | Na Strahově probíhá výměna trávníku včetně podloží. Hřiště bude po rekonstrukci vyhřívané.

  • Bunda6.4.2018 11:20reagovat

   Zbytečné. Udělal bych z toho pole a pěstoval jahody.

  • DaveACS6.4.2018 11:38reagovat

   To asi Hapal nezařídil..

   Grazie Andrea!

   • trcmano6.4.2018 12:09reagovat

    Ani Andrea..

    • munzig6.4.2018 12:17reagovat

     Pokud se nepletu tak se v přůběhu podzimu psalo že se změnami přišel v Stramaccioni.

     Nelíbilo se mu jak zázemí na Letné tak na Strahově.

   • Brian Pricke6.4.2018 12:52reagovat

    SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • LukyACS6.4.2018 11:41reagovat

   Já se těším spíš na tu novou dimenzi trénování, jak slibuje náš novej asistent.

   • Sendi6.4.2018 11:46reagovat

    počkal bych, jakou si vlastně přivezl kuličku...

   • trcmano6.4.2018 11:58reagovat

    nepochopil..

   • MK36.4.2018 12:20reagovat

    Brunegraf se odmítl točit v kruhu.

    • 13goat6.4.2018 12:37reagovat

     A začal se točit v elipse.

    • Berounak6.4.2018 13:08reagovat

     si zkus napsat neco sam!!

  • pubi6.4.2018 12:48reagovat

   Bentornato, Andrea! <3

 • Sparťané v ČB

  SFINGO6.4.2018 10:21reagovat

  ahoj, navštěvuji celkem často zápasy Dynama, kde hraje dost hráčů od nás. Je to teda veliká bída, stejně jako celý tým. K hráčům konkrétně, momentálně kdo by se mohl dostat někam do ligového týmu aspoň typu Jihlava, Brno je v budoucnu Jakub Pešek (druhým je Sukisa). Zbytek hráčů předvádí sotva průměrné druholigové výkony. Za mě hodně veliké zklamání. Očekával jsem, že by se Dynamo mohlo vrátit do ligy, ale aktuálně je jejich stropem tak cca 6 místo v druhé lize. Na víc není

  • dominik276.4.2018 10:38reagovat

   Ahoj, to jsem rád, že jsi po čase zase napsal.Úsměv Já osobně vkládám největší naděje do Filipa Haška, u něj opravdu věřím, že by jednou mohl být oporou áčka Sparty, akorát podobně jako starší bratr Martin dospívá po fyzické stránce hrozně pomalu, takže to bude chtít ještě pár let počkat. Potom jsem si myslel, že velice slušný potenciál má Dynamo v Jindrovi Staňkovi, ale to ty jako gólman asi posoudíš lépe.Úsměv

   • SFINGO6.4.2018 10:50reagovat

    to jsem vůl na Staňka jsem úplně zapoměl Úsměv U toho samozřejmě také čekám na brzký posun do ligy. Jen se mi u něho vůbec nelíbí takřka nulová rozehrávka, vše nakopává dopředu, byť nákop má výborný. Ovšem nějaká snaha o rozehrávku po zemi u něho není vidět.V jiných činnostech působí vcelku jistě. Momentálně nějaký prodejní potenciál má pro Dynamo Staněk, Pešek, Sukisa. Naopak je velice smutné vidět co předvádějí hráči co hráli ligu ab yli i v zahraničí. Tím myslím Kladrubskýho a Nitrianskýho.

    • dominik276.4.2018 10:55reagovat

     Řekl bych, že u Kladrubského šla kariéra strmě dolů po zranění kolene. Nitrianského jsem neviděl léta, tak nemohu posoudit. Co se týká Staňka, tak bych řekl, že Sparta trochu zaváhala, když ho mohla podepsat zadarmo po skončení smlouvy v Evertonu. Vůbec nechápu, že skončil zrovna v Dynamu. Ale pro něj to tak asi bude lepší.

 • Pokuty hráčům

  dominik276.4.2018 9:47reagovat

  Zaujala mě zpráva Jakuba Konečného na Twitteru: ”Vedení Sparty udělilo týmu podmíněnou kolektivní pokutu ve výši jednoho milionu korun. Hráči ji můžou odvrátit, pokud v následujících třech zápasech (doma Dukla, venku Plzeň, doma Jablonec) získají sedm bodů.”

   

  Možná to není vůbec pravda, ale obávám se, že Konečný to bude mít přímo od zdroje. Jednak si nejsem jistý, jestli tahle pokuta je opravdu natolik vysoká, aby něco reálně ovlivnila. Zároveň mi přijde úsměvné, že vedení chce teď po týmu, aby získal sedm bodů za tři zápasy. Vychází mi to na bodový průměr 2,33, což by v součtu dělalo 70 bodů na sezonu. Kdyby Sparta získala jen šest bodů, vychází to na 60 za ročník, což je na klub jako Sparta opravdu málo, protože by to takřka jistě nestačilo na titul nejen v tomto ročníku. Samozřejmě si můžeme říkat, že mít po sobě Plzeň a Jablonec určitě vychází jako dost těžký los, ovšem pořád jsme u toho, že to nejsou kluby s posilami v milionech eur. I v současné situaci je bod s Jabloncem málo a s Plzní při její současné formě také. Sparta už na mě poslední dobou působí jako klub bez ambicí. Jako by se ty velice drahé posily vodily jen na to, aby se Sparta nějak vměstnala mezi nejlepší čtyřku a vše je v pořádku. Poplácáme se po zádech, vzájemně se pochválíme a jede se dál.

  • Dno6.4.2018 9:54reagovat

   Zrušit a rozpustit.

   • dominik276.4.2018 9:57reagovat

    Možná by si Sparta mohla jenom vyměnit A-tým s Olympiakosem, tam teď taky rozpouštěli, tak by to možná vyšlo levněji.Úsměv

     

    I když mně by u většiny hráčů áčka bylo líto, kdyby odešli. Paradoxně přes všechnu tu bídu si myslím, že kvalita tam je.

    • munzig6.4.2018 10:05reagovat

     To je na tom možná nejsmutnější.

     Kvalita tam je a na některých postech nadprůměrná a mi stejně hrajeme takovou holomajznu. Až na pár vyjímek by všichni hráli kdekoliv v lize v základu s velkým náskokem před konkurentem v sestavě. Jen u nás se s nimi už po několikáté pracuje špatně....

  • lidoop6.4.2018 9:58reagovat

   Dominiku sorry, ale co má společnýho cíl na tři zápasy s potenciálním celkovým počtem bodů za celou sezonu? Navíc v situaci, kdy klub má po 22 zápasech průměr 1,63 bodu?

   Je potřeba si uvědomit, že Sparta získala v posledních pěti zápasech 5 bodů, takže cíl 7 bodů ve třech zápasech je podle mě naprosto v pořádku a osobně nevěřím tomu, že se ho podaří splnit.

  • LukyACS6.4.2018 10:03reagovat

   3 zápasy jsou dost malej vzorek na to, aby se z toho počítal bodovej průměr. Je to jen desetina celého ročníku.

   To už je skoro, jak kdyby na odvrácení stačilo porazit Duklu, to bys řekl, že chtěj 90 bodů za sezónu?

   • dominik276.4.2018 10:08reagovat

    Je to samozřejmě malý vzorek, ale když na to přijde, tak bych asi týmu nedal rozkaz ve stylu, že proti Dukle má získat alespoň bod. Když už to ultimátum omezím na jeden zápas, tak ano, pak budu trvat na tom, že se s Duklou musí vyhrát.

     

    Pokud chci, aby Sparta opravdu reálně bojovala o titul, pak tomu musím přizpůsobit i nároky na dílčí úspěchy...

    • lidoop6.4.2018 10:14reagovat

     I kdyby jim dali ultimátum vyhrát všechny zbývající zápasy, tak titul na 95% nezískáme, o čem se tedy bavíme?

     • dominik276.4.2018 10:20reagovat

      Tak aspoň by se Sparta mohla začít dostávat do tempa, aby ten titul získala za rok, ne? Přece není možné s takovým kádrem dojít k nějakému uspokojení. Navíc pořád jsou ve hře poháry, dokonce i kvalifikace Ligy mistrů.

      • Elysir6.4.2018 10:32reagovat

       Souhlasím. Dojde-li k uspokojení v současné situaci se současným kádrem, je vysoce pravděpodobná ztráta kvality kádru pro příští rok - bez pohárů se obávám, že nadstandardní hráči odejdou a jini nadstandardi nepřijdou.

  • Chabix6.4.2018 10:04reagovat

   Náhodou mě se ta podmíněná pokuta docela líbí. I ty výpočty jak si tu sepsal mi přijdou OK. Myslím že hrát na 70 bodů by měl být standard. Jen ta výše pokuty mohla být klidně 5x vyšší. tohle není žádný trestSmutek

   • dominik276.4.2018 10:12reagovat

    Tam akorát není zmíněno, jakým způsobem by se ta pokuta dělila. Nakonec pro někoho z mlaďasů to může být dost slušná rána, zatímco pro nejlépe placené hráče jen drobné. Možná do toho milionu spadá i realizační tým, to už by to pak opravdu byly hodně nízké pokuty, kdyby se měly dělit mezi nějakých 45 lidí...

  • Francoa6.4.2018 10:15reagovat

   Mě se ta pokuta moc nelíbí, jelikož podle mě pozitivní motivace je účinnější než motivace negativní. Přijde mi, že hráči by potřebovali spíš povzbudit (mentální kouč?) než potrestat, ale je to jen osobní pocit. Na druhou stranu ta částka je poměrně směšná a pochybuju že bude mít výraznější účinek.

   • lidoop6.4.2018 10:22reagovat

    S tím vůbec nesouhlasím. Máme nadstardní hráče, kteří jsou velmi dobře zaplaceni, takže když neplní to, co se od nich očekává, je trest na místě. Pokuta a mnohem větší měla přijít už po podzimu a dát jasný cíle na jaro, třeba i několik dílčích, podle kterých by se výše pokuty snížila, nebo v případě 100% splnění zcela zrušila. Jenomže vedení se tváří, že máme novýhio kouče, kterej asi potřebuje jistou dobu hájení, či co, tak prvních šest tragických jarních kol raději dělali, že je všechno vlastně v pohodě.

    • Francoa6.4.2018 10:32reagovat

     S tím co píšeš v podstatě i souhlasím. Akorát jsem se na to díval z jiného úhlu. Nejsem psycholog, ale pokud je opravdu problém v hlavách, o čemž se v poslední době často mluví, tak nevím jestli trest něco změní. Pokud s takto nadstandardními hráči hrajeme tužku, tak je chyba buď v trénerovi nebo v psychice, navíc v dnešní době sportovní psycholog je celkem běžná věc a hlava v takhle vrcholovém sportu dělá hrozně moc.

     • CelticGirl6.4.2018 10:48reagovat

      Naprostej souhlas. Pokuta je nesmysl. Navic se vse vztahuje na 3 zapasy. Opet koukame jen kratkodobe dopredu. Problem je letity, to nejen letos nezvladame psychicky zapasy. Driv to byly ty o vsechno, pripadne ve chvilich, kdy jsme se slabym souperem mohli uhrat 3 body a dostat se na prvni misto. Ted se bojime o vyhru v kazdem zapase.

       

      A nejvetsi slabina, kterou mame - vedeni - si jen rozdava pokuty a sami u sebe chyby nehledaji. Je to to same furt dokola. Nekdo by si mel uvedomit, ze to neni jen o hracich a trenerovi, ale predevsim o vedeni. Neni nahoda, ze za vlady Kretinskeho jsme sli tsk dolu..

   • dominik276.4.2018 10:24reagovat

    Pozitivní motivace je lepší, na to mám podobný názor. Já si jenom nedokážu představit, že by Sparta slíbila nejlépe placeným hráčům ligy prémii za to, že dokážou posunout tým třeba na čtvrtou příčku. Problém je tedy v tom, že na pozitivní motivaci už tady asi není vůbec žádný prostor... Já si navíc nemyslím, že by týmu vyloženě chyběla motivace. Přijde mi to spíš celé blbě nastavené a poskládané. A Hapal to bohužel zatím nijak nespasil, žádný zázrak nezařídil. Mě třeba zaráží, že ve Spartě panuje hrubá nespokojenost s Kangou, ale přitom je to hráč, který hraje 90 minut za zápas. To pak logicky musí být nespokojenost i s trenérem, který si toho za celý zápas nevšiml. Speciálně v derby jsem si říkal, že tam nějaké střídání bojovníka na úkor technického hračičky chtělo už krátce po půli. A jelikož Stanciu hrál fantasticky, nabízelo se sundat Kangu. Zkrátka dost špatná reakce na vývoj...

    • Francoa6.4.2018 10:38reagovat

     Je fakt že dávat ve Spartě bonusy za 4. místo zní opravdu směšně. S tím co píšeš o derby souhlasím, akorát je otázka jakého bojovníka místo toho Kangy tam poslat? Tím se dostáváme k tomu cos psal o víkendu, že nám chybí hráč jako Kuco, výtěznej typ, bojovník a zároveň fotbalista, kterej dokáže strhnou tým. Jeho návrat bych si hrozně přál, ale nevím jestli je to reálný.

     • dominik276.4.2018 10:41reagovat

      Jo, to je taky otázka, jestli Hapal vůbec měl po kom sáhnout. Na to také narážím, že kádr je sice špičkový, ale asi není úplně dobře poskládaný. Každopádně já vidím takového malého Kucku v mladém Martinu Haškovi. Neříkám, že to je vyloženě podobný typ, ale také na něm vidíš, že té záloze dá bojovnost, pracovitost, ale zároveň také myšlenku a kvalitu. Podle mě by ho Sparta měla stáhnout z Bohemky zpátky.

      • Francoa6.4.2018 10:47reagovat

       Přiznám se, že Bohemku nesleduju, takže nemůžu objektivně posoudit. Každopádně jsem názoru, že máme několik zajímavých hráčů po hostováních a byla by škoda nedat jim šanci, alespoň v přípravě.

    • CelticGirl6.4.2018 10:52reagovat

     Pozitivni motivace nemusi byt nutne financni. Ja bych to penezma vubec neresika. Ty smlouvy uz jsou nejak nastaveny a motivovat takto uz je moc nejde. Ale kdyz jim das den volna navic nebo jevezmes na nejakou spolecnou akci, urcite to oceni. Spousta zahr.hracu si pak muze zaletet domu apd. Prip.je nebudes tahat pred dalsim zapasem na hotel. To jsou takove prkotiny, ale hraci na ne vetsinou slysi.

     • dominik276.4.2018 11:01reagovat

      Je fakt, že dny volna asi fungují dobře, to už jsem slyšel od víc trenérů.Úsměv

   • Majklll6.4.2018 11:23reagovat

    já bych šel pozitivní i negativní motivaci spojil - méně než 7 bodů pokuta, 7 bodů standard, více jak 7 bodů odměna..:)

 • Vyjadreni hracu/treneru

  Clif6.4.2018 6:27reagovat

  Vsimli jste si, jak casto rikaji “musime”, “chceme”, “doufame”? Podle me je to presne ten problem nedotahnutych zapasu. Proc nekdo konecne nerekne “v nedeli duklu porazime”? To je vitezna mentalita. Mohli by se ucit od legendarni polocasove hlasky Kamila Vacka.

  • Tyrrael6.4.2018 6:37reagovat

   ”Kamile, co tomu chybí?”

   ”Gól, ale nebojte, my ho dáme.”

   Něco na tento způsob? Úsměv

   • Clif6.4.2018 8:56reagovat

    Jj to je ono. Přitom taková blbost ale když se na ten rozhovor kouknu tak mi běhá mráz po zádech, protože je tam vidět ta touha bojovat.

    • Tyrrael6.4.2018 9:14reagovat

     Ono to bylo podpořeno i docela kvalitní hrou...

  • ovcajd6.4.2018 7:55reagovat

   Mně vůbec přijde směšný, když trenér mluví z pohledu ”my” - např. ”chtěli jsme hrát to a to”, místo aby řekl ”chtěl jsem to hrát tak a tak.” Působí to na mě, že mluvčí se bojí odpovědnosti za svoje činy. Chápu, že je to jeden z míň podstatnejch detailů, ale vypovídá to o něco o charakteru..

  • wasek2611@centrum.cz6.4.2018 8:55reagovat

   Přesně! Mají říct, že Duklu porazíme ať se děje, co se děje. Se Spartou si už žádný klub prdel nevytře!

  • lidoop6.4.2018 9:28reagovat

   Když naši hráči před nějakým zápasem kvákají o tom, že ”musí”, zpravidla to špatně dopadá a zápas totálně po....

   V týmu tragicky chybí skutečná osobnost typu Kucky, nebo Kincla, popř. když zajdu trochu do extrému, tak Hartiga, kteří dokázali svoji touhou vyhrát strhnout celej tým.

   • Elysir6.4.2018 9:59reagovat

    Souhlasím, Kuco by byl zlatý v současné situaci!!! I kdyby jen na hostovačku

    • lidoop6.4.2018 12:23reagovat

     To je asi, bohužel, naprosto nereálný. Turek nemá důvod ho pouštět - hraje pravidelně - naví prý bere 2,5 milionu euro ročně, tj. cca 63 milionů Kč. Rosa bral prý mega měsíčně, to jen pro srovnání Smích

 • Jazyková vybavenost

  Tazmen5.4.2018 21:47reagovat

  Když už se tu řešila Hapalova angličtina, tak by mě zajímalo jak komunikují s ostatními hráči Kanga, Nita, Biabiany, Plavec..

  • pepinho25.4.2018 21:50reagovat

   Kanga určitě musí něco anglický umět, nevím, jak jinak by se domluvil v Rostově.

   Biabiany anglicky taky, Plavsic by to neměl mít těžký český rozumět a naučit se jí mluvit.

   • Tazmen5.4.2018 21:59reagovat

    Rozhovory dávají ve svém rodném jazyce, angličtina nebude asi nic extra.

    • Kulkozubý Tony 5.4.2018 22:06reagovat

     Anglicky v dnešní době mluví každý, Hapal výjimkou. Na to, aby jsi se dorozuměl ti stačí základní fotbalové fráze. Snad jedině u Kayi si nejsem jistý, jestli vůbec něco umí/uměl. V těch zápasech do kterých nastoupil to vypadalo, že si stopeři hrají na tichou poštu.

     • gasterol5.4.2018 22:07reagovat

      Každý určitě nemluví a zvlášť ta starší generace určitě ne.

      • Kulkozubý Tony 5.4.2018 22:09reagovat

       Já to myslel čistě na fotbalové prostředí.

       • gasterol5.4.2018 22:13reagovat

        Ani tam ne, plno jihoameričanů určitě nebude umět třeba anglicky, protože to ve spoustě ligách prostě moc nepotřebují atd. a k životu taky ne.

  • Nerry5.4.2018 21:51reagovat

   Kováč umí Italsky, Anglicky. Srki česky rozumí, jinak mu může pomahát Musta. Nita, Kanga normálně anglicky.

  • gasterol5.4.2018 21:59reagovat

   Plno hráčů nebo trenérů neumí anglicky, tady se z toho dělá moc velký problém. Ve spoustě mužstvech jsou prostě tlumočníci a není to jen ve fotbale, ale i v jiných sportech.

   • Dachtlin5.4.2018 22:06reagovat

    Hráč by měl dělat všechno proto, aby se co nejrychleji naučil řeč země, do které přestoupil. Klub by se mu v žádném případě neměl přizpůsobovat. Čtvrt roku nechat na studium a pak nekomrpomisně uplatnovat zásadu - neumíš česky do té míry, abys pochopil předzápasovou přípravu? Tak alou na tribunu.

    • gasterol5.4.2018 22:09reagovat

     Jenže každému řeči nejdou jako někomu jinému a není to zase tak snadné, jak si někdo myslí. Někdo na to prostě nemá talent a může se učit jak chce. Něco jiného je mluvit plynně nebo znát pár slůvek, tohle opravdu umí kde kdo, ale plynně rozhodně ne. Už vidím, jak každý kdo přestoupí třeba do Francie, bude umět za nějakou dobu francouzsky. Prostě spousta to nebude umět nikdy, stejně tak další země.

     • Elysir5.4.2018 22:30reagovat

      Sorry, nechci se Tě nijak dotknout, jenže to, že někdo nemá na řeči talent, je holý nesmysl. Řeč je jedna z věcí, které se mozek učí automaticky. Jinak by dítě nemělo v životě šanci začít mluvit. A je úplně jedno, kde se narodilo, mluví tím, co slyší kolem sebe. Ovšem lidský mozek je líný, resp. hledá sinzpůsoby, jak se co nejmíň namáhavé. Proto učení se formou šprtání slovíček a biflování gramatiky funguje dost pomalu a mizerně. Je potřeba mozek vystavit do prostředí, kde se daný jazyk běžně používá a to na co nejdelší možnou dobu během dne. Právě proto se lidi, kteří vyjedou ven a nemají tam moc styků s rodáky, naučí řeč daleko rychleji, než ti, kteří tam jedou taky, ale jsou neustále v kontaktu se stejně mluvícími lidmi, a až neskutečně rychleji než “biflovači”. A když holt není šance vyjet, tak asi nejvíc pomáhají filmy a seriály v daném jazyce (klidně s titulky, ale zase - zpomalovač) nebo nějaké audionahrávky, a samozřejmě čtení knih (ne učebnic a slovníků) v daném jazyce.

      • Elysir5.4.2018 22:32reagovat

       Omlouvám se za překlepy - mobil a autokorekce

    • Elysir5.4.2018 22:34reagovat

     Čtvrt roku je dost šibeniční termín, pro dobré porozumění plynulé řeči tak 5-6 měsíců. Když ale půjde jen a pouze o fotbalovou terminologii, no....... aspoň 4.... což máš de facto půl sezóny

    • Tyrrael6.4.2018 6:40reagovat

     Jak to děláte v Plzni, je nám jedno.

  • Jarošík6.4.2018 7:34reagovat

   Tak vzhledem k tomu, že hráče acs sleduji na isntagramu, tak vidím, kdo asi s kým je a není kamarád, často kamarádí Plavšič s Civičem, který je sice na hostování, ale i tak jsou často spolu, Biabiany s Kangou tráví mnoho času a také Costa s nimi umí bejt. Tak že když se to tak shrne, kluci musí umět Anglicky když takle pospolu jezdej na výlety, večeře a akcičky. Kanga Gabon, Biabiany Frantík, Costa Pob.Sl. a všichni společně často choděj ven. Nevidím problém tady, ale spíšv tom, že skoro nikde na fb ani na insta nevidím, že by chodili ven kluci z čr a ciziny pohromadě. Je to rozčleněné když to přeženu blbě na černochy, Srby a cz/sk hráče. Soudržnost tam celotýmovou ale nevidím! Ještě aby jo, každej má jinej plat, ti z venku si myslí že jsou něco víc, ti z čr závidí, jak to u čechů je normální a tak to moc fungovat nebude. Cesta cizinců je správná volba, ale nesmí se to přehnat. Tak jako jsem sledoval CSKA MOSKVA - cizinci tam jsou ale musí se naučit Rusky, proč to nejde u nás??? Internaciolizace ok, ale přizpůsob se!!!

   • munzig6.4.2018 8:01reagovat

    Rád bych tě poupravil Costa je ze Zimbabwe. A moc pochybuju že mezi sebou Bibi a Kanga mluví anglicky. V Gabonu je úřední jazyk Francouština....Líbí se mi ty tvoje zažitý stereotypy. Cizinci si myslí že jsou něco víc a Češi zase závistivý mr*ky

    • lidoop6.4.2018 9:40reagovat

     Costa podle mě taky umí francouzsky, protože docela držel i s Konatém a ten dlouho uměl jen francouzsky, anglicky jen základní fráze.

     • munzig6.4.2018 10:08reagovat

      Ten samozřejmě taky. Vypadl mi z textu

 • d

  wasek2611@centrum.cz5.4.2018 21:04reagovat

  Může tam hrát kostík.

   

  Mimoto....Proti Dukle bychom měli útočit, tak by si to mohl střihnout i Vata.

   

  Ale s naší formou asi spíš ten Costa.

  • wasek2611@centrum.cz5.4.2018 21:04reagovat

   sakra to měla být reakce na vlákno pode mnou

  • gasterol5.4.2018 21:09reagovat

   Po posledních zápasech a chybách obrany, tak bych se nedivil, že stopérská dvojice bude jiná, uvidíme.

   • wasek2611@centrum.cz5.4.2018 22:03reagovat

    Costa hrát stopera už nemůže. Dřív špatnou poziční hru doháněl rychlostí a reflexy. Ty už nemá tak super...takže hoří

   • fevac6.4.2018 8:39reagovat

    Chyby obrany , ale proč jen stopery ? S Teplicemi nepokryl M.Ka. centrujícího hráče! To byla největší chyba

    • FANDA73076.4.2018 12:34reagovat

     tiez to tak vidim

 • Frýdek

  Tazmen5.4.2018 20:39reagovat

  Jak to s ním vypadá? Na videu jsem ho neviděl

  • Corwin5.4.2018 20:43reagovat

   je smutný, že musíme mít starost o to, zda bude Frýdek OK, protože jinak velmi reálně hrozí MiKa od začátku... Smutek

   • gasterol5.4.2018 20:44reagovat

    Proč? Costu na kraj, stopér Kaya.

   • Sparťan975.4.2018 20:47reagovat

    Pochybuji že by byl MiKa reálně lepší než jakýkoli frajer z U19 nebo Juniorky na jeho postu. Kdykoli kdy nastoupí jde zápas do sraček.

    • Corwin5.4.2018 20:49reagovat

     Tak proč ho trenér teda nasazuje a proč vůbec zabírá místo na střídačce? Hapal se vyjádřil, že je potřeba, aby hráli zkušení hráči, to že hrajou naprostou tužku a bez zájme už je asi podružný....

     • Sparťan975.4.2018 20:55reagovat

      Miku v A-Týmu nechápu vůbec ten má asi takovou formu jako Lukáš Zelenka po deseti pivech.

     • alen6.4.2018 8:09reagovat

      Navíc proč odstavili Božu. Je to zkušený hráč a dokonale si rozumí s Šuralem. Hlavně mám obavy, aby tam nevsunuli „zkušeného hráče“ Váchu, který to dokáže dokonale zazdít a není to jen on. Mnozí jdou na hřiště, aby se předvedli a nehrají týmově.

 • ?

  Fanoušek z Liberce 5.4.2018 19:12reagovat

  Co říkáte na slova Hapala v preview a příchod nového asistenta?

  • Elysir5.4.2018 19:19reagovat

   Hapal: Nic nového, jak zaseklý gramofon, furt dokola.

    

   Asistent: Hlavní věc, co mě zajímá je - UMÍ ANGLICKY ASPOŇ ON?????

  • pubi5.4.2018 19:51reagovat

   Idiot

   • Brian Pricke5.4.2018 20:11reagovat

    Nestačilo by už?

    • LukyACS5.4.2018 20:35reagovat

     Ne

    • Paulinho5.4.2018 22:06reagovat

     Že u AS jsi byl konkrétně ty zdrženlivý, viď? Otrávení

    • pubi5.4.2018 23:56reagovat

     Už dostal místenku na Hanou?

   • trcmano5.4.2018 20:55reagovat

    Normální fanoušek, těší mě

  • Dynamo5.4.2018 20:25reagovat

   Biabiany, Ben Chaim na křídlech

   • Nerry5.4.2018 20:28reagovat

    To tu bylo v létě a horších statistiky snad naše křídla nikdy nemělaSmutek

    • AlaMierda5.4.2018 20:34reagovat

     to můžeš napsat i o našich útočnících

  • Chrod5.4.2018 20:26reagovat

   On tam řekl nějakou informaci? Tyhle videa před zápasem se daj těžko dokoukat až do konce, 4 minuty tam někdo říká: ,,Musíme se dobře připravit, bude to těžký zápas, ale pro nás neexistuje nic jiného než výhra a 3 body.” Poslední dobou tam ještě přibývá: ,,Doufáme, že se tímhle zápasem konečně odrazíme k lepším výsledkům.”

   Na slova Hapala se snad ani nedá nic říct, protože on taky nic neřekl...

   • LukyACS5.4.2018 20:45reagovat

    Ty videa jsou úplně k hovnu, když se z toho nedozvíš ani to, jak je na tom Frýdek.

 • Hamdy

  Kulkozubý Tony 5.4.2018 17:03reagovat

  Chtěl jsem zjistit, jak mu to jde, vzhledem k tomu, jaký o něj Sparta měla zájem. A ve statistkách má uvedené pouze 2 zápasy. Neví někdo co s ním je, zraněný?

  • Fanoušek z Liberce 6.4.2018 0:13reagovat

   Je v Egyptě myslím.

   • Moribundus6.4.2018 20:16reagovat

    Jakože hostuje?

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha