Frýdek naprosto nemá na Spartu. Ten hráč by měl okamžitě odejít. Je to repl a fotbalista je šílenej.
Ano rozhodčí nás zařízli a měli by dostat pořádný flastr, nicméně tenhle fakt by neměl zastřít realitu, jaký výkon jsme ve druhém poločase předvedli proti soupeři dvojnásob oslabenému soupeři, naprostá ostuda.
totálně jsme jí posrali vedli jsme 1 :0 oni dostanou dvě červený, měli jsme je na lopatě a skončí to 1:1?????
tak tohle je ztráta.....dvojnásobná
Došli jsme si pro dvě penalty a dali zcela regulérní gól. To je pak těžké, když nás rozhodčí zařízne.
Samozřejmě jsme si s tím ale měli poradit daleko lépe. Zápas jsme mohli jednoduše kontrolovat, případně pak v závěru si vytvořit daleko větší tlak.
Nasraly mě v zásadě jen tři věci. Naprosto nezvládnuej úsek, když šlo Libe do 9ti. Koubek. A že tam pošlem dvoumetrovýho maníka a místo centrů ze stran hrajem překulovanou ve středu hřiště.
K rozhodčímu se nemá cenu vyjadřovat.
Sice jsem remizovali. Je to hrozný.
Ale... měli jsme kopat aspoň 3 penalty. Z toho 2 jasný. Jako nerad na to žehrám. Ale je to prostě fakt.
Nevím, jestli je to nekvalitou, nebo záměrně. Presto ale kdyz vedeme 1-0 a hrajeme proti deviti, tak neexistuje to takto domrdat !!!
Koubek nemá ani na Motorlet!!!!!!
Očekávám 7 minut ... a pokud nebude výhra, tak že rozhodčí dostane pěstí
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
8523 lidí.