jak to ze tu nikdo neresi to, ze nas kapitan, opakuji KAPITAN TYMU, jako jedinej prisel zatleskat kotli? nevim, proc si v tymu tuhle lidskou zmiji tak hyckame. ze by svymy vykony vycnival, to bych teda netvrdil.
Je to fakt krysa.
Potřebuje je mít na své straně ;)
Celej zápas jedou hejty na vedení a trenéra Sparty, neslaví ani Rosův gól a tenhle člověk jim poděkuje?
Když se do trenéra opře i veřejně a poplive jeho filozofii, tak se ani nedivím.
Na kotel srat. Klidně ho natrvalo zavřít.
Se divím, že tohle nikomu z vedení nevadí, vždyť lidi na ně jeli hejty a Lafata je podpořil Ideální kapitán, no
Lafata jen potvrzuje, jaká je špína. Když ho Holoubek posadil, tak ho ze Sparty vyštípal a teď tleskal náckům za to, že posílali Kotalíka do plynu. Měl letět za ty svý křivárny už v zimě a jestli to nestačilo, tak po tý prasárně u Šípa, kdy se Spartě sprostě vysmíval a vynášel ven věci, který na veřejnost vůbec nepatří.
+1
..donedávna se všude psalo,ze by měl hrát jen proti slabším týmům doma. Dneska se ukázalo,ze to zas tak horký nebude. Janko nebo Julis by to tam odkopali minimálně stejně. Jestli v derby nenastoupi pohyblivejsi útočník,tak pánbůh s námi. Zni to sice asi divné..ale pokud už se z toho jádra odstranil Vácha plus Mika je taky někde buhvikde..měl se odstranit i David.
Jen nechápu jeho pohnutky, po sezoně jde tak jako tak do prdele, tak o co mu jde?
Tohle mě slušně řečeno nasralo..nevím jestli tím jim jen leze do prdele nebo si tím podkuruje auru toho největšího spartana..ale po tomhle týdnu už ho mám plné zuby. Nehledě na to ze u nej zase končila většina akci.Kdyby ve vapne,tak neřeknu ani popel ale ze se pořad motá někde na středu už mě neskutečné vytaci.
fakt?, to si snad dělá prdel...
Neviděl jsem jakým způsobem mu tleskal, jestli víc než ostatním tribunám, ale je mu jasný, že žádná válka Spartě nepomůže. Někdo musí mít rozum a kotel to nebude.
Sorry, ale tohle se uz omluvit fakt neda. Tleskat kotli, kterej ani nezatleska golu Rosy, to jako vazne??? Slysel jsi co rekl v rozhovoru Rosa? Ze mu je smutno z naseho kotle?? A Davidek jim jeste tleska? Tohle je vazne hroznej zmrd
Kotel bych zrušil, podle mýho názoru škodí Spartě už dlouhá léta, minimálně od Hřebíka a může za hodně věcí za který Sparta platí(nejen finančně). Chtěl jsem naznačit, že Lafatova motivace nemusela být taková, jak tady skoro všichni píší a už vůbec si nemyslím, že Lafata je zmrd, čurák atd., jak se tady na něj hatuje. Spousta pomluv na jeho osobu vychází ze spekulací a nepotvrzených nepravdivých výmyslů jak novinářů, tak neznámých lidí na soc. sítích.
Dnes Lafata, Šural, Bibi - koncový hráči - všechny akce u nich končily.
Aha, u Lafaty konci většina akci a podobně absurdní řeči...tak se znovu koukneme na záznam a kdo nahrával Zahustelovi na klicovy vítězný gól Rosického? Ano Lafata, a to v pozici desítky, kterou údajně vůbec neumí. Lafata jediný projevil slušnost a šel zatleskat naopak, ale tady se zavdeci málokomu.
1+
Lafata projevil slusnost lidem, co ani nezatleskaji Rosickemu pri golu po iks letech, a to ma byt v poradku??
Votroku, zalez.
A Lafata u založení golovky nebyl?
Ja mu rozhodne neubiram zasluhu na golu. Ale kazdy soudny fanda uz musi videt, ze to na cely zapas neni. Jeho vyjadrovani do medii a tleskani kotli, ktery ani nezatleskal Rosovi, ktery je taktez legenda mi proste vadi.
Jezdím občas i ven a nikdy se nestalo aby Lafata nezašel zatleskat sektoru fandů Sparty.
Ke kotli jen tohle: Smutné, že je pro ně Rosický špína a ubožák, protože se při střídání šel obejmout se Stramou a po jeho vstřeleném góle se místo jeho jména vyvolává italiano bastardo atd...Takže podle logiky kotle je Bičík, Lafata >>>>>> Rosický...A ne, nijak to obhájit nemohou, to zas Kopr jednou dostal prostor vyjádřit se.
”Kotalík do plynu” je taky super. A na SF píšou něco o projevu Kopra? Nevíte někdo něco?
Do kotle nechodím, ale prý měl říct něco ve smyslu, že sledují hráče od zápasu v Liberci a trénují jen 2x týdně nebo co...
Už je na čase ty zkurvence ze Sparty dostat. Něco tak ubohýho, jako je sparťanskej náckovskej kotlíček, jsem dlouho neviděl. Nechápu, čeho se Křetínský bojí.
+1
”Podle kluků, co byli v kotli, prý cizinci trénují pouze 2x týdně...” jak tomu někdo může věřit
Jinak nechápu, proč si tahle banda furt musí hrát na něco víc a považuje se za nadsparťany, takže zbytku musí kurvit jeho oblíbenej klub. Každej má jinej názor, protilehlá kotel nemá ráda, ale nikdo si nezorganizuje akci, aby cokoliv navrtával, to dělaj jen tihle nadlidi.
Kotel Sparty je banda ***!
Karviná příjemně překvapila a byla dobrej soupeř.Nasazení Rosy od začátku pomohlo celému týmu a hra dostala díky němu systém.Jen aby vydržel bez zranění co nejdíl.Kdo se mi ale líbil nejvíc by Hovorka.
Hovorka byl hroznej a vytvořil pro soupeře 2 gólovky.
Všichni tu psali, jaká to bude posila, ale zatím snad vždy jeden z nejhorších. Pořád se na něj čekalo, nejlepší stoper. Něco mi to připomíná - Mazucha?
Televize, krom asi 15 min. soused něco potřeboval. Z práce jsem přijel 18:03 asi, tak jsem vlastně neviděl okolo 18 min. Nevím, co v nich udělal. Dal gól, super, ale mě nějak nezaujal a neviděl jsem zápas v Liberci a v Brně, byl jsem pryč.
Dnes Hovorka udělal minimálně 2 minely na tuty soupeři, štěstí že jsou z Karviné kopyta. Snad se zlepší, ale ty minely...
Zhodnotím hráče na které se tu nadává po dnešním zápase:
Biabiany - nehrál špatně, ale ani nějak dobře. Špatně vyhodnocoval situace. Což je škoda. Když přišel, tak je vyhodnocoval o dost líp. Oběhal toho hodně a prostě byl tam, kde měl.
Mandjeck - Občas poslal i dobrou dlouhou přihrávku. Když byl v souboji, tak byl dobrej. Bohužel on nemá žádnou nějakou osobní taktiku. Si tam ťukali s nim bago ti karvinští. Často nebyl tam, kde měl. Musí zlepšit výběr místa.
Šural - hrál dobře, jen prostě na kraji hrát nemůže
Kadlec - je teď ve fázi, jako býval krejčí. Až na to, že Kadlec nekazí přihrávky.
Zahustel - skvělej výkon. Má asistenci. On je takovej pomalej s tim míčem..nebo obecně má práci s balonem pomalou. Promarní situace..ale hrál líp, než Kara na začátku sezony.
Dúbravka - skvělý, jistý..nepoznal jsem ho :D
Pracoval pro tým dobře. Bohužel zadrbal šance a nedával míč od nohy. Ale nebyla to tragédie.
Kadlec má na mnohem víc. Bohužel je v útlumu. Z toho se musí dostat. Jako Juliš musí chodit hrát za juniorku, aby získal nějaký tempo a sebevědomí. A bude to super
Kadlec je bohužel v útlumu už dva roky..., prostě na Spartu nemá...,nikdy nevynikal technikou, ale to co předvádí poslední dobou je opravdu zalostne, myslím, že by měl problém se základem ve většině mužstev v naší lize...
Dostal co mu patři. Většina rozumných podpořila Spartu. Díky za to!
Máme nejhorší kotel v lize.
Doufám že si ti hlupáci na ten transparent neplatili překladatele, ale kdo ví zda někdo z nich umí s počítačem.
Hovorka 2 neskutečný kiksy, ten na Spartu podle mě nemá. Pokud bude hrát proti Slávii stopera s Marečkem tak si z nich Škoda z Necidem budou dělat při hlavičkových soubojích dobrej den. Biabiany to je ta neskutečná hvězda? Příšernej. Frýdek překvapil, dobrej.
A kategorie sama pro sebe V. Kadlec. Ten nemá na ligu, možná ani na druhou. Jak řekl M.Hašek je to přeceňovanej hráč, uměle se z něho udělala hvězda, ten hráč je naprosto zoufalej, je tady už přes rok a horšího hráče v lize bych těžko hledal. Toho neprodají ani do Maďarska za starý ponožky.
Jasny, místo podpory hráče, kterej ma evidentně problém s hlavou a trenér mu dá přesto šanci - pojďme ho totálně zavrhnout. To dává logiku.
Stačí, když někdo častěji rozjede pokřik na protilehlé a pseudo kotel není vůbec potřeba. Něco jiného jsou výjezdy, tam by neúčast kotle byla znát. Já je za fandeni uznávám, ale tyhle kratkozraky hejty na trenéra jsou nepochopitelny.
Výkon vzhledem k soupeři tak nějak průměrný, což je ale s ohledem na předchozí zápasy zlepšení. Výborný byl Rosický, Zahustel, Dúbravka a po příchodu na hřiště též Frýdek, skvělý ve hře dozadu byl Mandjeck, kterému ale celkový výkon trochu pokazilo těch několik mizerných dlouhých přihrávek.
Naopak vyloženě špatný byl dnes Biabiany, který zkazil na co sáhl, Lafata s Šuralem a Sáčkem byli na hřišti jen do počtu (přičemž posledního jmenovaného alespoň omlouvá to, že vzhledem k taktice ”vše na Rosu” byl ze hry dost vygumovanej), Kadlec se sice snažil, ale tu nástavbu v podobě fotbalovosti nepředvedl absolutně žádnou, ten by v současné formě fotbalově nevyčníval ani v Karviné. Vzadu Costa půlku zápasu odchodil, Mareček až na jednu otřesnou minelu snesitelný a Hovorka střídal pozitivní momenty s naprosto příšernýma.
Obecně doufám, že na Slavii nastoupíme se Štětinou nebo Costou na stoperu, protože Škoda nebo Necid si silově s našima současnýma stoperama hravě poradí, pak ještě Plavšiče nebo Ben Chaima místo Šurala a mohlo by to být relativně fajn. Sice naše hra má pořád do ideálu daleko, ale Slavia je naštěstí taky dost tragická, takže máme na výhru celkem solidní šance ...
Kadlece je mi už líto. To, co nedal, je neuvěřitelné. Plavšič taktéž. Jinak dnes spokojenost, jen Mareček tam nemá co dělat!!!! Bia byl svazany patrně nějakými takticky i pokyny. Proč nebezi do sestnactky...?
Tvl, Mareček makal celej zapas. Rozehraval, centroval. Možná mu něco v obraně uteklo (není stoper), ale dnes tam byl kvůli podpoře ofenzívy a to zvládl bravurně.
Střed hřiště velice slušnej, především díky Rosovi, kterej je jinde, obrana taky solidní, naopak tragické bylo ofenzivní trio Biabiany - Lafata - Šural, ti kdyby hráli lépe, tak Karviná musela odjet s bůrem
Zahustel sice dobře nabíhal, ale ty jeho centry a nahrávky, to je celkem hrůza.
Sáček hrál slušně, jasně vedle Rosy nebyl moc vidět, ale své si odehrál.
Šural se sice snažil, ale třeba v druhé půli zazdil pár zajímavejch akcí svým zpracováním, to je hrozný, jak reprezentant Čr neumí zpracovat míč.
Zahustel a Šural úplně mimo, bohužel. Ani jeden nemá na to hrát v základu momentálně.
Dneska nejlepsi asi o chlup Mandjeck pred rosou. Strasne se mi libil. Nemam moc co vytknout. Odebirani mice super, technika na def. zaloznik taky velmi dobra.
+1
Fakt nechápu, proč na něj docela dost lidí nadává, přitom je ve středu pole, hlavně dozadu, hodně platný
Mandjeck je skvělej, lepší se zápas od zápasu.
Souhlas, akorát by si měl dát pozor na přihrávky. Zvlášť pak v úvodu zápasu. Možná trochu nervozita, od dvacáté min. však byl výborný.
tak nevím ale přestože se vyhrálo, tak mi to dnes ze všeho nejvíc připomínalo grotesku.....Biabiany? Hovorka trapné chyby, co tam předvedli Plavšič(ne poprvé!!) s Kadlecem?
Biabiany dneska zmrvil na co sáhnul, ale bylo to poprvý, co se mu takhle nedařilo, tak to snad příště bude zase lepší.
Máš pravdu, k ideálu to má daleko. Každopádně si myslím, že většina už pochopila dalekost toho kýženého ideálu. A také to, že bychom měli vzdát pocit a víru v jeden zápas, kdy se ta grotesknost vytratí a naši předvedou diametrálně odlišný výkon. Ono to bude naopak. Bude to pomalu. Zápas od zápasu, hráč od hráče, drobnost k drobnosti. My si to všichni protrpíme, užijeme a na konci možná opláčeme ale půjdeme nahoru společně se Spartou. Pitomci z kotle mezi tím budou protestovat a nakonec hromadně založí pohřební s.r.o., tím získají konečně práci a náplň času. O víkendu budou unavení a vykašlou se na to chodit na stadion kazit všem ostatním hezký a někdy i horší zážitky
Určitě Rosa, ostatní hráli o druhé místo a to bych udělil Mandjeckovi, ten byl dnes vynikající. Slabších měl jen posledních pár minut, kdy tam chtěl po Rosovi převzít tu taktovku a ukázalo se, že by to radši už neměl zkoušet
Blbý je, že hráči Karviné k němu měli respekt a vůbec do něho nešli, příště na něj na střed dají Ngadeua a Součka, který ho bez bázně a hany budou chtít rozkopat a mám o něho trochu strach... tam to bude spíš válka, než krása a nvm, abychom o něho nepřišli úplně...
Rosa je jinde, na koho začínam mít už vyloženě alergii tak je Lafata tyvole, dneska jakžtakž tam uhrál nějaký souboje, ale jinak ten jeho zoufalej sprint z toho mam slzy v očích...Mandjeck cajk, měl tam i dobrý rozehrávky, Zahustel cajk, Dúbravka cajk...dozadu nehrajem žádnej zázrak zatim no...
Co odehraje Mandjeck, to by jedště dnes odehrál snad i Patrik Gedeon. Lafata byl vynikající jako skoro vždy.
Gedeon možná, ale Vácha takhle nezahrál za poslední roky ani 1x.
hele nepletes si nahodou hrace? Jinak by si vytrvale nemohl psat takove nesmysly.. Mandjeck dneska jeden z nejlepsich, Lafata naopak dole.
Přesně tak Mandjeck, byl skvělý, Lafata opět nestíhačka.
Lafata mimo dvou prodloužení hlavou opět tragédie.
Lafata poztrácel strašně moc míčů, pokud nedá míč od nohy hned, tak ho většinou ztratí, to je hrůza.
Vždyť ty balóny vybojoval a rozehrál většinou přesně, až na ten úlet z první půle, kdy to dával dozadu na Rosu. Dával to i první z nákopu na nabíhající spoluhráče do křídla.
no ke konci toho měl celkem dost, takže i jeho výkon byl špatný, ale on nemůže odehrát celých 90 minut, max tak 70, bych řekl
Zahustel se snažil....ale málo efektivní zatím....Dúbravka slušné....ale jinak mi přišlo, že hráli na půl plynu
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
8752 lidí.