Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hokejky

  Jereacs9.3.2018 20:22reagovat

  To je fakt komedie tvl at Bříza táhne do hajzlu nejhorší Sparta za poslední roky .

  • Boskovic9.3.2018 20:26reagovat

   Briza a Kretinsky si muzou jit podat ruce ,jediny co za ty roky udelaly poradne bylo spolecny vyroci.

    

  • Tyrrael9.3.2018 20:27reagovat

   A přitom dneska se dá na to koukat, akorát Liberec vyučuje Spartu v produktivitě... :-/

  • hombre9.3.2018 20:31reagovat

   Tak celá sezóna je tak na přes držku a třeba v poslední třetině Liberec 2 střely a 2 góly Neutrální, doprdele....

  • Tommy179.3.2018 20:38reagovat

   Křéťa by měl koupit i hokejky😁

   • Boskovic9.3.2018 20:41reagovat

    To radsi ne

  • stracapa9.3.2018 20:49reagovat

   Bříza a Křetinský tam je to opravdu podobné. Úspěchy v podstatě žádné, až na pár výjimek, kádr i u hokejistů každoročně velice dobrý a prd z toho. Ono vážně vést to někdo odsud, tak o moc horší to být prostě nemůže s takovými kádry, ať fotbal nebo hokej. Hokej letos úplná katastrofa po celou sezónu. S bídou uhráli postup do předkola a to je co říct. Další sezónu můžou zase přivést x hráčů, x propustí a pořád dokola. To samé trenéři i ti se tam točí jako na kolotoči, jako ve fotbale.

   • Boskovic9.3.2018 20:53reagovat

    Ono je to na druhou stranu dost tezky a je to podle mého úkol vdeni si obetovanou sezonu dve s vidinou do budoucna obhájit. Vedeni obou klubu chce vuci jmenu výsledky hned ,ale ty se jaksi nedostavaji a je na case rict (stejne tech sezon uz bylo obetovanych dost) serem na to je tu nejaka ta 5-ti letka a ta se bude drzet ,jestli to klapne je to cajk ,jestli ne prodat a at to vede někdo jinej.

     

   • Jereacs9.3.2018 20:54reagovat

    Tvl kádr dobrý však hokejky neměli ani money na golmana Sedláčka a spol letos jsme dokonce byly asi až 4-5 co se týka rozpočtu . Kalous dovedl jen samí žoldáky

    • LukyACS9.3.2018 21:18reagovat

     Neměli kádr? Vždyť hráči jako Klimek, Vrána, Kumstát patřej k nadstandardu a letos zažili snad nejhorší sezónu ve Spartě, velký pozitivum byla v jeden čas forma Kudrny, kádr se postupně doplnil o hráče jako Jarůšek, Buchtele, Řepík, ta kvalita tam byla. Obránci byli na papíře taky solidní, navíc v průběhu sezóny přišel ještě Michálek s Ďalogou a pak Kulda s Voráčkem z KHL.

      

     Jedinej rozdíl mezi fotbalovou a hokejovou Spartou je ten, že ta fotbalová umí aspoň přivádět gólmany. Jinak je to za Křetínskýho stejný jak za Břízy, velká očekávání, přitom je to rok od roku horší, úspěchů naprostý minimum.

     Hlinka měl loni skončit stejně jako Lafata, nedisciplinovanost hráčů jako předvedl Vrána v minulym zápase mi silně připomněla naše pitomisti v Poznani a dalších klíčovejch momentech, kdy jsme byli nedisciplinovaní.

      

     • Jereacs9.3.2018 21:26reagovat

      No právě furt chodí hráči jen v průběhu sezony a to je taky na hovno a to že naší borci byly i fyzičkou na tom zle to byla taky kapitola sama o sobě .

     • Piny18939.3.2018 21:44reagovat

      Souhlasím se vším, co si napsal. Jenom bych dodal, tak trochu na obranu Břízy, že nebýt jeho, tak by Sparta dopadla jako Slávie nebo možná ještě hůř. Byl to on, kdo dal svoje jméno všanc po průserech s holdingem a ČKD. On sehnal hromady sponzorů a s nimi peníze. Pořád je to legenda Sparty a velký srdcař a každý neúspěch ho hodně sere. Ale je jasný, že tímhle se nemůže do nekonečna zaštiťovat a nevidět tak chyby, který se dějou.

       

      K týmu - přišlo mi, že se musela jednoznačně zanedbat letní příprava. Dost často se soupeřům fyzicky nestačilo, zejména ve třetí třetině. Bohužel, Spartě chybí generace odchovanců/srdcařů, pro které hrát za Spartu něco znamená a na ledě by za ni chcípli (Bříza, Vykoukal, Sivek, Šrek, Zelenka, Žemlička, Ptáček, Hanzlík, Výborný...)

       

      Ještě bych dodal, že nejvíc je mi líto Franty Výbornýho. Takový konec si nezasloužil.

      • Dolikus9.3.2018 21:50reagovat

       Brizu neskutečné respektuju za to, co pro Spartu kdy udělal..ale jak píšeš, těch let už tam par je a Sparta je proste neúspěšná a nemůžem to pořad schovávat za to, ze Spartu vytáhl z pruseru. Každoročně ten kádr je papírové kvalitní. Něco se změnit musí.

       • hombre9.3.2018 22:25reagovat

        Chybí jí tam hráči, kteří vezmou zodpovědnost na sebe a rozhodnou vyrovnané zápasy. To že máš super hráče, neznamená super hru a výsledek. Taky se moc rotují hráči, někdy to může trvat déle, kór v hokeji. Brankáři Spartu nepodrží... Ale nejdůležitější věc je ta, že extraliga je hodně vyrovnaná a každoročně se kvalita zvyšuje, mrkni na návštěvy. Kéžby se tak zvyšovala i fotbalová liga...... Neutrální

    • stracapa9.3.2018 21:29reagovat

     Vždyť přišli hráči jako Řepík, Buchtele, Ďaloga co hráli i KHL, hrají v reprezentacích. Do toho tam byli Vrána, Pech, Hlinka a další, kteří byli a jsou pořád dobří. Jen je s podivem, že letos hráli všichni prd.

     • Jereacs9.3.2018 21:30reagovat

      Ale kdy došli až v průběhu sezony a hlavně že máme na xx trenéru .

      • stracapa9.3.2018 21:33reagovat

       Někteří v průběhu, ale pořád dost dlouho před play off a ti hráči neleželi rok na gauči, ale přišli z KHL, takže byli rozehraní a mělo to být někde vidět. Na nesehranost bych se nevymlouval, protože tihle hráči by spoustu hráčů měli prostě obehrát a být lepší a to vidět bohužel nebylo. Navíc Sparta má dlouhodobě problém s brankáři moc jí nedrží a to roky. To ten Bříza byl snad poslední kvalitní brankář ve Spartě, který zachytal i v play off a i díky němu Sparta vyhrála titul.

       • Jereacs9.3.2018 21:39reagovat

        Jak jsem psal dole nemůžu si pomoc ale naší hráči Fyzicky pravidelně odpadávali zápas co zápas 2-3 třetině jak kdy a golmani v u hokejkách to je kapitola sama o sobě .

      • Dolikus9.3.2018 21:37reagovat

       To co přišlo v průběhu sezóny byli vesměs současný či bývali reprezentanti. Jestli byl kadr špatně fyzicky připraven na sezonu tak minimálně ti hrací co přišli postupně to měli zvednout. Jenže se naopak svezli s tou bídou, co tu byla od začátku ročníku. Bříza by se měl vykašlat na nakej cirkus co se deje v outucku, je to samej Hold,výroční zapas atd ale hokej je až na druhem místě.

    • Dolikus9.3.2018 21:32reagovat

     Coze?? Kádr dobrý neměli? Jak dlouho hokej sledujes? Ten kádr teď na konci sezóny byl papírově určitě minimálně na první čtyřku. Osobně si myslím, ze tohle tady už par let nebude. A hodně dlouho budu kousat to, ze z toho je takové fiasko. Sparta v téhle sezóně pravidelně od půlky zápasu šla dolu..Mužem mluvit o velkém štěstí,ze se našli letos čtyři horší mancafty,ptz v tomhle stavu si neumím představit nedejboze baráž.

     • Jereacs9.3.2018 21:37reagovat

      A k čemu ti to je na konci sezony kdy neni čas na nějaký sehráni atd. A důvod proč šla dolů je ten že byly špatně fyzicky připravení zápas co zápas odpadli 2 třetině po fyzické stránce .

      • Dolikus9.3.2018 21:39reagovat

       Odpověděl sem nahoře..jak říkám, to co přišlo v průběhu jsou všechno hraci, co to mohli a měli vzít na sebe.

       • Jereacs9.3.2018 21:41reagovat

        No a realita je taková jak píšeš pouze se všichni svezli na stejné vlně nemohoucnosti .

        • Dolikus9.3.2018 21:46reagovat

         Jak jsem psal..tohle budu kousat ještě hůř než loňské Brno. Proste nechápu, ze ani Franta z toho nic nevymlatil. Ten kádr byl proste na papíře minimálně na první čtyřku. Ale tak, to vidíme u fotbalové Sparty každý rok a výsledek je takovej jakej je.

     • stracapa9.3.2018 21:39reagovat

      Tam to bude podobně jako ve fotbale Spartě začínat u vedení a v celkovém chodu klubu bude dost chaos a to se projevuje i na hře týmu, jinak to nevidím, protože kádr je každoročně opravdu velice dobrý a je dost divné z toho nic nevytěžit a tím myslím nějaký ten titul. Několikrát sice byla Sparta poměrně blízko, ale nikdy to v posledních letech nedotáhla. Letos stála celá sezóna za prd. Je poměrně jasné, že zase udělají nějaký hráčský řez, pár hráčů už má i roky, odejdou nebo i skončí viz Hlinka a pak se uvidí, kdo přijde. To samé skončí asi i Výborný jako trenér a opět to povede někdo nový - už po x té za poslední dobu - Jandač, Kalous, Výborný a kdo dále.

      • Dolikus9.3.2018 21:44reagovat

       Tak prý je ze současného kádru podepsáno 80% hráčů i na příští sezónu..A trenérem bude nejspíš Rulik, jinak nevidím jedinej důvod proč by se připojoval v průběhu sezóny. Podle mě skončí hrací jako Kumstat,Piskacek atd. Kromě Buchteleho většina těch z KHL plus hraci jako Uher,Kudrna budou chtít hrát asi víc, než 3,4 lajny.

       • stracapa9.3.2018 21:54reagovat

        Otázka co Pech, Švrček, který navíc stejně moc nehrál a taky brankáři, kteří rozhodně nějak nezářili. Samozřejmě za špatnou obranou se chytá těžko, ale často prostě nepodrželi, což je v posledních letech ve Spartě docela klasika. Hlinka ten už pokračovat nebude i letos se dlouho nevědělo, zda bude vůbec hrát a po téhle sezóně je to jasné, navíc má roky a letos často ani nehrál nebo prostě už tu formu neměl. Vrána letos taky dost bída, což se dá vlastně říct o všech hráčích. Snad jen Jarůšek po svém příchodu dával nějaké góly a ten vyloženě nezklamal i když v těch důležitých zápasech a play off taky nic extra, ale jeden hrát to těžko vytrhne. Takový Michálek nevím na jak dlouho má smlouvu, ale taky roky a navíc jistě i dost vysoký plat, takže otázka.

        • Dolikus9.3.2018 22:03reagovat

         Pokud na to Bříza má prachy, tak bych zkusil na příští sezónu podepsat hráče jako Repik, Daloga..klidně i toho Voráčka s Kuldou. Všechno ale pod smlouvu na celou sezónu, ať si ten tým sedne hned od letní přípravy. Forman,Uher,Kudrna,Jarusek,Pech,Říčka určitě pokračovat a zkusit ten letošní pruser proste odčinit. Hraci jako Klimek, Kumstat, Svrcek už podle mě Sparta nemají co dat.

         Jinak v kuloárech se spekuluje ze jeden z dvojí Kašík, Machovsky by už měl být podepsán.

         • stracapa9.3.2018 22:12reagovat

          No Kumstát, Švrček jsou podle mě jasní na odchod, pokud tedy nemají ještě smlouvy. Chce to prostě pořádně makat a už v přípravě. Mnozí si myslí, že to uhrají jen hokejově, ale bez fyzičky a tréninku to prostě nejde. Naše extraliga je celkově hodně vyrovnaná a každoročně hlavně navíc v play off může hrát v podstatě každý s každým poslední roky a rozhodují často malé detaily, takže pokud někdo nemá nabitý kádr jmény, což zase nikdo nemá, tak jen tak druhé nepřehraješ bez fyzičky a je mi záhadou co letos trénovali, když ta evidentně moc nebyla. Kalous a další přece netrénovali první rok a první tým a musí vědět co je potřeba natrénovat, takže někde se stala očividná chyba. Ty brankáře jsem letos celkově moc nepochopil. Nejdříve sází na dvojici Aittokallio - Honzík, často to různě točí, pak přivedou Laca, který se ukáže jako docela díra, opět to točí. A nakonec chytá tedy ten fin docela pravidelně. I v tomhle jsem viděl docela chaos a nevědění kudy kam. Chybí mi v tom nějaký řád a pořádek. Příští rok snad bude lepší, protože horší už být prakticky ani nemůže - to jediné nás může utěšovat, bohužel v posledních letech si to říkáme nějak často, tak zase za rok. U fotbalu je to dost podobné, akorát tam jsme samozřejmě, aspoň na té špici, když už ne titul, ale i tak je nějaké druhé, třetí místo málo a letos zatím nejsme ani na nich.

         • Piny18939.3.2018 22:12reagovat

          Prý je podepsán Machovský a vytvořit dvojici s Aittokalliem, ale je to jedna paní povídala...s příchozích během sezonu mají zůstat Jarůšek, Buchtele a Voráček. Ďaloga s Řepíkem preferují zahraničí a budou čekat na nabídky, Michálek se bude rozhodovat, ale vzhledem k tomu, že má rodinu v Americe a zas tak moc mu to nešlo, tak se asi rozhodne skončit.

           

          Souhlasím, že Klimek, Kumstat, Švrček u nemají Spartě co dát, ještě bych k nim přidal Piskáčka, který je stejně večně zraněnej a Mikuše.

 • Šural

  Tommy179.3.2018 20:18reagovat

  Nevíte, kdy si tak má vrátit? Se zlomeným prstem to je tak měsíc mimo, což by mělo být ke konci března, takže spíše až na poslední kola se vrátí? To už bude možná pozdě...

  • Kulkozubý Tony 9.3.2018 21:07reagovat

   Už by se měl pomalu vracet do tréningového procesu. 13.2 se potvrdilo jeho zranění, tak třeba na konce měsíce by mohl do nějakého zápasu nastoupit, alespoň na pár minut.

 • Hokejky

  Boskovic9.3.2018 19:11reagovat

  Ahoj a dobry vecer ,nemate někdo poprosim stream na hokej ?

   

  • kozel.159.3.2018 19:18reagovat

   hokejka.cz ale musíš se zdarma zaregistrovat

 • acs

  demon9.3.2018 19:06reagovat

  jihlava vede v poločase nad duklou 2-0. to koukám jak péro.

  • Zorba9.3.2018 19:22reagovat

   Vždyť porazila prádelníky i čínany... Spíše by tedy bylo překvapení, kdyby na Dukle ztratila...

 • Děkuju

  Casper Hejter9.3.2018 18:19reagovat

  Děkuju za péči, mám hodně práce, takže nestíhám přispívat, odchod Itala neřeším, příchod Hapala se mi nelíbí, Vata bude možná v základu místo Bena a Kulhánek místo Ria. Tímto také zdravím trenéry a fanoušky Karviné. Úsměv

  • Dynamo9.3.2018 18:22reagovat

   takže Baranek nebo Kováč jsou tvoji informátoři?

   • Casper Hejter9.3.2018 18:28reagovat

    I kdyby, tak co? Smích

   • PohanACS9.3.2018 18:34reagovat

    Ne,hlavní donašeč je mladej Frýdek.Donáší fotrovi a ten to hlásá dál.Proto Frýdka všichni v týmu nenáviděj

    • Casper Hejter9.3.2018 18:37reagovat

     Já ho nenávidím a to ani nejsem v týmu Smích

     • PohanACS9.3.2018 18:37reagovat

      Ale je to pravda....

      • Casper Hejter9.3.2018 18:38reagovat

       Já neříkám, že není Úsměv

    • pátek9.3.2018 19:47reagovat

     Proč?

  • Hory9.3.2018 18:31reagovat

   Proč se ti nelíbí příchod Hapala? Můžeš to nějak rozvést? Vata místo Bena je hloupost, když už, tak má Vata hrát beka (ale to spis v domácích zápasech). A když už Vata na křídle, tak v útoku musí byt někdo, kdo dokáže zužitkovat jeho centry. Sural mimo, takže jedine Drchal. Ale nevěřím, ze ho postaví. Bude hrát Kadlec, který centry zužitkovat opravdu nedokáže.

   • Casper Hejter9.3.2018 18:34reagovat

    Tak pokračovat v internacionalizaci tím, že přivedu českého trenéra? Trochu sparťanské... A smlouva do roku 2020 mi taky přijde dost přehnaná. Zase se vracíme zpátky k něčemu, co nefungovalo (sice o trochu líp, než pod Stramou, ale nefungovalo).

    Kadlec nebude na hrotu.

    • adebayor889.3.2018 18:42reagovat

     souhlasím na 1000%

    • Skleepy9.3.2018 18:50reagovat

     Spartanska koncepce se meni trikrat za rok a na jeden krok spravnym smerem se nabalej tri velky preslapy. Neutrální

     • Jereacs9.3.2018 19:09reagovat

      My ani koncepci nemáme .

      • Elysir9.3.2018 19:37reagovat

       To je přece naše koncepce - že nemáme koncepci. Smích

    • Clif9.3.2018 18:56reagovat

     To je ale demagogie, nevracime se k nicemu co tady bylo. Naopak poprve se stane ze bude mit cesky trener k dispozici posily za stamiliony tak je cas ukazat ze na to ceskej trener ma, tedy to co uz pres pul roku hlasaj vsechny radoby legendy.

     • Casper Hejter9.3.2018 19:09reagovat

      Osobně neznám českého trenéra, kterému bych stamiliony svěřil.

      • pátek9.3.2018 19:51reagovat

       A proč všichni tady vyhazují za nákup cizinců stamilióny?

     • Chabix9.3.2018 19:09reagovat

      Souhlasím. Velký rozdíl spíš vidím v šíři realizačního týmu. Teď to musí být (obzvlášť pro zahraniční hráče) velká změna.

    • H’Eikolo Kanté9.3.2018 19:20reagovat

     V čem přesně je problém ta smlouva?

     • adam9.3.2018 19:25reagovat

      Že od léta možná budeme platit smlouvu rovnou třem trenérům.

      • pátek9.3.2018 19:52reagovat

       Ty jsi majitel, že to budeš platit?

     • Casper Hejter9.3.2018 19:29reagovat

      Mně se cesta ”Hapal” nelíbí, takže doufám, že jí nedodrží, což je pro nás ekonomicky nevýhodné.

      • pátek9.3.2018 19:55reagovat

       Proč se ti nelíbí?

       • Casper Hejter9.3.2018 20:06reagovat

        To není nic proti osobě Pavla Hapala, v porovnání s Radou nebo Ščasným bych dokonce byl i nadšený, ale mrzí mě, že když pokus se zahraničním trenérem nevyšel, tak ten ”projekt” smeteme se stolu, vyhodíme asi 15 lidí, které asi už nikým nenahradíme, a vrátíme se zase zpátky do našeho malého českého rybníčku.

        • CelticGirl9.3.2018 23:03reagovat

         Souhlas.

  • Tommy179.3.2018 19:30reagovat

   Vata momentálně lepší forma jak Chaim (celou sezónu, ale nechci vyvolávat zase konflikt), Rio může vystřídat že, ale spíše bych na DZ zkusil Rističe nebo Pytlíka😁 Šural by se měl vrátit koncem března? Na hrot Drchal nebo Musta.

  • pátek9.3.2018 19:53reagovat

   A proč ne?

 • OT

  Jereacs9.3.2018 17:31reagovat

  V noci na dnešek zemřel ve spánku osmnáctiletý fotbalista druholigového francouzského celku FC Tours Thomas Rodriguez. Tvl během 2 týdnu dva fotbalisti umřou ve spánku to je na nic no .

  • kilovolt9.3.2018 17:42reagovat

   přetrénovaní

  • ovcajd9.3.2018 18:12reagovat

   spíš doping

 • No teorie se víc a víc potvrzuje

  FrantisekKoudelka9.3.2018 16:54reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/329056/v-cine-se-jed
  na-o-slavii-firma-ma-ekonomicke-problemy-priznal-tvrdik.html

 • Směr

  adam9.3.2018 16:18reagovat

  Já nečekám, že najednou z ničeho nic začneme hrát úplně jinak - líp. Taky nečekám, že by zítra byla na hřišti vidět nějaká abnormálně vyšší bojovnost a namotivovanost než minulý týden. Zrovna proti Brnu toho týmu až zase tolik co vyčítat nebylo. Možná tak neschopnost v zakončení, ale za mě to byl prostě zápas, na který se docela i dalo koukat (hlavně teda díky Ben Chaimovi a Kangovi) a který hráči odbojovali. Ale vlastní blbostí a neschopností trenéra reagovat na vývoj zápasu jsme ho podělali.

  Já u Hapala doufám v jediné - že se nepustí do znovu-budování ”české kabiny” a naopak bude pokračovat v tom, co začalo v létě.

  • Hory9.3.2018 16:29reagovat

   V to doufáme snad všichni. Potvrdil to i Zdenal na tiskovce, i když jemu něco věřit je dost o hubu. Jediný problém bych viděl v koučově angličtině, snad se s hráči domluví.

  • Chabix9.3.2018 16:52reagovat

   Stačí, když budem pokračovat jako v zimě 3-4 hráči cíleně na posty, kde je potřeba posílit a navíc hráči, co tu kvalitu skutečně mají.

    

   V létě těch hráčů bylo moc, ale nesouhlasím s tím, že by to byly všechno špatné obchody a že bychom v naší lize sehnali lepší hráče.

    

   Ano Mandjeck byl pro mě nesmyslný nákup, takových hráčů v naší lize najdeme spoustu.

    

   Biabiany dobře byl to takový pokus, který nevyšel, ale aspoň jenom hostovačka. (automatická opce při přímem postupu do LM, alespoň v něčem je to fiasko dobré :D)

    

   Janko - přišel za zenitem a bez pořádné přípravy, ale zrovna teď na jaře si myslím, že bychom ho využili. (ziskáli jsme ho zdarma)

    

   Kaya - moc toho neodehrál, hned se zranil. Ale líbí se mi a podle mě jeho výkonnost ještě poroste. V zápase s Brnem vyhrál 11 z 15 soubojů.

   (Obecně se k nákupu obránců nekloním, cena na hraně přijatelnosti)

    

   Mavuba taky lehce za zenitem, ale pořád má co dát, umí zrychlit hru, zkrotí míč v jakkoliv složité situaci, prakticky vůbec nekazí a dobře čte hru. Jde na něm vidět, že byl svého čase mezi Top 10 hráčů francouzské ligy. Mohou se od něho učit mladí hráči. (získali jsme ho zdarma)

    

   Tal Ben Chaim - to je něco podobného jako s Václavem Kadlecem, tu kvalitu má, ale zatím se trápil. V mých očích má předpoklady stát se hráčem nějakého velkoklubu. Takový typ hráče v naší lize prakticky neexistuje. (cena možná přemrštěná, ale časem se ten názor může změnit)

    

   Plavšič - zajímavý somatotyp hráče, má velmi dobrou kontrolu míče a je nesmírně mrštný, ale nijak nevybočuje z toho, co bychom sehnali v naší lize. (cenově odpovídá hráčům z naší ligy)

   • brac9.3.2018 17:11reagovat

    Jaká je definice velkoklubu?

    • Chabix9.3.2018 17:15reagovat

     Přední tým z jedné top ligy, který má za sebou historii nějakých velkých úspěchů. Ale pravdou je, že se dnes nazývá velkoklubem pomalu každý druhý tým.

   • victorlima9.3.2018 19:04reagovat

    Ještě si Chabixi zapomněl na Vukadinoviče a Civiče. Přestup Vukadinoviče vůbec nedává smysl a o Civičovi nejsem přesvědčen. Pokud prodáme Dúbravku, tak to byl moc dobrý přestup a rovněž Štětinuv přestup byl ok. Myslím, že přestože letní nákup byl zbytečně rozsáhlý, dá se celkově hodnotit jako slušný. Kdo nikoho nekupuje, pochopitelně nic nezkazí, ale při přestupech občas sáhne vedle i Bayern nebo AC Milán.

    • Chabix9.3.2018 19:47reagovat

     Nezapomněl jsem. Cíleně jsme psal hráče, kteří přišli ze zahraničních lig. Protože se kritizuje, že sem Stramaccioni natahal hráče z ciziny, kteří jsou horší než naši ligový hráči. Tak jsem to trochu rozebral. Pqk se ještěpíše, že tu za sebou Stramaccioni zanechal tým v rozkladu a že to bude trvat dlouho na přebudování a těžkou pozici pro nového trenéra. S tím taky nesouhlasím. Ten tým (s Kangou a Stanciem) má obrovský potencial a já si myslím, že to novému trenérovi může pěkně nakopnout kariéru.

 • Stanciu

  Jereacs9.3.2018 15:55reagovat

  Četli jste už ten rozhovor sním a pak co i řekl Ščasný na Stancia a Kangu ?

  • trakip9.3.2018 16:03reagovat

   kde to je

   • Jereacs9.3.2018 16:08reagovat

    Bylo to v dneším Sportu ale tady si to můžeš stáhnout borec s spartaforever.cz to hodil na net

    http://leteckaposta.cz/556485745

    • Hory9.3.2018 16:31reagovat

     Nemohl bys mi to prosím poslat na mail Hoory6@seznam.cz? Na iPhonu mi to nejde stáhnout a noťas jsem si nechal v práci. Případně manekdi tip, jak to stáhnout z letecky pošty do iPhonu?

     • Hory9.3.2018 16:31reagovat

      * má někdo tip

     • Jereacs9.3.2018 16:44reagovat

      Jj jdu ti to poslat .

      • Hory9.3.2018 16:52reagovat

       Super, díky moc! Otevrit to jde, jdu si to přečíst.

 • Strama

  trcmano9.3.2018 15:29reagovat

  https://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/italsky-novinar-stramaccioni-je-prumerny-kouc-konec-jsem-cekal_470916.html

  • Jereacs9.3.2018 15:32reagovat

   Abych byl upřímný, Sparta není v Itálii tak známá a není považována za velký klub. Nikdy nevyhrála Ligu mistrů ani Evropskou ligu nebo předchozí poháry. Toto mě dostalo SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • Furia Ceca9.3.2018 16:06reagovat

   Dovíme se někdy čí nápad to vůbec byl? Smutek

79502 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha