Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Analýza venkovních zápasů

  Marbar29.5.2018 9:30reagovat

  každý musí vidět, jak žalostné jsou naše utkání na hřištích soupeřů a nejen tuto sezónu. Přece je evidentní, že lepší umístění v konečné tabulce, je hlavním dílem naší zoufalé bilance venku.

  Kde je nějaká podrobná analýza a vyhodnocení, proč se tomu tak děje, již nekolikatou sezónu? Tady je na místě, si vše velmi podrobně a konkrétně vyhodnotit a nastolit změnu. Jenže naše vedení opět mlčí a já i v příští sezóně tuším další průsery ve venkovních zápasech. Opravdu je pro mě nepochopitelné, že se tímto problémem nikdo pořádně nezabejvá. Ale co se divit, akorát to poukazuje na naše amatérské vedení Sparty a to téměř na každé pozici.

  • victorlima29.5.2018 9:39reagovat

   Proboha, nechci nijak vychvalovat naše sportovní vedení, ale jak víš, že taková analýza nebo dokonce několik už nebyly vypracovány? Tyhle věci jsou přece interní záležitostí klubu a nebudou tím zásobovat bulvární plátky, které by si to beztak upravily dle svého.

   • Marbar29.5.2018 10:07reagovat

    Tak s tímhle s tebou nemůžu souhlasit! Podle mě, je úplně normální, podávat fanouškům aspoň řekněme obecné informace.

    • Dynamo29.5.2018 10:14reagovat

     Co konkrétně bys od klubu čekal v tomto směru?

     • Marbar29.5.2018 10:30reagovat

      Třeba nějaké prohlášení, že se řeší ten a ten problém, prostě že se něco děje, že klub se opravdu snaží řešit, aby se neopakovaly neúspěšné sezóny. Problém v komunikaci je evidentní.

      • Clif29.5.2018 10:44reagovat

       Podle mě zkoušej všechno možný i nemožný celou sezonu. Problém je, že se na nás všichni nahecujou. Je to vidět vždycky v jejich následnym zápase, jak proti nám hrajou úplně jinak.

  • esra201829.5.2018 9:41reagovat

   Přesně tak, lepší umístění neřkuli titul nás stojí zápasy venku. Letos tragédie, přitom doma nejlepší a venku až 7. s pouhými 17 body, venku jsme ztratili 28 bodů, a 16 na nejlepší venku Plzeň. To je šílené

 • Prestupy

  Larrygo29.5.2018 9:19reagovat

  Jsem fakt zvědavej, jaký hráče Sparta v tomhle přestupním období urve. Asi to hodně napoví o tom, jakym směrem se budeme ubirat letos, případně příští roky.

  Přiznám se, ze jména, který jsou zatím v souvislosti se Spartou zminovany, mě moc optimismem nenaplňuji. Přijde mi, že opravdu chybí nějaký širší přehled o hráčích v dejme tomu celoevropském, když už ne celosvětovém měřítku. A co hůř, chybí mi nějaká viditelná ochota na tom pracovat.

  Nedá mi to, a musím vzpomenout na rozhovor s Wengerem, který jsem četl asi 5 let zpátky. Hodně mi utkvěla hlavně jeho zmínka o tom, že v období letni přestávky je on a jeho tým spolupracovniku ve větším pracovním zápřahu, než v sezóně. Zmiňoval, že v práci tráví 16 hodin denně, aby si byl jistý správnou skladbou týmu pro následující sezonu...

  Tohle bych po nikom na Spartě snad ani nechtěl, ale někdy mám pocit, že u nás je to zase opacnej extrém...

   

   

  • Tashunka Witko29.5.2018 9:33reagovat

   Nechápu tu hysterii. Přijde Coufal, jen se čeká až odejde TbCH, aby se nepotkali na Letné. Udělá se výměna Hovorka - Lischka. Vše je domluveno, jenom se licituje, kolik milionů Sparta doplatí. A Tetteh už je taky dojednán. Bohemka jenom vyžaduje krob 18 mil. Kč ještě kompenzaci v podobě přestupu 4 mladíků (Pulkrab, Drchal, K.Frýdek, Reiter).

   To představují 75% letních přestupů. Na stopera přijde Ďurica, otázkou je, kolik ještě vydrží. Sparta nabízí smlouvu na 4 roky, ale to už bude mít hráč nárok na řádný důchod.

   • victorlima29.5.2018 9:40reagovat

    Nestraš indiáne. I když bohužel můžeš mít pravdu.

 • PŘESTUPY

  esra201829.5.2018 9:12reagovat

  zatím nemáme žádný příchod, ale berme to pozitivně. Požár odešel do Brna. To je pro nás posílení Smích

 • Přeju si odchod -

  Jarošík29.5.2018 9:11reagovat

  * Vácha

  * Biabiany zpět z hostování

  * Mandejicka jsem prvně chtěl zkusit, ale v Metz hrál tužku

  * Mavuba - věk nezastavíš i když zkušenosti nezapřu

  * Lafata konec kariéry

  * Juliš přestup, na acs nemá

  * Holek to samé

  * Hovorka - přestup Jabka

  * Kaya - supr stoper, ale zraněních je moc a plat velkej

  * Zahustel - prodat

  * Kulhánek bud hostovat nebo ho jen pomalu zapracovávat do áčka na poseldních 20-25 minut zápasu!

  * Bičík - starej neperspektivní

  * Pulkrab zkusit ho a když nic tak prodat

  * M.Kadlec - pokusit se zrušit smlouvu - pustit!

  * V.Kadlec - pokusit se prodat

  * Ristič - pokud se v přípravě nechytne, zpět z hostovačky

  * Sáček - hostovat nebo na posledních 20-25 min zápasu.

   

  Zbytek nechat popřípadě hostovat a nebo naopak zkusit hráče z hostování a doplnit kádr o 5-6 hráčů!

   

  Těch odchodů a hostování jsem vypsal dost cca 17 hráčů, ale je třeba pročistit ten tým od kluků co na to nemají, končí jim smlouva nebo jsou to důchodci co jsou tu za super peníz či přeplacené primadony co stále maródí.

  Radši koupit mládí z čr,sr a okolí, stáhnout kluky z hostování a koupit fakt dva tři hráče z Evropy podobné kvality jako Kanga a Stanciu! Nejlépe vše uskutečnit do 2 týdnů aby se přes léto stihli všichni zapracovat!!!

  Zní to až jako sci-fi, ale holt pokud se nezbavíme těchto hráčů a nezačneme skauting řešit předčasně, tak to bude každou sezónu stejné...

  Máte jiný názor???

  • chardin29.5.2018 9:17reagovat

   kolik hráčů by zůstalo? Ty chceš budovat úplně nové mužstvo, je to nesmysl. V Česku kvalita není a ze zahraničí na top kvalitu nemáme, takže musíme s hráči pracovat, využívat jejich silných stránek a pracovat s těmi jejich slabými.

   • ajosek29.5.2018 9:27reagovat

    Zůstali by ti co na to mají!

    • chardin29.5.2018 9:34reagovat

     těch změn by pak bylo příliš, to nebude zase fungovat.

    • Jarošík29.5.2018 9:35reagovat

     +1

   • Jarošík29.5.2018 9:33reagovat

    Co je lepší??

    Mít v týmu 30 hráčů z toho 2/3 k ničemu nebo jednu 11ctku doplněnou 5-7 hráči z juniorky, čr ligy případně z hostovaček??? Ale mít tu fakt ty, co se rvou za acs, makaj poctivě a hlavně na á tým mají!!!

     

    Vypsal jsem 17 hráčů z toho si myslím, nebo se může stát, že zůstanou ti, co dojdou z hostovaček na zkoušku nebo ti co maj tak na 20-25 min zápasu, čili cca 12 hráčů by mělo odejít, pokud čítám dobře máme ted v kádru 27 hráčů plus nějakou tu desítku na hostování i s juniory!

    Můj názor je, nechat těch deset hráčů co zbylo k nim přidat pár z těch jmenovaných a doplnit kádr o kluky z hostování čr/sr + ciziny Úsměv

  • michal197029.5.2018 9:29reagovat

   souhlas je ste Vatajelu prodat - kopyto

  • esra201829.5.2018 9:30reagovat

   Víceméně souhlasím.

    

   Vácha - Spartě už nemá co dát

   Biabiany - já bych mu dal šanci v přípravě, pokud to odmaká a bude tam viditelný posun, tak proč ne, před sezonou přišel na poslední chvíli, ted by měl čas se sehrát, ale zase je tu ten problém jak si stěžoval na FIFPRO...

   Mandjeck, Mavuba - klidně pustit, myslím, že na trhu můžeme najít perspektivnějšího hráče

   Juliš - do Bohemky

   Holek - konec smlouvy, prodat, neperspektivní

   Hovorka - neprodávat, nechat ho hostovat v Jablonci, zahraje si základní skupinu EL a může se vyhrát

   Kaya - za mě určitě nechat, když hraje, hraje jistě, každopádně ale musíme 2 stopery přivést

   Zahustel - prodat

   Kulhánek - žolík do závěru zápasu, určitě ne první varianta

   Bičík - to je otázka, neperspektivní je, ale v případě zranění Nity dát šanci Vorlovi? Myslím, že Vorel na to má být dvojkou.

   Pulkrab - příprava a myslím, že i ponechat

   M. Kadlec - tady se shodneme všichni zde na fóru, nemá Spartě už co nabídnout a okamžitě rozvázat smlouvu

   V. Kadlec - nechat ale stavět ho v útoku nebo podhrotu, žádné křídlo

   Ristič - s Civičem ideální dvojka na levou stranu, navíc Ristič může hrát i defenzivního záložníka, vyzkoušel bych ho i na této pozici

   Sáček - určitě ne první volba do sestavy, ale jako střídající hráč jsem určitě pro si ho ponechat, ovšem pokud přijde adekvátní náhrada jsem pro ho pustit na hostovačku do týmu, kde by hrál větší porci (Bohemka?)

    

   Naprosto souhlasím s Tvojí větou: ”Radši koupit mládí ...”. Jsem téhož názoru. A vše mít pohromadě v půlce června nejpozději.

   • victorlima29.5.2018 9:51reagovat

    K esra2018, Biabiani tu je jen na hostování a v případě, že by si ho Sparta chtěla nechat, tak zaplatí velké peníze a nejsem si jist, jest-li tam není ještě nějaká další podmínka. To hostování mu končí myslím v červnu. Jinak čistě fotbalově bych pro jeho setrvání byl všemi deseti.

    Ještě máme na hostování plno hráčů, které jsme zde nevyhodili, jako Holzer, Nečas, Hašek, Vukadinovič. Kdyby se žádný z nich nevrátil z hostování tak bych pro ně nebrečel.

    • esra201829.5.2018 10:04reagovat

     ano, o tom se mluvilo, mělo to být kolem 100 mega

  • victorlima29.5.2018 9:44reagovat

   S těmi odchody se dá vesměs souhlasit. Snad bych jen zvážil Mandjecka a zkusil ho na stoperu. Možná bych nechal i Sáčka, Zdálo se mi, že proti Bohemce už byl trochu lepší. Nicméně, pokud se podaří z těchto hráčů prodat polovinu, bude to úspěch

 • CITAM,

  FANDA730729.5.2018 8:50reagovat

  ...ze nemame skauting trebars aj v Madarsku.Skoda, lebo aj tam sa najdu sikovni hraci-Slovan kupil odtial 25roc.byv.repre Spanielska do 20 a 21rokov-NONO - kridelnik podla odbornikov najhrac SK, dalej Holman+v DAC Vida/sice dosiel z Belgicka, ale Madar/, este v Slovane podla odbornikov vyborny stoper BOZIKOV.Takze netreba len v CZ a SK lovit, ale hlavne Bulharsko, Rumunsko, Madarsko a byvala Jugoska samozrejme.

  • esra201829.5.2018 8:54reagovat

   Naprosto souhlas. Východní trh nabízí spoustu zajímavých hráčů, jen je mít ochotu skautovat.

  • Jarošík29.5.2018 9:01reagovat

   Njn to by se muselo těm našim skautum chtít žít a jezdit do těchto států a destinací, ono se lépe hledá v USA, nebo někde v teploučku než Maďarsku, Srbsku atd, kde je to jedna horká hlava vedle druhé a podmínky jsou tam mizerné...

   Když zase na isportu čtu jak Jablonec zbrojí, sks také či Viktorka a náš tým opět mlčí a nemá podepsaného zatím nikoho!!!

   • esra201829.5.2018 9:03reagovat

    tak myslím, že skautovat v Maďarsku nebo Srbsku není vůbec špatné. To jsou krásné destinace a teplo tam jistě také je.

     

    Jinak Slavia podepsaného nikoho zatím také nemá

   • FANDA730729.5.2018 9:04reagovat

    A okrem Juhosky su urcite lacnejsi ako u nas hraci z Bulh., Rum., Madar.Ked nahodou aj ”netrafime”, tak nemame tolko ”skody” ako ked kupime draheho hraca a po polroku-roku ide prec za menej penazi.

   • victorlima29.5.2018 9:57reagovat

    To naše vedení to má opravdu složité. Kdyby měli dát na názory fanoušků, tak by si museli jít hodit mašli. Někteří tvrdí hlavně ne moc přestupů, to už se nám jednou nevyplatilo. Jiní zase: jak to, že už nemáme nikoho podepsaného. Jednotní jsou fanoušci pouze v tom, že všichni za všechno viní vedení.

    • johnny129.5.2018 11:39reagovat

     Vedení si za to může samo, protože dělá zbrklá a neuvážená rozhodnutí. Názor fanouška by mělo brát na zřetel, protože kvůli fanouškovi se fotbal dělá a hraje. Úplně by stačilo přivést levého a pravého beka, DZ a dobrého útočníka, zbytek máme. To jsou 4 hráči, to by snad neměl být problém ani pro takového neumětele jakým je Ščasný.

     • FANDA730729.5.2018 12:24reagovat

      za mna by stacil pravy bek+ stoper+DZ+prave kridlo+sniper-na lavom moze hrat Civic, Costa, Frydek/ako 2.nahradnik/

      • johnny129.5.2018 12:46reagovat

       Může to být klidně i takhle, to už bychom poskládali, není potřeba sem tahat kvanta hráčů, ale musí to být kvalita a ne dřeváci.

       • FANDA730729.5.2018 12:55reagovat

        mas pravdu+postahovat hostovacky a nech sa ukazu, ktori nato maju-bude zalezat co chce Hapal hrat a ake ma predstavy-dufam, ze v utoku sa nespolahneme len na Suryho a Pulkyho + Vaska

 • Pokud

  lesmen29.5.2018 7:01reagovat

  Hapal teprve ted vybira posily, tak se muzeme rozloucit s tim, ze by sem prisel nekdo tak rychle, jako Ekpai do Plzne a podobne, tohle proste nechapu. Mel pul roku na to poznat tym a teprve tedka vybira posily? Ty uz mely byt davno vytipovane,vsak musel od zacatku videt jaky telata ma na par pozicich a nejen on. Chtel bych slyset napriklad vyjadreni Rosickeho, Scasneho a podobne, co vubec momentalne delaji nebo co delali v prubehu 2 pule sezony. Timhle tempem bude zase vsechno DOBRE rozebrano a na nas zustane ”elita” ve stylu Frydek junior, Zahustel a podobne. Vztek je konec sezony, uz se to ma stosovat za dverma a ne cekat na konce dovolenych a podobne, nasrat, za tuhle sezonu by meli vsichni od vedeni po hrace cistit stadion zubnim kartackem s jednim vlaknem hned druhy den po ukonceni rocniku...

  • Brian Pricke29.5.2018 7:36reagovat

   Tak snad vyprovodíme do Realu i Christiana. Bylo by to zajímavé, mít bratrskou dvojici ze Sparty v nejlepším týmu světa.

   • MF1729.5.2018 7:44reagovat

    A Frýdka nejstaršího na trenérskou lavici Realu, ať nám sem pošlou Zizu.

  • atraps229.5.2018 7:50reagovat

   Je jasné že klub nefunguje jak má.Jen když pročítám naše forum tak ve většině případů mám dojem že tak perfektní orientaci co se hráčů týká !!!!!!nemá ve vedení klubu NIKDO.Stále dokolečka se před zahájením prezentuje jak jsem v cajku a rok se s rokem sejde a jsme rádi alespon za účast v nějakém předkole.V předkole kde hrají kluby co jsou na úrovni u nás sestupujících.Otrávení

   • esra201829.5.2018 8:52reagovat

    Souhlasím s Tebou, myslím, že máme lepší přehled než oni ve vedení dohromady.

     

    Klidně jim budu dělat za 80.000-100.000,- měsíčně skauta + 1 % z každého uskutečněného přestupuÚsměv

  • Capo29.5.2018 8:38reagovat

   Jako je fakt smutný, že nemáme pravděpodobně ani nic zahájený, teda kromě Tetteha. U něj vyjádření Hapala i Haška po zápase naznačují, že se skutečně něco děje, ale další médiama spekulovaní hráči jako Jemelka o žádné nabídce ani nevědí. Tudíž buď hledáme jinde, nebo jako obvykle čekáme až se ”po dovolených” sejde ta naše slavná přestupová komise a to by bylo opravdu smutný, když na rozdíl třeba od Plzně nebo Jablonce ani nemáme žádný čas. V našem případě bysme měli oznamovat jména odchodů a příchodů nejpozději během 14 dní od konce ligy, když jdeme už do 2. předkola, který se hraje už v půlce července.

   • Brian Pricke29.5.2018 8:39reagovat

    Tak severských koníků první cenové se Konečný neptá, že jo.

  • esra201829.5.2018 9:02reagovat

   ono je to těžké pokud neví jakou cestou se vydat dál, jestli pokračovat v internacionalizaci týmu a nebo česká cesta. Osobně jsem pro zahraniční cestu, kde z ligy 1-2 hráče a a další 2-3 ze zahraničí.

    

   Jenže ve vedení Sparty jistě pořád tápou jakým směrem se vydat, přitom podzimní okno ukazálo správný směr. Kanga a Stanciu výborné posily. A přitom se podobné posily, které prokazují stabilní výkonnost dají přivést i teď. Z těch co byli v eéteru je takovým Johan Larsson a pokud přijde jedině dobře. Pravá strana by byla velmi dobře pokryta, a pokud ještě berou Coufala, tak jako dvojka skvělá. Pro Zahustela by tedy místo nebylo, ale pokud se nepletu, v Bolce hrával na pravé záloze a byl ofenzivní. Každopádně v záloze by byl dobrou druhou variantou.

 • Přestupy - odchody - trenér

  Jarošík29.5.2018 6:53reagovat

  Co říkáte opět na pomalé příchody do acs a konkurence nezahálí a nakupuje s předstihem aby stihla zapracovat hráče do týmu???

   

  Co říkáte na Itala s Cassanou? Také si myslíte, že za vším byl a je asi jen majitel, který ho sem přivedl? Jinak si nedokážu vysvětlit že v acs není žádné prohlášení kdo nese zodpovědnost za tento přestup trenérský plus hráčský a fiasko v podobě 5 místa v lize! Slyšel jsem že den před podpisem Itala měl Křéta volat s Nedvědem, který mu dokonce říkal, že na Itala dobré reference nejsou a přeze vše podepsal! Kdo ví kde byl kámen úrazu ale pokud u majitele, tak snad se spálil a vše přenechá Rosovi se Ščasným!

   

  Myslíte, že Chaim, Mavuba, M.Kadlec odejdou??? Nemáte někdo info o údajných příchodech hráčů?

  Dík...

  • lesmen29.5.2018 7:02reagovat

   koukam ze nejsem jediny koho ty pomale prichody stvou... je to de facto kazdy rok stejne, navic loni to vyvrcholilo snad jen 4-5ti zapasy v priprave.

   • Jarošík29.5.2018 7:45reagovat

    Jn, sere mě to hodně. Za Ščasného jsme to měli co půlka sezóny a táhne se to až do teď.

    Já nevím, ale už v průběhu sezóny když vidím, jak je to v hajzlu na určitých postech bych měl mít vytypované hráče a případně je oslovit již před koncem sezóny aby po sezóně došlo k případnému transferu jako u Viktoriánů! Tady se stále čeká, jedná, milion hlav řeší koho přivést a pak to dopadá tak, že běží příprava na sezónu a stále se čeká na 2-3 hráče co maj přijít, pak začne sezóna, hráči se koupí bud bez formy, bez fyzičky a nebo zranění či dokonce až po přípravě nesehraní s týmemm a sparta se diví proč jim to v lize rok co rok nejde když koncepčně neumí pracovat s předstihem!!!!!!!!!!!!!

  • victorlima29.5.2018 7:10reagovat

   Nevím, jestli odejdou, avšak odchod Mavuby i TBCH by byl prvním signálem k tomu, že u nás (ve Spartě) jsme zaměřeni na české hráče a zahraniční rychle odepisujeme i přesto, že zřejmě hlavním důvodem, alespoň u Mavuby nemůže být výkonnost. I TBCH by si zřejmě zasloužil víc trpělivosti, když jí mohou využívat i takoví jako třeba V.Kadlec, jehož bohužel jedinou silnou disciplinou je lkaní do obrazovky.

   S takovým přístupem, se jistě velmi brzy dočkáme i odchodu obou našich opor (Kangy i Staciua). Nedivil bych se jim.

   • atraps229.5.2018 8:00reagovat

    Je jen otázkou času kdy odejdou.I pro hráče ze zahraničí musí být překvapením jak to u nás funguje-nefunguje.

     

  • Neodbornik29.5.2018 8:41reagovat

   Lidi neblázněte jsou 3 dny po konci sezony jestli hráči přijdou 20 dní nebo 5 dní před začátkem přípravy je úplně jedno tohle případné nadávání na pozdní příchody bych si nechal až na druhou polovinu června. Jinak loni se mi zdálo že jsme se docela poučili a před začátkem přípravy přivedli Vuka, Civiče, Janka, Dubravku, Štetinu a na začátek přípravy Bena a Plavce což není málo. Jen pak se to ještě zvrhlo no, ale ta pozdní várka to už byli samí Stramaccioniho koně Smích

   • Majklll29.5.2018 9:14reagovat

    přesně tak - je pauza, volno, všichni jsou na dovolené, pochybuji, že bychom neměli nikoho vybraného a rozjednaného a je jedno, jestli přijde teď nebo až na začátek přípravy..

  • Tashunka Witko29.5.2018 9:23reagovat

   TbCH je fotbalista, takže odejde určitě. Mavuba už je defakto pryč a MiKa nemá kam by odešel. NIkdo by ho nechtěl, tak zůstane a nejspíš i prodlouží smlouvu.

 • Mavuba

  DaveACS29.5.2018 0:27reagovat

  Na insta story příspěvek z letiště a popisek ’next stop’.. Díky Pavlíku Morozove Hapale! Elibed inhát.

  • Chabix29.5.2018 0:40reagovat

   Smutek

  • Mates29.5.2018 0:51reagovat

   Skoncila sezona, cili Mavuba muze letet domu do Francie nebo nekam na dovolenou. Nehledal bych v tom prispevku nejakou narazku na neco...

    

   To ze ho Hapal odstavil je vec druha a vypada to, ze s nim bohuzel nepocita.

   • pubi29.5.2018 1:50reagovat

    Přesně tak. Sice je pravděpodobný, že odejde, ale tohle s tím vůbec nemusí souviset, doma už i Luboš, Plavšič, Zizu... Rrapas kolem Ben Chaima a jeho velkejch kufrů už tu jednou byl.

     

    Sparta s jeho mladým jsou na turnaji ve Francii, Rio se zbytkem rodiny už tam byli za ním, pokud se nepletu.

   • Chabix29.5.2018 8:45reagovat

    Máš pravdu, že se za tím nic hledat nedá, ale kdo se na jaře podrobně díval na sestavy a hlavně na lavičku, tak mu muselo dojí, že Mavuba je už dávno odstřelen.

     

    No jako mě to hodně štve, já bych ten tým postavil právě kolem něho. Vlastně bych udělal úplně jiný střed zálohy, kde by hrál ještě i Sáček (ten když na jaře zasáhl do zápasu, tak patřil k tomu nejlepšímu na hřišti). Kanga na podhrot, Stanciu na křídlo. Psal jsem to tu už v dávné minulosti. Hapal mě poslech aspoň s tím Stanciem v derby a hned z toho byly 3 góly.

     

    Nejvíce vtipný je i to, že jak se teď dělají ty webovky a jsou tam ty profily hráčů, tak Mavuba tam má ještě lepší statistiky než na hetliga.cz. Například úspěšnost v osobních soubojích 69%. Je v tom druhý nejlepší hned za Štetinou (70-%). Hlavně jak se argumentovalo, že Mavuba je malýho vzrůstu a proto je lepší tam kvůli soubojům dát KulhánkaZoufalství Ach jo

  • 13goat29.5.2018 6:10reagovat

   Podle ty story potom, aktuálně dvě minuty starý, jsou někde na dovče. Úsměv

 • acs

  demon28.5.2018 22:24reagovat

  takhle se maká- šádek udělal s předstihem pernicu,dneska ekpaie,a měl bejt hostem v dohráno plus ale omluvil se protože jede domlouvat přestup hráče ze zahraničí.!Údiv

  • SuperFrankie28.5.2018 22:25reagovat

   demone, prosim tebe, nevíš něco o tom Ben Chaimovi? Už se našel?

  • Lobrock28.5.2018 22:26reagovat

   Dej tomu čas, Hapi se Ščáskou už prej za chvíli daj dohromady možná i termíny přípravy a pak už se rozjedou možná i debaty o posilách. Takže do nejhůř do měsíce tu toho Coufala s Ďuricou a Lischkou máme.

   • AlaMierda28.5.2018 22:50reagovat

    modleme se ať se naváže na zimní přestupy, které byly jedny z nejlepších co pamatuji. Jen se bojím, že faktor Hapal, který zná hráče jen v trojúhelníku Rozvadov - Lubin - Košice to těžce nezvládně. Takže buď si vynutí nějaké svoje koníky. A nebo mu Ščasný a Rosický vnutí opravdu kvalitní hráče.

    • Lobrock28.5.2018 22:56reagovat

     Pod Hapalem ti kvalitní zahraniční hráč nepřijde. Strama byl pro ně lákadlo, ale jakmile je pryč, Ben Chaim i Kaya chtějí odejít a nedivil bych se, kdyby v zimě následovali i Stanciu s Kangou.

     • AlaMierda28.5.2018 22:59reagovat

      z toho právě mám taky strach, tady musí být trenér co má rozhled, a co je schopen pracovat s hráči ze zahraničí. A tohle je u většiny našich trenérů prostě veliký problém. Troufnu si tvrdit, že 90% našich trenerů vůbec netuší co za hráče běhá v Maďarsku ,Rumunsku, Bulharsku apod. zemích

      • petr13728.5.2018 23:01reagovat

       Hosi neblaznete. Vy si vazne myslite, ze hrac jde nekam za Strammacionim a nesel by za Hapalem?😊 vzdyt je to uplne smesny

       • thomasd8628.5.2018 23:03reagovat

        Mas pravdu, je to uplne smesny, proto treba Stanciu prohlasil, ze ho laka spoluprace se StramouSmích

        • Brian Pricke28.5.2018 23:06reagovat

         Fráze. Jako když Oscar přestoupí do Číny a řekne, že to byl vždycky jeho sen.

          

         Jsem myslel, že tomu věří jen předškoláci.

         • robin28.5.2018 23:09reagovat

          Předškoláci?

        • petr13728.5.2018 23:06reagovat

         Jojo zatimco ty bys na jeho miste novinarum rekl, ze do Sparty prestupujes kvuli penezum. Ze ti nabidli tak moc, ze prekousnes i fakt, ze je trener nymand.

         • pubi29.5.2018 0:08reagovat

          Pod nýmanda ještě žádnej hráč nepřišel.

        • restari28.5.2018 23:11reagovat

         Protože s ním Strama mluvil a tím pádem to pak řekne i do novin, tohle jsou opravdu fráze, jak tady říkají jiní. Když bude Hapal trénovat Barcelonu, tak tu Barcu hráči odmítnou kvůli tomu, že jim nic neříká trenér? Těžko, půjdou prostě do klubu, který má jméno, případně za penězi a lepšími podmínkami. To je blbost, aby hráči odcházeli jen proto, že to trénuje ten a ten. Navíc mají smlouvy a to ne na jeden rok, takže hlavní slovo má pořád klub a ne co si usmyslí zrovna oni.

       • AlaMierda28.5.2018 23:04reagovat

        já ale hlavně něvěřím tomu rozhledu Hapala.

       • captain_obvious28.5.2018 23:07reagovat

        Jasně no, Hapal, za kterýho bude muset na jednáních s hráčem mluvit anglicky Rosa, to bude obrovský lákadlo, bude to vypadat hrozně profesionálně a vůbec ne směšně. Proč by nemohl jít někdo za Stramaccionim? Že je to dobrej řečník víme, anglicky mluví dobře, navzdory kritice od těch, kteří kdyby měli 40 minut na tiskovce mluvit anglicky, tak by jim vyschlo v krku po 5 minutách, navenek působí dobře co se týče oděvu apod. a má pěknej životopis.

         

        Já si dovedu snadno představit, že kdybych měl jednání s klubem, kde trénuje Stramaccioni a s klubem, kde trénuje Hapal, tak že by to pro mě byl no brainer.

        • restari28.5.2018 23:14reagovat

         Barcelonu můžeš vést i Ty a stejně tam ti hráči chodit budou, stejně tak do Sparty, když je někdo zaplatí a přivede. Barcelona má celosvětové jméno a je to pojem. Sparta je pojem u nás a je pořád dost známá i v Evropě a ti hráči to vědí, navíc v současné době mnohé i zaplatíme jako Stancia, proto sem jdou a ne kvůli trenérovi, tohle je blbost. Šli by i za Tebou a kýmkoliv jiným, když jim bude ten klub sedět a vyhovovat.

        • thomasd8628.5.2018 23:16reagovat

         Presne tak...Stacilo si zjistit ze Strama trenoval Inter Milan, to je proste dobra adresa do zivotopisu a rikej si co chces, Hapal tam ma slovenslou repre a neznalost anglictiny. Myslis ze hraci agent nerekne , do jakeho jde klubu a co je tam za trenera? Vyber si, bude Te trenovat byvaly trener Interu Milan, nebo byvaly trener slovenske 21...co si vyberes?

        • petr13728.5.2018 23:16reagovat

         Jojo oni totiz vsichni fotbalisti mluvej perfektne anglicky a misto penez, zenskejch, aut a kerek resej to, jak mluvi anglicky jejich nastavajici kouc.

          

         Strammacioni ma opravdu pusobivy zivotopis, kdyz v kazdym klubu vydrzel par mesicu. To je vysloveny lakadlo pro hrace.

          

         Kazdej tvrdi, ze je nepristupny a s hraci se skoro nebavi. Po x mesicich ve Sparte furt rikal Vaklav Kadlek. Naopak o Hapalovi mluvej hraci velmi pozitivne, jako o velmi komunikativnim a pozitivnim trenerovi.

          

         Ze nemate Hapala radi, ze ho nepovazujete za vhodnyho trenera Sparty, to vsechno chapu. Ale nepiste se takovy bludy.

          

          

         • thomasd8628.5.2018 23:23reagovat

          Ja se Te jasne zeptal, kam bys sel hrat, pod jakeho trenera..dik za odpoved ...A jeste prosim rekni, kdo tvrdi, ze byl nebo je Strama nepristupnej? Mas to primo ze zdroje, z kabiny, od hrace? Nebo pouze z medii? Ted nechci rypat, fakt me to zajima

          • petr13728.5.2018 23:27reagovat

           Tady se rozsirily nejaky drogy ne? Ty ses me na nic neptal, tys mi napsal tohle: Mas pravdu, je to uplne smesny, proto treba Stanciu prohlasil, ze ho laka spoluprace se StramouSmích

           • thomasd8628.5.2018 23:30reagovat

            ano a v dalsim prispevku jsem se Te na to zeptal...

            • petr13728.5.2018 23:36reagovat

             No ale to si reagoval na Captain Obvious, tak jak mam tusit, ze se ptas me?

              

             Ale rad ti odpovim. Chtel bych hlavne s trenerem mluvit, abych si poslechl jeho predstavy. Pak bych se snazil dopidit info od hracu, kteri pod nim hrali. Opravdu by me neoslovilo to, ze nikde nedokoncil angazma, nebo ze mu ultras nosej na trenink rakve a letenky.

              

             Jmeno trenera muze v rozhodovani hracu hrat roli, kdyz jde o Guardiolu nebo nejakou jinou legendu ci naopak Kloppa. Ovsem myslet si, ze si nekdo vybere Spartu kvuli Strammacionimu je opravdu ulet.

             • restari28.5.2018 23:40reagovat

              Stejně jako, že Barcelonu někdo odmítne proto, že jí zrovna trénuje Pepa Novák.

             • thomasd8628.5.2018 23:42reagovat

              Ok, diky . A to s tim Stramou a Hapalem, ze je Strama nepristupnej a naopak Hapal otevrenej...Mas to pouze s medii, nebo ze zdroje z z kabiny napriklad? Ted fakt nechci rypat, ale verit informaci mediim, ktery maji logicky svoje oblibence, je celkem diskutabilni.

              • petr13728.5.2018 23:47reagovat

               Z vyjadreni nekolika hracu v mediich a to o obou.

               • thomasd8628.5.2018 23:54reagovat

                Tak kazdej verime necemu, ale od toho je diskuze. Kazdopadne si nemyslim ze je Hapal vhodny trener pro Spartu, jeho vyjadreni do medii po kazdym zapase , jak jsme hrali super...Chapu ze se nemaji vynaset veci z kabiny, tam je to doufam naprosto odlisny , ale prijde mi ze on je opravdu spokojenej a to me zkratka desi..

           • thomasd8628.5.2018 23:31reagovat

            Jinak sorry, ja ten prispevek hodil do vlakna captaina

         • restari28.5.2018 23:25reagovat

          Kdo více nesleduje evropský fotbal, tak mnozí ani nevěděli, kdo to Stramaccioni vůbec je, až se o něm začalo spekulovat jako o trenérovi Sparty a myslím, že jeho jméno neznali ani mnozí hráči jak u nás i ve světě. Každý nemá nastudováno, kdo zrovna trénuje Panathinaikos, když výsledky za sebou neměl prakticky žádné. A za takovým trenérem někdo vysloveně půjde, třeba z belgické ligy jako Stanciu? To je úplná ptákovina a souhlasím s tím co píšeš. I Ty nebo kdokoliv jiný tady by mohl trénovat Spartu bez jakékoliv znalosti angličtiny a stejně by sem ti hráči přišli a ne kvůli trenérovi, ale kvůli Spartě, že jim někdo nabídne dobrý plat podmínky a Sparta má pořád nějaké to evropské jméno k tomu. Jestli to trénuje Franta nebo Pepa tak důležité opravdu není, pokud tady není extra známý trenér celosvětově, tak ho stejně 9 z 10 takových hráčů předem nezná - ne-li všech 10. Pak si jen člověk přečte v novinách klasické fráze těch hráčů, že chtěli jít do toho klubu, případně je oslovil trenér svými řečmi apod., ale to říkají prakticky všichni a všude a je fuk o jaký klub se jedná. Iniesta taky najednou básní po odchodu z Barcy o Vissel Kobé, jak se tam těší, oslovila ho filozofie klubu a chce s klubem vyhrát titul. Prostě to samé jako tady. To jsou řeči na oko a fráze, pár let zpátky pomalu ani nevěděl, že nějaký Vissel Kobé existuje.

         • captain_obvious28.5.2018 23:36reagovat

          Tak fakt nevím, jestli myslíš tohle vážně, jako že se bavíme o tématu A a ty ve svým příspěvku zmíníš témata od B až po G, ale A se ani nedotkneš. Na to nemám čas, předávám štafetu thomasovi86.

          • petr13728.5.2018 23:40reagovat

           Moje podezreni na drogy sili

           • thomasd8628.5.2018 23:47reagovat

            To nejsou drogy, to je klasickej Liaro...

      • kilovolt28.5.2018 23:04reagovat

       řekni mi jak by to asi mohli vědět? pokud je sezona musíbýt se svým týmem....a mimo sezonu nikdo nikde neběhá

        

       • AlaMierda28.5.2018 23:12reagovat

        ty bys jako profesionální trenér nechtěl mít přehled o hráčích z dostupných trhů? Já teda jo, už jen z toho důvodu, abych měl třeba náskok před trenery, jako jsou třeba u nás v lize.

        • kilovolt28.5.2018 23:18reagovat

         to bych jistě chtěl.....ale pokud je ten trenér pod kontraktem, tak podle mě nemá reálnou šanci toho moc vidět.....musí fungovat skauti - pak je možné se na toho hráče jet podívat....ael nějaké dlouhodobé sledování je podle mě nemožné

         • AlaMierda28.5.2018 23:29reagovat

          Záleží jak budeš chtít. Když budeš chtít tak budeš vědět, co za borce běhá v Maďarsku, Rumunsku, Bulhrasku nebo Chorvatsku. Aspoň nějaký základní přehled, neříkám nějaké dlouhodobé detailní sledování, to pak ať dělá skaut. Ale já být profi trenér, tak se nespokojím s tím abych věděl co běhá u nás v lize a na Slovensku.

          • petr13728.5.2018 23:45reagovat

           Prehled je jedna vec, ale jinak ma Kilovolt pravdu. Tohle je prace skautu. Trener by mel dat pozadavek na typologii hrace a skauti by meli byt schopni nabidnout par jmen na vyber. Takhle to funguje v profesionalnich klubech. Trener se ma starat o svuj tym a tymy souperu, ne travit hodiny sledovanim podradnejch lig a vyhledavani talentu.

            

           • AlaMierda28.5.2018 23:53reagovat

            tak v profi klubech je spoustu trenéru spíše už manažery. Takže pochybuji, že třeba nemají přehled co běhá za hráče ve srovnatelných ligách odkud třeba mohou získat kvalitního fotbalistu. Nikde nepíšu, že trenér má vyhledávat talenty, a sledovat podřadné ligy. Nevím no, já jako trenér u nás, bych fakt chtěl vědět o nejlepších hráčích třeba v Maďarsku a destinacích odkud by byla možnost získávat hráče. A ne se jen uzavřít v Československém rybníčku.

            • thomasd8628.5.2018 23:57reagovat

             V tomhle mate podle me pravdu oba.Je proste fakt, ze plno treneru ma vytipovane hrace, ktere by chteli do tymu privest, na druhou stranu by to nemela byt urcite hlavni napln jejich prace. Takze rozhled mit urcite ano, ale ne na ukor trenovani atd...

        • thomasd8628.5.2018 23:19reagovat

         Nj, ale u nas se na to nedba, klasicka ceska pohodlnost, proc se zlepsovat a makat na sobe, kdyz mi bude chodit na ucet i tak velice slusny , spis nastandartni plat...Presne proto bych byl radsi pro zahranicni cestu, je to proste profesionalnejsi pristup, jen v tom nasem zaprdenym ceskym rybnicku, kde ruka ruku myje, se nam to nehodi...

         • victorlima29.5.2018 6:30reagovat

          Jednoznačně, zahraniční cesta je jediná možná. Tuzemská cesta nás vede do průměrnosti. Pokud si klub k mezinárodnímu kádru, vybere za trenéra umaštěnýho moravskýho burana, který nejen že neumí anglicky (což dnes už běžně zvládají žáci základní školy), ale zřejmě nezvládá ani svoji profesi, tak to už není pomoci.

 • Posily

  Jarošík28.5.2018 21:41reagovat

  Vim ze je brzo ale mam obavy aby to nebylo jako posledni dve tri sezony. Opet hledani posil na poslesni chvilku nebo par dnu pred ligou! Ostatni uz kupuji hned po skonceni ligy a my zase budeme cekat...

  • MK328.5.2018 21:53reagovat

   Ještě teď když si vzpomenu na hledání útočníka a příchod Pirosky 2 minuty před koncem přestupního okna, tak se orosím.

  • Kulkozubý Tony 28.5.2018 22:22reagovat

   Vzhledem k tomu, že nám letos začíná sezóna nejdříve za posledních několik let, tak bych očekával, že první posily už jsou v poslední fázi námluv, nebo alespoň Sparta s nimi zahájila jednání. V opačném případě se obávám, že se bude opakovat start minulého ročníku...

81796 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha