Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • LIV-ROM

  prospartu24.4.2018 22:03reagovat

  Slyšíte ty chorály a zpěv fanoušků Liverpoolu? To je nádhera Úsměv

  • kilovolt24.4.2018 22:09reagovat

   AS - slušný výprask

   • prospartu24.4.2018 22:12reagovat

    Šílený Údiv

 • Florin Nita

  Jereacs24.4.2018 21:34reagovat

  Tak hoši jaký názor zatím na něj máte podle mě jsme získali možná i lepšího golmana než Dúbravka. V pár situacích nás i podržel jako např teď proti Jablonci kdy to vytáhl na tyč tu střelu v 80 minutě tohle se musí vedení nechat že vždy sežene dobrého borce do bránky teď jen doufám že Rafa zůstane v Newcastlu a ty uplatní opci na Dúbravku.

  • prospartu24.4.2018 21:36reagovat

   Dělá mi velkou radost, ještě zapracovat na těch výkopech a bude nejlepší brankář v lize.

   • kilovolt24.4.2018 21:38reagovat

    já myslím, že už je......Kosáčik je úplně z formy, a já myslím, že už má zenit za sebou

    • prospartu24.4.2018 21:40reagovat

     Koza teď chytá jako koza no..Úsměv

  • pepinho224.4.2018 21:38reagovat

   Chytání top, hra nohama slabota. Ale hlavní je, že je jistý, míče mu nevypadávají, střely nevyráží.

  • AlaMierda24.4.2018 21:44reagovat

   jednoznačně nejlepší brankář v lize, sice nohama to není jako u Dúbravky, ale přesto netrnu když má hrát nohou. Jinak co se týče chytaní tak vynikajicí. Spoustu těžkých míče zalepí a tám neumožnujě soupeři dorážky. Dobře vynaložené peníze, mnohem lepší než třeba nervozní Kolář ve Slávii a jeho harakiri styl spojený se spoustou minel a chytání míčů, jak kdyby to byl horký brambor. O zbytku ligy asi netřeba moc mluvit včetně těch rybářů z Plzně

   • Spytihnef24.4.2018 21:48reagovat

    Já teda nevím, mně přijde, že hraje nohama výborně. Teď myslím zpracování a když má míč u nohy, to mi možná přijde lepší než Dúbravka. V čem byl Dúbravka o třídu lepší jsou odkopy.

    • AlaMierda24.4.2018 21:52reagovat

     tak teď si to napsal přesně a s tím souhlasím, Dúbravka měl přesnější odkopy, ale Nita zase lepší zpracování. Každopádně se mi zdá, že při hodnocení těch ruzných expertů se na Nitu zapomíná.

  • majtin24.4.2018 21:52reagovat

   Za mě tak 88% Dúbravka. Nita je slabší v rozehrávce, hře nohama, to rozhodně. Přišlo mi, že Dúbravka měl ještě víc zázračných zákroků, kdy třeba míč vyrazil a lapil i dorážku (jako při tom nesprávně neuznaném gólu v Edenu), on měl takové Dominátorovské předvídání. Ale to neznamená, že Nita není výborný.

  • artaxerxes24.4.2018 21:52reagovat

   U něj bych viděl jednu slabinu a to jsou vysoké centrované míče, kde si myslím, že už udělal pár chyb - zejména ve špatném odhadu. Taky bych čekal, že po nich půjde víc agresivně (dominance ve vápně jako Blažena pár let zpět)

    

   Jinak si myslím, že co se týče čtení hry a chytání, soustředění (např. problém u Bičíka, kdy občas dostal zbytečný gól z dálky) je jednoznačně nejlepší v lize.

  • Dno24.4.2018 21:53reagovat

   O chlup horší Dúbravka. Jsem rád, že je ve Spartě.

    

   Stavěl bych to na takových klucích jako Nita, Stanciu, Kanga, Plavec. Ten region je pro nás šance.

   • Jereacs24.4.2018 21:59reagovat

    Hlavně můžeme asi i poděkovat Prodanové že tu Nita a Stanciu jsou jako ta cena za Nitu byla suprová čekal jsem že nás ten kokot Becali bude chtít natáhnout .

    • Dno24.4.2018 22:08reagovat

     Přesně. Místo Ščasnýho! :D

 • 400

  Dynamo24.4.2018 21:32reagovat

  400 Mega na cestě do Plzně

  • kilovolt24.4.2018 21:36reagovat

   no a? stejně to prochlastají

  • trcmano24.4.2018 21:37reagovat

   Berbr už se těší na prémie

  • prospartu24.4.2018 21:37reagovat

   Nemá ten Salah za agenta Prodanovou? Že by ho sem taky dotáhlaSmíchSmích

 • Schick

  standis24.4.2018 20:46reagovat

  na lávce, snad ho tam dá na půlhodinku.

  • kilovolt24.4.2018 21:30reagovat

   a kde by měl být?

 • Liga

  LukyACS24.4.2018 18:59reagovat

  Sice ještě 5 kol do konce, ale musím říct, že je pro mě tenhle ročník velkým zklamáním.

  Těšil jsem se na souboj silné Sparty a Slavie, nic z toho nebylo, naopak oba kluby předvádí prakticky po celý rok holomajznu. Plzeň sice na podzim výsledkově super, ale hra taky děsná a na jaře málem prohospodařila náskok, teď už to asi dotáhne.

  Ostatní taky šílenost. Celkově se na to nedá dívat a navíc letos padá méně gólů. V posledncíh letech aspoň ty góly padaly a to i u horších celků, kde je to teď jen o jednom či dvou gólech.

  Letos má nejlepší střelec 12 branek a to už je s tímhle stavem vepředu už několik kol. Za 5 kol se Krmenčík nebo Škoda ještě asi posunou, ale ani jeden nemá formu a je to s ptočníky bída. Pryč jsou ročníky, kdy bylo potřeba 20 gólů a další 2 pronásledovatelé měli třeba 16 a 15 branek, tohle jaro je spíš propad k letům Kowalíka.

  • Tyrrael24.4.2018 19:22reagovat

   Pořád lepší Kowalík nežli Ivana...

   • LukyACS24.4.2018 19:40reagovat

    Nebo Kotalík, i když ten mi nevadí tolik jako Svoboda nebo Ščasný.

    • Tyrrael24.4.2018 20:11reagovat

     S tím se nedá nesouhlasit. Úsměv

  • Tashunka Witko24.4.2018 19:52reagovat

   Česká liga je nekoukatelná. Špatní treneři a podmazaní a benevolentní rozhodčí z fotbalu u nás udělali nakopávanou silovou holomajznu, plnou faulů (zhusta netrestaných v závislosti na tom, kdo se jich dopouští - např. Plzeň, Slavia či domácí týmy si obvykle mohou dovolit více). Chybí technika a fotbalovost, preferuje se defenziva před ofenzivou, taktická poslušnost a alibismus potlačuje individuality a kreativitu. Minimum zápasů je skutečně líbivých a oslavují se bezgolové okopávačky jako naposledy Liberce se Slavií. Kdyby normální člověk nefandil Spartě, tak by nejspíš zápasy naší ligy ani nesledoval, protože vítězná ”tažení” Plzně, založená na podpoře sudích a každoročním bonusu v podobě darovaných 10-15 bodů dělá z české ligy nechutnou frašku, obzvlášť když se v poslední době k prohnilé Plzni přidali i sešívaní číňané.

   Jediné pozitivum je, že se Sparta snaží (nebo krátce alespoň snažila) vymanit z toho českého bahna a nákupem technických cizinců trochu pozvednout mizernou úroveň ligy. Bohužel to spoustě lidí ve fotbalovém prostředí, počínaje trenery, bývalými hráči, Sádly či jinými mediálními komiky a z části i přihlouplejšími fanoušky, nejde příliš ”pod fousy” a snaží se pokusům o očistu fotbalu čelit všemi možnými i nemožnými prostředky.

    

   Radost mohou mít jen lingvisté a jazykozpytci, protože pro své podivné pojmenování pěkné hry mají konečně ten správný obsah, když se český fotbal už definitivně změnil na kopanou.

    

   Svět nám ale uniká !

  • dominik2724.4.2018 19:59reagovat

   Nemůžu říct, že by pro mě byl tenhle ročník až takovým zklamáním, spíš jen naplněním obav. Říkal jsem si před sezonou, že to masivní posilování pražských ”S” taky dost možná povede k tomu, že se ti hráči vůbec neprosadí a že ty masivní změny budou potřebovat svůj čas, který ovšem nedostanou. A že se tudíž bude smát ten třetí vzadu - Plzeň. Bohužel nám teď na jaře dost zřetelně ukazuje, jak strašně málo jí nakonec k tomu titulu bude stačit...

    

   Asi nejblbější nápad bych viděl ve snaze tahat sem ze zahraničí hráče, kteří už mají vrchol dávno za sebou. Janko, Altintop, Danny, Rotaň, Mavuba, dříve Ivanschitz... Z těchhle hráčů se hvězdou nestal nikdo, v lepším případě se o někom z nich aspoň dá říct, že se vůbec prosadil.

    

   Pozitivní na tom je, že se zároveň ukázalo, že naše liga není až tak strašně nekvalitní, aby to tady fotbaloví důchodci měli na párku a ještě jsme jim tady měli klanět. To samozřejmě platí i pro cizince, kteří sem zjevně přišli s pocitem, že jim tady půjde vše samo a soupeři před nimi pomalu div nebudou uhýbat, jaký z nich budou mít respekt. Musely prostě přijít až opravdové hvězdy jako je Stanciu, Kanga nebo Nita a doplnit hráče, kteří přišli tak trochu stranou pozornosti - Plavšiče nebo Jovoviče.

    

   Sparta se naštěstí poučila a v zimě už přivedla skvělé fotbalisty, což pro mě naopak bylo velice pozitivním překvapením.

    

   Pozitivní také je, že se v lize prosazují poměrně nové tváře mezi trenéry, ať už je to Jílek, Hynek (ač se mu teď nedaří), Holoubek, de facto i Hašek, který má poprvé opravdu pravomoci hlavního trenéra. Naopak úletů jako jsou neustále nové šance pro Petrželu snad ubývá.

    

   Co se týká tebou zmíněných útočníků, tak bych řekl, že to není jen jejich bída. Sám když si dávám dohromady pomyslný seznam možných posil pro Spartu, tak mi vychází, že z ligy chci hrozně málo hráčů a ještě nemám pocit, že by byli viditelně lepší než odchovanci na hostováních.

   • LukyACS24.4.2018 20:17reagovat

    S těmi vyčpělými cizinci souhlasím, už na podzim jsem zmiňoval, že bych šel spíš cestou talentů z ciziny typu Plavšič. Já mám celkově rád ambiciozní hráče a šel bych směrem Salzburgu, jak tu zmiňoval Třináct, nebo třeba Basileje. Prostě vyhledávat mladé talenty, které za rok či dva prodáme do lepších soutěží.

    Ten náš směr, co jsme zvolili, byl prostě ekonomicky neudržitelný a jen to vedlo k tomu, že jsme rozházeli skoro půl miliardy. To jsou peníze, které se daly vrátit zpátky do akademie.

    U těch starších cizinců musela přijít buď LM, nebo to byl konec, který očividně nastal.

   • sekvoj24.4.2018 20:20reagovat

    Nevím, zda bych nazýval Hynka nějakou novou dobrou tváří. S Duklou předvádí šílený fotbal na to jaký má k dispozici kádr a vzhledem k tomu, že osobně znám 2 fotbalisty Dukly a jednoho přes kamarádku, tak všichni tito pánové jednotně a svorně nadávají na Hynka, jako neschopného mameluka.

    Vlastně je to s podivem, že v týmu jako Dukla, mladý tréner Hynek a nesnaží se pracovat na zapojení mladých hráčů do týmu. Osobně bych Dukle přál sestup, ten klub už nemá lize dlouho co dát.

  • sekvoj24.4.2018 20:22reagovat

   Je podle vás pozitivní, že je naše liga tam vyrovnaná ?

   Když si to vezmu kolem a kolem, kromě anglické ligy a Bundesligy je to fakt rarita.

   Nejsem odborníkem na další ligy v Evropě, ale pochybuji, že Steuaua má takové problémy, když k nim přijede 15. tým ligy (Viz mi s Brnem, viz Plzeň s Jihlavou)

  • Brian Pricke24.4.2018 21:09reagovat

   Osvícení věděli hned.

   • kilovolt24.4.2018 21:23reagovat

    evidentně nejsem osvícený......jsem stále doufal a věřil

 • Vysílací práva

  prospartu24.4.2018 18:46reagovat

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ve-valce-o-vysilaci-prava-na-ligu-pragosport-nabizi-150-milionu-tv-barrandov-o-30-vice-prozradil-tvrdik-45915?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

   

  Ten Pragosport je pěkná svině, když na ty 4 roky nedostane vysílací práva, nedá klubům bonusy v desítkách milionů. Jarda nabízí o 30 mega za sezonu více. A noviny lžou, jelikož Tvrdík nabidku dal, ne že ne.

  • Kulkozubý Tony 24.4.2018 18:59reagovat

   Fotbalová liga Jaromíra Soukupa, to chceš Smích už takhle ten fotbalový komentář není k tomu a představa toho, že by se fotbal vysílal na televizi, která nemá s takovýmto typem přenosů žádné zkušenosti na mně nějak povzbudivě nepůsobí. Ale rád bych se pletl, třeba by Barrandov našel nějakého českého Garyho Linekera, který by tu úroveň komentování pozvedl trochu jinam než kam se jí snaží posunout Karoch.

   • prospartu24.4.2018 19:03reagovat

    Určitě by si zajistili komentátory, dost pochybuju, že by to moderoval sám Soukup. Na to má lidi. Někde třeba bude jako host, ale podle mě se tomu aktivně věnovat nebude...Úsměv

    • Kulkozubý Tony 24.4.2018 19:05reagovat

     To byla samozřejmě nadsázka Úsměv i když, u něj nikdo neví.

     • standis24.4.2018 19:51reagovat

      nabídli nejvíc a co se týká komentátorů, tak mám ještě v paměti Tittelbacha při MS v hokeji. Tohle už nejde překonat a taky jsem to přežil.

  • trcmano24.4.2018 19:41reagovat

   Celoplošná čínská televize ”Slavia TV” Otrávení

   • prospartu24.4.2018 20:12reagovat

    Toho se trochu bojím no. Že by vysílali hlavně sksOtrávení

  • Spytihnef24.4.2018 20:38reagovat

   Nejhorší na tomhle je, že největší zmrd v tomhle celém je zase náš Dušánek.

 • SESTAVA KOLA PODLE FANS

  Kilošek24.4.2018 17:49reagovat

  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31250453_10156395856859489_85629
  70903279828992_n.jpg?_nc_cat=0&oh=118e95f4d5d9eb1b1e5110deadfd7a9e&oe=5B654E1E

 • Frýdek Instat

  Dno24.4.2018 16:52reagovat

  Frýdek nejhorší ... to se nebude líbit těm 12 letý dětem, co zde vykonávají své první masturbační experimenty nás naším králem konzumace trávního porostu.

   

  #Frýdekven

   

  #Čivičdovnitř

  • Spytihnef24.4.2018 16:56reagovat

   Tak v prvním poločase byl Frýdek výbornej dokonce bych řekl nejlepší ze Sparťanů na place. Výborně podporoval útok (to asi Instat nezapočítává ty tandemy, které tam měl a vytvářel tak hlavně Plavšičovi nabídku a dělal prostor) a v obraně to několikrát hasil za jiné. V druhý půli to vypadalo, že už nějak šlape vodu.

  • Brian Pricke24.4.2018 16:57reagovat

   Počkej, ty to vážně bereš jako bernou minci? Zoufalství

   • dominik2724.4.2018 17:40reagovat

    Co mu zbejvá, když byl na tom zápase nalitej...

  • Chabix24.4.2018 16:58reagovat

   Koukni na ty minulé indexy, tam byl zas Frýdek jeden z nejlepších. Spíš mě překvapilo velké číslo u Kangy. V první půli se tam s Frýdkem předbíhali, kdo toho víc zadrbe.

  • Skleepy24.4.2018 17:02reagovat

   Frýdek je špaténka, stejně jako InStat Index.

  • rabac24.4.2018 17:13reagovat

   Civič má velké problémy s defenzivou je spíše krajní záložník, zatím Frýdka neposadí na lavici, uvidíme jestli se zlepšil na Slovensku ale co jsem četl tak hraje kraj zálohy.

   • K0F124.4.2018 21:33reagovat

    Na transfermarktu je vždy na kraji zálohy...

    • K0F125.4.2018 0:05reagovat

     Na kraji obrany...

  • Kilošek24.4.2018 17:17reagovat

   pořád je to ale nejlepší volba na levého beka, copak tam snad chceš Kadleka? Civic Frýdka neposadí, jak tu psal někdo, Civic moc na bránění není.

  • M4rtin24.4.2018 18:09reagovat

   Kde se všichni na ten InStat díváte? Já chci také Smutek

   • Lobrock24.4.2018 18:37reagovat

    Posila ho Konecny na twitter. Plati si ho Sport.

 • čt4 podcast

  Jereacs24.4.2018 15:32reagovat

  Tak v čt4 podcast řešili zda Kanga a Stanciu mohou hrát dle sebe podle některých kdyby si jasně určili co budou hrát a naučili se spolu spolupracovat tak v líze nemáme konkurenci a dle Bosáka na podzim budeme hodně silný. Aji Rumusnký novinář řekl , že pokud je pouze Stanciu ten co řídí hru a vše kolem tak hraje jak bůh ale pokud se mu do toho někdo plete tak je poloviční no kdyby Hapal a asistentí tohle vyřešili tak by jsme hráli o dost líp než teď .

  • dominik2724.4.2018 15:36reagovat

   Já třeba nevidím problém v tom, když Stanciu bude poloviční, pokud Sparta jako celek bude lepší. Přece není nutné, aby hra stála na jednom fotbalistovi.

    

   Určitě si umím představit, že budou hrát vedle sebe uprostřed zálohy. Jeden by se vždycky vracel k rozehrávce, druhý by naopak byl víc vepředu připraven rozjetou akci zakončit. Problém může nastat akorát v některých fázích zápasu, kdy potom ve středu pole chybí nějaký větší pracant. Ale na to se dá za normálních okolností reagovat. Jednoho z dotyčných přesunout na jiný post, případně ho i vystřídat.

   • Chabix24.4.2018 16:14reagovat

    Tak to už docela funguje. Kanga se stará o mezihru, Stanciu má na starost kvalitní řesení finale.

    • 13goat24.4.2018 16:22reagovat

     Kanga se stará o rozehrávku, Stanciu má na starost kvalitní řešení mezihry.

     • Chabix24.4.2018 16:48reagovat

      Tak ono záleži jak to z té hry vyplyne. Finále myslím i asistencí na gól. Jako koncovýho hrače beru až útočníka.

  • Francoa24.4.2018 15:53reagovat

   já celkem souhlasím s jejich názorem, že Kanga má potřebu dokazovat že on je ten šéf všem včetně Stanciua, vybavil se mi zápas, myslím že na Slovácku (nejsem si jistej), kdy Stanciua vyháněl on sebe máváním ruky celej první poločas a od tý doby si pro ty míče Stanciu moc nechodí. Každopádně na naší ligu jsou to oba nadstandardní hráči a pokud by víc spolupracovali bylo by to pro nás určitě lepší.

   • Kepiash24.4.2018 16:22reagovat

    Já myslím, že je to dobře. První zápasy na jaře (např. zápas proti Liberci) si pro balony klidně až mezi stopery chodili 3 hráči - Kanga, Stanciu i Mavuba. Bylo vidět, že si překáží a že naopak chyběl někdo ve středu hřiště, aby od nich balon převzal. Myslím, že v tomhle ohledu už se to určitě přeci jen posunulo a Nico s Kangou už si tolik nepřekáží (i když samozřejmě jsou tam velké rezervy jak jejich spolupráci posunout a dostat jejich výkony ještě výš). Mimo jiné pomohlo také, ač se mnou mnozí nebudou souhlasit, nahrazení Mavuby Kulhánkem. Mavuba je rozhodně vynikající fotbalista, ale momentálně mi přijde, že pokud by byl na hřišti, měli bychom tam už tři kohouty, kteří by si lezli do zelí.

    • Chabix24.4.2018 16:45reagovat

     Mě spíš překvapilo, že Mavuba hrál podstatně výš než na podzim. Téměř na pozici 8, zatímco Kanga se stahoval až na 6.

 • Kanga je bůh

  Enkoff24.4.2018 15:17reagovat

  ....když chce :-D

  https://twitter.com/jakub_konecny/status/988767791846166528

  • Skleepy24.4.2018 15:19reagovat

   Podle té statistiky byl hráč utkání Plavšić na vystřídání. Smích

   • pubi24.4.2018 15:20reagovat

    Tak mě se třeba Srki nelíbil tolik, jako v těch dvou zápasech předtím. Ale samozřejmě je nesmysl, aby dostal třeba méně než Kulhánek...

    • Skleepy24.4.2018 15:23reagovat

     Po faulu na něj gól Stanciua z přímáku, po jeho centru Kulhánkovo břevno, z čehož pak byl gól Kadlece. K tomu běhal nahoru dolů, nic nevypustil, beka tam motal jak prase svýma šikovnýma nohama. A pak ta statistika vyplivne takovou hloupost. Smích

     • AlaMierda24.4.2018 15:28reagovat

      tam se dá souhlasit jen s tím, že nejlepší byl Nita a Kanga.

     • pubi24.4.2018 15:29reagovat

      Jasně, hrál dobře, jen mi třeba přišlo, že tentokrát byl platnější spíš tim svým neúnavným pohybem, než kvalitou, finální fází... Btw. ten faul na přímák, to byl klasickej Plachtič. Smích

  • dominik2724.4.2018 15:32reagovat

   Už se fakt ztrácím v tom, kterým z těch údajů, které InStat sleduje, dává největší váhu. Každopádně jsem názoru, že by se tyhle výsledky neměly vykládat jako nějaké celkové hodnocení užitečnosti hráče.

    

   Vlastně by mi přišlo lepší, kdyby InStat vycházel jen bez toho indexu, který ve výsledku rozhodně nevypovídá o užitečnosti hráče. Sám bych si vystačil jen s jednotlivými údaji jako počet úspěšných přihrávek dopředu, vyhrané souboje atd.

    

   Tím ovšem nechci shazovat nejlepší známku pro Kangu. Ten opakovaně dokázal převzít míč zády do hry a přes odpor bránících hráčů se vymotat a přesně rozehrát. To je skutečně nějaká nadstandardní schopnost, kterou by Sparta u hráče z ligy hledala dost obtížně.

    

   Navrch Kanga nahrál do velké šance Václavu Kadlecovi, což nakonec skončilo gólem z rohového kopu. Kanga je rozhodně povedenou posilou, ať si kdo chce říká co chce.

   • pubi24.4.2018 15:35reagovat

    Souhlas, ten výslednej index pak nedává smysl, i když by třeba jednotlivý aspekty do jistý míry směrodatný bejt mohly.

   • 13goat24.4.2018 15:38reagovat

    Tu dovednost, kterou píšeš ve třetím odstavci, mají pouze nízký hráči. Ať je to Kanga, Kanté nebo Iniesta. Ale u koho mi tato dovednost zatím nejvíce zaujala byl Ibrahim Rabiu svého času v Trenčíně. Jeho schopnost měnit směr v rámci 90-180° byla skvělá. Ale tak je jasné, že u hráče s nižším těžištěm je koordinace pohybů jiná, frekvence nohou vyšší, tím pádem ten hráč dosáhne více doteků s míčem, plus je tam jeden faktor, a to je konstituce menšího hráče, do kterého se větší nezapře ideálně, popř. ho zboří. Je to jako když se bowlingová koule rozpohybovat tenisák. Obvykle se to nepovede. Úsměv

   • Chabix24.4.2018 16:39reagovat

    Přitom si myslim,že přebraní miče zády do hry a posléze vymotani v té statistice není nijak zohledněno.

     

    Obecně si myslím, že je to daný především počtem akcí, co ten hráč vyprodukoval. Což má Kanga většinou nejvyšší. Pravdivost toho indexu jsem tu zpochybnil v nedávné monulosti, když jsem tu rozebiral derby. Pohyb tam treba neni vyjadřen vůbec. A on i třeba Biabiany měl v minulém zapase nízký index, přitom nehral vůbec špatně.

  • Tyrrael24.4.2018 15:39reagovat

   A žrout trávy ”looser”...

   • Chabix24.4.2018 17:23reagovat

    Kanga je taky žrout trávy.

    http://www.sparta.cz/img/edee/_generated/limit/u/gallery/2018/04/20/47853_vac_0268.jpg

    • Tyrrael24.4.2018 18:48reagovat

     To by měl Tommik radost... Smích

     Jen jsem si chtěl rýpnout, dle mého na jaře patří Frýdek k tomu lepšímu a mile mě překvapil...

  • Chabix24.4.2018 17:09reagovat

   Taky už si to zasel lajknulSmích

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha