Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pozitiva...

  Acs gl6.11.2017 8:15reagovat

  Taky mě štve, že ve Zlíně je to jen za bod,ale hra jde nahoru a když vidím hráče na hřišti,tak dle jejich projevu se z nich stává tým a snad to vydrží.Ital asi už zvládl i kabinu a to s takovými výsledky je kus umění.Myslím, že jeho největší chybou bylo na začátku podcenění a neznalost naší ligy(za to měl být vyhozen hned a nebo vůbec neměl být angažován).Ale vzhledem k progresu jak u hráčů,tak i u něj ,bych mu dal čas i přes zimu.

  • Srdcař Plavšič6.11.2017 8:29reagovat

   Zajímavé.

  • victorlima6.11.2017 8:46reagovat

   Absolutní souhlas.

   • Tashunka Witko6.11.2017 9:00reagovat

    Nechci se opakovat, ale jako permanentkář vidím všechny zápasy, teď jsem 14 dní vynechal a žádný pokrok jsem neviděl, jen zoufalou holomajznu s pološíleným Frýdkem, slabým Nestorem, který zkazil na co sáhl, alibistickým vyplašeným Karou a Biabianim, který měl ve 32. Minutě druhý dotek s míčem, když si ho špatně zpracoval u lajny, předtím ztratil míč špatným zpracováním po rychlé přihrávce Fŕýdka ze standardky.

    • Acs gl6.11.2017 9:13reagovat

     Biabiany,i když to nejde,tak pro mě překvapivě bojuje(a je na něj dost faulů).Nestor po zranění a pološílený Frýdek byl vždy šílený,ale chcete přece ty srdcaře. Kara se tu neustále vyvolával,ale momentálně je Zahustel o třídu výš.Hlavně tu nejde o jednotlivce,ale celkový projev.Davame více gólů, presink je výš a hrajem blíž k sobě a tým začíná držet při sobě a To je hlavní rozdíl.Podivej te se na Slavii ,jak se začla sypat.To už snad máme za sebou a půjdem pomalu nahoru.

     • petrmach6.11.2017 9:43reagovat

      slavie se začala sypat?Hrála se španělem a v plzni..tomu říkáš sypání..hrála víc než vyrovnané zápasy,co je proti tomu plichta ve zlíně co..

      • Acs gl6.11.2017 9:50reagovat

       Nemluvím o výkonech,ale o vyjádřeních hráčů.

       • Acs gl6.11.2017 9:58reagovat

        A nechceš začít fandit Slavii, když jsou tak úžasní... chtěl bych slyšet tvůj řev , když by Ital třikrát v řadě prohrál

    • lidoop6.11.2017 9:49reagovat

     Souhlas, jestli někdo za progres považuje to, že už nehrajeme katastrofálně, ale jenom hrozně, tak mu stačí opravdu málo. Včera jsme sice byly do druhýho gólu lepší, ale na stupnici od jedné do desíti bych našim dal s přivřením obou očí max. 5, Zlínu tak 2.

     • Acs gl6.11.2017 10:01reagovat

      Ano na začátku sezony bych dal nám 2 a za včerejšek 5,ale pokud to vydrží v březnu už dám 9!!!to je ten progres,nepsal jsem,že jdeme skokově nahoru.Úsměv

      • lidoop6.11.2017 10:16reagovat

       Já si jen tak říkám, že s plukovníkem na lavičce a půl miliardou na Danově účtě, bysme teď a nejspíš ani po konci sezony, neskončili hůř, než se Štramákem a tou jeho partou hic.

       • Acs gl6.11.2017 10:22reagovat

        Pokud se má Sparta posunout,tak bez zahraničních posil a kouče to nepůjde.Kouknete na Šilhavýho ve Slavii... hráči už jdou proti němu a otázka ,jakmdlouho tam vydrží.U nás je to naopak, nejdřív odpor,ale už si to očividně sedá, vyčistil z větší části kabinu a věřím , že se to projeví i ve výsledcích a výkonech.Ps:posledni 3 zápasy v lize 7 bodů a z toho 2 venku.To není špatná bilance

  • Furia Ceca6.11.2017 8:58reagovat

   Jo, tímhle tempem by mohl stihnout titul tak za 4-5 let.

 • Hesko zmrzlináře!

  Pacers6.11.2017 6:32reagovat

  Obraťme list.

 • Spokojenost

  wasek2611@centrum.cz5.11.2017 23:18reagovat

  Hrali jsme vyrovnanou partii s ucastnikem EL a vyvalcili jsme zlaty a zaslouzeny bod z venku.

   

   

  • Acs gl5.11.2017 23:20reagovat

   No do naseho druhýho gólů jsme byly podstatně lepší,kdo nechce vidět posun ve hře a i v nasazení,tak je slepej

   • wasek2611@centrum.cz5.11.2017 23:50reagovat

    Posun tam je. Kdy jsme takhle naposled hrali bez rosy dobre?

    • victorlima6.11.2017 9:10reagovat

     Ano to je zajímavý postřeh. Pokud tam byl Matějovský nebo Rosa tak to většinou šlo. Včera to šlo i bez něj, že by světlo na konci tunelu.

   • kilovolt6.11.2017 4:01reagovat

    hmmm....a k čemu to je? počítají se body

    • wasek2611@centrum.cz6.11.2017 4:19reagovat

     Však jsme bod získali. Nesmis bejt moc narocnej. Jsme uz jen lehce nadprumernej klub.

     • kilovolt6.11.2017 4:28reagovat

      možná přežitek z minulosti......nějak se s tím nedokážu smířit

   • victorlima6.11.2017 8:46reagovat

    Samozřejmě, Sparta v podstatě celý zápas měla pod kontrolou. Bohužel to byl spíš boj než fotbal. Někteří hráči soupeře mi připadali jako v rauši. Příkladně Janíček-absolutní magor. S takovým silově a nečistě hrajícím soupeřem se hezký fotbal hrát nedá. Sparta nemá moc ráda takovéto druhy zápasů. Zasloužila si však včera vyhrát. Nevyhrála proto, že hráči mají v hlavách zafixovanou obavu o výsledek a nepochopitelně nezvládli konec zápasu. Zkušené mužstvo by už zbývajících deset minut odehrálo na půli soupeře, nechalo se faulovat, povalovalo by se po zemi a nechalo několikrát ošetřovat a chytře by brnkalo na nervy soupeře. Ne tak my. Okamžitě jsme se stáhli, začali bránit hubený náskok a vyráběli množství zbytečných faulů výhradně na naší polovině. Z toho pramenila řada centrů do našeho vápna (ty nejsou naší silnou stránkou) a byla by opravdu velká náhoda, kdyby některé z těch skoro dvoumetrových hovad ze Zlína nedalo gól. Nicméně Sparta i s přihlédnutím k minulým výsledkům ve Zlíně, rozhodně nezklamala.

  • alen6.11.2017 8:03reagovat

   Stramak mne dost prudil těma sestavama, které zkoušel a pokud něco šlo, tak to znovu dokonale rozhodil. Včera základ poskládal dobře, je vidět, že i když dost pozde, začíná poznávat hráče, kteří dokážou něco vyprodukovat. Bohužel hodně mě zklamal Bibi, od takového hráče jsem čekal úplně něco jiného, nechápu proč ho tam urputně trenér staví. Prostě pokud nedokáže něco kloudného vymyslet - je to jeden z nejdražších hráčů, tak ho nemůže stavět . To na druhé straně mně mile překvapil Janko, kterého nestavěl a ukázal se v něm podstatně větší potenciál než je on. V každém případě se musím trenéra po včerejšku zastat…….. Pokud tam budou podobní hráči, jako Bibi……. a hroťáci nedostanou balon, tak tam může stát Messi i tak nic neuhrajeme.

 • Biabiany

  Míša5.11.2017 21:48reagovat

  Nejčastěji faulovaným hráčem Sparty.

  Nejvíce přihrávek do gólových šancí ze všech hráčů Sparty.

  Nejvíce driblingu z celé Sparty.

  0 gólů 1 asistence.

   

  Pro srovnání, už teď má o 4 přihrávky do gólové šance víc než Konaté v ročníku 16/17, téměř stejný počet driblingů. Konaté v nich byl o 3% úspěšnější. Konaté 1 gól 2 asistence.

   

  To jen trochu nudné statistiky k jeho nulovému přínosu.

   

  • hombre5.11.2017 22:00reagovat

   Tak dnes ale nehrál dobře. Pravá strana nefungovala a Bibi ? Dřel, ale nešlo to. Hodně fauloval, snažil se, to jo, ale on měl být rozdílový hráč.

   Faulů na něj je hodně.

   Dnes jsem neviděl žádnou přihrávku na gól, ale třeba jsem to přehlídnul. A dribling taky žádný....

   Timmy měl tah na bránu, Bibi stagnuje.

   • Míša5.11.2017 22:14reagovat

    Já neříkám, že hrál dobře, celkově jsem z jeho působení... no, zklamán ne, já ho znám a nic jsem od něj nečekal, ale proti Bolce byl skvělej, tak ve mě vzbudil naději..., ale nahodil jsem to jen jako takovou zajímavost, protože zatímco Konaté měl kolikrát až fanatické podporovače, tak Bibiho nechválí snad nikdo (ono taky proč), kdežto za Konatého se lidi doslova prali. Je prostě fajn, jak jeden hráč je ok, nezklame, nenadchne, někdo jeho hru přímo žere, jiný by ho hnal, ale druhý je vlastně pro všechny prašivej. A přitom tam vlastně není moc velký rozdíl, jen Konaté tu byl 5 let, Biabiany 4 měsíce.

    • Spytihnef5.11.2017 22:26reagovat

     Problém možná je poměr výkon/cena. Kdy Konaté měl asi 10x menší plat.

    • hombre5.11.2017 22:51reagovat

     No, zase musíš být trochu objektivní.

     Timmy, ano já ho měl rád, tu začal v době, kdy jsme měli nejlepší zálohu v lize, bylo to za Lavičky. Kolikrát se podíval do zápasu? A v kolikátý minutě? Pak tu začal trénovat Zdenda, taky nedostával moc šancí a hráli raději jiní, kteří hráli pěkný hovno, ale hráli... Zlepšil se a začal hrát základ. Pak si to dokurvil s revoltou, pěkně mě nasral Neutrální. Pak hrál v juniorce. Holas ho vytáhl - červená v Rostově a příchod Rady...

     Když to tak sečtu, kolik toho nahrál? Víš, já Bibiho nehaním, dá se to tu dohledat. Vím, že se hráč musí aklimatizoval, ale zase se musí říct na rovinu, jestli hraje dobře, nebo ne. Timmy hrál skvělé 1 na 1, asi nejlíp v lize a dlouho to tak bude. Ale ty nahrávky zabíjely a produktivita taky. Bibi zatím bída, ale nezatracuju ho.

     • Míša5.11.2017 23:02reagovat

      Konaté má ty statistiky za 13 zápasů a přes 1000 minut, to Bibi nemá. Takže šanci dostal.

      • hombre6.11.2017 8:26reagovat

       Zase srovnáváš nesrovnatelné.

       Konate a Bibi.

       Na Konateho se tu nadávalo strašně, že je to kopyto, nenabíhá si, zrádce, neproduktivní, nenahraje atd, pak se tu zase vyzdvihoval, že je rychlostně někde jinde, výborný 1na1 atd. Každý zápas a jiné hodnocení.

       Bibi tu je opravdu asi 4 metry, ale to se mu nesmí nic vytknout?

       A další, asi nejdůležitější věc. Srovnáváš Konateho, který hrál jen u nás a Bibiho, který hrál úplně jiné ligy. To znamená, že koupíme Martinéze z Bayernu a budeme srovnávat se Sáčkem, který bere 100000x míň? Nebo Lewandowskiho a srovnávat s Lafatou, nebo Šuralem?

       Konate se koupil, aby se z něho udělal fotbalista, Bibi, aby rozhodoval zápasy. Nebo chceš srovnávat Sergio Busquetse s Marečkem? Vidíš, tady jsi vedle, sorry.......

   • Tyrrael5.11.2017 22:16reagovat

    Problém je i v tom, že nedostane skoro vůbec balón do běhu a v tom nejvíce trpí a veze se s dobrou ”formou” týmu...

    • victorlima6.11.2017 9:01reagovat

     Tyrrael to přesně trefil. My máme vynikající křídla Bibiho a Bena, ale nemáme nikoho kdo by jim ty míče za obranu do běhu poslal. Těší mě, že se rozehrává Janko. Odepsali jsme ho zbytečně brzo. Možná, že se vzpamatují i další posily.

  • panvaclav5.11.2017 22:01reagovat

   Ještě by bylo důležitý, kolik asi tak udělá žonglů

  • kilovolt5.11.2017 22:17reagovat

   Co tim chces rict? Ze tyhle statistiky jsou uplne na h...o?

  • M4rtin5.11.2017 22:42reagovat

   Smutné je, že když jsem onehdy hledal na YouTube video s jeho top momenty kariéry, tak v tom videu, které mělo několik minut, končila snad jediná akce gólem. :-/

   • Míša5.11.2017 23:35reagovat

    Já vůbec neříkám, že je pro nás klíčový, nepostradatelný, vůbec ne, ale za 13 kol má 17 přihrávek do góla, to je víc jak jedna za zápas. A nikdo jiný to nemá, dokonce je v tom lepší než Rosa (šance na gól/zápas). + Nám získal spoustu standardních situací. Jeho působení je zklamání, rozhodně, ale nedělal bych z něj úplnýho tragéda.

    • victorlima6.11.2017 9:17reagovat

     Hodně nás namlsal prvními zápasy v Boleslavi a Liberci, kde hrál výborně. Otázkou je proč mu to teď tak nejde. Je to tím, že mu to nikdo nedá do běhu, nebo tím, že je obvykle zdvojován a přitvrdili na něj. Fotbalista je rozhodně dobrý, ale není to gólový hráč. S tím se snad počítalo.

 • Baroš před týdnem

  babiš5.11.2017 21:33reagovat

  Sparta je jen průměrný ligový tým.

  Má někdo jiný názor? Myslím že italská ekipa nás vede do těžké průměrnosti.

  • Míša5.11.2017 21:35reagovat

   Mám.

   • victorlima5.11.2017 21:42reagovat

    Taky mám jiný názor.

   • hombre5.11.2017 21:43reagovat

    Smích

  • Srdcař Plavšič5.11.2017 21:40reagovat

   To není o názoru, ale o objektivnosti a zrcadlení faktů. Jsme veskrze průměrný tým kopačů s o něco lepším stadionem a zázemím. A stokrát větším rozpočtem, ale takový detail netřeba zmiňovat.

  • ACS20005.11.2017 21:54reagovat

   Bohuzel naprosto souhlasim, Bary mel pravdu ... na Ketnou chodim od roku 1972, zazil jsem jizdu v tehdejsim PVP az do semifinale s AC Milan, pak trpky sestup, druhou ligu, nekolik velmi prumernych rocniku, potom svitani na lepsi casy pod genialnim Vaclavem Jezkem, vyborny tym pod nemene dobrym Dusanen Uhrinem, atd. atd. ... dnesni nas tym je nesourody kockopes, ktery vede prilis pocetny realizacni tym, ktery nema ani spartanske srdicko (coz by mohla byt aspon urcita nadstavba) ani schopnost vtisknout tymu herni tvar, styl, atp. Myslenka dostat do Sparty mezinarodni aspekt je podle meho v dnesni dobe spravna. Bohuzel to ale tim z pohledu pozitiv skoncilo ... spatny vyber trenera, posil prilis mnoho najednou, ani jedna skutecne hvezdna (mozna casem Dubravka?), rizeni z urovne managementu na nahodu, metoda pokus-omyl. Pokracovani teto zoufale taskarice se patrne chysta v zime, kdy x hracu odejde, x prijde a vyborny recnik Stram. prezije do jara. Tudy cesta nevede, propadneme se pod nim do jeste vetsiho chaosu a budeme radi za treti az ctvrte misto v lize ...

 • Jen názor

  Kibic5.11.2017 21:12reagovat

  Není to tu tak dávno co byl Janko ten nejhorší ze všech posil a nikdo jiný než Lafi tu nebyl. A najednou tu Janko skoro co zápas to gól. Tak si říkám jsou opravdu ty ostatní zahraniční posily taková kopita jak se tu píše nebo ještě jim nějaký čas bude trvat než nám opravdu naplno dokáží zápas co zápas svoji kvalitu? Osobně si myslím, že kopyta rozhodně nejsou. Pokud bych jako fanoušek jim v tom mohl nějak pomoci přispět aby se co nejdříve ukázali v plné síle rád bych to udělal. Peníze nemám abych jim někoho koupil. Tak budu fandit nasim hráčům ať nám vedení koupí kohokoliv. Tak SPARZA Go Go Go.

  • Kibic5.11.2017 21:13reagovat

   SPARTA sypu si popel po je neomluvitelná chyba.Smutek

   • waaw5.11.2017 21:20reagovat

    Vetsi chyba je to kopito

    • ACSpartaPraha4ever5.11.2017 21:21reagovat

     Kopito jelito platí to, všude měkký, nedělej v tom bordel. ;)

     • Kibic5.11.2017 21:25reagovat

      👍 to je pravda. Díky.

 • Sestava na Jihlavu:

  Sigi18935.11.2017 20:30reagovat

  Bičík - Čivič, Kaya, Hovorka, Costa - Mareček, Sáček - Šural, Rosický, Plavšič - Lafata

   

  A doufám, že v době zápasu už bude zmrzlinář zpátky v Itálii.

  • Míša5.11.2017 20:32reagovat

   Dva levý beky, zraněný hráče, top.

    

   Kde tam máš Krmenčíka?

  • DJDriver5.11.2017 20:33reagovat

   Lafi uz si tou dobou bude na letny vyklizet skrinku

   • hombre5.11.2017 21:38reagovat

    To se říkalo i o Frýdkovi...

  • waaw5.11.2017 20:34reagovat

   Dubravka chytal dnes blbe. Kayu mas nasledovaneho, ze bude lepsi nez Stetina? Lafata si udelal v tomto tydnu novy osobak na stovce? Sural je na kridle osvedceny?

   • waaw5.11.2017 20:34reagovat

    Dubravka chytal dnes blbe?

    • Tashunka Witko5.11.2017 20:41reagovat

     Těžko říci jestli blbě, on spíše nechytal vůbec. Na branku šly 2 střely a obě pustil

     • waaw5.11.2017 20:42reagovat

      Tak ten prvni mohl chytit dost tezko, kdyz si udelali z nasi obrany pruchodak

   • Sigi18935.11.2017 20:39reagovat

    Dúbravka opěz zklamal, šly na něho dvě chytatelné střely a dostal dva goly. Bičík musí dostat přednost. Kaya se v tréninku jeví dobře, určitě by měl dostat šanci i v zápase. Jinak byl ´jeho příchod zbytečný. Lafata je proti slabším soupeřům, kde se bude hrát do plných, sázka na golovou jistotu. Vždycky si najde prostor a skoruje.

    • DJDriver5.11.2017 20:41reagovat

     No na Bicika sly taky minulej tejden dve strely...tak si vyber

    • Míša5.11.2017 20:41reagovat

     Lol

    • waaw5.11.2017 20:43reagovat

     A ty si videl kolik treninku na vlastno oci?

  • ap24125.11.2017 21:02reagovat

   Hergot proč tam už taky nedá Plavčiče? Rozplýval se nad ním jakej je to bojovník...a pořád nic!!! A nad Jankem bych ještě nelámal hůl..

  • Acs gl5.11.2017 23:18reagovat

   Tak tahle sestava.... ještě že tam nejsi ty,ale zmrzlinář.Být to na tobě ,tak ztrácíme jen bod,ale na záchranu

 • Zlín

  rabac5.11.2017 20:25reagovat

  Chybí kvalita.Hrozné je dívat se na posílení hráči které přivedl Strama, dnes úplně mimo Bibi a Mavuba, stejně jako v posledních zápasech jen Mavuba se střídá s Mandjeckem, vůbec nechápu jak vůbec je Strama stále tlačí do sestavy, je to jako když hrajeme v oslabení. Výkony odpovídají postavení v tabulce, dnes snese nějaké měřítko jen Sural a Frýdek, ale ten potřebuje se hodně uklidnit,ale chápu chtěl se ukázat. Cesta z tohoto stavu bude těžká a myslím, že rozhodující pro další postavení Sparty v rámci ligy pro další ročníky. Skončím jak jsem začal bez kvality nebudou výsledky, otázka je,kdo nás vyvede z té mizerie.

  • Míša5.11.2017 20:27reagovat

   Tak já nevím, většina lidi Mavubu chválí, kromě 44 intelektuálů, Frýdek snesl měřítko 2. anglický ligy, to jo... Ale to snad nechceme nebo jo?

   • rabac5.11.2017 20:43reagovat

    Kdyby všichni naši hráči měli úroven druhé angl. ligy,tak by to bylo fajn, bohužel hodně hráčů nemá ani na naši ligu, myslím přední polovinu tabulky.

    • Míša5.11.2017 20:48reagovat

     V přední polovině tabulky jsme poměrně v pohodě. I s těmi hráči, co na ní nemají, takže podle tvého názoru jedeme nad plán.

   • ACSpartaPraha4ever5.11.2017 20:44reagovat

    Mavuba byl dnes imho špatný.

    Frýdek je Frýdek. U něj už to lepší nebude. Imho jeden z prvních v řadě, co v zimě půjdou.

    • DJDriver5.11.2017 20:45reagovat

     Mavuba dnes spatny nebyl

     • kopejtko5.11.2017 20:48reagovat

      běhá von vůbec já ho vždy vidím jak vyklusává nebo stojí takový druhý Vašon

      • Míša5.11.2017 20:49reagovat

       Nemusíš běhat jak magor, když víš, kde máš stát... Něco, co Frýdek nechápe.

      • DJDriver5.11.2017 20:50reagovat

       Tady mu nekteri vycitali ze nechodi do souboju a dneska jsem ho videl minimalne trikrat ve skluzu a nekolikrat hral vyborne do tela...a co si pamatuju tak balon dnes ztratil pouze jednou

     • ACSpartaPraha4ever5.11.2017 21:21reagovat

      Asi jsem jeden z těch 44 intelektuálů, co se dá dělat. ;)

       

      Však oukej, píšu imho, není to fakt. ;) Já od hráče jeho ranku čekám trochu víc.

  • Sigi18935.11.2017 20:34reagovat

   Souhlas, ten předražený babylon se v zimě musí nekompromisně vymést. Mavuba se sem přišel vyloženě vyprdět za pár milionů. Biabiany zahrál první zápas a od té doby je to kolosální omyl.

   • waaw5.11.2017 20:36reagovat

    Jestli ty nebudes latentni rasista

  • victorlima5.11.2017 21:46reagovat

   Já myslím, že Mavuba podal velmi slušný výkon. Dnes to byl spíš boj než fotbal. Zasloužili jsme si vyhrát, bohužel jako už po několikáté v poslední době se od nás odvrátilo štěstí.

 • ZLN-SPA 2:2 | shrnutí

  Struda5.11.2017 20:21reagovat

  1) až do gólu na 2:1 jasně lepší než soupeř

  2) povedené střídání Janka

  3) ve středu pole jsme po dlouhé době venku někoho přehrávali

  4) Šural u dvou inkasovaných gólů (u prvního hned na začátku akce)

  5) po vedoucím gólu neudržíme míče a jdeme do hlubokého bloku

  6) drží se nás smůla: dvě pořádné střely na bránu a dvakrát inkasujeme (stejně jako proti Baníku před týdnem)

  7) zlepšujeme se v zakončení: z posledních 4 zápasů 9 gólů

   

  Nejlepší výkony: Štětina, Hovorka, Mavuba

  Nejhorší výkony: Biabiany, Karavajev, Frýdek

   

  • kilovolt5.11.2017 20:23reagovat

   proč zase bylo jiné složení zálohy? jak se mají ti hráči sehrát?!

   • Míša5.11.2017 20:24reagovat

    Variabilita? Nic? Reakce na soupeře? Ne?

  • waaw5.11.2017 20:24reagovat

   Ja bych ten stred pole nevidel tak optimisticky

  • novydres5.11.2017 20:32reagovat

   Frýdek byl horší než Mavuba ???SmíchSmích

   • DJDriver5.11.2017 20:35reagovat

    Tak to snad videl kazdej kdo fotbalu trochu rozumi nebo ma s nim alespon zkusenost jako hrac....ze byl martin dnes horsi nez rio

    • novydres5.11.2017 20:39reagovat

     Já koukal jen na úseky zápasu tak jsem asi koukal na ty špatné

     • DJDriver5.11.2017 20:43reagovat

      Martin tam mel par dobrejch veci ale taly par spatnejch...rekl bych maximalne prumerny vykon

  • kopejtko5.11.2017 20:35reagovat

   Frýdek byl náš nejaktivnější hráč a jediný dokázal něco vymyslet ale tak asi si budu muset dojít k očnímu Úsměv

   • DJDriver5.11.2017 20:39reagovat

    Martin hodne kazil a zbytecne fauloval....on do toho proste vlitne jak utrzenej ze retezu. Nerikam ze hral uplne spatne ale zadna slava to uplne nebyla

  • ouki5.11.2017 21:29reagovat

   Frýdek se sice rozčiloval a měl svůj klasický amok, ale patřil k nejlepším hráčům. Několikrát tam založil a vymyslel moc pěkné akce.

 • Stramaccioni

  LukyACS5.11.2017 20:11reagovat

  Tipuju, že Stramaccioni zimu přežije. Obhájí se to tím, že si Plzeň hraje vlastní soutěž a začneme se upínat ke druhému místu, které je v dosahu.

  Asi je to tak správné vzhledem k tomu, kolik změn doznala sestava. Já bych si pro tuhle cestu představoval jiného trenéra. Každopádně tak jako tak problém není v trenérovi, ale v celém fungování klubu.

  Přál jsem si, aby přišlo nějaké zemětřesení, ale to už je teď asi nereálné, Křetínského zase opijí rohlíkem a začne se cílit na druhý flek.

   

  Co se týče Slavie, tak ta podle mě postavila solidní management, teď přiberou Nezmara a jestli Šilhavý nezvládne EL, tak přiberou i Trpiše. Moc nevěřím, že budeme druzí.

  • Capo5.11.2017 20:15reagovat

   Pokud udrží kontakt na Slavii, tak podzim určitě přežije. On je chytrý a dobrý řečník a bude schopen vysvětlit příčiny a případné další kroky ke zlepšení. Navíc tenhle projekt stál Křetínského příliš mnoho peněz, aby ho hned po pár měsících zabalil.

   • standis5.11.2017 20:21reagovat

    Mourinho měl také lepší druhou sezonu. ÚsměvOn to přežije už jenom díky tomu, že přivedl s sebou spoustu lidí. Ted už ví, co je naše liga zač, zná hráče, měl by vědět kde posílit a koho vyhodit a na jaře by to mělo být znát. Pokud by nebylo, tak bych ho odvolal klidně 4 kola před koncem, aby se nový trener měl možnost seznámit s týmem.

    • waaw5.11.2017 20:23reagovat

     Kde budes shanet 4 kola pred koncem volneho trenera? Jen nekoho vyhozeneho.... Ted v zime je ta prava chvile

     • standis5.11.2017 20:27reagovat

      toho nemůžeš shánět, už musí být připravený jako varianta od zimy. A myslel jsem to tak, že pokud ten správný bude volný, tak at klidně nastoupí 4 kola před koncem.

  • kilovolt5.11.2017 20:20reagovat

   já jenom nechápu, jak i soupeři furt tvrdí, že kvalitu máme, že jenom až se sehrajem tak to budem válcovat?! to si jako dělají srandu?!

   • standis5.11.2017 20:24reagovat

    proč by si dělali srandu? Já si také myslím, že individuální kvalitu máme velkou, ale je otázkou, jestli z toho tenhle trener umí udělat tým. Podzim ještě beru jako tápání, ale jaro musí vypadat jinak.

  • Shrekson5.11.2017 20:21reagovat

   Problém Sparty je že si vybrala trenéra který nemá herní tvář, hraje podle soupeře a to je trochu problém minimálně v České lize.

   Otázka jestli podržet trenéra a dát šanci aby ukázal že ví co dělá.

   Upřímně, teď se ukáže osobnost ve vedení, kdo se postaví proti VŠEM a buď bude král nebo naprostý vůl.

   • Míša5.11.2017 20:23reagovat

    Trenér, který skládá mužstvo podle toho, s kým a kde hraje je problém? Ty vole, já se snad půjdu odhlásit a dělat něco jinýho, to je na mě fakt moc.

    • Shrekson5.11.2017 20:28reagovat

     Já to myslím tak, že když nemáš automatismy třeba v obraně je pak na houby aby si hrál podle toho co hraje soupeř, nemá moc smysl takhle hrát.

     Lavička měl jasnou tvar hry problém byl že až moc, můj názor je že je ideální kombinace dvou takových věcí - Jihlavě, Brnu apod by jsme měli vždy vnutit styl naší hry..

     • Míša5.11.2017 20:30reagovat

      Tak Brnu jsme letos vnutili hovno, ale pár kol zpátky jsme byli tým, který v celé lize měl největší procento držení balonu. To je taky ukazatal něčeho...

      • Shrekson5.11.2017 21:05reagovat

       Držení míče je kolikrát ukázka pasivity soupeře, kterému vyhovuje 0:0 a čeká v bloků..

       Vnutit styl hry je pro mě to že tým od 70min nestíhá odkopává balóny apod, ne že si holek a Vácha vyměňují balóny 40 metrů od branky soupeře, pak přijde přihrávka na křídlo kde to hráč zase vrátí..

76058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha