Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Alex Chipciu

jakub23113.7.2018 5:52reagovat

Byl srozumen s tim, ze prichazi na praveho beka. Pak nejaky expert myslim z Rumunska rikal, ze se Chipchiuovi moc nelibilo kdyz ho v Anderlechtu zacli cpat do obrany...nastupoval dokonce i v utoku. Jako doufam,ze se porad bude hledat pravej bek a Alex skonci na kridle

• Zítřejší Sport.

Lobrock2.7.2018 23:40reagovat

Další rumunská posila pro Spartu: ofenzivní hráč, který bude hrát pravého beka

Takže my toho Chipcia fakt berem na beka...Údiv

• Mates2.7.2018 23:49reagovat

Chipcia ano na křídlo a ještě jednoho opravdovýho pravýho beka, prosím Zdendo!

• Chabix3.7.2018 0:49reagovat

Někdo tu psal, že hrál v pár zápasech beka a dokonce i proti Bayernu, takže by to pro něj asi neměl být problém. My si z toho pomalu stavíme rumunskou repreSmích Ať už ten Chipciu bude hrát na jakémkoliv postu, tak já hlavně spoléhám na jeho spolupráci se Stanciuem.

• Tomsa793.7.2018 9:35reagovat

29 let a na beku odehrál jen 6 zápasů

• Jereacs3.7.2018 2:08reagovat

Spíš on je alternativní řešení pokud by se už nikdo nesehnal. Jestli není vedení blbý tak je vyřešen podhrot Stancia přestanou dávat na pravý křídlo a bude si hrát svůj podhrot a Chipcia bude hrát svojí pozici pravý křídlo . Ale když víme jaky vedení jsou idioti tak bude hrát p.beka ,

• Transfermarkt

kopyto2.7.2018 22:26reagovat

Japonský kádr hodnota: 75,60 miliónů eur

český kádr hodnota: 110,60 miliónů eur

Realita na hřišti, japonský kádr s trenérem, který je u týmu pár týdnů, hraje vyrovnaný zápas s hvězdnými Belgičany, zatímco český kádr s trenérem, který je u týmu dva roky, zápas sleduje v televizi, přičemž v zápasech si z něj dělá legraci i Austrálie.

Kdepak se asi stala chyba ...

• Brian Pricke2.7.2018 22:27reagovat

Doma sedí i Italové, Španělé, Argentinci, Nizozemci...

• Mich2.7.2018 22:32reagovat

To nic nemeni na tom, ze ceska repre je absolutni dno.

• Brian Pricke2.7.2018 22:44reagovat

Výkonem i charakterem (tzn. složením kádru).

• Mates2.7.2018 22:40reagovat

Poměrně nedávno jsme hráli právě s Belgií zápas a bylo to podobně vyrovnaný.

• kopyto2.7.2018 22:52reagovat

Tak je super, že nás při pouťáků nezesměšnili, nicméně ten výsledek jaksi bledne při porovnání s faktem, že jsme pak v ostrých kvalifikačních zápasech remizovali s Azerbajdžánem a Severní Irsko si nás namazalo na chleba ...

• Sendi2.7.2018 22:44reagovat

Japonci jsou válečníci, ale vyrovnanej zápas to teda fakt nebyl...

• kilovolt2.7.2018 22:48reagovat

ketrý český hráč stojí 10mil éček?!!

• kopyto2.7.2018 22:49reagovat

Pavlenka, Jankto, Barák, Schick ...

• Sendi2.7.2018 22:50reagovat

Kadeřábek, teoreticky i Darida může tu cenu atakovat...

• Dolikus3.7.2018 0:28reagovat

Krmencik Smích

• Tyrrael3.7.2018 5:59reagovat

Ten je v librachSmích

• victorlima3.7.2018 10:41reagovat

Fotbal se nerozhodují jen čísla, značící cenu hráčů. Herní kvalita byla jednoznačně na straně Belgičanů, kteří však své šance v první půli nedali a tak nechali čuchnout Japonce. Japonci v první půli jen zoufale bránili a nic nepředvedli. Dvě náhodné střely je posadily na koně. Tady bylo vidět jak obrovskou roli ve sportu hraje psychika. Do té doby průměrní Japonci hráli jako Real Madrid a všemi opěvovaný kádr Belgie vypadal chvíli jako banda dřeváků. Nakonec se vzpamatovali a zaslouženě porazili snaživé, bojovné, disciplinované Japonce, kteří však fotbalově byli jen průměrní.

U nás jsme bohužel zaspali nejen ve výchově mládeže, ale i v metodice. Cesta zpět bude pro nás dlouhá a vzhledem k tomu, že nám chybí v mládeži kvantita, tak není ani jistá kvalita.

• Znělka

Paspartu2.7.2018 22:05reagovat

Nevíte co hrálo v pozadí za melodii po gólech? Nevím jestli po všech, ale vnímal jsem ji až ke konci.

• Rossi2.7.2018 22:07reagovat

• Japonci

trcmano2.7.2018 22:00reagovat

při děkovačce to vypadalo, že spáchají hromadné harakiri :)

• uletr2.7.2018 22:05reagovat

Ani tým pražského přeboru nemůže dostat gól v poslední minutě zápasu po vlastním rohu. To je katastrofická chyba na jakékoliv úrovni a na MS v takovém zápase a po takovém boji, kdy je chvilka do prodloužení to je bude mrzet hodně dlouho.

• Brazílie:Belgie

standis2.7.2018 21:59reagovat

to bude bonbonek. Už se těším. A v závěsu Mbappe:Urugay. Další pecka.

• tommy17_2.7.2018 22:02reagovat

Snad to Belgie nějak ukope, vidět ve finále rádoby balerína Neymara by byl výsměch MS.

• pubi2.7.2018 22:10reagovat

Jako fanoušek Brazílie bych se po dnešku snad bál víc Japonců než Belgičanů. Strašně naivní výkon.

• standis2.7.2018 22:12reagovat

Asi tak. Jde strach z Lukaka, protože to, co dnes nedal už příště dá.

• uletr2.7.2018 22:15reagovat

Proti sobě bude mít ovšem daleko lepší hlavičkáře než jsou japonci. Thiago Silva, Miranda oba jsou ve hře hlavou hodně dobří. Japonci jsou malí, odstavíš je i tělem a tím dal gól třeba Fellaini na 2-2, první gól byla chyba brankáře a špatné postavení, nemůže dostat z takové pozice takový padáček hlavou i když to trefil dobře a šťastně. O 3 gólu netřeba mluvit, darovaný gól po trestuhodné chybě po vlastním rohu, kdy oni mají moře prostoru. Japonci hráli 70 minut super, pak se porazili skoro sami a k tomu Belgii vyšla ta dvě střídání.

• uletr2.7.2018 22:11reagovat

No dneska Belgie do 70 minuty nic extra, pak trenérovi vyšlo dvojí střídání, jinak by snad ani nepostoupili.

• Pavel Hapal

SuperFrankie2.7.2018 21:57reagovat

Trénuje Japonce podle všeho. Hapal san

• artaxerxes2.7.2018 21:58reagovat

Raději snad prohrát po penaltách, než takovým způsobem.

• TBCH112.7.2018 22:00reagovat

-1

• Moribundus2.7.2018 22:43reagovat

+1 co jsem právě udělal? Pochválil -1 a nebo negoval -1 na 0? Hmm?

• Komentátor Štěpán

artaxerxes2.7.2018 21:56reagovat

Musím s ním souhlasit - Asi jediný tým na MS, který když to nejde, tak je schopen začít hrát úplně jinak.

• tommy17_2.7.2018 21:59reagovat

Karoch by měl zkusit trénovat naši repre, vždyť on všechno víSmích

• artaxerxes2.7.2018 22:01reagovat

Karoch je parodie na komentátora - raději snad kopanec do kulí, než poslouchat tohohle dementa Úsměv

• Kulkozubý Tony 2.7.2018 22:00reagovat

Belgie hraje nejlepší fotbal ze všech celků účastnících se MS. Jen to proměňování šancí je opravdu žalostné, každý zápas 8 tutovek a nakonec se bojí o výhru s Japonskem do poslední chvíle.

• Chabix2.7.2018 22:02reagovat

Já jim už od prvního zápasu moc fandím a když prohrávali 0:2, tak jsem byl pomalu na infarktSmích

• Japonský roh

DaveACS2.7.2018 21:53reagovat

To je na pověšení kopaček na hřebíkSmích

• standis2.7.2018 21:57reagovat

Tomu, co to kopal, bych dal pár facek. Oni jsou o hlavu menší, nastěhují se do vápna a on tam pošle bochánek, který by si stáhnul i Liaro po 5 pivech.

• Japonský gólman

Elysir2.7.2018 21:44reagovat

Tomu říkám přivádět útočníky soupeře k zoufalství.... Co ten pochytá... ÚdivÚdivÚdiv

• standis2.7.2018 21:50reagovat

Lukaku není schopný nic dát, to je pak těžké.

• Elysir2.7.2018 21:53reagovat