Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tetteh

  preceptor116.6.2018 10:59reagovat

  Zdravím všechny rozumné diskutéry. Přidám svůj pohled na tento obchod. Něco málo už se napsalo, něco tu už i bylo naznačeno například dominikem27. Pokud se potvrdí moje informace, tak si myslím, že tento přestup bude v současné chvíli výhodnější pro Bohemku, jak pro Spartu. A škodní na tom nebudou ani lidé v pozadí tohoto obchodu, kterým Tetteh z velké části patří. Sparta kupuje nejistou budoucnost, hodně nejistou, Bohemka díky tomuto transferu na druhou stranu vytvoří osu mladých hráčů, kteří by ji mohli táhnout. Netvrdím, že to dopadne jak s Plzní v minulosti viz. odložení hráči Sparty, ale pokud dál bude fungovat spojení Hašek a Bohemka, tak by se mohla dočkat v blízké budoucnosti nějakého většího úspěchu. Stejně jako Dominik si nechám jména kompenzace pro sebe, ale moje zdroje uvádí více jak 2 hráče v rámci tohoto přestupu a nebude to s největší pravděpodobností jen o hráčích nových...

  • LukyACS16.6.2018 11:05reagovat

   Ano, vyměnili jsme hodně perspektivní hráče za jednoho neproduktivního a věčně zraněnýho útočníka. Ščasný přišel a už to maká.

   • captain_obvious16.6.2018 11:09reagovat

    Já se celkem děsím, koho tam pošleme. Podle mě by třeba Martin Hašek mohl mít zájem o Břízku nebo Wiesnera, což by mě teda štvalo. Ale na druhou stranu, jestli u těch kluků budeme mít zase nějakou klauzuli o levném zpětném odkupu, tak bych to tak černě neviděl.

    • preceptor116.6.2018 11:18reagovat

     Upřímně, tato jména se ke mně nedostala, i když by mě zájem M. Haška o ně nepřekvapil. Každopádně ne všechno, co půjde do Bohemky, budou přestupy. Sparta by ideálně chtěla všechno do Bohemky na hostování, Bohemka logicky všechno na přestupy. Ty mladý hráče by ještě zaplatit jakžtakž dokázala. Ono se to sejde tak nějak v půlce. Všichni víme, kteří hráči Sparty v Bohemce aktuálně působí na hostování či s nějakou to klauzulí o zpětném odkupu a Hašek rozhodně chce, aby tito hráči pokračovali dál a stejně tak Hašek ví, kteří mladí hráči Sparty by jim mohli pomoci zalepit děravá místa v sestavě nebo nezdvojená tj. útok, střední ofenzivní záložník a levý bek. A MiKa to fakt nebude :D

     • captain_obvious16.6.2018 11:23reagovat

      Pulkrab, Sáček, Civic easy Smích A F. Hašek.

      • captain_obvious16.6.2018 11:23reagovat

       Anebo možná spíš Zizu místo pytlíka.

      • preceptor116.6.2018 11:34reagovat

       S těmahle hráčema by Bohemka příští rok klidně mohla reálně hrát o horní TOP 5. Sparta by byla hodně hloupá, kdyby pustila první 3 hráče, ti by naopak měli dostávat v A-čku mnohem víc prostoru. Naopak F. Hašek je velmi pravděpodobnej a je to přesně ten případ na pomezí toho, jakou formu transferu si představuje Sparta a Bohemka.

       • Sendi16.6.2018 11:39reagovat

        Juliš a Filip Hašek jsou naprosto jasný, ale ten levej bek mi nejde do hlavy, jedině snad Dudl, ale ten neměl zrovna ideální sezonu :)

        • LukyACS16.6.2018 11:54reagovat

         Juliše bych klidně pustil, už je ve věku, kdy by měl Spartu gólově táhnout a na to v současnosti nemá. Navíc je pořád zraněnej. Za mě prodat. Haška bych si nechal. Ovšem pro něj je lepší, když půjde do Bohemky natrvalo a poroste. Sparta by mu zkurvila kariéru.

         • Sendi16.6.2018 12:35reagovat

          už to mam, ten levej bek to bude určitě Holzer :)

       • LukyACS16.6.2018 11:53reagovat

        Haška bude velká škoda, sice potřebuje zesílit, ale má dost velkej potenciál a v Bohemce půjde hodně nahoru.

    • hombre16.6.2018 11:25reagovat

     Tak jestli tam bude klauzule o zpětném odkupu, tak to není vůbec černé. Hašek ty hráče využije a hlavně budou hrát a nebudou leštit lavice, jestli na to budou mít. Klidně bych mu tam šupl 3-4 hráče. U nás to nejde, my chceme výsledky hned a ještě rozehráváme 2-3 hráče......

     Jinak Hašek by měl být u nás a ne v Bohemce, i když chtěl by být vlastně u nás? V tom chaosu?

     • captain_obvious16.6.2018 11:29reagovat

      Já bych tady momentálně Martina Haška nutně nechtěl, protože mám nějaký výhrady, ale do budoucna si myslím, že ho na Letné určitě uvidíme. Dokonce možná i na jiný než trenérský pozici.

      • hombre16.6.2018 11:34reagovat

       Jaké výhrady, jestli se můžu zeptat?

       Kdyby šel Hašek výš, možná by se začalo blýskat na lepší časy.

       • captain_obvious16.6.2018 14:24reagovat

        Já už to tady psal dřív, že jsem fanoušek Hřebíka a tím pádem i jeho učence Haška, ale mám pocit, že ta jejich myšlenka je postavit továrnu na hráče, která bude jako ve velkovýrobě vyplivávat jednoho stejného hráče za druhým + u nich vidím nechuť pracovat s hráči, kteří mají talent, ale mají svoji hlavu. Potom se může snadno stát, že budeš mít v týmu 11 hráčů, kteří rozumí taktice a vědí, co mají dělat, výborné presují, ale ze standardky dáš gól jednou za tři sezóny a v těžkých momentech to na sebe nikdo nevezme, protože to prostě nebudou mít v noze. Zatímco Schickové a jim podobní potáhnou repre, protože je vykopneme a oni přestoupí někam pod nějakýho trenéra-psychologa, kterej se z jejich ega neposere a bude s nimi umět pracovat.

         

        Prostě ten Hřebíkův styl mi přijde jako ”podvol se a slepě následuj, nebo běž do prdele, nemám na tebe čas”, což je blbost, protože někteří z nejlepších hráčů v historii byli problémoví, což je naprosto pochopitelný, když už odmala a pak v každé věkové kategorii vidí, že svoje vrstevníky převyšují o parník.

         

        Jinak nemám výhrady proti Hřebíkovi ani Haškovi.

  • Jarošík16.6.2018 11:23reagovat

   Ahoj, já tohoto hráče neodsuzuji, ale přijde mi náladovej a musí hooodně makat aby nezvlčel. Každopádně ja bych tohoto klučinu koupil, zkusil ho v létě v přípravě a když se nechytne, tak zpět hostovat tam kde to zná - Bohemka a posléze zpět do acs. Ono tenhle způsob by byl asi nejideálnější. Něco jak os Vukou, který pokdu se nechytne tak holt prodat.

   • preceptor116.6.2018 11:45reagovat

    Nejde jen o to, jestli je náladovej, ale i jakej má charakter. A to fakt nemluvím o hodnocení alá Konečného rentgen. Tetteh je výjimečně nadanej fotbalista, to co dovede on - zejména zpracování, technika vedení míče, pokrytí balónu - v lize v takové kvalitě nemá možná nikdo. Pokud si všechno sedne a bude zdravej, což bude hodně klíčový, tak se ve Spartě také moc dlouho neohřeje. Ale všímá si někdo i jiných věcí, než jsou fotbalové kvality či nedostatky? A že i těch nedostatků fotbalových má i Tetteh dost např. hlavičky, výběr prostoru, neefektivita v zakončení. Mnohem víc než tyto nedostatky mně vadí třeba to, jak se oslavuje, či spíš neoslavuje góly svých spoluhráčů. Podívejte se např. na vyrovnání Bohemky ve Zlíně v poslední minutě zápasu, pamatuju si to hlavně proto, že gól dával mladej Hašek. Reakce Tetteha je prostě divná. Toto sou věci, kterých si třeba já všímám víc než to, jestli mu vyjde či nevyjde střela nebo klička.

    • johnny116.6.2018 12:00reagovat

     Zajíci se počítají až po honě. Je potřeba ho vidět hrát za Spartu, dřív se nedá nic hodnotit. Třeba ho to v Bohemce nebaví a ve Spartě bude zářit, anebo třeba taky ne. Těžko teď říct. Dovedl bych si ho představit hrát jak s Pulkym tak se Šurym, každý z těch tří je jiný typ útočníka a to by mohlo být dobré.

     • preceptor116.6.2018 12:15reagovat

      To 100%. Tetteha neodsuzuji, spíš se zamýšlím na tím, jakým způsobem a jak detailně Sparta vybírá posily a co všechno o nich ví před podpisem smlouvy a co všechno pro ni je důležitý a co ne. Jak jsem psal v prvním příspěvku, myslím si, že tento přestup bude aktuálně výhodnější spíš pro Bohemku než pro Spartu ve smyslu posílení kádru jako takového. Každopádně pro Spartu by Tetteh mohl být terno v budoucnu, mohl by odejít za astronomickou částku. Hlavně ať se najde někdo, kdo se mu bude věnovat jak Hašek, je potřeba s ním pracovat nejen na tréninku, ale zejména po něm. Zdraví a hlava budou klíč úspěchu. Je to risk, ale i za tu cenu (hráči + cash) asi pořád přeci jen ještě akceptovatelnej. Pokud by měl střelecky úspěšnou následující sezónu, už by byl v rámci ČR nekoupitelnej .

      • johnny116.6.2018 12:50reagovat

       Mě tedy Ščasný ani Hapal přílišným optimizmem nenaplňují. O posilách rozhoduje jakási rada asi 7 lidí, což je totální nesmysl, protože se tím rozmělňuje zodpovědnost (o to asi jde) a Křetinský na to kouká a cáluje to.

 • Berounak16.6.2018 10:34reagovat

  Všechno nejlepší našemu ředitelovi!

 • Sparta

  robin16.6.2018 9:34reagovat

  Koukám Křetínský zavřel kohouty, takže se posilovat nebude. Zahustel, Frýdek, V. Kadlec, Vácha.. to je sestavička, tak snad to zase bude stačit na to pátý místo.

  • Bunda16.6.2018 9:41reagovat

   Včera jsem to tu psal.

   • Tashunka Witko16.6.2018 10:23reagovat

    Než coufalce jako Zoufal, to raději nikoho.

    Už teď máme problém zbavit se Holků, Váchů apod., přitom bychom potřebovali zeštíhlit mnohem více (Zahustel, Kadlecové atd.).

    Podařilo se nám akorát zbavit se Jiráčka a Lafaty, který nakonec skončil sám. Využilo se nenávistného prostředí k odstavení Mavuby a Mandjecka (btw. oba lepší než celý Kulhánek), ale zahustelovský plevel vesele přežívá.

    Losera Hapala na podzim vyrazí, až zase podělá vyhrané derby a co pak bude s tou sebrankou, kterou sem chce natahat z ligy.

    Český fotbal vychovává jen podprůměrné hráče a je vcelku sotva průměrný díky taktické svázanosti a silovému pojetí, které se v lize mění v tolerovanou zákeřnou hru plnou faulů.

     

    Dobré hráče s ciziny koupit neumíme a Češi jsou dřeváci, tak proč posilovat ?!

    • Tashunka Witko16.6.2018 10:26reagovat

     zzzzzzzzzzzz ciziny

    • captain_obvious16.6.2018 11:01reagovat

     Já jsem už teď zvědavej, kdo to po tom troubovi vezme. Kdo půjde dobrovolně pod toho čůráka trénovat tyhle Zahustely, Frýdky, Váchy a spol.

     • johnny116.6.2018 12:16reagovat

      Pokud bude dál SŘ Impuls tak se do Sparty nikdo nepožene, protože s ním se nikdo nesnese.

  • Dolikus16.6.2018 9:45reagovat

   Buď v klidu..v srpnu budem bez poháru i bez trenéra tak se něco upeceÚsměv

  • trcmano16.6.2018 9:52reagovat

   Hele a kde jsou ty velký posily z ligy co měly přijít do Plzně? Smích

   • Lobrock16.6.2018 10:11reagovat

    Uz uzavreli kadr smerem dovnitr a prisly samy velky posily - za tezky prachy - zadarmo :). Plzen v jarni tabulce skoncila az za nama a vse nasvedcuje tomu, ze to tak bude pokracovat.

  • Jarošík16.6.2018 10:14reagovat

   Věřím, že celkem 6-7 osob i s kluky z hostování přijde do acs během přípravy!

   • Tashunka Witko16.6.2018 10:26reagovat

    Tak z hostováni bychom mohli klidně přivést i 25 hráčů. Ale kdo bude hrát fotbal ?

 • Posily které by mi stačili

  Jarošík16.6.2018 9:32reagovat

  Za mě kdyby z HET ligy přišli:

  Radakovič - stoper

  Tetteh - útok

  Plšek - def. záložník

   

  Z hostování:

  Pulkrab - útok

  Vuka - křídlo

   

  Nákup z ciziny:

  Dimitrios Kourbelis - stoper

  PRAVÝ BEK ?????

  • robin16.6.2018 9:38reagovat

   Plšek defenzivní záložník? Král střelců druhé ligy 2016/17 a 11 golů v minulý sezoně. A Nitu by si dal v tom případě do útoku.

   • Bunda16.6.2018 9:41reagovat

    Plsek stoper! Smích

   • jakub231116.6.2018 10:27reagovat

    Plsek me taky dostal Smích

  • Jarošík16.6.2018 9:58reagovat

   ROBIN - BUNDA

   Jde vidět, že jste jen klasičtí odborníci z transfermarktu Úsměv

    

   Jednak Plšek v jun. repre hrával i stopera či def. záložníka, také tak byl brán a pod Hřebíkem tuto fuinkci vykonával a dobře. V Olomouci už ve druhé lize hrával 6tku, sice se vytahoval více dopředu ale až v lize začal hrávat na pozici skoro 10!

   Každopádně nevidím důvod ho mít jako def. záložníka, který má výbornou kopací techniku, rozehrávku i výšku a tvrdost.

   Ideální v acs jako rozehrávač a posouvač míčů dopředu pro Kangu a Stancia no a když by náhodou došlo ke zranění či výpadnu těch dvou, tak tu máme právě Plška. Tak že si ty kecy nechte někam jinam, když fotbal čekujete jen z intewrnetu Úsměv Až se někdy zajdete mrknout na fotbal a uvidíte, jak v Olmiku hraje, tak zjistíte že i na tu pozici 6 by se hodil náramně!

   Je to jako Stanciu na křídle. V repre tak normálně hraje a ejhle střílí mu to tam! Jen v acs každej odborník mele jak musí hrát ze středu!

   • Bunda16.6.2018 10:15reagovat

    Jojo Plsek udělá za sezónu 10+8 a ty ho dáš na DZ 😂 krásně bys využil jeho přednost - zakončení. Spi

    • Jarošík16.6.2018 10:29reagovat

     Budu se opakovat, acs chce dominovat ve hře i technice, což tento hráč splnuje, doma hrajeme více ofenzivně, tak že i tento hráč jako def. klidně může podporovat útok. Ale v acs by bral kdyby mohl být i jako def. hráč s choutkami do útoku. Každopádně to že tam měl 10+8 neznamená že to musí hrát i v acs! Stanciu má lepší bodování” a hodnocení jako křídlo než ve středu a o bejvalem jeho klubu ani nemluvím. Takové ty rádoby kecy že je to hráč který hraje tam a tak tam musí hrát i jinde, to si nech pro inter. odborníky. Já hrával roky hrot v útoku, vysoký, pomalý, ale technický” hráč. A přešel jsem do Hodonína a hrál jsem předstopera. A ejhle hrálo se mi tam daleko lépe než na hrotu!

     • jakub231116.6.2018 10:38reagovat

      Nesmysl srovnavat prvni ligu s amaterskyma soutezema..kdo j

      je trochu fotbalista, tak zvladne v nizsich soutezich odehrat jak utocnika, tak jak zy rikas predstopera

    • Tashunka Witko16.6.2018 10:36reagovat

     Po pravdě bych ten jeho výběr, až na Vuka, bral, byť Kourbelise si nějak nevybavuji a nejspíš jsem ho nikdy neviděl hrát. Ale při současné kvalitě obrany nejde moc šáhnout úplně mimo. Jestli hrál Plšek za děti DZ sice i ničem nevypovídá, ale pokud už musí být Čech z ligy, tak i když ho asi nepotřebujeme, on by byl nelepší volba, protože alespoň vypadá fotbalově, na rozdíl od v minulosti vytipovaných a vytoužených dřeváků typu Jugas, Coufal apod.

   • jakub231116.6.2018 10:34reagovat

    A co jako ze to hraval?? Uz to nehraje, protoze prisli na to, ze jako AM je mnohem platnejsi.. Kaderabek hraval taky kridlo, Skoda stopera...

   • captain_obvious16.6.2018 11:06reagovat

    ”Každopádně nevidím důvod ho mít jako def. záložníka, ...”

     

    Tos řekl úplně přesně. Sice to tvrdili i všichni nad tebou, ale tys byl vždycky hloupej, tak buďme rádi, žes na to vůbec přišel Smích

  • Jarošík16.6.2018 11:05reagovat

   Tak je jasné že porovnávat ligu a a nižší soutěže se nedá, ale jestli je to liga a nebo A třída, tak pokud přejdeš na psot, tak to jednoduché není ani v nižších soutěžích. Ale nikde se nedá vyvrátit že to není možné přetvořit hráče na jiný post nebo ho vrátit na psot který hrával!

   A ještě jedna věc. To že někde hráč hraje supr ofenzivně, neznamená že to musí hrát i jinde, každý má nějaký potenciál. Když přišel Stanciu do acs tak si ho nikdo na křídle nepředstavoval a podle mě tam hraje perfektně a já nevidím důvod proč by tam nemohl hrávat. Pokud přijde dobrý def. záložník s výškou a technikou, tak se Kanga posune do středu, on bude ten co bude posílat míče do všech stran a Stanciu bude ten, co bude hrát více z křídla a střílet ze standartek! No problém!

 • Článek acs - isport

  Jarošík16.6.2018 9:08reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/337845/heca-tetteh-a
  -to-je-zatim-vse-sparta-je-v-klidu-uz-nechce-preplacet.html

   

  Tak
  co na to říkáte???

  Osobně si myslím, že tu hodně zapůsobil Rosický, který si myslí a nejednou v rozhovorech říkal, že je třeba dávat šanci mladým a odchovancům z hostování + nepřeplácet hráče.

  Já si myslím, že čr střední a spodní kluby, díky třem top klubům, které za poslední dva roky rozjeli velké přestupy za velké částky, se uchýlili k tomu zvedat uměle ceny za hráče. Coufal je dobrý na čr poměry a čr ligu, ale reprezentace? Navíc za ty peníze co sel do sks to fakt pardon, ale ještě pár let zpět se u nás do sparty a sks prodávali hráči do 20 mio a to byly fakt hráči, nyní jsou to fakt palety!

  Popravdě, cesta koupit kvalitu z čr ligy je ok, ale ne za nesmyslně vyhrocené love.

  Radši mladíci jako Hašek, Drchal, Musta a spol vzít na zkoušku a třeba máknou jako tehda proti Interu!!!

  Z venku bych kupoval bud mladé kluky s perspektivou jako Plavšič, Civič a spol a nebo už opravdu esa - Stanciu, Kanga....

  Tak že za mě tohle co vedení řeklo je ok.

  Jediné co mě zaráží je to, že nemáme stále vyřešeného 100% pravého beka a pokud Kaya nebude 100% na delší dobu ok tak i stopera! Def. záložník může být do budoucna Kulhánek, ale trrošku mám pocit že zatím na to nestačí...

  • Jarošík16.6.2018 9:09reagovat

   Dále pokdu by nepřišli posily ze zahraničí a nenakupovalo se jak minule, tak mám pocit že acs půjde strategii, EL nás neprlí, bud projdeme nebo ne, hlavne stabilizovat základ a kádr a dát to dohromady tak aby byl titul!

   • ajosek16.6.2018 9:39reagovat

    Tak s trojicí Zahustel,Hovorka a Kulhánek,nejenže neprojdeme do EL ,ale v lize nebudeme ani do toho pátého místaOtráveníPo X letech zvažuji ,že si nekoupím permici,neb ten bordel a chaos nebudu podporovat.

 • Posily

  Alex199416.6.2018 8:04reagovat

  O co jde? Vzdyt se ti vraci x hracu z hostovani, kazdy z nich patril k nejlepsim ve svem tymu, takze bych jim sanci urcite dal...spis jsem rad, ze jeste nikdo nedorazil, nerad bych, aby to dopadlo jako minule, kdy jsme narychlo privedli treba Janka a vsichni vime, jak to dopadlo...jen at si potencionalni posily poradne proklepnou, budme trpelivy

  • lesmen16.6.2018 8:37reagovat

   ono totiz az ve 2 predkole vyletime s nejakym Ulambatarem, tak se sem pak vsichni strasne pohrnou...

  • artaxerxes16.6.2018 8:49reagovat

   Janko přišel loni jako první a pravděpodobně jako alternativa k Lafatovi - díky zranění byl dost dlouho nepoužitelný.

    

   A k hostováním - no že by byli všichni oporami si nemyslím - to platilo jen u Pulkraba, Civiče a Reitera. Na pozice, které nás nejvíc tlačí nezářil nikdo (DZ, PO) a řekl bych že vedení chce získat někoho, kdo by byl vůdce - kapitán. To od kluků na hostováních nejde získat.

   • pepinho216.6.2018 8:53reagovat

    Reiter se ve Spartě dlouho neohřejeÚsměv

  • Dolikus16.6.2018 9:43reagovat

   K nejlepším ve svém týmu? Aha..takže to máme maximálně Pulkraba a Civice. Zbytek je hodně s privrenejma očima. Nehledě na to, ze to co stačí na Liberec nebo Trnava nemusí vůbec nic znamenat. A co se tyče zmiňovaného Janka..jsem presvedcenej, ze kdyby dostal tolik prostoru co třeba impotentni Kadlec, tak to dopadlo úplně jinak.

   Nic..Zahustel-Costa-Stetina-Frýdek se osvedcili, takže vzhůru do Evropy.

 • DS

  Dynamo16.6.2018 7:58reagovat

  Tak ve Sportu shrnuli stokrát opakované větičky, že v jednání je Kourbelis ale Sparta nedá 3,5 mega, pak je tam v tabulce v jednání Bero Brabec a Tetteh.

  Nechybí typická frázička ”zdroj detailně obeznýmený s děním v klubu a že Sparta nechce po předchozí sezoně přeplácet hráče.

  Na efotbalu ale píšou, že se s Legií přetahujeme o Radakoviče.

 • Pohoda jazz

  lesmen16.6.2018 6:16reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/337845/heca-tetteh-a
  -to-je-zatim-vse-sparta-je-v-klidu-uz-nechce-preplacet.html
  ... vsak co se nervovat, my prece posilovat nepotrebujeme. S 5tym mistem asi zavladlo spokojeni, tak neni proc utracet, ono to zase nejak dopadne.

  • DJDriver16.6.2018 8:00reagovat

   To vis. Sportovni reditel je evidentne spokojenej s tim jaka byla sezona. Protoze za to mohl jen Stramaccioni, Hapal nemel pripravu, takze ted uz pujde vse jak po masle.

 • Nechapu

  jerry32116.6.2018 1:40reagovat

  Tak jsem se pobavil. Co to jsou za komentáře proboha??

  • jakub231116.6.2018 6:57reagovat

   Klucii se nudili pri patecnim veceru

 • Spirit

  orlosup16.6.2018 1:34reagovat

  Pamatuji si že na ofiko fóru se Spirit vždy stavěl na stranu kotle,podporoval výhradně české hráče,sem tam pronesl nějakou rasistickou urážku i na vlastní hráče,ze začátku se tak choval i tady a najednou otočil kormidlem o 180stupňů.to ti v tom kotli fakt dal někdo přes držku,jak už tu někdo psal nebo co za tím je jestli se můžu zeptat?ještě před 2roky by si měl na chaima úplně jiný názor a pravděpodobně by si byl jediný zastánce trolla mf17 nebo callin,atd.můj tip je že ti donášel Mareček a zahustel s frýdkem se ti na to vysrali.žiješ ve svým světě ideologie viz tvoje úvahy o fotbale i třeba politice,kdo má jiný názor než já je hloupej to je tvoje čecháčkovská mentalita

  • Nulatunji16.6.2018 8:19reagovat

   Naprostej nesmysl.

81567 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha