Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Gadži

  SuperFrankie28.5.2018 8:36reagovat

  Podle všeho Hovorka míří do Jablonce. Tohle nechápu. Vrátil se po těžkém zranění, na jaře se sice nepotkal s formou, ale určitě by byl přínosem. Snad k tomu nedojde... Místo něj bych vypakoval jiný frajery.

  • michal197028.5.2018 8:39reagovat

   Také s tím nesouhlasím. david je protřelý poháry, je to bojovník. Souhlasím, ale s tím, že ke konci hrál opravdu na NIC, ale myslím si, že hlavně chyby obrany pramení ze špatné hry útočné a záložní řady, kteří prostě balony neudrží a obrana je neustále přetížená a ta prostě vždy dělat chyby bude.

   • snytek28.5.2018 8:46reagovat

    Pokud si pamatuju Liberec v pohárech se stopery Hovorka - Pokorný, byli oba vynikající. Zdá se ale, že to je u obou pouze historie. Možná, že by mělo smysl hostování, kdyby se mu ta forma vrátila, ale z toho, co a jak odehrál u nás, se na to usuzovat moc nedá.

  • Bunda28.5.2018 8:41reagovat

   Hovorka odchází, Michal Kadlec zůstane.

   Sparta si zaslouží jít ještě víc ke dnu.

   • SuperFrankie28.5.2018 8:44reagovat

    Ale prosimtě.

    Michal Kadlec půjde. To víme oba.

    • Bunda28.5.2018 8:46reagovat

     Já to nevím. Kam jde?

     • SuperFrankie28.5.2018 8:46reagovat

      Ho vypakujeme někam.

      Se mi nechce věřit, že kdokoliv duševně zdráv by si ho nechal v kádru, když máš na jeho post čtyři lepší hráče.

      • Bunda28.5.2018 8:49reagovat

       Není kam. V lize ho nikdo nezaplatí.

       • SuperFrankie28.5.2018 8:52reagovat

        Mu prostě ukončíme předčasně smlouvu.

        Ať si pak dělá co chce.

        • victorlima28.5.2018 9:10reagovat

         Předčasně ukončit smlouvu nemůžeš, pokud s tím nebude druhá strana souhlasit. To mají určitě dobře ošetřené. Ještě k Hovorkovi. Mám ho rád , ale na druhou stranu musím říci, že teď dělá veliké chyby. Nevím, proč ho někdo nevyzkouší na DZ. Byl by o parník lepší než Kulhánek.

         • 13goat28.5.2018 11:55reagovat

          Proč bys nemohl??? Proste mu doplatíš plat.

     • rabac28.5.2018 9:49reagovat

      Pokud vím má MK smlouvu ještě na rok a když jí bude chtít dodržet zůstane stav stejný, nemůže on za to jakou mu smlouvu dali a v jeho věku a kariéře se objektivně nedivím, že třeba nepřestoupí, Hovorka v současnosti na S nemá a stejné chyby dělal i v Liberci, ale tam to tolik nevadilo.

  • CelticGirl28.5.2018 9:00reagovat

   Chapala bych hostovani, kde by se chytil po zraneni. Ve Sparte ns to neni cas, pravdou je, ze hral priserne, ovsem po tak vaznem zraneni se to dalo cekat. Furt ma nejakej potencial a prodat ho mi prijde jako dalsi chyba, ac chapu nespokojenost.. to jsem zvedava, koho na jeho misto privedou... a jestli odejde, chtelo by to aspon 2 stopery.

   • SuperFrankie28.5.2018 9:07reagovat

    Njn, jestli ho chce Hapal vyměnit za Lischku, tak to nechápu. Čísla má Hovorka lepší. Lischka, kromě toho, že na svůj věk je neobyčejně jistý ve vzduchu, není nic extra. Nezaujal mě.

    • CelticGirl28.5.2018 9:47reagovat

     Ja se priznam, ze jsem Lischku nijak nesledovala, vubec ho neznam. Jen kdyz mrknu na statistiky a fakt, ze ma odehrano 21 zapasu, tak si rikam, co se muze zlepsit u hrace bez zkusenosti.. Hovorka je v lize preci jen ostrilenejsi, navic zvykly na tlak ve Sparte, verim vic tomu, ze se rozehraje nez ze se chytne Lischka.. ale nechci ho odsuzovat. Zase je mladej atd.. pokud by nebyl soucasti vymeny, klidne at prijde.. spis by mi davalo vegsi smysl, kdyby tu byli oba, prip.se poslal Hovorka na pul roku do Jablek se rozehrat.. dik za charakteristiku.

   • Funin28.5.2018 11:03reagovat

    já už taky blbnu, člu slovo Chapala a říkám si proč komolí Hapalovi jméno?

  • captain_obvious28.5.2018 9:34reagovat

   Tvl tak teď mě mrzí dvojnásob, že jsem tady minulý týden nehodil svoji analýzu, proč půjde Hovorka stopro do Jablonce. Akorát jsem čekal spíš hostovačku. Neutrální

 • Off topic - berbr, pelta, mynar, svoboda

  blablabla28.5.2018 8:34reagovat

  Chci to hodit i na Vase stranky. Pokud to tu bylo, omluva.

  P.S. pro silne zaludky

   

  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/fotbalova-asociace-penize-z-loterii-pelta-berbr_1805280600_miz

 • ANO nebo NE - Hapal a vedení.

  Jarošík28.5.2018 7:11reagovat

  Asi každý řeší, pro č a kdo může za tuhle zpackanou sezonu.

  Asi se shodneme, že to je právě vedení, které přivedlo nekvalitního trenéra z Itálie a tím se vše odstartovalo. Peníze a clekově kapitál byl a je, ale šlo se špatnou cestou - trenér!

  Bohužel kamaráčovt ve vedení zůstal, ač tu je pan Rosický, tak holt ještě nemá takové slovo aby dokázal asi přehlasovat vlezřitku Ščasného a ten ancábl co tam nad ním je.

  Nevím kdo přivedl Hapala, ale když už tu je, tak se musíme smířit s tím, že tu zůstane asi i do zimní pauzy!

  Je to další z řad riskantních rozhodnutí, ale jako fanoušek sparty říkám:

   

  Hapla se mi jako trenér pro acs nelíbí, ani bych ho sem nevolil, ale když už tu je, tak musí dostat šanci jako jiný trenér. Přeci jen přebral tým v dezolátním stavu, nepřivedl si neboť to bylo v průběhu sezony, žádného svého hráče, který by hrál dle jeho taktiky a představ a tak je třeba věřit a kousat si nehty, zda tohle vše vyjde či to bude do další sezóny holomajzna jako byla tahle!

  Hapal v týmu zůůstane, asi by byl velký risk, znovu teď přivést nového trenéra, který nemá ani páru o lize, o hráčích acs a celkově o našem fotbale. Do zimy by se musel stotožňovat s ligou a týmem a na to není čas. Hapal by měl zůstat ač nejsem z toho rád, neboť týmu nijak výrazně nepomohl jen ustálil kádr a měl by si tak utvořit vlastní tým složený z hráčů které chce.

  Doufám, že si přivede těch 4-5 hráčů, které acs potřebuje - bek, stoper, def.zál. a útočník + hostování Civič.

  Poté to dát v létě dohromady a zkusit zázrak v lize i el!

  Pokdu to nevyjde tak doufám, že v zimě přijde extra třída eso na jeho pozici a halvně už se bude řešti třeba od října aby se rozkoukal v týmu a lize, jako to udělali v Plzni s Vrbou, který byl dva měs. před koncem ligy s týmem.

  Jsem zvědavý jaký máte názor na chybu vedení a Hapala pánové.

  Ale za mě ač nerad, tak by tu do zimy měl zůstat a ukázat dle svých posil, co v něm je! Do teď mi progres žádnej neukázal - jen individuality týmu!!!

  • rabac28.5.2018 8:14reagovat

   Hapal zůstane at chceme nebo ne, DK by musel být blázen a všem pro smích kdyby platil již tři trenery a to platí celý ansábl Stramy. Podle mne největší průser byl že Strama byl obchodník víc než trenér a natahalo se sem mnoho hráčů a většinou zdvojeně na jeden post a v tom se pokračovalo i nákupem dvou 10 Stancia a Kangy a celé jaro se zkouší jak poskládat mužstvo aby mohli hrát spolu a hlavně taky někdo bránit, oba dva jsou nadstandart, ale myslím, že hrát může jen jeden, jinak čekám při posilování méně nákupu hráčů přes agenty a hlavně nákupy s větší jistotou. Ještě se vrátím k současnému nákupu Stancia a Kangy, kdy vznikl názorový nesoulad Zdendy a TR zda mohou hrát spolu, Rosa vážně pochyboval.Raději měl zůstat ještě Rada než vzít Stramu, to a pochybné nákupy byla největší chyba DK, hráčů se budeme zbavovat ještě dlouho,přesně tak jak jsme někteří zde psali již od začátku.

   • Chabix28.5.2018 8:27reagovat

    Někde můžou hrát i 4 takhle typologický hráči vedle sebe a u nás nemůžou hrát ani na 2. To je takové klasicky českéSmích

    • Corwin28.5.2018 8:35reagovat

     a zvláště naši ligu, kde Sparta musí ubránit brejky a standardky, když tým funguje normálně, tak si soupeři z ničeho jinýho šance nevytvoří a po zbytek zápasu útočí do plných... Smích

    • victorlima28.5.2018 9:19reagovat

     Samozřejmě, že mohou hrát vedle sebe. Mělo by se to zlepšit až Stanciu nabere trochu kondici (bude-li mít o to zájem). Bez kondice zapadá do průměru. Ano excelentní exekutor přímých kopů, slušný střelec a kreativní nahrávač, ale pokud to není podloženo odpovídající kondicí, tak je ho jen půlka. Stanciu nebude nikdy bránící záložník. Kangfa naopak je toho schopen (bránění), avšak je limitován malou postavou. Přece nemůžeme nechat stát jednoho z tak skvělých fotbalistů. Zvláště když jich moc nemáme.

     • rabac28.5.2018 9:58reagovat

      Jediná možnost jak mohou hrát spolu je hra na jednoho útočníka a na 8 třeba M.Haška pak by to asi šlo, Hašek by to oběhal a vzadu jistil s DZ. máš pravdu, že by byla škoda aby jeden nehrál. Ještě k Stanciovi mimo kondice by neměl být dáván na křídlo to opravdu není post pro něj a nejde mu to dopředu a hlavně dozadu a na krajního obránce jsou tak hned dva hráči viz. Jablonec Zelený a Jovovič a Zahustel nevěděl kam dřív.

  • michal197028.5.2018 8:37reagovat

   Dobré téma k zamyšlení. Trenér nepředvedl zatím vůbec NIC.!! Na hru se nedá dívat a některé jeho kroky, střídání jsou velmi špatné. Jediným alibi může být jen to, že si opravdu nepřivedl žádné své hráče a přebral tým individualit s pár podprůměrnými hráči. Také kdo by měl prokázat kvalitu je pan Ščasný. Proč se přivedl Kanga a až následně se zjistí jaký je to netýmový hráč což opravdu je. Stanciu a Kanga nemohou hrát spolu!!!! Odnesl to Stanciu, který musel doprava a je tam poloviční. To jsou zásadní chyby pana Ščasného. Ten také přivedl pana Hapala, který zatím působí jako uplakaný alibista tvořící přehmaty a stále více dokazuje, že na Spartu osobnostně nemá. Jen maličkost, vždy střídal do zápasu Vatajela a nikdy to nic nepřineslo, neuvěřitelně slabý hráč a také díky němu a Zahustelovi jsme málem dostali v Jihlavě na konci vyrovnávací branku. Tým je plný prcků a to je špatně.

   • Shaemi28.5.2018 8:52reagovat

    Ale hovno. V Barceloně hráli vedle sebe Xavi a Iniesta, v Bayernu hrají Robben, Müller, James Rodríguez a Ribéry. Všechno je jen organizaci hry. A v tom Hapal plave.

    • Shaemi28.5.2018 8:56reagovat

     A hodne je to i o defenzivnim zaloznikovi. Kulhánek na to zatim nema.

  • snytek28.5.2018 8:40reagovat

   Setrvání Hapala má plusy i mínusy. Plus - zatím mohl dělat skutečně jen hasiče, teprve v nové sezóně se může ukázat, jestli má nějakou trenérskou filozofii a jestli ji dokáže realizovat.

   Mínus - pokud měnit koncepčně trenéra, tak se to musí udělat teď. Jinak zase budeme v psychické křeči v čase od soboty do úterka shánět kohokoliv, kdo bude ochoten do toho brajglu vlézt.

   Za mě ANO nechat Hapala, jen s Zdenálem se nějak nemůžu smířit

  • victorlima28.5.2018 9:42reagovat

   Já si vůbec nejsem jist, že přebral mužstvo v dezolátním stavu. Ten poslední Stramův zápas proti Brnu se sice nevyhrál, ale herní projev byl o třídu lepší než v sobotu na Bohemce. Nemyslím, že Strama byl kdovíjaký trenér, ale už poněkolikáté tvrdím, že on špatné posily nepřivedl. Vždyť ještě teď se plno místních odborníků těší na návrat Mandjecka a nechápe odstavení Mavuby (i já). Kayu zde mnozí na rozdíl ode mne hodně chválí. Moc by se nám teď hodil útočník, jako zadarmo získaný Janko, který dostal třeba oproti V.Kadlecovi minimum příležitostí. Rovněž Biabianiho jsme nesmyslně odstavili a jsem skálopevně přesvědčen, že lepší pravý kraj nemáme a dlouho nebudeme mít. TBCH se zatím nepovedl. Věřím však, že v něm něco dřímá, je třeba to však probudit. Další hráče pokud vím si už Strama nepřivedl. Z těch dalších letních posil se uplatnil především Štětina. Ostatní hlavně Vuka a Civič jdou za bývalým sport. vedením. Podle mě oba ty přestupy byly nesmyslné i když o Civičovi jsou zde lidé přesvědčeni, že bude spasitelem. Tento optimismus zdaleka nesdílím.

   Trochu si odporuješ, když tvrdíš, že sem přišlo moc hráčů a chceš přivést min. dalších pět.

   Hapal vedl tým v jedenácti zápasech. Vůbec by mi nevadilo, kdyby třeba dva prohrál a byl vidět, nějaký posun v kvalitě hry. Zatím je to spíš horší než lepší a proto nejsem přesvědčen, že Hapal je ten pravý. Bude jen další z řady trenérů, který vbrzku opustí nedobrovolně Spartu s ostudou.

 • Hapal

  Paspartu28.5.2018 6:34reagovat

  Důvěra s vykřičníkem. To je naprosto přesně vystiženo.

   

  Jeho styl trénování, ale hlavně systém střídání je poněkud zarážející.

   

  No zkrátka už teď je asi projebaná sezona 2019.

 • Vedeni nebylo nadseno

  lesmen28.5.2018 6:05reagovat

  s vyberem Hapalovych pripadnych posil na dalsi sezonu, no potes koste, to asi budou zazraky...

  • Tyrrael28.5.2018 7:02reagovat

   A které si vybral?

 • No

  Boskovic28.5.2018 3:23reagovat

  Vlhkej sen ,ale co ja mam rikat ,jsem jen hrac.

  https://1drv.ms/u/s!AlBXj0Rl95sXlk647GbPXCbxGLbq

   

 • Felix

  Boskovic28.5.2018 3:10reagovat

  Felixe Pas nevo bych rad videl ,otázkou však je zda-li by to nebyla pro nej v nasich podmínkách jen další stace za honitbou za prachama a byl prospesny pro tym ,ale to necham na jiných.

  • lidoop28.5.2018 8:24reagovat

   Tak zaprvé nevím, na základě čeho tě přesvědčil, že má na Spartu. V Hoffenheimu nehraje, nastoupil akorát asi do deseti zápasů v regionální lize za béčko. A zadruhé pochybuju, že by vůbec bylo reálný ho sem dostat. Je to kmenovej hráč Dortmundu, ale až do června 2019 hostuje v Hoffenheimu.

   • Boskovic28.5.2018 15:21reagovat

    Vim ,ze je to matros BVB. K věci. Videl jsem ho na zivo a nemyslim si ,ze by byl horsi nez stavajici hraci na jeho pozici. To co se deje v Hoffe je kapitola sama pro sebe. Z meho pohledu posila ,ale do hlavy mu nevidim.

 • Půjdu blít

  prospartu27.5.2018 23:45reagovat

  https://www.facebook.com/ISPORT.CZdeniksport/photos/a.411990674920.175831.125957534920/10156386598974921/?type=3&theater

  • Kulkozubý Tony 27.5.2018 23:52reagovat

   Těším se na novou sezónu, to nemohu říct.

  • Spartabus27.5.2018 23:52reagovat

   Jestli myslíš téma: Sparta podržela Hapala, tak to nejsi sám. Smutek

 • Šural

  leodas1227.5.2018 22:43reagovat

  Tak Šural pravděpodobně na odchodu. Jinak si totiž nedokážu jeho nominaci do repre vysvětlit.

  • restari27.5.2018 22:45reagovat

   Proč? Dostane delší volno než ostatní a začne přípravu později, tohle je běžné i ve světě při takových nominacích. Odchod by byl asi překvapením, zrovna u něho.

   • leodas1227.5.2018 23:11reagovat

    Myslel jsem to jinak. Nominace, aby se ukázal v repre, nasbíral starty a navýšila se cena a zájem o nej. Jinak si jeho nominaci při nedokážu vysvětlit. V minulosti to tak bylo napřed. u Dropy nebo Frydka, kdyz začal strašit odchodem a byl najednou nominované, i když predtim půl roku skoro nehrál. Jarolím je tím vyhlasenej.

    • restari27.5.2018 23:25reagovat

     Psal, že má ještě rok smlouvu ve Spartě, takže ten případný zájemce by musel být daný už teď a v kontextu toho co letos Sparta hrála jako celek i na jaře, tak moc nevím o jakého našeho hráče by měl být nějaký větší zájem, ale překvapení se občas stávají to je fakt.

  • alen28.5.2018 9:20reagovat

   No srovnávat nominaci do repre s Frýdkem je dost neomalené. Někdo to musí vydřít, jiný se tam dostanou jinou cestou. Pokud sleduje někdo, co se ve Spartě děje, takovou blbost nemůže napsat. Někdy pochybuji o tom, jaký vlastně fanoušek Sparty je. Plivali na Lafatu…. Napadali Radu atd., že vedení dělá fatální chyby o tom ani nebudu psát. Urážet hráče, který i přes svá zranění nás vytáhl z toho nejhoršího, nehraje na sebe, aby se prosadil a vynikl, hraje týmově- to řada hráčů ani nechápe co je kolektivní hra. Plzeń vůbec nemusím, poslední zápas ukázal to, co našim drahým hráčům chybí: Krmenčík nahrál i když byl v golové pozici a pak to dorážel... Reakce některých tzv. fanoušků je urážení hráčů co pro nás něco dokážou, tím nemyslím jen Šurala.

   • leodas1228.5.2018 12:27reagovat

    Tak se asi zase můžeš uklidnit a zkusit napsat něco, co bude reagovat na to, co jsem napsal. Nebo nejsi schopny pochopit dva řádky textu? Plivu tam někde na Surala? Jen jsem napsal, ze jeho aktuální forma není podle mě na repre, a proto si myslím, ze jeho nominace jen potvrzuje spekulace o přestupu.

 • Par postrehu

  petr13727.5.2018 21:05reagovat

  k tomu, co tu bylo napsano. Vesmes souhlasim, ale doplnil bych z meho pohledu zasadni vec a to je zoufala defenziva - zdaleka nejde jen o braneni standardek. Za uz cca 30 let, co fandim Sparte, nepamatuju, ze by si proti nam kdejaky nymandi chodili sami na branu a meli za zapas klidne i 4-5 golovek. Duvodu vidim nekolik - zoufaly braneni vsech nasich obrancu. Jedinej kdo umi branit je Costa (ma svoje blikance), jinak je to silenost, Zahustel a Hovorka nemaj smysl komentovat, Kaya propada v soubojich - ok, mozna kdyz vydrzi zdravej, tak se vyhraje, Stetina je mizernej pozicne, pres Frydka by odcentroval i Liaro po 5 pivech. V tyhle souvislosti mne fascinuje vase styskani po Mavubovi. Kdyby byl na hristi misto Kulhanka, tak sice mame lepsi vystavbu, ale souper ma jeste o 2 golovky vic. Dalsi duvod je, ze z ruznejch duvodu mizerne brani vetsina zalohy: Stanciu nema fyzicku, Kanga nema disciplinu, Plavsic propada, Ben Chaim na to uplne sere. Takhle to zkratka nejde. Ja sice taky chci koukat na hezkej fotbal, ale musime se odrazit od zasadniho zlepseni defenzivy. Ze bychom vyhravali tenisovejma vysledkama, totiz moc neverim.

  • Kamenovic27.5.2018 21:06reagovat

   Naopak musíme zlepšit ofenzívu, výstavbu, a budeme vyhrávat 5:2 a hotovo. Na brání seru.

   • petr13727.5.2018 21:13reagovat

    Ja bych se nezlobil, ale nevim nevim😊. Pokud bychom chteli vsazet na totalne ofenzivni kartu, tak musime koupit opravdovyho bombardaka do utoku.

    • LukyACS27.5.2018 21:15reagovat

     Přijde Tetteh.

     • Kamenovic27.5.2018 21:24reagovat

      Víš o něm něco?

      • dominik2727.5.2018 21:34reagovat

       Já myslím, že nám včera ukázal, co od něj tak nějak můžeme očekávat. Viděli jsme, proč je tak ceněný. S ním v útoku nemá soupeř ani chvíli klid. Blbě se brání, blbě se přes něj rozehrává.

        

       No a taky ukázal, proč nedává moc gólů. On má neustále tendence zabíhat si spíš do křídelních prostorů. Být jeho trenérem, chtěl bych od něho asi o něco přímočařejší projev, nebo bych z něj udělal třeba podhrot.

   • Enkoff27.5.2018 21:50reagovat

    Kdysi se hrál systém s 5 útočníky. Centr forward, dvě křídla a dvě spojky. V podstatě jako v házený. Musel to být krásnej fotbal a výsledky 5:2 byly na denním pořádku. Chodilo 30 tisíc lidí. Pak si někdo vzpomněl, že by byl o lepší, kdyby se dostávalo míň gólu. A teď je z toho peklo, kde všichni útočníci (rozuměj křídla a podhrotovej Stanciu) musí taky bránit. A pak chybí vepředu. Takže to Kanga musí zaseknout a čekat.

    • restari27.5.2018 21:57reagovat

     A není náhodou chyba trenéra, že jasně podhrotového hráče Stancia zabíjí na kraji zálohy stejně jako jasného útočníka V.Kadlece? Na to ani nepotřebuješ trenérskou licenci, aby jsi tohle rozluštil a oni tam hrají zápas co zápas. Kdyby to Stanciu nezachraňoval standardkou nebo občas dobrou přihrávkou, tak už tady nadáváme co to na kraji máme za průměrného hráče. On tam je prostě poloviční stejně jako V.Kadlec a naši trenéři s licencemi a trenérskými kurzy to stále ne a ne pochopit. Opravdu si myslím vést to někdo odsud a skládat sestavu a i systém hry, tak to horší být nemůže, což je velká ostuda pro ty licencované trenéry a rádoby odborníky v čele se Ščasným. Škoda, že to nejde na nějakou dobu minimálně zkusit a porovnat vedení klubu těmi co tam jsou a pak pár lidmi odsud. Byl bych na to srovnání vážně zvědavý. O střídáních tam jsem přesvědčený, že by to bylo daleko lepší, protože ta máme tragická dlouhodobě, stejně jako reakce na průběh zápasu. V podstatě žádný, stále to samé od začátku do konce a modlit se, že se někdo individuálně prosadí.

   • Enkoff27.5.2018 21:50reagovat

    Kdysi se hrál systém s 5 útočníky. Centr forward, dvě křídla a dvě spojky. V podstatě jako v házený. Musel to být krásnej fotbal a výsledky 5:2 byly na denním pořádku. Chodilo 30 tisíc lidí. Pak si někdo vzpomněl, že by byl o lepší, kdyby se dostávalo míň gólu. A teď je z toho peklo, kde všichni útočníci (rozuměj křídla a podhrotovej Stanciu) musí taky bránit. A pak chybí vepředu. Takže to Kanga musí zaseknout a čekat.

   • Enkoff27.5.2018 21:50reagovat

    Kdysi se hrál systém s 5 útočníky. Centr forward, dvě křídla a dvě spojky. V podstatě jako v házený. Musel to být krásnej fotbal a výsledky 5:2 byly na denním pořádku. Chodilo 30 tisíc lidí. Pak si někdo vzpomněl, že by byl o lepší, kdyby se dostávalo míň gólu. A teď je z toho peklo, kde všichni útočníci (rozuměj křídla a podhrotovej Stanciu) musí taky bránit. A pak chybí vepředu. Takže to Kanga musí zaseknout a čekat.

    • Enkoff27.5.2018 21:56reagovat

     Jejda, pardon, to mělo být jen jednou

  • dominik2727.5.2018 21:17reagovat

   Už jsem psal dnes ráno, že to, jak Bohemáci snadno pronikali do šancí ve druhé půli, přičítám hlavně té nesmyslné rošádě při střídání Zahustela, kdy se udělala změna na třech klíčových defenzivních postech najednou. Do té doby mi přišlo, že i Hovorka už byl zpátky ve formě a celkově tam toho Tetteha jakž takž dokázali udržet na uzdě. On sice nedává moc gólů, ale uhlídat ho jeden na jednoho je jedna z nejtěžších věcí v lize. Frajer s tak vysokou koncentrací kvality po technické i silové stránce snad v Česku ani není.

    

   Ve druhé půli už jsem měl pocit, že ta obrana vůbec neví, co má hrát.

   • Kamenovic27.5.2018 21:25reagovat

    ”Jakž takž” bych zdůraznil.

    • dominik2727.5.2018 21:28reagovat

     Tak do šance se dostal jen ze standardky, kdy tam z mého pohledu mohl být Frýdek rád, že rozhodčí moc neřešil, jak Tetteha držel. Jinak Tetteha aspoň drželi celkem daleko od brány.

   • restari27.5.2018 21:35reagovat

    Místo Zahustela měl přijít normálně záložník nebo útočník a nechat vzadu jen tři obránce - Costa, Frýdek kraje, Hovorka střed. A ne tam Hovorku na kraj a ještě tam stáhnout Kulhánka v tom byl ten chaos. Tři obránci by tam byli a všichni na postech, které jsou zvyklí hrát. Systém vzadu na tři se normálně hrává a i my jsme to hrávali, tak nevím čeho se báli, kdy jsme navíc potřebovali vyhrát a remíza nic neřešila. Dát Hovorku na kraj, kde nehrává a ještě dozadu vrazit Kulhánka, kdy potřebujeme vyhrát to je na odvolání trenéra hned v průběhu zápasu. Za Zahustela měl přijít hned do druhého poločasu klidně útočník k Šuralovi, stejně jsme potřebovali vyhrát, případně krajní záložník třeba Biabiany a na hrot vysunout Ben Chaima. Jsme prostě moc podělaní i v naší lize, kdy navíc nebylo co ztratit.

  • restari27.5.2018 21:31reagovat

   Víceméně souhlasím se vším, chce to být prostě na všechny daleko přísnější a nastavit ve Spartě daleko větší měřítka na hru a to znamená, když někdo bude hrát opakovaně špatně a bídně, tak není možné, aby další zápasy zase hráli ti samí hráči. Tohle jde tak v klubech, kde další lidi skoro ani nemají, ale ve Spartě? Už to je na tom tragické, ti hráči pak ani nemají motivaci na zlepšení, když berou dá se říct všichni dost velké peníze a hrají stále dokola, hlavně ta obrana. Tam to chce konkurenci jako sůl a hráči jako Frýdek nebo Zahustel už se prostě zlepšovat jen tak nebudou, jejich strop je pár vyvedených zápasů na celý rok a to je prostě na Spartu málo. Stanciu nemůže hrát pravidelně kraj zálohy - jemu se tam povedlo pár akcí nebo poločas v derby, ale většinu zápasu je tam neviditelný a už jen proto, že to není žádný hráč na běhání tam a zpět, tak ho tam nejde stavět pravidelně. S tímhle musíme více operovat, občas na nějaké překvapení soupeře, ale ne zápas co zápas. Potřebujeme přivést kvalitní křídla - jen Plavšič je málo a ostatní nemají formu nebo na to celkově moc nemají, jiní jako V.Kadlec se tam hodí ještě méně než Stanciu. Kulhánek potřebuje taky konkurenci a nejen v podobě Sáčka, případně v znovuzrození Váchy. To je prostě málo. Proto posila i tam, stejně tak do útoku. Jen Šural je málo - V.Kadlec z formy, Drchal na dlouho zraněný a Pulkrab je velký otazník, navíc hráč dost závislý na hře týmu a přihrávkách do vápna, sám toho moc neudělá. Zahustel, Frýdek rovnou odchod ze Sparty, stejně tak M.Kadlec, Vácha. Hovorku si nechat jen pro případ, kdyby moc posil nepřišlo, pokud přijdou, tak pustit taky. Do obrany to chce hned několik posil, protože tam není jistý vůbec nikdo a to jsme viděli porovnání jen s naší ligou. O Evropě ani nemluvíme.

  • waaw27.5.2018 21:36reagovat

   Vicemene se tu vsichni shoduji. Potrebujeme 3-5 lidi a jeden z nich je trener. Jinak posty jsou jasny, jen je tu spor, zda potrebujeme dalsiho utocnika nebo ne. To zalezi na tom, zda prijde Tetteh a zda bude okamzite pouzitelny

   • restari27.5.2018 21:42reagovat

    Potřebuješ útočníka, nemůžeš mít přece dohromady jednoho. Drchal dlouho zraněný, V.Kadlec momentálně zraněný a dlouhodobě z formy k tomu. Pulkrab ani nehrál u nás. To chceš stavět Šurala zápas co zápas a modlit se, že mu to půjde? Nebo tam postavit někoho z juniorky?

  • MF1727.5.2018 21:36reagovat

   Máme tu samé zahraniční techniky, ale bohužel líné na krok.

80968 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha