Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sionko

  Jarošík17.4.2018 6:22reagovat

  Tak asi jsem nečetl jen já článek na isportu, kde Sionko jakož to další sparťan se opírá o posily ze zahraničí.

  Trochu mi to již připadá jako hon bývalých hráčů acs na tyto hvězdy!

  Popravdě? Nemyslím si, že by se někdo měl vozit po Stanciovi nebo Kangovi, oba zahráli jak v derby tak s Viktorkou brilantně!

   

  • Funin17.4.2018 6:58reagovat

   hmm a prej by měli jít mládež trénovat bývalí hráči jako Jirka Novotný nebo Zdeněk Svoboda, tak nevím.

  • Jarošík17.4.2018 7:05reagovat

   Já si prostě nemyslím, že je třeba v acs mít jen sparťany, určitě by bylo fajn, kdyby cizinci měli chut se učit Českya tak nějak se dát jako parta dohromady, ale na druhou stranu pokud clovek chce mít Evropsky tym, tak bez cizinců to nepůjde a popravdě, kdyby se koupil kvalitní stoper a jeden bek aspoň, tak je to dneska úplně jinde. Acs má kvalitní zálohu, jakš takš útok na ligu a chce to jen doplnit stopera a beka, když se poštěstí i jeden útočník, tak to bude valec....

  • lidoop17.4.2018 7:21reagovat

   Silonko se samozrejme nevyvaroval jedovatych poznamek na Kangu, spartansky srdicko je podle me dneska uz prezitek - temer zadnym evropskym klubu, na jehoz uroven bych se chteli dostat, nestavi na odchovancich, ale v jednom s nim souhlasim. A to, aby kostra byla z hracu z CR, videl bych to na 4-5 chlapu a zbytek cizinci. A hlavne, aby tu kostru tvorili silny infividuality, ktery dokazou ten tym spravnej strhnout a vyburcovat. To ze soucasnych hraci splnuje asi jen Sural, mozna Hovorka, ale ten je po navratu na spartu uplne mimo, navic cim dal horsi. Zbytek jsou takovy tichy trubky.

   • trinact17.4.2018 7:35reagovat

    Na úroveň kterého klubu bychom se chtěli dostat?

    Pro Spartu je aktuálně nejlepší srovnání se Salzburgem, přeci jen i geograficky, mentálně...

    • hombre17.4.2018 8:33reagovat

     Tak Salzburg je jinde, jak akademií, systémem, koncepcí, začleňování mladých, hodně cizinců - mladých a vše se to připravuje k A týmu. Letos to v lize celkem válcuje.

     U nás je to hodně jiný, vlastně skoro úplně naopak....

     • trinact17.4.2018 8:41reagovat

      Ano, ale Salzburg by měl být pro Spartu nějaký benchmark, mustr jak dělat fotbal.

       

      Podívej se, Salzburg vlastní skrze jiný subjekty Mateschitz, na Rakouský scéně podobný kalibr jako Křetinský.

       

      Salzburg má fungující akademii, to by na Spartě mohlo fungovat také, například za přestupové částky a platy Kayi a Ben Chaima už mohla stát top akademie.

       

      Salzburg má fungující systém posouvání do A týmu skrze Liefering, i toto by mohlo ve Spartě fungovat a mohlo, nebejt geniálního Svobodovo plánu.

       

      Salzburg má rozsáhlý scouting v Africe, Asii.. v tomto Sparta nemusí být tolik pozadu, v tomto směru se snažíme.

       

      Salzburg si na svůj provoz vydělává sám, stačí se podívat na jejich přestupovou historii za poslední 2-4 roky. Celkem rakety.

       

      Tohle všechno JE MOŽNÝ i na Spartě, prostředky jsou, z prostředků uděláš zázemí a ze zázemí ti bude fungovat klub. Po tom co bude fungovat klub přijdou výsledky, finance i fanoušci. Přitom stačí tak málo, aby to na Spartě dělali malinko profesně schopnější a vyzrálejší lidé.

      • LukyACS17.4.2018 9:03reagovat

       Naprosto souhlasím, Salzburg ale i třeba Basilej(letos se jí sice v lize nedaří, ale furt je to TOP celek) by pro nás měly být vzorem toho, kam bychom měli směřovat.

        

       Když Red Bull koupil Salzburg, tak to také zkoušel cestou drahých nákupů a nikdy tudy cesta nevedla. Vyhráli xkrát titul a do v LM vždycky vybouchli.

       Teď se zaměřili na vybudování špičkové akademie, kde je hodně propracovaná koncepce a už teď to plodí ovoce.

        

       Přesně takhle bych chtěl, aby fungovala Sparta, aby získávala to nejlepší z českých mládeží, ať ti talenti stojí, co stojí a pak aby se přiváděli hráči do akademie z regionů na které se zaměříme.

       Už jsem tu psal dřív, že Křetínskýmu hodně vydělala naše mládež a nevrátil tam nic. Bylo ideální tam po odchodech Schicka, Krejčího, Brabce... reinvestovat peníze a budovat za to zámeí, případně i přívest hráče.

       Ovšem Křetínský to rozházel za italskej realizák, Chaima, Kadlece, Kayu a další. Teď je půl miliardy v trapu.

        

      • LukyACS17.4.2018 9:07reagovat

       Jinak už vidim Křetínskýho, jak se pro takovej projekt nadchne a za půl roku, kdy bude SParta třeba 4. v lize bouchne do stolu, přivede třeba Chovance a začne stavět zase na dědcích Smích

      • hombre17.4.2018 9:10reagovat

       Asi bych to lépe nenapsal, vlastně bych to lépe určitě nenapsal.

       Co jsi napsal, jsem v podstatě napsal i já, ale hůř. Sledoval jsem Rakouskou ligu hodně, ale poslední roky už není čas, skoro nevidím ani Spartu Neutrální.

       Ty to vidíš reálně jako já. Jejich regionální liga má větší kvalitu, neż naše 2 liga. Vše u našich hranic, je prošpikované našimi hráči - z 1 i 2 ligy jdou do regionálních lig v Reichu. U nás se vše podřizuje A týmu, tam to dělají trochu jinak, no.

       Já byl teď u nás 2x na 2 lize, na týmy, co hrají lepší střed. Byl to otřes, je to špatný a není tam nějaká cesta ven. Pak jsem byl i za kopečky o třídu níž a to byl jiný frkot, bohužel...

       U nás v ČR chybí kvalitní vedení a ve Spartě obzvláště, tady to ani fungovat nemůže. Jak jsem Danovi přál, tak vidím, že on nás vede stále do větších sraček, měl by to prodat někomu, kdo tomu bude chtít dát řád a nějakou dlouhodobou koncepci a ne se mlátit od jedné zdi k druhé....

     • LukyACS17.4.2018 9:05reagovat

      Máš pravdu, u nás to nefunguje, ale kdybysme chtěli, tak se u nás dají nastavit podobné věci. Ale bohužel to má Křetínský na salámu.

    • lidoop17.4.2018 9:22reagovat

     Ano, např. Salzburg jsem měl na mysli. Popřípadě se v jistým směru inspirovat Östersundem.

   • Jarošík17.4.2018 8:06reagovat

    lidoop........naprostej souhlas Úsměv

    udělat kostru okolo čr hráčů - Šural a spol a k tomu kvalitní cizince. Ale kde sáhnout po kvalitní kostře sparťanů, kteří budou patřit do základu - Krejčí, Brabec, Kucka, Šural, pak Štetina....a kolem nich vystavět cizineckou kvalitní legii!

    • lidoop17.4.2018 9:29reagovat

     Já neříkám nutně sparťanů - třeba Křejšího ani Brabce bych tu nechtěl - spíš jsem měl na mysli špičkový hráče z ČR, který jsou charakterově natolik na výši, že budou pro klub dejchat, i když budou mít ambici třeba za dva roky přestoupit do Bundesligy. Zaměřit se jen na sparťany by nebyla dobrá cesta, většinou se tito hráči po letech v zahraničí přišli akorát vyprdět a spíš klubu uškodili, než pomohli.

   • model17.4.2018 8:07reagovat

    A to je prave ta nejvetsi chyba, myslet si furt, ze jsme nejakej evropskej top klub Vztek my potrebujem naopak pokoru (neplest si s priposranosti), makat, udelat titul a aspon se do LM dostat... zatim jsme sesty v prumerny lize za Olomouci a Libercem Neutrální

    • Jarošík17.4.2018 8:43reagovat

     Ale prd!

     Jaká pokora, pokud chceš, aby se hrála Evropa tak s čr hráči to určitě nebude! Bejvávalo, ale ta doba je dááávno pryč. Stačí se podívat co s čr hráči dokáže v Evropě Plzen! Pokud chceme být na tom stejně jako třeba Salzburg RedBull, tak máme co dělat, aby jsme s acs do 3 let mohli hlásat, že hrajeme o finále EL a máme Evropský tým!

     Olomouc i Liberec půjdou postupně dolů! Prostě pokud chceme mít kvalitní Evropský tým který bude fakt dobrej, tak bez cizinců to nepůjde!

     Základ čr hráči - kostra kolem Šurala a k nim fakt kvalitu z ciziny!

     • Enkoff17.4.2018 8:55reagovat

      Doby, kdy Sparta byla All stars týmem česka je pryč. Dneska se to drobí do Plzně, Slavie a Sparty, navíc provinční kluby radši prodají hráče ven, než do Sparty. Možná, kdyby se z těch 3 týmů sestavil zase nějaký All stars, pak by to mohlo fungovat. Ovšem takhle to bez cizinců nejde a nepůjde. Kvalitní scouting, manažer, kterej je schopnej to řídit a vůle jít nastolenou cestou. Jinak se to tu bude plácat dalších x desítek let mezi (nedejbože i za) Plzní a Slavií

  • LukyACS17.4.2018 9:04reagovat

   Kamarádi Marka Víta by měli mít zakázáno mluvit do médií.

 • Instat index

  K0F116.4.2018 23:34reagovat

  Teď se omlouvám za svou špatnou paměť, ale kdo tu psal, že dostal možnost nahlédnout pod pokličku I. indexu? Dominik?

  Já jen jestli mi někdo dokáže smysluplně říct, co přesně Hovorka proti Plzni dělal, že je druhý nejlépe hodnocený ... mě to prostě hlava nebere. :)

  • Chabix17.4.2018 0:07reagovat

   Já viděl derby a byl jsem z toho trochu zmaten. Nerozuměl jsem výpočtům toho indexu. Třeba Stanciu měl ve druhé půli vyšší index než v první, kdy dal 3 góly, i ostatní statistiky mi u něho neseděly. Jako kdyby to měl obrácený. Největší propad oproti první půli měl Kanga, kazil spoustu přihrávek a nevyhrávala souboje, že měl podobný index za obě půle jsem taktéž moc nepobral. Zajímavý údaj byl i o směrování přihrávek. Třeba Zahustel hrál dopředu přímo. Frýdek preferoval křížné pasy. Lafata nebyl nijak výrazně špatný ani dobrý. Neseděl údaj o držení míče s tím, co bylo prezentováno v TV.

    

   Osobně mi ten rozbor přišel nedostatečný. Jsou tam sice hezky rozebrány typy přihrávek, jejich směr, adresáti. I co se týká soubojů a odebíraní míče, ale tak jak se to prezentovalo na webu, že se tam měří kvalita akcí atd. - Tak mi tohle přijde nedostatečné. Něco jako pohyb, bloky hráčů, prostor hry, náročnost situací atd. tam vůbec není nijak vyjádřeno. A nějaký diagram hry hráče, kdy byl hodně ve hře a kdy se nezapojil, mi přijde naprosto nedůležitý.

    

   Jestli je tu někdo z těch, kdo to taky mohli vidět a má na to jiný názor, tak mě múže opravit. Já byl z toho ale trochu zklamán, i když zajímavé údaje by se tam našly.

  • Chabix17.4.2018 0:08reagovat

   A ano byl to Dominik.

  • johny5417.4.2018 1:05reagovat

   Me by zajimalo co delal spatne, krome toho ze prohral asi dva souboje ktere si vybavim. Z jednoho padl gol, to je fakt.

 • Posily

  Elysir16.4.2018 22:20reagovat

  Ať chtějí v létě kupovat koho chtějí, tak jedno jméno zákonitě nesmí vynechat!!!! To jméno samo o sobě je zárukou úspěchu. Věřím, že všichni sportovní fanoušci a odborníci vědí, o kom je řeč ;-)

  • tommik16.4.2018 22:21reagovat

   Jemelka?

  • DaveACS16.4.2018 22:41reagovat

   R E I T E R !

  • marek00716.4.2018 22:44reagovat

   Tetteh

  • LukyACS16.4.2018 22:45reagovat

   Vondrášek

  • pubi16.4.2018 22:47reagovat

   Střeštík.

  • Tashunka Witko16.4.2018 22:54reagovat

   Kopic, Krmenčík, Bořil, Ngadeu, Deli, Coufal, Kerbr, Trávník, Masopust, Krejčí a Skalák.

   • prospartu16.4.2018 22:55reagovat

    někdo z nich to možná bude Smích Že by Trávník?Údiv

   • tommik16.4.2018 22:57reagovat

    Ládík Krejčí♥ Záruka kvality.

    • prospartu16.4.2018 22:58reagovat

     Ofsajd garantován Úsměv

    • FANDA730716.4.2018 22:59reagovat

     ...a ofsajdov

  • K0F116.4.2018 23:06reagovat

   Tomasso Řepka.

   • K0F116.4.2018 23:07reagovat

    Teda Tommaso. Úsměv

  • Shaemi16.4.2018 23:17reagovat

   Vozihnoj...

   • Fanoušek z Liberce 16.4.2018 23:20reagovat

    VozábalSmích

  • Chabix16.4.2018 23:33reagovat

   Jovovič

  • K0F116.4.2018 23:38reagovat

   A pozor - nevrací se náhodou v létě SuperMario? :))

   • asgard3317.4.2018 0:57reagovat

    No proč ne,taková skálopevná dvojka Holek-Hovorka bude chloubou novodobé Sparty.Pak už jen postačí rozeslat srdečné pozvánky do našeho vápna všem Škodům,Krmenčíkům,Bakošům,Wágnerům,Doležalům a budeme zbaveni zbytečných starostí o nějaké evropské poháry.

  • Enkoff16.4.2018 23:44reagovat

   Chuck Norris

  • ajosek16.4.2018 23:46reagovat

   Berbr!Smích

  • Elysir17.4.2018 0:06reagovat

   Jsem velmi zklamán úrovní vašeho sportovního přehledu... Je přece nad slunce jasnější, že největší hvězdou, která zahraje cokoli a kterou v létě musíme bezpodmínečně získat, je STR!!!!!! Úsměv

   • pubi17.4.2018 0:15reagovat

    Doteď to byla celkem sranda. Dík.

 • Sestava na Jabka

  ajosek16.4.2018 22:16reagovat

  Jak to Zdenda s Hapalem poskládá?

 • Hapal v dohránu

  prospartu16.4.2018 21:32reagovat

  Už vidět ten jeho výraz je vtipný, chudáka ho tam umučej.Smích

  A ještě hrál s Pivarníkem v Dukle, výsledky oba nic moc Smích

  • prospartu16.4.2018 21:55reagovat

   Je to venku, Hapalovi volal sám Ščasný,když končil Strama, je to jeho kůň.Otrávení

    

   • ewzen16.4.2018 22:05reagovat

    Právě si objevil Ameriku

   • trcmano16.4.2018 22:08reagovat

    A kdo jiný by mu měl volat? Kasík? Smích

   • tommik16.4.2018 22:12reagovat

    Kdo jiný by měl asi dovádět trenéra než sportovní ředitel? A jestli máš vůči němu averzi, tak nechápu proč. Přišel do rozmr*aného týmu po těch neumělech a už se dá na ten fotbal koukal, čekám na příští sezónu, až bude moct mít i on svoji přípravu a dovést svoje hráče. Klobouk před ním dolů, co z toho ho*na za pár týdnů dokáže vyždímat.

    • prospartu16.4.2018 22:24reagovat

     Co z toho hovna za čtvrt miliardy dokáže vyždímat? Držím mu palce jako každy spartan, ale zatím podle mě moc nepřesvědčil. Naopak mě štve Ščasný jeho kecáním do sestavy a střídání.

     • Kulkozubý Tony 16.4.2018 22:34reagovat

      Kdyby z toho ”hovna” udělal jakýkoliv zahraniční trenér za 5 zápasů 7 bodů tak už se mu kupuje další zpáteční letenka. Hapal má to štěstí, že je to Čech a že upřednostnil (chtěl) poctivé žrouty trávy v podobě Váchy před zkurveným židem, tím se nesmazatelně zapsal do srdcí všech ”kovaných” sparťanů. To pak najednou výsledky nikoho nezajímají. A to přitom i zmrzlinář měl lepší bodový zisk v prvních 5 zápasech než kolabo Ščasný-Hapal.

      • prospartu16.4.2018 22:37reagovat

       Ano, ale to tady jaksi nikdo nevidí. Všichni zaslepení tím, že je bílý a upřednostnuje české hráče.

       • ajosek16.4.2018 22:42reagovat

        takže návrat ke smrádkuVztek

       • trcmano16.4.2018 22:45reagovat

        Nita, Kanga, Stanciu, Plavec, Biabiany, Vata, Costa.. Češi jak poleno..

        • prospartu16.4.2018 22:50reagovat

         Kdyby měl na tyhle posty české hráče, věř, že by raději hrál s nimi. Neutrální

         • trcmano16.4.2018 22:55reagovat

          Smích

          • prospartu16.4.2018 22:58reagovat

           Ani neumí anglicky, tak je jasný, že by mu voněl víc Hušbauer, Dočkal, Krejčí...Úsměv

         • tommik16.4.2018 22:56reagovat

          Místo Nity může hrát Bičík, místo Kangy nebo Stancia může Frýdek, tak nemel blbosti.

      • tommik16.4.2018 22:41reagovat

       Ty vaše zastávané kopyta nic nepředvedly, tak nevidím důvod je neodstavit... zahraniční trenér tu byl a posral, co mohl (vypadl z poháru, Evropy, prohrál derby, proti Plzni). Hapalovi věřím a i odborníci se shodují, že Spartě je prospěšný. Vy to vlastně ale z TV a novin víte lépe přece, jak to všechno je.

       • prospartu16.4.2018 22:44reagovat

        Nebuď hnusný ;)

        Ital to sice nedovedl do zdárného konce, ale ukázal, co se dělá špatně, posadil důchodce Lafatu, MiKu, odstavil Váchu, máme díky nemu lepší zázemí, protože nám ukázal, jaké to je v zahraničí. Bohužel výsledky nebyly, ale mělo se pokračovat v zahraniční cestě, ne uhýbat zpátky do československého rybníčku.Neutrální

        • tommik16.4.2018 22:49reagovat

         Však Hapal opět začal používat Bibiho, postavil Plavce a poslal na tribunu nekopu Chaima, skleňenku Kayu a odstavil Mavubu, protože začal stavět odchovance mladého, vždyť to je to, kvůli čemu to pořád plačete, že nevyužíváme mladíky. Kadlek Michal bude chodit jen pokud bude Frýdek vykartovaný a Lafatu staví na poslední minuty, kdy i Lafata se může do 16ky hodit.

         • prospartu16.4.2018 22:52reagovat

          Hoď si na heurece do porovnání kvality Mavuby a KulhánkaÚsměv.

          • tommik16.4.2018 22:55reagovat

           A vyjede, že si radši nechat Kulhánka, který se bude neustále zlepšovat.

           • ajosek16.4.2018 23:15reagovat

            jo a jak to víš? Zatím narozdíl od Mavuby předvedl leda tak hovno!!

            • Fanoušek z Liberce 16.4.2018 23:21reagovat

             +1

             Nechal bych ho někde hostovat

             A Rio na plac

       • Kulkozubý Tony 16.4.2018 22:58reagovat

        Čím je prospěšný prosím tě? Já teda žádný herní rozdíl mezi podzimem a jarem nevidím, jedině v tom, že už nám nefunguje ani dvojice Štetina-Hovorka, na kterou se dalo na podzim v některých momentech spolehnout. Zatím to tedy vypadá, že odstavení kopyt vede ke skvělému 6 místu a v příští sezoně si můžeme hrát tu naší ligu a MOL Cup s ryze českou skvadrou, protože se nám na nějaký příchod všechny posily tak maximálně vyserou, a současné odejdou, když zjistí jak se tady s nimi zachází.

     • tommik16.4.2018 22:43reagovat

      Na to, že mu kecá do sestavy není žádný důkaz a to, že to tu vyplodí nějaký Sranda, tak to není zdroj.

      • prospartu16.4.2018 22:46reagovat

       Má temer vzdy pravdive info, a já bych tomu i věřil. Vždyt Ščasný lže, kde může. Arogancí uplně srší.

       • tommik16.4.2018 22:53reagovat

        Tím, že si vybrečí sestavu od nějakého hráče, kterého otravuje tak ho bereš jako důvěryhodný zdroj? Tu sestavu si u hráčů taky na ig dokážeš vyškemrat. A nemyslím si, že by hráči šli ven s takovými informacemi, že Ščasný zasahuje trenérovi do střídání nebo sestavy.

        • prospartu16.4.2018 22:56reagovat

         Myslíš? Stačí být v lepším kontaktu s hráčem a víš toho rázem více ;) ;-)

 • Dohráno plus

  LukyACS16.4.2018 20:39reagovat

  Bude tam Hapal, jsem spokojenej.

  • Srdcař Plavšič16.4.2018 20:46reagovat

   Já jsem spoko, že nás trénuje.

   • LukyACS16.4.2018 20:55reagovat

    Spokojený Hapal, spokojený fanoušek.

  • Shrekson16.4.2018 20:47reagovat

   Tak to si musím nahrát..😂

  • trcmano16.4.2018 20:58reagovat

   Řepka v Tiki taka je víc Úsměv

  • pubi16.4.2018 21:12reagovat

   Má náhubek?

 • U21

  Kulkozubý Tony 16.4.2018 20:04reagovat

  Je tu nějaký fanoušek, který sleduje U21 a řekl by mi jak dneska hráli Hamdi s Rističem?

  • kartagos 216.4.2018 20:08reagovat

   Oba hráli velmi dobře ..Ristič dal branku a Hamdi myslím na dvě nahrál...Opomíjení Rističe nechápu .

   • tommik16.4.2018 20:41reagovat

    kdyby jsi viděl zápas, kam nastoupil, tak by jsi pochopil, byť to bylo na krátkou dobu.

    • Kulkozubý Tony 16.4.2018 20:55reagovat

     Tak zrovna hodnotit ten zápas do kterého nastoupil nemá cenu. Ristič je prvotně levý bek nebo střední defenzivní záložník, rozhodně ne ofenzivní křídelník na kterém to utkání odehrál. To je stejné jako kdyby jsi dal Plavšiče na beka a chtěl od něho výkon hodný této pozice.

    • kartagos 216.4.2018 21:19reagovat

     viděl jsem zápas, kde nastoupil . Nehrál svůj post a rozhodně zklamal míň jak jiní protěžovaní .A to ani nemluvím o jeho zápasové pauze a malém sehrání . U mě je to kluk, který má budoucnost .

  • Enkoff16.4.2018 23:51reagovat

   Viděl jsem. Hamdi je hroznej hračička. Jestli je takovej pořád něco se chtěl jen předvést to nevím, ale někdy to bylo na úkor efektivity. Ristič si na DM odvedl boje, navíc dal gól. Myslím poctivá práce. Alternativa za Kulhánka myslím ok

 • Co takhle nová Sparta

  Sparťan(k)us16.4.2018 19:42reagovat

  Van Breukelen-obrana-R.Koemann,Stam,Nesta,Roberto Carlos-záloha Poborský,Nedvěd,Cruyff,Rosicky-útok Vialli-Klinsmann.Mohl by je Křéťa vzbudit a začít nový projekt.Úsměv

 • Zahustel

  robinkuha16.4.2018 19:24reagovat

  Možná jsem v menšině, ale mně se včerejší výkon Zahustela líbil, tradičně silný na míči a nadstandartní přehled ve hře, hraje dobře dlouhodobě, už od zápasu se Slávií, tedy až na tu malou chybu v závěru. Konzistentně dobrý.

  • pepinho216.4.2018 19:26reagovat

   nic moc trolling, dávám 1/10

  • Sparťan(k)us16.4.2018 19:28reagovat

   Silný na čemZoufalství,na jeho místě bych radši viděl obránce Bayernu Mnichov a j jedno jest-li hraje za dorost Mnichova,nebo žáky.

  • dominik2716.4.2018 19:29reagovat

   Dvakrát špatně odvrátil míč rovnou do šance Plzeňákům a prohrál (respektive úplně vynechal) souboj před druhým gólem domácích. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale fakt nechápu, jak se někomu takový výkon mohl líbit.

    

   Já bych se spíš zastal Davida Hovorky. Kdyby jeho souboj s Řezníkem před prvním gólem byl posouzen jako útočný faul, což se klidně mohlo stát, a kdyby po jeho pěkném pasu na obranu Šural zvolil lepší řešení a dal gól, tak by tu byl Hovorka nejspíš vyzdvihován.

   • hombre16.4.2018 19:31reagovat

    Jj, kdyby Smích

    • dominik2716.4.2018 19:34reagovat

     Tak v tomhle případě to ”kdyby” není podáno stylem ”kdyby vzal míč na své polovině, prokličkoval až k bráně a dal gól”.Úsměv Tady jsme u toho, že jedna situace pro něho dopadla celkem krutě, protože Řezník z něj div ten dres neserval, a ve druhé tak nějak zaniklo, co udělal skvěle, protože se ten moment nakonec nijak nevryl do paměti fanoušků.

     • hombre16.4.2018 21:13reagovat

      Tak držel ho, ale to nemůžeš brát jako faul, udělal to chytře, to se dělá často. To už byl víc faul asi minutu před našim prvním gólem - myslím Hubník tam někoho srazil a pak hlavičkoval a Nita chytil.

      Takových faulů je mnoho a my to dělali, děláme a dělat taky budeme. V lize v každým zápase několik. Třeba Bohemka s Plzní....

   • Mates16.4.2018 19:35reagovat

    Ten gól nebyl jediný kiks Hovorky. Například se nechal u lajny pěkně vyškolit Kolářem a byla z toho nebezpečná standartka a tohle on dělá opakovaně.

    • dominik2716.4.2018 19:40reagovat

     Ano, tohle byl slabý moment Hovorky, to souhlasím. Přijde mi, že jemu především nesvědčí takové ty situace, kde se hodně přetlačuje a šermuje rukama. Tady si častěji počítá netakticky, ale na tom by se zrovna asi dalo zapracovat. Podle mě by měl být trpělivější, nepřistupovat k soupeři tak natěsno.

     • pubi16.4.2018 20:01reagovat

      Souhlas. Podle mě by se měl přetlačovat maximálně s Lafatou na střídačce.

      • dominik2716.4.2018 20:13reagovat

       Tak teď má čtyři žluté, takže se proti Jablonci může přetlačovat tak akorát na tribuně. Nicméně že by mi Costa, Kaya nebo Michal Kadlec přišli lepší, to zrovna ne.

       • Shrekson16.4.2018 20:26reagovat

        Nechápu jak může někdo hodnotit Kayu? když nic neodehrál, že je že skla je věc druhá..😕

        • dominik2716.4.2018 20:31reagovat

         Ano, odehrál toho minimum, přičemž o další šance si zrovna neřekl. Kdybys takhle poslal do hry někoho z dorostenců a on udělal tolik chyb, tak se tu objeví příspěvky ve stylu, že s mladými to hrát nejde...

          

         My na jednu stranu můžeme omlouvat, že když už nastoupí a zahraje tužku, tak je to tím, že se vrací po zranění. Jenže jeho angažmá ve Spartě je samé zranění nebo vracení se po zranění. Samozřejmě mu to nemůžeme vyčítat, ale stejně tak se kvůli tomu nebudu tvářit, že ho chci do základní sestavy s tím, že nebýt těch zranění, určitě by hrál lépe...Úsměv

         • Skopi16.4.2018 21:28reagovat

          Vazne regulerni magor. Hovorka udela v nekolika zapasech za sebou tolik kiksu ze se to neda ani spocitat ale toho hajis. Kaya nebyl zdravej celou dobu co tu je a tak se nikdy nemoh poradne dostat do tempa ale toho tu budes fenovat.

   • majtin16.4.2018 20:17reagovat

    Jo, zrovna jsem to tu chtěl večer napsat, ať se každý podívá na tu situaci před gólem Plzně na 1:2, Hovorka ani nemohl vyskočit, jak ho Řezník držel a když od něho odběhl, je vidět jak má stažené triko z ramene. Ale to jsou věci, které se Plzni dlouhodobě tolerují, daleko víc než jiným týmům, už několik let.

    • majtin16.4.2018 20:17reagovat

     To video: https://tv.isport.blesk.cz/video/4922922/plzen-sparta-hovorka-neuhlidal-reznika-
     a-ten-po-rohu-snizil-na-1-2.html

  • Fanoušek z Liberce 16.4.2018 19:42reagovat

   Buď jsi slepý, nebo ses díval na jiné zápasyNeutrální.

  • Chabix16.4.2018 20:58reagovat

   JJ jsi v mikro menšiněSmích

  • Enkoff17.4.2018 9:02reagovat

   Tak to lituju tvoji soudnost. Stačí se podívat i jen na sestřih. Brutální chyba u gólu, nepovedenej odkop, kterým totálně zavařil a způsobil další zmatek. Nechal vystřelit Limberskýho, hlavička ve vápně nad sebe, čímž nahrál Kolářovi na střelu. Prostě ten chlap byl na vyhazov !!!

 • Mach

  pepinho216.4.2018 17:39reagovat

  Dnes bude na Seznamu rozhovor Mádla s Machem.

  • standis16.4.2018 18:08reagovat

   kouknul jsem, dobrý rozhovor.

  • Berounak16.4.2018 18:15reagovat

   Todle neni forum svobodných ovčanů

   • Srdcař Plavšič16.4.2018 18:32reagovat

    Ani Tipsport tu nemá svoji buňku.

78103 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha