Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Křetínský

  Sendi30.5.2018 15:45reagovat

  Zaráží mě jedna věc. Ščasný v tom podcastu řekl, že Křetínský nechce uvolnit velké finance na posily, z toho rozhovoru jasně vyplynulo, že po poslednim fiasku do toho jednak nechce nic moc navíc nasypat a že příchody se budou do značný míry odvíjet od toho, kolik hráčů a jak prodáme - za mě v týmu neni žádný dostatečně zajímavý zboží, o které bychom mohli přijít a zároveň dobře vydělat, snad Ben Chaim. Co mi ale připadá absurdní je, že z tý situace majitel nevyvozuje vůbec žádný personální důsledky...Můžeme říct, že tim důsledkem byl odchod Stramaccioniho, JENŽE třeba příchod Stancia s Kangou rozhodně nebyl levnej a dobrý umístění z toho taky neni...

   

  Názor pod čarou - Požár měl dostat stejnou pozici jako Ščasný a výsledky by byly diametrálně lepší, o tom vůbec nepochybuju, ten člověk je špičkovej odborník a jeho odchod potvrzuje, že pokud někdo není něčí kámoš, tak ve Spartě nemá vůbec žádnou šanci uspět a šance, že bude někdo něčí kámoš a do toho bude mít fantastickou odbornost je bohužel minimální...

  • restari30.5.2018 15:50reagovat

   Protože by Křetínský opět musel hledat nějaké nové lidi a do toho už se mu asi moc nechce, pokud to není vyloženě nutné, taky jich neběhá zrovna všude plno v naši republice. Takže si raději dokola podrží Kotalíka a kamarády, kteří vlastně dohromady neodpovídají za nic i kdyby Sparta byla poslední. Vymění se trenér, odvolá se pár lidí, kteří nejsou pro ně tolik důležití a mastí se to dále. Při tomhle vedení klubu je pak opravdu marné i kdyby tam sypal miliardu každý rok, což ostatně sami vidíme. Peníze nejsou všechno a my jsme bohužel v naší lize ten zářný příklad.

   • LukyACS30.5.2018 16:01reagovat

    Jako nové lidi? Stačí 1 člověk, kterému bude důvěřovat a ten si postaví týmy pod sebou. Jenže jak znám Křetínskýho, tak by vybral Ščasného a ten do vedoucích pozic Hejkaly a další trafikanty

    • restari30.5.2018 16:05reagovat

     On důvěřuje ovšem Kotalíkovi, který je jeho kámoš a asi prakticky tím pádem neodvolatelný člověk a ten je pod ním ten hlavní. Pak to máš všechno těžké. Stejně jako je asi neodvolatelný ten Dušan Svoboda nebo jak se jmenuje a taky je v úzkém vedení Sparty, opět kámoš Křetinského. Tam je ten hlavní problém, že tihle lidi tomu moc nerozumí, opakují stále stejné chyby a Křetínský jak je chytrý člověk v podnikání a i jinde, tak není schopen dupnout a vyvodit takové důsledky z klubu, že odvolá i je. Prostě si nechce znepřátelit kamarády, jako to dělají někteří i jinde v jiných odvětvích. Pak na to prostě dojíždíme jako klub. Kamarádičkování opravdu často dělá i neplechu.

     • LukyACS30.5.2018 16:09reagovat

      Jenže Kotalík reálně nemá žádné pravomoci. Křetínský se jednou vyspí tak, že chce mezinárodní tým a zahraničního trenéra. Druhý den se zamiluje do Ščasného a vrátí se spíš k tuzemské cestě.

      • restari30.5.2018 16:18reagovat

       Pokud to tak je, pak je to ovšem i jeho velká chyba. Ono i ta Sparta je vlastně podnikání a on jako chytrý člověk v jiném oboru by snad měl rozpoznat co se dělá neustále špatně nebo nejde jednou říkat to a za chvíli něco jiného a pořád dokola. To napadne i laika a amatéra doma na gauči a vidíš, že o tom se tady bavíme roky. Musí to přece napadnout i tyhle lidi, pokud ne, tak jsou tam blázni asi všichni, jinak to nazvat už nejde. Opravdu si troufám říct dát někdo ročně 600-700 mega na chod klubu pár lidem odsud, tak tu Spartu prostě hůře nepovedou jako tihle odborníci. Bohužel to nejde minimálně na ten rok vyzkoušet.

  • captain_obvious30.5.2018 15:55reagovat

   Dyť to ten pitomec sám veřejně řekl. Nevím to slovo od slova, ale v zásadě to bylo něco ve smyslu - přece si do Sparty nebudu tahat lidi, kterým nemůžu stoprocentně důvěřovat. A jaký schopnosti mají jeho top kamarádi, kteří mají jeho naprostou důvěru, vidíme po celých cca 15 jeho veleúspěšné vlády. Nekňuba Svoboda je top bafuňář ve fotbale a ani neví jak. A nikdo jinej taky neví, jak takovej trouba může vládnout lize.

   • Sendi30.5.2018 16:04reagovat

    Je úplně normální, že do klíčovejch pozic dosazuje lidi, který zná, to funguje úplně všude, ale děje se to obvykle kvůli tomu, že znáš dotyčnýho schopnosti, jinak se na takový pozici headhunt dělá fakt složitě, ale co už neni normální je, že si nedokáže zhodnotit, že ten člověk nakonec dělá práci napíču...Třeba specielně ten Svoboda, to je tak viditelnej diletant, kterej za sebou nemá jediný, byť diskutabilně, dobrý rozhodnutí, že fakt nerozumim jaká síla ho tu drží...Kotalík alespoň sem tam předvede nějakej skill ve vyjednávání apodobně, ale tenhle trouba? Tomu bych nesvěřil ani rešerši hajzlpapíru...Vrcholovej vole manažer Křéťa...

    • captain_obvious30.5.2018 16:13reagovat

     No, jako já mu to ve finále neberu, že tam ty klauny přivedl, ale jak tam mohli vydržet takových let, když výsledky jejich práce jsou nula nula nic a ještě si z toho největšího paznehta ze všech, kterej klub nenávratně poškodil svojí úchylnou touhou po moci, která vyústila ve zrušení Béčka ve prospěch jeho zbytečný soutěže a umělého prodlužování jejího chabého života, udělá svýho korunního prince a hlavního zákulisního hráče, tam mám fakt pochybnosti, jestli on sám není náhodou po lobotomii.

    • captain_obvious30.5.2018 16:13reagovat

     Jinak všechna čest Kotalíkovi, taky měl slabý momenty, ale přijde mi, že pro klub udělal víc dobrýho za tu chvíli než Svoboda za x let.

  • Jarošík30.5.2018 15:55reagovat

   Požár má zkušenosti, ale že by byl špičkový šéf, tak o tom bych polemizoval. Své ukázal jak na lavičce áčka tak v kanceláři při nákupech a strategii áčka! Za mě ok, necht jde klidně do Brna!!!

   Peníze majitele chápu, nasypal do toho mraky peněz a nevyšlo to. Ale když si vezmu že může klapnout případný prodej Kadeřábka, Vaclíka, Dúbravky, tak procenta z těchto přestupů a celkově peníze z těchto přestupů by mohli dělat i to, co Viktorka získa za základní skupinu LM!!!

   Vidím to tak, že sparta nakoupí hráče z ligy za menší peníze: Tetteh, Jemelka nebo Radakovic, vezmou zpět hráče z hostování - Pulkrab, Civič, Vuka a až poté, pokud se ujme nějaký hráč z týmu nebo procenta z prodeje hráčů v cizině, tak se bude acs poohlížet o talenty či hráče v Evropě Úsměv

   • Sendi30.5.2018 16:00reagovat

    Jenže Požár právě viditelně nikdy nedostal adekvátní podmínky pro práci, třeba Ščága přišel a je okamžitě králem úplně všeho, o tom se Požárovi ani nesnilo...

   • restari30.5.2018 16:02reagovat

    Tím by popřeli opět svá slova vyřčená nedávno. Internacionalizace klubu a získávání drahších posil směrem ke kvalitě. Pokud to za rok zase změníš, začneš zase s něčím jiným, pak zase a pořád dokola, tak to je přesně ten kruh v kterém se točíme. My prostě i když máme ty peníze, tak vůbec nevíme co by. Tím střídáním trenérů jako na běžícím páse to je stejné.

   • Majklll30.5.2018 16:31reagovat

    jak jsi správně napsal výše - přestupy a procenta z těch co uvádíš budou tak do 150 mega - Plzen dostane za základní skupinu 400 nebo kolik, což je zásadní rozdíl..

 • Deratizace

  MF1730.5.2018 15:38reagovat

  Si fakt myslíte, že Bilic je nějaký lepší trenér? Vždyť s WH nic nedokázal. Navíc odvolat trenéra po tom, co tu musí po tom taliánském ho*adu uklízet tady ten chlívek!

  Jsem rád, že Ščasný se to tu snaží úspěšně deratizovat ty taliánské letní havěti (Chaim, Janko, Mavuba, Bibi, Mandjack, Kaya).

  Super, že odchází Mavuba, MiKa, Chaim, Kaya, Holzer a vrací se Vuka, Pulky, Dao a VAŠON zůstává <3

  Jinak jak tu někdo psal, ani slovo proti Frýďasovi, když hrál na podhrotu, tak jsme díky němu porazili Inter 3:0, tam si ho podle mě začal Real sledovat.

  • restari30.5.2018 15:41reagovat

   Jaká je konkurence v Anglii a u nás? To nejde jen tak lehce říct, že s někým nic nedokázal, tak je to špatný trenér. Prostě porovnání hrušek a jablek dohromady. A proč Ščasný úspěšně nederatizuje i čechy, kteří oproti těm cizincům, kteří přišli, tak hrají tužku roky? Na to nějak není odpověď a rozhodně M.Kadlec nebyl jediný.

   • Moribundus30.5.2018 16:11reagovat

    Já myslel, že vy dva jste jedna bytost. Hmm.. buď jsem se sekl v úsudku a nebo že by schizofrenie?

  • Tyrrael30.5.2018 16:03reagovat

   Inter jsme porazili 3:0 kdy?

   • prospartu30.5.2018 16:04reagovat

    vidí asi do budoucosti

    Smích

 • Soupeři EL

  Clif30.5.2018 15:24reagovat

  Tak už máme přibližnej odhad možných soupeřů a pokud si s náma bude osud zahrávat, tak můžeme nachytat docela zajímavý jména už od 2. kola. Ale to 4 předkolo, jak je zatím provizorně vyplněné na coenu by bylo smrtící. Vybírat tam z těchto nenasazených by bylo docela silný kafe :D

   

  Maccabi T.A.

  Feyenoord

  Rapid Vídeň

  Lipsko

  Partizan

  Burnley

  Rijeka

  Atalanta

  Molde

  Bordeaux

  Ufa

  Apoll
  on

  Rio
  Ave

  • SuperFrankie30.5.2018 15:25reagovat

   Já bych chtěl on.

   Doufám, že je trénuje Yoko Ono.

   • Funin30.5.2018 15:29reagovat

    jý bych bral Ave

   • MK330.5.2018 15:30reagovat

    Já bych chtěl hrát s Riem.

    • SuperFrankie30.5.2018 15:32reagovat

     Mavuba vrací úder.

   • H’Eikolo Kanté30.5.2018 15:49reagovat

    Já bych chtěl hrát s T.A.

    • H’Eikolo Kanté30.5.2018 15:49reagovat

     Tak nic.

  • Capo30.5.2018 15:30reagovat

   4.předkolo bych zatim neřešil, když už ve 2.předkole číhá třeba HackenSmích

   • MK330.5.2018 15:32reagovat

    Spíš to Neftči Baku.

  • Enkoff30.5.2018 15:33reagovat

   Lipsko ? Tak to se obávám, že to by bylo finíto Smích

  • restari30.5.2018 15:33reagovat

   To je jedno koho. Dokázali jsme s Holkem, Váchou, Marečkem, Frýdkem, Julišem v základu vyhrát 3-0 na Laziu, taky by to nikdo neřekl. Hrát se dá prakticky s každým, když to týmu sedne a smrtící los je tak v případě Realu, Barcy, Bayernu, City, PSG tam by se o tom dalo mluvit. My jsme v minulosti výsledkově hráli vyrovnaně i s Chelsea nebo Liverpoolem, tak proč se někoho bát předem? Jen, ať vylosují někoho těžkého, aspoň uvidíme zda na to tým má nebo ne. Chceme hrát přece další roky LM ne? Tam už slabých týmů moc nebude.

  • MF1730.5.2018 15:40reagovat

   Doufám, že proti Maccabi, kam přestoupí TBCH a Coufal si ho povodí a dá hattrick.

   • Moribundus30.5.2018 16:20reagovat

    Jasně, Coufal dá TBCH 10 jeslí ala elastico v jedné minutě, pak mu dokonce uteče a dá gól škorpionem, po tom co si sám nahraje o břevno. ;) Sni dáááál..

    • johnny130.5.2018 19:22reagovat

     Já bych měl strach, aby si ho neodnesl na zahradu jako trpaslíka.

  • Jarošík30.5.2018 15:50reagovat

   Mám velké obavy, že přes 3 či 4 kolo neprojdeme, tým se dává dohromady a sílu určitou má a bud mít, ale myslím si, že fazonu a hlavně ten šmrnc herní chytne až tak v říjnu :-/

   A s tím jak máme smůlu na losy to vidím na Lipsko.

 • Bilič

  Dachtlin30.5.2018 15:20reagovat

  ”Jestliže se Sparta v létě nekvalifikuje do základní skupiny EL, tak trenéra Hapala ve funkci vystřídá Slaven Bilič, bývalý manažer West Hamu.”

   

  tak tohle tedy nechápu... proč ho raději nepřivedeme již nyní? jaký má smysl čekat na konec léta, když bude sezona rozběhlá a navíc hned neúspěšná?

  • MK330.5.2018 15:22reagovat

   Já tajně doufám, že se teď Hapi urazí a řekne, že to dělat nebude.

  • Enkoff30.5.2018 15:34reagovat

   To by bylo asi nesparťanský fandit soupeřům co ? Smích Nééé, sranda, samozřejmě, že kéž by se EL podařila a po skvělých výkonech

  • captain_obvious30.5.2018 15:39reagovat

   Aha, druhé kolo seriálu ”Hušbauera vám prodáme, ale až po předkolech”.

  • Jarošík30.5.2018 15:57reagovat

   To jsi četl kde?? Odkaz prosím....

   Dává to smysl, každopádně Hapala bych po případném nezdaru v EL nechal odkoučovat zápasy ligy do podzimu, pak bych dělal razantní řez ve vedení - sp. úsek a s trenérem a mezi tím by se Bilic mohl pomalu rozkoukávat v acs jako tehda Vrba v Plzni.

    

   • prospartu30.5.2018 17:06reagovat

    Česky to na netu nikde není, musel to buď vzít z překladače nějaké cizojazyčné stránky, nebo si to vymyslel SmíchSmích

 • Mavuba

  petr13730.5.2018 15:18reagovat

  evidentně jsem tady hodně velká minorita, když chápu, že už ho Sparta dál nechce. Vůbec nic proti němu nemám, naopak je mi velmi sympatický, je to určitě osobnost a je to výborný fotbalista, hlavně na míči.

   

  Ale - Vzhledem k věku nemá vůbec žádnou perspektivu, je evidentně za zenitem a už nemá motivaci dávat tomu všechno. Byl to nejprostupnější DZ, jakýho ve Spartě pamatuji. Kličku mu udělala kdejakej ligovej průměrák, přičemž Rio se většinou vracel klusem. Takhle to prostě nejde, a už vůbec ne, když před ním v záloze hraje Kanga a Stanciu, kteří bránění taky moc nedají. Třešňička na dortu je pak jeho plat, jehož výši sice neznám, ale nepochybně bude na naše poměry vysoce nadstandardní.

  • H’Eikolo Kanté30.5.2018 15:22reagovat

   +1000

   • rabac30.5.2018 17:22reagovat

    naprostý souhlas

  • SuperFrankie30.5.2018 15:23reagovat

   Jo, jo, taky si myslím, že je zakopanej pes ve fyzičce. Opakovaně odpadal ke konci zápasu.

  • Sendi30.5.2018 15:24reagovat

   perspektivu má - ale ne směrem na hřiště ;) Ostatní je diskutabilní, obranná hra 1 na 1 není všechno...

    

   plus obrovskou perspektivu má jeho synátor :)))

   • petr13730.5.2018 15:36reagovat

    já vím že 1 na 1 není všechno, jenže když přes něj někdo prošel, tak z toho bylo přečíslení jako kráva.

     

    Perspektiva mimo hřiště se blbě posuzuje, když nevíš, jestli on by o to stál. Synátora jsem neviděl, tak to nevím vůbec Úsměv

  • restari30.5.2018 15:26reagovat

   To je jedna věc a souhlasím, druhá ovšem je ta, že Kulhánek ve výsledku nebyl o moc lepší, zda-li vůbec a hrál neustále. A Ščasný a další se ohánějí hlavně kvalitou na hřišti a nejen věkem. Snad už při příchodu bylo všem jasné, že Mavuba nebude žádný sprintér a běžec, tohle bylo jasné všem. Mnozí hráči takhle hrají celou kariéru i ve dvaceti. Jak jsme viděli na Baníku i jinde, tak s Kulhánkem taky soupeři nemají zrovna extra problémy a to byly týmy na sestup.

  • Tazmen30.5.2018 15:36reagovat

   Souhlas, DM prostě musí vydržet odjezdit celý zápas a ne stěží 60 minut.

  • Chabix30.5.2018 16:52reagovat

   No o té prostupnosti a kličce bych se s tebou hádal. Na podzim nám defenzíva docela fungovala, tam byl hlavně probém s neproduktivitou a nekreativitou. Souhlasím, že bránit za Stanciem a Kangou není žádný med. Ale to nedává ani Kulhánek. Problém je skladba. Já bych to složil:

   Plavšič, Kanga, Mavuba, Sáček, Stanciu

   A ta hra by byla výrazně lepší a střed by nebyl prostupnej. To bych se klidně vsadil.

 • Čistě teoreticky

  Kulkozubý Tony 30.5.2018 15:18reagovat

  Je podle vás možné, aby DK jednal za zády celého realizačního týmu a poté prostě řekl: Tohle je Slaven, nový trenér Sparty, Pavle sbal si věci...?

   

  Zjišťoval jsem si informace a ten chorvatský deník lze brát za solidní tisk, žádný bulvár. Tak mi hlava nebere, proč by přinášeli ničím nepodložené důkazy. Třeba to může být je plán B, kdyby se nepovedl začátek sezóny, kdo ví.

  • Elysir30.5.2018 15:20reagovat

   No je to přece majitel, takže by mohl... A nikdo by nemohl říct ani popel. A po tom všem, co už předvedl Kotalík.... Kdo ví Úsměv

  • restari30.5.2018 15:21reagovat

   Na druhou stranu o tom Biličovi se spekulovalo po odvolání Stramaccioniho taky ne? A nepřišel. Jinak samozřejmě majitel má vždy hlavní slovo a když něco řekne, tak to může být zítra jinak než dneska a nikdo s tím nic neudělá, ale moc velkou šanci bych tomu nedával, protože by opravdu ze sebe udělali dost kašpary, že jeden říká to a druhý něco jiného, což ví i oni. Křetinský zase není blázen a nebude chtít, aby se týdny mluvilo o tom, jaký je zase binec ve Spartě.

   • Kulkozubý Tony 30.5.2018 15:27reagovat

    Mluvilo se o něm v lednu, kdy to měl Ital nahnuté, nakonec ho vedení podrželo a spekulace utichli. Ale v kontaktu jsme s ním tehdy údajně byli. V březnu po odvolání Stramaccioniho se o něm, myslím, neuvažovalo. Teda minimálně ho žádná média neuváděla jako možného kandidáta.

  • MK330.5.2018 15:21reagovat

   Tak možný je všechno. Vzpomeňme když měla Slavie tiskovku s Petroušem a náhle do místnosti vstoupil Franz a nicnetušící Petrouš si šel balit věci.

  • petr13730.5.2018 15:22reagovat

   Nepochybně to možný je. Křetínský je boss, který navíc v posledních pár letech v byznysu extrémně vyrostl. Se zbytkem vedení Sparty komunikuje téměř výhradně na dálku. O všem podstatném přitom rozhoduje on sám. Dělí spoustu obchodů po celý Evropě, takže se klidně mohl potkat s někým, kdo ho s Biličem seznámil. Pokud mu padl do oka, tak si umím živě představit, že poslal sms Úsměv

 • Youssouf Dao

  MK330.5.2018 15:06reagovat

  Doufám, že si necháme. Mohl by to být dobrý žolík.

  • Sendi30.5.2018 15:18reagovat

   šikovnej útočníček, má výborný první dotek, ale že se u nás prosadí, tak tomu vůbec nevěřim...

   • Capo30.5.2018 15:22reagovat

    No určitě ne letosÚsměv To by pro mě bylo velké překvapení po jaru, kdy byl spíše náhradníkem ve Vlašimi.

    • Sendi30.5.2018 15:48reagovat

     náhradníkem nebyl, byl zraněný a když se uzdravil byl klíčovej...já tomu nevěřim jak letos, tak obecně, nemyslim, že ho uvidíme hrát v dresu Sparty v klíčový roli, věřim, že bude skvělej hráč, ale jinde...

   • Tazmen30.5.2018 15:38reagovat

    zvládne i křídlo?

    • Sendi30.5.2018 15:49reagovat

     zvládne, ale není tam tak dobrej...

   • spartas30.5.2018 15:39reagovat

    Ty píčo, útočníček :D

 • Bilić

  prospartu30.5.2018 14:44reagovat

  Ví někdo pravdive info o tom Bilicovi?

  Jsem totálně zmatenej a nevim, zda verit Ščasnýmu s tím, že tu Hapal ještě bude nebo že je to jen nouzové řešení ZoufalstvíÚdiv.

  • restari30.5.2018 14:46reagovat

   Pokud by přišel na místo trenéra Bilič po rozhovoru Ščasného, kde mluví o Hapalovi a aby dostal čas na přípravu, tak by to byla úplná fraška a komedie co se ve Spartě děje. Ale na druhou stranu u nás už asi nepřekvapí nic. To, že Zahustela stavěli se zraněním a ještě ho tím omlouvají, tak to byla jen třešnička na dortu jaké máme vedení nebo trenéra. Pak se divíme, že z nás mají po republice někde srandu.

   • prospartu30.5.2018 14:47reagovat

    Právě no

  • Maximus2330.5.2018 14:51reagovat

   Je to nesmysl. Můžete být v klidu.Úsměv

   • restari30.5.2018 14:55reagovat

    Škoda, lepší Bilič než Hapal. A Ščasný je bez komentáře úplně.

    • MK330.5.2018 15:03reagovat

     Snad se Standa neomezí jenom na Baška Vodu.

     • MK330.5.2018 15:03reagovat

      To mělo patřit o vlákno níž.

     • Skleepy30.5.2018 15:07reagovat

      Baška Voda je dobrá, ale spíš tam potká talenta z Česka než z Chorvatska.

     • restari30.5.2018 15:08reagovat

      Doufejme, očekávám minimálně poutavé fotky s výhledem na moře a zapadajícím sluncem. Živě vidím Hejkala s ledvinkou v Chorvatsku a na batohu napsáno - chcete do Sparty?

     • captain_obvious30.5.2018 15:12reagovat

      Jak znám Standu, tak udělá pár českých sendvičů z řízků a Šumavy a pojede na Zrće.

      • restari30.5.2018 15:14reagovat

       A v prosinci vedení Sparty zjistí, že Standa je pořád v Chorvatsku a nějak se neozývá.

       • SuperFrankie30.5.2018 15:15reagovat

        Standa měl jet do Rijeky a ono se zjistí, že je v Rejkjavíku.

        • restari30.5.2018 15:18reagovat

         Ani to nepřekvapí, snad mu tam někdo půjčí teplé ponožky.

   • waaw30.5.2018 15:47reagovat

    No ze si to mysli Hapal, ze to je nesmysl bych docela veril

 • Bilic

  waaw30.5.2018 14:26reagovat

  Je to sice mala nadeje, ale treba nejaka sance, ze se v utajeni neco chysta jeste je. Podle toho clanku poslal Kretinsky emisara, aby s Bilicem jednal. Nebyl to Standa Hejkal? Ze by to tam vzal rovnou i s tim scoutingem

  • MK330.5.2018 14:37reagovat

   Tak říkal, že dostal na starost bývalou Jugoslávii.

  • restari30.5.2018 14:44reagovat

   Zájezdy na 10 dní jsou i kolem 6 tisíc s polopenzí. Tak snad už Sparta toho Hejkala do Chorvatska vypravila a třeba se opravdu vrátí i s Biličem.

 • Kadeřábek

  Elysir30.5.2018 14:12reagovat

  Jak jsme na tom s procentama z dalšího prodeje?

   

  AS Řím prý nabízí 258mil Kč..

  https://www.sport.cz/fotbal/bundesliga/clanek/993779-as-rim-pry-nabizi-za-kaderabka-ctvrt-miliardy.html#hp-sez

   

  • esra201830.5.2018 14:16reagovat

   nejlepší by bylo tolik, aby se zaplatil Johan Larsson Smích

  • LukyACS30.5.2018 14:17reagovat

   Není to jedno? Stejně se s tím naloží neefektivně.

  • restari30.5.2018 14:18reagovat

   Na Coufala s Brabcem by to stačit mohlo

  • Majklll30.5.2018 14:58reagovat

   předpoklad 10%, jako u schicka.. to by z rozdílu mezi 3,5 m. E a 10 m E bylo cca 600 000 eur.. nic závratného..ale dobrý:)

79469 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha