Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sport

  Dynamo6.8.2018 9:14reagovat

  Známky Sportu proti Slovácku:

  Nita 5 Chipciu 6 Radakovič 5 Kaya 5 Costa 5 Stanciu 7 Kanga 6 Frýdek 5 Plavšič 6 Šural 5 Tetteh 7 Vukadinovič 5

  • Bunda6.8.2018 9:26reagovat

   Frýdek 5 Smích To znamkuje jeho táta?

   • Skleepy6.8.2018 9:28reagovat

    Včera celý zápas žral trávu, asi to hodnotil správce hřiště, který teď má o práci méně, když nebude muset trávník sekat.

    • Enkoff6.8.2018 10:04reagovat

     Že by nová přezdívka ? Martin ”Sekačka” Frýdek ? Smích

 • Zase něco o DK

  victorlima6.8.2018 8:39reagovat

  Viděl jsem ten stupidní plakát o hrobaři ,,železné Sparty,,. Ti co ho psali i my ostatní i když už staří, jsme o železné Spartě už jen slyšeli. Myslím, že nikdo žijící ji už nepamatuje. Jest-li nazýváte železnou Spartou období kolem roku 2000, tak bychom si měli uvědomit, že za jejími úspěchy stál i pan Pelta a jeho ,,cinklé,, jaro. Byla to tehdy jiná doba. Všichni ještě kvalitní hráči šli ven přes Spartu. Teď je to zcela jinak a Sparta se drží v popředí jen díky štědrému mecenáši DK. U nás už nikdo jiný, mimo mafiánského vedení Plzně, už není ochoten do fotbalu dávat peníze a už vůbec ne ve výši, kterou Sparta potřebuje, aby alespoň částečně udržela krok s Číňany z Edenu. Pokud si tedy nepřejete, aby Sparta skončila v rukou nějakého neznámého českého pseudoboháče možná i podvodníka, nebo aby nebyla v českých rukách, tak nepište tak přiblblé transparenty. Mimo jiné Šmicer nedávno řekl, že kdyby někdo napsal něco podobného (tenkrát to bylo o Stramovi) na plakát na hřišti Liverpoolu, tak by tam nevydržel déle než pět minut. Pak by byl odejit i s jeho stvořiteli.

  • Kibic6.8.2018 9:38reagovat

   👍

  • AlfaRomeo6.8.2018 10:21reagovat

   100% souhlas

  • denny6.8.2018 11:25reagovat

   Až na to, že právě Křetínský je jeden z těch o kterých píšeš.Klasický energo baron,podvodník co zbohatl ojebáváním nejen státu, tenhle náš pan doktor!O nic lepší než mafiáni z Plzně nebo onehdy Slavie,stejná prasečina, jen sofistikovanější!

   • victorlima6.8.2018 12:04reagovat

    Pokud to vidíš takhle,, denny,, tak pak by nemohl přijít relativně poctivě k penězům nikdo. Zřejmě nenávidíš všechny bohaté. Z těch bohatých (raději nebudeme zkoumat jak kdo k bohatství přišel, to by bylo směšné v zemi kde je předsedou vlády bývalý estébák) však do sportu a do fotbalu především vráží peníze jen málokdo.

 • Otázka na kotel - je tohle normální?

  mana6.8.2018 7:55reagovat

  Na youtube jsem našel tohle video:

  https://www.youtube.com/watch?v=J5WSVOQLOD0

   

  Byl bych rád kdybyste mi to někdo z kotle, nejlépe z těch, co si na ten trávník zašli, okomentovali, zda je tohle normální?

  Jestli jste si to šli vyřídit s rozhodčím, proč úmyslně jak je vidět na videu demolujete reklamní panel, wifi atd.? Nebo je to klasika, jdu abych něco rozbil, rozmlátil, o to mi jde už několik let, o majetek sparty se nestarám....

  • Jarošík6.8.2018 8:09reagovat

   Zeptej se jich.

   Každopádně videí ma PČR a ACS tolik, že by jim dokázala spočítat i pihy na řiti. Tak snad budou veřejně nějaké výsledky o šetření a postizích!

   • petr16.8.2018 13:06reagovat

    Co ti dement z kotle může okomentovat.Vždyt si ta dutá hlava nemůže pamatovat kolik mělpiv před zápasem:)

  • Spytihnef6.8.2018 8:36reagovat

   To video je na jednu stranu dost smutný, ale ty vystupující postavičky tam jsou fakt vtipný.

  • Dollaruss6.8.2018 8:57reagovat

   Tady s odpovědí asi moc nepochodíš. Jedině, že by ti odpověděl člověk co má zrovna službu na evidenci antikotelnickych příspěvků na fórech.

  • dominik276.8.2018 9:36reagovat

   Celá tahle scénka je pro mě dost nepochopitelná. V první řadě Spartě pořád ještě šlo o postup, takže to bylo dost netaktické. Radakovič navíc opravdu fauloval, penalta se prostě písknout dala, byť rozhodčí to asi vyloženě chtěl.

    

   Ještě jakž takž pochopím, kdyby tam ty bariéry byly třeba z kartonu, že to někdo v návalu šíleného vzteku rozkopne. Demolovat elektronické vybavení stadionu, to mi přijde dost hloupé. Bych se na místě výtržníků přinejmenším bál, že budu muset hradit způsobené škody, navíc přerušení zápasu Evropské ligy taky asi nevyjde levně. Dále je tu ušlý zisk klubu, pokud se zavře stadion.

    

   Na celém tom řádění zkrátka fakt nechápu absolutně nic.

  • kilovolt6.8.2018 11:11reagovat

   kdesi psali a říkali, že pořadatele před fanoušky utíkali. z videa t otak nevypadá. naopak to spíš vypadá, že pak utíkali fanoušci před pořadateli- teda až když se tam shromáždili v dostatečném počtu. naopak nikde jsem neviděl policii, která tam asi být měla

   • Dollaruss6.8.2018 11:31reagovat

    Kde měla být policie? Policie je jen mimo stadion a zasahuje až když pořadatelská služba nezvládá situaci. Což se také stalo a je to vidět i ve videu těžkooděnce.

 • sks a acs

  Jarošík6.8.2018 7:49reagovat

  Není to tak dlouho co jsme tu nadávali na Nezmara a Trpišovského, popravdě musím říct, že opravdu vše začíná od vrchu a u nás a sks to jde jasně vidět.

  NEZMAR - TRPIŠOVSKÝ

  Velký pokrok po roce, sladili si tým, nákupy i prodeje a jde vidět rukopis. Jde vidět co chtějí hrát a ten totální fotbal kterému i já se smál jde opravdu na pohled vidět jasně a zřetelně a dle gólů za zápas je to vizitka těhle dvou, čili rok se seběhl a rozdíl až 100%.

  Hapla Ščasný, rok se seběhl a neviděl jsem v acs vůbec nic!

  Vše je o přístupu, o vedení, systému nákupů i hry!

  Až tohle nahoře acs vyřeší, pak bude i to co máme za kádr top tým!

 • ACS

  Jarošík6.8.2018 6:50reagovat

  Navrátilci:

  nebrat z 90% nikoho takle, bud jdou dohrát kariéru a nebo restartovat kariéru či s nějakým problémem a velkým platem, neříkám že vždy je to pravda viz př. Plzen, ale u acs kdo přišel, tak jen dohrát!

   

  Zápas včera:

  za mě žádné zlepšení a zase ve druhé půlce styl - ala je to jen slovácko nějak to doklepeme. Přijde mi že nejsou ti kluci nikým a ničím motivovaní a je třeba fakt kvalitní trenér se jménem a z ciziny jinak ti kluci makat nebudou!

   

  Příchod trenéra:

  pokud přijde, tak to vidím tak na 7 kolo, kdy je tam pomalu 16dnů pauza a tak by bylo ideální přivést trenéra jako u Plzne nyní, nechat ho rozkoukat a v 7 kole mu to předat aby se s týmem dal dohromady, 16 dnů je dost.

   

  Hostování a odchody:

  je jasné že někdo odejde a někdo půjde hostovat, kdo to nevím, ale snad to nebude Ristic a Civic, oba v přípravě ok oba maj talent a v acs jsou nedocenění!

   

   

  • lesmen6.8.2018 7:35reagovat

   ve chvili kdy nekoho pustime na prestup nebo hostovani se nam klasicky zrani 5-6 hracu, navic nevim jestli by se mely momentalne resit odchody, kdyz uvazuji nad novym trenerem. To ze takovej Ristic, Chvatal a podobne nevyhovuji Scasnemu jeste nezname, ze nebudou vyhovovat treba novemu trenerovi...

   • Jarošík6.8.2018 7:46reagovat

    Ano i tak to může být a bývá, každopádně nemůže na ligu zůstat tolik hráčů není to ani dobré pro kabinu, hráči ví že budou celou sez. na tribuně a nebudou hrát. Nevím ideální na ligu je 20 hráčů!

     

  • captain_obvious6.8.2018 7:45reagovat

   Myslíš toho Rističe, který u nás hostuje?

  • Jarošík6.8.2018 8:07reagovat

   Když už tak slovíčkaříte, tak nene myslím tohoto Ristiće, ani bez a ni s č Úsměv chytrolíni.

   • jakub23116.8.2018 8:58reagovat

    ??? tady nejde o zadny slovickareni, ale o to, ze hrace, ktery je v klubu pouze na hostovani (chapej Ristic) nemuzes poslat jinam na hostovani!

   • jakub23116.8.2018 9:00reagovat

    A jedinej chytrolin jsi tady ty, skoro kazdy rano tady bavis svou neznalosti

    • Jarošík6.8.2018 10:12reagovat

     Tady jsem si to s Risticem neuvedomil, stacilo napsat, Ristic na hsotování jít nemůže je na hsotovacce u nas...ale ono jit jinam muze - do juniorky coz je zbytecny prepich! Ale proste kdo chce urazet a stále rejpat a přitom to jde napsat slusne tak holt púroste rejpat bude ze ano |Úsměv

     • jakub23116.8.2018 11:40reagovat

      Capitan se te normalne zeptal jestli myslis toho Ristice co u nas hostuje..to, ze jsi jsi otazku nepochopil nebo tam hledal slovickareni je tvuj problem

 • Kweuke

  brychtal5.8.2018 23:22reagovat

  Už se probuďte. Napište mi, který navrátilec byl po opětovném návratu přínosem? Vacek, Hušby, MiKa, VK, Čermák, Hovorka. Nikdo, protože na výkonnost ze Sparty nenavázali a rozhodně na sobě nezapracovali jak by měli. Nemá v ČR ještě pár zápasů trest? Nebo víc jak deset?

  • Dachtlin5.8.2018 23:33reagovat

   Hušby nedostal šanci a byl odstaven Zdenálem. Nejlepšího záložníka ligy jsme tak číňanům darovali doslova na zlatém podnose. Kweuke by pro nás byl za současné zoufalé situace neskutečeným přínosem. Vždyť tu nemáme žádného golového útočníka. Co dělalo vedení v létě?

   • rapsoa5.8.2018 23:42reagovat

    Brabec psal, že Kweuke skončil v Rizesporu ze zdravotních důvodů. Myslím, že zraněných hráčů máme ne soupisce poměrně dost, tak na co dalšího.

    • Dachtlin5.8.2018 23:50reagovat

     Netvrdím, že musí přijít zrovna Kweuke, ale pokud do kocne přestupáku neposílíme o snipera, defenzivního záložníka, pravého obránce a stopera (nejlépe dva stopery), tak si zde číňani s prádelníky budou hrát vlastní ligu.

     • rapsoa5.8.2018 23:54reagovat

      Nebudou. Plzeň má zatím více štěstí než rozumu, nehraje nic v Olomouci měla jen kliku a Slávie doufám dostane v Evropě a to jí psychicky položí i do ligy.

      • netopýr6.8.2018 7:05reagovat

       Komiku, Plzeň s Libercem měla vyhrát 4:0, jedinej kdo má víc štěstí než rozumu je Sparta, v Jablonci měla prohrát, Jablonec byl daleko lepší akorát nedal šance a včera kdyby rozhodčí neodpustil Spartě penaltu za ruku Radakoviče tak to skončilo 1:1.

    • captain_obvious5.8.2018 23:53reagovat

     To nám může být jedno, když mu stejně skoro až do konce podzimu běží ta stopka. Ale důvodů, proč by neměl takový hráč přicházet, je mnohem víc. Třeba to, že je to líný kopyto. Resp. bylo v nejlepších letech, teď je mu přes 30, tak to bude ještě horší.

   • victorlima6.8.2018 2:33reagovat

    Zase píšeš kraviny. Hušbauer po návratu z Itálie hrál tak hrozně, že by to nebylo ani na juniorku. Toho by odstavil každej jen trochu příčetnej trenér.

 • Hodnocení

  Nulatunji5.8.2018 22:25reagovat

  Fotbal očekávaně špatný, Ščasný má alergii na střídání a zjevně se mu rozbil generátor náhodných čísel, když nejdříve svlékl Vatu, pak Sáčka a nakonec tam poslal Vukadinoviče. Hráči evidentně šlapali vodu, ale jemu to bylo jedno. Koupil bych toho mladýho ze Slovácka, skvěle rozděloval přihrávky, měl přehled, no super. Martin Frýdek se jmenoval.

   

  Musím i mírně pochválit kotel, dneska jel chvilkama fakt hodně dobře, ten slávistickej chorál mi sice furt nejde přes pusu, ale zní to, pochvala, negují to jen tři vyloženě trapná chorea, která ani nedokážou rozmotat.

  • DaveACS5.8.2018 22:36reagovat

   +88 Smích

  • captain_obvious5.8.2018 22:37reagovat

   Kotel byl dneska dobrý, kdyby to takhle bylo v každém zápase, tak to bylo fajn. Mně se ta chorea líbila. Údiv

   • Nulatunji5.8.2018 22:41reagovat

    Tak vytáhnout Vasluj a řvát Kotalík demisi, když v tý době ještě dělal na Nově... navíc nemám dojem, že by pokuty platili klubu, pouze ty od PČR... myšlenka dobrá, provedení pokulhávala. Choreo proti vlastním fanouškům je debilita. Choreo proti Kangovi ještě větší. Nerespektuješ fans (za co, proč?) nemiluješ klub? Je k tomu smluvně vázán? Je to jeho povinnost? Je mezi tím (fans a klub) rovnítko? WTF? Raději deset Kangů, než jednoho Frýdka.

    • captain_obvious5.8.2018 22:50reagovat

     To proti Kangovi jsem neviděl. Ale že Křetínský je hrobař Sparty, s tím dlouhodobě souhlasím. Ty výbuchy v Evropě bych do souvislosti s Kotalíkem nedával, je holá pravda, že za ně nikdy nikdo odpovědnost nenesl. A že se zrovna skandovalo proti Kotalíkovi, je mi tak nějak jedno. To, že oni nesli následky, to je dost sporné no, do toho se mi nechce zabředávat.

      

     Ale celkově jsem s touhle formou protestu spokojenej. Já jsem absolutně proti násilí na stadionu, vběhávání na hřiště a podobným věcem, ale jakmile se bavíme o malicherném protestu formou pasivně agresivních frází na nějakém transparentu, jsem all in. Jako fakt, to není sarkasmus.

     • Nulatunji5.8.2018 22:53reagovat

      Ale jo, ale ať ty fráze dávají alespoň smysl. 1. uděláme ze sebe chudáky. 2. urazíme ostatní fans, protože my jsme víc. 3. urazíme vlastního hráče. Epic fail.

      • captain_obvious5.8.2018 22:56reagovat

       Jo to jsem si ani nevšiml, že tam byla nějaká poznámka na protilehlou. Tak to bylo docela hloupý no.

       • Nulatunji5.8.2018 22:59reagovat

        2020 - Pohřeb ACS - protilehlá stále tleská.

        Blbý je, že ty koumáci se i na soc. sítích shodli, že největší problém zápasu se Suboticou nebylo hučení na vlastního hráče, nebo snad nesmyslný náběh na plochu, ale právě to, že protilehlá po zápase tleskala. Já třeba tleskal, abych podpořil plačícího Radakoviće, pro kterého to muselo být naprosto šílený. Ale nevadí. Vyřadil jsem tím Spartu z poháru. Úsměv

        • captain_obvious5.8.2018 23:07reagovat

         Tak to já taky tím pádem jsem zodpovědný za vyřazení Smích Já taky, resp. já tleskal všem hráčům, protože to dle mého názoru odjezdili a po takovém zápase tleskám bez ohledu na výsledek.

         • Nulatunji5.8.2018 23:10reagovat

          Přesně tak, potlesk zasloužili všichni, jen pro Uroše to byla taková ”cena útěchy”. Akorát teď bychom se měli hrozně stydět. Smutek

          • captain_obvious5.8.2018 23:13reagovat

           Já se stydím už od pátku. Nedokážu pochopit, jak jsem mohl něco takového udělat. Neutrální

          • netopýr5.8.2018 23:19reagovat

           Počítám že jste jim tleskali i za ten krásnej výkon v Subotici.

           • captain_obvious5.8.2018 23:20reagovat

            A jak mám jako s touhle informací naložit?

           • Edeňák5.8.2018 23:20reagovat

            Hej Plíseňáku, když prohraje Plznička zápas dříve jak Sparta, přestaneš sem chodit?Smích

            • netopýr5.8.2018 23:24reagovat

             To těžko Sparta bouchne hned příští kolo v Teplicích.

             • hombre5.8.2018 23:48reagovat

              Myslím že ne, určitě neprohraje. Když vyhraje - zmizneš?

  • zaza45.8.2018 22:38reagovat

   Hlavně ta lavička? 3 DZ? :D Přemejšlim, jak moc velkej debil musí Ščasný bejt, aby měl takový náhradníky...

   • Edeňák5.8.2018 22:40reagovat

    3? Kulhánek a Vácha. Sáček nikdy DZ nehraje. Je to b2b hráč.

    • Nulatunji5.8.2018 22:42reagovat

     Bar to bar?

    • zaza45.8.2018 22:45reagovat

     Tvl, je to stejný místo na hřišti. a box to box fakt vypadá jinak, Sáček je jen ne lepení sestavy, v ničem nevyniká, nemá vejšku, sílu, střelu... Pro něj nikdy nebude místo v základu

     • LukyACS5.8.2018 22:58reagovat

      Sáček? Já viděl mladýho Luku Modriće.

      • Nulatunji5.8.2018 22:59reagovat

       Možná ty vlasy no Úsměv

      • hombre5.8.2018 23:04reagovat

       Nezlob se, ale on na to opravdu nemá, nehraje a to je možná ten problém. Ale i když hrál, tak skoro vždy to byla mizérie,sorry..

       • Edeňák5.8.2018 23:08reagovat

        Viděl jsi ho někdy v repre? Jedinej problém je, že ještě není nikde na hostování. V takovém Liberci nebo Zlíně by byl mozek a tahoun týmu.

        • netopýr5.8.2018 23:09reagovat

         možná za béčko Liberce

         • trcmano5.8.2018 23:13reagovat

          Liberec má béčko ty experte? Mimochodem co ten Zajíc, který měl dát 2 góly, viděl si ho na hřišti?

          • netopýr5.8.2018 23:16reagovat

           Samozřejmě, koukám že ani neznáš přezdívky hráčů Slovácka, to ten fotbal moc nesleduješ.

           • trcmano5.8.2018 23:18reagovat

            Ty si kokot Smích

           • johnny16.8.2018 7:12reagovat

            Ne regionální týmy typu Slovácka, Plzně, Karviné fakt nesleduju, prostě mě jejich hra nebaví, nedá se na to koukat.

        • hombre5.8.2018 23:11reagovat

         Nesmysl...

      • netopýr5.8.2018 23:08reagovat

       Sáček na to nemá, možná někde druhá liga ale to je max.

     • waaw5.8.2018 23:16reagovat

      Cim to je, ze pred rokem a pul tu ze Sacka spousta lidi padalo na zadek?

      • hombre5.8.2018 23:41reagovat

       Souhlas, i já ho bral jako talent, ve 20 byl talent. Ale...., jeho výkonnost klesá, možná proto, nebo jsou tu jiní hráči, lepší, nebo co si myslíš ty?

       Za mě a to jsem ho měl rád a pořád mám - je to trochu leklá ryba, takových je hodně a nic z nich není a tady mu pšenka nepokvete. Jestli chce něco dokázat, musí jít někam hostovat, nebo přestoupit...

       • johnny16.8.2018 7:15reagovat

        Tak on potřebuje hlavně hrát a to se mu ve Spartě pravděpodobně nepodaří.

   • victorlima6.8.2018 2:41reagovat

    Možná, že Ščasný je debil, ale proti ,,syrečkovi,, skoro trenérský genius. Jednak se s hráči domluví a druhak hrají o sto procent lépe než za Hapala. A to zatím vedl tak asi pět přípravných jednotek.

    • johnny16.8.2018 7:17reagovat

     Já Impulze nesnáším, ale musím uznat, že oproti Hapalovi, je fakt lepší, nikdy bych nevěřil, že tohle napíšu.

  • viktor18936.8.2018 0:08reagovat

   Jakej slavistickej chorál, ty blàzne?

 • Hodnocení

  Dachtlin5.8.2018 22:08reagovat

  Tak dnes jsme bohužel nenavázali na výkon proti Subotici, ale na první ligové kolo s Opavou. Upocená výhra se soupeřem bojujícím o záchranu. Nepovažuji to však za zhoršení, ale spíše za obrázek skutečných kvalit Subotici, které jsou někde na úrovni spodku druhé české ligy. Jediné pozitivum snad představuje Tetteh, který se v pátém mistrovském zápase konečně trefil. Snad nebude na další gol čekat do desátého kola. Frýdek dnes zůstal za očekáváním a některé přihrávky pokazil, ale to už je úděl hráčů, kteří se nebojí hrát směrem dopředu. Kulhánek se Sáčkem by jich možná pokazili jen pár, ale všechny by směřovaly zpět na stopery či na pár metrů do strany.

  • zaza45.8.2018 22:12reagovat

   Frýdek ztrácí balóny uprostřed hřiště, to je prostě neomluvitelný, silnější soupeři to budou trestat

   • Dachtlin5.8.2018 22:20reagovat

    Však píšu, že v dnešním zápase nepatřil k nejlepším, ale nelze ho přece zavalit takovou kritikou kvůli jednomu ne až tak vydařenému zápasu. To by třeba Radakovič s Tettehem už museli sedět na tribuně.

    • zaza45.8.2018 22:32reagovat

     Potřebujem vysokýho, silnýho DZ s dobrou střelou z dálky, kterej se navíc nebojí rozehrávat, něco jKo byl Jarošík nebo Kucka... Vím, že to je těžký ale tohle je teď náš nejslabší post. Kdybychom někoho takovýho našli, tak Kanga může hrát vejš a budeme mnohem silnější. Dneska ve spoustě času chyběl obráncům střední záložník na mezihtu, vyloženě jsme to na hřišti vypadalo tak, že máme je útok a obranu, nic mezi. Frýdek hrál slušně levou obranu, ale střed hrát nemůže.

      

     Ještě by to chtělo silovýho útočníka, pravýho obránce a stopera, ale to se asi nedočkáme, když jsme vypadli z pohárů. Prej se řešil o Bony na hostování, ale s vypadnutím to padlo...

     • Dachtlin5.8.2018 22:44reagovat

      Tak to souhlasím. Frýdek na DZ zaskakuje jako alternativa, protože nikoho lepšího na tuto pozici v současnosti nemáme. Naše vedení bohužel vystupovalo na přestupovém trhu pouze v roli pozorovatele a nyní tak není skladba kádru ani náznakem ideální.

  • standis5.8.2018 22:46reagovat

   Nenavázali...hlavně proto, že soupeř byl lepší než Subotica.

 • Btw.

  zaza45.8.2018 21:55reagovat

  Kweuke je od 1.8. Volnej. Poslední půlrok po zranění nehrál, ale předtím dal 7 gólů ve 14 zápasech. Koukal jsem na sestřih jeho gólů v Turecku a přišel mi ještě lepší, než byl ve Spartě. Nevím teda, jak je na tom zdravotně, ale možná by stálo za to ho udělat, silovj útočník nám hrozně chybí, Tetteh ač je vysokej, tak je spíš rychleji hráč do náběhů, v silovejch soubojích to zatím není vono, I když věřím, že se zlepší. Dou Tetteh - Kweuke by mohlo bejt hodně zajímavý - oba vysoký, jeden z toho silné, druhej zase pekelně rychleji... Tetteh je pekelně rychleji, ale zatím to nedokážeme využít

  • Elysir5.8.2018 21:56reagovat

   Údajně Leo skončil právě ze zdravotních důvodů...

  • kilovolt5.8.2018 21:58reagovat

   Kweuke je naštěstí uzavřená kapitola. Dal pár golů ale jinak hrozné nekoplo

   • zaza45.8.2018 22:01reagovat

    Tohle ti přijde jako kopyto, jo? https://youtu.be/_Qa9R0LaUSU

    • zaza45.8.2018 22:02reagovat

     Navíc dlouhodobě dává cca 1 gól za 2 zápasy

 • útok

  Holata5.8.2018 21:29reagovat

  Nevíte jak na tom jsou s uzdravením Kadlec, Pulkrab a Drchal?

  Kdyby byli fit, jak by jste viděli ideálně poskládanej útok?

  • Edeňák5.8.2018 21:35reagovat

   Šural - Kadlec.

    

   Kadlec bude hrát kousek níže, jak Šural, takový podhrotový útočník.

    

   Furt si nemůžu pomoct, ale Kadlec je pro mě pořád lepší rychlostně i myšlením jak Tetteh.

   • DJDriver5.8.2018 21:37reagovat

    Tak rychlostne bych teda fakt nerekl

    • Edeňák5.8.2018 21:40reagovat

     Možná nastejno, ale pořád je rychlej a rozhodně má lepší poziční hru. A nehraje tak zbrkle = málo faulů. A řekl bych, že Kadlec rozhodně lépe zakončuje, proměňuje šance.

     Jen se Vencovi musí chtít a ne, že zase bude půlku zápasu vystávat v ofsidu.

     • DJDriver5.8.2018 21:42reagovat

      Vencu mam rad ale pred zranenim.byl fakt spatnej. Nestihal,nepodrzel mice,nedaval goly

     • zaza45.8.2018 21:59reagovat

      Kadlec ale z 10 soubojů 8x spadne, prostě mu chybí síla a stabilita. Je to hráč spíš na protiútoky, kdy z 1. až 2. doteku zakončuje. Jenže v lize proti nám většina týmů bude betonovat a na to potřebujeme útočníka typu Koller/ Lokvenc/ Kweuke...

      • hombre5.8.2018 22:55reagovat

       Pulkrab je náše kladivo, nikoho jiného na kladivo nepotřebujeme.

       • johnny16.8.2018 7:19reagovat

        Přesně tak.

   • victorlima6.8.2018 2:30reagovat

    Kadlec je na tom s produktivitou podobně jako Tetteh. Je výrazně pomalejší a klička se mu naposledy povedla asi před pěti léty. Kdo tohle nevidí...., ale zbytečno psát. Jsem ochoten si připlatit za registraci, snad by sem pak nepřispívalo tolik pitomců.

    • johnny16.8.2018 7:22reagovat

     Jsem pro, to pako, prostě fotbalu nerozumí a zaprasí každé vlákno, kdyby se aspoň někdy trafil, ale ne, vždycky napíše kravinu.

  • Kulkozubý Tony 5.8.2018 21:42reagovat

   Kadlec by měl být 100% fit ještě v tomhle měsíci. Pulkraba si nedokážu tipnout (nemám informace) a Drchal se pravděpodobně zapojí do zimní přípravy. S tím, že ani jejich uzdravení nijak zvlášť nezamíchá základní sestavou, maximálně se bude Pulkrab točit s Tettehem. Kadlec by mohl hrát na hřištích soupeřů jako pravý záložník v rozestavení 4-5-1, do útoku to moc nevidím.

   • trcmano5.8.2018 22:38reagovat

    Pulkrab už šlape na rotopedu, tak snad brzo bude fit Úsměv

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha