Presne tak jak hraje Olomouc proti Seville, tak hrajou vsechny týmy v lize proti nám. Nerikm, ze nemame kvalitu na to, abychom si s tím neměli poradit, ale jde vidět,ze i takový tym jako Sevilla s tim ma problém.
zatím sympatický výkon. Snad jim vydrží běhání celý zápas, hrají fakt dobře. Mají smůlu, že je v bráně Mazánek - tomu se dávají goly těžko. Srníček ho naučil chytat.
Sevilla k tomu přistoupila jak my v Subotici.
hrajou bohorovně, ale sílu na balonu mají velkou.
Pohledem diváka na stadionu:
Od Sevilly jsem čekal víc. Zatím Sigma vyrovnaným soupeřem a jednoznačně nebezpečnější. Jen aby na konci té neproduktivity nelitovali jako my s Příbramí...
Tak jsem to nakonec trefil.... Jen ten gól přišel o 2 min dřív než v neděli...
Vepřek zatím naprosto šílenej, dyť to pravý křídlo Sevilly si tam celý poločas běhalo úplně samo, 20 metrů kolem něj nikdo
Podle mě to je jejich nejslabší hráč dlouhodobě, nepochopitelně dělá kapitána.
Nucené práce pro kotel. Ideálně péče o duchodce v židovském starobince, kultivace židovských hřbitovů, doplněné o studium komplexních dějin českého národa a romského jazyka.
zejtra vyhrát!! MUSÍME!!!! Mám smůlu, uvidím to až v noci ze záznamu, ty pátky jsou fakt na nic a s Duklou zase v pátek.... ![]()
https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/342993/fanynky-smula-spartansky-modeman
-vacha-vybira-kocarek-bude-tata.html
Jeho angažování plně dokresluje situaci ve Spartě.
V normálně fungujícím klubu si své nejbližší spolupracovníky vybírá trenér a sportovní ředitel. My trenéra nemáme, místo něj trénuje sportovní ředitel, kterého jsme jako trenéra pro dlouhotrvající neúspěchy vyhodili dvěřma (bohužel se vrátil oknem).
Je veřejným tajemstvím, že Novotný se se Ščasným opravdu nemusí...Takže pochybuji, že by ho přivedl právě sportovní ředitel alias současný trenér.
Hřebík to taky nebyl, protože právě osoba Hřebíka bránila posledních 10 let Novotnému k vysněnému teplému místečku u sparťanské mládeže.
Takže kdo - Svoboda nebo Kotalík? O tom silně pochybuji. Kotalík podle mě ani neví, kdo to Novotný je.
Zbývá tedy pouze majitel klubu...
No a pointa? Kdo z ”normálních” trenérů půjde v současné době trénovat Spartu do tohoto ”bordelu” - kdy asistentem u Acka musí být Kováč, protože je ”něčí” kamarád, sportovním ředitelem je člověk, který snese jen sám sebe, to samé osoba u mládeže, skauting zajišťuje kámoš sportovního ředitele, a hráče u Acka přišla pozorovat bůh ví proč legenda...
Existuje ještě varianta, a myslim, že neni uplně od věci, že se ve vedení chytli za rypák a rozjeli projekt ”sjednocení sparty”. Napovídala by tomu momentální užší spolupráce se Strahovem a právě angažování Novotného - mimochodem na pozici, kterou donedávna zastával Kováč - a protože ten je teď na jiný pozici, tak si myslim, že se prostě hledal někdo jinej, aby ho zastoupil...
Vůbec nehodnotim kompetentnost Novotnýho, protože jí neznam, jen říkám, jak to na mě celý teď působí...
Byl bych tomu strašně rád, kdyby jsi měl pravdu. Znamenalo by o posun dopředu. Moje info je ale bohužel úplně odlišné...
![]()
![]()
Moje info, kterymu na 99% verim, je takovy, ze Kretinsky bouchnul v tomhle smeru do stolu. Sjednoceni skutecne probiha a to pod taktovkou Kotalika coby sefa a Rosy coby dobry duse a srdcare.
Mimochodem angazovani Jirky Novotnyho navrhnul Rosa
Hřebík není to samé co Ščasný. Nikdo není to samé co Ščasný.
6 měsíců nepodmíněně, dá se říct za takovou píčovinu. Místo toho abyste ho podpořili, ikdyž udělal chyby.. (a kdo chyby nedělá..?), tak se mu smějete a jste ještě rádi že si jde sednout.
Dá se říct typickej fanoušek Sparty.
Tomáš Řepka byl excelentní stoper. Takovej stoper tady dlouho nebude.
Uznávám, že důvodem k radosti by jeho odsouzení nutně být nemuselo. Na druhou stranu nevím, proč bych měl podpořit člověka, který podle všeho dělá fakt dost šílené věci. Já sice také dělám chyby, ale neumím si moc představit, že bych dělal to, za co byl teď odsouzen... A že byl někdo excelentní stoper, jej ještě neopravňuje k tomu, aby se choval jako hulvát, že jo...![]()
Já bych tě za aktivní účast na řízené devastaci diskuze na e-spartě taky poslal sedět!
To by musela jít sedět většina přispívatelů. Aspoň já fakt nechápu, proč pod každou kravinou musí být spousta urážek. Ignorace by mi přišla lepší, adminům by taky dalo míň práce tu diskusi udržovat.
Výmluvy! Jak kdyby to psal Kotalík!
Ignorance je dobrá. Anebo vášnivá diskuze s borci, kteří sem chodí jen otravovat a tu diskuzi kurvit, a.k.a. tvůj styl ![]()
BTW já když sleduju adminy, jak udržují zdejší diskuzi:
https://bit.ly/2Mwm7iE
*ignorace
Připadáš mi jako politik, samé fráze, ale žádná práce. Sorry, ale tady to jde od desíti k pěti. Až ti tu zůstanou jen 15-letí kluci a trollové z jiných klubů, co si jen nadávají, tak budeš asi spokojený. Připadáš mi jako EU, která jen kecá, ale o vlastní hranice se nestará, hlavně že jí samotné je dobře a vešké problémy vlastně ignoruje.
Sorry za politiku, ale je to podobné....
Nechápu..místo toho abys tohohle trotla ze startu hned zabanoval, tak s ním tady budeš ještě držet diskuzi...a o kousek dole napíše, že by všem tady pomohla ignorace právě tehlech kreténů. Tohle šéfování tady se fakt dovedlo do dokonalosti.
Naprosto presne receno...me to jen prijde fakt drsny za tohle dostat 6m nepodminene, ale na druhou stranu uz mel predtim podminky a za tu ubohost co udelal treba nakonec dobre ze je to tak drsny a treba se mu konecne rozsviti a trosku zmeni svoje chovani, ikdyz o tom pochybuju
To víš, milá Plzeňská špíno, jedna věc je ”dělat chyby” a úplně jiná věc je, když člověk naprosto záměrně naplánuje a zrealizuje sviňárnu na jinýho člověka s cílem mu ničit život, to neni žádná klukovinka, ikdyž chápu, že u Vás máte trošku posunutý vnímání morálky...
Tome, dej si pár piv a pár panáků a sedni za volant, přece si super stoper! 👍👌
Pohoda, hlavně že tito kopalo..⚽⚽
Je to moula,a ta jeho píp no comment,tohle dělají spratkove na druhém stupni ZŠ...
Okresní soud v Brně uznal Tomáše Řepku vinným v případě falešných pornoinzerátů jeho bývalé ženy Vlaďky Erbové. Řepka dostal trest 6 měsíců nepodmíněně.
![]()
![]()
![]()
To by z toho mohl být i film. Něco jako Mean Machine s Vinnie Jonesem.
Gumoslav Dutořep. Alespoň bude mít nová témata do těch svých duchaplných pořadů.
Řepka nasadil Vlaďku vysoko! :D
http://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39966140_10214254979121873_7787382715375943680_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f10ae56aa38267a513fc3b178f01825d&oe=5C39B377
Jojo, sparťanskej srdcař. nevím proč mi tohle spojení nějak leze na nervy. Jeden dostane flastr, druhej se bude koukat na hráče, třetí lobuje za syna, čtvrtej a pátek si mastěj ego na úkor Sparty v televizi.Zlatej Jirka Němec. Toho není nikde vidět ani slyšet, přesto trénuje aspoň tu třetí ligu.
Jiří Novotný rozšíří realizační tým.
Jeho činnost bude ve sledování hráčů čili to nebude klasický asistent jako Radek Kováč.
Sledování hráčů, co to znamená?
https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1016225-potvrzeno-legenda-sparty-se-vraci-na-letnou.html#topstory
To znamená, že bude koukat na hráče.
Jiří Novotný neposiluje přímo realizační tým, jak je uvedeno v titulku, což jsem redaktorovi výslovně řekl. Navazujeme s ním spolupráci (individuální tréninky, sledování hráčů).
kolik tak sype sledování hráčů?
do toho bych šel taky
Nejspíš sledování hráčů na hostovačkách. Jirka je velká legenda a srdcař, ale vodit lidi do Sparty jen kvůli tomuhle kritéru mi přijde nesmysl. Podle mě tím chtějí jen uklidnit kotel. Ale měli by se vodit lidi se znalostma a zkušeností na danou pozici. Jirka podle toho, co jsem dohledal nemá kromě své kariéry zkušenosti žádné.
No hlavně aby sebou nepřivedl i Marka Víta ![]()
Taky si myslim, ze reprezentant, ktery byl ve Sparte x let, vyhral s ni x titulu nema skoro zadne zkusenosti. Achjo. Hlavne ze je ma Rosicky.
Ale Rosický ihned po ukončení kariéry začal makat, aby ty zkušenosti nasbíral. Hlavně už jich má plno ze zahraničních angažmá. V tom je velký rozdíl. Jirka jen ví, jak to ve Spartě chodilo před 15 lety. Po kariéře nedělal nic, čím by se rozvíjel v oblasti trenérské nebo skautingu.
Licenci tedy udělal, ale víme, jak to bylo s jeho ”trénováním”.
Kolik zkušeností s řízením klubu má většina uživatelů tohohle fóra a přesto si myslí, že by Spartu řídilo líp než současný vedení ![]()
A tím argumentuješ, že je dobře vodit do Sparty lidi bez předchozích úspěchů a zkušeností na danou pozici?
to je sice hezký ale Rosický nikdy nebyl ”šéf”, to se neučí, to si dotyčnej prostě vezme
A kde píšu, že je ”šéf” nebo že by měl být šéf?
Celé to moc nechápu. Předně bych čekal, že když už se vrací jedna z největších legend v celé bohaté klubové historii, že se k tomu klub vyjádří nějak sám od sebe. Ne že někdo z novinářů vyšťourá a vydoluje z klubu nějakou reakci...
Mě by hlavně dost zajímala náplň jeho práce ve Spartě, protože asi tak nějak všichni tušíme, že jeho dosavadním trenérským vrcholem doteď bylo asi to, že kryl svou licencí trenéra Vyšehradu ve druhé lize.
Právě tohle mlžení o celém jeho návratu tomu jenom přidává pachuť jakéhosi politického rozhodnutí, které se primárně dělá proto, aby se umlčela část kritiků. A to mě mrzí i vůči samotnému Jiřímu Novotnému, kterému jinak návrat na Letnou moc přeji a rád ho tam uvidím.
Muži co zírají na hráče
Tak když bude jen koukat na hráče, tak to je fajn. Hlavně, ať jim do toho nezačne kecat ![]()
:D pobavil
Další z Křetínského bizarních kroků.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19637 lidí.