Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Repre

  atraps21.6.2018 15:48reagovat

  Dostáváme se na suterén v Evropě.Řeči že nemáme momentálně kvalitní hráče je sice částečně pravda ale!Ti co hrají v zahraničí přistupují k repre zápasům jako poviné zlo a většinou podají výkon který by si ve svém klubu nedovolili.Ti co jsou tam z ligy nedokážou zápas odehrát v tempu.Nejsou na to z ligy naučení a pomalost co s míčem udělat dovolí soupeři si hráče v poklidu obsadit.

  • MK31.6.2018 15:56reagovat

   Mrzí mě, že Frýďas odmítl reprezentovat, aby se vyhl zranění, které by mu mohlo zhatit očekávaný přestup do Realu. Zoufalství

   • atraps21.6.2018 15:59reagovat

    Naopak tím u mne stoupl.Není tak hloupej aby nepoznal že na to momentálně moc nemá.

   • MF171.6.2018 15:59reagovat

    Hm, jsem rád, že i takový id*ot jako ty to chápe.

  • restari1.6.2018 16:00reagovat

   Jenže ti co hrají někde v zahraničí, tak se v určitých klubech ztrácí tím, že kolem nich jsou sami dobří fotbalisti, tak i ten jejich výkon jde nahoru nebo zapadnou. Rosický, Nedvěd a další tohle byli schopni přenést i do repre, protože i samotní byli schopni něco zahrát. V tom je ten rozdíl tehdy a teď. Generace předtím byla prostě rozdílová. Rosický neměl problém obejít dva, tři hráče sám - teď? Mnozí mají vůbec problém zpracovat balón. Vždy je to o hráčích. On i ten trenér prostě nemůže úplně za vše na tom hřišti. Může ovšem minimálně ovlivnit tu sestavu a třeba v podání Sparty, tak vůbec nechápu, jak mohl hrát dlouhodobě z formy hrající Zahustel a ještě po konci sezóny Ščasný v klidu oznámí, že hrál x zápasů zraněný - to jsme ve Spartě nebo v okresním přeboru, kde hrají všichni, kteří přijdou na zápas? Vše jde ruku v ruce. Hráč z formy a dlouhodobě hrající špatně, prostě nemůže nastupovat zápas co zápas a vždy tam je koho dát. Na vesnici ne, tam to chápu.

   • atraps21.6.2018 16:08reagovat

    Zásadní rozdíl mezi hráčem hrajícím v zahraničí nebo v naší lize je snad každému jasné.U nás v lize není dostatek zápasů kdy hráči jedou naplno.Polovina zápasu se odleží,odchodí a podobně.Pak přijde repre zápas a než se probudíme je po dobrém výsledku.A hlavně v lize hrají i když na to v tu dobu nemají,Třeba z důvodu zranění.To venku nejde.Jsi zranený,nemáš formu tak prostě nehraješ a nikdo se s tebou nebaví.Ovšem to nebrání reprezentačnímu trenérovi tě povolat.Jakej výkon pak odvedeš?

    • restari1.6.2018 16:12reagovat

     Ale to nebylo i kdysi a přesto byla generace hráčů, která vyčnívala nebo táhla repre. X let zpátky Sparta válcovala ligu, klidně doma vyhrávala 4 nebo 5-0. Taky se moc nenadřela a bylo to daleko jasnější než teď. Ovšem Sparta taky vesměs měla samé fotbalisty a ne dřeváky, proto i v porovnání s tím zahraničím klidně dokázala hrát i s Barcelonou a vůbec nepotřebovala k výkonu to, že v naší lize neměla těžké zápasy. To samé ta repre. V nynější generaci prostě není vůbec nikdo, kdo by se Rosickému, Nedvědovi a dalším přiblížili a můžou hrát kde chtějí. To pak vidíš i na té repre.

  • Dolikus1.6.2018 16:01reagovat

   Částečně pravda sice jo, ale tohle už poslouchame od konce Nedvěda a spol. My neříkejte, ze za ty roky už by neměla mít repre nějakou svou tvar. Vzdyt je to na pobliti, ta hra nemá roky už zadnej obraz ani myšlenku ať je tam kdokoliv na hřišti nebo na lavici. Vsichni tyhle Peltove,JarolimoveVizkove a spol se pořad odkazujou ze nemame hráče..Vzdyt tohle je hrozna žumpa a jen mě to utvrzuje v tom, ze cesta cizinců ve Sparte bude pokračovat. Když vidím ty naše hvězdy z ligy jako Kopic,Jugas,Lenochod Pepa atd v mezinárodní konfrontaci tak už žádný tyhle vemema a jim podobný nechci ve Sparte nikdy vidět.

   • atraps21.6.2018 16:14reagovat

    Problém je v tom že ve Spartě nejsme ochotní obětovat třeba dvě tři sezony a řádně tým poskládat,dát tomu systém a pak z toho těžit následujíci roky.Blbě se mi to píše ale Plzen vždy byla jen průměr.Nikam se nespěchalo tým vhodně doplnovali a najednou je z nich pravidelnmej účastník hry o poháry.

    • hombre1.6.2018 16:48reagovat

     Obětovat 2-3 sezóny? Když to nevyjde, tak zvovu a znovu...

     Chybí dlouhodobější koncepce, nemusí se každý rok nakoupit 8-10 hráčů, ale 3-4 rozdílový hráči a nemusí se obětovat žádná sezóna. Ty 3 sezóny budeme hrát pořád o titul a tým bude už po těch 2-3 sezönách obměněný tak, jak to vyžaduje vedení. A tady je kámen úrazu. My máme špatné vedení, trenéra i majitele.....

     • atraps21.6.2018 16:54reagovat

      Jenže jak sledujeme tak u nás se to nedaří a proto bych raději ne doslova odepsal pár sezon a dal mančaft dopořádku.Vždyt třeba Rosa prošel několika týmy kde mohl sledovat jak se dá dostat na vrchol.A jeho zkušeností by se mělo využít.

  • H’Eikolo Kanté1.6.2018 16:15reagovat

   Já tam hrát s plzeňskými žebráky, tak taky raději provádím sabotáž.

   • restari1.6.2018 16:17reagovat

    Kopice, Krmenčíka mnozí chtěli do Sparty. Ano opět na naší ligu by to stačilo. Jinde vůbec nebo souhrou okolností a zrovna dobře odehranému zápasu takticky a životní formou hráčů celkově.

   • atraps21.6.2018 16:18reagovat

    Jenže ti žebráci na nás v lize v poklidu stačí.A nejen na nás.Občas prohrají ale poháry pravidelně hrají.A ne zle.Otrávení

    • H’Eikolo Kanté1.6.2018 16:24reagovat

     Aha.

    • restari1.6.2018 16:28reagovat

     I s Váchou, Holkem, Frýdkem, Marečkem, Julišem v sestavě jsme za poslední roky v pohárech dosáhli většího úspěchu než Plzeň, takže prostě někdy se to sejde i s dřeváky o čem píšeme jinde. Nevydrží to ovšem dlouhodobě. Plzeň vyhraje ligu, pak vyletí v základní skupině LM, kde navíc často udělá ostudu. V EL jednou někam trochu dojde, jindy s bídou postoupí přes Larnacu. To je obrázek kvality naší ligy dlouhodobě. My vyřadíme Lazio, další rok s bídou přehrajeme Sonderjyske nebo vypadneme s Hackenem. Takže ty dobré výsledky jak nás i Plzně jsou víceméně dílem náhody a souhry zrovna okolností. Pokud by jsi měl dobré hráče pravidelně a dlouhodobě, tak ty dobré výsledky a hru opakují daleko častěji. Na to ovšem potřebuješ úplnou jinou generaci českých hráčů, další možnost už je jedině velké finance a nakoupit vše ze zahraničí. S generací jako Kopic, Krmenčík, Šural a jiní neudělá nic dlouhodobě ani Guardiola.

     • atraps21.6.2018 16:35reagovat

      V lize na nás v pohodě stačí a utěšovat se že to Plzni nepůjde tak to zde tvrdí někteří pěknou řádku let.Údiv

      • restari1.6.2018 16:44reagovat

       Ale jo stačí a já se tím neutěšuji. Naopak jsem první, který to takovým psal, že o pádu Plzně už někteří píšou řadu let a zatím pořád nic. O tom ovšem nemluvím. Píšu o porovnání i té slavné Plzně se zahraničím, kde je to nic extra. Takže jsme opět u toho co stačí na naší ligu i na nás, tak už nestačí jinde. To, že my s daleko větším rozpočtem nejsme schopni tak dlouho předběhnout Plzeň je jen naše ostuda, nikoho jiného.

       • atraps21.6.2018 16:50reagovat

        Právě že v pohárech sice sem tam někdo zahraje tak se více soustředím na to kam chodím.Na ligu a alespon tam bych rád pokud by jsme hráli koukatelnej fotbal.A ono to tak bohužel není.

 • Zajimalo by me

  petr1371.6.2018 15:40reagovat

  Kdo vymyslel tu kravinu, ze repre hrala s Australii v Rakousku. Pocet divaku 665...

  • restari1.6.2018 15:48reagovat

   Taky tomu moc nerozumí. Pokud jde o přátelák, tak jim by asi nedělalo moc problém dojet k nám, aby to utkání mělo i nějakou lepší atmosféru to samé ta Nigérie. Jestli my máme soustředění v Rakousku a nepřipravujeme se po sezóně dohromady na nic nebo ho máme někde v Uherském Hradišti vyjde úplně nastejno.

  • Amphicyoni1.6.2018 15:51reagovat

   Dobře, že tu hrůzu někam uklidili. Smích

   • atraps21.6.2018 15:55reagovat

    Jenže za tu hrůzu je placen realizační tým u reprezentace.Proč dávat peníze menším klubům když je může utratit repre za tak zvané soustředění.

     

  • MK31.6.2018 15:53reagovat

   A ty bys to chtěl vidět naživo?

   • AlfaRomeo1.6.2018 16:19reagovat

    +1000000000

  • prospartu1.6.2018 15:53reagovat

   Měli to dát do Boleslavi nebo Jablonce, tam by přes 100 lidí nepřišloÚsměv

  • AlfaRomeo1.6.2018 15:54reagovat

   A napadlo vás že už si nemůžeme vybírat (soupeře)na tož místoZoufalstvívýsledek hovoří sám za sebe .Příště Malta na BetonÚsměvTa snad doma.

   • atraps21.6.2018 15:56reagovat

    Dnes jsme rádi když si s náma někdo zahraje.

     

    • AlfaRomeo1.6.2018 16:07reagovat

     Tak tak a Nigerie je malej zázrak .Snad ta banda neudělá ještě větší ostudu než dnes.

     • atraps21.6.2018 16:22reagovat

      Podle mne ani Nigerie nemá potuchy s kým se vlastě utká.Jedou do Evropy tak si před MS zajdou zaběhat po hřišti aby měli nejakej pohyb.

 • Repre

  MF171.6.2018 15:32reagovat

  Ostuda, ostuda, ostuda. Jarolíme, táhni ty český Stramacionni. Krkokota, Jugase, Bořila, v bráně sněhulák, co to tam taháš za hov*ada. Střed musí hrát nějaký Barák, přitom nevezmeš ani nejlepší podhrot a budoucího hráče RM FrýďaseOtrávení Proč nehrál Coufal, Jemelka?!

  • pubi1.6.2018 15:40reagovat

   Doufal Zoufal je ještě o tříd u horší než traged Bořil.

  • prospartu1.6.2018 15:41reagovat

   Frýdek je lemra, Jemelka taky a Coufal si zaplatil jen lavičku

  • restari1.6.2018 15:42reagovat

   Protože složit to jen z hráčů ligy, tak nepřejdeme půlku. Ty nevidíš Jugase a další, kteří se tam točí jako na kolotoči? Taky ho mnozí chtěli do Sparty, asi se teď nepřiznají. To jsou prostě hráči, kteří by v zahraničí nenosili ani pití. V naší lize jsou pokládání ještě za hvězdy.

 • Kopic, Krmenčík a spol

  restari1.6.2018 15:10reagovat

  Ostuda, ostuda a zase ostuda. Tady jasně vidíme ty hvězdy naší ligy, stejně tak další. U nás je někteří oslavují a dokonce i tady jsem to četl, pak přijde porovnání s průměrem ze zahraničí a jsou ty naše hvězdy úplně namydlené. Bohužel Šural a jiní dopadnou úplně stejně. Ono se může povést nějaký ten zápas nebo období, ale to je souhra okolností a to hrají i hráči, kteří jsou v zahraničí a někteří v solidních klubech. Prostě nynější česká generace hráčů je špatná, kromě pár výjimek, kteří něco dokázali nebo ještě dejme tomu mají určitou naději dokázat. Doby, kdy Rosický, Nedvěd, Poborský, Berger, Šmicer, Řepka a další opravdu hráli dobře a na 90% z nich byla vidět i ta fotbalovost, nejen v naší lize, ale následně i v zahraničí, tam se to pozná, kdo je opravdu dobrý, tak je zatím hodně v nedohlednu. Proto ta kritika a větší nároky na hru, což prostě být musí. Nestačí zahrát dobře doma proti Dukle, kde je to hodně zkreslující a říkat o tom hráči, jaký to není super hráč, stejně jako, že Krmenčík nebo Kopic hrají dobře třeba proti Slovácku. Technika našich hráčů v 90% není ani k tomu průměru co se hraje v zahraničí. My to doháníme jedině taktikou, poziční hrou a hrou týmu, kterému se zrovna daří a má formu, tak to občas vyjde. Jinak je to děs a hrůza, mnozí si nepřihrají na metr, zpracování míče nemají horší hráči v divizi, ale ti samozřejmě nemají tu fyzičku jako třeba Frýdek, takže tenhle tajrlík je uběhá. A s tím se jako češi spokojíme. Přijedeme ven a koukáme, jak se hraje fotbal.

  • Enkoff1.6.2018 15:14reagovat

   Tohle ale vychovává ta naše pitomá liga. To se chce po hráčích síla, taktika, defenzivní úkoly....A pak nikdo neumí hrát fotbal. Proto se nechytají technický hráči v naší lize. Dostanou několikrát za zápas úplně beztrestně naloženo, tak je to otráví. A soupeřův trenér to pak označí za skvělý bojovný výkon. Karty, karty a zase karty a mrskat to bičem ! Děti od mala vychovávat ke hře, technice a radosti z fotbalu. Ne ještě glorifikovat různý Coufaly a Baroše, který mají rozhodčí za utřizadky a dovolej si na soupeře sviňárny, protože vědí, že je za to nikdo nepotrestá

   • restari1.6.2018 15:26reagovat

    Přesně tak základ je u těch našich trenérů a už od žáků. Frýdka a jiné někdo evidentně učil jen běhat. Ano každý v sobě nemá techniku, nemá to vrozené jako třeba Rosický a jiní. Ovšem jak je možné, že určití hráči hrají roky v nejlepším klubu u nás a roky jsou na tom s technikou stejně? Když to přeženu, tak to co umí s míčem Frýdek, tak bude opravdu umět i ten hráč s divize, když bude mít možnost trénovat se Spartou. Tu fyzičku a další věci postupně dožene a za nějakou dobu nepoznáš rozdíl mezi Frýdkem a někým jiným, tím jsem si skoro jistý. Škoda, že to nejde vyzkoušet. Běhat, běhat a běhat do zblbnutí a následně jim nakreslit, kde kdo má stát. Pak podle toho vypadá hra jednotlivců. Fotbal je opravdu jednoduchá hra, když to člověk zjednodušší. My to ovšem bereme moc složitě a hráče učíme úplné hovadiny. Fotbal není atletika a s tím si to mnozí trenéři pletou a ještě si takové hráče budou chválit. Ano ve spoustě zemích hrají ještě horší hráči a nikdy nebudou lepší, ale Sparta je i historicky snad nějaký evropský klub, mají tady být určitá měřítka hry a ne, aby tady hrál kdejaký dřevák jen proto, že umí běhat. Jak by na tréninku ten biatlonista Krčmář, ani bych se nedivil, že za pár měsíců s ním bude mít Frýdek a další co dělat, kdyby s nimi hrál pravidelně. Takové my máme fotbalisty, pak z nás mají v zahraničí srandu, protože takoví tam nejsou ani na tribuně.

    • MF171.6.2018 15:35reagovat

     Přestaň furt p*čovat do Frýdka, i zahraniční lemplové jako TBCH neumějí poradně nahrát, natož trefit se mezi 3 tyce.

     • restari1.6.2018 15:39reagovat

      Tak Zahustel ono je to jedno nebo Coufal. Ben Chaim je technicky úplně někde jinde než tihle hráči, jen se zatím neumí sžít s prostředím nebo týmem, potažmo je to jeho hlavou. Technika Ben Chaima v porovnání s Frýdkem? Srovnání Porsche a Felície. Zahustel, Coufal, Vácha to je to samé, abychom nehanili jen Frýdka.

  • kilovolt1.6.2018 15:15reagovat

   fakt se musím smát, když tzv. odborníci typu Rady nebo Petržely, Uličného nebo páníka melou něco o tom jak je česká liga kvalitní!

   • Casper Hejter1.6.2018 15:19reagovat

    Je, ale takticky a silově. Technicky, rychlostně, myšlenkově... Stanciu a Kanga.

  • Marbar1.6.2018 15:19reagovat

   Liaro, včera jsem psal, že na tebe už nebudu reagovat, ale po stráááášně dlouhé době musím s většinou souhlasit.

   • restari1.6.2018 15:27reagovat

    Díky já prostě vždy píšu své názory. Pokud někdo nesouhlasí to beru, ale má říct ten svůj a ne mě kategoricky brát pořád stejně jen, že to píšu já a vše hodit do jednoho koše. Toho co jsi napsal si cením, uznáš názor a nebereš jen nick.

  • LukyACS1.6.2018 15:20reagovat

   Nechápu, proč chceme nakupovat tady, když šla kvalita ligy poslední 2 roky dost dolů a reprezentace taky za nic nestojí. Měli se zaměřit na jiné destinace.

   • restari1.6.2018 15:31reagovat

    Já to tady píšu pořád, že z české ligy to nemá cenu a nikam se neposuneme.

    • rabac1.6.2018 15:46reagovat

     Přátelé , že není velký výběr z hráčů naší ligy je jasné ale na kvalitnějšího hráče z venku musejí být peníze a já se nedivím DK potom co dvě přestupové období nacpal hodně peněz do kádru a výsledek nejhorší umístění a z hráčů co přišli v létě 11ks hrají dva a většinu ostatních stále a stále platíme, ono za kvalitu to chce dát ještě více peněz jinak kupujete hráče daleko za zenitem, hráče stále zraněné nebo hráče co se nedokázali prosadit jinde no a pak v tom množství nakonec 2-3 se ukáží jako kvalitní, ale kdo to bude platit. DK by potřeboval ještě nějakou silnou zahraniční společnost která by mu finančně pomohla jinak si realisticky musíme říct, že nakupovat budeme na to co máme a v současné době to je naše liga a pak někdo jako třešnička na dortu.Přestante pořád nadávat na Zahustela, Frýdka ad.to je realita a může být ještě hůř a řeči at to DK prodá, tak to by hrozilo nejspíše ještě větším propadem a utažením opasků, já si myslím, že i s tímto kádrem jde vyhrát liga a hrát dobrý fotbal.

     • restari1.6.2018 15:54reagovat

      A máš hráče jako Zahustel nebo Frýdek chválit, když každý objektivní fanda vidí, že hrají tužku? Ti hráči co přišli nebyli horší a nejsou horší, jenže si to nesedlo jako tým, což se může stát, další věc je ta, že my jak s trenéry nebo hráči tedy určitými hráči nemáme moc velkou trpělivost. Kolik dostává prostoru Ben Chaim kolik V.Kadlec vidí myslím všichni a přišli za dost podobné peníze - tužku dejme tomu hráli oba, ale jeden z nich tu šanci dostává pořád a roky. Frýdek a další to samé. Takže nejen peníze hrají roli, ale i objektivita, soudit všechny stejně a pak se možná někam pohneme. Vyhrát liga je pro Spartu málo a tohle je navíc skoro povinnost s tímhle rozpočtem. Jen s výhrou v lize se žádný sparťan nemůže spokojit, kdy navíc u nás za něco v současné době stojí 3 týmy. V minulosti jen my a Slávie. Neberu týmy jako Olomouc a jiné, kterým se povede rok a ten další hrají zase tužku. Tihle to jen výjimečně zopakují. Je ostuda s naším rozpočtem hrát tohle, stejně je ostuda, aby hráči jako Frýdek nebo Zahustel byli tak dlouho v základní sestavě a nedát tam někoho jiného. Není koho neberu - hůře než oni nezahraje kde kdo.

      • rabac1.6.2018 16:03reagovat

       DK utáhl kohoutek a tak mnozí současní hráči kteří dost nepřesvědčili a mají měsíční platy jak celé jiné ligové mužstvo za měsíc budou odcházet, není kdo jiný než DK kdo by to zalácoval. Jen mne překvapuje, že je to všeobecně známo tak zde stále dokola meleme o tom, že Frýdek nemá techniku jako TBCH, to je pravda ale na TBCH,MAvubu, Kayu ad. nemáme peníze, přichází doba uskrovnování a tak se budeme muset smířit s těmi hráči na jejichž financování zatím stačíme.

       • restari1.6.2018 16:09reagovat

        Ale Frýdek tu techniku neměl ani v době, kdy tady Ben Chaim a další ještě vůbec nebyli. On hraje roky stejně a proto už dávno nemá ve Spartě co dělat. A ne čekat na zázraky ve stylu, že se mu zrovna nějaké utkání povede. Zahustel a další jsou tady taky dlouho. Jak sám vidíš, tak tihle hráči prostě lepší už nebudou. Není jim dvacet.

        • rabac1.6.2018 16:30reagovat

         Já vím, že stále nadáváš na tyto dva hráče, ale představ si že v rámci naší ligy patří mezi TOP a těžko by jsi hledal někoho výrazně lepšího a věř, že oni dva nejsou viníkem našeho propadu, uvidíš, že ani Civič nebo Coufal nebudou lepší a koho by jsi tedy chtěl když nejsou peníze, to místo Zahustela měl hrát Sáček jak zde někdo psal nebo Vata to by bylo teprve něco a v juniorce nikdo ani s výhledem na kraje obrany není ale místo nadávání na hráče můžeš DK přispět a stát se sponzorem třeba i malinkým určitě lepší než být tak zaujatý Frýdkem, hraničí to až s komplexem.

         • restari1.6.2018 16:36reagovat

          Ano i další nemusí být lepší než oni. Ovšem pokud posadí Ben Chaima a další za výkony a dají tam někoho jiného, tak přece musí i je nebo ne? Musíš tu změnu prostě se špatně hrajícím hráčem udělat, jinak se nepohneš. A když jsme u toho, tak takoví V.Kadlec a jiní na místě Ben Chaima nehrají o nic lépe než on. V tom případě by ten Ben Chaim mohl hrát taky pořád jako Frýdek nebo Zahustel. Žádný komplex to není a jestli tady čteš vše, tak nejsem zdaleka sám komu se Frýdek nebo Zahustel nelíbí, kritizuje je tady každý druhý. V podstatě skoro všichni.

          • rabac1.6.2018 17:05reagovat

           Ale on by Zahustel třeba i nehrál ale nebyla náhrada a to určitě není jeho chyba a na druhé straně byl Costa, MK i Vata horší než Frýdek, který mimochodem toho LO zvládl celkem dobře v porovnání s naší ligou. TBCH jak jsem psal má vysoko nasazený plat a hlavně jeho začátek byl děsný, na jaře se zlepšil ale bohužel v zápase kdy hrál mu chyběla produktivita a Plavšič ho zcela zastínil i když i on bojuje s produktivitou, na druhé straně alternoval VK a Stanciu oba dva nejsou křídla stahují se do středu. Za mne bych dal TBCH další šanci ale co vím, tak v případě trochu slušné nabídky odejde kdyby hrál za plat třeba tvého oblíbence Frýdka tak určitě zůstane, ale jak jsem psal dříve , výsledek Sparty letos byl propadák a musí se hodně šetřit a já se DK nedivím udělal bych to samé takhle je pro smích za to co nacpal do Sparty a jak to dopadlo a většina lidí okolo fotbalu mu to říkali dopředu.

   • restari1.6.2018 15:46reagovat

    A abych to doplnil celé a nebyl jen kritický, tak z české ligy jen toho, kdo by vyloženě vynikal a ne brát prostě průměry ve smyslu, že nejsou lepší než co sami máme. Pokud nikdo nevyniká nebrat nikoho, bohužel. Sami máme hráčů dost a není třeba rozšiřovat kádr jen na jména.

 • repre

  Kratos1.6.2018 15:05reagovat

  kluci bojovali, na hřišti samej žrout trávy a srdcař v našem dresu, do toho se hrála famozní překulovaná sem a tam, bohužel to výsledkově nevyšlo. Australané bohužel hráli svoji hru, získali míč, na nic nečekali a vydali se na zteč. Dokonce jejich drzost neznala mezí a míč ním odevzdávali přímo do sítě

  • Enkoff1.6.2018 15:07reagovat

   Všechny 4 góly přes pravou stranu. Tam hrál Novák ? Tedy spíš nehrál, nikde jsem ho tam neviděl

 • Civic

  Adam001.6.2018 15:04reagovat

  Eldar odehral cely zapas za Bosnu, navic pridal asistenci. Proc tento kluk odchazel na hostovani, kdyz to mohl byt nas nejlepsi PO je zahadou. Doufam ze aspon v dalsi sezone bude hrat zaklad, protoze je to obrovska nadeje.

  • victorlima1.6.2018 15:14reagovat

   Eidara jsme tu viděli hrát třeba proti Liberci nic zvláštního nehrál a nechal se vyloučit v asi 70. min. Možná je konstruktivnější než naši beci, ale dozadu nic moc. Navíc už v dresu Slovácka největší sběratel žlutých karet (i v lize jich měl skoro nejvíce). Možná, že byl stavěn na místo, které mu nevyhovuje, ale za mně žádnou díru do světa tu neudělal. Proto si myslím, že hostování byla správná volba. Nakonec se přesvědčíme sami jestli na to má či ne, už za tři týdny.

   • rabac1.6.2018 15:51reagovat

    SOUHLAS a mimochodem je to LO, jeho práce do defenzivy byla nejhorší z hráčů které jsme měli na tento post, proto hostování a jestli se v tomto nezlepšil tak Frýdek může být klidný.

  • Marbar1.6.2018 16:01reagovat

   Eldar pokud není Hapal slepej , musí hrát v základu. Krásně si dokážu představit levou stranu s Plavcem. Sice to občas pravděpodobně bude vzadu skřípat, ale ofenziva to podle mě stokrát vynahradí. Ještě pravej záložník, do kterého bych se nebál investovat větší peníze, jeden stoper a budu spokojen.

 • Tajtrdlíci

  AlfaRomeo1.6.2018 14:11reagovat

  2:0

  • restari1.6.2018 14:14reagovat

   A pak někdo bude nějakého hráče oslavovat, že zahrál dobře v zápase naší ligy proti Dukle, například.

  • Skleepy1.6.2018 14:33reagovat

   Škoda ze místo obránců hrajou Jugas s Kalasem. A do brány bych dal Pavelce.

  • wasek2611@centrum.cz1.6.2018 14:43reagovat

   0:4

    

   Jábulím ven!

   • Chabix1.6.2018 14:56reagovat

    Každý rok si říkám, že už ten český fotbal nemůže níž klesnout a každý rok jsem překvapen, že jsem se opět spletl.

    • kilovolt1.6.2018 14:59reagovat

     no hlavně že ta naše liga je kvalitní a že náš mistr měl unikátní sérii Úsměv

    • victorlima1.6.2018 15:19reagovat

     Teď už asi zbývá jen prohrát s Lucemburskem nebo s Gibraltarem. Už se mílovými kroky k tomu dnu přibližujeme.

   • Mich1.6.2018 14:58reagovat

    Predstaveni kvality ceskych hracu, nula vedle nuly.

   • trcmano1.6.2018 14:59reagovat

    Za to může ta zlá cizácká Sparta!

    • Mich1.6.2018 15:04reagovat

     Je dulezite ze Sparta se neodvrati od cesty internacionalizace, jak slibil SR a proto mezi prvnimi privadi dalsi ceskou nulu Coufala.

   • victorlima1.6.2018 15:07reagovat

    Doufám, že ten zápas repre s Austrálií sledovali místní příznivci posilování z českých zdrojů. Nejen, že v lize nejsou vhodní fotbalisté pro Spartu, která by chtěla udělat i díru v Evropě, ale oni nejsou ani v repre. Hráli dnes proti souboru australských hráčů, kteří nemají ve svém středu skoro žádné hráče z významnějších evropských klubů (jeden hraje za Celtic, který tu kvalitu už taky nemá). Je to sbírka hráčů z nižších anglických a skotských soutěží a doplněni jsou hráči z Austrálie, Japonska atd. Přesto vypadal náš výběr jako stádo velmi průměrných fotbalistů. V repre hráli i pseudohvězdičky z italské ligy, náš nejlepší ligový fotbalista a všichni vypadali jako nemehla. Ne, ne pánové s posilami z Česka nám pšenka nepokvete.

    • Enkoff1.6.2018 15:10reagovat

     Jistým expertům to bude jedno a naopak budou poukazovat na to, že nehrál Frýdek a Coufal, tak je jasný, že to tak dopadlo

    • Mich1.6.2018 15:11reagovat

     Jedinej duvod drzet v sestave Cechy, jsou pravidla UEFA, ale nechal bych je maximalne zahrivat lavicku.

     • victorlima1.6.2018 15:22reagovat

      Já si nejsem vůbec jistý, jestli nějaká taková pravidla existují. Vždyť kluby jako Arsenal, Chelsea atd. nastupují do evropských soutěží mnohdy bez jediného hráče z domácí země v základní sestavě.

      • Funin1.6.2018 15:35reagovat

       na soupisce musí z 25 hráčů být 4 se stausem odchovance v klubu a další 4 odchovance z dané země, status odchovance získá hráč který od mezi 15 a 21 lety strávil v klubu/zemi 3 sezóny. Pokud takové hráče nemáš musíš nechat místo na soupisce volné, tj napíšeš třeba 2 odchovance z klubu, 3 odchovance ze země a 3 místa necháš volná. Platí pro zápasy LM a EL. Mimo soupisku můžeš nasadit jen hráče ze soupisky B, kam můžeš napsat mladíky do 21 let, kteří jsou v klubu minimálně 2 roky.

    • AlaMierda1.6.2018 15:13reagovat

     Mooy z Huddersfieldu je asi největší hvězda

     • victorlima1.6.2018 15:17reagovat

      Ano a ještě tam mají křídlo z Herty.

      • AlaMierda1.6.2018 15:23reagovat

       Leckie, o tom se už psalo, že by byl dobrá posila na foru tady ( nebo ještě snad oficu), když hrál druhou bundesligu za průměrný FSV Frankfurt.

 • Repre

  AlfaRomeo1.6.2018 14:05reagovat

  Podmínky tu máme ”slušný”(to jo ale hráče na w.... pr... a stejně bez (dvou hráčů-Vydra,Kadeřábek..Gebre zdvojuje) hrajem houno . Česká realitaVztek

 • Sestava na novou sezonu:

  Dachtlin1.6.2018 13:35reagovat

  Nita - Coufal, Jemelka, Radakovič, Frýdek - Vácha, Kanga - Stanciu, Tetteh, Plavšič - Půlkrab

  • restari1.6.2018 13:36reagovat

   Ty myslíš, že Olomouc, které se povedla sezóna a dostali se do pohárů, tak prodají oba své stopéry?

   • Dachtlin1.6.2018 13:38reagovat

    Stačí, když Křetínský zatřese měšcem. A můžeme jim poslat jako bonus Hovorku, Štetinu nebo Kayu

    • Dynamo1.6.2018 13:40reagovat

     Kaya má plat jako celej kádr Olomouce

     • AlfaRomeo1.6.2018 13:46reagovat

      ze to to řešíš Smích

    • restari1.6.2018 13:41reagovat

     Kaya je určitě zvědavý na nějakou Olomouc. Kdo ho tam zaplatí? Vždyť ten bude mít plat, který mu nedá ani Plzeň, natož Olomouc. Hovorku bych jim klidně poslal s tím souhlasím, ale opravdu si nedovedu moc představit, že po povedené sezóně vymění půl obrany. To bychom jim museli za ty hráče dát balík a to těžko.

    • AlfaRomeo1.6.2018 13:46reagovat

     Tebe i s prémií za osla týdne.

  • Jarošík1.6.2018 13:47reagovat

   No možnost že přijdou oba dva tu je, ale jen pokud sparta uvolní své stopery do Olomouce, čili velký peníz a hráči k tomu. Ale pochybuji že Olomouc před EL pustí oba dva top stopery a pokud ano tak jak hovorim, leda za velky peniz plus jiste náhradu.

   Slo by to realizovat, ale asi jen kdyby někdo z této čtveřice šel k nim: Hovorka, Costa, M.Kadlec, Holek. Každopádně by to pro ně bylo oslabení, ale jestli ví, že narazí v předkole na silné soupeře a potřebují peníze, tak el řešit nebudou a budou radši za dobrý prodej vlastních hráčů a zalepení sestavy v podobě odložených hráčů z acs.

    

   Je těžké říct nyní sestavu, ale pokud by měli přijít hráči o kterých se hodně mluví, tak by OBRANA mohla vypadat i takle:

   COUFAL - ŠTETINA/KAYA - JEMELKA/RADAKOVIC - CIVIC

    

    

  • rabac1.6.2018 14:35reagovat

   Celkem souhlasím, otázka je zda se Vácha dostane ještě do formy a vydrží mu koleno a nejsem si jistý zda Coufal vystrnadí Zahustela u něj stejně jako u Váchy je důležitý být zdráv, když bude myslím, že je lepší jak Coufal.Hráči v útoku se budou střídat a nemám tam favorita.

 • Repre

  Moribundus1.6.2018 13:28reagovat

  Zdá se to jen mně a nebo tam Krmelec běhá jak Bambi. Všechny burcuje rukama k pressingu a sám pak pressing olemplí, následuje soupeřův protiútoku. Když jdeme do brejků, stojí v ofsajdu a pak mává na Baráka, proč mu to jako nedal. Za 20 minut dva doteky s balonem, pokud se nepletu. Víc arogance než fotbalové kvality, vidím já. Lituju ty trouby, co ho koupi za ten avizovaný obnos. Zřejmě sledují čísla cinklá útočnými mini-fauly.

  • restari1.6.2018 13:32reagovat

   Pokud to Krmenčíkovi nepošleš do vápna na nohu nebo na hlavu, tak tam můžeš místo něj běhat i Ty, vyjde to nastejno.

   • Moribundus1.6.2018 13:40reagovat

    Souhlas. Má velký problem s pohybem, změny směru, pohyb k balónu, balancovat na ofsajdové hraně. Ale pořád k tomu vypadá jako mistr světa, nespokojen s výkony spoluhráčů.

    • restari1.6.2018 13:42reagovat

     No a pak se v naší lize oslavuje a proč? Protože co stačí na naší ligu už vůbec nestačí jinde, což stále někteří i diskutéři nechápou, proto se tak často kritizuje a oprávněně. My vidíme něco v lize, ale to je v zahraničí normální a ještě k tomu průměr. Krmenčík by se svou hrou zapadl i někde v té Austrálii.

     • Moribundus1.6.2018 13:46reagovat

      Má své limity, ok.. ale co mě zaráží, a co je ve děti i na Kopicoví, ta nepokora, rozhazování rukou na vlastní spoluhráče. To není bojovnost to je kvazi-pristup, aktivita z negace. Je tam znát plzeňský footprint.

      • restari1.6.2018 13:49reagovat

       Protože nejsou zvyklí, když se nedaří, že se má i tak dále hrát a snažit se.

     • Moribundus1.6.2018 13:50reagovat

      Poslední akce polocasu je toho důkazem. Davida vybojuje na malém vápně, přihrávka pod sebe Krmelcovi, ten je tam o krok pozdě. Anticipace by pomohla, ale ta se právě při tom mistrovství sveta, které se mu odehrává v hlavě, nedá zapijit. Nebo pak akcelerace, ale tu jeho buchto-pivní tělo nemá. Těžko říct, jestli to bude pro Plzeň posila a nebo ztráta, pokud o něj přijdou.

      • restari1.6.2018 13:59reagovat

       Pro naší ligu asi ztráta, protože tady často stačí poměrně málo. V pohárech o nic moc nepřijdou.

79325 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha