Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • sestava

  Majklll28.8.2017 7:54reagovat

  je pravda, že jsem Štramákovi relativně věřil, ale po tomto víkendu mi přijde fakt mimo..

  dva jasné přehmaty - Mareček místo Štětiny a Vácha místo Sáčka.. Zahustel - Kara, dejme tomu, prostě mu více vyhovuje Zahustel, i když nechápu proč, ale ty dva fakt nechápu..

  • victorlima28.8.2017 8:05reagovat

   Po zápase, jsme všichni generálové. Tomu, že hraje Zahustel v Brně, ale rozumím. Karu pustili z Ruska, proto, že se jim zdálo, že nedovede bránit. Častokrát nás už o tom přesvědčil. Hlavičkové souboje nikdy nebyly jeho parketou a v Brně se daly očekávat. Naopak Zahustel hraje hlavou velmi slušně (líp než nohama). Navíc Karova útočná nadstavba se mu teď moc nedaří. Takže podle mého názoru logické rozhodnutí.

   • Majklll28.8.2017 8:09reagovat

    jak jsem psal - zahustel dejme tomu, ale Štetina x Marec a Sáček x Vácha, to je prostě mimo..

    • Tashunka Witko28.8.2017 8:30reagovat

     Zahustel dejme tomu, že líp hlavičkujeÚdiv, ale že s ním cvičí i průměrák Lutonský nikomu nevadí. Nakonec ten stupidně frýdkovský faul také vyrobil dřevonoh Zahustel.

   • Tomáš Vápeník28.8.2017 8:18reagovat

    Wow, ten myšlenkový pochod Italův: ”v Brně se bude dost hlavičkovat, tak dám radši na beka Zahustela... a na stopera Marečka.”

   • Funin28.8.2017 8:29reagovat

    možná jsme generálové po bitvě, ale mě prostě ta Stramova sestava nesedí, jak píšeš, nasazení Zahustela je z několika důvodů logické, ale z těch samých důvodů by pak mělo být logické nasazení Štetiny na místo Marečka. Další věc je ta záloha, dva defenzivní hráči a to opravud defenzivní, narozdíl od Sáčka nebo Marečka, Vácha ani Mandjeck prostě dopředu nevyběhnou, nedoplní, nepomohou přečíslit, jen stojí kousek za půlkou a snaží se rozehrávat, jenže dopředu není komu. Když se k tomu přičte jěště náš pomalý a nepohyblivý útok, tak pak Brnu stačí zdvojit kraje a je to, nehrozí, že by do vzniklích mezer, protože když zdvojíš kraje, někde ti ten hráč chybí, někdo vběhnul a byla z toho šance.

    • hombre28.8.2017 8:38reagovat

     Nojo, ale my nemáme žádného ofenzívního hráče. Neberu Rosu a Nestora. Vždyť jsou to všichni DZ - Vácha, Sáček, frantíci, Frýdek, všichni mají defenzivní práci.

     Vždy musí být týmu více ofenzivních hráčů a do středu pole aspoň 2. Ale nikdo to nechápal !!!!

     • Majklll28.8.2017 8:40reagovat

      určitě by dopředu vytvořil více Mareček se Sáčkem, než Vácha s mandjeckem..

     • Tashunka Witko28.8.2017 8:42reagovat

      Může tam ale hrát Plavčík.

     • Funin28.8.2017 8:43reagovat

      Mareček i Sáček jsou o dost ofenzivnější hráči než Mandjeck a Vácha. Navíc když chce hrát po křídlech, tak může mít i dva DZ, ale pak to chce ofenzivní krajní beky - Vata a Kara.

       

      Samostatná kapitola je podhrot, tam by mohl hrát Venca Kadlec nebo Plavšič, jenže VK je odstaven, nevíme proč, jestli trucuje? a Plavšič je zraněnej.

       

       

    • Majklll28.8.2017 8:39reagovat

     to je ono - proč kuva nechává sedět Štětinu a dá tam Marečka?? Brno prostě jinak než ze standardek ohrozit nemohlo (což je logické), tak tam nedám soubojového Štetinu, ale mrnavého záložníka Marečka.. Místo relativně kreativního(nebo spíše technicky zdatného) tam dám kopito Váchu.. to je fakt úlet..

  • Tashunka Witko28.8.2017 8:22reagovat

   Vácha, Zahustel a Lafata nemají v základu co dělat, první dva ani ve Spartě !

   • Funin28.8.2017 8:30reagovat

    souhlas náčelníku

   • johnny128.8.2017 10:20reagovat

    Také souhlas.

  • wasek2611@centrum.cz28.8.2017 8:47reagovat

   To je blbost. Kdybychom šli remizovat do Brna, tak to chápu.

    

   My ale měli dominovat.

    

   Tzn. Karovy centry by byly nebezpečné. Mareček na stoperu chápu. Je to konstruktivní typ a v Brně je potřeba předskakovat soupeře. Odebírat míče ještě před soubojem. To Marec umí.

    

   Místo Costy bych na kraj dal Civiče.

    

   Jediný problém jsou pak standardky.

    

   Tady se furt řeší, že jsme dostaly 2 góly. Já bych spíš řešil to, proč jsme žádný nedali? Přece inkasované 2 góly od Brna musí znamenat při nejhorším remízu...

 • Na ně

  Spartmam28.8.2017 4:15reagovat

  Zažil jsem už lecos, ale ten letošní rozjezd je fakt hroznej. -7b,bez pohárů, totálně jsme zaspali na startu. Každej snad něco ztratí, ale my musíme začít sbírat body. Pořád věřím, že se z těch sraček vyhrabeme. I prádelna má větší respekt z nás, než ze psojedů.

 • Tomáš Řepka

  Spartička8828.8.2017 1:58reagovat

  Nedávno se tu laškovalo s tím, že by měl TŘ přijít do Sparty...Možná by to nebylo od věci, aby místo nějakýho řeka dělal podržtašku zrovna on...

  • Spartmam28.8.2017 3:01reagovat

   Nevěřím, že by Daníček šel do holportu s Řepou. Teď určí ne.Neutrální

 • Repre pauza

  Spartmam28.8.2017 1:54reagovat

  Jsem fakt zvědavej, jestli se něco stane během pauzy a co bude po ní. Já už fakt nevím, pořád na něco čekáme, slibujou nám kdovíco a výsledek jsme viděli. Soráč, ale musel jsem se z toho alespoň vypsat.

  • Spartička8828.8.2017 1:56reagovat

   Co by se mělo dít? Půlka hráčů odjede s repre a zbytek bude trávit čas přes den v Cafe Cafe a večer to vemou přes Kozičku zpátky domů...

 • Zdar

  Spartmam28.8.2017 0:09reagovat

  Jsem tu poprvé, ale už jen to nemohl vydržet. Co to kurwa je? Úplně se děsím, co přijde dál. Kde je moje Sparta??!! Tohle už není ani možný.Vztek

  • Spartmam28.8.2017 0:25reagovat

   Neporazit slaboučkou flintu o 3góly je ostuda, ale prohrát o 2 !!!! To je zkrátka katastrofa, na kterou chci znát odpověď. Co to mělo znamenat? Žádný nasazení, hlad po vítězství. Kurwa platy máte jak půlka Moravy dohromady a výsledek....velký howno!!!!!!!!!!!!!!!VztekVztekVztek

  • sparťanský votrok28.8.2017 0:51reagovat

   Jo taky bych rád znal odpovědi. I kdyby se tihle hráči viděli podruhé v životě, v Brně prostě vyhrát musí. Zlaté časy, kdy se tuším pod Chovancem tam vyhrálo 5:0. Ale hold, česká kabina a český trenér už je ”out”.,,

   • Spartmam28.8.2017 1:35reagovat

    No právě, kvalita tu je nesrovnatelně lepší, ale chybí jim ta chuť co sparťana dělá sparťanem. Zkrátka na to serou!!!!

    • victorlima28.8.2017 7:18reagovat

     Bohužel na to serou především čeští hráči.

   • Spartmam28.8.2017 4:02reagovat

    Aby nám za chvíli nezůstaly jen ty vzpomínky

 • Zápas

  peterpan2727.8.2017 23:25reagovat

  jsem bohudík neviděl, každopádně to musel být neskutečný zmar a snad mi přijde, jako bysme se neustále točili v kruhu.

   

  Nicméně ke Štramákovi. Já ho tu dosud vůbec nekritizoval, resp. nehodnotil. Každopádně včerejšek jde prostě za ním a jsem rád, že od tý zodpovědnosti neutíká. Každopádně úplně si nejsem jistej, jestli ví co dělá...Buď to tu celý podcenil nebo na to prostě nemá. Základní sestava včerejška byl prostě zlej sen a jinak to dopadnout nemohlo. Nasazením dua Vácha Mandjeck naprosto rezignoval na ofenzívu, je smutný, že vcelku zkušený trenér vsadí na hráče za zenitem po zranění a pak cizince absolutně nesehraného se zbytkem týmu, oba navíc jasně defenzivní. Vítězná sestava se nemění a pokud už je to nutné, měli tam fungovat ofenzivní hráči jako Kadlec nebo Karavajev. Na hru nazanďoura tu mohl zůstat plukovník. Každopádně já na Štramákovi vidím hlavně bezradnost a jestli na nás nevleze klika, tak to bude asi totální průser ještě na podzim...

  • Majklll28.8.2017 7:59reagovat

   přesně - postaví 2 čistě defenzivní štíty, kteří dopředu nevymyslí nikdy nic na slaboučké Brno - to jde prostě za trenérem a být Kotalíkoem/DK, tak chci znát důvody, proč tak učinil.. to je základní otázka, proč dá Maračka na stopera, když má Štetinu, proč Váchu, když má Sáčka.. Kdyby nebyl Marec na Stoperu, tak může být v záloze (Sáček, Mareček, ...).. strašný..

 • Dejme si otázku.

  podzim27.8.2017 22:04reagovat

  Proč jsme angažovali zahranicniho trenéra s jeho partou asistentů?

  Proč jsme nakoupili 11 posil za stovky milionu?

  Určité né pro to, abychom po patým kole byli se ztrátou 7. bodu na soupeře.

   

  Vím, moje prachy to nejsou, a nepřísluší mi dělat fin analýzu. Ale jako fanoušek vidím že se Štramacónim to jde pěkně do tůně!!

  • Furia Ceca27.8.2017 22:45reagovat

   Že si tolik posil začne sedat se začalo skloňovat až po prvních ostrých zápasech. Do té doby to nikoho včetně menežmentu nenapadlo. Že některejm hráčům nebude vonět nová situace se začalo skloňovat až po prvních průserech. Že to nikdo neřeší běžným postupem jako v soukromých firmách je opět chyba menežmentu či majitele. Pohádky o 25 kolech jsou pro ovce. Z nadhledu a bez sparťanského srdce je to teprve začátek a situace se rapidně nezmění ani po nějaký sranda repre pauze či povinné výhře nad Karvinou. Nevidím jediný náznak či důvod být optimistický, aby tenhle last minut experiment vyšel.

   • Spartmam28.8.2017 4:53reagovat

    Bohužel máš asi pravduSmutek

  • victorlima28.8.2017 7:33reagovat

   Jsem schopen odpovědět. Trenéra jsme angažovali proto, protože všechny kvalitnější český trenéry jsme už vyhodili (některé už několikrát) a zbývající k nám za žádnou cenu nechtěli.

   Jedenáct posil jsme koupili proto, že bylo už na čase vyměnit (všichni po tom po našich neúspěších volali) uspokojené a nevýkonné české hráče. Posily byly nakoupeny převážně v cizině a to proto, že u nás už žádná kvalita není, nebo nám ji nikdo neprodá. Ty ztracený body nás mohou určitě mrzet, zvláště, když to byly tak nešťastné ztráty jako s Bohemians a Libercem. Podepsali se na nás trochu rozhodčí, kteří naopak drží ochranou ruku nad Plísní. I tak jsme teprve po pátém kole. Zajíci se budou sčítat až po honu. Prohra v Brně je každopádně alarmující. Zavání to českou specifickou kabinou.

 • ...

  trcmano27.8.2017 21:54reagovat

  Sparta je po 5. kole 7 bodů od titulu. Více bodů na titul ztrácela po 5 kolech v tříbodovém systému jen v sezoně 96/97. Tehdy ligu vyhrála.

  • Lukáš Mareček27.8.2017 21:59reagovat

   Tudiz vse v poradku <3

 • Mareček není stoper a Zahustel pravý bek

  honzaspartan27.8.2017 21:19reagovat

  Mareček není stoper a stavět ho tam může jen idiot, když má k dispozici Štetinu.

  Pak se nemůžeme divit, že obrana nefunguje a dostaváme góly ze standardek, protože nam chybí stoper, ktery je schopný vyhrát hlavičkový souboj.Otrávení

  Stejně tak jen idiot může upřednostňovat skleněného neobránce Zahustela před výborným Karavajevem.

  Že udajně neumí bránit? Jasně, nejlepší hráč Sparty v uplynulé sezoně to najednou zapomněl.OtráveníVztek

  • ouki27.8.2017 22:02reagovat

   Nejen Strama staví Marečka na stoperu. Ščasný o něm prohlásil, že je to stoper č. 1. Že tu pozici zvládá nejlépe.

   • wasek2611@centrum.cz27.8.2017 22:31reagovat

    Taky je výbornej.

     

    Jen prostě neumí hlavičkovat. Na standardky není ideální.

    • hombre28.8.2017 6:45reagovat

     Neumí hlavu, není tvrdej v soubojích, každý ho odstaví tělem, ve standardkách je ztracený - prostě stoper č.1. Už se nedivím, proč jsme tam, kde jsme.

 • Několik vět k včerejšímu fiasku

  jasper121027.8.2017 21:16reagovat

  a nejen k němu... Bohužel po včerejší návštěvě utkání jsem nenašel sílu sepsat svůj názor dříve...

   

  Soupeř: Brno mě absolutně nepřekvapilo. Hrálo tak, jak má podprůměrný tým se Spartou hrát. Vyrukovalo s klasickou taktikou - bojovnou a běhavou kopanou a sázkou na standardky ve stylu ,,kopni to do ohně a ono to tam třeba něco spadne”. Bohužel, téměř jako pokaždé, tato jednoduchá hra opět slavila proti Spartě úspěch.

   

  ZS: Když jsem viděl ve frontě na stadion naši ZS, šly na mě mrákoty. Chápu, že nám chyběli zranění Nestor, Plavšič a Mavuba, nemocný Rosický a trucující Frýdek (v jeho případě žádná škoda pro nás). Nicméně tak nekreativní a defenzivní záloha proti bránícímu Brnu je logickou cestou do pekla. Proč Strama nechá na lavičce Sáčka? Proč při těchto absencích nevrátí Marečka do zálohy a nehraje stopera Štetina? Ostatně dvojice Štetina-Hovorka je logicky lepší variantou i ohledem na skutečnost, že soupeř nemá kvalitu se prosadit jinak než při standardkách. Obecně mám pocit, že Strama se nedokáže trefit do sestavy. Nevýrazný Šural, vysloužilý ostrostřelec Lafata, duo fotbalových pračlověků Zahustel-Vácha v kombinaci s včera laxním Ben-Chaimem, včera chybujícím Hovorkou a bojovným, leč nekreativním Costou vytvořili smrtící koktejl. Obecně nelze uspět proti defenzivnímu soupeři bez kreativní zálohy, útočných krajních beků a rychlého útočníka... V kontextu odstavení Karavajeva a V. Kadlece tedy zcela nepochopitelná ZS.

   

  Systém hry: Kromě snahy útočit přes rychlá křídla je pro mě systém bohužel zcela nečitelný. Pokud se soupeři podaří křídla úspěšně zdvojovat, případně ubránit i formou zápasnického chvatu, jsme bezradní. Je to někdy lepší, někdy horší chaos. Lze to demonstrovat na zahrávání standardek - snad každý zápas je kope někdo jiný. Koho zkusíme příště?

   

  Včerejší výkon: Chápu, že někdy se zápas nepovede, ale včera to byl totální zmar. Většinu zápasu jsem měl pocit, že ani nechceme dát gól, protože chlapci vsadili roční výplatu na výhru Brna.

   

  Ke kritice cizinců: Nemám rád dělení na cizinec x našinec, původní x nový hráč. Statistika je však jasná - včera hrály 4 letní posily, Hovorka a 9 účastníků ochotnického divadla z minulé sezóny, přičemž Mandjeck hrál do zranění bez problému a Biabiany se zejména ve 2. půli hodně snažil něco s výsledkem udělat (několikrát se sprintem vrátil k naší šestnáctce a opakovaně rozjížděl útok až od naší branky). Dle mého názoru největší tragédi na hřišti působí ve Spartě již několik let...

   

  Cesta ven: Toť otázka za půl miliardy. Snad všichni kromě nás chápou, že pokud chce tým hrát dominantní fotbal, tak je třeba v sestavě mít i kreativní hráče v záloze a na krajích obrany. Podle mě je nezbytné neprodat Karu a vrátit ho do sestavy a dále vyzkoušet V. Kadlece na hrotu. Peníze z prodeje Koubka musíme ihned investovat do nákupu kvalitní desítky (sázka na Rosického je ruská ruleta). A pokud odstavíme V. Kadlece, tak musíme sehnat i rychlého útočníka. Mimoto musíme věřit v návrat zraněných po repre pauze - kromě dlouhodobě zraněného Nestora.

   

  Hra o titul: Jsem asi snílek, ale podle mě máme stále rozumnou šanci na titul. Plzeň bude nepochybně ztrácet body, slávisté také nejsou neporazitelní. Pro nás budou další 4 zápasy po repre pauze klíčové. Pokud budou pokračovat naše výkony a výsledky, tak opravdu budeme v 10. kole proti Plzni hrát o čest jako na jaře.

  • Jerababa27.8.2017 21:21reagovat

   Podpis

   • Loki27.8.2017 23:14reagovat

    Lafi je pořád na naší ligu dost dobrý.Jen nepatří na pod hrot.Lafi je vyloženě hroťák do šestnácky a dokáže bít téměř vždy tam kde má bít.Škoda je,že těch 580mega nedal Křéťa již Lavičkovi,nebo Sčasnýmu.V té době by stačilo doplnit mužstvo kvalitnějšími,třeba i dražšími hráči a dnes jsme mohly bít už jinde...Smích

    • victorlima28.8.2017 7:47reagovat

     Ani jeden z jmenovaných trenérů by ani za miliardu nedovedl kvalitní zahraniční hráče. Nikdo z nich by ty konexe neměl. Kvalitnější a dražší hráči do takové fotbalové prdele, jakou Praha je nikdy nepůjdou. Podívej se na všechny posily pražských S. Starší hráči, výrazně za zenitem, kteří by těžko někde sehnali smlouvu, nebo hráči po zranění či dlouhém výpadku. A ještě tito hráči sami říkají, že sem jdou kvůli známosti s trenérem.

     Lavička a Sčasný by sem akorát natahali další Šuraly, Holky, Mazuchy a podobné na které všichni nadávali.

  • wasek2611@centrum.cz27.8.2017 21:22reagovat

   Hlavně. Štramák chce hrát tak, aby krajní beci centrovali z hloubi pole. Ale to Costa ani Husťa neumí.

    

   Sestava pro jeho potřeby by byla:

    

   Bičík - Kara, Hovorka, Mareček, Civič (Vata, ale ten neumí bránit) - Sáček, Mandjeck, - Biabiany, Rosický (Kadlec), Plavšič - Šural

    

   Dokud Ben nebude na to srát tak nemůže hrát v základu

    

   • Jerababa27.8.2017 21:44reagovat

    Bibiho je na bránění škoda a Benovi se nechce, logický je přejít na 4-4-2 nebo 3-5-2 a úplě vynechat hroťáka, stejně žádnej z nich nemá formu. Ovšem ono se spíš zdá, že tu formu momentálně nemá téměř nikdo. Nebo se nějak nechce nebo je nějakej nesoulad, čert ví.

    • pirelli27.8.2017 21:45reagovat

     řekl bych rozesraná kabina

  • adam27.8.2017 21:27reagovat

   Díky za rozumný názor.

  • Puki198327.8.2017 21:29reagovat

   S obsahem příspěvku víceměně souhlas, ale jeho závěr doslova sálá naivitou. Plzeň bude nepochybně ztrácet body? Vždyť všechno vyhrála a když se ji nedaří herně, tak stejně zvítězí nějakou šmudlou z poslední minuty, protože to na rozdíl od nás zkrátka urve bojovností. A slávisté nejsou neporazitelní? Vždyť již 31 zápasů neprohráli. Sundej si tu rudé brýle z očí. S italem na lavici budeme více než rádi za třetí flek.

  • waaw27.8.2017 21:29reagovat

   Podpis a razitko. Rozumny nazor

  • johnny127.8.2017 21:33reagovat

   Slušný rozbor. Souhlas.

  • rapkatus27.8.2017 21:44reagovat

   moc dlouhy, tudiz totalni sračka.. ale o necem bych vedel - bez trenovat spartu, tady je te evidentne skoda, pane chytry Smích

   • Jerababa27.8.2017 21:46reagovat

    Ty to máš krátký, ale že jsi debil, to se pozná i tak.

  • trcmano27.8.2017 21:45reagovat

   Souhlas

  • LukyACS27.8.2017 21:47reagovat

   Hezky napsáno, tohle by si zasloužilo skončit v blogu Úsměv

   • honzaspartan27.8.2017 21:49reagovat

    Že to chválíš zrovna ty, když chceš nadále cpát Marečka na stoperaSmích

    • LukyACS27.8.2017 21:56reagovat

     Hovorka, Štětina a Mareček v záloze mi nevadí. Nevidím důvod, proč bych měl nesouhlasit.

     Navíc to pro mě z celého příspěvku byla jen marginálie, to jen ty tady máš z Marečka mindrák, že jeho jméno hledáš v tak dlouhém příspěvku a zbytek tě nezajímá

    • Dolikus27.8.2017 22:02reagovat

     Tak třeba zrovna mě osobně mi Marec z ty loňský sestavy případa jako jedinej, kdo na to nesere. To ze s nim teď zaplatuje stopera, Ikdyz by to kazdej radši směřoval k dvojici Hovorka-Štětina je pak těžký. Já bych Marecka klidně dal k Mandjeckovi do středu hřiště. Rozhodne už to není takové jelito jako v době kdy ho Lavička stavěl na pozici Matěje.

    • adam27.8.2017 23:09reagovat

     To sis vážně vzal z celýho toho příspěvku jen tohle?

  • Dolikus27.8.2017 21:52reagovat

   Konečně rozumný názor! Je ale až směšný,ze většinu těch naoko rozpoznatelnejch problému jako Husta, defenzivní záloha atd vidí snad kazdej nezaslepenej fanoušek,ale naš pocetnej realizak ne.Jinak je opět víceméně jasný ze jak do derby tak do zápasu s Plzni pujdem zase v pozici ze musíme..A všichni asi víme jak takovej zapas pak dopadne. Slavie podle mě ztrácet bude až se rozjede pohár..Šilhavý s tím bude hrozne točit.Ale u Plzně to bohužel vypadá ze si zas všechno ukopou. A jestli někde budou plichtit tak už se to nás tykat moc nebude...snad jsem jen moc pesimistickej:)

  • Dynamo27.8.2017 21:53reagovat

   Ano je to tak. An druhou stranu nějaké důvody proč nehraje Kadlec být musejí. Každopádně proti Slovacku nastoupí na 10 minut a nic nepokazí, aby pak vůbec nejel do Brna? To je prostě na hlavu.

  • Tashunka Witko27.8.2017 22:29reagovat

   V podstatě souhlas

  • Furia Ceca27.8.2017 22:48reagovat

   +1, skoro se mi chce říct, že takový analýzy je schopný v současný Spartě jen Hřebík a pak dlouho nikdo...

  • xhurv28.8.2017 0:57reagovat

   Hezký rozbor, sice smutný, ale pravdivý. Mrzí mě že nedal víc šanci pulkrabovi, ten by se podle mne na hrotu hodil. Kara snad nestihne odejít a rozjede se stejně jako v minulé sezoně. Sáček by podle mne měl být v základu, jen tak si začne víc věřit, potom bude oporou. Klidně ať hraje na jednoho útočníka a na tři středové záložníka, pak by to mohlo fungovat, co myslíte? Jeden vyloženě defenzivní - mandjeck a před ním dva kteří dokážou rozdat balón - Rosa, sáček nebo mavuba... Místo Bena bych dal vatajelu, ale věřím že bch se rozjede. Pojďme Sparta!

   • victorlima28.8.2017 7:58reagovat

    xhurv - No konečně trochu optimistický názor. Byl jsem taky neskutečně naštvaný po prohře v Brně a to sem to po dlouhé době nemohl vidět. Ušetřil jsem alespoň nervy. Nesmíme zapomínat, že fotbal je jen hra a jako v každé hře hraje obrovskou roli štěstí. Sparta si ho teď bohužel moc neužívá (zranění, chyby rozhodčích atd.). Zažíváme letos znova to klasické sparťanské léto, které určí, bohužel ráz celé sezoně. Věřme, zas bude líp.

71737 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha