Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Stanciu

  Chumaj4.1.2018 23:14reagovat

  podle Telekom Sport už je na 95% hotovo a je náš.

  Podle jiného rumunského webu jsme nabídli 5 mil.€, oni nejdřív chtěli 12, nakonec slevili na 8, a to už prý jsme ochotni akceptovat

   

  • Chumaj4.1.2018 23:14reagovat

   Liga 1 Romania...

   • Acs gl4.1.2018 23:23reagovat

    Podle Belgičanů to tak jasný neníZoufalství

    • Chumaj4.1.2018 23:34reagovat

     taky hlavně Mádl ještě nic nezvěstoval...

  • Sheva4.1.2018 23:48reagovat

   8 milionů je strašnej úlet za hráče, kterej se neprosadil v Anderlechtu

   • Chrod4.1.2018 23:55reagovat

    Nesmysl... když se tady nechytí, o čemž dost pochybuju, tak ho stejně minimálně za 5-6M prodáme dál. A je rozhodně lepší koupit jednoho Stanciua, než 10 Mandjecků.

    • Larrygo4.1.2018 23:59reagovat

     +1

     Nejsou to vyhozeny penize.

    • Sendi5.1.2018 0:05reagovat

     Hele, já si teda myslim, že to by byl úlet jako debil, kdybchom neprosazenýho Stanciua prodali za 5(o čemž pochybuju), tak ztráta 3 miliony eur je cena, která ve Spartě ještě na podzim znamenala nejdražší příchod v historii Sparty, to že se začínaj tyhle částky objevovat z toho ještě nedělá eventuální mega-průser :) Tady se najednou šermuje milionama v eurech jak kdyby se nechumelilo, to mě skoro šokuje Smích

     • Bunda5.1.2018 0:17reagovat

      Dočkala prodal za 230 a za to koupí lepšího hráče za 200 Smích

     • K0F15.1.2018 0:37reagovat

      Když si to vezmeš kolem a kolem, my jsme 3 mega euro dokázali proházet co chvíli. Akorát, že to bylo po 15-20 milionech korun za Slepičky, Lačný... Ale 8 mega éček je rozhodně raketa, to se mi upřímně nezdá reálný.

     • Tyrrael5.1.2018 6:53reagovat

      Neprosazený je dost nešťastný termín, kdyby si neškrtl tak ok, ale když ti za minulou sezonu odehraje cca 38 zápasů, tak to moc jako neprosazení nevypadá, spíše došlo k antipatii s trenérem a pak s tím nic nenaděláš...

    • Sheva5.1.2018 8:09reagovat

     je vidět, že jsi vůbec nepochopil směr kam jsem mířil. Nešlo mi o nějakou návratnost ale o to, že za 8 milionů eur jsou na trhu lepší hráči.

     Kdyby mě zajímala tvoje logika, tak bych se zeptal proč tu ještě nemáme Ronalda

   • Acs gl4.1.2018 23:56reagovat

    Na dnešním trhu to tolik není.Je to ještě relativně mladý hráč a pokud by k nám přišel a výrazněji se prosadil + rumunská repre,tak se na něm dá i výrazně vydělat.

    • Sendi5.1.2018 0:02reagovat

     Výrazně vydělat myslíš jakože půjde třeba za 16? To je úplně mimo realitu...Já bych si ho tu děsně přál jo, ale tyvole, za osm milionů eur koupíš supr frajera plus TOP talentovanýho mladíka z nějaký vynikající líhně, to by mi fakt přišlo přitažený za vlasy, říkal jsem si, že jestli třeba dáme pět milionů eur, tak to bude kruťárna, ale 8? To je fakt moc...

     • peetee965.1.2018 0:09reagovat

      Kdo ti jsem pude do téhle ligy za kvalitní mladíky nikdo .... tohle je výborná investice .... :)

      • Sendi5.1.2018 0:20reagovat

       tyvole, vždyť i Delle Alli šel do Tottenhamu za míň, 8 milionů euro dát za Nicolae Stanciua je prostě totální a naprostá píčovina, za 8 milionů eur šel De Bruyne do Chelsea, za ty prachy bychom koupili já nevim třeba na křídlo Cristiana Tella a ještě by nám zbyly tři mega, za 6 milionů eur kupoval Everton Deloufea a za 4 Villareal Deníse Suaréze, Marco Asénsio stál Real jenom 3,5 milionu eur, Shinji Kagawa za 8 návrat do Dortmundu, takhle se dá pokračovat do nekonečna, Stanciu prostě za takovouhle raketu do Sparty je hovadina...

       • M4rtin5.1.2018 0:38reagovat

        Ty to asi furt nechápeš. Myslíš si, že Dočkal měl cenu 8,5M eur? Zapřemýšlej, proč museli nabídnout tolik, aby ho získali a aplikuj si to v menším měřítku an naší ligu. Vzládl si to? Gratuluju.

        • Sendi5.1.2018 0:53reagovat

         Bacha! Tady se rodí nějakej ultimátní myšlenkovej pochod Smích No pojď vysvětli mi to, proč za hráče, kterej sem vyloženě CHCE musíme dát 8 milionů eur místo abychom koupili za tu samou cenu dva hráče s větším potenciálem, já si na tu tvojí logickou úvahu milerád počkám ;)

         • Chrod5.1.2018 1:01reagovat

          Jmenuj 2 hráče za 4M s větším potenciálem, kteří by sem šli. Myslíš, že Alli nebo Asensio by šli do Sparty za 8 milionů? Ani náhodou. Už Stanciu je úplnej zázrak a vůbec nechápu, co ho sem vede. Pro mě by byl teda mnohem větší úlet, kdyby se tady Stanciu neprosadil, než že promrháme 3M Eur. Takový peníze jsme v létě vyhodili za Vukadinoviče, Mandjecka a Janka, kteří si tu ani neškrtli a důvod jejich příchodu byl hodně diskutabilní. Tohle určitě stojí za riziko.

         • Acs gl5.1.2018 1:09reagovat

          Stanciu,reprezentant a myslím, že ve svých letech má dost velký potenciál.

          A jaký dva hráče s větším potenciálem za ty 4 mil. eur koupíš??? ještě mladší a neprověřený, takže utratis stejně jen s ještě větším rizikem.

          Já už fakt nevím koho byste do Sparty chtěli??? Přijít Messi ,tak taky budou řeči, že toho ne a radši FillaSmích

          • pubi5.1.2018 1:31reagovat

           Vy vůbec nechápete, o čem Sendi mluví. Prostě když po světě běhali hráči jako Asensio (tehdy ještě s cenovkou jako půlka Stancia), tak po něm asi běhají pořád, ne? Jen je prostě lehčí pro vedení Sparty sáhnout po někom, koho znají, protože je vyřadil. I když je třeba dražší, než jsou jiní hráči na jeho úrovni, protože Anderlecht na něm logicky nechce tak krátkou dobu po jeho nákupu tolik tratit. Mimochodem ani jednou neřekl, že ho tu nechce. Já bych z něj byl nadšenej, peníze mi jsou ukradený, ale když si uvědomíš, kolik stál fakt ten Asensio, tak to prostě úlet je.

           • Acs gl5.1.2018 1:34reagovat

            Ale kolik oni koupí hráčů s touto cenovkou a kolik se jich prosadí??? většinou jdou o dům dál.Ro je to riziko o kterém jsem psal...U stanciu je přeci jen o něco menší

           • M4rtin5.1.2018 1:54reagovat

            To teda nechápeme, protože píše nesmysly a srovnává nesrovnatelné. Hráči nejsou jako rohlíky v krámě. Jejich cenu neurčuje pouze nabídka a poptávka protože mají, na rozdíl od rohlíku, také vlastní hlavu.

           • Chrod5.1.2018 2:06reagovat

            Je super, že tady pořád píšete, kdo co nechápe. Já to samozřejmě chápu, jenom s tím vůbec nesouhlasím. Každej si tady hraje na experta, jak by za 4M miliony koupil mnohem lepšího a nadějnějšího hráče a ještě by mu zbylo. Pořád tady čtu, jak jsme měli koupit tohohle a támhletoho, že bylo jasný, že budou dobrý atd. Každej ví všechno nejlíp, ale kdyby vážně měli vybrat nějakýho hráče, tak by zjistili, že to není tak jednoduchý, jak se zdá, a nakonec bychom tu měli 10 nějakejch Holzerů, Radakovičů, Tettehů, Trávníků a bůh ví koho ještě, kterým se povedlo odehrát 10 zápasů v lize a hned tu z nich někdo ustříkává a chce je okamžitě do Sparty.

            Přestupů jako Asensio bude tak 1%, to není žádnej argument. Navíc pro Real Madrid nebo Tottenham je asi jednodušší koupit takovýho hráče než pro Spartu. A takový týmy těch hráčů koupí desítky a vyjde jich jenom pár. Kdybys chtěl takovýho hráče do Sparty, tak se jich s tebou tak 80% nebude vůbec bavit, protože nedává žádnej smysl, aby sem chodili. Asi těžko někdo bude chtít do nějakýho Česka, aby tu hrál proti Bohemce.

            Proto je vůbec zázrak, že sem Stanciu chce a ta cena podle mě vůbec úlet není, protože bys lepšího hráče prostě nenašel, ať píšeš co píšeš. A z pohledu Sparty to taky smysl dává, protože každej viděl, co tenhle hráč dokáže, takže jdou relativně ”na jistotu”. Já jsem si myslel, že takovej borec skončí právě někde v Tottenhamu, žádný riziko v tom nevidím a jestli proděláme nakonec 3M Eur, tak to za to stějně stálo.

         • M4rtin5.1.2018 1:24reagovat

          Doufám, že to tu vedení Sparty pročítá, aby tě nepřehlédli a mohli tě okamžitě nasadit do vyjednávání a hledání nových posil. Jsou to úplný blbci, zato ty bys nám za ty peníze přivedl dva lepší a perspektivnější hráče. Rly?

         • M4rtin5.1.2018 1:33reagovat

          Haha, už vidím Dele Alliho, jak ve 20 letech dá košem Tottenhamu a nechá se přeplatit nabídkou Sparty, aby místo Premier league mohl mastit okopávanou proti slovácku před dvouma tisícovkama divákama, který na něj ještě budou pořvávat, že je černej. Probuď se.

      • Chumaj5.1.2018 0:23reagovat

       já si taky myslim, že na trhu je spousta lepších a levnějších. Jenže u nás nejspíš je ten problém, že ne každej k nám zrovna chce jít...

       • Sendi5.1.2018 0:29reagovat

        možná by stačilo tomu věnovat víc času než že půjdem nekompromisně po hráči co nás vyřadil z pohárů a tak víme co je zač žejo :))

        8 milionů eur, no mě vomejou...2x Marco Asensio a ještě klobása zdarma pro celou Letnou :)))

        • pubi5.1.2018 0:35reagovat

         To vole nech toho, teď chci Asensia! SmutekSmích

        • Chumaj5.1.2018 0:52reagovat

         Když je DK blbej a obklopí se amatérama, tak ať za tu svoji blbost platí...

          

     • Acs gl5.1.2018 0:18reagovat

      Tak výrazně...za určitých okolností by mohl i za těch 12 a víc a taky by to mohl být omylÚsměv.

      Na druhou stranu moje prachy to nejsou a určitě bych si tu takovýho hráče přál.A už jen vyhrát při přestupu nad besiktasem mně přijde jako sen,ale ještě není tady...tak se neraduju.

  • Sigi18935.1.2018 6:40reagovat

   Za 8 milionů € by se dal pořídit balíček Kanga + Boakye. Stanciu má své kvality, ale neprosadil se v Anderlechtu a je nutno zohlednit i jeho problémový charakter. Za polovinu částky bych ho bral, ale takhle by se jednalo o neefektivní investici.

   • Tyrrael5.1.2018 6:50reagovat

    Tak to je dosti spekulativní. Ty je sleduješ pravidelně nebo jsi amatér jako naše vedení, kterému stačí dva zápasy? Smích

    • Sigi18935.1.2018 7:25reagovat

     Ano, srbská liga patří k mým oblíbeným a tudíž mám o ní velký přehled. Asi největší zde na foru. Kanga a Boakye jsou přesně těmi typy hráčů, kteří by nám dokázali vytrhnout trn z paty. Navíc jsou spolu výborně sehraní. Místo všech těch předražených Biabianů, Mavubů, Janků a dalších, kteří se sem přišli na stará kolena vyprdět, stačilo v létě přivést tuhle dvojici a nyní bychom s prádelníky bojovali o titul.

  • Jarošík5.1.2018 7:01reagovat

   No už je na čase, včera mi na instagramu Stanciu lajkoval status pod jeho komentem. Mnoho spartanů mu píše na instagramu komenty a on to lajkuje ostošest, už to poukazuje na to, že by měl být opravdu na cestě k nám!

  • Johnny_O5.1.2018 7:17reagovat

   Nevim jak vy, ale neuverim tomu driv, nez Sparticka prinese exkluzivni foto z letiste :)

  • victorlima5.1.2018 8:51reagovat

   Pánové nekoumejme tady nad cenou Stanciua. Věřte těm kteří jsou v obchodování mnohem lepší než my všichni tady. Stav jejich kont o tom jednoznačně svědčí. Obchodování a investice nechme majiteli a my se radujme, že možná budeme mít v mužstvu takové hráče o kterých se nám ještě před pár měsíci ani nesnilo.

  • victorlima5.1.2018 9:15reagovat

   Pánové nekoumejme tady nad cenou Stanciua. Věřte těm kteří jsou v obchodování mnohem lepší než my všichni tady. Stav jejich kont o tom jednoznačně svědčí. Obchodování a investice nechme majiteli a my se radujme, že možná budeme mít v mužstvu takové hráče o kterých se nám ještě před pár měsíci ani nesnilo.

 • Stanciu

  Chumaj4.1.2018 22:21reagovat

  teda asi fakt přijde, jinak by všichni nehráli tuhle hru - on, jeho manažerka, Sparta atd. jak sem chce... takže je to už jen o licitování mezi Spartou a RSC, za kolik se to upeče.

  Ale pořád mi to nějak nedává smysl - proč chce sem, když o něj stojí Besiktas, Steaua, arabová a bůhví kdo další... to mu dáváme oproti ostatním takovej ranec? To se mi moc nezdá, že bysme přeplatili turky... Tak že by opravdu upřednostnil to, že okolo něj chceme postavit tým a bude mít jistej flek?

  • doni4.1.2018 22:26reagovat

   oproti Besiktasi má Sparta tyto plusy

   1) Bude hvězda číslo 1, základní sestava

   2) Česká Republika (hlavně Praha)je krásná země

   3) Česká Republika je bezpečná země (6. na světě)

   4) Žádné létání (v Turecku letíš 3 hodiny zápasy)

   5) Peníze krásné, i když můžou být horší než v Turecku, ale peníze nejsou všechno

   6) Stále je mladý a odtuď se může přesunout do většího klubu, nebo třeba za pár let do té Arábie, ta mu neuteče, když bude chtít vydělat.

    

   • Chumaj4.1.2018 22:40reagovat

    to je jasný. ale pro turky a jejich ligu by šlo napsat tady dost plusů...

  • Acs gl4.1.2018 22:38reagovat

   Proč??? Stramaccioni okecá i nemožné...Jako trenér nevím,ale hráče přesvědčit umí.Smích

   • Chumaj4.1.2018 22:42reagovat

    právě že mám taky ten pocit, že ho Strama těma svýma žvástama ukecal. Jo povídat, to by mu šlo...

    přetavit ty jeho chytrý řečičky v činy, to už je horší. Je to takovej náš doktor Cvach

    • Míša4.1.2018 22:46reagovat

     Nebo italskej Hřebík, akorát nevypadá jako pí...

    • Acs gl4.1.2018 22:49reagovat

     Chtě nechtě s hráčema to v tomhle směru umí a Spartě tím hodně pomáhá.

     Už jen kvůli tomuhle bych mu přál úspěch,i když to jeho okecavani už mě na podzim dost štvalo.Na druhou stranu , překlady v novinách nebo i v tv byly dost nepřesný.

      

     • Chumaj4.1.2018 22:52reagovat

      Co je platný, že je umí přemluvit, když to z nich pak nedokáže dostat na hřišti. Viz Biobanány a další... akorát to stojí Křéťu spoustu peněz a nic

      • Acs gl4.1.2018 23:00reagovat

       Uvidíme na jaře ,co umí... i want to believe

      • victorlima5.1.2018 11:53reagovat

       Hochu,(Chuj nebo Chumaj) Tvému rádoby vtípku (Biobanány)se nedá ani pousmát. Ukazuje naše české buranství v celé jeho kráse. Ten kluk Biabiany se nám možná nehodil do koncepce nebo jsme ho nedovedli využít nebo nebyl dost produktivní, ale koukalo se na něj moc dobře a s balónem toho uměl nejvíc v lize. 90 procent místních dřeváků mu nesahá ani po kotníky. Chápu, že některým blbům se nelíbí jeho barva kůže. Ten kluk, ale nic nevypustil, pokud mohl tak dřel a fotbalista to byl náramný. Musím se ho tu zastat, když ho kdejaká zdejší nula uráží.

   • prospartu4.1.2018 22:57reagovat

    Přesně to si myslím také. Strama je výborný řečník. Věřím, že kdyby měl DK biliony dolarů peněz(a chtěl investovat do Sparty), Stramaccioni by ukecal i Ronalda, aby šel hrát do Sparty. SmíchSmích

    No představte si to, Sparta kupuje takovéhle hráče, hraje pravidelně LM, sbírá tituly.. Krásná představa, tak držím vedení i všem ve Spartě palce. ÚsměvÚsměv

 • mišič

  demon4.1.2018 22:12reagovat

  ty vado kolikrát ste ho vyděl někdy někde hrát že je hned v základu. kde je napsaný že je lepší než sáček nebo mareček s frýdkem? a to marečka taky nemusím. kdyby memrdky napsali že chceme lojzu z ciziny tak ho každej bude psát do ideální 11ky!!!???.to nechápu.Údiv

  • doni4.1.2018 22:17reagovat

   tak za 3 miliony eur budeme věřit, že se nestane, že bude leštit lavičku.

    

   Navíc zjišťoval jsem u Chorvatů a je to jeden ze tří nejlepších středních záložníku v chorvatské lize. To když někdo bude chtít Hrošovského z Plzně, tak mu taky řekneš, že je to jeden ze tří nejlepších u nás. V případě, že je to kvalita Hrošovského tak budeme všichni spokojení.

   • Hory4.1.2018 22:20reagovat

    Kdyby byl jako Hrosovsky a přišel k nám, tak si pískam. Hrosovsky má velkou kvalitu.. bohuzel u nás ji ve středu zálohy zatím nikdo nemá. Tak snad nove příchozí..

  • prospartu4.1.2018 22:18reagovat

   Tak nevím, ale Mišiće kupují za nějakým účelem. Kupují ho asi proto, že chtějí někoho nahradit. Zřejmě to bude Mareček/Frýdek a tím pádem asi hledali někoho, kdo bude herně lepší než oni dva.

   Jinak by ten nákup moc neměl smysl.

   Takže se dá předpokládat, že bude posilou.Úsměv

   Jestli vůbec přijde SmíchSmích

  • Acs gl4.1.2018 22:42reagovat

   Viděl!!!!!! lepší než Frýdek jsem byl snad i já a Sáčkovi hodně přeju,ale musí dost přidat.

  • Kubajs75.1.2018 7:48reagovat

   +1

   Misice neeee! Kulhánek nebo Sacis lepší 😊

 • sestava

  doni4.1.2018 22:00reagovat

  Dúbravka

   

  Hovorka Stetina

  Karavaev Costa

  Mavuba Misic

   

  Kadlec Stanciu BenHaim

  Šural

   

   

  Lafata

  Nes
  tor

  Vatajelu Plavšič

   

  Kulhánek
  Sáček

  Civic Zahustel

  Kaya Mareček

  Bičík

  ostatní poslat hostovat(Juliš a spol) a zbytek vyhodit (frýdek a spol)

  • jakub23114.1.2018 22:10reagovat

   To by slo Úsměv

  • Vojta4.1.2018 22:11reagovat

   Dúbravka

   Kaya - Štetina - Hovorka

   Plavšič - Mišič/Sáček - Mavuba - Vatajelu

   Kadlec - Stanciu

   Šural

  • pubi4.1.2018 22:16reagovat

   Dúbravka (Bičík) - Zahustel (Kara), Hovorka, Kaya (Štetina), Civic (Costa) - Mavuba, Sáček/Mareček - Plavšic, POSILA (Néstor), Vatajelu (Ben Chaim) - Kadlec (Šural).

    

   ODCHODY: Mika, Lafata a Frýdek (ten nepovedenej) + Mandjeck, Biabiany, Janko

   HOSTOVÁNÍ: Kikin, Julda

    

   a kdyby měl přijít ještě někdo kromě desítky, tak buď primárně na box-to-box, případně levýho beka

 • ben Chaim

  kilovolt4.1.2018 21:55reagovat

  tak že si nechají ben Chaima - to jsem po těch tajuplných slovech DK nečekal

  • Míša4.1.2018 21:56reagovat

   Já teda jo.

   • kilovolt4.1.2018 21:59reagovat

    přiznám se že jsem si myslel, že zůstane Janko

  • prospartu4.1.2018 21:56reagovat

   DK si ho vybral sám, je to jeho miláček a navíc mu bylo líto vyhodit 80 milionů jen tak oknem. A dal mu další šanci.Úsměv

  • pubi4.1.2018 21:59reagovat

   Já zrovna myslel, že takhle to pochopil snad každý.

 • Dan

  jakub23114.1.2018 21:27reagovat

  Jestli je to vsechno pravda a sparta stanciua koupi za cca 8milionu, tak klobouk dolu pred kretou. Takovejhle prestup dava smysl a je lepsi koupit jednu superstar nez 5 prumernych cizincu

  • Dynamo4.1.2018 21:30reagovat

   Ještě to chce útočníka, co dá 20 kousků za sezonu.

   • Míša4.1.2018 21:32reagovat

    Máme obránce, co dá 20 za večer...

    • Salix ×sepulcralis4.1.2018 22:26reagovat

     Jojo, na tom Zahustelovi už se to začíná podepisovat. Smích

     • daweee4.1.2018 22:30reagovat

      Na tom Zahustelovi se to podepisuje od doby, kdy prochlastával a progamblovával jednu výplatu za druhou už v Boleslavi. Obávám se, že ta jeho životospráva hodně souvisí s jeho náchylností ke zraněním.

   • jakub23114.1.2018 21:38reagovat

    Ten by se taky hodil, pak krajni bek a rekl bych, ze by to mohlo stacit. Ale kdyby prisel Stanciu bylo by to super!!

  • prospartu4.1.2018 21:55reagovat

   Souhlas.

   Teď se jen modlit, aby ten hráč ve Spartě nevyhořel. Jinak si nedokážu představit, co by DK prožíval. Vyhodit 200 mega do luftu je kurva rozdíl oproti vyhození 20 mega za českého hráče SmíchSmích

   • Pavel004.1.2018 21:58reagovat

    Pro něj jsou to drobný

    • Corwin4.1.2018 22:04reagovat

     pro financial fair-play to drobný nejsou ani omylem...

  • Shrekson4.1.2018 22:17reagovat

   Neuvěřitelný, Křetínský je frajer..

   Klobouk dolů, jsme zvědavý na Spartu za 2-5 roků, to bude fakt jízda..😃

   • prospartu4.1.2018 22:31reagovat

    +1

     

   • Doomy5.1.2018 0:20reagovat

    V druhé lize budeme válec Neutrální

 • Kotel

  Gate1A4.1.2018 21:18reagovat

  Tak, kotel měl opět pravdu, když se zpočátku stavěl negativně k příchodu Biabianyho nebo Mandjecka. Teď jsou tyhle dva naštěstí na odchodu, ale nebylo by lepší ty miliony, které se na ně vynaložily, investovat někam jinam? Vztek Vztek

  • Corwin4.1.2018 21:26reagovat

   na tohle snad nemá ani cenu reagovat...

  • pubi4.1.2018 21:28reagovat

   Prej kotel SmíchSmíchSmích

  • Míša4.1.2018 21:30reagovat

   Např. zabezpečení, ploty, kamery, ochranka... souhlasím.

   • LordFargon4.1.2018 21:33reagovat

    Srando ty žiješ ? Úsměv

    • Míša4.1.2018 21:43reagovat

     Neměl bych?

   • ACS 18934.1.2018 21:34reagovat

    SmíchSmích

 • Stanciu

  M4rtin4.1.2018 20:39reagovat

  Má tu taky někdo strach jako já, aby nedopadl jako většina našich letních posil? Mě se to zdá hrozně riskantní, dát za něj takový balík peněz. Viděl bych ho tu rád, jen se bojím aby z toho nebyl mega průser.

  • LordFargon4.1.2018 20:42reagovat

   Strach ani ne spíš vůbec nechápu proč k nám jde Smích

   • prospartu4.1.2018 21:53reagovat

    Asi velký podpisový bonus. Plus nějaké sliby od Stramy Úsměv

  • LordFargon4.1.2018 20:45reagovat

   Rozhodně nebude mít problém s motivací a o penězích to taky nebude když odmítl emiráty a Besiktas, on podle mě chce být hvězda aby ho fanoušci milovali a tady ví že když nás vyřadil v podstatě on sám ze fanoušci ho opravdu milovat a vyvolat budou, když se mu bude dařit.

  • Larrygo4.1.2018 20:46reagovat

   Ja mam strach, ze pod nim bude hrat Frydek s Mareckem. To se pak moc s micem nepotka a muze jit hrozne dolu.

   O nej jako fotbalistu fakt strach nemam.

   • Bunda4.1.2018 20:50reagovat

    Píšeš kraviny. Právě že Mareček je v rychlém posouvání balonu TOP z celé ligy. Jeho rychlost hry a přesnost přihrávek je na vysoké urovni. To že se bojí,nechodí apod do soubojů je věc druhá.

    • Larrygo4.1.2018 20:52reagovat

     V posouvani balonu vedle sebe nebo za sebe? Souhlas.

     • LordFargon4.1.2018 20:56reagovat

      Mareček my v mnoha věcech připomíná Johna Obiho Mikela (ne postavou ani vzhledem) jak hral v Chelsea ten jak měl zaútočit tak jako by to neviděl a taky o tom svědčí jeho statistika gólů 1 gól za 10 let co tam byl

    • M4rtin4.1.2018 20:53reagovat

     No tuhle sezenu má rozhodně TOP přihrávky 60m dozadu Úsměv Čím to je, nevím.

     • LordFargon4.1.2018 20:57reagovat

      Asi tak Smích

  • Acs gl4.1.2018 20:57reagovat

   A kdo je ten Stanciu?? ještě jsem o něm nic neslyšelÚsměv)

 • Twitter

  Fanoušek z Liberce 4.1.2018 20:35reagovat

  Z Twitteru:

  Sparta přistoupila na částku Anderlechtu a zaplatí za Stanciua 8 000 000 Eur. Smích

  Shit. Neuvěřitelné. Údiv

  • Larrygo4.1.2018 20:37reagovat

   Ta castka fakt nesouhlasi Smích

   • Mek4.1.2018 20:38reagovat

    Vůbec nic neplatili a ta částka taky nesouhlasí

   • Acs gl4.1.2018 21:07reagovat

    Hodinu starý článek od Belgičanů , že besiktas má pořád zájem a je tam i anketaSmích

    http://voetbal24.be/news/transfer-stanciu-komt-plots-in-serieuze-stroomversnelling

  • Dno4.1.2018 20:41reagovat

   Kde to je?

   • Fanoušek z Liberce 4.1.2018 21:02reagovat

    https://twitter.com/Liga1_Romania/status/948973186699481089

 • Nicolae Stanciu

  LordFargon4.1.2018 20:27reagovat

  Už to píše i tento: https://m.digisport.ro/fotbal/belgia/antrenorul-l-a-sunat-sa-isi-aleaga-postul-i
  n-echipa-transferul-lui-stanciu-pe-ultima-suta-de-metri-363784

  Tady
  je toho napsano více Úsměv

  • waaw4.1.2018 20:29reagovat

   Roman impresário řekl Anderlecht hráčem a klubem v České republice dosáhly dohody převést román. Ana Maria Prodanová uvedla, že Sparta Praha zaplatí za získání románu 9 milionů eur.

    

   Stanciu měl nabídky i od jiných týmů, ale rozhodl Sparta Praha, protože věří, že je to tým, který mu dá šanci hrát konzistentně.

    

   „Věříme, že v těchto dnech řešit. Ze všech nabídek, které přišly jeho jméno Stanciu si vybral Sparta Praha. Vybral Sparta poté zápas byl proti Steaua zápas pak Anderlecht začala jednání o tom. Zkuste možnost úvěru s předkupním právem. Nebo, v posledních hodinách, dokonce mluví o trvalý převod. Sparta má hodně peněz, není pochyb o tom mít finanční problémy.

    

   Anderlecht ho chce držet. Opravdu chtěli, aby zůstal. Je to těžší po posledních prohlášeních a diskusích, které byly. Chce jít někam hrát. Anderlecht požaduje 8-9 milionů eur, Sparta může bez problémů platit. Anderlecht poprvé požádal 12 milionů, ale zůstal na úrovni 8-9 milionů eur. Trénink odtud ho chce velmi. Je velmi důležité být žádoucí, ”řekla Ana Maria Prodan na DigiSportu.

    

   Belgický stiskněte včera napsal, že Češi podala nabídku pouze 5 milionů eur, ale prostředek fotbalista uvedl, že nabídka byla jen o půjčku s předkupním právem.

  • Zilvar4.1.2018 20:32reagovat

   Úsměv Není třeba zakládat tři vlákna kvůli jednomu tématu. Kdybys to vložil jako reakci na tvůj prvotní příspěvek v 19:52, rozhodně by to nezapadlo.

   • LordFargon4.1.2018 20:34reagovat

    Tak víš co jistota je jistota Smích

  • LordFargon4.1.2018 20:33reagovat

   Tak doufám že to není fake. Pořád nedokážu moc pochopit že chce k nám asi jsme mu fakt přirostli k srdci, když nás vystipal z predkolaSmích

74384 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha