Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hráči

  jurasek11127.7.2018 8:57reagovat

  Nebudu rozebírat hru ale přístup hráčů k zápasům.Dříve u nás hráli dva,tři zahraniční hráči,ostatní co přišli z ligy patřili k těm lepším.A vážili si dresu se jménem Sparta.Když neprokázali patřičnou úroven odešli ale ti co zůstali se stali Spartany.To dnes není protože žoldáky ze zahraničí nějak neoslovuje čest hrát za náš klub.Poslední zápas toho byl doslova ukázkou.Nastoupilo české mužstvo ve kterém bylo 9.zahraničních exotů.Podle toho také vypadá chování na hřišti i na lavce.Všichni trenéři tvrdí jak je důležité při zápase komunikovat a co se dělo včera.TICHO-na place i lavce!Kdo ví jaké jsou jazykové schopnosti hráčů a jestli mlčí protože by si stejně nerozuměli?Můžeme přehazovat hráče z jednoho místa na druhé ale nic se nezmění-mančaft je špatně sestaven,nesehrán,nekomunikuje,atd.Hlavně vyjádření hráčů po zápase není upřímné protože jednou dvakrát se to dá ale motání v kruhu minimálně druhým rokem------není normální.Smutek

  • Funin27.7.2018 8:59reagovat

   no a už je to tu, můžou za to cizáci, žoldáci, naší kluci Frýďas, Kulhánek a Šural hráli jako polobozi, ale ošlkliví cizinci jim to kazili. Jdi se bodnout

   • jurasek11127.7.2018 9:00reagovat

    To jsem nenapsal!Pokud nerozumíš psanému tak se běž bodnout sám.

    • pubi27.7.2018 9:02reagovat

     Ale nesmysl je to stejnej jak Hapal.

     • jurasek11127.7.2018 9:05reagovat

      Za dobu co sem chodím jsou mi jasné tvé názory.Ke všemu ale o ničem.Za 5.let jsi se nezměnil.Smích

     • johnny127.7.2018 9:07reagovat

      V cizincích to není je to ve Ščasném a Hapalovi.

      • jurasek11127.7.2018 9:12reagovat

       Tak ano.I předtím to bylo o trenérech i vedení?Nebo až nyní?

       • johnny127.7.2018 9:21reagovat

        Podle mě nejhorší rozhodnutí bylo angažování Ščasného, ten vyštípal Štramáka a přivedl si poslušnou loutku Hapala. Ani jeden z nich není schopný dát ten mančaft dohromady. Hapal je bezradný vůbec neví co má dělat. Ščasný za tohle nese zodpovědnost.

        • jurasek11127.7.2018 9:33reagovat

         Poslední normální trenér byl Lavička.Od té doby se točíme v kruhu.

    • Funin27.7.2018 9:05reagovat

     ”Nastoupilo české mužstvo ve kterém bylo 9.zahraničních exotů.Podle toho také vypadá chování na hřišti i na lavce.”

      

     co je potom tohle než stěžování si na cizince?

      

     • jurasek11127.7.2018 9:08reagovat

      Dříve se tu alespon debatovalo ,dnes se jen napadá,dokazuje hloupost druhého a vytrhává z napsaného to co se hodí.Bez ohledu na smysl článku.

      • Funin27.7.2018 9:10reagovat

       hmm, to máš pravdu, to mě také štve a jestli to tak vyznělo, tak jsme nerad, ale jsem prostě alegrickej na to paušální nadávání cizincům a to v tom tvém příspěvku prostě vidím

       • jurasek11127.7.2018 9:16reagovat

        Přání máme jistě stejné a to aby Sparta šlapala jak se patří.mít jiný názor na řešení?Proč ne.

        • Funin27.7.2018 9:24reagovat

         tak to máme, mě ale vadí paušalizování a taková ta ”jednoduchá” řešení, například to, že za to můžou cizinci. Píšeš o komunikaci, jestli není problém s jazykem, vem si, že Radakovič, Vukadinovič i Tetteh, už hrají v ČR několik let, ostatní cizinci jsou ve Spartě minimálně od zimy a tedy jediný úplný nováček je u nás Chipciu. Takže jestli mají mají problém s jazykem a komunikací, tak je to brutální fail sportovního vedení Sparty. To samé ta motivace, jestliže ti hráči nemají motivaci za Spartu hrát, což si teda nemyslím, tak nemají ve Spartě být a neměli se přivádět. Takže zase fail sportovního vedení. Na hřišti to musí odehrát hráči, ale jejich výber, trénink a taktika jdou za Hapalem a Ščasným. Jinak podle mě stálo za tím mizerným výkonem za A podcenění a za B chabá psychická odolnost kompletně celého týmu a absence kohokoliv kdo by se pokusil ten tým nějak nakopnout a nabudit.

  • Dolikus27.7.2018 9:27reagovat

   Promin, ale s tímhle jdi do prdele. Napřed napíšeš, že hraje samej zahraniční exot a o kousek níž, že nám přece všem jde jen o to, aby Sparta šlapala. I ty zahraniční exoti sou součást Sparty,tak proč tohle označení doprdele? Tobě není divný, že Hapal s takovýmhle týmem za tu dobu neudělal jedinej hmatatelnej pokrok? Dobrý trenér přece nepotřebuje ke své práci jen mužstvo složené z jedné národnosti. Jestli nemá na to, aby to všechno dal dohromady, tak at táhne zpátky na Slovensko. stramákovi se nosila rakev pomalu po prvním zápase, kdy mimochodem prohrál s podstatně kvalitnějším soupeřem a to měl v záloze na hrišti Frýdka, Juliše, Marečka atd..Hapal má nesrovnatelně kvalitnější tým už nějakou dobu pohromadě a všechno je o parník horší. Ale tady se bude pořád mrmlat nad zahraničníma exotama..

   • jurasek11127.7.2018 9:39reagovat

    Děkuji za odeslání někam .Rád ti vyhovím a po 6.letech tohle forum na tvoji žádost opouštím.Stejně se to nedá poslední dobou číst.

 • Strama

  DJDriver27.7.2018 8:52reagovat

  Hej hej Stramacioni Stramacioni.

  Jsem si na stoprocemt jistej i presto ze to byl taky klaun. Ze pod nim by to horsi nebylo

  • Larrygo27.7.2018 8:55reagovat

   Já bych jim dal,sracum...

   https://bit.ly/2uUCef5

   • DJDriver27.7.2018 8:57reagovat

    Taky me napadl Smích nechal bych je behat letensky schody celej tejden

   • majtin27.7.2018 9:00reagovat

    Psychopat.

    • DJDriver27.7.2018 9:04reagovat

     Kdo? Kotalik?Kretinsky nebo Sčasny?

 • Média

  SuperFrankie27.7.2018 8:42reagovat

  Pardon, ale přijde mi ze strany mnohých novinářů naprosto odporné včerejší výkon ”bez jiskry a charakteru” házet na to, že je v týmu příliš mnoho cizinců. To je tak neuvěřitelně sprostý tupý. Opět začala kolovat ta poučka z 90. let: ”Cizince musí být lepší než našinec, jinak ho nemá cenu platit.”

  Je to neuvěřitelně trapný a naprosto odstřižený od reality. Celá fotbalová obec minulou sezonu házela s chutí klacky pod nohy Stramaccionimu a teď, když na lavičce není cizinec, ale Hapal, tak pro jistotu se to hodí na cizince s nečeským pasem, protože jich je moc.

  Nedává to absolutní smysl, ale tenhle trend se tady bude držet dál, pokud někdo bude zvát do televize třeba hovado Švancaru, Svěcený si bude někde v koutku duše myslet, že cizinci na Spartě netrénují atd.

  A vůbec nejhorší mi to přijde vůči těm klukům. Absolutně si nemyslím, že nemají chuť a zápal hrát, protože jsou v zahraničním klubu, to je prostě nesmysl.

  Tohle jsem zaznamenal za posledních mnoho let u jediného hráče - u Michala Kadlece, který je paradoxně Čech. Je to ubohý, trapný a hledání problému tam, kde není. Problém není v národnosti hráčů.

  • petrmach27.7.2018 8:52reagovat

   a kde je teda problém ty internetový hrdino????

  • Funin27.7.2018 8:53reagovat

   ten článek na iSportu jsem ani nečet, stačil mi ten nadpis, je to hnus velebnosti

   • blablabla27.7.2018 9:02reagovat

    Kdyby jen isport.

    • Funin27.7.2018 9:06reagovat

     Aha na idnesu nic takového není, teda aspoň né v titulku a články jsem nečet, nemam na to náladu

     • SuperFrankie27.7.2018 9:09reagovat

      To mnozí psali na sociální sítě. Já se nestačil divit...

      Nejde o nějakou konkrétní redakci/konkrétní článek.

      • Funin27.7.2018 9:16reagovat

       Aha, já to právě viděl v titulku na iSportu a myslel jsem že raguješ konkrétně na tohle, jak jsem psal, není čas a nálada číst vše a všude, ale jestli to tak je, tak to prostě ukazuje, jaký je většinový názor ve fotbalové veřejnosti a že si nakonec ten náš zaprděny fotbal zasloužíme

  • Lobrock27.7.2018 8:53reagovat

   Souhlas. Ukazuje se, že většina lidí je opravdu úplně blbá.. Ostatně proto Česku vládne dvojka Zeman - Babiš ve spolupráci s komunisty a otevíráme náruč Rusákům a Číňanům. Bylo by staticky nemožné, aby se průměrný vzorek sparťanských fanoušků nějak výrazně lišil. Proto se ani oni absolutně nedokážou poučit z historie a identifikovat, v čem opravdu vězí problém. A že i oni jsou součástí toho problému.

  • blablabla27.7.2018 9:01reagovat

   Taky nestačím valit bulvy... jako by to v evropskych muzstvech byla nejaka rarita

 • můj pohled

  Sheva27.7.2018 8:30reagovat

  1) Plavšič zatím vypadá, že kopíruje Karavajeva, u nás to není příliš známé, v cizině ano, říká se tomu syndrom 2. sezony

  2) Smějeme se Plzni jaké dělá přestupy, samí provinční hráči z naší ligy, v našich očích nemají úroveň. Pak přijde Chipciu, nad nímž chrochtáme blahem a zahraje tak jako včera. Možná bychom neměli ohrnovat nos nad něčím co nás očividně přesahuje (2 tituly za 10 let, brzy to bude už jen jeden).

  3) Po zápase se tam hádal Kanga s Radakovičem. Kangy už mam plný zuby za to jak se chová.

  4) Tetteh – asi zajímavej hráč, rychlej, přitom vysokej ale proboha když už je ve vápně a čeká na centr, tak to taky musí dávat smysl v jakým je prostoru. Naprostej opak Lafaty. Zároveň mi přišlo smutný doplnění a náběhy do vápna, tam prostě nikdo nebyl.

  5) Naše hra obecně – všimli jste si jak byl náš tým roztahanej po celým hřišti když jsme útočili? Tam nebylo komu nahrát na míň jak 15 metrů. To samý při bránění, to se to Subotici pak útočilo. Při tomhle musel Hřebík doma hodně trpět.

  6) Tým je absolutně nepřipraven. Možná si někdo myslel, že začne sezona a Sparta začne vyhrávat. I tu Opavu jsme ale porazili s klikou, oba góly nebyly standardní (chyba gólmana + teč). Hapalův rukopis je neviditelnej a především směrem dopředu jsme neuvěřitelně jaloví. Letos budeme mít obrovskej problém dávat góly (absence gólovýho útočníka, doplňování útočníka ve vápně, chybějící systém hry a automatismy), že očekávám, že budeme mít vůbec problém být v té skupině jež bude hrát o titul

   

  • Dynamo27.7.2018 8:40reagovat

   Bod 1) Plavšič nic krom jednoho zápasu neukázal ani loni

  • rabac27.7.2018 8:56reagovat

   jo souhlasím píšeš to objektivně což je zde raritou, pravda je ještě o něco tvrdší. Jinak je to za hodně peněz málo muziky, dal bych tam na zbytek podzimu Hřebíka aby to vyčistil ale to je nesmysl.

 • Hlavne klid

  Scooter_x27.7.2018 8:26reagovat

  Ano, naprosto vazne, to co se vcera stalo, se dalo i trochu cekat, bohuzel to, ze dneska trenera ukrizujeme a ritualne obetujeme vcetne krvavych ritualu starych Mayu situaci nezachrani.

  Podle me ted (dnes) odvolat trenera nema smysl, to co ale smysl ma, je okamzite zacit hledat a jednat s novym sportovnim reditelem a nasledne ve spolupraci s nim i s novym trenerem. A az tohle bude domluvene, tak soucasne sportovni vedeni odvolat. Tuhle sezonu obetovat na sehrani, sladeni a podobne a naprosto realne se divat na tu pristi, protoze s tim, jak je soucasny tym rozklizeny neni ani nic jineho mozne. Individualni kvalitou bychom meli uhrat rekneme opet 2. EL predokolo pro pristi rok, a pak uz hura na to s rozumnym sportovnim vedenim. Vidi to jeste nekdo podobne? Napr. JUDr. Kretinsky? :)

  • petrmach27.7.2018 8:31reagovat

   ty woe,my si sedáme a sehráváme už třetí sezonu..už jsme jen pro smíchVztek

  • Elysir27.7.2018 8:33reagovat

   Rozhodně bych ještě nezahazoval celou sezónu. Kvalitnímu trenérovi a sportovnímu vedení bude na sehrání, sladění a podobně stačit zbytek podzimu.

   To jen Hapi se Ščasným potřebují třetinu sezóny a celou přípravu, aby dokázali dostat tým z nuly do mínusu.....

  • Furia Ceca27.7.2018 9:01reagovat

   Ty jako myslis ze neschopny vedeni muze vybrat schopny lidi? Jak dlouho budete jeste takhle naivni? Ryba smrdi od hlavy. Od Kretinskyho hlavy. At to proda uz.

 • Zmeny v realizacnim tymu

  waaw27.7.2018 8:22reagovat

  Je jasne, ze hlavnim duvodem situace u muzstva je nejasna komunikace a odpovidajici kompetence. Proto by melo byt resenim ustanoveni nove pozice tzv. konzultanta spodtovniho reditele, ktery by byl spojkou mezi sportovnim reditelem a majitelem, dohlizel by na jeho praci a konzultoval by s nim sestavu i treninkovy proces. Do funkce by mel byt jmenovan Andrea Stramaccioni, ktereho Sparta ma stale na vyplatni pasce, takze to neprinese zadne nove naklady. Doufame, ze toto opatreni vyresi vsechny dlohodobe problemy a muzstvo to prokaze hned v pristim zapase

  • Elysir27.7.2018 8:27reagovat

   +200 000 000 000 000 000 999,9

    

   Made my day SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

    

   Další článek na sparta.cz: Stramaccioni: ”Cítím okamžitou změnu”

 • tipy

  shovell27.7.2018 8:21reagovat

  včerejší nejčastější tipy 3:0 a 4:1 pro spartu byly fakt legrační Smích nicméně jsem přesvědčen o tom, že jim dáme doma bůra v suchym triku..

   

  každopádně se ukazuje 100x řečené - jedinej hráč co za něco stojí je Stanciu, ostatní těžká parodie a ostuda Neutrální

  • Pavel0027.7.2018 8:23reagovat

   Ono by stačilo mít trenéra.. nechápu, že nestřídal už v prvnim poločase, aby tým zkusil probudit.

  • pubi27.7.2018 8:27reagovat

   Upřímně, taky si myslim, že postoupíme. Subotica je ještě horší, než jsem čekal. Včera by nám z těch brejků dal každej druholigovej tým bůra. Stačí hrát jako s Opavou a bude to 3:0 po půli.

 • Nic co bych nečekal..

  Shrekson27.7.2018 8:09reagovat

  Za kurz 7,10 na jedničku za 500kc

  Za kurz 2,85 na neprohru domácích za 500kc..

  Když člověk vidí jak hrajeme venku tak co jste čekali? 😂

 • Vykašlat se

  ap241227.7.2018 8:00reagovat

  na EL a soustředit se na udržení v naší lize!! To zase bude sezóna, bože druhej ostrej zápas a hned ostuda!

 • reálný obraz

  kanonMates8827.7.2018 7:57reagovat

  Hrál 4. tým Srbska s 5. týmem ČR, Srbsko bylo na MS, my kilometry od MS... Co čekáte, dneska jsme opravdu na úrovni MB nebo Teplic a podle toho se budeme pohybovat i v tabulce... A Pavlíka nevyhánějte, vždyť neměl ještě zimní přípravu, je to přece Sparťan, Stramaccioni byla hnusná zahraniční škodná a svině, ale Pavlík je náš!!! Kotel rulezzzz!!! Třeba si i zahajluje a budeme spokojený...

  • petrmach27.7.2018 7:59reagovat

   laskavě neurážej teplice resp. MB

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha