Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ITAL

  jouda12.3.2018 10:35reagovat

  Ital tady pokazil co se dalo a teď tu po jednom zápase nadáváme Hapalovi. To asi není to pravé. Podívejte jak je na tom dnes Panathinaikos.

  KONDICE - zeptejte se hráčú jaké byly tréninky - úplně na .... po 1. poločase nikdo nemohl. Ještě, že to již skončilo a kondiční trenéři a jejich ”novinky” jeli domů. Teď se to po nich bude dávat minimálně ještě měsíc dohromady.

  TAKTIKA - žádná nebyla. Nikdo nevěděl kde má běhat a už vúbec standartní situace. Taktická hláška - ”Jděte hrát fotbal” - asi moc v dnešní době nefunguje Otrávení

  • AlaMierda12.3.2018 10:36reagovat

   kritika na Hapala, jde za to, že postavil zcela nepochopitelně Lafatu a tím oslabil tým.

   • jouda12.3.2018 10:40reagovat

    S tím i souhlasím, ale to mužstvo je v takovém stavu, že by nemohl hrát pomalu nikdo.

  • munzig12.3.2018 10:45reagovat

   V průběhu Stramaccioniho působění si hráči tréninky chválili, alespoň co jsem já stačil postřehnout.

   Ta kritika na Hapala je spíš kvůli sestavě co postavil + se s ním potáhne to že si ho přivedl Ščasný a že mu kecá do sestavy a nasazením Lafaty si právě moc nepomohl.

   • jouda12.3.2018 10:50reagovat

    Žádný hráč vám do novin neřekne, jak to je. Chce hrát.

   • jouda12.3.2018 10:52reagovat

    A taky o Lafatovi to není. Včera jsem koukal chvíli na Slavii. Kolik mají v náběhu lidí na centr? Minimálně 4. My máme max. 2. To obsadí i důchodci.

 • Hapal

  jareoslav12.3.2018 10:01reagovat

  Co se tady pořád strefujete do Hapala. Sparta je totálně rozložena. Koupili se hráči,kteří nemají fotbalové myšlení, kteří nemají smysl pro kombinaci, jsou to jenom velmi průměrní ba i podprůměrní hráči. Co s tím asi může Hapal dělat.Nadáváte na Lafatu,Lafata není hráč,aby tam lítal jako utrženej vagon,je to hráč,kterýmu se to musí přihrát a potom dává i s těch nemožných pozic goly,ale takový hráč tam není. Jsme proto jenom průměrný a někdy i podprůměrný mužstvo.A to není vina Hapala ale vedení, které tyto hráče nakoupily a někdy i fanoušků,kteří si tyto hráče vynucují.(Kadlecové,Mawuba,Ben Chaim,Kaya...)a mi dáváme na hostování a nebo je rovnou prodáme daleko lepší hráče než nyní máme v kádru(Civič,Pulkrab,Hušbauer,Deli,Sýkora,haškové a další)

  • adamcik1412.3.2018 10:07reagovat

   Tak jestli jsou Stanciu a Kanga průměrní hráči, tak zbytek ligy hraje s čím??? no a ti co jsi vyjmenoval tak nejsou určitě lepší...To je jen Hapalova chyba, že dal na hrot důchodce, to musí vidět každý trenér že už na to nemá...Hapala jsem do Sparty nechtěl, ale určitě ho nebudu hodnotit po 1 zápase počkám si do konce sezony, jestli dal mužstvu nějaký systém...

   • Bunda12.3.2018 10:16reagovat

    Hapal žil 5 let na Marsu? To co předvedl v sobotu je šílenost.

     

    Lafata dal za 30 zápasu na venkovních hřištích 2 góly. (1 z penalty)

     

    Chtěli jsme hrát hodně vysoko a presovat (Lafata v sestavě).

     

    Lafata potřebuje centry a na krajní záloze byli Chaim a Kadlec - dají 1 centr za zápas.

     

    Oproti Slovácku se přece jen podařilo něco změnit - hráli jsme o dost hůř.

     

    • dominik2712.3.2018 10:36reagovat

     To nevím, jestli byl výkon Sparty fakt horší než na Slovácku, skoro bych řekl, že ne. V posledních dnech tu vidím dost hysterie směrem k Hapalovi, tak jsem si včera konečně pustil záznam, abych se přesvědčil, zda to bylo tak zlé. Podle mě nebylo, ač třeba tebou zmíněné mezery jsem samozřejmě také postřehl.

      

     Je fakt, že já už bych nestavěl do základu Lafatu, ovšem i tak bych řekl, že aspoň nějaký nový herní záměr tam vidět byl, včetně vysokého presinku a velmi aktivního represinku. Po většinu zápasu Sparta opravdu bojovala o každý míč hned jak to šlo, podle mě byla viditelně živější. A to je z mého pohledu velký posun.

      

     Hapal měl přece jenom pouze asi čtyři dny na přípravu, vůbec bych se nedivil, kdyby Spartu ani neměl moc nakoukanou za dobu, kdy působil u slovenské jednadvacítky. I to ho možná vedlo k preferování některých hráčů na úkor jiných. Předpokládám, že do Sparty nepřišel tím stylem, že by hned mezi dveřmi dostal výsledky práce analytika, který by ho seznámil i se statistikou Lafaty na venkovních zápasech. Nedivil bych se, kdyby o tom fakt ani nevěděl, protože tato data ho u slovenské jednadvacítky vůbec nemusela zajímat. Navíc Lafata je typ hráče, který se ti v tréninku vždycky bude jevit dobře. V tom je prý jeho přístup opravdu příkladný.

      

     Způsob, jakým ve Spartě došlo k výměně trenéra je pro mě trochu nepochopitelný a Hapal na to nejspíš bude v začátcích doplácet. Změna trenéra se měla udělat v zimní přestávce. Tehdy by nakonec byl i čas sehnat třeba nějakého cizince. Jakmile se tyhle věcí řeší narychlo, je to vždy citelný zásah.

      

     Hra Sparty určitě měla trhliny. Obecně bych řekl, že si měla hlavně vytvořit více šancí (ano, třeba více centrů na Lafatu atd.). Co se týká změn v sestavě, potěšil mě návrat Hovorky, byť k tomu asi došlo spíš z nouze. Mám také radost, že se dostal na hřiště Juliš, který pod Stramaccionim nedostal šanci na hrotu snad ani jednou. V situaci, kdy se zápas přelévá ze strany na stranu se jeho nasazení hodí, i když zrovna proti Karviné nic extra nepředvedl.

      

     A také mě těší upřednostnění Kulhánka před Mavubou. Myslím si, že pro zrychlení hry (což já osobně preferuji) bude Kulhánek lepší volbou, navíc do zálohy Sparty lépe zapadá i svou výškou.

     • trcmano12.3.2018 10:44reagovat

      +1.

      Ty když už kritizuješ, tak vždycky slušně a bez osobních urážek, to se mi líbí Úsměv

      • captain_obvious12.3.2018 10:57reagovat

       Tak to jsi teď asi půl roku hibernoval, když si otíral zadek o Stramaccioniho v každém příspěvku Smích Nic proti Dominikovi, jen uvádím na pravou míru.

       • trcmano12.3.2018 11:02reagovat

        Já vím, ale vždycky to bylo slušnou formou a když si to zpětně promítneš co tu psal, tak měl snad ve všem pravdu a my tu z něho dělali Liara Úsměv

     • Lobrock12.3.2018 10:46reagovat

      Presink a represink jsme hráli už po Stramou, například první poločas s Libercem. A s hráči, kteří k tomu mají předpoklady (Kadlec na hrotu).

      • Chabix12.3.2018 11:01reagovat

       Hlavně od té doby už Kadlec na hrotu nehrál. To si myslím, že je škoda.

     • munzig12.3.2018 10:48reagovat

      V dost věcech se s tebou shodnu ale nechápu proč tě těší nasazení Hovorky.

      Pro mě je to dlouhodobě náš nejhorší stoper, což ostatmě v Karviný ukázal. Klidně bych nechal vedle Costy Kayu (když Hulk nemůže), věřím že on půjde nahoru s každým zápasem, přeci jen přes půl roku nehrál fotbal.

     • wasek2611@centrum.cz12.3.2018 10:50reagovat

      Souhlas s tebou i bundou.

       

      Videl jsem to stejne, jen he fakt, ze hrat chaim, lafata, kadlec je blbost. I kdyz Kadlec hral casto falesnyho 2. utocnika a na kraj se stahoval kanga.

       

      Mrzi me to, ze mene podporovali ofenzivu krajni beci.

     • Lobrock12.3.2018 10:52reagovat

      Jinak Kulhánek je podle mě lepší v defenzivě než Mavuba a má lepší fyzičku, ale na zrychlení hry, vůbec celkově na hru, kdy máme míč pod kotrolou, je lepší Mavuba. On dává míč velmi rychle od nohy, protože si je schopen ho zpracovat rovnou do běhu, a to je jeho velká výhoda.

     • AlaMierda12.3.2018 11:00reagovat

      tak zrovna na zrychlení hry je lepší Mavuba, kterému nedělá problém dát míč přesně z jednoho dotyku+jeho přehled.

      • dominik2712.3.2018 11:14reagovat

       Ironií osudu už Kulhánek stihl první asistenci za Spartu, kdy v Karviné bez zpracovávání přiťukl Kangovi. Ale zmiňuji to spíš jako kuriozitu, protože to samozřejmě byla dost lacině získaná asistence, ovšem řekl bych, že Kulhánek hraje víc dopředu. Mavuba si to lépe zpracuje, ale dává to více do stran, ale na to bychom opět museli mít statistiku, to opět vyjadřuji spíš nějaký pocit...

       • Chabix12.3.2018 11:29reagovat

        Mavuba taky hraje z první dopředu a taky stejně jako Kanga a Stanciu posílá dlouhý pasy na křídla. To třeba Kulhánek nedělá vůbec. Co je však podstatný, Mavuba ti nikdy neodkopne míč. On i když je ve svízelné situaci, tak to přiťukne přesně spoluhráči do klidové pozice. Na druhou stranu i negativa se tam najdou, třeba proti Brnu ztratil míč a Brno se řítilo do brejku, podobná situace se mu stala i v přípravě proti číňanům i proti Spartaku Moskva.

     • hombre12.3.2018 11:00reagovat

      S Lafotou souhlas a se 3 a 4 odstavcem taky, na zbytek mám trochu odlišný názor.

      Já to tu psal včera, že Hapal tu je pár dní, tak dal na radu asi největšího omylu ve Spartě, na Ščasnýho. Doufám, že už pochopil, že tudy cesta nevede, jestli ne, tak je to šlápnutí vedle a 2 roky se z toho budeme vylízávat....

  • munzig12.3.2018 10:11reagovat

   Ty vole co to je za blábol?

   Nikdo po Lafatovi nechce aby lítal po hříšti, ale musí pracovat pro tým. Musí být schopný doběhnout který dostane od spoluhráče, musí neustále udržovat v pozoru soupeřovo obránce. A tohle už on nezvládá.

   Pokud chceš koukat na fotbal kde utočník stojí na vápně a čeká na přihrávku tak se vrať o 15 let zpátky kdy řádil Pipo v ACM.

   Chaim, Plavšič, Vata, jsou kvalitní hráči a to že se Spartě jako celku ted nedaří jejich schopnosti nijak nesnižuje. Na celé Spartě je ted deka do které jsme se díky vedení dostali,

   O Mavubovi tvrdím že je to největší zahraniční osobnost a hráč která kdy do ligy přišla. Ať jde o jeho působení na hřišti nebo mimo něj. A srovnávat ho v tom s Hušbauerem, Sýkorou nebo Delim to je na roztrhání diskutérské licence.

   • rabac12.3.2018 10:24reagovat

    S tím Mavubou jsi to přehnal, asi byl někdy hodně dobrý fotbalista ale je to stejný příběh jako Lafata, věk nezastavíš a chybí rychlost, co by jsme dali za takového Součka nebo Ngdaea a opravdu se nakoupili hráče, hlava nehlava,př. na levé křídlo jsme měli VK.Konateho a hrál tam i Juliš a my najednou koupíme Bibiho,Plavšiče a Vuku, stejně na DZ koupíme Mavubu a Mamdjecka,

    koupíme Kayu i když se ví že výkonem šel děsně dolů a je skleněný a dalo by se pokračovat je to babylon hráčů bez ohledu na typologii a styl který chceme hrát.

    • munzig12.3.2018 10:40reagovat

     Za tím Mavubou si stojím. S ním je naše záloha jistější. Neřikám že je to TOP hráč, ale rozhodně se jako posila povedl, bohužel to vypadá že před ním bude dostávat šanci Kulhánek.

     No možná právě proto že jsme tam měli Konatého a Vaška tak posila na LK přijít musela ne?...Vuka přišel ještě před Stramou, Plavšič původně jako hráč pro budoucnost a z Bibiho jsme tu byli vypleskaný všichni.

     Chyby v přestupech se samozřejmě našli například Mandjeck to byl velký krok mimo, počet hráčů byl také přepálený ale právě kvůli že těch změn bylo moc neuspěli. Rozhodně ne proto že jsou to dřeváci a liga je na ně moc kvalitní.

  • Chabix12.3.2018 10:34reagovat

   Stanciu, Kanga, Mavuba nemají fotbalové myšlení?

   Vždyť jsme v nedávné historii (15 let) neměli takhle silně kombinační tým. A to ani pod V. Lavičkou.

   • Funin12.3.2018 10:47reagovat

    fotbalové myšlení i technika a kombinace by byly, teď ještě přidat nějaké ty náběhy

    • Chabix12.3.2018 10:56reagovat

     Kadlec, Juliš, Frýdek jsou vyloženě náběhoví hráči. Do Ben Chaima se to musí drtit, ale pak může být dost dobrej. Plavšič má jisté nedostatky, ale poctivý fotbalista to je.

     • AlaMierda12.3.2018 11:02reagovat

      jenže často mají proti sobě minimálně dva hráče soupeře a s tím je si schopný poradit tak Ben Chaim. Ale to je jak píšu výše, tím že útočník není schopen zaměstnat svoji prací třeba dva hráče soupeře a tím vytvořit lepší podmínky pro hráče na krajích

 • Isport

  francescu12.3.2018 9:49reagovat

  Na isportu je článek o tom, že pravidelně odcházíme v 70. minutě fyzicky...jestli tady nebude zakopanej pes těch druhejch poločasů...koneckonců proti Brnu už to cca od 75. minuty taky stálo za hovno, ale tam to přikryl fakt, že jsme hráli proti deseti...

  • LukyACS12.3.2018 9:55reagovat

   Je to v hlavě, ne ve fyzičce, vždycky se ke konci poserem.

   • Dynamo12.3.2018 10:47reagovat

    my se poserem vždy když vedeme

 • Vrba

  Bunda12.3.2018 7:57reagovat

  Nejlepší trenér v ČR?

   

  Plzeň hraje totální tužku, nedá se na to dívat, hráči jsou spolu X let ale vypadá to jako když se znají 2 dny a včera tomu Vrba nasadil korunu když na domácím stadionu použil rozestavení 442 s Krmencikem a Chorym v útoku. Rok 1995.

  Zlatej zelenac Holoubek tvl.

   

  A Ščasný měl pravdu s Čermákem. Aleš je v prdeli. No co stejně Ščasný a Hapal ven.

  • munzig12.3.2018 8:00reagovat

   Celá hra Plzně stojí na dvou hráčích a ti jak nezahrají, tak jde celá jejich režije do pr.....!

   Podle mě i dojeli na ten velkej náskok. Trochu polevili v koncetraci (i když u nich se není čemu divit) ale stačí jedna prohra a jarní boj o první místo bude ještě zajímavý.

  • Srdcař Plavšič12.3.2018 8:08reagovat

   A my tyhle nýmandy stejně necháváme téměř deset let kralovat.

    

   Zdenálovy analytické schopnosti jsou věhlasné.

  • LukyACS12.3.2018 8:51reagovat

   Je nejlepší, nikdo nemá takovou úspěšnost v kvalifikacích jako on, nikdo nemá tolik titulů. Co dokázal s Plzní je neskutečný. Samozřejmě jsou tam i sudí, ale některým koučům nepomohlo ani to a v Evropě má velké úspěchy i bez pomoci, takže něco umět musí.

   Náskok se jim teď hodně tenčí, už si mysleli, že je hotovo, ale budou muset ještě hodně zabrat, aby nedopadli, jak my s Libercem, na který jsme promarnili náskok.

  • AlaMierda12.3.2018 9:03reagovat

   On nikde jinde než v Plzni trénovat neumí. Ale hra na 2 útočníky by se mi třeba u nás líbila, ale v rozestavění 3-5-2. Stejně nám beci neútočí. Nepochopil jsem Stramacioniho, proč to v přípravě zkusil jen jednou, přitom v tom zápase jsme hráli možná nejlíp v přípravě, dobře napadli a třeba Ben Chaim hrál to co potřebuje, jeden na jednoho a šel do brány. K Čermákovi jen krátce, říkal jsem to. Ale to je jedno nejvíc mě sere, že my měli mít teď o 6 bodů víc!! Hrajeme o třetí, které jsem si jist , že uhrajeme. Protože Olomouc na jaře hraje pěknou bídu a Liberec taky ztrácí a bude ztrácet.

   • LukyACS12.3.2018 9:06reagovat

    Neumí? http://clubelo.com/PavelVrba všude předával v lepším stavu

    • AlaMierda12.3.2018 9:09reagovat

     proto třeba v Machačkale byl tak dlouho.

     • novydres12.3.2018 9:40reagovat

      V Machačkale šlo o úplně jiné věci

      • victorlima12.3.2018 9:47reagovat

       Taky to Vrbovi moc šlo v repre. Na ME jsme hráli s přehledem nejhnusnější fotbal. Prostě genius.

       • novydres12.3.2018 10:06reagovat

        To je pravda, ale oni hráči Turecka nebo Chorvatska hrají za trochu jiné kluby než naši hráči o Španělsku ani nemluvím. Já Vrbu nemusím je to takovej arogantní buran z Moravy ale že je dobrej trenér o tom se snad nemusíme bavit.

   • Srdcař Plavšič12.3.2018 9:08reagovat

    Moskva s Krejčím v útoku. <3

   • Chabix12.3.2018 9:18reagovat

    V sezóně 2006/2007 byl se Žilinou 1. Hráli předkolo ligy mistrů proti Slavii a vypadli až v penaltovém rozstřelu.

    V sezóně 2007/2008 byl se Žilinou 2.

 • Civic

  DJDriver12.3.2018 6:25reagovat

  Koukam ze v Trnave hraje pravyho zaloznika

  • munzig12.3.2018 7:57reagovat

   Já jsem nakonec rád že šel hostovat, tam má jistotu že bude hrát.

   Tady by koukal jak na jeho místě hraje Frýdek popřípadě MiKa a čekal by na zázrak až se Sčasný s Hapalem smilují a pošlou ho na hřiště.

   • trcmano12.3.2018 8:13reagovat

    Kolik toho odehrál pod Stramou, že za to hned může Hapal a Ščasný? Úsměv Frýdek za 3 zápasy dostane 8. žlutou a bude 2 zápasy stát, tak snad pak bude hrát Ristič a ne MiKa

    • munzig12.3.2018 8:26reagovat

     Já to spíš myslím tak že nevěřím že by si pod ním zahrál když jsem viděl tu sestavu v Karviné Úsměv

  • FANDA730712.3.2018 13:37reagovat

   videl si zapas, ci len zostavu napisanu? Lebo hned prvy zapas hral laveho beka a bol v zostave kola a myslim, ze teraz hral to iste, len som kdesi videl zostavu a bola pisana spatne, boli prehodene cele 4ky zaloha a obrana.Cize myslim, ze hra laveho beka stale .

 • FifaManagerCzech

  paulvandyka11.3.2018 23:12reagovat

  Kdo by si chtěl zahrát za Spartu i jinde než v FIFA či PES tak je tato možnost :) už je tam i Hapal hlavní trenér.

   

  https://www.facebook.com/FifaManagerCzech/

   

  nebo alternativa :

   

  http://fifamcz.4fan.cz

   

 • Holas

  majtin11.3.2018 22:59reagovat

  Byla radost sledovat, jak dneska Liberec ve druhý půli nepůjčoval Plzni míč a kdyby nebyli nervózní a zbrklí hlavně v předfinální fázi, tak by si odvezli 3 body. A to v sestavě s fotbalisty jako Mikula, Coufal, Potočný, Breite což nejsou žádní technici.

  Tam si prostě má co sedat. Jenže je tam ten problém, že zatím nemají výsledky, jako třeba Jihlava nebo Jablonec a kdyby dneska z přímáku dostali v poslední minutě minutě na 3:2, měli by jarní bilanci 1-1-3, což už český fanoušek začíná remcat a vyhazovat a nevidí přitom kvalitu soupeřů a to, jaké mužstvo dělá pokroky.

  Líbí se mi, že prohlásil, že přijeli vyhrát, zvlášť vzhledem k programu Plzně. Tvrdil jsem, že kdyby ve Spartě dostal čas a hlavně kompetence, místo klacků pod nohy, že by byl nejlepší volbou. Ale vzhledem k personálnímu obsazení ve vedení je to bohužel teď takhle asi nejlepší.

  Zhlédl jsem i zápas dalšího svého oblíbence

  M. Haška a musím říct Bohemka měla dost šancí a Slovácko dalo gól parádní trefou z ojedinělý šance. M. Hašek ml. měl tři střely, které dost smrděly gólem. Tak aspoň F. Hašek dal parádní gól za Budějice.

  Těším se až se tenhle konstruktivní strahovský duch vrátí na Letnou.

  • hombre11.3.2018 23:15reagovat

   Holoubek má podporu od majitele klubu, což ve Spartě neměl. Dále ti hráči, v Liberci, si nedovolí něco dělat za zády trenéra, nedej bože mu mazat schody - to by byl jejich konec!!

   Viděl jsem sestřih, zítra mrknu na celý zápas, ale tolik šancí, co si vypracoval Liberec a venku, to neměla Sparta roky, doprdele...

    

   • majtin11.3.2018 23:18reagovat

    Tak těch šancí ani tolik nebylo, bych řekl, ale spíš měli dost pokažených centrů do vápna, střel zpoza šestnáctky, v prodloužení tam stačilo včas prostrčit míč a Pulkrab by šel sám na bránu. Hodně nedotaženejch věcí, hodně kazili z nervozity.

   • Bunda11.3.2018 23:18reagovat

    A pod Hapalem ani mít nebude..

 • Wow😂

  Tommy1711.3.2018 22:21reagovat

  https://www.facebook.com/radim.kulik.9/posts/2002525620068577 Sešívky prostě😂

 • 3 zápasy, 3 góly, 3 body

  Kebap11.3.2018 22:01reagovat

  to je bilance, kterou bych dokázal pochopit v případě že bysme hráli s Plzní, Slavií a dejme tomu Libercem. Ale:

  Slovácko, Brno, Karviná ?!

  Tohle měly bejt zápasy, který nás měly na jaře nastartovat, a dát dohromady stabilní jedenactku. Teď, místo abysme šli do derby s tím, že 2. místo je na dostřel, se strachujem o to, jestli vůbec budeme v první pětce, to je neuvěřitelný..

   

  Ale právě proto jsem rád, že to derby přišlo právě teď. To je ten zápas, kterej může všechno otočit, kterej konečně nakopne ten týp dopředu. Jen se kluci musí semknout a v dobrym slova smyslu se zbláznit, a tu výhru prostě urvat.

   

  Otázka zní - dokáže někdo z realizáku ty hráče takle nahecovat? Hapal - dva dny u mužstva, Ščasný? Tady by podle mě měl přijít na řadu Rosa, i proto, že jako jeden z mála umí anglicky říct víc než ”záda” a ”lajna”. Protože ať chcem nebo ne, to že máme tým složenej hlavně s cizinců může být konkrétně v derby nevýhoda

  • prospartu11.3.2018 22:20reagovat

   Btw Kebab se píše s ”b” na konci, ne s ”p”. Úsměv

   • Srdcař Plavšič11.3.2018 22:23reagovat

    Ne.

    • prospartu11.3.2018 22:28reagovat

     Sorry, někde se píše s p, ale b vypadá lépe.Smích

     • Srdcař Plavšič11.3.2018 22:48reagovat

      Rozhodně.

 • Fanděni

  babiš11.3.2018 21:25reagovat

  Proč nefandíme tak jak třeba Plzeň a Slávisti. Máme velkou základnu, ale v ochozích to není vůbec vidět. Dnes ty ohně na Slaviji bylo bomba. A lidi je hnali na 3 body.

  • Kebap11.3.2018 21:30reagovat

   Ono je něco jinýho podporovat tým, kterej vyhrál v minulý sezoně titul a má výkonnostní propad a tým, kterej hraje posledních pár sezon uplnou tužku a není náznak, že by se mělo něco měnit.

    

   Jestli se někdy Plísňáci nebo Slávisti dostanou do naší situace, tak se ukáže jaký srdcaři to jsou

   • Acs gl11.3.2018 21:45reagovat

    Nevím proč koukat,jestli budou plíseň nebo potrati srdcaři až budou v pr...

    A první odstavec z tebe dělá jen fanouška úspěchu,tak běž zatím fandit někomu jinému.

    • Kebap11.3.2018 22:03reagovat

     Kde píšu o sobě prosim tě?

     • Acs gl11.3.2018 22:15reagovat

      Tak pardón,ale dost to tak vyznívá...

  • Tommy1711.3.2018 21:31reagovat

   Hodně lidí nejspíše nemají nervy pozorovat už více jak rok bídu.

   • babiš11.3.2018 21:39reagovat

    To ti rozumím. Ale klubismus se musí držet i když jsi ve sračkách. Dívej Baník. Sou v řiťi ale fanoušci je furt ženou a fandí.

  • prospartu11.3.2018 22:22reagovat

   Jako fanoušci jsme šli kvalitou dolů. Špička v ČR fakt nejsme. Bohužel na tom má z velké části vinu vedení Sparty a situace, ve které se již dlouhou dobu nacházíme... Neutrální

  • victorlima12.3.2018 9:50reagovat

   Fandění je hezká věc, ale dával bych přednost relativně komornějšímu prostředí a mnohem pohlednějšímu fotbalu. Ohně mě příliš neoslovují.

76455 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha