Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tvl

  LukyACS19.7.2018 11:00reagovat

  Mě fakt dostávaj ty argumenty, že je to tou dnešní mládeží, protože mají instagramy a vůbec celý ty internety by se jim měly zakázat.

  Jako oni jinde ve světě sociální sítě nepoužívají? Smích

  Je pravda, že dřív sociální sítě neměli, ale taky řešili hlavně věci hlavně kolem fotbalu tj. diskotéky - holky, chlast atd. Kolik teď borců ve fotbalovym důchodu říká, že měli více makat a že by spoustu věcí udělali jinak.

  Že jsou teď sociální sítě, jen znamená, že je to jen víc vidět, ale problémy měly úplně ty samé prostě.

  ONo je dokázané, že generace x, bude pindat na generaci x+1, že jsou mladí a jiní než byli oni. Hovno prostě.

  Vždyť sociální sítě jsou celosvětovej fenomén proboha a jinde rostou skvělí talenti. Prostě jsme zaspali dobu, jinde jsou daleko pokrokovější a uměj s těma mladejma pracovat.

  Pro mě jsou důkazem neschopnosti ti studioví experti, kteří vypouští samé klišé a nic konstruktivního a také to, co se dělo kolem Sparty, když angažovala zahraničního kouče. Pak tady má ten fotbal vypadat, když jsme tu na úrovni 90. let v NHL(hovořím o úrovni mentality).

  • dominik2719.7.2018 11:05reagovat

   Problém není v dnešní mládeži, ale v dnešní Spartě, kde se za stovky miliónů ”buduje” průměrný klub s průměrným A-týmem, průměrnou mládeží, průměrným zázemím a těžce podprůměrným vedením.

    

   Tyvole já kdybych byl ve vedení Sparty a dovedl tým k pátýmu místu v tabulce, tak bych přinejmenším musel skončit u psychiatra. Mě by to prostě zabíjelo. Ale tahle brněnská partička je očividně v pohodě. Na tiskovce se zase ucmrdne pár líbivých plků o nějakých ambicích na ovládnutí celý galaxie, ona lůza nepozná, že si z ní akorát dělam prdel. A jede se dál.

   VztekVztekVztekVztekVztekVztekVztekVztek

   • LukyACS19.7.2018 11:09reagovat

    No a utéct mi skoro 11 zajímavejch hráčů, z nichž půlka hraje v reprezentaci, tak toho, kdo to způsobil vymetu na hodinu a ještě za to dostane pokutu.

    Místo toho se náš majitele nechá uchlácholit tím, že je to ve světě běžnej trend Smích Ten zkurvenej alibismus v českym fotbale už mě pěkně sere.

   • Kratos19.7.2018 11:15reagovat

    problém není v mládeži a každým rokem máme horší národák, a v hokeji to samé. Ale v mládeži problém není. Chrlíme jednoho světového hráče za druhým. V lize je mraky mladých hráčů, kteří patří k oporám svých týmů a v lepších ligách na ně stojí frontu. Už se proberte, jak v hokeji tak ve fotbale mají přednost hráči bohatých rodičů, kteří ve spolurpáci s agenty ty svoje borečky někam prosadí. A ti talenti z chudých poměrů to mají velice obtížné se někam dostat. Pak se nemůžeme divit, že v těch mládežnických týmech je to mistr světa, vedle dalšího mistra světa a jakmile se na ně přitvrdí, tak hned utíkají.

    • Sendi19.7.2018 11:18reagovat

     jojo, můžou za to všichni, jenom ne ti, kteří jsou zodpovědní za výchovu, samozřejmě. Všunde jinde jsou rodiče i hráči mnohem vyzrálejší a taky chudší, čili tam to řešit vůbec nemusejí..No nic, tak tím je exodus talentů ze Sparty vysvětlen, nedá se s tím nic dělat a jede se dál...

     • Kratos19.7.2018 11:28reagovat

      jestli jsi to nepochopil tak mluvím v rámci celé ČR a ne pouze v rámci Sparty. Klidně těm klukům namlouvejme, že to není jejcih chyba, ale všech okolo. Pak se z těch sraček nikdyn evyhrabeme. Ale tobě se v nich asi líbí, když bys to sváděl na všechny kolem

      • LukyACS19.7.2018 11:31reagovat

       samozřejmě, že je u části chyba, že na fotbal serou, ale v každý době byla zmařenejch talentů hromada a v budoucnu bude, prostě charakterově špatný kusy vypadnou.

       Ale podívej se na celej fotbal ve srovnání s Evropou, my prostě negenerujeme žádný supertalenty. Čím to je, že tady nevyrůstají žádní takoví hráči? Já vidím problém v systému, špatná výchova a také pozdní přechod do dospělého fotbalu.

       • Zinedine Messinho19.7.2018 11:39reagovat

        ten špatný přechod do dospělého fotbalu je bohužel až na pár světlých výjimek celoevropský problém

         

        problém se zakomponováním vlastních odchovanců má např. Chelsea, přitom jejich mládež je nejlepší v celé Anglii, ale kolik z těch hráčů se dostalo do A týmu?

        • LukyACS19.7.2018 12:01reagovat

         Já bych Anglii nebral za vzor, tam je neskutečný množství peněz, takže tam můžou jít po hotovejch hráčích.

         My nejsme tak bohatá liga, proto musíme jít spíš cestou výchovy hráčů, kteří budou zajímaví pro bohatší ligy.

      • Sendi19.7.2018 11:35reagovat

       Jakože je jejich chyba, že trenéři jsou kokoti a vedení jim zapomene nabídnout smlouvu? Je mi jasný, že existujou hráči, který maj jak popisuješ povahu z prdele. Ale zároveň to neni pravidlo a neni to příčina problému, což je ostatně doložitelný celou řadou empirickejch dat, od srovnání s podobnými trhy ze zahraničí až po zlepšenou výkonnost po změnách tréninků a zavedení systematickejch úprav(čim to asi bude).

       Navíc bych chtěl podotknout, že se bavíme o dětech, tam už by tě mohlo trknout, že je poměrně zásadní slovo ”výchova”...

        

       Ale mě je to jedno, já se tu s tebou nebudu dohadovat, vim o tý problematice dost na to, abych tu s tebou neztrácel čas...

       • Kratos19.7.2018 11:43reagovat

        máš pravdu stebou je to ztráta času.

        • Hynek19.7.2018 11:44reagovat

         Přesně tak

        • hombre19.7.2018 14:14reagovat

         Sorry, ale tady má sendi, v drtivě většině pravdu.

         A druhá věc - s hokejem se mýlíš, je na vzestupu. Jak v mládeži, která před asi 15-20 lety zaspala, ale už se zvedá a poznáš to za 5 let, tak v mužích - liga se zvedá výrazně. Jo a hokej je u nás čistější, než fotbal.

    • LukyACS19.7.2018 11:24reagovat

     Problém je v těch, co je vychovávaj. Kolik koučů a lidí z managementu jezdí do světa sledovat vývoj svých sportů?

     Třeba v hokeji je úplně jiná úroveň tréninků v Kanadě, ale nejen tam, i Švýcaři jsou úplně jinde a už začínají být na velice dobré úrovni, rodí se jim skvělí hráči.

     Když tady máme takový špičkový odborníky, proč teda o nikoho není zájem v zahraničí?

     V mládeži nejsou žádní supertalenti, ale je to především proto, že je to spojitá nádoba s tím fungováním fotbalu jako celku.

      

     • Sendi19.7.2018 11:29reagovat

      Navíc to, že jde primárně o výchovu potvrzuje i výrazný zlepšení dovedností hráčů po zavedení Akademií...Ale co já vim...

      • LukyACS19.7.2018 11:36reagovat

       Měl by se přepracovat celej systém, nastavit koncepce výchovy hráčů, kteří se podle ní budou vychovávat v těch akademiích pod dohledem trenérů, kteří budou vychování pro tu danou koncepci, jinak se prostě nehneme. Problém je, že na svazech jde lidem především o koryta a žádnej pořádnej odborník tady není. Hřebík by možná byl, ale ten už mi taky přijde za zenitem.

       Ale tak snad není problém, aby si svaz zaplatil nějaký odborníky z těch zemí, kde to funguje - chorvatsko, rakousko, švýcarsko, belgie... a ať nám to tady nastavěj. Vždyť je to i v zájmu svazu, jinak se v budoucnu nedostanem ani na ME a přijdem o stovky milionů.

       • Sendi19.7.2018 11:39reagovat

        Ale tak pár dobrejch koučů tam je a zlepšení je u těch hráčů raketový, samozřejmě se ale zaspalo u přípravek, takže opět byť teď budou nastupovat technicky a sebevědomím velice zajímaví hráči, tak to nebude na TOP úroveň stačit, ptže tam spíme u těch nejmladších, tam je to beze změn...

     • Kratos19.7.2018 11:32reagovat

      samozřejmě, že je to všechno spojitá nádoba. Chybějí nám kvalitní sebevědomí mladí hráči, kteří mají touho se porvat o to, že budou úspěšní a kteří hned při první problému nestáhnou ocas a neutečou. Chybí nám kvalitní kouči, chybí nám systém zapojení těch mladých mězi dospělé (v případě Sparty B tým). A hlavně spouste hráčů i trenérů i lidem okolo schází píle. Pak to ve finále je tak jak někdo včera psal. Ve svých věkových kategoriích ti hráči své vrstevníky poráží. Ale jakmile přijdou mezi dospělé, tak si sami nejsou schopni individuálně poradit.Takže si třeba to svoje odehrají, ale žádnou nadstavbu tomu nedají

     • Zinedine Messinho19.7.2018 11:33reagovat

      Švýcarům se rodí skvělí hráči oproti nám? Pořád si myslím, že jsme na tom mnohem lépe co se těchto hráčů týká. U Švýcarů z poslední doby snad jen Hischier, Fiala, možná Meier a Rod, u nás namátkou Pastrňák, Vrána, Zacha, Nečas, Zadina, Chytil, Chlapík, Kaut, Hronek...i lůetošní draft byl pro nás úspěšnější

       

      A to jsem zapomněl na bratry v Kaši, Skleničku, Jaška, Pyrochtu a další...

       

      Všechno to jsou mladí hráči kolenm 20 let

       

       

      • Sendi19.7.2018 11:36reagovat

       všichni zřejmě narození v chudých poměrech :)))

       • Zinedine Messinho19.7.2018 11:50reagovat

        nemusí to být rovnou v chudých poměrech, může to být životními okolnostmi, Pastrňákovi v 17 zemřel otec, matka se musela ohánět a tak David měl motivaci na sobě makat, jednou to mamce jednou vrátit, což se mu tedy výrazně povedlo.

      • LukyACS19.7.2018 11:46reagovat

       Líp se samozřejmě pořád máme, ale podívej se kolik těch hráčů zdrhá v klíčových letech do zahraničí a já se jim nedivím. Třeba Pasta s Vránou odešli někdy v 15 do Švédska, zbytek chodí do Zámoří, sice hlavně kvůli draftu, ale tam jim to dá o parník víc, než kdyby zůstali u nás v systému. Je to i lepší konkurencí. Každopádně hokej mi přijde, že se pomalu začíná měnit k lepšímu a v posledních letech přibývají větší talenti.

       To ve fotbale je to spíš o náhodách typu Schick.

   • Zinedine Messinho19.7.2018 11:23reagovat

    tak 5. místo by nasr***, pardon naštvalo i mne

     

    Sparta patří na 1. místo, nikam jinam!!!

     

     

  • Vee19.7.2018 11:05reagovat

   +1000

  • Sendi19.7.2018 11:08reagovat

   Máme se tu tak dobře, že ze samýho blahobytu zapomenem prodloužit hráčům smlouvy!

   • Hynek19.7.2018 11:24reagovat

    Otázka je,kolik by jich skutečně dostalo smlouvu.

     

    Kdyby Sparta podepsala všechny dorostence, tak má stovky hráčů pod smlouvou.

    • Sendi19.7.2018 11:28reagovat

     Ano jistě, Gabriel, kapitán repre i dorostu jde zadarmo do Plzně, Penner šel bez smlouvy do Juventusu, Sedláček do Alkmaaru a Hezoučký taky do Plzně, ale tady samozřejmě nemělo smysl je ve Spartě podepsat, jsou to jenom nejlepší hráči svejch ročníků víš co...

     • Hynek19.7.2018 11:36reagovat

      Penner už byl před tím v Juve na stáži a je ho přestup, nikoliv, že odešel zadarmo, doladil přímo křetinský s Nedvěděm a Kratochvílem, manažerem Pennera.

      Sedláček tam jde taky hrát druhou ligu za rezervní tým.

      • Sendi19.7.2018 11:37reagovat

       Penner šel bez smlouvy, nazdar...

       • Hynek19.7.2018 11:40reagovat

        SmíchSmíchSmích

        Jasně, proto jeho přestup musel schválit a podepsat Křetinský

        • Sendi19.7.2018 11:41reagovat

         nemusel nic prosimtě, nežvaň blbosti, jestli Juventus vyšel Spartě vstříc nějakou kompenzací, tak to je možný, mohli ho mít ale v klidu za tabulku. Penner smlouvu neměl protože mu nebylo 16, Juventus s ním začal o smlouvě jednat dřív než Sparta a on zvolil Juventus...jednoduchý jako facka...

         • Hynek19.7.2018 11:47reagovat

          Byť jde v případě Nicolase Pennera stále ještě jen o dorostence, jeho přestup se řešil na té nejvyšší úrovni. Do Prahy kvůli němu v květnu z Juventusu přiletěli viceprezident klubu Pavel Nedvěd s šéfem mládeže Federikem Cherubinim, aby transfer doladili přímo s majitelem Sparty Danielem Křetínským.

           

           

          • Sendi19.7.2018 11:53reagovat

           To je pouze ochota Nedvěda, nic jinýho...my bychom mu bývali dost možná smlouvu ani nenabídli...

           • Hynek19.7.2018 11:55reagovat

            Juve už ho měl dávno vyhlédlého od stáže,kterou tam chvíli před tím absolvoval.

             

            • Sendi19.7.2018 11:57reagovat

             no a? Si myslíš, že jiní hráči ze Sparty nikdy nebyli nikde na stáži neboco?

            • Vee19.7.2018 11:58reagovat

             Hele čteš co ti Sendi píše? Mě příde, že vždycky zareaguješ uplně na něco jinýho a nějakým argumentem, který absolutně nerozporuje co ti napsal..

       • Zinedine Messinho19.7.2018 11:58reagovat

        nešel

         

        nformace o chystaném Pennerově přestupu do Juventusu se objevovaly již během jara, ale k definitivnímu potvrzení došlo až nyní, protože teprve včera mu bylo 16 let. A z přestupu bude profitovat i Dynamo. „Ano. Ve smlouvě se Spartou jsme měli podíl na jeho případném dalším přestupu. Je potřeba říct, že Nicolas udělal neskutečný krok dopředu a tím i reklamu Dynamu,“ řekl generální manažer SK Dynamo České Budějovice Martin Vozábal s tím, že částka je interní věcí obou klubů.

        Zdroj: https://www.jihoceskyfotbal.cz/clanky/872-odchovanec-dynama-nicolas-penner-prestoupil-do-juventusu-turin.html?utm_source=copy

        • Vee19.7.2018 11:59reagovat

         Můžu se zeptat jak to rozporuje to co napsal Sendi?

        • Sendi19.7.2018 12:01reagovat

         hráč do 16ti let nemá smlouvu, prostě nemá, tečka...že měla Sparta smlouvu s Dynamem a že Juventus se Spartou jednal korektně nic nemění na tom, že Penner ve Spartě žádnou smlouvu neměl...si připadam jak tatar...

 • Odchod U-19

  Hynek19.7.2018 9:58reagovat

  Neviděl bych to tak tragicky.

  Je vtipné, že třeba Sedláčka,Majku a v zimě odcházejícího Fišla zastupuje Sport invest.

  Na Brabce bych to jenom neházel.

  Třeba u Fišla -odešel v zimě,neboť se cítil, že už má na to hrát dospělý fotbal a zatím odešelz Olympie a teď v létě ho vykopli i z ČB.

  Majka - už i Holoubek o něm tvrdil, že od vyhlášení nejlepším mladším dorostencem ČR zamrzl ve vývoji.

  Sedláček se cítil na to hrát dospělé, tak uvidíme jak mu to v Nizozemí půjde.

  Hezoučký,Š.Gabriel- chtěli jít do Plzně, jejich volba, je to i hra manažerů, ale kolik odchovanců dostalo příležitost v Plzni v A-týmu. Na Spartu se v tomhle nadává, ale kdo na to má, v Ačku šanci dostane.

  • Zinedine Messinho19.7.2018 10:06reagovat

   Drchal či Hložek, ti šanci dostanouÚsměv

   • Jereacs19.7.2018 10:30reagovat

    No aby nepřišel Nedvěd a Hložka si nestáhl do Juventusu .

    • Zinedine Messinho19.7.2018 10:33reagovat

     za 5 let ať si klidně přijde, ale s pořádným balíkem eur

    • Tazmen19.7.2018 10:35reagovat

     Nedvěd je teď čínská sešívka, ať si jde tahat k nim.

    • dominik2719.7.2018 10:35reagovat

     Juventus už ohlásil svého skauta na CEE Cup, takže to je dost možné.

     • Capo19.7.2018 10:41reagovat

      Možný to je, ale Hložek má aspoň smlouvu, tudíž do toho budeme naštěstí mít šanci mluvit trochu vícÚsměv

     • Hynek19.7.2018 11:25reagovat

      Na takovém turnaji se to agenty jen hemží.Smích

  • Sendi19.7.2018 10:42reagovat

   Myslíš toho Fišla, co podepsal v Budějovicích na přestup? Mu tu smlouvu stihli vypovědět, jo?

   • Capo19.7.2018 10:44reagovat

    Nevypověděli, normálně je na soupisce pro tuhle sezonu viz jejich tiskovka.

   • Capo19.7.2018 10:45reagovat

    A je i normálně na webovkách v soupisce.

    • Sendi19.7.2018 10:48reagovat

     no a tak je to se vším, co ten troubiš napsal...

    • Hynek19.7.2018 11:16reagovat

     Tak mu nakonec smlouvu dali.

     Po přáteláku s ČB psali, že smlouvu nedostane.

     I tak, jde hrát druhou ligu, žádný progres

     • Sendi19.7.2018 11:20reagovat

      Smích

     • johnny119.7.2018 12:56reagovat

      Oproti slavné juniorce je to pořádný progres, je to dospělý fotbal.

 • Hraci vs. okoli

  petr13719.7.2018 9:48reagovat

  Tady je tendence vse hazet na vedeni popr. ted nove na Brabce. Verim tomu, ze maji maslo na hlave.

   

  Na druhou stranu Smicer v Tiki Taka prohladil: dnesni mladici maji od 13 manazera, resi vic socialni site nez fotbal a nechce se jim pracovat dostatecne tvrde.

   

  Urcite mladez sleduje uz kvuli synovi a nevidim duvod, proc by mel lhat.

   

  Z toho vseho tipuju, ze pravda bude nekde uprostred.

  • Zinedine Messinho19.7.2018 9:59reagovat

   a když níže popisuji prakticky to samé, tak mě pranýřují Smutek

   • Kratos19.7.2018 10:06reagovat

    každý, kdo se bude otírat o ty nevinné odchovance, kterým je ubližováno bude nemilosrdně pranýřován. Oni jsou skvělí a všichni ve Spartě jim ubližují. A sešívka Brabec po nich chce disciplínu a to se těm vynikajícím fotbalistům nelíbí. Oni přeci už patří do základu v lize a v zahraničí se na ně stojí fronty. Tak proč poslouchat nějakého Brabce, když můžou srabácky utéct jinam. Někdy bych tu některým přál vidět konfrontaci těchto našich hráčů, byť jen na tréninku nějakého druholigového týmu kam jdou na hostování. To by asi někteří koukali. Ať si Plzeň tihle zrádci užijou, za pár let o nich nebude nikdo vědět a budou kopat někde v Domažlicích

    • Zinedine Messinho19.7.2018 10:08reagovat

     +1000

    • Hynek19.7.2018 10:15reagovat

     Je to i tím, že v mládeži Sparta nemá moc konkurenci a hráči se pak cítí už na základ minimálně v lize. Do toho jim přikyvují manažeři.

     Vzpomeňme ročník Pulky, Březiny,Turyny, Piška,Zizu...kteří titul v U-19 ”málem” vyhráli už po podzimní části a když pak v te sezóně poháru s Krasnodarem,Laziem při zranění nastoupili do poháru proti Jablonci jen s brankářem Štěchem, tak se ukázalo, že na dospělý fotbal ještě nemají.

     • Kratos19.7.2018 10:22reagovat

      samozřejmě je chyba, že není béčko, aby tam ti mistři světa si šli zahrát, proti borcům z divize, kteří chodí do práce. Tam by hned viděli, že musí ještě hodně přidat.

      • Hynek19.7.2018 10:24reagovat

       Přesně tak.

      • Zinedine Messinho19.7.2018 10:25reagovat

       přesně tak, a za rok už béčka naštěstí znovu budou

  • FS19.7.2018 10:11reagovat

   Dnešní mladíci maj brzy managera (nevím jestli přímo od 13, ale o tom se nebudu hádat), řeší sociální sítě, hrajou na playstationu a na počítači, ale není to tak, že to dělaj jenom český děti, že jo?

    

   Mě tohle přijde jako jeden z nejhloupějších argumentů, který hodně ”expertů” předkládá. Pokud budeme tohle používat jako alibi, tak je to prostě hodně hodně špatně. Protože všechny tyhle věci a zájmy mají děti v Chorvatsku, Španělsku a téměř úplně v každý zemi.

    

   Sám si myslím, že ten exodus není otázkou posledních měsíců, ale vyvrcholení posledních pár let. Myslím, že po odchodu Lavičky od áčka a postupných odchodů Holoubka a Havlíčka vůle pracovat a vychovávat hráče pro Spartu zmizela. Od prvního nástupu Sčasnýho, alespoň jaké já měl informace, šel zájem z Letné o Strahov znatelně dolů. Je pravda, že na juniorce jsem na jaře Sčasnýho s Kotalíkem občas viděl, ale zrovna juniorka je asi nejmíň důležitá součást pyramidy.

    

   A k tomu Brabcovi, já nevím moc o tom jak trénuje a jaký je, ale Dominik určitě upozornil na zajímavou věc a to, že zatímco jinde přípravy startujou, on komentuje MS a to prostě není dobře. Kdyby tohle udělal Hapal, tak hoří stadion a naprosto po právu. Navíc jeho styl komentování mohl také něco naznačit.

   • Sendi19.7.2018 10:15reagovat

    přesně

   • Hynek19.7.2018 10:17reagovat

    Příprava U-19 začala 17.7.i za přítomnosti Brabce.

    • Zinedine Messinho19.7.2018 10:21reagovat

     +100

    • Sendi19.7.2018 10:21reagovat

     ostatní týmy už mají přípravu dávno, jen my čekáme až se nám vrátí komentátor, supr :)

     • Hynek19.7.2018 10:24reagovat

      O pět dní?

      Příprava je nějak naplánovaná.

      Kromě toho Krieg má stejné kompetence jako Brabec.

      Takže s MS to nemá nic společného.

      • Zinedine Messinho19.7.2018 10:26reagovat

       přesně tak, máme dva hlavní trenéry, tak v tom nevidím problém, jak se nám tu někteří snaží vnutit

      • Sendi19.7.2018 10:28reagovat

       Takže počkej, všechny týmy zahájili přípravu týden před našim, my jí oficiálně zahájili až 17. potom, co se trenér vrátil z Ruska a v článku o zahájení si stěžujeme, že příprava je pouze týden krátká, ale nemá to nic společnýho s MS, jo?! Smích

       Kluci vy jste se už regulérně zbláznili, nebo nevim...

   • Zinedine Messinho19.7.2018 10:20reagovat

    ale i v Tebou jmenovaných zemích dochází k podobným ”přestupům” či ”odchodům”, jen o tom v naší kotlině moc nevíme

    • Sendi19.7.2018 10:22reagovat

     Kotalíku?

     • Zinedine Messinho19.7.2018 10:24reagovat

      opravdu nejsem Kotalík, jsem celoživotní fanoušek Sparty z Tábora

    • FS19.7.2018 10:26reagovat

     Věř mi, že kdyby nastal podobný odchod hráčů v nějaké z těhle zemí, tak to vím. A ty to můžeš vědět taky. Žijeme v informačním světě, pokud o nečem nevíš, tak to neznamená, že to neví nikdo a že se ta informace nedá sehnat.

     • Zinedine Messinho19.7.2018 10:32reagovat

      kolik hráčů odešlo v mládežnickém věku např z Realu do jiných klubů? A že to byly jména: Třeba Samuel Eto´o, který v tomto věku působil v Realu, ale neodehrál toho moc, odešel do Mallorcy, kde se hned prosadil a následně přešel do Barcy.

      • Sendi19.7.2018 10:38reagovat

       Takže mi chceš říct, že je v západních klubech úplně normální, aby najednou odešly tři čtvrtiny reprezentantů, nejlepších hráčů svýho ročníku plus kapitán týmu a reprezentace zadarmo a dokonce k největší konkurenci, jo? Nemluvě o tom, že mluvíš o obrovskejch trzích, kde se i tak jedná o jednotlivce, ale tady jsme v česku, kde uděláš ztěží jednoho reprezentanta z ročníku z celý republiky...

        

       Tyvole tohle fakt nemá smysl, dokud budou fandové obhajovat absolutní nekompetenci a amatérismus, tak jsme prostě v píči...

       • FS19.7.2018 10:41reagovat

        Už teď lituju, že jsem zas po delší době psal :D Hádat se s někým, o jednom hráči, když se jedna strana baví téměř o sestavě. Nebo, že v ČR jsou nesrovnatelně lepší podmínkdy pro život než ve Španělsku či Chorvatsku...

        • Sendi19.7.2018 10:43reagovat

         je to peklo :/

        • Kratos19.7.2018 10:44reagovat

         a nejsou snad?

         • FS19.7.2018 10:47reagovat

          Ne, nejsou, kdybys napsal, že na Filipínách nebo v Ománu, ale téměř každá země v Evropě je na stejný úrovni jako ta další.

           

          Nevím jak ty, ale já bydlel ve 3 zemích západní evropy včetně Španělska a navštívil mnoho dalších. Takže můžu říct, že mám určitou představu jak to vypadá založenou na tom, co jsem zažil.

          • Mich19.7.2018 10:51reagovat

           V CR je pod hranici chudoby pod 10% obyvatel, coz je nejmin v EU, ve Spanelsku to je pres 20%, takze ano, ciste z tohodle hlediska mame lepsi podminky. Predpokladam, ze pri tech vsech pobytech si zil mezi chudejma, aby jsi tu predstavu mel kompletni.

           • FS19.7.2018 10:57reagovat

            Ne, ve všech ne, pouze v jednom (a to Itálie). Ale pokud budeme řešit tohle tak bychom měli změnit forum.

             

            Tak jen jako poslední příspěvek uvedu citaci z finance.cz: ”Všechny členské země Evropské unie jsou při světovém porovnání vyspělé země s propracovanou sociální politikou. Evropskou „chudobu“ nelze proto porovnávat s existenční chudobou v nejchudších zemích světa.”

             

             

            • Mich19.7.2018 11:02reagovat

             O tom zadna, proto taky vetsina mladych hvezd v dnesni dobe pochazi ze skupiny pristehovalcu.

          • Kratos19.7.2018 10:52reagovat

           já myslím, že jsou jasné ukazatele, na kterých je to naprosto jasně vidět v jaké situaci je ČR, oproti jiným zemím Evropy. A neboj taky jsem toho procestoval dost, v zahraničí jsem také žil a dodnes v něm občas podnikám a hraji fotbal.Takže představu mám, a takové Chorvatsko jsem zrovna nedávno procestoval a tím nemyslím ty turistické trasy

   • Kratos19.7.2018 10:27reagovat

    jenže v tom Chorvatsku nebo Španělsku ti kluci nemají odmalička takové podmínky, jako mladí dnes u nás v ČR. Ani v Rumunsku ti kluci nemají odmalička takové podmínky. U nás momentálně i přes snahu Stbáka Babiše a bolševika Mlhy Zemana se máme hodně nadstandartně. A ta naše mladá generace je už moc pohodlná a představy má ja člověk co pracuje úspěšně 20 let.

     

    a k Lavičkovi, Holoubkovi nebo Havlíčkovi. Nemůže hrát faktro třeba to, že oni těm hráčům, toho dost tolerovali? A teď jsou tam lidé co vyžadují nějaký přísný řád. A jestli Brabec komentuje MS nebo ne ve svém volném čase mi přijde úplně jedno. Stejně jako co naši hráči dělají ve svém volném čase.

   • Mich19.7.2018 10:29reagovat

    Ja bych tohle sice nevidel jako pricinu odchodu, nicmene jsem si jistej, ze to bude pricina toho, proc tu leta nevyrostl zadny kvalitni hrac. Ne nadarmo pribehy spousty hvezd zacinaji tim, ze v mladi vyrustali v chudych pomerech, takze ve volnem case misto vysedavani u PC a podobne, si sli zase ven kopat/zabehat atd. To driv zamrzne peklo, nez u te bandy dnesnich mladych zpohodlnelych vseznalku, kteryma se zejmena CR vyznacuje, uvidime ze by ve svem volnu si sli dobrovolne pridat dalsi trenink.

    • Sendi19.7.2018 10:33reagovat

     mě se líbí jak tu všichni zaujímají takový drsný stanoviska, aniž by měli elementární vhled do výchovy hráčů...Ještě by mě zajímalo kdo to píše a jaký maj dotyční ”všeználci” kariéry hej...

     • Kratos19.7.2018 10:35reagovat

      a co by tě zajímalo? Osobní kariéry nebo fotbalové?

    • Zinedine Messinho19.7.2018 10:35reagovat

     přál bych těmto našim primadonám aby do fotbalu přišli ze slumu, hned by to bylo vidět

     • Sendi19.7.2018 10:40reagovat

      Přesně! Ríša Sedláček z Teplic, uplnej buržoust tyvole!

      • Mich19.7.2018 10:47reagovat

       Asi si neuvedomujes, ze mame v EU nejmensi pocet lidi pod hranici chudoby, takze nemusis zit zrovna v palaci, aby mel vetsinu na co si vzpomene a zil si v pohodli.

       • Sendi19.7.2018 10:49reagovat

        no a?

        • Mich19.7.2018 10:54reagovat

         Tudiz plati, ze dnesni generace, zejmena v CR, si zije v blahobytu a nema duvod se o neco snazit. Stat se v necem top, je otazka hlavne driny a usili, coz tezko ocekavat od znudenyho ”bohace”.

         • Sendi19.7.2018 10:59reagovat

          ...Nevíš o tom vůbec nic, ty hráče neznáš, nevíš odkud pocházejí, nevíš jak pracují, co dělají, jakou by chtěli jít cestou, nevíš o nich nic, nevíš ani o tom jak se tu trénuje, nevíš jaký jsou trenéři, nevíš jaký jsou smlouvy....víš prostě hovno, ale hlavněže je chyba v hráčích...

           

          jasně, to je supr říct ”za to může generace flinků”, hodí se to, protože to znamená, že se s tim nemusí nic dělat, může za to někdo jinej, obhajme si to a pojďme dál sledovat tu bídu...

          Všechny TOP kluby na světě jsou narvaný sociálníma případama, jenom ve Spartě se maj hráči tak dobře, že roupama utíkaj do Plzně...

           

          já na to seru, tohle nemá smysl...

          • Kratos19.7.2018 11:16reagovat

           ty víš taky hovno, tak tu nemachruj a nehraj si na všeználka.

           • Sendi19.7.2018 11:22reagovat

            viditelně toho vim mnohem víc než vy dva ;)

            • Kratos19.7.2018 11:26reagovat

             To si myslíš jen ty, ale ty si nevidíšna špičku nosu. Tak tě v té lži klidně nechám. je lepší si namlouvat blbosti, on přeci jen alibismus je v ČR docela populární.

          • Mich19.7.2018 11:17reagovat

           Ja tu ani nemluvim o utikani hracu, to je chyba managementu, ale o tom proc v cely CR roky nevyrostl hrac svetovy urovne.

 • Majka?

  ACS1419.7.2018 9:45reagovat

  Jak se zmiňuje značnej odchod našich mladých hráčů pryč, mohl by si zde dát někdo práci a napsat mi o koho se jedná? Vím o Sedláčkovi, Hezoučkým a Gabrielovi, ale mluvilo se o devíti hráčích od zimního přestupního termínu....zajímá mě hlavně ten Majka, myslím si, že zrovna toho bude škoda...předem dík

  • dominik2719.7.2018 10:11reagovat

   Na iSportu ještě zmiňují Slaninu s Volfem. Co jsem tu psal dřív, tak jsou na odchodu/odešli:

    

   Šimon Gabriel

   Pavel Hezoučký

   Jaroslav Peřina

   Richard Sedláček

   Besir Baftijar

   Matěj Majka

    

   A zřejmě tedy i Milan Slanina a Jiří Volf.

   • dominik2719.7.2018 10:12reagovat

    No a už dříve odešli Daniel Fišl nebo Nicolas Penner.

    • ACS1419.7.2018 10:20reagovat

     jo, děkuju, právě jen tak pokoukávám, jestli jsou to hráči základu či spíš kluci, kteří u nás byli na hraně sestavy a někde jinde jim tu sestavu slíbili...ale díky, ps: a kam má ten Majka namířeno se ještě neví, že ?

     • dominik2719.7.2018 10:21reagovat

      Prý někam do ciziny, víc nevím. Příští týden budu v rámci CEE Cupu na Strahově, tak zkusím zjistit víc.

    • Hynek19.7.2018 10:26reagovat

     Penner - Juventus, těžko šlo bránit

     Fišl- nechtěl být v u-19 ale hrát dospělé - výsledek -byl v Olympii, a teď v létě ho vykopli z ČB

     • Kratos19.7.2018 10:29reagovat

      Fišl Úsměv toho jsem viděl za poslední půlrok třikrát v akce. Sebevědomí veliké, kvalita tak na divizi na lavičku

     • dominik2719.7.2018 10:58reagovat

      Pennerovi prý Juventus nabídl smlouvu dřív než Sparta. Ve Spartě prý stále váhali, zda mu tu smlouvu dají, přestože už jednal s Juventusem. To mi říkal zdroj prakticky z první ruky.

       

      Fišl v U19 pořádně nehrál, byl tam přehršel stoperů. O něho přitom byl zájem v cizině, patřil do základu repre, tak bylo logické, že půjde raději mezi chlapy, kde toho nakonec odehraje víc než ve sparťanské devatenáctce...

      • Hynek19.7.2018 11:28reagovat

       z první rukySmíchSmíchSmích

   • Kratos19.7.2018 10:31reagovat

    Tak ať jdou, aspoň nebudou šířit špatnou atmosféru a zabírat místo klukům, kteří za Spartu chtějí opravdu hrát.

    • Zinedine Messinho19.7.2018 11:17reagovat

     Za Spartu se má hrát srdcem Úsměv

   • Zinedine Messinho19.7.2018 11:21reagovat

    a kam který? Hezoučký a Gabriel do Plzně, Sedláček Alkmaar ale co ostatní?

 • 88 do PAOK

  EVILLIVE19.7.2018 9:15reagovat

  ??????

  • Tyrrael19.7.2018 9:38reagovat

   Proč ne.

  • Víťák z Cé Osmičky19.7.2018 9:45reagovat

   Zrovna křídel máme jako v KFC a zrovna s Vatou se podle mě moc nepočítá.

    

   KLidně bych ho prodal, ale byl to fajn kluk a dobrej fotbalista s nejlepšími centry levajdou, co pamatuju.

   • Zinedine Messinho19.7.2018 10:07reagovat

    prodat a reinvestovat (spolu s penězi za Holzera) do pravého beka

   • Dynamo19.7.2018 10:08reagovat

    Centr je jediné co Vatajelu umí.

  • Dynamo19.7.2018 9:55reagovat

   Vatajelu na Spartu nemá

   • johnny119.7.2018 10:10reagovat

    To nemá ani Frýdek a v základu už je 3 roky.

  • Kratos19.7.2018 10:10reagovat

   momentálně nemá moc šancí hrát, pokud přijde slušná nabídka, tak ho pustit.

   • johnny119.7.2018 10:14reagovat

    To je pravda, jako člověk mi přišel dobrej a měl famózní centry, ale za dobrý peníz bych ho pustil, potřebujeme pravého beka.

  • michal197019.7.2018 10:31reagovat

   ihned pokud je to možné, konečně by začal odcházet podprůměr pryč!!!

 • Mládež Sparty

  m519.7.2018 8:38reagovat

  Brabec je škodná. Pozor na to!

 • U19, Brabec a článek ISPORT

  Zinedine Messinho19.7.2018 8:16reagovat

  Tato situace mne nepřekvapuje, dnešní mládež jsou nagelovaní kret-é-nci, kterým se nechce makat a kteří neradi slyší kritiku. Pokud Erich po nich chce aby makali a on na ně zařve a oni se málem rozbrečí, nejsou schopni přijmout kritiku a raději si fotí selfíčka, tak ať táhnou. Já bych je na cestu ještě vzal lopatou po hlavě. Je jim kolem 19 a hrajou si na hvězdy. Jsou to arogantní tupci, kteří se do Plzně hodí.

   

  • Jarošík19.7.2018 8:28reagovat

   Nesouhlasím, sice je fakt že mládež je horší a horší, ale když ti za 6 měsíců odejde 9 kluků z jednoho týmu, tak tam bude asi jinde problém, než v tom, že neunesou kritiku či si dělaj selfíčka...Nemylsíš, že tvůj argument je blbost? Nebo ještě pár let zpět tyhle telefony nebyly za Holoubka? Jak je možné že 3 roky zpět to klapalo pod Holoubkem a to už tahle mládež byla zkažená a selfie se dělali ostošest a nyní to neklape??? Nemáš ani z 30% pravdu. Tenhle problém bude hlubší než jen gel a telefon...

   • Zinedine Messinho19.7.2018 8:38reagovat

    To bylo myšleno v nadsázce. Samozřejmě ty vymoženosti už tu byly, ale každý ročník je jiný, jiní hráči a pokud je v hráčském středu shnilé jablko, tak strhne ostatní dolů. Svádět to na Brabce je Tvá zkratka. U19 se celý ročník dařilo, vyjma konce, sbírala výhru za výhrou a stále byl ten trenér stejný. Až ke konci přišla o titul, a to díky lajdáctví hráčů. Prohra doma s marnou Plzní 3:4? Penalty se Slavii, kdy je hráči mohli už zcela sabotovat a kde se neproměněná penalta schová za to že se penalta dá jen špatně kopnout...

   • strana19.7.2018 8:45reagovat

    Ty mi dneska zpestřuješ ráno.. Smích Jak si prosim tě vypočítal těch 30%? Nebo prostě, proč zrovna 30%? Smích Smích

    • Tyrrael19.7.2018 9:35reagovat

     Asi jako Konečný vypočítává charakter atd...Smích

  • DJDriver19.7.2018 8:29reagovat

   jo je vidět že se vyznáš v mladežnickem fotbale na nejvyšší úrovni

   • Zinedine Messinho19.7.2018 8:58reagovat

    Upřímně nevyznám, nepohybuji se v mládežnickém fotbale. Na druhou stranu se mi nelíbí to pranýřování Ericha jako strůjce všeho nezdaru. Hází se tu špína jen na něj, přitom tu nikdo nezmiňuje chybu na straně hráčů, v jejich egu, v jejich mladickém odmítání vyšších principů.

     

    19letý kluk je stále malý pán na to aby si myslel, že sežral Šalamounovo ..... a všechnu moudrost světa, není možné aby ignoroval oprávněnou kritiku na svojí osobu a naopak podlamoval autoritu vyšší šarže

    • hombre19.7.2018 9:51reagovat

     Nevyznáš a hlavně kritizuješ jen ty kluky - ano i v nich bude určitá chyby, ale hlavní chyba je jinde. Ono to je prohnilé opravdu v celé Spartě.... A zrovna DJ ví co se děje ve Spartě a kde je chyba....

  • Sendi19.7.2018 8:36reagovat

   bože...

   • Zinedine Messinho19.7.2018 8:48reagovat

    gel, selfíčka, to je nadsázka, leč o tom, že dnešní mládež neumí přijímat kritiku, o tom jsem přesvědčený. 19 letý kluk má svojí hlavu a myslí si jak už je dospělý, že nemusí poslouchat autority, vše má na háku,a když ho někdo vytrhne kritikou z jeho komfortní zony, tak se chová jako arogantní tupec, který se považuje za mistra světa, jako ten, který už všechno ví, všechno zná a přitom není schopen přijmout kritiku a názory druhých opovrhuje.

     

     

    • Sendi19.7.2018 8:57reagovat

     prostě jenom nevíš o čem mluvíš, to je celý...

     • Zinedine Messinho19.7.2018 9:05reagovat

      to je vše, co dokážeš odpovědět? prostě jen odpovíš že nevím o čem mluvím, prostě jen prachobyčejnou frází? Já jsem aspoň formuloval nějaký názor na věc, ale ty se schováváš jen za frázi, nejsi schopen ani odpovědet nějakým Tvým pohledem na věc.

       

      Já šel se svojí kůži na trh, napsal jsem svůj pohled na věc, i s vidionou toho, že budu pranýřován a že můj pohled nebude místním po chuti. Buď chlap, neschovavej se za kliše a per to do mne. Jsem přístupný argumentům, Tvému pohledu na věc. Klišé jsou jen pro zbabělce, tak dokaž, že jsi přístupný konstruktivní debatě.

      • Sendi19.7.2018 9:06reagovat

       Na to si příliš vážím svého času, promiň...

       • Zinedine Messinho19.7.2018 9:13reagovat

        Chudáčku malej, hluboce se Ti omlouvám, že Tě obírám o Tvůj drahocenný čas.

        • Sendi19.7.2018 9:14reagovat

         to nic, jsme jen lidi...

  • Brian Pricke19.7.2018 8:40reagovat

   Jestli Erich trénuje tak negativně a depresivně jak komentuje, taky by mi asi došla trpělivost.

   • dominik2719.7.2018 9:02reagovat

    SmíchSmíchSmích

   • hombre19.7.2018 9:52reagovat

    Ty zase perlíš, dobrý Smích.

 • Brabec - 19

  Jarošík19.7.2018 6:29reagovat

  Není to tak dávno, kdy jsem se tu hádal s některými o panu Brabcovi, jaký je to zm...d hloupej!

  Nyní na isport.cz rozbor proč a z jakých důvodů odchází hráči a že jich je již za posledních pár měsíců 9! Z toho víc jak polovina reprezentanti. Panu Křetínskému se to bortí od nejvyšších pater až po ty nejnižší a dřív či později stejně dojde k tomu, že se vše bude muset pročistit! Holoubka od ,,velkého” fotbalu do juniorky už nedostaneme a Brabec je a byla šlápota vedle. Za zásluhy blbe...ček co si neumí vyřešit ani vlastní problém na autě!

  • strana19.7.2018 6:41reagovat

   Ten ti musel vojet starou, jinak si tvy výlevy nedokážu představit. Co má spolecnyho to, ze si neumí opravit něco na autě s trenovanim? Údiv Smích

   • strana19.7.2018 6:41reagovat

    *vysvetlit

   • Jarošík19.7.2018 7:29reagovat

    Tak v první řadě si přečti co jsem napsal, nenapsal jsem že si neumí nic opravit na autě, ale vyřešit. Tím jsem myslel, že si musel vzít agenta či osobu k sobe, která za něj mluvila a řešila zakázku na vozidlo, druhá věc je jeho arogance a tupost a treti věc je to, že pod nim se hraje prd a odchazi jeden odchovanec za druhym doriti!!§ Tobe tyhle argumenty nestaci a pises hovna o stare?

    • strana19.7.2018 7:47reagovat

     Ale já ti vůbec nerozporuju s tím, co píšeš o fotbalové stránce věci. Brabec v klubu je špatně. Ale, že ses tak rozvášnil a vytahuješ i věci, co s tím absolutně nesouvisí. Psát o tom, jak škodí Spartě a dostat se od odchodů kluků z klubu až k tomu, že si nedokáže zařídit nějakou zakázku na auto je opravdu vtipné SmíchSmích

     • Jarošík19.7.2018 7:55reagovat

      tvl, já tím poukazuji, že pokdu je ten člověk absolutně nefunkční v normálním životě, tak jak může komunikovat v tom fotbalovém. Ten člověk si neumí vytřít zádel, tak jak může někoho něco učit. To je to, proč tu řeším, že ten člověk si neumí vyřešit ani banálni věc, jako je sepsání zakázky na vlastní vůz! Při sepisování se chová arogantně, přitom neumí napočítat do 5! Tak jak pak může takový člověk někoho něco učit ve fotbale, to není jen o tom, že umí kopnout do míče, ale i o charakteru, hlavě a to je to, na co poukazuji. Už jsi to pochopil??!!!

      • strana19.7.2018 8:02reagovat

       Já chápu celou dobu, že jsi vůči němu zaujatej i z jiného důvodu než, že kurví mládež. Takže buď ta stará a nebo sis pod nim ty nebo někdo blízký nekopnul. Brabec by i podle mě měl letět z klubu, ale argument, že když neumí vyplnit nějako zakázku na auto, tak nemůže být dobrý trenér snad nemůžeš myslet vážně ne? Smích

  • Furia Ceca19.7.2018 7:49reagovat

   Kretinsky si vlastni chlivek nevycisti, neumi to, tenhle bordel je predevsim jeho vina

   • Jarošík19.7.2018 7:57reagovat

    Je a podle mě je tak moc hodný, že nemá ani koule na to aby dosel a řekl mas padaka! Rosa je to samé, pdoel me jen figurka ve vedeni se jmenem supr fotbalisty, ale zatím jsem ho při reseni problemu ani nevidel, ani neslysel....

    • Furia Ceca19.7.2018 8:25reagovat

     zvlastni ze v jeho ostatnich firmach to jde. rosicky ma zkusenosti z velkyho fotbalu, jen se mu musi najit misto, kde bude platnej a bude mit prinos. samozrejme jinak plati ze dobrej fotbalista nerovna se automaticky dobrej trener nebo reditel, spise naopak...

 • Přestup

  Kulkozubý Tony 18.7.2018 23:49reagovat

  https://twitter.com/MichalKvasnica/status/1019681785561649157

   

  Že bychom se toho Kulhánka přeci jen zbavili?

  • standis18.7.2018 23:53reagovat

   Také může jít o Sáčka -je lepší než Kulhánek, takže bych se tomu nedivil...

  • js19.7.2018 1:09reagovat

   Zivulic

  • tomnavratil19.7.2018 7:35reagovat

   Zbavit se Kulhánka by bylo jedno z největších posílení před začátkem soutěže, ale takový štěstí nemáme. Zůstane on a Vácha

  • Zinedine Messinho19.7.2018 8:29reagovat

   Proč by to měl být Sparťan? Který Sparťan by šel do zkurv... Ostravy? (Holzer není Sparťan)

 • Holzer

  AlaMierda18.7.2018 21:02reagovat

  Sparta ho za víc prodala než za kolik ho tehdá koupila? Jeslti je to pravda, tak se vedení musí nechat, že prodávat umíme, stejně jako kupovat brankaře.

  • LordFargon18.7.2018 21:06reagovat

   No jo, ale tím to končí ...

   • AlaMierda18.7.2018 21:08reagovat

    no tak v zimě se povedli přestupy, a věřme, že i ted v létě. Samozřejmě žádná pozitivní atmosfera mezi fan není, takže nás čeká dobrá sezona ?

    • milant18.7.2018 21:12reagovat

     Myslím si, že to žádnej válec nebude. Ale když se povede vyhrát pár zápasů kde se nebude dařit.. Tak by se mohl sebrat

    • prospartu18.7.2018 21:13reagovat

     Sparta nás buď překvapí, nebo dožene k dalším protestům. Je to jen a jen na ni.Úsměv

    • Furia Ceca18.7.2018 23:04reagovat

     tojo, diky bohubza zimni posily a ze nam vynesli patej flek... gratulace vedeni

  • m518.7.2018 21:12reagovat

   A k čemu Ti to je když měsíční náklady na mzdy hráčů Sparty jsou několika násobně větší než částka získaná za prodej např. Holzera.

   • AlaMierda18.7.2018 21:16reagovat

    mě je to úplně jedno, já je neplatím a ty předpokládám taky ne. Jen chválim vedení, že se jim takového průměrného fotbalistu podařilo prodat za více než přišel a to ještě v rámci ligy.

    • ap241218.7.2018 22:41reagovat

     Mě připadá že ti kuci nemaj sebevědomí, kdyby se povedlo a vyhráli by tak první tři nebo čtyři zápasy, nebo obrátit nějaký nepříznivý výsledek že by jim to hodně pomohlo, jenom ten stroj dobře namazat aby to nedrhlo případně aby se nám nezadřel!

     • pubi18.7.2018 22:44reagovat

      Tak o letošní sezoně se rozhodne podle mě první dvě měsíce. Buď se stane zázrak, přejdeme do EL a budeme i do ligy po třech zvládnutejch předkolech ve velký pohodě, a nebo (a to je vysoce předvědpodobnější) se do Evropy nedostaneme, takže bude zase po měsíci sezony jasný, že bude neúspěšná, nikoho to nebude bavit a sparťanská veřejnost bude zase čekat na konec sezony jako na smilování...

      • calvinklein18.7.2018 22:54reagovat

       Pokud vypadneme z Evropy před jarem, tak jediné, co mě uspokojí bude double.

       • Ali Dia Pavelka18.7.2018 23:01reagovat

        nebo FrýdekSmích

        • calvinklein18.7.2018 23:40reagovat

         Ten vždy. Když vidím, jak má míč, tak je mi hned jasné, že mu ten Real Madrid bude slušet. Ve středu hřiště místo Modrice bude s Kroosem zářit a na křídlech mu nebude běhat žádný izraelský poleno.

       • m518.7.2018 23:25reagovat

        Double anál?

        • calvinklein18.7.2018 23:37reagovat

         Ano. Od Kikina a Marťase.

       • pubi19.7.2018 0:10reagovat

        Mě ale tvůj názor ani uspokojení vůbec nezajímá.

  • novydres18.7.2018 23:12reagovat

   Tak on šel do Sparty díky klauzuli

  • petrmach18.7.2018 23:40reagovat

   Raději bych nakupoval a ta značka aby měla zvuk třeba i ve světě.Teď má naše Sparta leda tak hovno.

80656 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha