Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • obrana

  AlaMierda16.4.2018 9:59reagovat

  to co naše obrana předvádí na jaře je něco příšernýho. Hlavně dvojice Hovorka-Zahustel je u většiny branek soupeře, které jim nabízí svými tragickými výkony. Jen si to promítněte, my nedostaneme takřka gol mimo šestnácku(vyjma vlastenec proti Brnu), nebo po nějakém brejku (vyjma Karviné). Zahustel už byl snad na jaře u čtvrté inkasované branky, kde hrála jeho chyba klíčovou roli, Hovorka snad u třetí, Štětina tuším u dvou? To už není normální, včera tam být Costa v těch soubojích tak míč letí daleko od naší branky. Místo toho tam stínuje Hovorka, nebo Zahustel(a Venca Kadlec ?) a ani se neobtěžují jít do souboje tělo na tělo. U

  • Bunda16.4.2018 10:05reagovat

   Hovorka nemá po těžkém zranění dobrý pohyb. Běhá strašně ztěžka. Jenže Costa překopava zálohu a taktika mu nic neříká.

   • AlaMierda16.4.2018 10:07reagovat

    Hovorka momentálně nemá nic čím by mohl být přínosem. Stopeři jsou prostě problém, i když personálně jich je dost.

    • Bunda16.4.2018 10:12reagovat

     Nemáme ani jednoho top stopera. Ale když jsem včera viděl Hubníka.. 😂

     • trinact16.4.2018 10:30reagovat

      Často tu padá jméno Jemelka. Čím by on byl přínosem? Nedopadl by podobně, jako Hájek v Plzni, u nás Hovorka se Štetinou nebo ve Slavii Jugas nebo Kúdela?

       

      Podle mě není lepší než kdokoliv z našich, ale rád podebatuju. Letos mu je 23, to je jeho jediná výhoda.

    • victorlima16.4.2018 10:31reagovat

     Stopeři jsou stálým problémem Sparty. Od těch dob co tu hrál Řepka v plné formě nebo ještě mladý Hubník, tak se nám je nepodařilo dlouhodoběji úspěšně nahradit. Chvíli hrál na tom postu slušně Holek, ale jinak mi nikdo nenapadá.

    • kilovolt16.4.2018 10:44reagovat

     Hovorkovi hlavně chybí 10 cm

     • petr13716.4.2018 10:48reagovat

      je fakt že 179 cm je na stopera podprůměrný, ale Řezník má 180, takže jen o centimetrech to není. To jak ho včera nechal dát gól bylo prostě šílený.

      • K0F116.4.2018 11:48reagovat

       Jen o nich to není, nicméně Řezník má zhruba stejný čísla jako náš Hovorka...

   • petr13716.4.2018 10:37reagovat

    jenže stoper musí v první řadě umět bránit. Costa má samozřejmě bídnou rozehrávku, ale to je menší problém než to, že Hovorka zaviní v každém zápase gól.

 • hodnocení

  AlaMierda16.4.2018 9:55reagovat

  ztracené další body,opět jsme po vedení úplně vypadli z tempa, ke cti slouží, že po brance na 2:2 jsme se konečně probrali. Při normálních výkonech jsme byli zpět ve hře o titul, ale díky neuvěřitelným chybám některých hráčů a toho, že nezvládneme diktovat delší dobu tempo hry máme posraných 40 bodů místo 50. Výkony některých hráčů mě opakovaně vytáčí, je super ,že se Šuralem se zvedla dost ofenzivní hra. Dobře hraje trojice Kanga, Stanciu, Plavšič a včera dobře zahrál tu chvilku Biabiany a spoleh je na Nitu a sem tam Frýdek, ale to co předvádí většinou ten zbytek je příšerný

  • victorlima16.4.2018 9:58reagovat

   +1 Zcela výstižné hodnocení.

  • Bunda16.4.2018 9:58reagovat

   Sural včera asistence a pak střídal? Vůbec nebyl ve hře cítit, Plzen si ho na pohodu hrála 1-1 a mohla mít víc lidí v útoku. Kdyby tam byl někdo lepší tak stačí překopnout jejich stopery a udělá se roh, faul, gól..

   • AlaMierda16.4.2018 10:00reagovat

    jenže oproti tomu co bylo než se vrátil po zranění je to pořád výrazně lepší. Jako útočník musí přijít a to sakra kvalitní, to nějaký Pulkrab nevytrhne.

    • Bunda16.4.2018 10:02reagovat

     Jasně že ne. Pulkrab nepomůže. Chce to typ jako je Alibec, Tetteh..

     • AlaMierda16.4.2018 10:03reagovat

      s tím souhlasím, doufám, že někdo podobný přijde

  • kopejtko16.4.2018 9:59reagovat

   Kanga Smích

   • AlaMierda16.4.2018 10:02reagovat

    borec co mu nepřekáží míč, v těžkých pozicích si s ním poradí a primárně se snaží hrát dopředu a má dost přesných přihrávek na naše hráče v ofenzivě. A jako jeden z mála za jakékoliv situace se snaží to zlomit a nesvěsí hlavu nebo nehraje na jistotu, aby se zbavil zodpovědnosti

    • kopejtko16.4.2018 10:04reagovat

     včera jsem v prvním poločase trnul pokaždé když dostal míč ale tak dobře no Úsměv

     • AlaMierda16.4.2018 10:05reagovat

      tak jestli trneš u Kangy, tak nevím co děláš u zbytku týmu kromě Stancia nebo Plavšiče.

     • Shrekson16.4.2018 10:26reagovat

      První poločase měl nějaký laciné ztráty jenomže když to chceš hrát dopředu taky chyby budou, do stran a za sebe to umí každý..

     • Chabix16.4.2018 11:14reagovat

      Taky jsem měl v první půli pocit, že není úplně ve své kůži a měl tam pár hloupých ztrát. Oni mu ani moc nepomohli Zahustel s Kulhánkem, když už to přenesl na druhou stranu, tak tihle to zas vrátili dozadu.

       

      Ale ten dojem platil jen pro první půli. Ve druhé půli mi přišlo, že Kanga hraje naprosto skvěle, tam se snad ani nedá nic najít, co by se mu dalo vytknout.

    • victorlima16.4.2018 10:14reagovat

     Já bych dokonce včerejšího Kangu viděl jako lepšího než Stanciua. Je i kondičně vynikající. Problém je v tom, že když máme pár nadstandardních hráčů jako Plavšič, Nita, Stanciu, Kanga, tak ti ostatní, kteří by se mezi běžnými ligovými hráči jakžtakž ztratili, pak vypadají jako úplná nemehla. Pochopitelně, že tam vázne kombinace a spolupráce. Je to podobné jako v zaměstnání. Když Tvůj sice sympatický a kamarádský parťák se Tě bude stále na něco všeobecně známého vyptávat a to co má udělat velmi často pokazí, tak tam nebude dobrá atmosféra ani výsledky.

  • petr13716.4.2018 10:31reagovat

   Já bych nepaušalizoval, pojďme si to vzít jméno po jméně:

   Nita - ok, mohl by zlepšit hru nohama, ale obecně nemám problém

   Zahustel - nedá se mu upřít bojovnost, umí být platný v ofenzivě, ale limituje ho mizerná technika, v defenzivě spíš špatný, ale hlavně je šíleně labilní. Navíc je samozřejmě skleněnej.

   Hovorka - bojuje, je konstruktivní, ale procento chyb je u něj úplně šílený. Jeho přítomnost v základu je nepřijatelná, a to je mi lidsky sympatický

   Štetina - vcelku ok, ale chyb dělá taky příliš moc, nicméně momentálně asi nejpoužitelnější stoper

   Frýdek - za mne vcelku dobrý, i když jeho timing je na úrovni okresního přeboru, z čehož bohužel prameněj fauly a prohraný souboje.

   Stanciu - je to samozřejmě skvělej fotbalista, ale musí bezpodmínečně zlepšit fyzičku. To že máme výrazně horší 2. půle je totiž hodně i jeho vina.

   Kanga - na naše poměry skvělej hráč, ale musí se s ním intenzivně pracovat. Kdybych byl trenér, tak s ním denně sedím u videa. Má potenciál být mnohem lepší, než je teď.

   Kulhánek - třeba se vyhraje, ale zatím je to slabota. Musí být mnohem víc cítit v defenzivě. Ofenzivu bych po něm ani nechtěl, kromě útočných standardek.

   Plavšič - prakticky to samý jako u Kangy, byť z jiného důvodu. On strašně chce, ale ještě je takticky nevyzrálej.

   V. Kadlec - nezanevřel bych na něj, věřím, že se to u něj zlomí k lepšímu, určitě na to má. Teda pokud tomu dává v tréninku všechno, což neumím posoudit.

   Šural - musí omezit zbytečný fauly, ruce a simulace, kvůli kterým zbytečně Xkrát za zápas daruje balon soupeři. Taky je to o práci s ním. Musí být na hřišti trochu chytřejší. Taky by se mi zamlouvalo, kdyby nabral trochu svalový hmoty.

    

   Další hráči: Ben Chaim - pokud je ochotný na sobě makat, tak určitě stojí za to s ním pracovat. Jeho potenciál je hodně vysoko. Pokud ne, tak v létě pápá. Vatajelu - jako žolík je dobrej, na základ to není. Costa - má svoje limity v technice i taktice, ale jeho bojovnost, tvrdost, hlavy a takovou tu živelnost podle mě potřebujeme. Viděl bych ho jako záplatu č. 1 na stopera/levýho beka. Mavuba - já vám nevím. Je to samozřejmě sympaťák a na míči výbornej hráč, ale nevěřím, že nějak zásadně zlepší fyzičku a dozadu mi přijde na DZ až extrémně prostupnej. Sáček - má určitě potenciál, ale přijde mi jako leklá ryba. Poslal bych ho na hostování do Bohemky, Hašek by ho mohl nakopnout. Kaya - osobně mu vůbec nevěřím, i když bych se rád mýlil. Mustedanagič - měl by dostávat šanci, aby ukázal, jestli na to má. Sezení na lávce mu nepomůže. Možná by to chtělo ještě jedno hostování v týmu s dobrým trenérem. Drchal, Juliš - to samý jako Mustedanagič.

    

   Lafata, Biabiany - v létě končej, takže nemá smysl řešit. Rističe beru spíš jako epizodu, ale třeba pracuje na fyzičce a v létě ještě dostane šanci.

   Závěrem třešinka na dortu Vácha - pokud se uzdraví, tak možná (když sleduju Kulhánka) ještě i dostane šanci. Ale že by se ještě dokázal chytit bych považoval za malý zázrak.

    

   Trenér - jako i u Stramáka jsem jednoznačným zastáncem toho, aby dostal Hapal trochu času. Převzal mužstvo v nějakém stavu, spíš horším než dobrém, a to jak psychicky, tak u některých hráčů i fyzicky. Má rozhodně právo udělat si přípravu + dostat taky pár posil, jaké chce on. Samozřejmě musí mít koule to opravdu trénovat a ne poslouchat Ščasnýho - pevně doufám, že se dokáže emancipovat.

    

   • victorlima16.4.2018 17:55reagovat

    Jo petře127, vyčerpávající a dobré zhodnocení. Každopádně, jestliže se rozhodneme dát nějaké hráče pryč např. Kayu nebo další tak nečekat a udělat co nejdříve.

  • Jarošík16.4.2018 10:43reagovat

   Dával bych za vinu pokles výkonnosti nebo ve druhých poločasech individuálním hráčům...je to o tom, že když už i herně jsme v tlaku a tlačí nás, tak by individuality kor v obraně měli tým podržet, ale jde vidět, že obrana je slabá a pokud má hrát pozičně osobku, tak dělá chyby které pak shodí výkon celého týmu, jako nyní individuální dvě chyby a stáli nás body - Zahustel a Hovorka...předtím Kadlec několikrát s Costou...vše individuální chyby.

 • Kulhánek, Hovorka a Zahustel lávka!!!

  ajosek16.4.2018 9:30reagovat

  Vztek

  • Bunda16.4.2018 9:31reagovat

   Koho za ně?

   • AlaMierda16.4.2018 9:50reagovat

    Mavuba, Costa, Kaya

   • Tashunka Witko16.4.2018 9:54reagovat

    Místo Zahustela může hrát prakticky kdokoliv !!! Ten člověk nemá ani na divizi, kde by mu za hlavičku zpět do vlastního vápna fandové rozbili hubu hned na hřišti. Takové vemeno je ostudou Sparty, stejně jako loser-duo Š+H !

  • Tashunka Witko16.4.2018 9:51reagovat

   Nesmysl, Zahustela raději prodat Jirnám nebo Zápům. Když přidáme pár míčů a sadu rozlišováků, tak ho vezmou.

   Hovorku zatím ponechat v týmu, ale raději nenasazovat do důležitých zápasů, což jsou momentálně všechny.

   S Kulhánkem zkusit pracovat, je trochu jako leklá ryba a je strašně nedůrazný a opatrnický. Panikaří pod tlakem, míč mu odskakuje a trvá mu všechno moc dlouho, ale něco v něm poořád je. Když tu mohl hrát Vácha, proč ne Kulhánek.

   Větší tragedie je obrana, kde bych klidně vyměnil všechny 4.

   • victorlima16.4.2018 10:04reagovat

    Stále si pohrávám s myšlenkou, jestli nezkusit Hovorku na DZ. Je důrazný a má slušnou rozehrávku. Na DZ si občas nějakou tu menší minelku může dovolit. Já tu o Zahustelovi mluvil jako o kopytu už déle, ale vždycky jsem to schytal. Hráč s jeho technikou je pro Spartu nepoužitelný. Souhlasím s tím, že v Kulhánkovi něco je. Možná se jen musí trochu víc otrkat, aby nebyl tak předpodesraný. Jinak by z něj vyrostl druhý Mareček.

   • trinact16.4.2018 10:18reagovat

    Souhlasím.

     

    Zahustela mám rád, podle mě je to hodnej, týmovej kluk, ale jeho dovednosti jsou vážně na úrovni divize. Jakákoliv herní činnost je jeho slabina. Jediná devíza - výskok - je pohřbená neschopností provést defenzivní hlavičku, kdy opakovaně servíruje balony soupeři.

    Kulhánek je typický ”staromódní DZ”, posouvač balonů, vykrývač prostoru. Jde o to, co chce trenér hrát, i takoví hráči mají v top klubech prostor, třeba Portugalsko s velmi podobným Danilem vyhrálo ME.

     

    Sparta ale neví co chce hrát. Pokud to neví už pod 4. trenérem za poslední 3 roky (vyjma Holoubka a Rady), pak musí být chyba výše.

 • Frýdek

  Majklll16.4.2018 9:07reagovat

  včera to posral Frýdek - vletí do souboje s tragickým Petrželou jako magor, že musí střídat a Zeman nám pak dělal slušné problémy..

  • Srdcař Plavšič16.4.2018 9:22reagovat

   Nepochopitelná byla ta píčovina za žlutou.

   • Mates16.4.2018 9:56reagovat

    On si sel pro mic s tim, ze bude hazet aut, kterej byl jasne nas. Jenze rozhodci to otocil pro Plzen a tim padem byla odkryta leva strana, tak to prerusil. Neco jako zmareni protiutoku, to bych mu nedaval za zly. Úsměv

    • Tashunka Witko16.4.2018 10:01reagovat

     Souhlas, horší moment byla ta jeho simulace a že se nacpal k trestňáku pár minut před koncem, když v životě nedal pořádný centr. Prostě čřeská klika si pod Hapalem vyskakuje a škodí.

     Čechouny to chce z týmu vypakovat, stejně nemají žádnou kvalitu !

  • SPARTANATOR16.4.2018 9:35reagovat

   Taky jsem si rikal ze to bylo akorat na skodu ze musel Petrzela stridat...

   Ale zase na druhou stranu jestli neni Vrba vul tak by ho vystridal i tak

   • Majklll16.4.2018 9:59reagovat

    no jo, ale určitě ne v první puli a tam se zlomilo..

 • můj pohled

  Sheva16.4.2018 9:06reagovat

  1)Zahustel je vážně tragéd, hraje spíš se soupeřem než s náma. Hovorka je na tom podobně

   

  2)Kulhánek je v sestavě jen kvůli své výšce, jiný přínos momentálně nemá

   

  3)Naše standardky jsou otřesný a u bránění ještě horší. Někdo kdo by mě přesvědčil o tom, že výška nehraje roli a že i Neapol hraje s malými hráči a jak hraje dobře?

   

  4) Kanga – za mě v momentě kdy vedeme, tak by ho měli střídat. Včera se aspoň párkrát zapojil do defenzivy, ale jen tím, že vykrýval prostory. Jinak je co se týče bránění úplně mimo

   

  5)Máme problém hrát pod tlakem. V podstatě naši hráči jen odkopávají balon a na bránu se tak valí jeden útok za druhým. Zajímavý, že v momentě kdy Plzeň vyrovnala, tak jsme zase začli hrát po zemi a hned jsme je zase přehrávali. Když jsme pod tlakem, měli bychom více zahušťovat prostor kde je zrovna balon, aby bylo komu nahrát a případná chyba by se dala napravit. Jinak to příště zase bude stejný.

   

  6)Stanciu výbornej hráč, dokáže se v rychlosti i na malým prostoru vysekat z blbý pozice. Na druhou stranu v tom momentě kdy jsme pod tlakem, tak se vytrácí

   

  7)Pro příští sezonu asi takhle: Nita – Frýdek (Civič), Štetina, posila, posila – Krejčí, Stanciu, Kucka, Pavelka, Šural - Pulkrab

   

  • trcmano16.4.2018 9:18reagovat

   +1

  • Dynamo16.4.2018 9:22reagovat

   jasně, Kucka půjde ze zlaté turecké klece do Sparty

   • victorlima16.4.2018 9:45reagovat

    Jo, jo, Kucka a vezme s sebou Krejčího, který sedí na lavici za třikrát větší peníz než by dostal u nás a Pavelka jakbysmet. Viděl si hrát Pulkraba na Julisce. Možná našel nějaký čtyřlístky, ale s balonem se nepotkal. To je posila pro Spartu?

   • FANDA730716.4.2018 10:49reagovat

    KUCO bere v Trabzonspore 2,5mega rocne, cize ak mu ponuknes a budes platit cca 5mega CZK mesacne snad ho prehovoris! Vela zdaru!

  • victorlima16.4.2018 9:56reagovat

   Ještě k Ševovi. K bodu 3 - Neapol má v záloze i útoku relativně malé hráče, ale vzadu rozhodně ne.

   K bodu č.4 - Kanga nikdy nebyl a nebude defenzivní záložník. To, že tam musí hrát je věc trenéra. Ostatně oba další OZ Kadlec ani Plavšič také nejsou žádní psi obranáři a na rozdíl od Kangy toho méně naběhají (Kadlec) a nedají skoro žádnou průnikovou přihrávku. Včera, když už ke konci všichni mleli z posledního, Kanga stále běhal a vymýšlel kolmice. Kdyby měl takovou kondici jako on Stanciu, tak bychom si pískali.

   K bodu č.6 - Stanciu se vytrácí, když má hrát bránícího halva. Tím on taky nikdy nebude. Možná, že se to zlepší, až nabere přes léto kondici. Tedy jestli tady zůstane.

  • Dolikus16.4.2018 9:58reagovat

   no ty krávo..Krejčí, Kucka, Pavelka. Děkujeme za názor a mužeš zase za sebou zavřít.

   • Sheva16.4.2018 10:04reagovat

    přesně jsem věděl, že se tohohle někdo chytne :-*

  • Tashunka Witko16.4.2018 9:59reagovat

   Kanga ! Jednom díky němu jsme se po vyrovnání dostali do hry a Plzeň začali i mírn přehrávat. Bohužel už v té době totálně odešel Šural a částečně i Stanciu a (NE)trener na to klasicky nereagoval. Kanga je jinak dozadu lepší a poctivější než ”obránce” Zahustel.

 • Juniorka

  jakub231116.4.2018 8:12reagovat

  Nevite nekdo kdo dnes nastoupi z acka?

 • Ke včerejšku

  Shaemi16.4.2018 7:39reagovat

  Nečetl jsem včerejší příspěvky, tak se omlouvám, jestli to tady už bylo. Tak jen ve zkratce.

   

  1) Vsadil bych se, že Hapal má horší statistiku získaných bodů (i když je tam Slavia a Plzeň), než měl Stramaccioni. Myslel jsem, že jsme s Italem na dně. Mýlil jsem se. Hapal je pro mě trenérská nula. Podržtaška. Když sleduji Spartu, tak úplně vidím Ščasného rukopis, tedy chaos spoléhající na individuální kvalitu.

   

  2) Výběr hráčů na lavičku je tragický. Neumožňuje nijak reagovat na zápas.

   

  3) Odstavení Ben Chaima, Kayi a Mavuby ve světle výkonů Kadlece, Kulhánka, Hovorky a Zahustela je dost těžce mimo.

   

  4) Rád bych věděl, kolik gólů za ročník mají Hovorka a Zahustel na svědomí. Fakt neskutečný.

   

  5) Kulhánek, Zizu i Sáček by měli jít někam hostovat, vysedávání na lavičce, potažmo trápení se na hřišti, nemá pro jejich rozvoj smysl. Kulhánek na Spartu aktuálně ještě nemá, v Liberci by mu bylo líp.

   

  6) Biabiany. Panebože proč jako?

   

  7) Kadlec se mimo gól nepotkal s balonem, pokud se k tomu přičte Zahustel, tak naše pravá strana neexistovala.

   

  8) Ještěže se Vácha zranil (ik dyž mu teda nic zlého nepřeju), jinak by včera nejspíš hrál i on.

   

  9) Potřebovali bychom mentálního kouče a někteří méně chlastat.

   

  10) Sere mě to, protože dlouho jsem neviděl tak marnou Plzeň, kterou bychom měli na lopatě. Myslete si co chcete, ale raději přeji titul Slavii, než tady těm zkurvencům.

   

  Suma sumárum, Stramaccioni byl tragéd, ale Hapal je tragéd taky, a to snad ještě větší. Rád bych se mýlil. A jestli se vrátíme ke kafíčkářské ryze české kabině, jak to zatím vypadá a jaké jsou všechny indicie, tak jsme v řiti totálně. Není náhodou, že nejhorší na hřišti jsou vždy čeští hráči.

  • Fanoušek z Liberce 16.4.2018 8:01reagovat

   +1

  • Skopi16.4.2018 8:04reagovat

   Prvnich 8 bodu jasnej souhlas. Ale je treba aby ti bylo Hapiska lito chudacka malyho dyt on mu Scasny privede v lete Filla Litsingiho Steinhofera Fleismana a podobny strelce a pujde to.

  • Shrekson16.4.2018 8:22reagovat

   1) nevím já vidím věci které mě baví, Sparta musí přidat v důrazu ve vápně není možný dostávat góly po rohu..😣

   2) Biabiany nejrychlejší hráč v lize bylo dobré řešení ho poslat do hry když Plzeň si pomáhá náběhy krajních obránců - Limberský se nedostal na poslední minuty do hry..

   3) tady taky nevím jaký je směr, Kaya nemůže bejt horší než Hovorka.

   4) kritika Zahustela často brání prostor sám nebo mu pomáhá defenzivní obránce protože Stanciu zase tak moc nebrání.

   5) Kulhánek hrál dobře není od toho aby dával balóny jako Kanga, takoveho hráče nikdy nezaplatime. Kritika defenzivní hráčů je navíc častá mají hrozně nevděčnou rolí.

   9) to říkám dlouhodobě ať přivedeme někoho kdo bude pracovat na kádru psychicky.

   10) měli jsme Plzni porazit ve stylu debaklu.

    

   Nebyl bych hystericky a dál tomu čas.Smích

  • tomnavratil16.4.2018 8:38reagovat

   +1 naprostý souhlas. Hapal není bohužel žádnou známkou kvalitu a vše se vrací do zažitých kolejí a tradiční kabiny jak tomu bylo dřív. Bodový průměr má navíc horší než Strama a to jsme si říkali, že to bude těžké překonat.

  • Majklll16.4.2018 8:52reagovat

   6.) a panebože proč jako ne?

 • Shrnutí dnešní debaty

  dominik2715.4.2018 23:39reagovat

  1) Jsem rád, že se mi změnou ankety povedlo odvést řeč od toho, jak to Spartě dneska zase nevyšlo. Už je mi totiž toho Hapala fakt líto.

   

  2) Sice jsme všichni až na Liara banda blbců bez názoru, rozumu a ochoty diskutovat, ale on s námi tu trpělivost bude mít i nadále. Díky!

  • montanon15.4.2018 23:45reagovat

   Říkáš něco co jsem nikdy neřekl. Já říkám, že blbec je ten, který neustále soudí jednoho člověka, ať napíše co napíše a vše je u takového špatně. A to je rozdíl co píšeš v bodě číslo 2. Zeptej se na to v reálném životě koho chceš, musí mít ten člověk ovšem mozek.

   • Tyrrael16.4.2018 6:38reagovat

    I pologramotná opice pozná, kde není vítána...

   • Enkoff16.4.2018 7:03reagovat

    Teda ty jsi opravdu otravnej přispěvatel. Půl stránky keců o ničem. Buď trochu soudnej člověče

  • montanon15.4.2018 23:50reagovat

   Takže bych to mohl shrnout to jako bych pod každý Tvůj příspěvek psal - no jo dominik to je cvok i kdyby jsi psal stokrát pravdu, tak já to neuznám a budu si stát za svým, že jsi cvok. Přesně takhle tady někteří jednají a můžu psát cokoliv. Není to tak těžké k pochopení i když se blíží půlnoc.

  • captain_obvious16.4.2018 0:05reagovat

   Lol, to myslíš tu zfalšovanou anketu? Fake news.

   • dominik2716.4.2018 0:12reagovat

    Já tu anketu zakládal v dobré víře, že do ní budete hlasovat poctivě. Nenapadlo mě, že Liaro bude záměrně přidávat falešné hlasy k té poslední možnosti, aby si vzápětí mohl stěžovat, že jsme na něj zlí...

    • pubi16.4.2018 0:19reagovat

     Smích TOP! Smích

    • montanon16.4.2018 0:20reagovat

     Jelikož do ní hlasují lidi, kteří u mě neuznají jedinou větu i kdyby byla stokrát pravdivá a těch je tady 90%, tak je celá anketa značně zavádějící i pro takové, kteří neví, kdo to Liaro byl, protože anketa je postavená samozřejmě tak, že vypadá, že ten dotyčný neustále něco porušuje a všichni ostatní včetně adminů jsou v tom nevinně. Takže jsi to udělal vlastně chytře, aby mi to samozřejmě co nejvíce ublížilo a pak jsi mohl oznámit výsledky, stejně tak s dalšími a plácat se tady po ramenou, že já jsem cvok a vy opět Ti normální, spravedliví a chtějící rozumnou a kvalitní diskusi. Pak je s podivem, že přesně tihle lidi, až na světlé výjimky reagují útokem a oslovením Liaro pod každý druhý můj příspěvek i když má jednu větu a oni mě poznají - tohle už je podle Tebe normální, není to dětinské a je to zcela ucházející jednání inteligentních lidí z kterých bych si tedy měl vzít ten příklad, panečku.

    • montanon16.4.2018 0:29reagovat

     A o počtu skoro 130 lidí najednou a v tuhle hodinu nebo večer po zápase a zrovna na tomhle fóru se ani raději nezmiňuji. Vsadím obě boty, že mnozí tam hlasovali x krát a opět záměrně pod různými nicky, což samozřejmě není problém a takoví to ví. Já to zapotřebí nemám a neudělám - u některých tady jsem si tím skoro jistý, že to už udělali. A takoví se pokládají za ty normální tedy, příkladů bych tady mohl psát spousty, ale i Ty máloco uznáš. Nedávno kopal Real penaltu - asi deset lidí řeklo, že nebyla a nepískali by jí. Já to řekl taky a můžeš hádat třikrát do koho se pustili. Ne do těch 9 zbylých, ale klasicky do mě, protože jsem si dovolil říct něco s čím někteří opět nesouhlasili, druzí nevadili, já jo. Takže souzení takových lidí, ankety a tam takoví hlasují, tak to je mi opravdu volné a spíše oni by se měli zamyslet nad svým jednáním, až dětským, ale je to marné a je to marné. Tady je to u některých úplně zbytečné jim cokoliv říkat, druzí si to nechtějí rozházet, tak na druhé neřeknou nic, ale do jednoho se pouští snáze, tak hurá do něj. Naštěstí i tady se někteří rozumní najdou a proto sem i chodím, někteří prostě ten nick, minulost neřeší a s takovými se dá potom o čemkoliv i bavit. Je to v podstatě jednoduché, ale pro některé, až moc složité na pochopení a za to nemůžu já.

  • Skopi16.4.2018 0:56reagovat

   Delas si prdel?! Hapala je ti lito?!!!! Tak to si se vopravdu regulerne pomat a vyser se na to.

 • Hra

  montanon15.4.2018 23:19reagovat

  Ale nemám kopačky i když jak jsem dneska viděl Frýdka a jeho centr ze standardky, tak na to budou stačit i tenisky. Jedině, že by mi někdo půjčil. Jen se musím trochu rozhýbat, začneme ve Stromovce a hráči taky. Zahustel, Frýdek, Hovorka poběží povinně s míčem u nohy, aby zjistili, že fotbal se hraje i s ním a není to jen atletika a konečně si na něho trochu i zvykli. Pak můžeme přejít na žongly a standardky.

  • tommik15.4.2018 23:24reagovat

   Nech Frýdka, hraje dobře. Radši si bez trénovat sociální vztahy, ať tě tu fakt nemá každý za hňupa.

   • montanon15.4.2018 23:28reagovat

    Frýdek je běžec a hráč co běhá tam a zpátky, který vletí do soubojů a člověk neví, zda získá míč nebo si rozbije dříve hlavu nebo zlomí nohu. Tenhle hráč to odběhá na kraji obrany tam a zpátky a laikovi jako Tobě přijde jako dobrý hráč - opak je pravdou. Co stačí na naší ligu - je jinde podprůměr a i v naší lize by tenhle hráč měl mít zákaz vůbec se postavit 5 metrů od míče, kdy zahráváme trestný kop. Jedině, že by přesně tohle by ten tah Hapala a překvapení pro Plzeň - standardku kope Frýdek.

 • Anketa

  montanon15.4.2018 22:47reagovat

  Anketa je zfalšovaná - hlasovalo 77 lidí. Tolik lidí tady není za celý rok dohromady.

  • Míša15.4.2018 22:49reagovat

   Tak je tady asi 20 stálých přispěvatelů a 50 tvých nicků, podle mě to sedí.

   • LukyACS15.4.2018 22:51reagovat

    Pro hlasování nemusíš být registrovaný, těch co tu to čtou a nepřispívají je většina.

    • montanon15.4.2018 22:55reagovat

     Tak zrovna Tebe tipuji, že jsi hlasoval minimálně 5x, jiní na tom budou dost podobně. Ale ono je to vlastně fuk, jak jsem psal - anketa zavádějící, zdejší jednání adminů nespravedlivé ke všem a nekorektní, takže se ani není o čem dále bavit na tohle téma.

     • LukyACS15.4.2018 22:58reagovat

      Nemám potřebu to falšovat, protože vím, že pro většinu lidí jsi cvok.

      To i takovej Antoš uznal, že se v minulosti choval jako blázen a že by byla blbost sem lézt, když ho tu ostatní nechtějí. To jen ty to nechápeš. Navíc si vzpomínám, jak jsi na ofiku nadával na dominika a posmíval ses eSpartě a teď sem lezeš.

      • montanon15.4.2018 23:03reagovat

       Kdybych já měl zmiňovat vše co jsi psal Ty a někteří další na mou osobu, což si ostatně ani nejde zapamatovat, tak jsme tady do rána. Jak vůbec Ty můžeš říkat o někom, že je cvok, když jednou jsi mi tipoval 50 let, podruhé jsi se smál, že sázím, potřetí jsi chtěl důkaz, pak jsi zase nevěřil, že tikety jsou moje, pak zase něco a pořád dokola, ať šlo o cokoliv. Tohle už si ti lidi ovšem nepamatují a neřeší to. Oni znají mé jméno a tím to pro většinu hasne a takovým je už prostě potom fuk co píšu nebo ne. Tihle lidi posuzují danou osobu vždy stejně - opakuji já můžu napsat jednu větu. Ve všem bude pravdivá a Ty a jiní zde to stejně nepřiznáte, protože to by bylo pod vaší úroveň, přece nebudu souhlasit s Liarem. Ty potom chceš nějakou rozumnou diskusi a další stejně tak? Vždyť to je směšné, když to posuzujete takhle a já ten cvok rozhodně nejsem - je to opačně.

      • montanon15.4.2018 23:10reagovat

       A stejně jako tady, tak i na ofiku jsem nenadával na e-spartu, ale i tam jsem psal, že nejsou normální lidi, kteří chtějí někoho vyhazovat za názory a dávat mu ban. I tam to někteří chtěli praktikovat jen nemohli a proto si založili své fórum, kde můžou to je celá věda. Proto níže ten příklad s fórem Slávie, kde celá stránka místo o fotbale byla o biatlonu atd. - ti lidi co přešli sem a byli na ofiku Sparty by tohle prostě taky nepřežili a hned by se čertili, že se nepíše o Slávii a fotbale, ale o biatlonu. Vy by jste prostě chtěli banovat všechno možné, vyhazovat vše možné kdekoliv. Na ofiku jste vyhazovali mě i další - bylo tam x slávistů a různých fejků a především ti tam dělali ten bordel a ne já. Já jen psal své názory a tenkrát kritiku oprávněnou, kterou prostě Ty a jiní neunášeli a to se se mnou veze od tehdejší doby dodnes a to je celá ta věda. Přitom spoustu věcí co jsem kritizoval od Otavy, vedení a dalších věcí, že se s tímhle nikam neposuneme, tak jste po nějaké době někteří začali kritizovat i tady - ale já tenkrát nemohl, tehdy jste to četli neradi. Pak někteří psali vlastně to samé co já, jen jiným stylem. A za styl se nikde ban nedává. Já nikdy nepsal sprostě a vulgárně, narozdíl od některých i tady. Takové už ovšem cvoky nenazveš, máš zajímavé posuzovaní, stejně tak někteří další, ale co taky čekat od lidí, kteří jednoho člověk soudí vždy stejně, ať napíše co napíše.

       • Chrod15.4.2018 23:12reagovat

        Tohle někdo čte? Údiv

        • montanon15.4.2018 23:12reagovat

         Dominik má často podobně dlouhé příspěvky a i delší.

         • dominik2715.4.2018 23:16reagovat

          A taky se nejspíš často stane, že si to nepřečte vůbec nikdo, ale já to nefalšovaně dělam proto, že už si nevedu žádnej deníček, tak to všechno píšu sem.

          • montanon15.4.2018 23:22reagovat

           Vždy je důležitá konstruktivní debata a ta nejde dát většinou do jedné věty, jak si tady někteří stále dokola myslí.

        • Míša15.4.2018 23:13reagovat

         Já jo. Tady je výtah:

          

         blá blá blá, brekot, blá blá blá, brekot, blá blá blá, to oni!

          

         Je to jako tiskovky Ščasnýho! Já se sám neodvolám!

         • montanon15.4.2018 23:15reagovat

          To není brekot, ale vše je pravda.

        • LukyACS15.4.2018 23:17reagovat

         Jak to má víc než 3 řádky, tak nemám sílu.

         • montanon15.4.2018 23:20reagovat

          Vidíš a právě proto by mnozí zdejší agenti nemohli fungovat na žádném fóru na netu. Oni by prostě nemohli něco číst, protože uvažování a nějaká kloudná delší diskuse není pro ně a po třetí větě už je to na ně moc. Takže vlastně i proto to některým vadilo na ofiku, ale to by jim vadilo i jinde, takže mnou to nebude.

   • dominik2715.4.2018 22:52reagovat

    Tak do ankety se registrovat nemusíš, že jo. A neregistrovaných čtenářů se tady denně mihnou tisíce. Jsou mezi nimi třeba i sami hráči Sparty, kteří se pak druhý den baví v kabině o tom, jak je Sranda Hejkal ve fóru natřel...

    • Míša15.4.2018 22:54reagovat

     A víš, co je na tom nejhorší? Nic si z toho neberou kua!

    • montanon15.4.2018 22:56reagovat

     Jestli nějakého hráče znáš, tak jim řekni, že jim na trénink přijdu ukázat, jak se přihrává na dva metry a Frýdkovi jak lépe překopnout zeď a aby to nešlo do kelu.

     • dominik2715.4.2018 22:59reagovat

      A kdo za tebe po tu dobu bude psát do fóra?

      • montanon15.4.2018 23:11reagovat

       Luky - ten ví kolik mám let, co sázím a nesázím. A i jaké mám zrovna na sobě ponožky.

       • LukyACS15.4.2018 23:18reagovat

        Tebe furt musí srát, že jsem se Spiritem odhalil, žes na Liverpoolu nebyl a že jsi z Kunčic. Smích

        • montanon15.4.2018 23:25reagovat

         Jak můžeš vědět odkud jsem, když tikety nebyly podle Tebe moje? Neprotiřečíš si náhodou? Kunčice byly napsány u toho tiketu a nicku, takže proto jste to zjistili. Vždyť Ty jednou povídáš to a podruhé zase něco jiného, jak to vyhovuje, ale druhého máš za cvoka. Tak od Tebe to vážně sedí a jestli jsou ostatní podobní jako Ty, což asi někteří i jsou, tak se vlastně ani nedivím, že mnohým tak vadím, když přemýšlejí a jednají podobně jako Ty. Tady rozum, aby vážně člověk pohledal na tomhle fóru.

         • Skleepy15.4.2018 23:27reagovat

          Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

          • montanon15.4.2018 23:35reagovat

           Jak jsem mohl lhát, že byly moje, když jsem jim odpovídal na fóru Tipsportu jako důkaz? Oni psali z fóra Sparty a já z fóra Tipsportu - nick souhlasil s tím co bylo uvedeno u tiketu tečka. To měli jako důkaz, že tikety jsou moje a tohle zfalšovat nejde. I když samozřejmě přišli s konspirační teorií, že prý jsem zavolal nějakému kámošovi a diktoval mu co má psát. Chápeš vůbec, že Luky a další někteří píšou jednou to a podruhé něco jiného? Já jim prostě vadím a zbytek si dokreslují, vymýšlí a vše podle sebe - jako to sázení. A už to pochop, že u takových lidí je fuk co píšu - můžu psát stokrát pravdu, oni to neuznají. Ty ostatně často taky ne. A takoví se pak pokládají za normální, chtějí rozumnou diskusi a budou někomu říkat do cvoků? Vždyť je to směšné. Luky už mi několikrát dokonce tipoval věk - nedávno tady kolem 50, samozřejmě výmysl a vedle jak ta jedle. Na takového už ovšem neřekneš samozřejmě nic. No a takových je tady více, ale já jsem ten špatný a u nich vždy budu.

           • Skleepy15.4.2018 23:41reagovat

            Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

            • montanon15.4.2018 23:48reagovat

             Co to pořád meleš? Já nepopírám nikde ty Kunčice a kdyby jsi měl mozek, tak nahoře Lukymu píšu, pokud mluví o Kunčicích, tak tím pádem popírá ty tikety - protože u nich ty Kunčice byly napsané. Takže pokud věří Kunčicím, musí věřit i těm tiketům - je to jasné jako facka. Jenže on věří jen tomu co se mu zrovna hodí a čemu chce a Ty jsi na tom dost podobně. Mysli ty bláho.

             • Skleepy16.4.2018 0:00reagovat

              Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

              • montanon16.4.2018 0:36reagovat

               S Tebou je to úplně marné a pak chtěj rozumně diskutovat.

     • LukyACS15.4.2018 22:59reagovat

      Ty vole, to bych chtěl vidět. Jestli to někdo ze Sparty čte, tak ať to pls uspořádá. Chci vidět, jestli budeš mít koule přijít.

      • Míša15.4.2018 23:02reagovat

       A podle mě je třeba tohle super nápad pro PR. Pár magorů z E-Sparty, včetně mě, proti áčku, např. rohy, přímáky, penalty, žongly... To by mohlo bejt super. Na Stancua bych si netroufl, ale Zahustela bych si namazal na chleba. Úsměv

       • montanon15.4.2018 23:12reagovat

        To by byla prdel, když by se ukázalo, že někteří hráči co to hrají celý život a denně trénují, tak kopnou roh hůře než nějaký fanda. A u některých bych tomu opravdu i věřil, když vidím techniku našich hráčů.

        • prospartu15.4.2018 23:19reagovat

         ehm ehm ehm...technik zahustel

       • LukyACS15.4.2018 23:25reagovat

        Já bych se nad hráče nedovolil povyšovat, jsou o parník lepší než já. V těch soubojích Kopeme za fotbal jsou vidět obrovské rozdíly v rychlosti. To se nedá.

        Ovšem troufám si tvrdit, že i přes to všechno bych nepredvedl horší řízení klubu než předvádí Ščasný a další.

        • montanon15.4.2018 23:37reagovat

         Jenže my se bavíme o rozích, standardce a podobných věcech - tam je jim rychlost k ničemu. Samozřejmě, že ve hře trénovaní hráči ty amatéry hned uběhají, jsou rychlejší a další věci, ale to je pochopitelné. Oni by ovšem měli být daleko lepší ve všem a to si u některých v některých věcech tak jistý nejsem, když vidím jejich techniku a to hrají za Spartu, roky první ligu.

    • standis15.4.2018 23:03reagovat

     A co říkají na hodnocení Tashunky?Smích

   • montanon15.4.2018 22:54reagovat

    V tom případě by musela být většina pro Ano - a je pravý opak.

    • dominik2715.4.2018 22:57reagovat

     Nebo i tobě samotnému přijde absurdní, jak se tady chováš...

     • montanon15.4.2018 23:13reagovat

      Zcela normálně

  • Dollaruss15.4.2018 23:05reagovat

   Je tu hodně lidí které odrazuje od stálého přispívání tvůj spam a neustále reakce na něj. A také stále přibývající skupina trollů kazících diskuzi.

   Trollové zřejmě nezmizí, tak aspoň ty by si mohl být rozumný a vypadnout. Díky moc.

   • montanon15.4.2018 23:14reagovat

    Kdyby na mě nereagovali ve stylu Liaro, tak o tom vůbec nepíšu. Je to jednoduché a komentuj je a ne mě.

77193 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha