Pak by mohl přijít Jílek do Sparty a kruh se uzavře.
Já myslím, že ho ještě podrží a o jeho setrvání půjde až kdyby prohráli příští týden doma s Duklou
Bílek, Pulpit >>>>>>> Jílek.
vymění trenéra před Spartou a porazí ji
Forza Strami
Jílek může trénovat tak leda Uničov.
Polnou.
Dneska na Strahově hodně odlišné zápasy. U19 bohužel z mého pohledu nepředvedla dobrý výkon. Ano, měla tam asi dvě břevna a nějakou šanci navíc, ale ono i Slovácko neproměnilo některé příležitosti. To přitom jejich tým z úvodních pěti zápasů vyhrál jen jeden, tak se zahojil na Spartě.
Sparťanský A-dorost jsem v této sezoně viděl naživo pětkrát, z toho vyhrál jen jednou. Doteď měl tři domácí ligové zápasy, prohrál ve dvou. Tohle mi bohužel nepřipomíná cesty za titulem. Upřímně se mi ani moc nelíbí hra a výběr hráčů. Osobně bych třeba víc využíval Hapala. Viděl bych to i na jiné rozestavení. Na tom týmu je znát, že přišel o dost hráčů, další jsou navíc zranění...
U17 předvedla víceméně to, co bych od sparťanských týmů chtěl vidět. Přestože hrála s týmem ze špičky tabulky, tak ho hned dvěma rychlými góly uzemnila hned na úvod utkání. Celkově se na to lépe dívalo, přišlo mi to systémovější a nakonec se dařilo i individualitám. Za mě dnes nejlepší útočník Daniel Žížala, to je fakt zabiják.
dobrej report, díky za to +1
Já bych asi neriskoval 4-4-2 se Stanciuem místo něj a jakákoliv jiná kombinace středu mi přijde dost slabá. Asi bych přesunul Tetteha na jeho prapůvodní post (LK) a hrál 4-2-3-1
Nita - Wiesner(Čivič), Kaya, Radakovič, Vatajelu(Čivič,Costa) - Sáček(Vácha), Frýdek - Chipciu, Stanciu, Tetteh(Vatajelu,Čivič) - Šural
Já si myslím, že budem hrát stejně, jako doteď, podle preview je Costík už ok, takže ten vlevo a uprostřed místo Kangy bude hrát bud to Sáčis, kterej by už měl být v pořádku nebo Vašon
miesto ”Guliho” bude Vason, Zdenek sa bude bat postavit Sacka, bude vsadzat na skusennosti, inac netreba byt ”posraty” pred nejako Ostravou, ktorej sa podaril start, ale dnesnym dnom zacne ist do kolien! Verim, ze v pondelok sa budeme radovat my.
Nita - Kaya, Radaković, Chervak - Chipciu, Mareček, Ristić, Stanciu, Tetteh - Šural, Mohamed
Idealni prilezitost na potvrzeni toho, ze Kanga je pouze pritez a zabira misto ve stredu daleko lepsimu hraci. Takze Stanciu na stred.
To je tak hloupej příspěvek
Ja opravdu nechapu co na tom hraci kdo vidi. Ten tak neskutecne brzdi hru, ztraci hromadu micu. Jeho jediny prinos je v kvalitni strele, ale to ma Stanciu taky + ten ma jeste nadstavbu. Stanciu by na te pozici byl desetkrat lepsi.
WTF
”Ja opravdu nechapu.. Stanciu by na te pozici byl desetkrat lepsi.” Jsem rád, že to alespoň přiznáš, když něco ale nechápeš, tak to nekomentuj. Je to akorát trapný.
Proste na toho hrace ma kazdy jiny nazor. Podle me hre tymu strasne skodi a bez nej by hra Sparty byla daleko efektivnejsi a rychlejsi. Lidi treba vidi jeho prinos ve strelbe branek, ale kdyz se na nej vic zameri, tak jeho herni projev je otresny. On ma napravo i nalevo volneho hrace, ale neda jim to. Radsi prijde o mic nebo se necha faulovat. No, ale evidentne je tu vice lidi zaslepeno tim, ze dokaze strilet branky a velebi ho, tak uz se k tomu nebudu vyjadrovat
To, co píšeš, jsou strašný sračky, evidentně ale nemá cenu ti to vyvracet.
Často zbytečně dlouho drží balon, ale na druhou stranu, jakmile má dobře rozběhnutého spoluhráče, tak dává balon od nohy z prvního, max. druhého dotyku. Takže to je spíš tím, že nemá dobrou poptávku nebo takovou, kterou on při svém chápání hry považuje za dobrou. Zbytek je blábol.
Jo, už se nevyjadřuj.
Ty si génius, tohle je top!
Kangovo kvality tady nikdo nezpochybňuje - Kristin
Bohužel přínos Kangy pro Spartu se v Ostravě teprve ukáže a my tam dostaneme rychtu. O Matějovském se taky říkalo, že brzdí hru a v okamžiku kdy nebyl, tak hrála Sparta neuvěřitelnou holomajznu. Statistiky dávají za pravdu, těm, kteří rozumí fotbalu a vědí, že Kanga je skvělý fotbalista a Matějovský byl rovněž. Sparta stále nemá dost kvalitních konstruktivních hráčů a absence jednoho z nejlepších v naší lize bude citelná.
jasne, ze straci aj nejake lopty kedze je skoro vzdy na lopte, keby nestratil ani jednu tak hra v City alebo FCB a nie v Sparte, akurat, ze som si vsimol v posled.zapasoch dava loptu skor od nohy a hned hlada nabiehajuceho hraca, ale nie vsetci ho pochopia
top trolling
Johny, ty rozumies fotbalu ako ja strikovaniu ked je podla teba Kanga pritaz, ked odide, este budeme spominat akeho playera sme tu mali
Tak dinosaurus bílek zatím vítěz na půdě fotbalové moderny udavače Haška lukyacs
Bílek je vynikající trenér
Okamžitě do Sparty, ještě lépe však k reprezentaci.
LukyACS zadnym mega obdivovatelem Haska neni
Konečně mi v tom někdo udělal pořádek.
Bílek se v dohledné době vrátí do Sparty, aby zopakoval double.
neviem ako hrava Zlin, kedze nemam cas sledovat ine muzstva okrem Sparticky, ale klobuk dolu pred nimi, aj ked treba uznat, ze maju aj stastie/asi 3zapasy otocili v samom zavere, teraz nepremenena 11ka/, ale ako sa hovori STASTIE PRAJE pripravenym a tomu kto mu ide oproti
Luky Haška nemá rád ptáku.
Baník vyprodal zápas se Spartou stadión za pár minut, přesto úplně vyprodáno nebude. Téměř prázdný zůstane sektor hostů, podle mluvčího Sparty Ondřeje Kasíka dorazí do Ostravy zhruba 150 fanoušků. Komplikace pro pražské fanoušky je pondělní termín a čas. Utkání začíná v 18 hodin, poslední vlak z Ostravy na Prahu totiž odjíždí v 19.17 tedy v průběhu druhého poločasu. A ten další, až o půl třetí ráno. Takže se po utkání do Prahy nedostanou jinak než svými auty.
Sektor hostů 1000 míst a bude tam asi 150 fanoušků....proč Sparta nevypravila autobusy? Sparta prostě u Chacharů táhne, kéž bysme je smázli!! To zase Baroš bude nadopovanej!
proc klub nevypravi autobusy, tomu fakt nerozumim
Platí to co vždy.Kdo chce na zápase být,dokáže si to zařídit.
Bych Kweukeho klidně zkusil aspoň na testy, ale předpokládám, že už by se mu sem zpátky nechtělo.
Sem myslel, že by se ti nehodil do Jílkové moderny.
Proč myslíš? Jako je fakt, že si prý nikdy nelámal moc hlavu s nějakým systémem, ale řekl bych, že typologicky to moderní útočník byl. Nevím, jak je na tom teď...
Moderní typologie wooow. Snad to nezačne nějaký Karoch cpát vedle aktivního postavení. Ve fotbale nic jako moderní(..cokoliv) neexistuje. Buď máš výsledky a hraješ dobře, nebo seš Andrea Hapalioni a zasloužíš si nakopat doprdele! A taky je úplně jedno jestli hraješ s mladejma nebo starejma. Tuhle se na mě velký Adolf obořil .. zkusím citovat .. “vyserte se na mladý nebo starý, buď máš výsledky nebo ne”. A měl, bohuž..dík pravdu.
Já bych teda řekl, že existuje moderní i nemoderní fotbal/fotbalista, jen samozřejmě není nikde psáno, že vždycky vyhraješ s tím, co je moderní.
Dominiku, já hrál fotbal 40-let a pak i chvíli trénoval s II. trenérskou třídou. Teď je mi 65 a co pamatuji, tak ve fotbale nic nového nevidím. Vše moderní co se týká rozestavení, stylu hry, pressing, repressing to už tu všechno bylo, stejně jako minisukně. Kvalitní je všechno to co přináší výsledky a když je k tomu hra i pohledná, tak je to jenom plus. Samozřejmě, že co se týká rehabilitace po zápasech, kondiční připravenosti atd. tak je v pořádku, že se využívají moderní vědecké metody. Jen aby to všechno bylo účinnější než pověstný Maghatův pahorek.
Buďto máme šíleně špatný výběr, nebo dokážeme podivuhodně efektivně zkurvit kariéry bezpočtu nadějných hráčů. Nadějných ve smyslu očekávání kvality, ne věku.
Tak Polná, škoda, že ne Vltavín/Táborsko kruh se mohl uzavřít, škoda.
Už se těším, jak tam vynikne Frýdkova úroveň a nikdo nepozná, za který tým hraje.
Kdyby bylo poznat, že nehraje za Polnou, tak by to byl od něj nadprůměrný výkon.
Polná, to je úroveň Subotica ne? Takže půjdeme v plný sestavě
Ten Dan je naprosto mimo, když si neumí ošéfovat ani los domácího poháru.
Polná hned ve 3. kole? Srovnatelná situace, jako když Barcelona dostala ze 4. (!) koše Inter.
Ja jsem s prominutim nasr... Chtel jsem Spartu u nas v Táboře... Misto toho do zkur... Karvine...
Aspoň minimálně jeden zkur... týmy vypadne.
Reálně by mě zajímalo, koho teda vyscoutoval
https://twitter.com/90_minut/status/1040520715139727360?s=19
Taky jsem si nikoho nevšimnul...
smutný je že si potom tyhle lidi ještě votvíraj hubu jak je to tady všechno strašný a neschopný
Tak ono je rozdíl mezi vyscoutovat a podepsat. Klidně mohl ”objevit” deset zajímavých hráčů, ale to ještě neznamená, že o ně vedení projevilo zájem/hráčúm se sem (ne)chtělo/neměli jsme na ně atd.
Mavubu a Mandjecka.
Koller to zkazil Stramovi
to se asi těžko dozvíme, stejně jako jména těch křídel co také onehdá Požár vyskautoval, ale vedení je nedokázalo přivést
Rozhodně na pozici skauta a pozorovatele toho udělal víc (minimálně objížděl dané zápasy a hráče sledoval), než takový Ujfaluši s tím jeho sledováním 2. a 3. španělské ligy z jachty ve Středomoří...To jen na okraj
Na to jsi přišel jak?
Na tu jachtu?
Na všechno, co zmiňuješ v tom příspěvku, na který jsem reagoval.
Napsal jsem to proto, že Kollera znám, takže vím, jaký má k svěřené práci přístup. A na pozici skauta pro Francii mi přišel mnohem efektivnější než třeba Ujfaluši (sorry, nemusím ho od té doby, co díky ”kamarádům” si to přišel do Sparty ”dohrát” a následně získal pozici skauta pro Španělsko, z jehož výsledků jsem neměl zrovna pocit o úspěšné kariéře skauta...) nebo nově Hejkal (všichni víme díky komu)
Já teda nevím, jaký byl rozdíl mezi výsledky práce Kollera a Ujfalušiho. Ty máš fakt přehled, kolik hráčů kdo z nich doporučil, kolik se jich skutečně přivedlo a kolik jich dohromady sledovali?
ta jachta byla samozřejmě nadsázka, i když...
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17293 lidí.