Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • penalta

  petr1373.8.2018 10:58reagovat

  až teď jsem se podíval na záznam. Radakovič to sice udělal až neuvěřitelně nešikovně, ale to nic nemění na tom, že rozhodčí je zmrd. Vsadím boty, že z 10 případů by se 9x penalta nepískala.

  • DJDriver3.8.2018 11:00reagovat

   myslim si že bejt možnost videa tak ji taky nepískl. Nemění to nic na tom že to měl Uroš vodmáznout a pak se kouknout na ty kozy !!!

  • Boubac3.8.2018 11:06reagovat

   Já si teda myslím, že to radakovic udělal hodně špatně. Navíc je tam jasně vidět jak hráče postrčil. Hodně nešikovně to řešil. Měl dávat zpátky na brankáře a bylo to bez problémů. Bohužel už to nikdo nevrátí a sezóna zase začne velkou ostudou. A pokud to budou chtít nějak napravit, tak jedině titul. Ale to je velká otázka co se teď vlastně bude dít. Přijde nový trenér? Nebo zůstane vše při starém. Co je vlastně teď nejlepší řešení? Nebude to vůbec jednoduché.

   • petr1373.8.2018 11:09reagovat

    Jasne, vyresil to blbe a uz vubec na nej nemel sahat. Na druhou stranu ho ale rozhodne nestrcil nejak vyrazne balon sel nekam do prdele k lajne, zkratka a dobre, takovahle penalta je svinstvo. Treba zakrok na Tezteha v prvni puli bych taky nepiskal, ale oproti tomuhle to byla pencle jako krava.

   • Tashunka Witko3.8.2018 12:02reagovat

    To, co provedl Radakovič se nedá nijak omluvit a okecat simulací protihráče nebo podplaceným rozhodčím (jeho způsob rozhodování byl celkově podezřelý). Radakovič už předtím na sebe upozornil šílenou hlavičkou vzad, kdy marně pátral po míči a několika dalšími ničemnými zákroky. Rovněž jeho postávání 5 metrů před vlastním vápnem a neochota potáhnout balon byla podivná. Ten kluk to absolutně nezvládá v hlavě a zdá se, že přebral roli Zahustela o které jsem si myslel, že připadne Frýdkovi, coby největšímu fotbalovému ”mysliteli” v současné Spartě.

  • captain_obvious3.8.2018 11:22reagovat

   Mě sralo, že neváhal ani vteřinu. Zřejmě mu dal pokyn čárovej, kterej ale viděl velký hovno, protože měl Radakovičovy ruce schovaný za tělem Srba. Prostě viděl teatrální pád k zemi a rovnou signalizoval faul, což je zhovadilost 3. stupně v takovém okamžiku.

   • petr1373.8.2018 11:26reagovat

    Ti to rikam, byl to zmrd

 • Achjooo

  ap24123.8.2018 10:42reagovat

  to je zase začátek sezóny, aspoň že ve FL máme 6 bodů i když......Stále doufám že výkon mužstva půjde nahoru, ale bez Evropy je to takový chudý! Nepřejít přes Subotnicu je fakt tragédie! A Radakovič + penalta? Ano udělal blbost, a co útočníci? Z tolika šancí dát jen dva góly......

 • Rohy

  Discosaurus3.8.2018 10:39reagovat

  Mě hlavně udivuje naše impotence dát gól z rohu. Kdy jsme naposledy dal gól z rohu? Kolik rohů jsme měli doteď? Včera 15 rohů a uplně k ničemu...

  • ap24123.8.2018 10:45reagovat

   Rohy pro nás nejsou výhoda už dlouho, naopak hrozí že se soupeř zmocní míče a dojde k brejku, bohužel....Ale rohy soupeře proti nám tak to většinou smrdí...

  • Clif3.8.2018 11:01reagovat

   Nechápu, že to nedokážou nějak natrénovat. Stanciu v podstatě 90% rohů kope dost dobře, ale skoro nikdo se nedostane k hlavě. Hlavně od stoperů bych čekal větší průbojnost. Radakovič 194 cm a při rozích neviditelnej.

 • Hrobar kretensky

  venous3.8.2018 10:35reagovat

  To je nas majitel. Rozmrdal celou spartu. Od trenera po mladez. Scaga to je taky zlo kere je potreba zabit jinak jsme totalne v pi..

 • Teteth

  Spalik18933.8.2018 10:29reagovat

  se mi včera líbil. Podržel hodně míčů, správně sklepával, bojoval, rychlost má. Škoda, že to hlavní od čeho tam je nesplňuje. Ale věřím, že to byl dobrý nákup, zlomí to už nyní se Slováckem a že se v ACS prosadí...

  • DJDriver3.8.2018 10:34reagovat

   Ja mu taky věřim. Chyběj jen ty góly ale to s velkou pravděpodobností přijde se zkušenostma. Je mu teprve 21

    

   • Spalik18933.8.2018 10:44reagovat

    Vidím to podobně..u té hlavy chybělo málo..

  • shovell3.8.2018 10:35reagovat

   no, jestli do bude lámat tak dlouho jako Vašík Kadleců, tak potěš koště Neutrální

 • Poslední šance Křetinského

  taborita3.8.2018 10:27reagovat

  1) Já tohle fiasko beru jako poslední šanci pro majitele něco se Spartou udělat.

  A to především v otázce řízení klubu, osob, které se tam pohybují a hlavně dalšího směřování klubu.

  Osobně jsem přesvědčen, že 14 je dost času na to, aby pochopil, že experimenty typu Kotalík, Otava, Požár, Svoboda, Ital, Hapal, Ščasný apod. ve vedení a na trenérském postu jsou cestou do pekel, cestou na které bohužel nyní jsme. Kam nás společně zavedli.

  Cesta zpět vede přes vyházení těchto pánů, kteří nikdy za nic vlastně nenesou zodpovědnost a dosazení lidí jako Rosický, Nedvěd apod.

   

  2) chválit tady Ščasného nemůže normální člověk - současné zlo ve Spartě číslo jedno. Předpokládám, že to, že máme na začátku sezony 7 zraněných, že vlastně na střídaní včera nebyl nikdo do útoku..., že se v létě jako posily přivedou zatím tragický ( a nejde jen o včerejší minelu) Radakovič a nulový, i když se mi líbí svojí prací a pohybem, střelec Tetteh...nemůže sportovní ředitel, ale Hapal

   

  3) Subotica včera hrála přesně to na co má hráče + vědomí, že doma vyhrála 2:0 - proto i ten ”super” výkon z naší strany, jak řekl Šcasný - nejlepší za poslední rok...

   

  4) čekám dvoustránkový rozhovor v deníku Sport s Kotalíkem, jak přehodnocujeme cíle sezony - teď jasně titul a pohár ( po podzimu samozřejmě už jen boj o poháry) a že odpovědnost si musí vyvodit hlavně hráči (doporučuji si dohledat starší jeho články třeba z roku 2016...)

  • pivees3.8.2018 11:49reagovat

   Úplně souhlasím, kdy jindy přijde taková příležitost začít činit změny. Vyhazet kamaradicky, co nejsou dlouhodobě schopný Spartu dostat výš na naopak. Navíc se jim dlouhodobě daří oddělovat A tým od Strahova, což je podle mě největší prohřešek a místo, aby hráči doplňovali náš A tým, tak putují ke konkurenci. A všechny své hrichy překryjí sasci

   i internacionalizaci.

 • Kotalík

  rabac3.8.2018 10:19reagovat

  Všeobecně se zde jako viník uvádí Kotalík.Přátelé Kotalík dělá jen to co určí DK, včetně směrování klubu, výběru hráčů i sportovního vedení, tato změna by byla naprosto zbytečná nebo si někdo myslí, že Kotalík vybral Stramu, Zdendu nebo Hapala,nebo nakoupil hned 1O pochybných cizinců nebo může za to, že nemáme PO, že nechal odejít Coufala do Slavie anebo nezaplatil PO ze severu, vše rozhoduje jen DK a ten hodně dlouho ještě bude zvlášt potom co nalítl Stramovi. Sparta potřebuje někoho jako Koštál,Pelta,Sádek a s pravomocemi a tím i odpovědností. Ještě přidám svoje hodnocení včerejšího zápasu ano byl to rozdílný přístup ale s takovým soupeřem hrát 2.1 je ostuda , nedělám si iluze až na nás nastoupí třeba Liberec, nyní je čas začít stavět nové mužstvo, pár hráčů se pokusit prodat a postupně postavit konkurence schopný tým. Trenér - Lavička- Jílek, sp. ředitel Rosa a klidně Kotalík jako šéf.

  • Mich3.8.2018 10:30reagovat

   Za me nam porad zoufale chybi poradnej forward, chtelo by mix Tettehovejch individualnich schopnosti, rychlosti a techniky se Suralovou golovosti. Bohuzel Drchal nam jeste dlouho nepomuze, Pulky je dle meho silene statickej a Venca je neproduktivni stejne jako Tetteh.

 • Sestava na Slovácko?

  Zinedine Messinho3.8.2018 10:18reagovat

  NITA - CHIPCIU,KAYA,ŠTETINA,COSTA - STANCIU,KANGA, RISTIČ,PLAVŠIČ - TETTEH - ŠURAL

  • rabac3.8.2018 10:21reagovat

   Ristič není DZ je v záloze lepší dopředu, nebo ty jsi ho viděl tento post hrát

   • Zinedine Messinho3.8.2018 10:26reagovat

    Horší než Frýdek nebude

   • Tashunka Witko3.8.2018 11:57reagovat

    Tak se podívej na jeho hráčskou charakteristiku, když přicházel do Sparty. Byl tam prezentován jako levý bek či záložník, nebo jako defenzivní záložník. Navíc vypadá, že hráčskou inteligencí Frýdka jednoznačně převyšuje, takže by tam klidně za zkoušku stál. Horší než Frýdek určitě nebude !

  • johnny13.8.2018 10:22reagovat

   Souhlas, podle mého gusta.

 • Tak co dneska

  acs193.8.2018 10:15reagovat

  Bude někdo odvolán?

  DK přišel o dalších X milionů a podle mě tohle musí ZŠ odnést. Odpovědnost za výběr trenéra jde za ním, chtěl tu Hapala, údajně i hlásal,že on je ten pravý a bere si to na triko. Posralo se to, tak ať to uzná a táhne. Včera sice hra dobra, ale scaga je stará zmije, radši to vyčistit.

 • hlavy nahoru a do boje

  petr1373.8.2018 9:46reagovat

  včera to byla opět SPARTA. Na takovej fotbal chci chodit, týmovej výkon, bojovnost, podpora z tribun. Samozřejmě byl to zápas blbec a vypadnutí ze Suboticí je obecně průšvih. Ale snad to bylo jen smutný završení hrozný minulý sezóny.

   

  Teď udělat tlustou čáru, držet při sobě, makat a Sparta bude znovu silná.

   

  Plusy

  Můžeme si o něm myslet, co chceme, ale Ščasný mužstvo za tejden zvednul neskutečně. Tím neříkám, že má být trenér, ale za tohle zkrátka zaslouží pochvalu, i když se nakonec vypadlo.

   

  Hráči konečně hráli jako tým a bojovali jeden za druhýho. Už jsem skoro zapomněl, jaká je to paráda.

   

  Šural se ukázal být správným kapitánem.

   

  Potlesk po zápase

   

  Fandění kotle až do penalty

   

  Mínusy

  nemáme dostatečně kvalitní stopery

   

  chování části kotle od penalty dál. Vběhnutí na hřiště je demence šílená, a už vůbec jsem nepochopil, proč potom skandovali bojujte za Spartu a následně nezatleskali hráčům.

   

  Resume:

  V neděli smázneme Slovácko a bojujeme o titul. Sparta!

  • Rossi3.8.2018 9:48reagovat

   Krásná ukázka sluníčkářství.

   • petr1373.8.2018 9:49reagovat

    já taky částečnej sluníčkář jsem. Je to fajn, zkus to taky, budeš mít lepší život Úsměv

    • spartan3.8.2018 10:12reagovat

     alelujá!

      

     Ještě poděluj Křetínskýmu, že do klubu, který zničil, pořád dává peníze.

  • Jarošík3.8.2018 9:52reagovat

   Jestli dle tohoto zapasu acs hodnotíš jako silnou tak potez...

   Tohle byl tym který i v Srbsku skončil o parnik za CZB ci Partizanem a rovna se u nas fakt spise druholigovym tymum!

  • Furia Ceca3.8.2018 10:01reagovat

   Scasny nepostoupil pres slabouckou Suboticu. Tecka. Na Slovacko doma sere pes. To jsou povinny tri body. Zajima me co venku. Teplice, Bohemka, Ostrava, Plzen...

  • shovell3.8.2018 10:11reagovat

   já nevím, jestli sis všiml, ale hrajeme totální, ostudnou sračku.. Neutrální

  • captain_obvious3.8.2018 10:26reagovat

   Včera to bylo fajn. Kotel nehodnotím, takže jediný velký minus bylo v podstatě to, že fanoušci po zápase nepomohli Urošovi, kterej z toho byl hodně špatnej a určitě podpořit potřeboval.

    

   Ale jinak to byl dost srdnatý výkon, všichni se snažili, dokonce i ta holka vběhla na hrací plochu vysbírat kelímky od piva během hry Smích

   • petr1373.8.2018 10:31reagovat

    to byla fakt bojovnice, skoro dostala i balon Smích

80653 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha