Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kotel

  adam4.8.2018 8:50reagovat

  Plusy kotle:

  - jsou hnacím motorem při vytváření a udržování atmosféry na stadionu

  - dokáží se čas od času sejít s vedením a ”publikovat” jim své názory

   

  Mínusy:

  - Nechápou, že když si někdo koupí lístek ”na stadion”, neznamená to, že po tom stadionu mohou také běhat tam a zpátky

  - Po mnoho let dokáží rasisticky urážet hráče na hřišti, včetně těch vlastních

  - Pyro a dělobuchy, které jsou častěji zdrojem nebezpečí, než dokreslování atmosféry/doplněk chorea

  - agresivita kdy jsou schopni v přesile útočit na vlastní fanoušky

  - průměrné IQ houpacího koně

   

  Pro mě je současná podoba kotle dlouhodobě neudržitelná. V životě bych tam nevlezl, protože mám všech pět pohromadě, ale štve mě už jen ten fakt, že na pokuty, které kvůli nim klub dostává, by se nedokázala složit ani jeho plná sestava. To ať radši platíme do konce života M. Kadlece, než pořád do kola tyhle lopaťáky.

   

  • kilovolt4.8.2018 9:15reagovat

   tím bodem jedna v plusech si nejsem tak jistý

 • Postupné přebudování

  Jarošík4.8.2018 8:47reagovat

  Že by se to postupně řešilo, jen ne na ven?

  Ščasný je momentálně na dvou pozicích, ale více trenérem, sám to řekl do tv.

  Rosický tedy asi přebírá jeho pozici pomalu a kdo ví, třeba v zimě Ščasný skončí jako trenér a také i jako sp. ř. které převezme právě Rosický.

  Novotný má být v acs, tak jsem zvědavý kam ho dají, jako asistenta, nebo místo Baranka či Kováče? Nebo to bude nová osoba která bude na pozici Rosického? Spojka mezi vedením a kádrem?

  Trenér - možná to bude jak u Vrby: už nyní si majitel s Rosou a Hřebíkem vybrali trenéra (zahraniční/čr?) a ten se již bude zapracovávat na oko do acs, bude sledovat tým, zápasy, ostatní kluby aby věděl do čeho jde a ne jak Ital! Pak v zimě skončí Ščasný úplně a přejde se na variantu o které chtěli slyšet všichni už hned teď a nebyla by možná.

  Možná sci-fi, ale něco do sebe by to mělo Smích)

  • adam4.8.2018 8:55reagovat

   Za mě je neskutečné, že Kováč přežil už tolik trenérů. To se ho jako předchozí neúspěchy netýkaly?

   Novotný podle mě není tolik jazykově vybavený (kromě ruštiny), místo Baranka nepůjde. To už spíš místo Kováče, ale zase se nezná tolik se Ščasným.

   Trenér přijde určitě zahraniční, v rámci ČR není kde brát a pokud se na jeho výběru budou podílet Rosický s Hřebíkem (doufám), tak ani nic jiného čekat nelze. Můj tip je někdo z Německa (Rosa tam má kontakty a Hřebík má tamní trenérské prostření u mládeže moc rád).

   • Jarošík4.8.2018 9:23reagovat

    Je pravda a myslím si že přijde zahraniční trenér, ale vedení nebude chtít udělat stejnou chybu a tak si myslím že se o tom hned nedozvíme a přitom uz bude trenér vybrany a bude sledovat acs z povzdáli, zapasy, videa atd ligu!

    No Novotny není kamarad se Scasnym a dle toho bych usuzoval ze to ridi Kretisnky a Scasny ma ted po Hapalove nezdaru sklopene usi.

 • Subotica

  petrmach4.8.2018 8:46reagovat

  Uvědomujeme si Vy tleskači proti komu jsme vůbec hráli? Tady by si ty amatéři skrtli max.ve druhý lize.Vykon dobrej ale proti tragickému soupeři,Slavie či prádelna nas zvalcuje.tak zpátky na zem!

 • Mousa Wagué

  Sendi4.8.2018 8:12reagovat

  pravý bek z Eupenu, který se tu skloňoval šel do Barcelony...škoda! :))

  • petrmach4.8.2018 8:48reagovat

   K nám chodí jen odložený hráči a hráči z tribuny! Dobre naše jsme si nechali utéct nebo se jim k nám prostě nechtělo...Schick,husbauer,simon a sýkora.

 • Sparta

  Bunda3.8.2018 23:26reagovat

  Trenérem minimálně do konce podzimu bude Ščasný.

  Rosický bude mít větší slovo.

  J.Novotný by mohl pomoct v nějaké funkci.

   

  Bože Zoufalství

  • pubi3.8.2018 23:43reagovat

   Žádné překvapení, bohužel. A v zimě se řekne, že je díky novému formátu soutěže kratší přestávka, takže začnou hledat po sezóně.

    

   Když ti sezóna skončí 2.srpna...

    

    

  • waaw3.8.2018 23:51reagovat

   Spekulace? Inside? Oficialni?

   • jakub23114.8.2018 5:21reagovat

    Je to pravdepodobny podle dnesniho DS

  • Brian Pricke3.8.2018 23:56reagovat

   SuperFrankie ti poslal DS v předstihu rovnou z tiskárny, jo?

  • rapsoa3.8.2018 23:58reagovat

   Třeba Ščasný překvapí, proti Laziu taky překvapil.

  • captain_obvious4.8.2018 0:16reagovat

   Chápu, proč se tak (možná) rozhodli, i když tam Zdendu vidět samozřejmě nechci. Skutečnej problém není v tom, že ho tam teď nechají až do Vánoc, ale v tom, že se vůbec šlo do nové sezony s Hapalem.

  • Furia Ceca4.8.2018 7:48reagovat

   Pockal bych dalsi 3-4 venkovni kola a bude se Scasny poroucet a vedeni si muze sednout znova.

  • Jarošík4.8.2018 8:19reagovat

   Včera jsem to tu psal a dnes článek o tom že se nic měnit nebude.

   Bohužel Dan nemá koule na to aby vyhodil celej ancábl a halvně to není tak lehké pokdu nemáte okamžitou náhradu. Psal jsem to tu včera, je to jako by ste měli firmu kde máte tři zaměstnance na kterých stojí ,,vedení” a ted je všechny naráz vyhodíte - blbost, musí to jít postupně a připravit půdu novým zaměstnancům. Věřím že někdo z vyšších postů odejde ale kdo to bude nevím.

   Typuji jak se zaběhne Rosa tak převezme otěže jako sportovní ředitel, konec konců nyní bude mít více prostoru když Ščasný usedá do podzimu asi na lavičku no a pak ho v zimě vylupnou, Rosa to tam vezme a generálního do té doby asi seženou a připraví také s tím že v zimní pauze přijde i trenér....

   • Ferry4.8.2018 8:40reagovat

    Ščasný na lavičce je v tuto chvíli nejlogičtější a nejlepší volba.A zároveň zrušit funkci SM a sloučit jí s funkcí trenéra.

    Nechápu,proč by tohle měli dělat dva lidi a vzájembě si třeba házet klacky pod nohy.

    • Jarošík4.8.2018 8:43reagovat

     Ano je to nejlogičtější, neboť je rozjetá sezóna a hlavně by nebyl čas zapracovat nového trenéra, já si myslím, že ideální je to udělat jak s Vrbou v Plzni, domluvit se s trenérem, třeba i ze zahraničí, ten bude acs sledovat do zimy aby si udělal obrázek o kádru, o lize a poté bum! Ščasnýho pak vykopat pryč, Rosu na jeho flek a na lavičku osobnost co bude již rozkoukaná! Novotný bude takový ten tym, kdy něco zařve a možná právě on bude ta osoba mezi lavičkou a sp. úsekem místo Rosického který se pak posune místo Ščasného!

    • ouki4.8.2018 10:02reagovat

     Protože je konečně snaha tu mít nějaké profesionální sportovní vedení, které by mělo být základem každého klubu a které Spartě doposavaď chybělo. A sportovní vedení se nemůže měnit vždy, když se změní trenér.

      

     Ščasný nemá funkci sportovního manažera, ale sportovního ředitele.

 • Deník Sport

  Kulkozubý Tony 3.8.2018 23:22reagovat

  Takový ten pocit, když si Křetínský nedokáže udělat pořádek ani ve vlastních novinách. Strašnej bordel tohle.

   

  https://twitter.com/ruda_acs/status/1025487055349006337

  • Mates3.8.2018 23:48reagovat

   Jakej pořádek ve vlastních novinách? Smích Tohle je snad dobře, že to nefunguje jako v MF Dnes a není to Deník Sporta, ne? Navíc tohle se prostě novináři můžou dozvědět od různých zdrojů, který doteď třeba považovali za věrohodný.

   • Kulkozubý Tony 4.8.2018 0:09reagovat

    Co je na tom v pořádku? Že noviny vědomě lžou a štvou fanoušky proti bývalému hráči? Neboj se, že kluci z DS nemají kvalitní zdroje, tohle je čistá honba za senzací. Ale chápu, že je mnohem zajímavější napsat, že Brabec je vlastně zlatokop a chtěl 20 mega než jednoduše říct pravdu. Navíc tohle není první lež která je spojena ze Spartou. Viz. údajné platy hráčů kterým většina dodnes věří a které jsou naprosto vycucané z prstu.

 • Včera dobrý

  bourec3.8.2018 22:59reagovat

  Nebudu se vracet do dávný minulosti.Ani nebudu kritizovat přestupovou politiku z léta 2017,protože to byla trapná akce,hodná nýmanda,co viděl fotbal maximálně z rychlíčku,a v plný rychlosti.Ale současnost je jiná.Zaprvé se jasně ukázalo,že Ben chaim byl velkej omyl.Jeho zranění není žádný oslabení,a nejvíc mě žere,že teď ho ani neudáme.Prostě to je prodělek jak prase.To naopak Kanga a Stanciu jsou posily,o kterejch nepochybuju.Oba levá,pravá,je jim to jedno.To že nemůžou hrát uprostřed pospolu je snad po těch zápasech jak na jaře,tak i teď jasný každýmu,kdo má alespoň půl mozečku.Dvojzápas se Suboticou si kluci prohráli v Srbsku,protože to byl hnus.Naopak včera nemám co vytknout..Bojovnost,sice nemohoucnost,ale i smůla v koncovce,všechno tam bylo.Nakonec nešťastně řešená situace,od dobře hrajícího Radakoviče,kterej měl několik řešení,a udělal to nejblbější ,co mohl.Někdo tady psal,že to snad udělal schválně.Ten kdo to napsal by se snad o fotbal neměl zajímat,protože je blb.Penalta byla většinou antisparťanů,ale i sparťanů označena za jasnou.hráli jste někdy fotbal.Ten borec i přes Radakovičovu chybu šel s balónem do rohu hřiště,takže asi dvacet metrů od brány,otočenej zádama,a prostě při mírnym doteku rukama na záda upadl jak kus hovna.Vždycky jsem tvrdil od doby co fotbal vnímám,což je asi čtyřicet let,že tohle prostě penalta bejt nemá.prostě maximálně trestńák.Pravidla v zatuchlym konzervativním prostředí fotbalu jsou takový,ale já bych hned měnil,a přepisoval.Nakonec si přeju,aby mančaft zůstal pohromadě,aby Stanciu zůstal s Chipčuem na pravý straně,protože jim to podle mě klape,a řeči některejch rádobyodborníků,že ten kluk nemá kondici,a bla,bla,bla.Dejme mu čas,a vono to půjde.Jestli chce Sparta fungovat,musí bejt trpělivá,nesmí poslouchar bezmozky který vběhnou na trávník,protože oni jsou strůjcem plzeňskýho boomu,protože jejich Franta Straka byl přece velkej SPARŤAN,tyhle čůráci s šálama na ksichtě,který by při jakymkoliv zápase naší Sparty by měli sedět doma,nebo na ACAB stanici,a na staďák se nepodívat až do konce svýho zkurvenýho živůtku.Doufám ,že Slovácku ve stejný sestavě dáme tři fíčky,a přeju si,aby to klapalo.Život sparťana v týhle době neni radostnej,ale kdo píčuje maximálně v hospodě,u televize,a nebo na fóru,ať jde do hajzlu.Sparta forever.

  • Madridista3.8.2018 23:13reagovat

   Ben Chaimovi přeji brzké uzdravení, ale v jiném klubu. Na tom frajerovi už jsem fakt projebali (76 mega nákup, 3 mega výplata = 36 po dobu, co je zatím ve Spartě + určitě podpisový bonus) a on se nám odvděčuje plážičkami, odstřelováním tramvají a nezájmem o Spartu.

    

   Jinak se zbytkem textu souhlasím. Jen... Slovácku musíme dát bůůůra, žádné 3 fíky, to je málo na ACS!!!

   • exupery4.8.2018 0:24reagovat

    Máš pravdu, mít ty prachy, co jsme dali za Ben Chaina, mohli jsme si celou Suboticu koupit i se stadionem. Tvé myšlení je o míle napřed oproti ostatním tady, neuvažoval jsi o založení vlastního fóra, nebo třeba točení videí?

 • Vstup na stadión

  Kibic3.8.2018 22:35reagovat

  Myslím, že by mělo vedení přistoupit opravdu důsledně k doživotnímu zákazu na stadion. Rozhodně by měli dát fanoušky kteří poškozují klub k soudu o uhrazení škody kterou opakovaně klubu provádí. A měli by být tato rozhodnutí veřejná aby ostatní věděli, že tudy cesta nevede. Jedná se o občanskoprávní spor a v tom jim policie moc platná nebude pokud nepředloží jim podnět z protiprávního jednání.

 • Co cekate?

  waaw3.8.2018 22:11reagovat

  Co cekate, ze se ted ve Sparte stane, dejme tomu do repre prestavky na zacatku zari?

  • dominik273.8.2018 22:13reagovat

   Vymyslí se spousta nových výmluv.

   • waaw3.8.2018 22:14reagovat

    Myslis tedy, ze nic?

    • dominik273.8.2018 22:18reagovat

     Nic, pokud se tedy ptáš na dění kolem A-týmu.

      

     Co se týká klubu jako takového, tak ještě čekám, že odejde někdo z mladých hráčů. Teď na CEE Cupu se kupříkladu skautům prý líbil kluk, který podle mých informací vůbec nemá smlouvu.

  • Dno3.8.2018 22:14reagovat

   Nic. Budeme se motat v kruhu.

  • Bunda3.8.2018 22:19reagovat

   Někdo to odsere..a tuším kdo Údiv

   • dominik273.8.2018 22:20reagovat

    Předpokládám, že to nejvíc odserou lidi, kteří už si koupili tu výrazně podraženou permici.

    • Bunda3.8.2018 22:23reagovat

     Odeserou to : Civic, Zizou, Vatajelu, Chvátal. Letošní permice je super pokud stala 2 stovky.

    • petr1373.8.2018 22:24reagovat

     Dominiku, ty uz zase zacinas?😊

     • dominik273.8.2018 22:29reagovat

      Nevím, co víc k tomu všemu napsat. Opět se další sezona podělala ještě dřív, než vůbec stihla začít. Prostě vyletět ve druhém předkole Evropské ligy, to je přece šílený úpadek. Kdyby to bylo tak, že za pět let Sparta třikrát hraje základní skupinu EL, jednou LM a jednou teda vylítne v předkolech, tak budiž. Ale momentálně už je tohle zápolení v předkolech Evropské ligy už v podstatě odraz současné Sparty. A to se bavíme o Spartě, do níž se kupují posily za miliony eur. Na tomhle už není co chválit, ani omlouvat. To není jako Chovancův poslední titul, při němž hráli celkem mladí kluci a celkově se moc neutrácelo. Tohle je naleštěná bída...

      • fevac4.8.2018 8:54reagovat

       Dominiku, dávám za 1+

  • pepinho23.8.2018 22:28reagovat

   Vůbec nic.

  • waaw3.8.2018 22:32reagovat

   Zajimave je info na SF, kde nekdo udajne mluvil s Kovacem, pry je ve vedeni stav totalni nasranosti a vyvozuje, ze se zacnou dit zasadni veci. Tak jsem zvedavy

  • brychtal3.8.2018 22:42reagovat

   Souhlas s Dominikem, ale problém je v funkcionářích, do hráčů bych nešťoural. Funkce musí nabudit hráče. A ne vždy penězi.

   • waaw3.8.2018 22:52reagovat

    Tak ja budu nesouhlasit. Tvrzeni, ze se nestane vubec nic, je podle mne hodne zhrzene a negativisticke. Minimalne ocekavam ze budeme mit noveho trenera, ale mam urcite svrbeni, ze toho bude tentokrat vic

    • Moribundus4.8.2018 3:19reagovat

     Asi tak, čekam změny.

 • Hušbauer

  Madridista3.8.2018 20:40reagovat

  Vidět ho v kapitánské pásce a řvát ty jejich blitky bolí.

   

  Zároveň by mě zajímalo, jak by ve Spartě takhle slavili ti naši hráči. Vidět Tala Ben Chaima vyvolávajícího s kotlem “Jude Slavie” by byl fakt klenot mezi zážitky se Spartou.

  • pepinho23.8.2018 21:14reagovat

   Proč by měl Tal řvát s kotlem ty jejich blitky?

   • Madridista3.8.2018 21:20reagovat

    Protože je to bohužel ještě sparťanský hráč.

    • shovell3.8.2018 21:22reagovat

     Smích klídek Sebastiane...

      

     • Madridista3.8.2018 21:24reagovat

      Nespadej prosím k té srandovské spodině prosím. Tebe jsem měl rád seshiteSmutek

  • shovell3.8.2018 21:24reagovat

   ..a Vašoun neslavil? Smích

   • Madridista3.8.2018 21:26reagovat

    jo VašonSmích jak ten slavil, když odvolali StramuSmích

  • Furia Ceca3.8.2018 22:04reagovat

   Pro me dodneska nepochopitelny, ze ozil az ve Slavii. Jak je mozny, ze takhle necutal uz po svym navratu z Italie a byl z nej stin?

   • Lukáš Mareček3.8.2018 22:26reagovat

    Protože trénovala kunda Zdeněk Ščasný

   • waaw3.8.2018 22:36reagovat

    Tak to neni prece jen pripad Husbauer. Cermak taky hral pod Scasnym kulovy a jak ozil u Vrby. A opacne zas ti co hrali dobre, po prichodu do Sparty najednou velke nic. Kazdy ma jen jinak dlouhy polocas rozpadu

  • brychtal3.8.2018 22:47reagovat

   pokud se nepletu, tak Hušby po návratu stál za ...no. Všichni na něj plivali a vlastně vyštvali pryč. Tak se nedivte. Zeptejte se Sýkory i Deliho (pár vlastenců si za Slávii dal). Hráč i trenér po přestupu potřebuje čas. A na těchto forech ho nemá, z tribun taky ne. Takže ať DK udělá cokoliv, pak udělá zle nedobře.

   • bourec3.8.2018 23:10reagovat

    Teď si uhodil hřebíčkem na hlavičku.

80655 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha