Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • golmani

  demon11.6.2018 9:01reagovat

  no když sem šel nica tak se řikalo že trenéři golmanů dostali na výběr ze 3 zahraničních brankářů a jako náhradu za dubravku vybrali právě nicu, tak já doufám že při odchodu nici by někdo přišel z ciziny.

  • Boss00911.6.2018 11:27reagovat

   Hm a to jste se mě všichni smáli, když jsem psal, že Nitu odstaví a proto se koupil ten Heča. Ale i mě Pavlík překvapil, že Nitu prodají (vykopnou dosad si co chceš) hned to jsem teda nečekal. Sparta je vedená cirkusákama to mě prostě nikdo nevymluví. Nejlepší brankář ligy a oni ho s úplně klidným srdcem prodají no jo holt to není Čech.

   • lidoop11.6.2018 11:30reagovat

    Zajímá se o něj cizí klub a ty v tom hned vidíš, že ho chtějí vykopnout. Máš hodně bujnou fantazii.

    • Boss00911.6.2018 11:39reagovat

     Jasně ale oni mohli říct je naše jasná jednička a pro nás je nepostradatelný a neprodejný, ale to neudělali prostě je jim to fuk. Chápu, že by Nita šel za lepším, ale sakra, vždyt tady byl půl roku. Hráči mají něco za nás odkopat a pak odejít tohle se mě prostě nelíbí. Nitovi je třicet, klidně dva roky u nás mohl chytat dostat nás do pohárů a pak odejít i když je brankáři 33 pořád je to dobrý věk a není starý.

     • Funin11.6.2018 11:48reagovat

      prober se, ty i někteří jiní, momentálně pokud má o našeho hráče zájem klub z PL a dá za něj slušnou nabídku, tak ho Sparta pustí. Nemůžeme ani náznakem konkurovat, jak sportovně, tak finančně. Držet tu hráče proti své vůli nemá smysl. Takhle naopak může být Sparta v budoucnu pro hráče atraktivnější, kterej jinej klub prodá dva brankáře za sezónu do PL?

       

      A navíc jsou to zatím jen spekulace, Nita je stále ještě ve Spartě.

      • Boss00911.6.2018 12:03reagovat

       Dobře, ale pak nemůžeme čekat, že něco vybudujeme. Protože všechno co umí kopnou do balonů hned prodáme. Takto se budeme točit v kruhu navždy.

       • Funin11.6.2018 12:06reagovat

        dokážeš to vybudovat i tak, ale prostě ty hráče musíš nahrazovat obdobnou kvalitou, musíš mít nějakou koncepci a té se držet a musíš mít slušnej skauting, no a to je u Sparty trošku problém.

        • Boss00911.6.2018 12:19reagovat

         To by Spartu asi Dan musel prodat. Protože si nedovedu představit, že to co jsi napsal bude pod ním někdy fungovat.

         • Funin11.6.2018 12:27reagovat

          to je druhá stránka věci, no ale nic to nemění na tom, že zájmu z PL prostě neodoláme, a to asi ani kdybychom hráli každoročně LM. I Basilej nebo RB Salcburk svoje hráče prodávají dál, ale ty peníze zase investují do klubu a postupně se ho snaží zvednout.

       • ap241211.6.2018 12:25reagovat

        Přesně tak, u nás není možný vybudovat mužstvo co bude schopný konkurovat v Evropě, NIKDY! Hráč který se ukáže v EP a je o něj zájem v Anglii, Francii a dalších top ligách tak ho prodáme, protože držet tady hráče proti jeho vůli je blbost, on půjde pryč i když tam bude sedět na lavičce, tehdy Křéťa v rozhovoru říkal že chce vybudovat mužstvo které bude konkurence schopné v Evropě, zajímalo by mě jak to chce dokázat? Je jasný že když se dostaneme do EL, tak se můžeme připravit na brzké loučení s Plavčičem, Stanciem, Kangou a dalšími.....

     • lidoop11.6.2018 12:00reagovat

      A jak víš, že to neudělali? Jedinej zdroej, kde se tahle info objevila, je bulvární Daily Mail a pokud se nepletu, tak ani tam nepsali nic o tom, jak se k jeho případnýmu uvolnění Sparta staví.

      • Boss00911.6.2018 12:12reagovat

       Na to stačí jednoduchý důkaz a tím je Heča. Řeči že bude dvojka neberu ten sem přišel chytat. Jinak by do Sparty nešel. Nita už je jednou nohou venku a proto je tu Heča.

       • lidoop11.6.2018 13:48reagovat

        Tak nikdo netvrdí, že se o místo jedničky nemůže s Nitou poprat, že jo. Stejně jako Nita nemá jistý, že bude jednička, tak nemá Heča předem danou svou pozici.

 • Nákupy

  Jarošík11.6.2018 8:52reagovat

  Tak zatím máme v hledáčku Bera, což by asi měl být ten of. záložník. Jen by mě zajímalo místo koho ho berou či ke komu. Útok je asi vyřešen z ligy Tetteh. Golman se kupoval asi kvůli budoucnosti a nebo kvůli odchodu Nity do ciziny!

  Jsem zvědavý teda na toho beka a stopera!!!

   

 • Siegl

  Dynamo11.6.2018 7:33reagovat

  Horst už vylezl:

  oučasná Sparta? Jako němá barikáda. Vítězné sparťanství se už na Letnou nevrátí, mrzí Siegla

   

  https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/soucasna-sparta-jako-nema-
  barikada-vitezne-spartanstvi-se-uz/r~b1744d5c6ce811e89f2fac1f6b220ee8/

  • Calin11.6.2018 7:49reagovat

   Vždyť má pravdu.

  • Jarošík11.6.2018 8:33reagovat

   V něčem má pravdu, ale tak jak mluví o brečícím Kadlecovi, tak jasně i Siegl sám brečí že nemaká pro acs!

   Jde tu vidět ne jen to, že jim vadí že acs není taková jako dřív, ale jde jim i o to, že oni ty ikony co tu hráli nejsou ve vedení či v real. týmu acs!!!

    

   Pravdu má, že s trenérem Sramou to byl kurevský šlápanec vedle, také má pravdu že acs nemá jádro a srdce sparty, že ta není tahoun jako Řepka, to ano. Ale nemá ve všem pravdu a rozhodně ne každý bejvalý spartan musí být supr trenér, manažer atd.

   Jediné co bych změnil je postih vedení za spackanou sezonu či nákupy. Tam je problém že nejsou zodpovědní lidé za tohle.

   Vedení co se týká spor. úseku je ok, Ščasný se musí ukázat a Rosa je budoucnost jako byl Nedvěd ve vedení v Juventusu a kam to dopracoval, na č.1!

   Chce to kvalitu na tren. postu a dobře vybrat hráče!

   • Furia Ceca11.6.2018 8:56reagovat

    Rosa není v situaci a postavení jako Nedvěd. Za prvé nemáme osvíceného majitele a profesionalní management. Za druhé co udělal Nedvěd pro Juve je neseovnatelný. A manažerský kvality Nedvěd prokazuje a Rosický vůbec žádný mít nemusí, to ukáže až čas jaká role mu v novém prostředí bude nejvíc sedět...

   • artaxerxes11.6.2018 9:55reagovat

    Jen jedna věc: Představ si, že si v situaci DK na konci sezóny 2016-2017.

     

    1) Víš, že současný kádr nedosahuje kvalit Slavie, Plzně

     

    2) Střed obrany hoří, levá strana obrany je špatná, Vácha má obrovské problémy s kolenem, Rosický je rozbitý, křídla oproti konkurenci pomalá. Útok na papíře slušný - Kadlec, Šural, Lafata.

     

    3) Víš, že pokud bude titul, tak je LM velmi blízko

     

    4) Z místních trenérů, kteří by mohli dovést Spartu hned k titulu jsou použitelní Vrba a Trpišovský, kteří nemají zájem. (U ostatních nevěříš, že by to dotáhli hned k titulu.)

    ---

    Dle mého důvod výběru zahraničního trenéra je jasný, ale měl to být někdo jiný než AS.

     

    • Dynamo11.6.2018 9:58reagovat

     Otázka je proč sem ani Vrba ani Trpišovský nešli

     • Lobrock11.6.2018 10:02reagovat

      Protože máme debilní vedení a imbecilní fanoušky.

      • Srdcař Plavšič11.6.2018 10:39reagovat

       Sláva, že máme takové fanoušky. Patří jim nesmírný dík.

       • Lobrock11.6.2018 10:48reagovat

        Taky jsem za to pátý místo nesmírně vděčnej. A bude hůř.

        • Srdcař Plavšič11.6.2018 11:44reagovat

         Jsem zapomněl, že za tu ostudu můžou fanoušci. Promiň.

         • Lobrock11.6.2018 11:46reagovat

          Rozhodne k ni nemalo prispeli.

       • artaxerxes11.6.2018 10:50reagovat

        Úsměv

        Bohužel mezi všemi fanoušky je spousta lidí, kteří Spartě začala fandit jenom kvůku úspěchům, ikdyž si to dnes už někteří neuvědomují. A ti fandové úspěchu při prvních problémech radikalizují, vyhazují trenéra hráče apod. Těch je všude dost, jak v kotli na hlavní i na protilehlé.

        Když k tomu přidáme kotel, který je místy neonaci, místy intelectuals (tvoje buňkaÚsměv), ale na venek působí jako anarchistický celek.

         

        Bohužel jako celek nefungujeme ani jako Tribuna Sever sešitů nebo jako radikální protipražský celek jako jsou fanoušci Baníku, Plzně.

  • artaxerxes11.6.2018 10:33reagovat

   Můj názorový rozbor článku:

   1) Na Letné měli velkou šanci dostat se do Ligy mistrů, nakonec se směje Plzeň

   - Souhlasím, ale nezapomeňme, že už sezóna 2016-2017 dopadla debaklem a kvalita nedosahovala ani Plzně ani Slavie.

    

   2)Angažmá AS - Souhlasím jeho angažování byla chyba, ale zahraniční cesta dle mého ne.

    

   3)Sparťani ve vedení - Souhlasím, ale první věcí by měla být kvalita, pracovitost, profesionalita až pak Sparťanství (nevím jestli Lukáš Pečeně byl Sparťan, ale dělá práci lépe než kovaný Sparťan)

    

   4) Hapal a derby, Kadlec - Dle mého Hapal zápas prokoučoval, nemluvil bych o špatné bojovnosti.

   Brečící Kadlec byl směšný.

    

   5) Sparťanský duch, bojovnost - Kdyby se mluvilo o sebedůvěře, absence vůdce týmu, tak budu souhlasit - o bojovnosti to nebylo, sebedůvěra chybí a důsledek je, že místo, abychom se snažili rozhodnout, tak se raději stáhneme.

    

   6) TBCh a mzdy hráčů - TBCh není lídr, ale věřím stále, že je to hráč, který bude ve fungujícím týmu velmi platný a velmi produktivní.

    

   7) Souhlasím, že chybí lídr. Na druhou stranu mi přijde fakt předpotopní hledat afektovaného cholerika, který bude po všech řvát.

   Možná to je důvod proč chce Sčasný Bera, já bych si přál Kucku (asi nereálné)

    

   8) Aby dělal v klubu musí být zájem z obou stran. A mám dojem, že jako hlavní trenér Horst není dobrý. Myslitel to taky není a vedoucího mužstva dělá Baranek.

    

   9) Objektivita - já čekám objektivitu od komentátorů, novinářů, nikoliv od legendy klubu.

    

   Když vezmu celý článek - přijdou mi jeho názory jako plytké - s většinou se dá souhlasit, ale přijde mi to jako názor člověka, který s fotbalem nemá co dočinění a viděl jeden zápas a podíval se na statistiky.

 • Doufám

  ap241210.6.2018 22:57reagovat

  že příští týden všechny posily co máme v plánu dorazí, a utne to tady všechny ty spekulace, protože už 18.6. začíná příprava, ale zatím je podezřelé ticho po pěšině! 23. června první přípravný zápas, tak vedení makáme makáme....

  • Kulkozubý Tony 10.6.2018 23:37reagovat

   Tak máme zatím podepsané dva hráče. To není zase tak zlé. Spíš to vypadá tak špatně, protože se vesměs všechna jména tají. Víme akorát o Berovi, Brabcovi a Kourbelisovi, za které jsme ani, podle všeho, nepodali konkrétní nabídku. Jinak vůbec nepadlo jméno pravého beka, po kterém se Sparta poohlíží v zahraničí. Ani žádné jiné, například bych očekával nějaké jméno pravého záložníka. Jediné co jsem se osobně dověděl, je, že Sparta už rozjela další jednání, jen netuším o koho jde.

 • Tak Rosa se už rozloučil

  ajosek10.6.2018 22:53reagovat

  Teď by mohli ještě udělat rozlučku Kotalík se Ščasným!Úsměv

 • Rozumite nekdo tomu?

  rebus10.6.2018 21:47reagovat

  http://www.futbolarena.com/trabzonspor/ts-transfer-trabzonspor-matus-beroyu-satacak-mi-351682h/

   

  Google prekladac to neda...

  • Lobrock10.6.2018 21:51reagovat

   Píšou, že o Bera máme zájem my a překvapivě i Bordeaux, ale cena je prý 2,5 mega EUR.

   • waaw10.6.2018 21:56reagovat

    Blbost, o Bordeaux tam vubec nepisou, pisou ze hrace chce Sparta, predni cesky klub s dresy v barve bordo / bile. Jen nerozumim zaveru, ze hrac rekl, ze Sparta za nej chce dat 2,5 M EUR.

    • waaw10.6.2018 21:59reagovat

     Asi je to mysleno spis, ze klub za nej chce 2,5. Takze jen opakovani jiz znamych informaci

    • Lobrock10.6.2018 22:01reagovat

     Asi máš pravdu, v tureckém originále píšou bordo a anglickej translator píše tohle: Bordeaux has also offered a surprise offer for the young player Matus Bero in the blue team.

     • waaw10.6.2018 22:14reagovat

      Bordeaux-bílý tým chtěl přidat hráče s bosservuyleru fotbalovým hráčem, ale hráč řekl, že našel cenu kolem 2,5 milionu eur.

  • Srdcař Plavšič10.6.2018 21:53reagovat

   Nevím, co tam je, ale vím, co by tam mělo být - že jsme žádnou nabídku na Bera nepodali.

   • Bunda10.6.2018 21:59reagovat

    Díky bohu.

  • SuperFrankie10.6.2018 22:17reagovat

    

   Trabzonspor transfer news Matus Bero stands out with his name. According to Milliyet, Trabzonspor’s Slovak soccer player Matus Bero aspires. Sparta Prague, one of the leading clubs of the Czech Republic, is reported to want a 22-year-old football player. Bordeaux-white team wanted to add a player with the bosservuyleru football player, but the player said that they found a cost of around 2.5 million euros.

  • Kulkozubý Tony 10.6.2018 22:22reagovat

   Já jsem to pochopil takhle:

    

   Matůš Bero si vybudoval v dobré jméno. Milliyet se odkazuje na svoje zdroje, s tím, že máme o Bera zájem. Sparta Praha, je jeden z největších klubů v ČR, hlásí, že o Bera má zájem. Vínově-bílý klub řekl (a teď se v tom strácím, ale řekl bych) že pokud přijde nabídka 2,5 mil € tak ho nechají jít.

   • Kulkozubý Tony 10.6.2018 22:22reagovat

    * ztrácím

 • Bilej kun

  Boskovic10.6.2018 21:29reagovat

  Jak si procitam diskusi tak mam pocit ,ze nekteri jsou snad radi za stav ve kterym Sparta je. Bilej kun pro ostatní kluby. Proc sakra nechcete abychom si drzely kvalitni hrace a prodavaly je do PL. Jestli ma DK prostředky tak at to kurva drzi a vybuduje z nas tym kterej na to v CHL ma a na ligu muze srat. Pozvedne to nejen Spartu ,ale i ceskej fotbal celkove.

 • Pečený

  adam10.6.2018 21:23reagovat

  Musím to opakovat zas a znova, ale Pečený je prostě nejlepší posila, která k nám za poslední tři roky dorazila.

  • Dollaruss10.6.2018 21:51reagovat

   Pečeně ...

   • Dollaruss10.6.2018 21:53reagovat

    Jinak souhlasím, že je to super posila do PR týmu.

  • dominik2710.6.2018 21:51reagovat

   Pečený je přezdívka nějakého afrického fotbalisty, nebo kdo to je?

   • malejtom10.6.2018 22:14reagovat

    Pečený sněhulák.

   • jakub231110.6.2018 22:18reagovat

    Štětina, Kangu, Srbjan a Pečený uz se nam zacina rysovat kostra tymu

    • trcmano10.6.2018 22:44reagovat

     Kanga už je připečený o něco víc

 • Jestli

  ace10.6.2018 19:33reagovat

  Odejde i Srbjan tak pak můžeme vzít stramáka zpátky, a ten nám řekne že začíná budovat novou spartu. SmíchSmíchSmích

  • thomasd8610.6.2018 19:47reagovat

   Dela Ti dobre ukazovat svou hloupost na forum ciziho tymu a pripadat si jako hrdina?

   • Calin10.6.2018 19:50reagovat

    +1

    • chardin10.6.2018 19:58reagovat

     těžko říct, co má vedení za plán, ale pořád hledá posily v zahraničí: Kourbelis, Wahlquist, Larsson, takto asi úplně pravda nebude. To že někdy Kanga, Stanciu nebo Nita odejdou je možný, ale tipnu si, že to určitě nebude tak, že Nita teď a Kanga se Stanciuem v zimě. Acee je nějaký agent od prádelníků nebo seshitů?

     • Calin10.6.2018 20:05reagovat

      Spíš to vidím na Chachara, ti mají v hlavě na*ráno.

      • Jindra10.6.2018 20:29reagovat

       Tak to ty musis byt Ostravak jak poleno

       • Calin10.6.2018 20:31reagovat

        BANÍK P*ČO!!!

       • model10.6.2018 21:09reagovat

        SmíchSmíchSmích

        • Calin10.6.2018 21:39reagovat

         čau Vašone, jak se připravuješ na sezónu?

      • Moribundus11.6.2018 1:22reagovat

       Jj bude to krátký zobák.

  • jakub231110.6.2018 20:03reagovat

   Kdo je Srbjan??

   • Dynamo10.6.2018 20:06reagovat

    Štětina

   • ace11.6.2018 0:44reagovat

    Pro začátečníka který nebyl ani na jednom zápase sparty v posledních kolech , a hlavně ten kdo neví kdo to je ... Smích

    • jakub231111.6.2018 7:28reagovat

     Co to meles?? Smích spis sis to mel vic nastudovat nez jsi zacal trollit

 • Nita odejde teď, Stanciu a Kanga v zimě

  Dachtlin10.6.2018 19:21reagovat

  a kruh se uzavře... sezonu budeme dohrávat s průměrnými českými hráči a radovat se z umístění ve středu tabulky... Když si vzpomenu na rozhovor s Křetínským z minulého roku, kdy básnil o zahraniční cestě a milionových investicích, tak je mi při pohledu na současný stav do breku...

  • ace10.6.2018 19:33reagovat

   Když to budeme vidět hezky a střízlivýma očima tak krásný 7 místo :)

78122 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha