Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Když to shrnem

  exupery1.9.2018 19:04reagovat

  Máme jenom ligu, na kterou je spoustu času. Dlouhodobě jsme ve stavu, kdy prostě o moc níž už to (doufám) nejde. A přesto - nemáme tvář, nemáme systém, nemáme absolutně nic naučenýho. Nechali jsme si nesmírně zajímavý složení kádru, kdy za chvíli nebude s kym hrát. Než aby se do toho sáhlo a zkusilo aspoň něco změnit, tak dlouhodobě sledujeme cestování vyvolených hráčů po X postech, než aby někdo tyvole na chvíli seděl. Místo kapitána U21 teď budeme sledovat Váchu? Na pravym křídle to má spasit Vukadinovič, kterej umí rovně běžet a pak někam narvat míč? Sorry, ale za dobu co fórum sleduju, zde několikrát zazněla fráze ”na roztrhání licence”. Co je vystoupení Ščasnýho, když ne právě tohle? A to si ještě myslím, že na to nejdůležitější jsem teď zapomněl, protože už mi zase naběhla žilka.

   

  Měli jsme vzít Míšu Bílka.

  • rimidalv1.9.2018 19:39reagovat

   Shrnutí doplním :

   na kterém jiném fóru ligových mužstev mají fandy, kteří vytrvale žádají výměnu každého nového trenéra a to i v případě úspěšného tažen ACS ?

   Např. od doby Víti Lavičky ( ale mohli bycom jít mnohem zpět ). Někteří byli zatracováni ještě před nástupem Smích

   • exupery1.9.2018 19:45reagovat

    Co je prosimtě novýho na Ščasným? Vždyť je to celý fraška, od začátku bylo jasný, jak to dopadne...

 • Horrorka

  rebus1.9.2018 17:28reagovat

  Zoufalství

 • Ščasný

  ap24121.9.2018 15:43reagovat

  nadává na Kangu kvůli ŽK ale proč Kangovi nikdo neřekl aby si nechal dát ŽK v utkání s klokanem?

  • lidoop1.9.2018 16:29reagovat

   To ale prece nic nemeni na tom, ze Kanga udelal totalni picovinu.

   • hombre1.9.2018 16:37reagovat

    Souhlas, ale je lepší stát proti Baníku, než na Plzni. Jestli to tak myslel, chápu to. Jen jestli to tak myslel...

    • ap24121.9.2018 17:16reagovat

     No to je fakt že asi je lepší stát na Baník než na Plzeň, ale na druhou stranu je lepší stát na poslední Duklu než na Baník! Jenže možná nikdo zase až tak nesleduje kdo má kolik ŽK , zářným příkladem byl tehdy Michal Kadlec Smích Kanga se mohl vyžlutit proti klokanovi a Ščasný nemusel bejt na nervy, ale kdo ví, třeba se ukáže že když Kanga hrát v Ostravě nebude jako dokonalý tah.............

     • acs191.9.2018 17:17reagovat

      kdyby stál na duklu tak bychom vedli jen 1:0 a Bůh ví, jestli bychom nedostali vyrovnávací gól v 86. zase :(

      • Dollaruss1.9.2018 17:23reagovat

       A nebo by jsme pod vedením špílmachra Frýdka a Váchy na DZ prohrávali po poločase 0:3.

       • ap24121.9.2018 18:13reagovat

        Všichni vědí jakej Kanga je, vždyť se mohl vyžlutit za faul a ne za dres! Je ale také pravda že mohl dostat ŽK v první půli za faul a ve druhý půlce za slíknutý dres druhá ŽK, těch variant je více! Nejřijatelnější by bylo ŽK u klokana ve Vršovicích.....

   • ovcajd1.9.2018 16:45reagovat

    udělal to správně, nikdo normální by se do toho polskýho vidlákova netáhnul.

    • johnny11.9.2018 16:55reagovat

     Asi tak nějak.

    • Pochcana slama1.9.2018 17:20reagovat

     +1

 • Sestava

  kopyto1.9.2018 15:37reagovat

  Včerejší výkon dle mého vesměs ukazuje mentální úroveň celého týmu. Můžeme se bavit o tom, že skladba kádru byla mizerná a že s ohledem na vynaložené zdroje zůstává jeho konečná podoba výrazně za tím, co by se za podobné peníze dalo pořídit, nicméně to nic nemění na tom, že fotbalistů je v tomhle kádru habaděj a včera to prostě absolutně nebylo vidět, neb ta ”železná Sparta” byla opět zesraná až za ušima, jelikož dvakrát nešťastně ztratila zápas a tak nás v prvním poločase velkoklub z Julisky regulérně přehrával, pak jsme naštěstí uhaluzili jeden gól a mužstvo se mentálně zvedlo alespoň natolik, aby hrálo jako průměr ligy, což pochopitelně na nejhorší tým ligy stačilo.

   

  K samotným jménum: Radakovič je takový Vácha na stoperu. Je sice super, že je velmi silný v osobní soubojích a že 89. minut je obvykle velmi spolehlivý, ale každý zápas naprosto bez výjimky vymyslí jednu naprosto šílenou minelu, námaz, zákrok, nepokrytí a pokaždé je z toho pro soupeře tutovka, což je prostě pro stopera základní sestavy absolutně neakceptovatelné.

  Je pro mne naprosto nepochopitelné, že Vatajelu někde mohl hrát na beku pravidelně, protože jeho defenzivní schopnosti jsou naprosto neexistující. Absence Costy a Civiče jeho přítomnost na hřišti absolutně neomlouvá, ať tam jde někdo z juniorky, nebo třeba Kulhánek, Mebrahtu, Heča, to je fuk, jsem si celkem jistej, že nikdo z nich nebude v tomto ohledu představovat z defenzivního hlediska žádné oslabení. Vatajelu naopak může nastupovat na křídle, neb je sice letos jalovej, ale to je Plavšič v půlce zápasů též, takže se mohou vzájemně střídat.

  Tetteh možná zmrví 4/5 z pěti nadějných příležitostí, ale alespoň si je umí vypracovat a v mezihře je pro tým nesmírně platný, nicméně k čemu tam včera byl Šural, tak to vážně netuším. Může se stát, že má hráč nevyvedený zápas, ale nepochopím, že když je svým výkonem celý zápas absolutně mimo, tak jej tam Sčasný stejně tvrdohlavě nechává, když má na lavičce připravené dva útočníky ...

  • pepinho21.9.2018 15:50reagovat

   To, že nás Dukla v prvním poločase přehrávala, bylo způsobeno hlavně taktikou, ve 4-4-2 prostě nemůžeš soupeře moc přehrávat, když máš 2 CM a navíc Frýdek je jedním z nich. Když to v 60.minutě konečně změnil, byla hned znát změna a Dukla už nic neměla..

  • hombre1.9.2018 16:33reagovat

   Tak včerejší zápas byl příšerný a za to může neomezený vládce Sparty - Zdenda. Do roka očekávám, že mu ještě k trenérovi a SŘ přibude další funkce, vyšší...

   Vata a Plavčík to je prostě tragédie a na jejich úroveň se dostal i Frýdek a kapitán Šural.

   Včera Frýdek ruka jako prase, Vata neubrání ani desetiletého žáka. Jeho si namaže na prsa kdokoliv. Plavčík je rok mimo, to zahraje kdokoliv z juniorky lépe. Šural? To je flink, simulant a kopyto.

   Na Baník vyběhne stejná sestava a bude výprask. Jo a zapomněl jsem na Radakoviće - vždy za zápas 2 kiksy.

   • Tazmen1.9.2018 17:09reagovat

    Rok mimo? ÚdivSmích

    • hombre1.9.2018 18:17reagovat

     Uznávám..

     Tak asi půl roku, na jaře jsem neviděl asi 5-6 zápasů, třeba mi něco uteklo.

     • Jindra1.9.2018 18:19reagovat

      Neuteklo.Od doby co ma jistej zaklad,jde zapas od zapasu dolu.

   • alen1.9.2018 17:41reagovat

    To co píše na hráče hombre je víc než urážlivé. Největším primitivem je ten, co dokáže tak urážet. Schovávat se a neustále urážet někoho dokáže jen frustrovaný omezenec!!!!!

    • hombre1.9.2018 18:45reagovat

     No jistě, omezenec.

     Nikdy žádnému hráči nenadávám sprostě, nikdy!

     To že Frýdek hrál blbě - je pravda a ruka byla jasná, je taky pravda. Frýdek i Plavčík byli u vyrovnávající ho gólu Bohemky...

     Vata neumí bránit - opravdu neumí se ukázalo poslední 2 zápasy. Jestli tomu nevěříš, tak si dej včerejší zápas znovu, třeba tu šanci Dukly ke konci zápasu - to byla pastva pro oči!

     Radaković prostě v každém zápase kiksne, s tím nic neuděláš a to ho mám rád.

     Plavčík hraje momentálně příšerně, jestli můžeš, napiš, kdy naposled hrál dobře.

     Šural je simulant, to tu ví každý... Uznávám, že má někdy den, ale jako kapitán musí jít příkladem každý zápas a ne tam sebou házet a stále faulovat.

     A o Ščasným se ani nehodlám bavit.

     Sorry, že mám na Spartu jiný pohled, neż ty, ale já bych rád viděl Spartu zase v pohárech!!!

     Jo a už se těším, až tu budeš hanět některé hráče ty!!

 • Adam Hložek

  novydres1.9.2018 12:56reagovat

  Co se stalo? Za u-19 dal gol a v 35. min. byl střídán.

  • Angel1.9.2018 14:08reagovat

   Lehký otřes mozku...

 • Kanga = problémové individuum

  Dachtlin1.9.2018 12:50reagovat

  A tak nebylo divu, že Ščasný se u lavičky pořádně zlobil. Na tiskové konferenci pak Kangovo chování ani nechtěl komentovat. ”Radši nebudu nic říkat. Beze slov. To se nedá,” zakroutil hlavou. ”Někteří hráči jsou jiní, ale musí existovat respekt ke kabině, ke spoluhráčům.”

   

  Třebaže je Kanga na české poměry nadprůměrným hráčem, jeho přestup nám přinesl více škody než užitku. Poštval proti sobě fanoušky, rozvrací kabinu a včera opět nedokázal upozadit své ego, takže nám kvůli nesmyslné golové oslavě proti poslední Dukle bude chybět v přetěžkém zápase na Baníku.

  • pepinho21.9.2018 12:53reagovat

   Kanga nemůže za to, že někteří naši fanoušci jsou idioti. Nějaké důkazy o rozvracení kabiny? Nic oficiálního jsem asi nezaznamenal. Nebýt jeho, tak hraje v záloze Frýdek a Vácha, to radši uvidím ”problémového” Kangu, než tyhle kopyta. Plno hráčů ve světě jsou problémoví a je na manažerech, jak je dokáží zkrotit. Ale uznávám, že Kanga asi nebude úplně nejchytřejší a má asi dost těžce zvládnutelný charakter.

   • Dachtlin1.9.2018 13:05reagovat

    Spoluhráčů se strání. Odtrénuje a jede hned pryč. Nezúčastňuje se žádných nepovinných společných aktivit, na základě kterých se tvoří skvělá parta a buduje týmový duch. Jedenáct egoistů, byť s obstojnou kvalitou, žádných úspěchů nedosáhne.

    A je otázkou, proč jsme hráče s takovým bídným charakterm vůbec přivedli. Zřejmě si vedení Kangu v tomto směru vůbec neprokleplo, což zcela dokumentuje marnost naší přestupové politiky.

    • n1ke1.9.2018 13:09reagovat

     Jaké nepovinné slopečenské akce máš na mysli? Ruleta s Vencem, nákupy v Gucci s Vašonem a Vencem? Nebo být ozdobou každé party jako Ondra?Smích (trestní oznámení😓)

    • pepinho21.9.2018 13:22reagovat

     Ščasný mluvil v zimě o tom, že posily byly vybrány i na základě charakteru atd. Tak buď lhal,(cože, Ščasný a lhát?!) a nebo odvedli špatnou práci. Kanga je kvalitní hráč a ti jsou prostě často mimo partu, s tím se bohužel pracuje těžko..

    • hombre1.9.2018 14:03reagovat

     Co to meleš, to jako musí kalit, jinak je to egoista?

     Prvně si upřesní, kdo včera hrál na hovno - Frýdek, Šural, Tetteh a hlavně Vata a Plavčík.

     Až tito hrát nebudou, tak se nás konečně budete bát v Plzni!

     A až tu nebude Ščasný, tak budeme konečně dominovat v lize, ale kdy odejde, to je nejdůležitější otázka pro Spartu!!

     • johnny11.9.2018 14:07reagovat

      Až na Tetteha se vším souhlas. Tetteh je mladý a potřebuje čas. Nakonec i ten gól včera dal.

      Ščasný je zkáza Sparty, dokud u nás bude tak se nikam neposuneme.

     • kančendženga1.9.2018 16:05reagovat

      Sparty už se dávno nikdo nebojí.

    • pubi1.9.2018 14:05reagovat

     Smích A teď tu o Kayovi prosím! Smích

  • Pavel001.9.2018 12:54reagovat

   A víš o tom, že Kanga hraje za Spartu a ne za tvojí plíseň nebo slavii? Tedy nechápu proč ho vůbec řešíš?

  • ACS141.9.2018 12:58reagovat

   Mě hlavně připadá, že se nehodí do dnešního fotbalu, chodí si pro míč do nesmyslných pozic, běhá si kam chce a hraje takovej nijakej fotbal snad z 80.tých let, sice toho dost neběhá, ale žádný megasprinty to rozhodně nejsou, já bych se jej asi nejraději zbavil, střed postavil na Stanciuovi, pravej kraj by dělal Chipciu a k tomu pořádnej pravej bek, bylo by líp. Další extrém je jeho povaha, v té kabině musí být šílená atmosféra, kde se všichni navzájem pomlouvají a snad i donáší....celkově je to na poměry Sparty hodně špatný Smutek

   • Tashunka Witko1.9.2018 13:09reagovat

    Přitom by stačilo vyhodit Frýdka a pomluvy a vynášení z kabiny by vymizelo.

    • n1ke1.9.2018 13:18reagovat

     dobrej mindrákOtrávení

    • ACS141.9.2018 13:43reagovat

     No nevím jestli jen on... nemám to nikde podložený, ale mám divnej pocit i ze Šurala, u něj mi ostatně do dnešního dne není jasný, jakej je jeho post, jakej jeho původní post kdy byl Úsměv a co vůbec u nás hraje, když k tomu připočtu, že si lítá kde chce právě i Frýdek a Kanga, je ta hra neskutečnej a nekoukatelnej bordel....Smutek

     • n1ke1.9.2018 14:25reagovat

      Šuralův post je něco jak Ronaldův. Prostě ze strany útok.

    • rabac1.9.2018 13:48reagovat

     no to je tedy velká blbost až je mi pisatele líto a takto vznikají fámy, sobota se dá využít lépe než psát nesmysly

  • rebus1.9.2018 12:59reagovat

   Blbost-nastval dutohlavy kdyz sebral pencli Lafatovi.

   Copak Ibra, Gattuso, Suarez, Costa atd atd atd nejsou problemovy?

   Jinak osobne si myslim ze to udelal schvalne-urcite by jednu zlutu dostal a je lepsi ze nebude na Banik (na ktery se mame 14 dni cas pripravit) nez pote proti nekomu z dalsich souperu

   • Dachtlin1.9.2018 13:13reagovat

    Tak ta penalta je pouze jedním z mnoha střípků do mozaiky. Tys neviděl video ze Subotici, kdy fanouškům ani nešel poděkovat, ale pouze jim v rychlosti ironicky zatleskal a šel pryč, až ho za to Radakovič musel umravňovat? Každý manažer musí zvažovat, jestli problémový hráč dokáže přinést týmu svou kvalitou více, než mu svými výstřelky vezme. Zlatana kvůli tomu švédský trenér třeba nevzal na MS. V součtu + a - by totiž nebyl přínosem.

    • Tashunka Witko1.9.2018 13:20reagovat

     Tak to je ještě lepší, vyhodit hráče kvůli rasistickým idiotům, co háží po hráčích berlemi.Vztek

      

     Ty by ses měl fakt vrátit na plzeňské forum mezi své soukmenovce. Mají podobné myšlení jako ty a určitě by si s tebou rozuměli, což tady nepřipadá v úvahu.

    • johnny11.9.2018 13:49reagovat

     Radakovič ho musel umravňovat, kvůli Radakovičovi jsme hlavně přes Suboticu nepostoupili ty odborníku.

  • Jerababa1.9.2018 13:22reagovat

   Takže víc škody než užitku, ale bude nám chybět...

   Jestli by to nechtělo ujasnit si názor.

  • M4rtin1.9.2018 14:03reagovat

   Kanga se Stanciuem drzi ten team nad vodou. Ze to nevidis je smutny.

   • FANDA73071.9.2018 14:28reagovat

    presne, podla mna je Kanga nas najlepsi hrac

  • Libido2.9.2018 0:16reagovat

   Problémový byl i Balotelli, dokud ho trenéři v Nice nezkrotili.. :)

 • TO BYLA ZASE HRŮZA.

  Tashunka Witko1.9.2018 11:25reagovat

  Zajímavé, že když jdeme výkony dolů a hrajeme čím dál hůře, tak treneři ve Spartě vidí zlepšení (Hapal i teď Ščasný). To samo o sobě potvrzuje, že nemají u týmu co pohledávat. Sparta potřebuje trenery s autoreflexí, protože jenom tací mohou vyhodnocovat chyby a vyvozovat z nich další závěry. Lhát může rybář, když se chlubí úlovkem, ale vydávat mřenku (hra Sparty) za Mobby Dicka, na to není ve fotbale nikdo zvědavý.

  Jinak včera byl zajímavý jen souboj o nejhoršího hráče, kdy dosavadního lídra Frýdka jasně překonal Vatajelu, byť splašený Martin opět předvedl pár kousků z pokladnice fotbalové blbosti, včetně úmyslného nastavení ruky proti míči ve vápně, minutí balonu z rozběhem i jeho klasické rozehrávky do autu. Vatajelu ho jasně trumfnul a prokázal, že když už nás nespasila Craiova (či PAOK), kam měl údajně našlápnuto, může nás zachránit už jen jeho přesun na tribunu. Na ligu to prostě není a na Spartu s ambicemi už vůbec ne ! Potvrdilo se, že největší slabina Sparty je DZ a že největším strašákem pro nadcházející období bude krom dalšího zahnívání Ščasného na lavičce i jeho objevení dua technických kreativců Vácha-Frýdek v záloze, což bude navíc ještě vydávat za svůj další geniální počin. Určitě to ale posílí naší pozici v soutěži o nejvíce faulující tým, což je asi jediné v čem Ščasného týmy s přehledem vítězí.

   

  • dominik271.9.2018 11:54reagovat

   Vatajelu bohužel tuhle sezonu hraje fakt zle. A ještě horší na tom je, že teď hraje blbě i Plavšič, což ve výsledku dává dohromady naprosto mizernou levou stranu. Naopak pravá lajna se Stanciem a Chipcuem mi přijde fakt skvělá. Chipciu je velice povedená posila. I ta včerejší asistence, která sice působila dost náhodně, byla důsledkem dobrého počínání. Přijde mi, že Chipciu fakt tu herní inteligenci má na rozdávání (mohl by třeba část věnovat Tettehovi).

    

   Frýdkova ruka bohužel fakt hodně zřetelná. V H43 jsme vůbec nechápali, že to ani přes posouzení videa mohl rozhodčí neodpískat jako penaltu. Možná by to zápasu jen prospělo, protože Sparta fakt potřebovala facku.

    

   Jinak na Baník čekám uprostřed Stancia. Vpravo asi Vukadinoviče, což mi teda taky přijde jako dost nepovedený kauf, ale to je zase samostatná kapitolka...

   • n1ke1.9.2018 12:32reagovat

    Nákup Vukadinovice taky vůbec nechápu. Byl a je to průměr české ligy, by mě zajímalo, kdo ho sem dovedl, pochybuji, že Stramacionni.

   • ACS141.9.2018 12:41reagovat

    já bych asi v současnosti toho Vukadinoviče úplně nezatracoval, ale je to typickej pravej záložník, co lítá poctivě po lajně a občas i ten gól či asistenci udělá, bohužel když jej cpeme do útoku či obrany, je to s prominutím k hovnu ( to cpaní hráčů jinam než patří je ale u nás na dlouhou debatu ) , druhá stránka věci je jeho věk a právě pořizovací cena, klidně by to mohl na pravé straně hrát Chipciu či Wiesner, Vukadina pustit pryč a pak by si realizák konečně udělal čas a pořídil pořádnýho pravýho beka...

   • Tashunka Witko1.9.2018 13:16reagovat

    Vukadinoviče tam asi nacpe, ale problém spíš bude, dvojka Vácha-Frýdek. Tihle dva a Radakovič, to je min. jeden jistý gol pro Baník. Lituji, že jsme se naváželi do Kulhánka, viděl bych ho v týmu raději, než ty dva kouzelníky. Nalevo by to snad mohl zpevnit už Costa místo Vaty, i když ani nevím, co s ním vlastně je. U Frýdkovi ruky bylo nejděsivější, že to udělal zcela jasně úmyslně a je jedno jestli to šlo k rameni nebo níže. Ve vápně se takhle zachovat, to je mnohem horší než sáně Costy.

    • johnny11.9.2018 13:58reagovat

     Samozřejmě, Kulhánek je oproti Frýdkovi fotbalista. Je daleko spolehlivější, kreativnější, je vyšší do obou vápen do hlavičkových soubojů, Frýdka jsem neviděl hlavičkovat. Není to plašan, jako Frýdek. Váchu nemusím, ale včera mi kupodivu nevadil, působil celkem jistě a nic nekazil.

  • rimidalv1.9.2018 12:05reagovat

   Tashunko mám docela rád tvoje příspěvky, ale tentokrát mám k některým bodům výhrady. Sčasný po zápasech dokáže sebekriticky zhodnotit výkon mužstva. Tentokrát pouze konstatoval zlepšení ve druhém poločasu.Slabina Sparty zůstává v obraně - hlavně na levé straně. DZ je bohužel nevyřešený a Frýdek je v daných možnostech nejoptimálněší řešení.Vácha pokud se skutečně bude zlepšovat ( musí dostávat možnosti) může být nasazován jako údržbář. Mezi nejvíce faulující tým rozhodně Sparta nepatří - ale bylo by dobře, aby svého ” zlého muže ” měla - jako je mají všechna úspěšná mužstva.

   • Sendi1.9.2018 12:41reagovat

    Sparta je v počtu faulů druhá za libercem a má nejvíc žlutých karet v soutěži, takže než něco napíšeme, tak si o tom něco zjistíme, ju? :)

   • pepinho21.9.2018 12:55reagovat

    To je hezký, že ”Sčasný po zápasech dokáže sebekriticky zhodnotit výkon mužstva.”, ale když pak nastoupí stejná sestava ve stejném rozestavení a hraje stejně tragicky, tak to je pak k ničemu Úsměv

    • johnny11.9.2018 14:30reagovat

     Stále stejné alibistické kecy a skutek utek. Hlavně se počítají body, ale, že se na to nedá koukat to je vedlejší. Když minule řekl, že Frýdek hrál dobře, tak jsem myslel, že se vyvrátím.

   • hombre1.9.2018 13:56reagovat

    Tak za 1 - Zdenda vždy uměl mluvit, horší to bylo s vyřešením problémů.

    2 - jestli chce někam zapracovat Frýdka, tak na levýho beka, tam hraje slušně a na jeho místo Kulhánka a vykopnout doprdele Vatu a Plavčíka, před Frýdka dát - snad Tetteha, nebo Civiće na levýho beka a před něj Frýdka.

    3 - mezi nejvíce faulující patří určitě Sparta, jestli nefauluje nejvíce....

  • n1ke1.9.2018 12:09reagovat

   Do Baníku se pojedu speciálně podívat na střední zálohu Frýdek-Vácha, protože něco takové už asi v životě neuvidím😂

    

   Jediné pozitivum je, že oba mají celkem formu, takže pokud Frýdek zahraje třeba jak proti Laziu nebo Interu, tak s tím problém nemám.

   • captain_obvious1.9.2018 12:19reagovat

    Uvidíš každej víkend, stačí si zajít na libovolnej zápas krajského přeboru.

  • captain_obvious1.9.2018 12:18reagovat

   Včera to byl nejhorší výkon, co jsem na vlastní oči viděl. A ani si nejsem jistý, jestli jsem kdy větší sračku viděl aspoň v televizi. Divizní Frýdek opět řádil, Bogdan už i přes svý sympatický číslo nemá snad fanoušky ani v kotli. Šural to je další z dlouhé řady průměráků, kteří nikdy nevytáhnou paty z ligy, protože na to prostě nemají (viz Hušbauer a Vácha, u kterých jsem to říkal už X let zpátky), ale my se s takovým kopáčem spokojíme a ještě z něj uděláme kapitána. Prostě jiný týmy hledají hráče, kteří je posunou na další level, my hledáme hráče, pro který je strop česká liga, aby nám neutekli do zahraničí a nemuseli jsme hledat nové Smích A pak jsme udivení, když nejsme konkurenceschopní v Evropě, proti týmům z lepších soutěží Smích Plavšić celou sezónu mimo - základ rezervovanej. Druhý Krejčí, za půl roku všichni přečetli, že tu kličku v 9 z 10 případů udělá na levou nohu a od té doby je nulový. Tetteh dobrý, ale nesmí být v některých situacích tak laxní. Nico klasicky skvělý. Zbytek týmu si to nějak odehrál, ale celkový výkon týmu je ostuda, prostě proti takovým nazdárkům zahrát tolik malých domů a být tak bezradní, to není normální. Dukla si s sebou přivezla nůši a nakonec si ji odvezla poloprázdnou, to je na veřejnou popravu Ščasného. A to ještě buďme rádi, že těch pár brejků, co si vytvořili, řešili tak bídně.

  • n1ke1.9.2018 12:23reagovat

   Moc s tebou nesouhlasím.

    

   Ščasný ty slabiny vidí a narozdíl od předchůdců si je přizná a je vidět, že na nich pracuje. Rozhodně, pokud budeme získávat body jako do teď, tak bych ho tu nechal do konce sezóny a podle toho, jak dopadnou předkola LM/EL.

    

   Frýdek má teďka celkem dobrou formu. Přijde mi, že se celkem i technicky zlepšuje (zasekávačky, kličky, střely nelétají na tribunu, přihrávky - už taky často nachází ostatní spoluhráče a ne protihráče), naběhá toho určitě každý zápas jako jeden z nejvíce.

    

   Vácha se jeví celkem dobře. A Vatajelu je fakt tragédie. Plavsic je úplně mimo. Tak jak byla mrtvá pravá strana s Chaimem a Zahustelem, tak teď té tragédii zprava konkuruje konkurence zleva.

    

   Nejhorší hráč je pro mě Tetteh. Ten gól včera byl randomák, myslím, že to ani netrefil kopačkou, ale se štěstím lýtkem? Zatím mu prostě nemůžu přijít na chuť.

 • Proti Baníku je sestava jasná 14 dní

  n1ke1.9.2018 10:35reagovat

  Předem😂

  G: Nita

  O: Chipciu, Radakovic, Kaya, 88

  Z: Stanciu, mozek hry Frýdek, záda mu bude krýt Vácha, Plavsic

  Ú: Šural, Pulkrab/Tetteh

  • Moonlit Sailor1.9.2018 11:03reagovat

   slova mozek a Frýdek nepsat za sebou, někdo by to mohl mylně spojit do jedné sentence.

  • johny541.9.2018 11:14reagovat

   Jedine pozitivum Scasnyho.

  • captain_obvious1.9.2018 11:22reagovat

   Tvl ten bouřlivý potlesk pro Váchu včera byl šokující, jsem myslel, že jsem v jiném vesmíru Smích

   • n1ke1.9.2018 12:04reagovat

    Jakoby nastupoval RosaSmích

  • Clif1.9.2018 12:17reagovat

   Myslim si ze budeme hrat spis 451. A mohl by se uzdravit aspon Costa ale nevim co mu je.

 • LM - cena

  VHS1.9.2018 10:33reagovat

  https://fcviktoria.cz/foto/balicky_00000.png

  • n1ke1.9.2018 10:39reagovat

   Nějak na toho Kalvacha vydělat musejí😁

 • Ščasný o Kangovi

  Pochcana slama1.9.2018 10:31reagovat

  „Radši nebudu nic říkat. Beze slov. To se nedá,“ zakroutil hlavou.

   

  No já mám stejné pocity z Vás, trenére.

  • ap24121.9.2018 11:29reagovat

   Kanga je prostě svůj, o tom se vědělo než k nám přestoupil! Patří k těm lepším co jsou ve Spartě, je to pro nás důležitej hráč!

   • FANDA73071.9.2018 12:20reagovat

    je to nas najlepsi hrac, nech sa nato pozeram akokolvek

81798 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha