Vukadinovič přestupuje do II.turecké ligy. Konkrétně jde o osmý celek soutěže - Boluspor.
Penalta chyba obou stoperů. Plechatý šel neohrabaně, Štetina klasicky nedůrazně pomalu.
Drchal je tank, ale technické nedostatky jsou vidět.
Snad přijde ten Dočkal a pásku bude mít on.
Popravdě je mi úplně jedno, kdo bude mít pásku. Pokud bude Frýdek předvádět výkony jako na podzim, tak ji bude mít ale celkem oprávněně.
Akorát k těm centrům bych ho nepouštěl.
A ty vesnický rozhodčí, který jsme doteď ve Španělsku fasovali, vyměnily dvě dámy ![]()
Tak Stanciua na letišti uvítalo všech 10 fanoušků Al Ahly. Ale staďák maj parádní, to se musí nechat.
AC Sparta Praha: Nita – Zahustel, Plechatý, Štetina, Hanousek – Karlsson, Frýdek, Kanga, Sáček, Chipciu – Drchal.
Takže dneska teda nějak takhle?
Nita - Zahustel, Radaković, Plechatý, Hanousek - Frýdek, Sáček - Karlsson, Kanga, Chipciu - Tetteh
Komedie pokračuje:
Přestup Nicolae Stancia z @ACSparta_CZ do Al Ahlí není dokončen. Neexistuje dohoda na úrovni obou klubů, formálně tedy rumunský reprezentant zůstává i nadále hráčem pražského klubu.
Mě to ani nepřekvapuje. Spíš jsem zvědavý, jestli opravdu dojde k pro mě velmi překvapivé situaci, že by se do základu dostal Plechatý. Původně jsem čekal, že ještě v průběhu přípravy odejde zpátky do Vlašimi, ale teď to vypadá, že by se s ním fakt mohlo počítat.
Dneska je v základu.
A kdo bude na hrotu?
tak tak
Ještě mi prosím někdo napište, že v bráně je Heča a vpravo Zahustel, ať si můžu udělat na odpoledne definitivně jiný plány
Zcela zaslouženě. Během přípravy podával ze všech stoperů nejstabilnější výkony.
Mužeš potvrdit tu zalohu? Frydek sacek kanga ?
Od jara budeme na Letny pit tento napoj o chuti vzdalene pripominajici pivo. Na druhou stranu tam snad aspon daj ty rychlopipy.
A pro mě je zrovna Staropramen jedno z nejpitelnějších piv, když opomeneme minipivovary, takže já jsem spokojen. Ale co se týče piva, tak se nikdy nezavděčíš všem, ať by se čepovalo cokoliv.
Jasny, od piva v kelimku na fotbale stejne nema smysl cekat gurmansky zazitky
Jako hele, zas o tolik horší to být nemůže.
řekl bych spíš naopak že Gambrinus je hroznej patok ![]()
Teď nechci kecat, ale mám zato, že tam snad je možnost, že budou točit víc druhů piva. To mi potom přijde lepší mít na stadionu Staropramen, který se bude točit rychleji a lépe a ještě bude i z čeho vybírat, než tam mít jeden špatně točený Gambrinus. Přínosné to nakonec bude pro všechny, protože se toho aspoň natočí víc, takže fanoušci za to utratí víc peněz.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19878 lidí.