Za každou cenu ho musíme přivézt. Já nevidím problém v tom mu dát půl mega. Ostatně nepředpokládám, že by naše vedení bylo až tak blbé, že by si neuvědomilo, že s internacionalizací bude muset platit víc i Čechům. Půl mega je v dnešní platové realitě Sparty adekvátní plat pro Haška ať se to někomu líbí nebo ne. Navíc takový hráč má pro nás cenu zlata. Je to Sparťan. Výborný záložník, který má na základ.
Nemá na základ, za tím si stojím. Koho by posadil? Kangu?
Frýdka
Ano, to je možnost. Ale zase posadit reprezentanta? Tak to je fakt výzva...
Frýdek je teď náš nejlepší hráč. A to jsem byl mezi těmi co ho v loni touhle dobou vyhazovali ale prostě se neskutečně zlepšil.
To souhlasím, šlape mu to teď.
no podle aktuální sezony, by Hašek ml. neposadil ani jednoho z dvojice Kanga - Frýdek na lavičku.
No mohli bychom hrát 4-2-3-1. Kangu bych prodal pryč
Moje vysněná sestava na jaro:
Nita-Holeš,Radakovič,Costa(Panák),Hanousek-Frýdek,Hašek-Dočkal,Stanciu,
Karlsson-Tetteh
Furt ten Holeš... Proč sem furt chcete tyhle průměrný hráče?! Dočkal ok, Hanousek do počtu, kdyby se někdo zranil nebo vykartoval ok. Slušnou lavičku mít je třeba. Ale tohle? Proč? Protože je Čech a byl by ochotnej hrát jen za půl mega?
Ne, podle mě je Holeš prostě dobrej a přesně takového hráče na beka potřebujeme.
Domnívám se, že pokud by fungoval ve Spartě efektivní záložník jako je Souček, tak by záloha mohla fungovat takhle : novej DZ (ne Hašek ani Frýdek) - Kanga, Stanciu - Karlsson, Dočkal (Plavšić).
Stanciu je na tom křídle utopenej a pokud bych si měl vybrat mezi Stanciem a Kangou, tak beru Stancia. Na lavičku jich je škoda a takovej Kanga by začal dělat bordel a rád bych aby přišel Dočkal.
záloha : Frýdek,Kanga - Stanciu, Dočkal, Karlsson
Hanousek místo Civiće je čírý bláznovství...
To je. Takže přijde a Civic odejde 😃
Já ač bych rád, tak mě se Civič prostě nelíbí. Dělá strašně dětinský chyby. Podělá přihrávku na pět metrů, netrefí se do míče. Stát se to samozřejmě může ale ne tak často jako Civičovi, to se na této úrovni jen tak nevidí. Navíc má celkem často špatné postavení, trochu mu hapruje bránění - z toho plynou žluté karty. Pokud by byla dobrá nabídka, tak bych ho prodal. Ale nebyl bych proti mu dát ještě šanci ale Hanouska bych určitě přivedl.
Upřímně řečeno moc nechápu to odsuzování Haškovo požadavků. Lidi si musí uvědomit, čím současná Sparta je a to je týmem přeplacených žoldáků, které každý půlrok trénuje někdo jiný a kde je naprosto nulová naděje na úspěch. Je pochopitelně, že do takového marastu dobrovolně půjde jen někdo, kdo dostane nasypáno ...
Skvělá cesta, tak berme jen toho, kdo tu chce hrát, protože to je Sparta. Ne pro peníze
V žádným případě nebrat za tenhle plat. Za tyhle peníze by se mohli rozjet 3 scouti do jižní Ameriky pro 3x lepšího hráče. Samozřejmě zase na to není čas jako vždycky. Ale není to ani reprezentant ani talent od Pána Boha. Ani Slavie by ho za tyhle nehorázný peníze nebrala.
Ať si užije svoji padesátku u klokanů. Srdcař sparťanskej, oči mi to hnulo žlučí oblé český sparťanský srdíčko
Ani psát mi to nejde, jak jsem se naštval
+1
”oči mi to hnulo žlučí oblé český sparťanský srdíčko”
Tak tohle tesat do kamene, hluboká myšlenka vyjádřená neortodoxní poezií!
No jo no, to víš Ňufe, dnešní technologie nečtou myšlenky a když se krev vaří, dochází k uměleckým dílům
Jako plzeňákovi je mi jedno, kdo kolik u Vás bere. Ale tady se haška musim zastat. Jde preci i o princip a vážení se sebe sama. A pokud je pravda, ze nekteri Vaši hráči berou az 3 mega mesicne, tak to ze chceon šestinu neni nic neprimerenyho. Jo kdyby to bylo za doby, kdy 500tis byl strop a brali to hraci co uz u Vas neceho dosahli, a prijde cucak a chce to same, pak bys mel pravdu. Takhle ji dle myho nemas. On si svoji prace vazi, jiste si nemysli ze je 6x horsi nez chaim apod, tak proc mit desetinu toho co on(i). Tohle jde na vrub toho, kdy tyhle cifry rozjel. Nejvetsi dopad to bude mit u vas, ale ovlivni to castecne i jiné tymy jako jsou sesivky a my.
Mě hlavně naštvalo to, že se sem chce přivést první taková ta vlaštovka se sparťanským srdcem, aniž by cokoliv kdy dokázala. Prostě hlavně sparťan. A tohle mi přijde spíš jako na truc - když ostatní berou hodně, chci to taky, protože Sparta. Ukaž sparťanský srdce, výkony a ty prachy můžeš mít. Ale tohle? V žádným případě ho tu nechci!!! Ať táhne do Slavie nebo třeba do Turecka
Podle mě to jen zkouší a ani k nám moc nechce jít. Nějak nevěřím, že by byl i s fotrem tak hloupej a přišel k nám dobrovolně zakrnět.
A hlavně asi těžko bude chtít sedět na lavičce
Než tihle Haškové je lepší Jaroslav Hašek.
1. Jak by podle vás měla vypadat sestava na Příbram?
2. Tip jak to postaví Ščasný?
1. Je to úplně jedno, protože Ščasný
2. Blbě /ale stejně je to jedno, protože Ščasný/
Je mi to obojí jedno.
Asi tak nějak. Už by mi ani nevadilo, kdybychom zase prohráli. Když už ve sračkách, tak ať pořádně, ať se někdo konečně chytí za nos.
Mam to stejne, driv me to dost sralo kdyz jsem byl v praci a byl zapas, ted je mi to uz tak nejak jedno
Mourinho dnesna tiskovce: ”It’s not just about spending money and reinforcing the squad. A football team is like a house, a house is not just about buying the furniture.”
Platy ve Spartě jsou čistě spekulace, do smluv hráčům nikdo nevidí. Každopádně pokud vezmu v potaz odhad novinářů z roku 2015 - viz níže, tak mi přijde 500 000 pro hráče, který prozatím nikde nic nedokázal docela směšný.
Je taky vidět jakou nesmyslnou laťku zde Křetinský přeplácením hráčů nastavil (pokud je teda pravda, že třeba Kaya bere 3,7 mil, Plavšič 0,5 mil, Vuka a Štětina 400 000, Tal 3 mil....)
2015 před derby
Bičík 200 000 Kč
Frýdek 170 000 Kč
Holek 300 000 Kč
Costa 250 000 Kč
Hybš 150 000 Kč
Dočkal 350 000 Kč
Matějovský 300 000 Kč
Hušbauer 200 000 Kč
Jiráček 400 000 Kč
Krejčí 270 000 Kč
Lafata 250 000 Kč
Uf, tohle se podle mě nedá dost dobře porovnávat, Taborito.
Spart rozbila se Stramou bank a dneska jsou ty platy úplně jinde.
Ben Chaim bere cca 3 miliony eur ročně, proto je pro mě pochopitelné, že Hašek chce půl mega.
Přesně.
já to sem uvádím i proto, aby třeba bylo vidět (i když jsou to jen spekulativní částky), za kolik zde hráli Lafata, Matějovský, Dokčal - a jakou spirálu roztočil Křetinský během 3. let
To imo není jenom Křetínským, ale i Slavií.
Plzeň se tomu určitě taky musela přizpůsobit.
3mega eur? To je trochu úlet ne?
Zdroj Křetinského Deník Sport
https://www.lidovky.cz/sport/fotbal/sparta-vydala-na-prestupy-250-milionu-korun-chaimovi-pak-plati-3-miliony-mesicne.A170724_120432_ln-sport-fotbal_atv
Jo, už koukám, Konečný o tom psal.
Ty čísla pak Tvrdík popřel, ale moc mu to nesedělo.
Takže CZK ;-)
O tom psali i Izraelci.
Cca tolik bere.
Přesnou cifru si nepamatuju.
Ono díky slavné internaciolizaci a totálnímu přešlapu s nákupy hráčů, trenéra a jejich nesmyslně vysoké platy se nyní není čemu divit. Hráči jdou do acs buď za super smlouvou a nebo že se za rok vyšplhají jinam. O spartu jako klub tu nejde. Proto i kdejaký hráč z ligy, který má jít do acs si říká o peníz, který byl ještě dva roky zpět absolutně nereálný i pro kapitána sparty! Dlouho se tohle bude dávat dohromady a nedivím se, že nyní asi již ke smlouvám přistupuje acs tak, že plat nižší, ale bonusy vyšší v případě že budeš hrát dobře, získá se titul atd atd....
za prachama a vidinou toho, že se dostanou do zahraničí sem ti hráči snad chodili vždy ne? Nebo si někdo fakt myslí, že sem jde hráč jen kvůli tomu, že je třeba odchovanec Sparty nebo jejím fanouškem od malička?
samozřejmě CZK
Tak tři mega byla přestupová částka (konkrétně 2,9).
Plat by měl být podle Izraelců zhruba milion euro ročně. → https://www.jpost.com/Israel-News/Sports/Ben-Haim-completes-move-to-Sparta-Prague-497999
Spletl jsem to, omlouvám se.
Haška za ty prachy nebrat. To by musel být aspoň reprezentant. Ani bych o tom neuvažoval, ať ti klidně jde do Slavie, tak se ukáže tady tolikrát glorifikovaný to sparťanský srdce! Vůbec na něj v dnešní době nevěřím
Dobrý výklad, asi máš pravdu. Ale pozor na ty spekulace viz admin :D
Teď zásadní otázky?
1)jsou to peníze včetně VŠECH bonusů?
2)berou hráči stejné peníze i když nehrajou, nebo jsou zranění?
3)je v tom nějaká pohyblivá částka?
Od roku 2015 se toho hodně změnilo, včetně třeba konkurence v podobě Slavie, kde jsem si naprosto jistej, že platový podmínky jsou přinejmenším srovnatelný. Druhá věc je, že se vlastně nezměnilo nic - Jiráček přišel ze zahraničí a měl nejvyšší částku...furt stejný, navíc si myslim, že tak jak to u novinářů bejvá, když se hledá senzace, tak miliony na jedný straně jsou včetně různých motivačních složek a pro srovnání jsou na opačné straně spíš bez nich...
Změnilo se akorát to, že už druhý rok nehrajeme Evropu a bojujeme o 5. místo v lize
Tys to před dvěma lety nečekal?
Tenhle klub je jeden velkej bordel, kterej pomalu klesá ke dnu.
Ostatně na Titanicu si před smrtí taky přiťukávali šampaňským, tak tady sypeme prachy mamlasům.
Jo dobrý, ale to s tím původním tématem souvisí vlastně okrajově, to je samostatná kapitola, která je podle mýho na platech hráčů spíš nezávislá :)
Jak už bylo dříve řečeno, nepodložené spekulace z pochybných zdrojů jako jsou náhodné stránky na Facebooku budou nekompromisně mazány.
Prosil bych diskutující, aby neplevelili diskuzi podobnými výplody něcí fantazie.
Děkuji
Ti nevim, admine, ale když napíšu svojí ideální sestavu, je to výplod mé fantazie, když napíšu, že by se mi tady líbil hráč XY, Trenér ZŽ, je to výplod mé fantazie... A já jsem přece jen taky pochybný zdroj, nejsem novinář a trénuju Teplice.
A nepodloženou spekualaci poznáš jak?
Duchoslave, to je zase blábol.
ADMIN, omlouvám se. Nevšiml jsem si že se to tu dříve psalo.
Každopádně souhlasím s názory, že co je vlastně výplod něčí fantazie?
Spekulace i názory každého tady jsou to samé a je přeci jedno, zda jde o hráče, názor fans či něčí odkaz na soc. sítích.
Každopádně jsem dával i info, ohledně fotografií, které byly zveřejněny. Tohle pánové není jen o spekulaci či mém ,,blábolu” ale tohle je fakt že Prodanová byla s dalšími agenty na Letné, tak že by se sešli na Vánoční besídku či přijeli všichni s taškami jen tak si říct ahoj a dát si selfie asi ne že?
Ses zapomněl přelogovat voe.
Jestli je to reakce na mě tak ne nezapomněl, píšu to právě PRO admina, který tu hodil koment!
Tak pro bl...ečky, jak tu píše Funin a děkuji”, ano psal jsem to, co psali na fb v přestupech a spekulacích plsu co se psalo na twitteru - Madl seznam.cz, Pečeně atd o tom, že tu byla Prodanová a xxx agentů a řešil se asi Stanciu, nic víc nic mín, admin to přepsal a napsal že tyhle spekulace tu neche! Tak pro příště si by si tam měl zajít někdo jiný
Ale smál bych se, kdyby nám do týdne vedení oznámilo, že Stanciu jednal s Nemci a jde za 260míčů ven Jsem zvědavý do jaké míry by se admin či někteří posmívači tady dokázali vyjádřit :D
Ty tady napises denne milion novych spekulaci, ktery sesbiras z celyho netu a pak tu delas hrdinu, jak ses trefil kdyz nahodou neco vyjde, to je fakt umeni 😂
No vidíš to, já to poskládal z celýho netu, co si poskládal ty, jednu ubohou větu. Tím si tu fakt přispěl :DDDD
Alespoň se tu snažíme řešit, kdo kde co viděl, slyšel, myslel jsem, že i od toho to tu je. Ne od toho napsat ahoj, mám se fajn a hejt...
To že byla v Praze není žádný tajemství dávala fotky a Rosou a ze Stanciem na Instagram takže buď se řešil odchod nebo ta new vylepšená smlouva nebo její manžel jako new kouč a nebo nějaký hráč kteryho zastupuje.
To ano, ale pak tu byla další fotka Prodanové s celým ancáblem agentů, to asi není jen selfie foto na Vánoce
Uz to vypada docela nadejne dostat se do 15. mista. Jsme 16., preskocily jsme Chorvaty (D. Zahreb) a chybi nam jedna remiza na Svycarsko (Fc Curych) a Dansko, ktery navic uz nikoho v poharu nema. Takze vlastne staci jedna remiza a aby Zahreb neziskal o dva body vic nez Plzen a Slavia.
Kdyby Záhřeb získal o 2 body víc než Plzeň a Slavie (tzn. Záhřeb např na jaře jednu výhru a nepostup a české týmy ctyri porážky), tak bude mít chorvatskou úplně stejný koef jako ČR (nevím, co by pak rozhodovalo). Základem je uhrát z těch čtyř zápasů minimálně jednu remízu, tím přeskočíme Dány. Poté se o 15.misto popereme s Chorvatskem a Švýcarském. Ale vypadá to dobre a možná bychom příští rok mohli opět hrát o první příčku v lize zaručující přímou účast v LM. Proto musíme na jaře nastolit novou cestu s novým vedením.
Koeficient mě vůbec nezajímá, do LM se měl dostat klub na základě předkol, ať dokáže že na to má! Dostat se tam díky koeficientu (i když se ten klub třeba o něj vůbec nezasloužil) a dělat tam ostudu? Já vím za ty prachy to asi stojí, ale dívat se na Spartu jak dostává třeba od Realu bůra, tak o to nestojím! Ta EL je tak pro naše mužstva vrchol, tak to je prostě...A pokud to mužstvo neprojde přes předkola, tak nemá v Lm a i v EL co dělat, předkola bych bral jako test zda na to mají a nebo nemají!
Rozdíl 5 branek je reálný rozdíl mezi kvalitou Sparty a Realu, to se zase uklidni jo?
Jako si myslíš, že 5 gólů od Realu, Barcelony, MU, MC, Juventus atd. je hodně? Si myslím, že to je ještě únosné.
Samozřejmě je to super hrát LM, ať na základě předkol, nebo koeficientu. Ty prachu jsou důležitý pro chod klubu, nákupu hráčů, lidi uvidí supr týmy, zkušenosti pro hráče, lépe se i prodávají, dorost si zahraje s výbornými týmy, atd. Je tam hodně positiv.
To, že na to momentálně nemáme, je věc druhá...
přímou účast v LM? ta byla do 12. místa
Já vím, taky budeme po této sezóně odečítat narozdíl od soupeřů velký počet bodů, což nás může vyhoupnout nahoru, ale to je ještě daleko. My se hlavně musíme dát zimě dohromady, udělat personální změny, vsadit na správné lidi a od jara hrát důstojnost roli.
teď je od 10. Za určitých okolností od 11. (jako dřív od 13.)
Já myslím, že nám může být koeficient celkem jedno :)
Jen dodám, no hrozně to podělal AC Milán , hrál na Olympiakosu, měl na něj náskok 3 body a z prvního zápasu vítězství 3:1. Včera prohrál taky 3:1 a na horší celkový skóre vypadl. Takhle na ně ztrácíme 0,525 bodu, kdyby vypadli bylo by to lehce hratelný.
Křetínský nosí smůlu a to se o AC jenom spekulovalo
https://www.sport.cz/ostatni/ostatni/clanek/1051344-velka-smula-pro-prague-lions-kellnerove-a-spol-uniklo-semifinale-o-vlasek.html#hp-sez
Hodi tu někdo stručně, co se píše v placené části? Předem díky
proc si to nezaplatis, kdyz te to zajima?
Hašek chce 500 000 měsíčně ale Sparta nabízí řádově o desítky tisíc méně ale s velice štědrým bonusovým systémem, jednání je na mrtvém bodě, ale Sparta se nevzdává, je možné že nakonec vznikne kompromis, jinak zůstane v Bohemce. Přestoupit do jiného klubu může až příští zimu, v létě má ještě právo Sparta.
Tohle je přesně ten problém zahraničních hráčů. Jsou u nás strašně přeplaceny a proto si teď už kdejaký kopáč, o kterého má Sparta zájem, řekne o takovou pálku. Když to mají horší hráči jak já, tak proč bych si taky neřekl o větší výplatní sumu.
Jinak v tomhle přestupu určitě hraje obrovskou roli jeho otec, který o sobě tvrdí, jaký je Sparťan, ale fluše na ni v každém vystoupení na O2 Sportu.
Co řekl špatnýho o Spartě?
ono spíš, co dobrého se dá momentálně říct o Spartě?
Zahraniční hráči jsou u nás přepláceni jen z našeho českého pohledu. Kdybychom jim nabídli menší peníze nebo smlouvu, kde bude jejich plat závislý na výsledcích tak k nám nikdy nepůjdou. A měli bychom jen na výběr mezi českými nemehly, které se k nám stejně nedostanou (naštěstí), protože dostanou lepší smlouvu v Plzni či od Slavie a navíc do Sparty nechtějí.
Haškovi Sparta nabídla skvělé podmínky, avšak s motivační částí platu. Jestliže se mu to nelíbí, tak má patrně lepší nabídky. Na to, že zatím nic neukázal, tak má dost vysoké požadavky. Podle mého názoru to není o nic lepší fotbalista než jeho otec. Ten taky nebyl nic moc. Nechal bych ho zakopaného v Bohemce ještě rok a pak ať si jde kam chce.
Ale Tetteh v Bohemce hrál super, ale momentálně Hašek teda nic moc, spíš nic, než moc, sorry.
Jinak máš vcelku čuch na hráče , ale taky se někdy sekera utne
.
Hašek je jednoznačně hráč do základu. Motor který Spartě pomůže. A 500 se mi zdá ok.
Já ho nikdy nějak nehaněl, moc jsem mu přál se prosadit a hlavně u nás , ale momentálně nehraje dobře a hlavně za našeho chaosu by se odvařil...
Jestli bude nový trenér, moc tomu nějak nevěřím, tak ho vyzkoušet. Bude taky záležet, kdo odejde. Kam bys ho jinak napasoval?
místo xx děj Karlssona a je vyřešeno.
Nevím co je na něm vynikajícího
Díky
Takže to snad nevypadá tak špatně, jak napovídá nadpis v článku. Snad se dohodnout, tento typ hráče potřebujeme.
nedohodli se na platu, Sparta údajně nabízí méně než chce Hašek ale dává dost bonusů, ješte se bude jednat.
Díky
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
13506 lidí.