Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Inside info

  Nulatunji5.1.2019 17:51reagovat

  Hádejte se tu se Sebíkem, já jdu do kina, šiřte to dál, než dostanu další ban.

 • forum

  AlaMierda5.1.2019 13:01reagovat

  spíše bych to udělal jinak. Pokud by chtěl někdo psát na forum, musel by nejdříve dostat povolení od admina a ten by pak jeho nick umístil do diskuzní místnosti.

  • plísňák5.1.2019 13:10reagovat

   jen tak pro zajímavost - dostal bych to povolení kdyby záleželo čistě na tobě?

    

   ale fungovat by to nefungovalo - vedlo by to vyřizování osobních účtů a povolení do dikuse by nedostala ani spousta Sparťanů...

    

   A začli by flamewars- proč tehnle sem smí a tenhle ne.

    

   Nedoporučuju, to je fakt lepší to průběžně banovat a ideál by byl u nicků uvádět datum registrace - tím si člověk udělá představu jestli je to štamgast nebo nováček.

   • AlaMierda5.1.2019 13:13reagovat

    pokud by ses choval normálně, tak bych s tím neměl problém.

   • AlaMierda5.1.2019 13:17reagovat

    a fungovalo by to úplně v klidu. Po neuspěšným zápase by se tu nevyrojila spousta blbců hrající si na fanoušky Sparty + by sem nelezli blbci jako MF17 co tu píšou kraviny.

   • Phil Taylor5.1.2019 13:17reagovat

    a copak na prádelnickém foru je to jinak??? tam to taky schvaluje admin ...

    • plísňák5.1.2019 13:20reagovat

     ptáš se, a sám si odpovídáš (viz můj předchozí příspěvek)

     • hombre5.1.2019 14:21reagovat

      Myslím, že se trochu mýlíš.

      Nám se min. 3 roky nedaří výsledkově, proto jsme zapleveleni trolly od vás a Slávie, kdyby se to otočilo, tak tu neprudí a schovají ocas... Tak jako to bylo asi i na vašem fóru, kde to zaplevelili asi naši fans a převzal to váš admin a pouští tam jen prověřené nicky.

      Na druhou stranu se z toho stane jednostranné názorové fórum a to je taky špatně. Já jsem se tu taky pohádal s některými našimi fans a je to dobře - je to dikuse a prodiskutuji to i s vámi a slávisty - ale normální formou a ne trolly, kteří to tu jdou rozbít a jen prudí a uráží a k tématu nemají nic.

      • Cherry5.1.2019 14:34reagovat

       +1

      • Saeno145.1.2019 15:40reagovat

       👍

      • plísňák5.1.2019 17:07reagovat

       Přeceňuješ lidi.

       Ve chvíli kdy by to schvaloval nějaký admin, to kdo může do diskuse, tak minimálně sem tam to bude zneužito k vyřizování účtů a sparťanovi kterýho třeba i zná napíše že mele hovna, podporuje slávii, Plzeň a tak se sem nedostane, nebo má ban atd.

        

       Ano využije se to i pro odfiltrování trollů. Ale při jakékoliv filtraci nevyfiltruješ jen špínu. Když se kácí les, lítají třísky.

        

       Takže pak nastupuje filosofická otázka: je lepší aby tu nebyl žádný troll ale určitě to odfiltruje i pár nekonformních sparťanů. A nebo je lepší když se sem dostane každej sparťan ale budou tu smrdět i trollové?

       Protože aby se sem dostali všichni sparťani a nebyl tu žádný troll, to je jen hypotetická situace které nikdy nedosáhneš.

       • hombre5.1.2019 17:36reagovat

        To je pravda.

        Ale na druhou stranu, nikdo tu nebude snad vyhazovat fandy, kteří budou normálně diskutovat. Admin zamezí výskyt 90% trollů a začnou se sem vracet i sparťani, kteří už sem přestali chodit kvůli nim.

        A můžou tu diskutovat i fandové cizích klubů, ale slušně.

        Máš pravdu, může se to zneužít v tom, že se tu začne vyhazovat za odlišný názor - to by pak bylo špatné a zničilo by to fórum úplně.

   • prazak5.1.2019 13:30reagovat

    chovej se slušně a neprovokuj. tohle je forum, kde jsi hostem jako já. určtě bude fajn podebatovat o fotbale ale za jizlivé a posměšné příspěvky bych tě taky nakopal. sorry

  • prazak5.1.2019 13:15reagovat

   pokud bych mohl prispet nazorem, tak urcite identifikace pres sms, tedy mobilni cislo. jasne, predplaceny karty jsou a budou, ale preci jen to je obtiznejsi to stale menit. navic, admin muze sledovat duplikace minimalně ve stylu prispevku.

  • Amphicyoni5.1.2019 13:27reagovat

   Mně by třeba stačilo, aby si každý mohl určité jedince blokovat, jako je to na některých jiných diskusích a jejich trollování či přímo záměrné šíření lží by se jednoduše nezobrazovalo. Každý by měl svůj klid a nemusel se rozčilovat a bojovat sám se sebou, aby je dokázal vytrvale ignorovat.

   • Funin5.1.2019 13:33reagovat

    to by bylo naprosto top

    • Tashunka Witko5.1.2019 14:17reagovat

     Nejlepší z navrhovaných řešení.

     Eboly, MF, murinhové, plísňáci apod. by se mohli izolovaně zaplavovat nesmysly mezi sebou a ostatní, co by si je zařadili na black list, by nebyli tímto hmyzem obtěžováni.

     • johnny15.1.2019 14:58reagovat

      Ano, souhlas i já bych se těchhle breberek rád zbavil.

   • AlaMierda5.1.2019 13:34reagovat

    to by také nebylo špatné, ale přesto by se to tak nějak pořád zaplevelovalo. Ale kdyby každý musel být nejdříve umístěn adminem do místnosti, tak by se zaplevelování fora dost zamezilo. Navíc, když už by se n+ěkdo dostal do místnosti a choval by se jako třeba MF17 apod. tak by ho admin mohl odtud zase vyndat a byl by klid.

    • Funin5.1.2019 13:37reagovat

     si špatně pochopil prostě by tu každý uživatel měl vlastní blacklist, na který bys dal nick a jeho příspěvky bys neviděl, jednoduché a když si idiot založí nový nick, tak si ho zase přidáš.

     • AlaMierda5.1.2019 13:38reagovat

      jo tak Úsměv nápad dobrý jen pak otázka jak proveditelné, plus jak by ta diskuse byla přehledná, když by třeba idiot reagoval na někoho kdo by na tvém blacklistu nebyl.

     • 71FM5.1.2019 16:09reagovat

      By mě zajímalo, co jsem tady na ban od mého znovuzaregistrování napsal. Nic. Nevím, proč mě škatulkuješ mezi ty, co se vás snaží pouze vyprovokovat.

      • Dolikus5.1.2019 16:55reagovat

       Hele ty sis to tady posral od začátku téma neustalejma kolovratkama..vždycky sis vybral jednoho cizince a týdny si pořad modifikoval jednu věc na x způsobu. Ničím podstatným neprispivas k tématům ale jediný co ti jde je neustále prudit,trolit a kopat do vseho,co se ti nezdá. To,ze tady urážíš pomalu zakladetele fora a lidi,co narozdíl o tebe mají o Sparte přehled,info co se jinde ani nedozvis je jen tvůj hřebíček do rakve.

       Já levné doufám,ze se tady nejakej pořádek udělá,už to není nárazové ale vyloženě to chce nějakou formu přísnější kontroly a registrace uživatelů. A doufám,ze pak už se zrovna tebou tady nebudem zabejvat. Hlavně mi nepis nejakej tvůj roman..reagovat už nebudu.

      • Dolikus5.1.2019 17:05reagovat

       A ještě jednu věc ti nápisu. Chápu,ze jsme na diskuzi,internet je ráj pro tyhle případy jako ty..ale kde beres vůbec právo se sem neustále vracet a urážet uživatele,co ocividne mají ke Sparte vztah nejen fanouskovskej? Sendi,Sranda,dominik,Jenda,Kubajs, Luky atd atd jsou lidi co OCIVIDNE do Sparty a jejího zákulisí vidí víc než kdokoliv jinej tady a myslím,ze kazdej normální uživatel tady si vždycky rad přečte něco,co by se k tobě ani k nikomu dalšímu bez tohohle fora nedostalo. Můžeš s nima nesouhlasit,můžeš cokoliv. Ale vyser se už na ty detinsky útoky jen proto, ze oni narozdíl od Tebe vědí o čem píší.

        

       • 71FM5.1.2019 17:14reagovat

        Nechci ti nic říkat chlape, slohovku ti psát nehodlám, ale z výše jmenovaných mám problém jen s SH, nevšiml jsem si, jsem si Lukyho, Kubajse nebo dominik27 někdy bral do huby. Největší problém mám s SH a Indiánem, což jsou lidi, kteří snad Spartě ani nefandí, protože nic dobrého nikdy od nic tady na adresu Sparty nezaznělo.

         

        Já urážím hráče?! Já jsem tu od mé znovuregistrace napsal, že Stanciu není srdcař a že naši útočníci jsou spalovači. To ti přijde jako důvod k urážení?

        Proč se vracím? Protože mě to tady baví číst a rád se dozvím něco o Spartě nového. Což zrovna ti 2, se kterýma mám problém, kazí.

         

        Klidně ať se tu změní registrace, ale myslím, že pokud se budu chovat, tak jako teď, tak žádný důvod k mému banu není.

        • 71FM5.1.2019 17:22reagovat

         Jo. I ti tebou zmínění se taky neumí moc chovat, viz. idneS včera. To je problém, že oni možná ke Spartě mají vztah, ale nedokáží tolerovat názory ostatních a hned ho zesměšňují nebo urazí za trola.

         Proto mi zde přijde nejsympatičtější Ferry, ACS1893 a Niet či kubino. To jsou kluci, co se umí normálně bavit a nikoho nezesměšnují.

         • Nulatunji5.1.2019 17:25reagovat

          3 ze 4 jsou trollové, svůj k svému Smích

        • thomasd865.1.2019 17:30reagovat

         Co to kecas? Urazel jsi tu Jendu, Lothbrocka, Sendiho, Captaina Obviuse...urazil jsi snad kazdyho na foru, ona neni nahoda ze si tu s tak 40 uzivatelu rozumis se trema...z toho Kubino tady taky vetsinou jen trolli Nietch nesnasi cizince podobne jako Ty

         • 71FM5.1.2019 17:34reagovat

          Ajo, ono se počítá i takové to, když mu napíšu, že má za zdroj Spartičku jako urážka nebo že Lobrock tu má druhý Nick Tyrrael. Dobře. Ještě jsi v tom výčtu zapomněl na sebe.

          A ty jsi nějaký lovec trollů, že vždycky víš, kdo je troll a kdo ne?

           

          Ještě si samozdřejmě rozumím s pražákem, lottrem nebo plíseňákem, to jsou taky vpohodě kluci, co si tu na nic nehrají.

          • thomasd865.1.2019 17:45reagovat

           Jasne, hlavne ze jsi tvrdil ze Lobrock jsem ja...tvl, kazdyho jsi urazel, nadaval na cizince a tvrdis jak neurazis hrace? Hej, jednou proste Sparta koupi cizince tak je clen Spartanskyho tymu, tecka 😉 a na silvestra jsi tu psal rok 2019 bez cizincu? A Ty budes tvrdit, ze Ti vadi jen nekteri? Ze Ti tu vsichni jen ublizuji a jsi ve vsem nevinne?

          • Dolikus5.1.2019 17:48reagovat

           Jsi vážně nenapravitelnej..s temahle argumentama jdi rovnou do haje. Jakej zdroj Sparticka ty vole?! Kdybys tady bylntrochu dyl,než ten cca rok co tady delas dusno Tal bys moc dobre věděl,ze tyhle lidi tady svoje infa házeli mnohem dřív,než vůbec nějaká Sparticka na fb existovala. Takže opět nelži,nemas vůbec o nicem přehled.

          • Jerababa5.1.2019 18:20reagovat

           Člověče, 97 lidí ze sta tě tady nechce. Každej normální by prostě skončil. Tím, že tady stále setrváváš pod x-tým nickem a mám dojem, že někdy i paralelně, jenom dokazuješ, že jsi troll. Těma tvejma příspěvkama by se dala polepit eifelovka, ale obsahově se vejdeš do krabičky od sirek.

   • Funin5.1.2019 13:35reagovat

    btw jsem toto navrhoval Kristinovi když tu onehdá psal, že přemejšlí o spuštění vlastního fóra, ale asi zůstalo u přemejšlení no

    • Brian Pricke5.1.2019 13:41reagovat

     Nezůstalo. Úsměv

    • Brian Pricke5.1.2019 13:43reagovat

     A abych to trochu rozvedl - není to problém technologicky vyřešit, jako spíš tomu dát nějakou rozumnou formu. Ono fórum v roce 2019 už taky nevypadá zrovna jako e-Sparta (nic proti). A ten čas, no...

     • Funin5.1.2019 15:59reagovat

      tjn, ale zrovna e-Sparta je v pohodě přehledná a ten starší design nevadí, zato třeba SF, tam když se baví pár lidí a regují na sebe, se v tom nedá vyznat.

      • Brian Pricke5.1.2019 16:30reagovat

       Já bych uvítal třeba jen zobrazení nadpisů, vlákno by bylo až po rozkliknutí. A právě na takových věcech to neuvěřitelně stojí.

      • CelticGirl5.1.2019 16:32reagovat

       Zas tam ale nic nezapadne, pokud nekdo reaguje o par dni pozdeji. Vse ma sve pro a proti. Na trolly je nejlepsi nereagovat. Je to tezke, ale da se. Jenze tady se vzdy nekdo utrhne :)

        

       Jinak se mi libi napad slavisty.. registrace oproti tel.cislu.

       • Funin5.1.2019 16:40reagovat

        to máš pravdu, dobré by asi bylo dát k reakci odkaz na post co odpovídáš, pak by to bylo ok

  • dominik275.1.2019 16:52reagovat

   Nevím, jak má člověk dopředu rozeznat, kdo je či není troll. Navíc bych teda řekl, že spíš než s trolly je problém s hloupými lidmi, kteří třeba i píší více méně k tématu, jen za moc to nestojí. A to je potom vždycky sporné, zda takovým lidem máš omezovat vstup do diskuse. Stejně tak je občas problém rozklíčovat, kdo je troll a kdo je jenom hloupý.

    

   Když bude muset nově registrovaný uživatel čekat na schválení, má to ještě jedno úskalí. Je potřeba mít adminy, kteří se o fórum budou starat opravdu pravidelně, aby někdo nečekal třeba týden. Z mé zkušenosti se na tohle lidi neseženou. Sem tam to někdo třeba bude dělat pár let, ale po čase se na to vybodne.

   • Saeno145.1.2019 17:07reagovat

    A je treba problem ta registrace pres ten mobilni telefon? Chapu, ze najit nekoho, kdo se bude starat o forum je tezky, jen aspon zamezit tem xy registraci... Úsměv

    • Brian Pricke5.1.2019 17:12reagovat

     Musíte si uvědomit, že odesílání SMS něco stojí. A fórum není vyloženě zisková záležitost.

     • Saeno145.1.2019 17:15reagovat

      Jasny, nemam s timhle zadny zkusenosti, takze se priznavam, ze o tom jak to funguje nic nevim.

    • dominik275.1.2019 17:13reagovat

     Když jsem naposled v rámci jiného projektu pár let zpátky zjišťoval aktivaci účtu v přes mobil, tak to vycházelo dost draze. Ale přemýšlím o jiných daleko jednodušších řešeních...

     • Saeno145.1.2019 17:20reagovat

      Tak to chapu, ja prave nevim co obnasi ta registrace pres sms kod... ale kdyz se najde jine a jednodussi reseni, tak parada 👍Úsměv

     • TBCH115.1.2019 17:29reagovat

      Už aby něco bylo. První strana je zasraná trollama, Sparta se neřeší a ostatní stránky nejsou jiný. Jsem pro místnost, kam půjde přispívat po roce od registrace.

 • Forum

  Saeno145.1.2019 12:31reagovat

  Admini udelejte neco s tou registraci do diskuze... Vzdyt tohle uz se neda! ... Chceme, aby byl ve vedeni Sparty poradek, pritom si ho nejsme schopny udelat tady na foru...

  • Evola18935.1.2019 12:44reagovat

   Někdo tady navrhoval vstupní znalostní test, jak to mají třeba na csfd.cz. Právo komentovat by získal pouze ten, kdo by ho úspěšně absolvoval. Pak by se velmi rychlo poznalo, kdo je skutečným fanouškem Sparty. Protože gaučáci, prádelníci a číňani by asi při otázkách týkajících se třeba Karla Peška, řečeného Káďa či Antonína Jandy zvaného Očko, asi nevěděli, která bije.

   • lotarr5.1.2019 12:49reagovat

    A nejspíš i většina spartanů.

   • Enkoff5.1.2019 12:49reagovat

    To je kravina. Já budu rád když sem budou chodit diskutovat i fandové cizích týmů. Jednoznačně registrace s potvrzením kódu z mobilu. A když ban, tak i na telefonní číslo

    • Evola18935.1.2019 12:54reagovat

     To by příliš nevyřešilo. V případě banu by si dotyčný pouze koupil novou SIM kartu a prudil by tu i nadále.

     • Enkoff5.1.2019 13:09reagovat

      Už vidím jak si někdo kdo dostává 5x týdně ban bude kupovat pokaždý kvůli registraci sim. Myslím, že funkční řešení

   • Nulatunji5.1.2019 12:50reagovat

    Tisíckrát raději budu diskutovat s prazakem než s tebou a tvejma dalšíma 5 nickama. Úsměv

   • Saeno145.1.2019 12:54reagovat

    Postrelena husa se vzdycky ozve...

   • youthforce5.1.2019 12:55reagovat

    V dobe internetu je znalostni test k hovnu

    • Evola18935.1.2019 12:59reagovat

     Jednalo by se o časově limitovaný test, takže internet by příliš nepomohl. Buď víš, nebo nevíš. Nebyl by prostor pro vyhledávání informací.

     • Saeno145.1.2019 13:02reagovat

      Skoda ze nemas ty limitovany cas urceny pro internet...

     • youthforce5.1.2019 13:02reagovat

      Napises si otazky a vyhledas a priste vyplnis spravne

      • Evola18935.1.2019 13:11reagovat

       Existovala by velmi rozsáhlá databáze otázek, které by se během každého testu různě variovaly. Musel by sis jich dohromady opsat třeba tisíc a poté se všechny odpovědi naučit. Komu by se tímto chtělo trávit hodiny a hodiny času?

       • youthforce5.1.2019 13:17reagovat

        Komu by se chtela vymyslet databaze 1000 otazek? Vzdyt nejsou tady ani ochotni mazat imbecily a jejich nekolikanasobna alter ega, natoz vymyslet propracovanou databazi otazek...Nerealne!

       • plísňák5.1.2019 13:36reagovat

        Já se pracovně zabývám proscesováním, takže vidim háčky i tam kde je ostatní nevidí.

         

        Myslíš že třeba klučina co hraje za starší žáky by měl mít právo tu diskutovat? A myslíš že by ten test zvládnul?

         

        To co je pro tebe historickej moment kterj si před 15 lety prožíval, on jaksi neprožíval, ještě ani nebyl na světě...

         

        Ten test by měl časový limit aby sis nemohl dohledávat odpovědi - takže každý handicapovaný sparťan by měl smůlu atd atd.

         

        No napadá mě že tvůj test odřízl všechny obvykle nejchráněnější skupiny:

        Děti(ještě to všchno neznaj), postižené(nejsou tak rychlí ať už mentálně nebo fyzicky) a důchodce(viz postižení)...

         

        No ale byla by to vlastně opravdová Sparta - kdo není na vrcholu sil, šup s ním ze skály.

        • Enkoff5.1.2019 13:40reagovat

         Navrhuje to proto, aby se nevymyslelo něco, co ho opravdu eliminuje. Je to naprostá hovadina nějakej test

   • Phil Taylor5.1.2019 13:20reagovat

    Přestaň se opakovat ...jsi už trapnej...až bude forum nějak zajištěno tak počítám , že ty budeš jeden z prvních co tady zaplať pánbůh skončí...

  • plísňák5.1.2019 12:49reagovat

   Ta drzost. My jsme Sparta a nejakej vidlák nás obtěžuje.To je jedno že příspěvek je o Spartě.

    

   Jak takový srágory co se bojí konfrontace názorů můžou požadovat odvahu u fotbalistů?

    

   Vy nemáte koule ani na to aby ste snesli v diskusi nesparťana(nepřetvařujícího se) a hráčům vyčítáte že maj strach jít kopat penaltu Smích

   • Cherry5.1.2019 12:54reagovat

    Nějaké musíš brát s rezervou. Mě by fakt ale zajímalo, kolik lidí z tohohle fóra chodí na zápasy. Já osobně ne na každý, ale tak 4x, 5x za půlrok ano.

    • Tashunka Witko5.1.2019 14:10reagovat

     Tak jestli jsi z Prahy a okolí, tak s takovou návštěvností jsi jen čipernější gaučák.

     • Cherry5.1.2019 14:13reagovat

      Moravy ty idi***

      • hombre5.1.2019 14:32reagovat

       Proč mu nadáváš? Když nejseš z Prahy, tak tě jeho příspěvek míjí.

       A my z Moravy se tak blbě jako ty necháváme, to nemáme v povaze!! Neutrální

       • Cherry5.1.2019 14:36reagovat

        Vůbec mě nezná a už si mě opovažuje nazývat gaučákem? Co to za člověka, neustále někoho urážet, když ho ani nezná.

        • hombre5.1.2019 17:25reagovat

         Indián je v pohodě a píše, jestli jseš z Prahy, tak jseš gaučák....

   • Phil Taylor5.1.2019 13:24reagovat

    Hele ty prádelno!!! Hlavně , že vy snesete na vašem foru cizího fanouška..to už vůbec nemluvím o sparťanovi...vy jste vyštípali i vlastní fanoušky , kteří měli jiné názory než to ”tvrdé” jádro fora...

    • hombre5.1.2019 14:30reagovat

     Zásah, to bylo přímo na komoru. Smích

      

    • plísňák5.1.2019 16:58reagovat

     No ale já předpokládám že vy jako sparťani jste mnohem lepší a kvalitnější lidi ne?! ;)

      

     To je co sem psal v dnešní diskusi o diskusi v jiném příspěvku - že není dobrý nápad aby diskutéry schvaloval admin, že pak dojde na vyřizování účtů a ani někteří opravdoví sparťani by se sem nedostali. Takže s tvým příspěvkem se dá souhlasit. Ale vyházím z názorů a postojů na zdejší diskusi - viz můj první odstavec :D

      

     Je to psychologická podpásovka ale: buď si myslíš že to co se děje na plzeňském fóru je v pořádku - pak není důvod o tom mluvit a nevím proč to vytahuješ. Nebo si myslíš že to je špatně, tak by ses ale měl zasadit o to aby se taková příkoří na vašem fóru nestávala že? ;)

     • Phil Taylor5.1.2019 19:05reagovat

      Aha...takže na vašem prádelnickém foru nikdo nebude trolit a hejtovat ..a tady kdejakej blbeček může trousit svoje dementní a protispartanské názory??? Díky... at si je každý na foru svého klubu a neleze tam kam nepatří !!!

 • tak kdo by tu byl platnej

  plísňák5.1.2019 12:13reagovat

  Zlehka to tu průběžně sleduju. A nevím proč se tu bavíte o hráčích. Vždyť i ten Čech podle některých není dost dobrej na to aby hrál za Spartu. Frýdek nechal kopnout penaltu Ristice, tím ukázal že nemá sparťanský srdce atd atd.

   

  Když to shrnu, Vám defacto není dost dobrej nikdo koho znáte. Protože ten udělal támhle kdysi chybu, toho bysmě nechtěli. Ten před třema roky řek něco proti Spartě do novin toho taky nechcem. Tenhle na nás loni udělal nepěknej faul, ten do Sparty nesmí. No a ten zbytek je buď moc drahej ( Messi atp.) nebo na Spartu nemá, protože Sparta je velkoklub a potřebuje hotové hráče do základu. Ovšem když se DK plácne přes kapsu, tak jak mohl za tohohle nabo tamtoho dát tolik peněz, měli přivést řadši XY.

   

  Prostě vždycky špatně a nikdo vám není dost dobrý. Co se nákupů a odchodů hráčů týká a kdo na to má a ne, kdo je dostatečně kvalitní, tak to na mě dělá dojem že sem se ocitl v diskusi Realu a ne 5. týmu české ligy.

   

  Ale vy jste lapeni minulostí a do tý doby než budete hrát o záchranu, tak prostě ani na jednu sezónu si nemůžete dát nižší cíle než titul a postup do LM... :-/

  Protože se plácáte už 10 let a je to čím dál horší, tak už k vám nechtěj tolik chodit ani čeští hráči. A když už snad jo, tak tady se zacyklíme protože pro spoustu jedinců už jen to že hráč jednal se Slavií nebo s Plzní je důvod proč je to špatný fotbalista a do Sparty nemá chodit. :D

   

  Protože poctivej Sparťan musí chtít jen do Sparty a nikam jinam. Kdo jen pomyslí na změnu klubu je zrádce a ať táhne atd... Těch co by tyhle ”srdcařský podmínky” splnili bude jistě dost. Ovšem většina z nich by nepřeběhla hřiště napříč, protože se jedná o fanoušky které to neživí a tak si mohou dovolit zásadové postoje a nekoukat nalevo napravo.

   

  takže jsou v podstatě jen dva druhy fotbalistů - ti kteří na Spartu nemaj (sportovně či srdcařsky) a pak ti kteří jsou už dost drazí a tak na ně nemá zase Sparta...

   

  • Funin5.1.2019 12:19reagovat

   to muselo dat tolik prace a pritom takova blbost co? Jak se rika, sto lidi sto chuti, kdyz k tomu pridas par trollu a pak par lidi co to chtej tem trollum osladit, tak je z toho slusnej maglajz no.

    

   Da se to prirovnat k jidlu, precti si 20 ruznejch studii a doporuceni a zjistis, ze zdrave neni vlastne nic

   • AlaMierda5.1.2019 12:22reagovat

    tys to vážně četl?

   • plísňák5.1.2019 12:25reagovat

    Jenže tady to není kalsické 100 lidí-100 chutí. Jasně že se nedomluvíš na nejlepším filmu, kapele, jídle. každyý to vidí jinak. To je jasný.

     

    Ale vy se neshodnete na těch co by byli prospěšní. To je normláka. Ale v zásadě se shodnete na tom že z těch co tam jsou a co maj příjít na o nikdo nemá - ten sportovně a ten srdcařsky. Takže vy se na negativním v zásadě shodnete.

     

    Všechny byste vyházeli, spory by začali teprve až ve chvíli kdy by se začlo řešit koho přivést.

  • spartan15.1.2019 12:22reagovat

   Hlavně nechápu, proč jsi tenhle blábol sesmolil tady, proč ho nesmolíš u vás v Berbr-špíně.

   • plísňák5.1.2019 12:45reagovat

    Díky, už sem myslel že se nikdo takový neobjeví. Nečti to, ty sy přece pražák a Sparťan, nejvíc nejlíp.

     

    Někoho z vidlákova nemá cenu ani číst. Proto ste v takový prdeli. Protože prostě i jen vyslechnout názor někoho jiného je pod úrověň Sparťana.

     

    Kdybych se tvářil jako Sparťan, což dělat nebudu. Tak se tu se mnou krásně a ochotně zhádáte. Ale protože se nepřetvařuju tak nejsem hoden diskuse. - Tolik k tomu proč se tu cizáci vydávaj za Sparťany - svým chováním ste je k tomu dolačili.

     

    A proč sem lezem? Protože je to právě ta kombinace kdy vy i když ste ve sračkách máte pořád nosánek nahoru jaká ste honorace - my jsme Sparta, železná abych nezapomněl.

    A ta kombinace zoufalství s nabubřelostí(viz tvůj příspěvek) je prostě vtipná.

     

    A to je problém nejen tady na diskusi ale v celé Spartě. Vy furt chcete např. čerstvou krev do vedení, ale když se zamyslíte že vedení přemýšlí jako vy, tak nelze nikho přivést - protože např. ”ten” je z Liberce ten na Spartu nemá. A proto se k Vám ani nikdo nehrne aby poslouchal že to je jasný že nějakej vidlák (cokoliv mimo Prahu) si myslel že to ve Spartě zvládne.

     

    Prostě kdo se nenarodil jako Sparťan s tím se ani nebavíme natož aby měl na Spartu. A pak se divíte že ste kde ste :D

     

    P.S. proč to píšu sem - protože se mi chce. A těším se na další nekompromisní stěry podobného kalibru jako si předvedl ty. Inteligence a duchaplnost mě vždy fascinovali, jejich deficit nevyjímaje.

     

     

    • johnny15.1.2019 15:11reagovat

     Pochop, že já prostě nechci číst názory fanouška regionalního a svinstvem provařeného klubu. Prostě mě to obtěžuje, víc toho k tobě nemám, pochop prostě ze s takovou bramborou se prostě bavit nebudu. Konec tečka poslední reakce na inteligentního a duchaplného berbroida ze Splzně.

  • pubi5.1.2019 12:24reagovat

   Jako sorry, ale viděl si poslední dva roky chytat Čecha? Jako fanoušek Arsenalu vidim každej jejich zápas a Nita je o třídu lepší gólman, tak nevim, proč by měl chodit do Sparty starej gólman, kterej vzpomíná na doby, kdy uměl chytat. Dál už sem tu blbost ani nečet.

  • Tashunka Witko5.1.2019 12:27reagovat

   Nechceš si to probrat s roudnickým mourinhem a Ebolou 18xx někde u vás v Plzni, místo abys tady plevelil na půl stránky !!!

   A když si vezmeš sebou i toho lotarra a MK17, budeme ti ještě vděčni.

   • plísňák5.1.2019 12:52reagovat

    Nechci. A ukaž jakej si tvrdej sparťan a bež si zažalovat, že si se z toho rozbulel a požaduješ okamžité smazání...

     

    Ta drzost, nejsem Sparťan a diskutuju o Spartě.

     

    Krásně ukazujete kde je problém v klubu - všichni od ředitele až po fanoušky jsou nejchytřejší na světě, jste přece Sparťani, takže nemá cenu si byť jen vyslechnout cizí názor.

    Není to náhodou to co vám na vedení vadí?

     

    Ale pravda, já sem jen hloupej vidlák :D

    • 71FM5.1.2019 13:02reagovat

     Na tohohle vůbec nereaguj. Hraje si na Indiánky a snaží se tu být vtipný. Navíc ho nemůžeš považovat za Sparťana, protože ještě o ni neřekl kladného slova.

  • lotarr5.1.2019 12:56reagovat

   plísňák: V podstatě se s tim dá souhlasit, ale tady se to nedá považovat za názor všech fanoušku je tady jenom pár lidí a z toho se nedá usuzovat že takhle přemejšlej všichni.

  • prazak5.1.2019 13:23reagovat

   tvl tohle je blábol ne do diskuse ale na ban.

 • Matoušek

  Jereacs5.1.2019 11:53reagovat

  Tak chlapec pokud se neprosadi v přípravě tak se vrátí zpátky do Příbrami tvl ten Starka fakt umí jeho prodejem získal money na celou sezónu plus krypla Mingazova a ještě se k nim vrátí prostě Lufjarda předvádí výkony pomalu jak v ČSA.

  • Dno5.1.2019 11:54reagovat

   Jsou 1.

  • lotarr5.1.2019 12:03reagovat

   Nejdřív se koukni co předvádí za výkony vaše vedení a pak kritizuj jiný to sou hrozný kecy pořád někomu předhazovat ČSA to je stejný když některý kreténi pokřikujou jude.Je na tom něco špatnýho když se koupí hráč a pak se třeba ukáže že na to ještě nemá a vrátí se na hostování.

   • Dno5.1.2019 12:04reagovat

    Přesně tak. Sparta o Matouška za prvé vůbec neusilovala a za druhé kdyby ho získala, spolehlivě by ho zničila.

    • Jereacs5.1.2019 12:13reagovat

     Hrozí ničitele talentů jsme.

   • Nulatunji5.1.2019 12:11reagovat

    Já nevím, ale argument ”jsou první, tak je jedno, jak moc špatný obchody dělaj” u mě trošku neobstojí. V týhle sezóně koupili 11 hráčů za skoro 10 milionů liber (transfermarkt) a kdo z nich se prosadil? Olayinka (a to ještě byl zraněný) a Coufal. Zbytek? Nic moc.

   • Jereacs5.1.2019 12:11reagovat

    Naše aspoň si na ty přestupy občas vydělame prodejema ale to co předvádíte vy koupíme ho aby ho neměla konkurence naco vám je teď Ševčík, Král atd.

    • lotarr5.1.2019 12:18reagovat

     Ševčík a Král ještě nekopli do míče tak je nebudu hodnotit, ale kde bereš tu jistotu že slavia kupuje hráče jenom aby je nemohla koupit konkurence to nevim.

     • Jereacs5.1.2019 12:24reagovat

      Objektivně naco vám je Král do systemu Trpise se nehodí. Sevcik na váš základ momentalne nemá a Masopust možná jo ale skrz jeho častý zranění vyhozeny peníze. Sparta zacla být spojována s Jusufem najednou je ve Slavii v loni to byl například Jugas,Coufal

      • lotarr5.1.2019 12:30reagovat

       To jestli se Král hodí do našeho systému nech prosím na Trenérovi jinak by o něj neměl zájem.A to že sparta měla zájem o Jusufa neznamená že o něj neměla zájem i slávia protože potřebuje utočníka a v ČR neni zas tolik hráčů co za něco stojí tak se prostě oba kluby musí přetahovat a momentálně je na tom líp slavia.

       • Jereacs5.1.2019 12:35reagovat

        To je možný ale spíš jsem od vás cekal že koupíte pořádnou náhradu za Soucka a Hušbauera.

        • lotarr5.1.2019 12:40reagovat

         Tak zrovna ten Král by jako možná náhrada za Součka moch bejt.A právě Král bych řek že se do systemu hodí je to obránce kterej taky umí něco vymyslet s míčem a ne jenom skála

       • AlaMierda5.1.2019 12:41reagovat

        taky jsem osobně čekal, že koupíte kvalitní náhradu za Součka a Hušbauera. Stejně jako bych čekal, že se pokusíte sehnat opravdu kvalitního brankáře.

        • lotarr5.1.2019 12:46reagovat

         Tak s tim brankářem bych s tebou ještě před čase souhlasil ,ale Kolář mě začíná přesvědčovat že je kvalitní golmana a ukázal to už v pár zápasech kde tým hodně podržel a ta jeho práce s nohama kde hodně pomáhá při hře je hodně platná a troufám si říct že nejlepší v lize.

         • AlaMierda5.1.2019 12:54reagovat

          nohu má dobrou, ale mě přijde, že dělá moc chyb a hodně mu padají míče z rukou. Kolikrát střelu co třeba u nás Nita v klidu zalepí on vyráží.

    • Johny145.1.2019 12:20reagovat

     Tipuju, ze presne takhle premysli i vedeni Sparty a proto to tak vypada. Vazne si myslis, ze nekdo nekoho kupuje jen proto, aby ho nemela konkurence a vlastne ho ani nepotrebuje? Smích

     • Jereacs5.1.2019 12:25reagovat

      Tak dřív naše vedení takhle přemýšlelo.

   • Tashunka Witko5.1.2019 12:11reagovat

    Z pohledu Starky určitě ne. Matoušek jinde než v Příbrami hrát nemůže, tak si jeho plat určitě nechají od LuftBlba i zaplatit a nemusí je trápit ani nějaké riziko zranění, protože svoje už mají doma.

    • Jereacs5.1.2019 12:16reagovat

     Ale slavisti ti tohle nepriznaji protože jim gólem vybojoval jaro v EL.

    • lotarr5.1.2019 12:35reagovat

     Proč by nemoch hrát jinde než v Přírami ted jede s týmem na soutředění a tam se ukáže jestli na to už má a pak se můžem bavit dál.

     • Funin5.1.2019 13:16reagovat

      protože už nastoupil za Slavii a Příbram, tak v třetím klubu během jedné sezóny působit nemůže

      • lotarr5.1.2019 13:48reagovat

       Ok špatně sem to pochopil

    • prazak5.1.2019 13:21reagovat

     nerozumím obecně proč se na českých sítích neustále objevují nadávky na tvrdíka ve formě různých příleplů a komolenin. faktem zůstává že je 3 roky v představenstvu sks a vede si spatně? já myslím že ne.

  • Johny145.1.2019 12:06reagovat

   Ja to teda vidim jako skvely tah Luftjardy. Puvodne mel Matousek zustat v Pribrami, ale pri tech zranenich si ho stahli predcasne a pomohl jim k postupu v EL a ted ho muzou zase v klidu vratit zpet at se rozehraje.

   • lotarr5.1.2019 12:08reagovat

    Přeně tak puvodně tam měl zůstat , ale zranění hráčů je donutilo ho stáhnout předčasně.

    • AlaMierda5.1.2019 12:15reagovat

     víceméně se ukázalo, že na klub jako Slávie zatím nedorostl.

     • Jereacs5.1.2019 12:17reagovat

      A možná ani nedoroste nebyl by to první ani poslední hráč.

     • lotarr5.1.2019 12:41reagovat

      s tim se dá souhlasit až čas ukáže

  • prazak5.1.2019 12:11reagovat

   diky zranenim si matouska trpis stahnul, ale kdo fotbal sleduje, tak vidi, ze ten chapec zatim nevyzral. fajn, mel minutes of glory v kodani, ale urcite je potreba dal hrat v pribrami minimalne na jare. ja si myslim ze tady nezmal udelal chybu ale i to se stane. nevraci se, technika prumerna ... nevim

   • AlaMierda5.1.2019 12:17reagovat

    tohle je přesně napsáno. A tak každou chvilku je v lize někdo kdo má formu a je v kurzu. Te%d to byl Král, v létě Matoušek, před tím Plšek a tak by se dalo pokračovat donekonečna

    • prazak5.1.2019 13:27reagovat

     u krale veril v lepsi usudek, matousek se mi nelibil, nelibi a libit nebude. rychlokvaska za 40 micu. velka chyba.

     • AlaMierda5.1.2019 13:36reagovat

      tak nejste první ani poslední kdo udělal tuhle chybu.

 • Čech

  Nulatunji5.1.2019 11:23reagovat

  Já bych Čecha bral, mohl by se s Nitou točit liga/Evropa. Oh, wait... Zoufalství

  • Tashunka Witko5.1.2019 11:25reagovat

   No, v našem případě bych to viděl spíše na točení Liga/Molcup. V MolCupu by byl Čech ideální na penaltové rozstřely.

   • Jerababa5.1.2019 11:27reagovat

    No Čech zrovna na penalty žádnej zázrak nebyl.

    • Nulatunji5.1.2019 11:34reagovat

     ÚdivÚdivÚdiv

     • prazak5.1.2019 11:36reagovat

      no nebyl, to je asi fakt :)

      • Nulatunji5.1.2019 11:45reagovat

       Tak pořád byl v bráně, když jsme vyhráli EURO u21 a LM Smích A chytání penalt má horší až po třicítce.

       • prazak5.1.2019 11:49reagovat

        ja si pamatuji jen tu chycenou pentli v U21, dik za pripomenuti. prastil jsem se doma do ruky o sikmy strop:)

    • Jereacs5.1.2019 11:42reagovat

     Bayern v roce 2012 by nesouhlasil.

  • Ferry5.1.2019 11:41reagovat

   Čecha bych bral,ale spíš někam do vedení.Osobně by se mi mnohem více líbil na SM než Rosický.

   • Jereacs5.1.2019 11:43reagovat

    Ten půjde do Chelsea do vedení.

 • Ščága

  Pochcana slama5.1.2019 11:06reagovat

  je prostě vynikající řečník. Mohl by se skvěle uplatnit v politice, protože takhle okecat všechny průsery a tvářit se u toho, že s tím vlastně nemá nic společného, chce pořádnýho fištróna.

  • prazak5.1.2019 11:19reagovat

   ani nevím zda to je někde k vidění

   • Pochcana slama5.1.2019 11:38reagovat

    Teď to myslím obecně.

    • prazak5.1.2019 11:46reagovat

     ok, rozumim. ale znova z druhe strany : zdenda je spartan, nema myslim zadne postrani umysly jako kdysi jabulim u nas, pracuje s tim co ma, dela chyby jako kazdy a ver tomu, ze ho to stresne sere (pardon) jak to vypada. acs ztratila ty posledni zapasy z valne vetsiny smulou, ktera ke sportu patri stejne jako stesti ktere se nalepilo loni na pradelniky. je potreba vyresit ty preplacene hrace, privest dockala, jemelku a dostat do zakladu frydka s haskem, a bude to fungovat. nektery budou muset jit, to je fakt, ale kvalita v kadru tam je, jen to slepit. neni na co cekat, sks uz trenuje nekde v teple s uzavrenym kadrem. to musi Rosa vylepsit. howgh

 • Petr Čech po sezoně do Sparty?

  Evola18935.1.2019 11:05reagovat

  Trenér Emery zpochybnil Čechovo setrvání v Arsenalu, takže by nebylo od věci projevit zájem o jeho služby. Pochybuji, že by se mu ještě chtělo kvůli penězům trmácet někam do tramtárie, jak to zamýšlel třeba žoldák Stanciu. No já bych tedy Čecha určitě bral. Heča v závěru podzimu hloupě chyboval, Nitovi vázne hra nohou. Potřebujeme kvalitního golmana jako sůl a jestli by byla v létě k mání zrovna naše klubová legenda, tak není co řešit.

  • Pochcana slama5.1.2019 11:06reagovat

   To spíš ukončí kariéru.

   • Evola18935.1.2019 11:12reagovat

    To si nemyslím, ještě bude pokračovat. Navíc Rosický má o jeho služby eminentní zájem. Čech sám prohlásil, že naší nabídku zváží, když o jeho služby nebude zájem v Anglii. Ale tam ho dle mého již nikdo chtít nebude.

    • prazak5.1.2019 11:17reagovat

     čechíno do acs si dovedu představit, je to inteligentní člověk, prachy nepotřebuje a 2 roky by mohl acs pomoci. akorat by mi bylo lito nity, ktereho povazuji za nejlepsiho branare ligy.

     • roudnickýmourinho5.1.2019 11:30reagovat

      Nita prej nejlepší brankář ligy, ty máš dost. Hruška je proti němu super gólman, jenom Plzni letos vychytal 150 mil.

      • prazak5.1.2019 11:33reagovat

       hm. na to nemam co rici. hruska, ktery v pribrami sazel na vlastni zapasy? promin, ale fandim sks, rád poklábosím s acs fans, ale s pradelnou se opravdu bavit nechci. jsou to podvodníci. v mnoha smerech

       • roudnickýmourinho5.1.2019 11:39reagovat

        Za to vy ste v čele s Tvrdíkem čistý komiku. Tyhle kecy na sázení zápasů jsem už slyšel ty vole. Nejdřív se podívej kdo je Hruškovo partnerka a co vlastní všechno v Praze a pak se vyjadřuj. Zrovna ten to má zapotřebí.🙂

        • prazak5.1.2019 12:03reagovat

         respektuji tvuj nazor ackoli s nim nesouhlasim. to je asi ten nejvetsi rozdil mezi nami.

       • xhurv5.1.2019 11:41reagovat

        Už tě nějakou dobu tady pozoruji a musím říct, že rád čtu tvoje příspěvky. Vůbec mi nevadí že fandis sks. Já si našich rivalu vážím. Plzeň stejně jako ty nepovažuji za rivala, je to špína tlacena berbrem...

        • prazak5.1.2019 12:14reagovat

         ja jsem zas rad ze si mohu tady podebatit o fotbale, protoze nase sks forum neni a to suplujici je zapleveleno pseudouitelektualy, takze o fotbale to tam moc neni. diky

  • Jerababa5.1.2019 11:13reagovat

   Tak určitě trolle, Čechova rozehrávka nohou je legendární.

  • prazak5.1.2019 11:14reagovat

   pokud bude mit acs fanousky jako ty tak zlomte vaz. invektivy na nica, hejty na florina... odbornik zasne, lajk se divi .... vez ze jsou to skvely hraci

   • Nulatunji5.1.2019 11:19reagovat

    Troll

   • Evola18935.1.2019 11:19reagovat

    Stanciu je prodejný zrádce, kterému nelze věřit ani nos mezi očima. U nás, fanoušků Sparty, definitivně skončil. A že Nita neumí hrát nohama je objektivní fakt, kterého si povšiml i sám Ščasný. Proto ho také poslal v závěru sezony na lavičku.

    • prazak5.1.2019 11:21reagovat

     sorry, ale tohle je i na mne, z druheho brehu moc - pokud bys byl fanousek, tak nikdy nepoplives svoje hrace. promin.

     • Evola18935.1.2019 11:24reagovat

      Stanciu není můj hráč. Je to prolhaný žoldák, jnež nemá právo nosit sparťanský dres.

      • prazak5.1.2019 11:27reagovat

       tvl zklidni se. bylo tu napsany asi tak 100x a hejtovat nica muze jen omezenec. uz koncim, stejne sem nepatrim, ale tohle mne jako fanouska vazne stve.

      • Jerababa5.1.2019 11:28reagovat

       Netroll debile.

      • xhurv5.1.2019 11:43reagovat

       Ještě ze jsi jen ubohej troll. Jdi si to udělat nad obrázkem lafaty surala nebo frydka a už sem nelez

    • Jerababa5.1.2019 11:22reagovat

     Jaký u nás? Ty jseš snad nějakej mluvčí nás?

    • acs195.1.2019 11:30reagovat

     Prej u nás, fanoušků. Jestli si ty říkáš fanoušek, tak já jsem prezident.

     • roudnickýmourinho5.1.2019 11:33reagovat

      Pane prezidente ale on má pravdu.

      • Jerababa5.1.2019 11:35reagovat

       V čem?

      • xhurv5.1.2019 11:49reagovat

       Přemýšlím jestli jsi ten samý pod jiným nickem nebo tady je prostě víc takových lidi kteří mají názor jako když se někdo zrovna pobleje... Smích

     • Evola18935.1.2019 11:41reagovat

      Jak bys tedy definoval fanouška Sparty? Za posledních X let jsem na Letné nechyběl na jediném zápase. Na rozdíl od zdejších sluníčkářských gaučáků, kteří si hrají na pravé sparťany, mi není osud Sparty lhostejný. Tito blázni, kteří odmítají jakoukoliv kritiku čehokoliv sparťanského, se před každou sezonou ujišťují v tom, že je vše v nejlepším pořádku a konečně pojedeme na titul. Takový přístup opravdu nikam nevede.

   • Tashunka Witko5.1.2019 11:20reagovat

    On je ale fanouškem Sparty asi jako TY !

    • prazak5.1.2019 11:25reagovat

     ja nevim jak se orientovat v teto diskusi, jsem tu hostem a dekuji za to, ale poznavam, ze tu jsou hejtri, jejichz pravy duvod jejich rekneme nenavistnych poznamek bez celkoveho pohledu na vec, mi zustava utajen.

     • xhurv5.1.2019 11:51reagovat

      Předpokládám, že je to zřízení voliče Zemana, SPD a fanouška Plzně Smích

   • lotarr5.1.2019 11:58reagovat

    Tak oba jsou dobrý, ale skvělý rozhodně ne.Nita podle mě je golman podobnejch kvalit jako je Kolář nebo i třeba ten Hruška.Stanciu je takovej lepší průměr a docela by mě zajímalo kdyby hrál někde jinde mimo spartu kde se ted nedaří jak by vypadal.

  • johnny15.1.2019 11:19reagovat

   Hele ty E-vole, tobě patrně nikdy nikdo za nic peníze nenabídl, že jo, proto ta závist.

   Běž komentovat dění k sobě na hnůj, tady o to nikdo nestojí.

 • Ščasný - rozhovor

  kilovolt5.1.2019 9:42reagovat

  Ščasný řekl, že si všechno zanalyzovali a že už ví jak z té šlamastiky ven. tak mi jenom vrtá hlavou proč to teda už dávno neaplikoval v praxi?

  • prazak5.1.2019 9:51reagovat

   co má říct, že neví? buď to měl složit nebo pokračovat a zkusit něco jiného. s Rosou si myslím to jiné může přijít. asi ne hned ale příští sezonu určitě. zbvit se přeplacených hráčů, kteří nemají motivaci jinou než prachy, to je základ.

  • petr1375.1.2019 10:00reagovat

   Mne vzdycky prislo, ze Scasny umi problemy ve hre opravdu dobre popsat, ovsem uz je neumi odstranit. Tak snad mu Hornicek s Janouskem pomuzou.

   • exupery5.1.2019 10:23reagovat

    Mně zase vždycky přišlo, že se umí akorát vykecat a pak na to kvůli svýmu egu stejně sere, protože kdybych chtěl něco odstranit, tak nevim, nehraju třeba pořád stejně blbý rozestavení...

   • Tashunka Witko5.1.2019 10:23reagovat

    Možná umí problémy dobře popsat, ale určitě je neumí najít, jinak by už musel dávno rezignovat.

   • Funin5.1.2019 10:25reagovat

    takže by mohl dělat TV experta nebo novináře, na trenéra je to dost málo

    • petr1375.1.2019 10:28reagovat

     Souhlas

     • Tashunka Witko5.1.2019 10:50reagovat

      Pokud objevil, že za naší katastrofickou rozehrávkou je primárně špatná hra Nity nohama a řešil to jeho odstavením, tak ať to raději nezkouší ani jako novinář či TV ”expert”, až se bude z Letné pakovat.

      • johnny15.1.2019 11:12reagovat

       Přesně tak, další ze Ščasného trenérských perel, Hečovi to nelepí, míč většinou neudrží a vyráží z čehož vznikají závary a nebezpečné situace, naopak Nita míč udrží. Hru nohama má horší, to je fakt, ale na tom se dá zapracovat.

       • Tashunka Witko5.1.2019 11:24reagovat

        Tak primárně by se mělo zapracovat (trenersky) na rozehrávce, jako takové, nacvičit a vstřebat nějaké varianty a ne mít jako jedinou šablonu odkop golmana z nouze po nesmyslně špatných malých domů od toporných obránců.

        • johnny15.1.2019 11:38reagovat

         Jo to máš pravdu, rozehrávka našich obránců je špatná a odsere to Nita, to je trenérský majstrštyk, ale hru nohama by zlepšit měl.

   • majtin5.1.2019 10:31reagovat

    Snad mu nepomůžou a znemožní se a odejde dřív než se jejich práce projeví. Historie varuje - Chovance držela poslední roky nad vodou práce M. Haška, Lavičku zase Jílek.

    • 71FM5.1.2019 10:32reagovat

     Ten Jílek, co vede nadprůměrné mužstvo do druhé ligy?

     • Hory5.1.2019 10:53reagovat

      Na druhou stranu minuly rok s podobným kádrem vybojoval Evropu. Ščasný podle mě na jaře skončí, neunese ten tlak médií a fanoušků. Nemyslím si však, ze by Rosa přivedl zahraničního trenéra, chce stabilizovat kádr a vytvořit českou kostru, proto si myslím, ze bude chtít i českého trenéra. Podle mě to bude jeden z trojice Hašek, Jílek, Horňák. Nevadil by mi ani jeden, ale Míša nemá moc zkušeností jako trenér v první lize (respektive žádné), na což by ve Spartě mohl doplatit. Byl bych asi pro Jílka, ale Hašanův náročný herní styl by nám taky neuskodil. Trpisovsky hraje také náročný styl a Slatancům to sedí. Akorát si myslím, ze Hašek by raději české hráče (kritizoval Kangu, kdežto Jílek se Kangy spis zastával, pokud si dobre pamatuji).

      • 71FM5.1.2019 10:59reagovat

       Takže za mě Hašek. By měl aspoň někdo koule je posadit a dlouho volám po trenérovi, co by upřednostňoval našince!!! Navíc si po Spartě krásný běhavý fotbal, kdy do útočně fáze projdeš přes pár ťukeců a pořádný pressing. To by všichni hráči měli fyzičku jak Frýdek nebo Kanga a ne jak Stanciu, co po poločase šlape vodu.

        

       Za mě Hašek ideál, ale až po Zdendovi, ten je ten správný. Jestli Spartu dokáže vyhrabat někdo z hoven, tak je to právě Ščasný, nejkvalitnější trenér v ČR.

      • Tashunka Witko5.1.2019 11:12reagovat

       Bylo by hodně smutné, aby se výběr ubíral tímto směrem, ale je jisté, že s kvalitním zahraničním trenerem si budeme muset ještě počkat, protože nenastala zjevně ani fáze vyhledávání, jinak by tam těžko mohl tento chaotik zůstat. Tak se z toho udělalo rychle Rosovo rozhodnutí a nyní se VSJBČ upnulo na modlení, aby se dostavil zázrak. Navenek se prezentuje opatrný optimismus a víra v obrat k lepšímu v krátkodobém horizontu, což ale např. v mluvě finančníků představuje cca do 4 roky. Trochu vzruchu i rozpaků přinesla nepovedená tiskovka, která ale Zdendovi pomohla, protože odhalila a přenesla pozornost na rumunského satanáše, který schytá první nápor nespokojenosti v případě dalších výbuchů.

        

       Pokud bychom se měli opravdu hrabat v naznačené trenerské nabídce, tak bych už raději zvolil Janouška ! Ten alespoň ukázal, že umí dát dohromady skvělý tým, byť jen mládežnický.

    • Jereacs5.1.2019 10:46reagovat

     A Ščasny měl Hejkala což statistiky to jasně dokazují.

     • Tashunka Witko5.1.2019 10:54reagovat

      Tady je spíše na pováženou, že jsme po odchodu Hejkala odehráli část podzimu bez asistenta (tlumočníka Kováče nepočítám). Tam měl přijít někdo ze Strahova okamžitě a naprosto automaticky a ne až na Ježíška jako spásné řešení krize.

  • Jerababa5.1.2019 11:03reagovat

   První krok je správná analýza. Následovat by měla opatření, jak věci zlepšit, aplikace těchto řešení, případná korekce. U Ščasného ovšem jen jedna analýza střídá druhou, zbytek času tráví na rybách a vymejšlením toho, kdo za všechno může, když ne on.

 • Dominiku

  bigcock5.1.2019 8:16reagovat

  Co rikas na oznaceni: ”Dnes jiz legendarni forum”? Úsměv

  To prece zahreje u srdce.

  • Saeno145.1.2019 9:22reagovat

   👍

  • petr1375.1.2019 9:45reagovat

   Me by jen zajimalo, kam osud odnesl jednu z legend legendarniho fora, LiaraSmích. Vysetrovaci verze jsou ctyri. 1) vsadil kuncicky barak v tipaci, vyhral ostrov v Karibiku a tam bez internetu uziva klidu a pohody. 2) vyrazil tradicne na houby, v beskydskych hvozdech potkal medveda a stalo se neco strasneho. 3) svuj kolovratkovy pristup uplatnoval i nekde v realu a dostal pres hubu tak, ze do dneska lezi ve spitalu. 4) vsadil barak v tipaci, prohral ho a holt pod mostem nema net.

   • Nulatunji5.1.2019 10:04reagovat

    Já myslím, že to tady pořád čte a je pyšný na svého synka Sebíka Úsměv

    • petr1375.1.2019 10:30reagovat

     Predstavuju si to asi takhle: bez to tem mistnim expertum poradne nandat a porad dokola jim opakuj, ze je to diskusni forum, kde jsou ruzne nazory, tak at koukaj na prispevek a ne na nick.

    • Jereacs5.1.2019 10:47reagovat

     Dokonce ho už překonal.

     • 71FM5.1.2019 10:59reagovat

      Jakože jsem větší legenda?

      • Jereacs5.1.2019 11:10reagovat

       Jo aspoň od něho s stebou dá normálně diskutovat.

   • Tashunka Witko5.1.2019 10:11reagovat

    5) Šel do sebe, zařekl se, že omleté fráze nebude opakovat více než 50x a zkrátí je. Bude intenzivněji používat klišé a objevné dedukce MM a mentorovat recyklováním zažitých blábolů. Aby zmátl admina, začal se vydávat za umírněného slávistu, bažicího po diskuzi se Sparťany a dal si nick ”prazak”.

    • petr1375.1.2019 10:25reagovat

     Úsměv v tom pripade ale navstevuje dobryho psychologa, protoze on opakovane zkousel psat tak, abychom ho nepoznali, ale jeho rekord byly podle me tak maximalne 3 prispevkySmích

    • majtin5.1.2019 10:33reagovat

     Tak ”prazak” si myslím je přínosem.

     • roudnickýmourinho5.1.2019 10:47reagovat

      Pražák je čínská mrdka, žádnej přínos nemá.

      • prazak5.1.2019 12:07reagovat

       nechapu ty tvoje nadavky. pokud je toto otevrene forum, tak je otevrene. na nic si nehraju a neschovavam se. pokud to admin acs uzavre na solo acs fans (u tebe tedy pochybuji ze jsi acs fanousek) tak ok, urcite to neni problem. ale nadavaky nemam rad, nicemu nepomohou

       • Lobrock5.1.2019 12:33reagovat

        je to plzeňská špína...

      • Phil Taylor5.1.2019 12:18reagovat

       Pořád je lepší než ty prádelnická špíno!!!

   • LukyACS5.1.2019 11:09reagovat

    Liaro chodí na fórum Tipsportu a i tam už je neoblíbený.

82186 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha