Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Omezený počet hráčů mimo EU v týmu

  Hory7.11.2018 13:36reagovat

  Již několikrát se tady řešil počet cizinců mimo EU v týmu. Vzhledem k tomu, že se blíží přestupní období, tak by nebylo od věci vědět, kolik hráčů mimo EU si vlastně můžeme případně ještě pořídit. Pokud vím, každý tým smí mít maximálně 5 hráčů mimo EU v týmu.

   

  Počítají se však opravdu pouze státy EU nebo i kandidátské země (např. Turecka, Srbsko, Černá Hora), případně i potenciální kandidátské zěmě jako je např. Bosna a Hercegovina?

   

  100% mimo EU máme hráče: Costa, Kanga, Tetteh, TBCH, Mebrahtu. Tedy 5 hráčů.

   

  Z kandidátských zemí máme hráče: Kaya, Radakovič, Plavšič, Vukadinovič, Ristič. Tedy dalších 5 hráčů, kteří se však možná do této kvóty nepočítají?

   

  Z potenciální kandidátských zemí (tedy z těch, které pracují na splnění požadavků na členství EU) máme Civiče. Ten se počítá či nepočítá do kvóty 5 hráčů mimo EU?

   

  Snad jsem na nikoho nezapomněl. Jusuf jako případná posila by byl určitě dalším hráčem mimo EU. Další případná posila Moha má na transfermarketu uvedeno jako národnost Maročan i Španěl, takže by se snad teoreticky mohl brát jako Španěl z EU. Ale netuším, zda to španělské občanství opravdu má.

   

  Nicméně už nyní máme 5 hráčů mimo EU, takže pokud by měl v zimě přijít další, musel by Mebrahtu či např. TBCH v zimě odejít, což se nám podle mě nepodaří je udat tak rychle..

   

  • Hory7.11.2018 13:40reagovat

   A to nemluvím o našich nadějných hráčích v juniorce, které bych časem také rád viděl nakouknout do zápasů A-týmu. Jedná se např. o Hamdiho, Chervaka, případně Zuberu, Okeke, Makšič (ale ten je Srb, ten by se nemusel počítat) atd.

  • Funin7.11.2018 13:41reagovat

   Turci a Srbové se jako mimo EU nepočítají, Bosňáci ano, takže momentálně jich máme 6

  • ouki7.11.2018 13:57reagovat

   Píšeš nesmysly. Sparta pochopitelně může mít cizinců ve svém týmu, kolik chce. Akorát do jednoho zápasu jich může nastoupit pouze pět.

   • Funin7.11.2018 14:00reagovat

    myslím, že nastoupit jich může i více, ale né najednou, lze vystřídat jednoho hráče mimo EU jiným.

     

   • Hory7.11.2018 14:01reagovat

    Tak to snad každému došlo, ty nesmysle. Proč bychom potom měli 8 hráčů mimo EU, když by 3 museli stejně na tribunu kvůli kvótě? Samozřejmě je možné jich mít třeba 6 a když se jeden zraní (jako nyní třeba TBCH), tak stále mohou všichni hrát či být alespoň na lávce (jako např. proti Slávii). Ale pokud by přišli ještě třeba Jusuf a Moha (který tedy nevím, zda je pouze Maročan nebo i Španěl), tak by na tribunu museli další dva, což už je přece nesmysl. To se raději s Mebrahtem pomalu rozloučit. Možná i s TBCH, i když tomu bych ještě poslední šanci dal.

   • xhurv7.11.2018 14:04reagovat

    Mesmysly to nejsou, ja jsem za tento prispevek rad. Mas pravdu, ze tam ma nepresnosti a to podstatne, ale opravil jsi to a je to OK. Obema tedy dekuji, pro mne cenne informace (narozdil od castych nesmyslnych prispevku od ruznych individui...)

  • Jereacs7.11.2018 13:59reagovat

   Moha má španělský občanství takže by se bral jako hráč EU.

  • kilovolt7.11.2018 19:22reagovat

   Nemuseji odchazet! Jenom nemuzou nastoupit v jednom zapase

 • Ještě se vrátím k článku acs

  kolemjdouci7.11.2018 6:46reagovat

  Kde vidíte problém???

  Ve Ščasném, Rosovi či někdě v agentech?

  Proč trenéři sk týmů chtějí naše hráče, ale my je radši držíme v juniorce či po 2-3ligách u nás!

   

  https://www.efotbal.cz/clanek-194511-Holoubek-chtel-po-Mustedanagicovi-i-dalsi-nepotrebne-spartany-Dostat-sem-nejake-hrace-byl-ale-velky-.html

  • strana7.11.2018 7:39reagovat

   Nemůžeš přece srovnávat Spartu s týmy sk ligy (navíc s průměrnými).

   • kolemjdouci7.11.2018 8:11reagovat

    Tady nejde o srovnání lig a ani sk týmů a acs. Tady jde o to, že ten kluk bude pravidelně nastupovat v dospělém fotbale, který má 100% vyšší kvalitu než naše druhá liga či juniorská!

    Holoubek navíc objektivně může posoudit zda na to v acs pak má či ne. Ale tady jde jasně vidět, že bud agenti, nebo vedení sparty nechce a kdo asi? Ščasný! Ten je šéfem sportovního úseku!

    • blablabla7.11.2018 8:30reagovat

     U Vás je problem ten, ze čím déle čekáte na úspěch, tím více jste netrpělivý a prahnoucí po okamžitém úspěchu a o to větší je strach a nechuť riskovat s nějakým mladim, který se nedej bože jeste bude muset vyhrat a nebude mit stabilni výkonnost. Takže se sází na okamžitou ”jistotu” a hotové hráče. Avšak uspech se opakovaně nedostavuje a nervozita stoupá a chuť riskovat klesá a klesá s tim,že ”ted udelame titul, LM, pak postupne zaclenime nase mlady”. Avsak to se nedostavuje a cas leti

     • Tashunka Witko7.11.2018 9:07reagovat

      Kdybys opsal jen svůj nick, vyšlo by to nastejnoSmutek

     • milant7.11.2018 9:20reagovat

      Bohužel, vidím to podobně.

     • Tazmen7.11.2018 9:34reagovat

      a u vás je to prosím tě jak? Smích

      • Tashunka Witko7.11.2018 9:39reagovat

       Právě, že o tom mluví zrovna plísňák, kde nemají vůbec žádné mladé hráče, maximálně je kradou jinde a nechají uhnít, akademii si nechali zaplatit od FAČRu, raději deset let uplácejí sudí a ligu obehrávají s partou starých vožralů.

      • blablabla7.11.2018 10:02reagovat

       Reagoval sem na prispevek, kterej se tykal Vas a napsal nazor na Vas. Nikde nepisu, ze u nas se to dela dobre. Ale kdyz uz si to otevrel, tak byť se u nas myslim blýská na lepší casy, porad je nesrovnatelna Vase kvalita mladych a nasich mladych. U Vas je a byl potencial urcite o hodne vetsi

  • Majklll7.11.2018 8:41reagovat

   píše to tam - agenti a rodiče..

   • kolemjdouci7.11.2018 9:27reagovat

    Až tak jednoznačné to není, neřekl bych že jen agent s rodiči to drží....přijde mi to zvláštní.

    • Tashunka Witko7.11.2018 9:35reagovat

     Sparta má po nižších soutěžích rozseto desítky hráčů a kdykoliv to šlo, tak chodili hrát i na Slovensko a klub je tma rád uvolňoval (krom Sparty tam chodili jen v menším hráči Baníku, kteří to měli blíže). Ale pokud rodiče a agenti nechtějí a raději drží hráče v Táborsku, Pardubicích nebo ve Vlašimi, tak s tím klub nic neudělá. Stejně tak jako třeba v případě Juliše, který si postavil hlavu a raději seděl na lavičce, než aby šel zkusit hostovačku do Zlína.

   • kolemjdouci7.11.2018 9:28reagovat

    Kor když z sk se mladíci daleko lépew prodávaj...

 • Něco málo na zasmátí o Viktorce

  kolemjdouci7.11.2018 6:38reagovat

  S tímhel si dal jeden týpek práci Úsměv

  Myslim, ze je uplne jedno, koho Plzen koupi/nekoupi:

   

  4. kolo

   

  FC Viktoria Plzeň – FASTAV Zlín (1:0)

   

  Ve 13. min. AR1 Melichar nepostupoval podle metodiky VAR, kdy měl nechat dohrát útočnou akci hostujícího mužstva a následně ji nechat přezkoumat.

   

  77. min. dosažení branky domácího mužstva (AR1 Melichar) - Viz vyjádření KR ze dne 13.8.2018.

   

  5. kolo

   

  MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň (0:1)

   

  Ve 23. min. se rozhodčí Orel dopustil hrubé chyby, když nenařídil PK pro domácí mužstvo po zákroku hostujícího hráče.

   

  6. kolo

   

  FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav (6:1)

   

  V 9. minutě se rozhodčí Radek Příhoda ve spolupráci s asistentem Zdeňkem Kovalem dopustili hrubé chyby, když nepotrestali podražení hráče Petržely v pokutovém území hostujícího mužstva. Rozhodčí Příhoda následně při rozhodování o nařízení / nenařízení pokutového kopu čerpal z dostupných informací VAR. 7. kolo SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň (4:0) Ve 35. minutě se rozhodčí Petr Ardeleanu dopustil hrubé chyby, když ve spolupráci s asistentem Ivo Nádvorníkem nenařídil pokutový kop ve prospěch domácího mužstva za úmyslnou hru rukou. Pokutový kop byl nařízen dodatečně po shlédnutí dostupných záběrů, které rozhodčímu správně odeslal VAR. V 55. minutě rozhodčí Petr Ardeleanu a asistent rozhodčího Dušan Pospíšil nepostupovali podle metodiky VAR, kdy měli nechat dohrát útočnou akci domácího mužstva a následně ji nechat přezkoumat VAR. 8. kolo FC Viktoria Plzeň – SFC Opava (1:0) V 83. minutě se rozhodčí Ondřej Berka dopustil hrubé chyby, když nenařídil pokutový kop ve prospěch domácího mužstva za úmyslnou hru rukou. Pokutový kop byl nařízen až dodatečně po shlédnutí dostupných záběrů, které rozhodčímu správně odeslal VAR. 9. kolo FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň (3:0) V 18. minutě se rozhodčí Pavel Franěk dopustil chyby, když nenařídil pokutový kop ve prospěch domácího mužstva za podražení soupeře. 10. kolo FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha V nastavené době hry 2. poločasu se rozhodčí Pavel Julínek dopustil chyby.

  Jen poukazuji, že Viktorka to má v suchu i bez posil.

   

  • bigcock7.11.2018 7:11reagovat

   Banik - Plzen

   71. minuta - hlavni rozhodci (Proske) odmita zkontrolovat zakrok Hubnika na Sasinku v pokutovem uzemi, ackoliv mu to VAR opakovane doporucuje. Z opakovanych zaberu je zrejme, ze se jedna o penaltovy zakrok a zlutou kartu pro Hubnika.

   • bigcock7.11.2018 7:12reagovat

    pardon za repete Smutek

   • majtin7.11.2018 7:53reagovat

    No a to bych dodal, že tu první penaltu Hruška chytil skoro na hranici malýho vápna. Úsměv

    • kolemjdouci7.11.2018 8:12reagovat

     pánové, naprostý osuhlas...je ale smutné co vše si může rozhodčí v zápasech dovolit, dá 3min nastavení ale je z toho 5 plus penalta, poté další zápas a zase zářez. Divím se Ostravě že už dávno neprotestuje a divím se že se 3-4 týmy nesemknout a neudělají s tím něco!!! Tohle už vidí celý národ jen Viktorka a FAČR ne!

     • xhurv7.11.2018 9:43reagovat

      souhlas, jen s tim rozdilem, ze FACR to vidi taky, ale jen se smeji :-/

     • leodas127.11.2018 9:52reagovat

      Nejvíc frustrující na tom je, že je jim úplně jedno, jak okaté to je. Protože už ma jí svojí síť lidí tak rozprostřenou, že kromě nějakého velkého korupčního skandálu, na ně nikdo nemůže. Naopak si myslím, že zrovna Berbr je ještě rád, že je to takhle vidět a vysmívá se tím všem do ksichtu.

  • kocour7.11.2018 17:27reagovat

   Smích

 • Podzim

  waaw6.11.2018 22:17reagovat

  Dnes jsem si uvedomil, ze podzim letos konci az 19. kolem. Vidina, ze Scasny bude provizorne trenerem do zimy mne naplnuje hruzou, protoze ve hre je jeste 15 bodu.

  • Brian Pricke6.11.2018 22:33reagovat

   Kanga si posedí, takže minimálně 6 bodů je jistých.

  • trcmano6.11.2018 22:34reagovat

   No a teď si představ, že nás bude asi trénovat i po zimě..

  • kocour6.11.2018 22:45reagovat

   Ščasnýho bych nechal, zatím to vypadá dobře.

   • waaw7.11.2018 8:53reagovat

    Ano, ale musi se mu dat jasny cil, ktery musi splnit, udrzet nas v prvni osmicce

   • Furia Ceca7.11.2018 9:15reagovat

    tvl

  • acs196.11.2018 22:58reagovat

   SmutekSmutekSmutek

  • Sendi6.11.2018 23:05reagovat

   au

 • Posílit útok

  jivorak6.11.2018 21:05reagovat

   

  Stále mluvíme o posilování zejména obrany. Již jednou jsem se vyjádřil kolik bylo zápasů, kdy jsme prohráli jen proto, že jsme nebyli schopni dát jediný gol. A to nejen proti silné Plzni, ale i proti mužstvům z dolní části tabulky. To se pak nemůžeme divit, že jsme tam kde jsme. Obrana udělá jen jednu chybu a prohrajeme. Jsem si jist, že kdyby byl útok více produktivní i obraně by se hrálo lépe a bez stresu. Dávat goly musí být to prvořadé!

  • FANDA73076.11.2018 21:10reagovat

   vidim to podobne, ked dame 2-3goly, nevadi, ze 1 dostaneme

   • lotarr6.11.2018 21:35reagovat

    Prostě zjednodušeně čím víc golů dáme tak víc bodů máme :)

    • Moonlit Sailor6.11.2018 21:42reagovat

     Jestli bychom tedy neměli oslovit Csaplára?

     • waaw6.11.2018 21:54reagovat

      A dat ho na hrot?

     • lotarr6.11.2018 22:39reagovat

      Možná, ale to pak zase nesmíš dát víc jak jeden gol protže pak se dostaneš do proslulé Csaplarovi pasti :)

 • No coment

  marek1m6.11.2018 20:15reagovat

  https://www.efotbal.cz/clanek-194806-Spartansky-fanousek-co-v-EL-vtrhl-na-travnik-Na-nasi-pokute-by-se-melo-podilet-cele-vedeni-i-hraci.html

  • Moonlit Sailor6.11.2018 20:55reagovat

   Máš to špatně, když neumíš anglicky, tak to piš raději česky.

  • FANDA73076.11.2018 20:59reagovat

   tento clanok tam je uz dva tyzdne

   • Dolikus6.11.2018 21:02reagovat

    Co ten Moha?

    • FANDA73076.11.2018 21:13reagovat

     u nas ho chvalia, ze najlepsie lave kridlo v lige, Slovan je spokojny, hrava pravidelne, myslim, ze ho kupili za nizku cenu, ma slusnu rychlost a velmi dobru techniku a jeho prihravky maju ”oci”, keby Sporar lepsie premienal tak ma viac asistencii

 • video

  zdenek6.11.2018 19:57reagovat

  už je to tady V 71. minutě se rozhodčí Zbyněk Proske dopustil chyby, když nenařídil pokutový kop za podražení soupeře, ke kterému došlo v pokutovém území hostujícího mužstva. V rámci této herní situace rozhodčí Zbyněk Proske hrubě chyboval, když nerespektoval doporučení VAR Miroslava Zelinky, který doporučil rozhodčímu tuto situaci přezkoumat u monitoru.

  • lotarr6.11.2018 20:10reagovat

   Tak to si už dělaj prdel.Tohle je jasnej důkaz Berbroviny VAR mu řekne penalta a on se na to vybodne.

   • VHS6.11.2018 20:30reagovat

    slušný Údiv

    • ap24126.11.2018 21:12reagovat

     Divím se že se to tady řeší, vždyť kdyby tu pentli písknul, tak hrozilo že by prádelna nevyhrála a to přeci nejde! Prostě to dopadlo tak jak mělo...... Je to tak okatý až je to k smíchu!Smích

  • kocour6.11.2018 22:42reagovat

   No odpískat v jednom utkání proti mančaftu 2 penalty, to už musí bejt 100%, navíc hráč Ostravy ten pád hodně přihrál a hlavně v tu dobu už Ostrava měla hrát dávno v 10ti za fauly Fleišmana. A mimochodem Sparta si nemá na co stěžovat, viz. neodpískaný penalty za ruce Frýdka(Dukla), Štětiny (Slávia), Radakoviče (Slovácko), pokud tedy rameno nekončí u zápěstí.Smích

   • ap24126.11.2018 22:57reagovat

    Štětina proti Slávii nehrál moulo! Smích

   • Moribundus6.11.2018 23:03reagovat

    Z tohohle kocoura plzenskyho bych udělal správce. http://cs.wikipedia.org/wiki/B%C3%A1n?wprov=sfla1

   • novydres6.11.2018 23:12reagovat

    Co to placas ty smoulo vzdyt tahle byla snad 200% uz se proberSmíchSmíchSmíchSmích

    • ap24126.11.2018 23:17reagovat

     Pro prádelníky platěj jiný pravidla, podle nich to pentle nebyla v žádném případě!

    • kocour7.11.2018 2:05reagovat

     komiku

     • novydres7.11.2018 2:10reagovat

      Pravda boli ze? Ale neboj nic netrva vecne. Ono se to podvodnicky ucho jednou utrhne

     • bigcock7.11.2018 7:50reagovat

      Ty ohone:

      V 71. minutě pak měl podle komise nařídit pro Ostravu druhou penaltu, ale tentokrát ani nerespektoval doporučení videorozhodčího a situaci nepřezkoumal.

      Zdroj: https://fotbal.idnes.cz/chyby-rozhodci-komise-fotbalove-asociace-cr-fzg-/fotbal.
      aspx?c=A181106_210019_fotbal_ten

 • CZB - LIV 30 min.

  ACSPRGRSBEO6.11.2018 19:29reagovat

  2:0 !!!!!

  • majtin6.11.2018 20:22reagovat

   A to má Liverpool štěstí, že už nemají Kangu Úsměv . A nebo smůlu ?

 • Poslete nekdo odkaz Zdendovi

  bigcock6.11.2018 18:29reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/349528/rentgen-goly-
  sparty-ze-standardek-spis-problem-trenera-nez-hracu.html

   

  Kdyz
  to vidi a popisou matlaci z DS, zvladne to i on.

   

  • Dynamo6.11.2018 18:52reagovat

   Teorie a praxe jsou rozdílné věci.

   Je vidět, že Radakovič prostě neumí bránit.

   Na to nemusí mít člověk trenérskou licenci.

   • kocour6.11.2018 18:58reagovat

    Radakovič neumí bránit, nemá rozehrávku, neumí dát gola. Jediný co umí je hlavičkovat. To je na ligu málo. Proto je Sparta tam kde je.

   • dominik276.11.2018 19:05reagovat

    Hartman se tam hráčů trochu zastává, že to je problém trenéra. Asi bych řekl, že je, ovšem i tak mě reakce některých hráčů při bránění standardek zaráží. A není to jen Radakovič. Třeba Čivič mi přišel snad ještě horší.

  • dominik276.11.2018 19:03reagovat

   Jsem si to snad ani neměl pouštět. Taková škoda, takhle zbytečně ztrácet body.Smutek

    

   Zajímavé, že jsem také přemýšlel, kdo vlastně brání osobně a kdo zónově a také jsem podobně jako pan Hartman měl v některých případech problém to rozklíčovat. To bránění standardek je podobně tragické jak za Stramaccioniho.

   • pepinho26.11.2018 19:04reagovat

    Hlavní problém v bránění standartek má Civič, akorát těžil z toho, že hlídal Coufala. Co standartka, to Coufal volný. Měl i 1 velkou šanci po rohu. I u toho druhého golu byl společně s Radakovičem. Součka ale bránil Radakovič.

    • dominik276.11.2018 19:11reagovat

     Řekl bych, že hlavní problém byl, že to sice bylo bránění ”chlap na chlapa”, ovšem bez chlapa. Pak se Radakovič k Součkovi ani nedostal, protože mu Čivič stál v cestě. Proč tam stál aniž by se do čehokoliv zapojil, to taky nechápu. Jak chceš bránit svého hráče, když stojíš daleko od něj, tomu taky nerozumím.

     • pepinho26.11.2018 20:43reagovat

      Civic v první půlce hlídal Coufala, při tom golu Coufal nebyl ve vápně a Civic byl zmatený a neměl nikoho. Do výskoku se Součkem šel Ngadeu, od kterého byl daleko Štetina...Taky tam bylo krásně vidět, jak nikdo nevěděl, kdo bránit střídajícího Balutu.Smích

 • útočník

  Cahill6.11.2018 18:10reagovat

  Jusúfa ano, nebo ne? Já jsem jednoznačně pro jeho angažování. Věřím, že po letech bychom měli zase silnou útočnou dvojici podobně jako kdysi Bony a Leo a mohl by z nás jít zase strach. U Pulkraba si tolik nejsem jistej, jestli nás spasí. Po jeho úspěšný sezoně v Liberci a následný aklimatizaci tady ve Spartě bych už očekával nějaký výkony a hlavně góly, zatím se nic z toho neděje. Nezatracuju ho ale, byl bych naopak moc rád, kdyby se chytil. Šuri asi odejde, tam není o čem. Dle mě už na Spartu nemá, nemluvím teď o jeho poklesu formy, tam může jít o relativně krátkodobou záležitost, ale nejsem o něm přesvědčenej ani v momentě, kdy ”mu to hraje”. Přesto všechno k Číňanům prosim hráče neuvolňovat.

  Ve dvojici Tetteh - Jusúf vidím velký potenciál, oba by nám jistě pomohli jednak herně, druhak pak finančně poté, co po nich sáhne evropský klub. Oba k tomu už teď mají slušně nakročeno a jen zranění nebo ztráta motivace (tomu nevěřím) by mohly znamenat něco jinýho. Tak snad se vedení ukáže, prozatím budu optimistou :)

  • bigcock6.11.2018 18:12reagovat

   Bunda na tom uz pres mesic dela. Slibil, ze tomu da vic a vic, jak se bude blizit pauza.

  • AlaMierda6.11.2018 18:16reagovat

   Jusuf za mě ano. Komplexní útočník vyšší postavy, podlě mě pro nás mnohem využitelnější než třeba Komličenko. S Tettehem by to byla kvalitní dvojice, za nima jako trojka Pulkrab a jeden z dvojice Drchal, Kadlec V. Tyhle vyšší(případně důraznější jako Bony) komplexní útočníky mám rád. Svého času to byl třeba Lacina Traore. Prostě od nich hrozí neustále nebezpečí a jsou platní mimo vápno, v mezihře, při hře do plných i na brejky.

  • ACS 18936.11.2018 18:18reagovat

   U Júsufa bych byl opatrnej. Zatím je tu krátce.

  • majtin6.11.2018 18:22reagovat

   Jusufa rozhodně ano, ale říkám si jestli by nebylo lepší nechat ho v Haškově péči aspoň do léta, tzn. přestup už v zimě a nechat ho hostovat u klokana. Tak optimální by bylo kdyby přišel i s Haškem starším (a vlastně mladším taky Úsměv ), ale to těžko očekávat, když se Kotalík a spol. už minimálně dvakrát nechali přesvědčit, že Ščasný je pro Spartu to nejlepší, tak že by teď sáhli po Hašanovi asi není reálný.

  • pubi6.11.2018 18:24reagovat

   ANO.

  • TBCH116.11.2018 18:26reagovat

   Určitě ano.

  • ap24126.11.2018 18:31reagovat

   Mám dotaz, na jak dlouho bysme tu skvělou útočnou dvojici měli? Jak dlouho by tady vydržela pokud by byla skvělá, do léta?Smích

   • AlaMierda6.11.2018 18:33reagovat

    To bych neřešil, Spatrta pak musí mít v hledáčku zase podobného útočníka, kterého by přivedla v případě odchodu jednoho z nich

  • dominik276.11.2018 18:34reagovat

   Za mě Jusúf kvalitu na Spartu má, ale záleželo by i na rozestavení. Při té současné snaze o hru na dva hroty by se určitě hodil.

    

   U Pulkraba věřím, že se po zranění ještě trochu vyhraje. Naopak mě mrzí situace kolem útočníků na hostování. Juliš opět asi bude v této sezoně víc marodit než hrát. Mustedanagič z mně nepochopitelných důvodů na Slovensku nijak nevyčnívá. Přitom v té Dukle to neměl úplně špatně rozjeté, o výkonech v mládeži Sparty ani nemluvě...

   • maaarty6.11.2018 22:36reagovat

    Já ti vysvětlím, proč Mustedanagič nevyčnívá. Protože umí hovno. A ten vtípek o tom, že to měl v Dukle dobře rozjeté raději přejdu.

  • kolemjdouci6.11.2018 19:21reagovat

   Ano, ale nechat do leta rozehrat v bohemce! A nebo vzit a nechat okamzitr hrat v zakladu!

  • kilovolt6.11.2018 19:26reagovat

   ale proč takový hráč musí nejdřív bohemkou? proč ho neumíme vyskautovat sami?

   • 126.11.2018 22:11reagovat

    Pravdepodobne proto, ze zadnej skauting na Sparte nefunguje. Stejne jako nefunguje na Bohemce, kam Jusufa musel doporucit trener bahrajnsky repre.

  • Kepiash7.11.2018 8:59reagovat

   Yusuf se mi líbí... Jen bych upozornil na aspekt, že je to další hráč mimo EU a takových může být v nominaci na zápas jen 5. Aby se nám do sestavy všichni vešli. Ze začátku sezóny to třeba takhle odnášel Eldar, který se nevešel ani na lavičku.

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha