Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zápas s klokanem jsem neviděl

  Schyzo12.2.2019 22:26reagovat

  ale po záběrech je to od Alexe jasný faul a kdyby nebyl ve vápně, tak ho pískne 100%..nevím co tam ten rozhodčí dělal. Jaký máte názor vy, byla nebo nebyla desítka?

  - https://www.youtube.com/watch?v=dnrJDt9-WCA

  • captain_obvious12.2.2019 22:55reagovat

   Pamatujte si moje slova. Celý jaro je cinklý.

   • Pavel0012.2.2019 23:01reagovat

    Jasně Smích

   • acs1913.2.2019 9:31reagovat

    To je možný, ale od nás to nebude Smích

  • adamcik1412.2.2019 23:02reagovat

   Fotbal nejsou šachy. Smích

  • majtin12.2.2019 23:30reagovat

   Já fakt s čistým svědomím říkám NEVÍM.

   Původně jsem napsal: Podle mě byla. Zaprvé - jestli to vůbec byl faul: podle mě jo, tohle kdyby se stalo na půli, tak to prostě pískne každej rozhodčí. Zadruhý: jestli byl ve vápně - k prvnímu kontaktu v oblasti kolen sice došlo už před vápnem, ale Alex ho ještě naremploval zadkem a odstrčil loktem, což je taky faul a to bylo už ve vápně. A v tom případě platí ta poslední část faulu. (Když někdo začne držet před vápnem a drží až do vápna, je to taky penalta).

   Teď když koukám na tenhle tweet: https://twitter.com/klyyc/status/1094671134690365441 , tak mám pocit, že Záviška před kontaktem tu pravou nohu trochu pokrčí a odrazí se. Ale těžko říct, jestli se nepřipravuje na prudkej náraz z boku.

   Každopádně: rozhodčí se měl jít podívat na video (ale my to studujeme minuty v klídku, on by na to měl jednu, dvě - #oříšek).

   A já bych řekl, že spíš byla, takže bych ji pískl.

   • Schyzo12.2.2019 23:51reagovat

    Souhlas, na půlce by to piskl, jestli to bylo na penaltu nebo volný kop je mi docela jedno. Jde mi hlavně o ten faul, přece ten rozhodčí musí vidět, jak do nej Alex zajel, tohle nemělo se soubojem nic společného. Už jsem ale podobně věci viděl i v LM nepisknute, tam mě to však vůbec nepřekvapuje.

   • ap241212.2.2019 23:53reagovat

    Tohle je přesně ten zákrok, jak říkal včera v Tiki taka Šmíca, že 50% bude tvrdit že faul to byl a 50% že nebyl, a za druhé je těžší písknout pentli proti Spartě, Slávii nebo Plzni než třeba proti Klokanovi, Karviný apod

    • Tashunka Witko13.2.2019 10:03reagovat

     Když nevíš, hledej precedens a zrovna my máme z minulosti desítky případů, kdy se mnohem horší zákroky na naše hráče zásadně nepískaly. Např. v Liberci za Štramáka byly takové zákroky 4 a také se nepískalo a naopak media chvalila falující ”bojovníky” soupeře.

     Stejně tak fauluje beztrestně třeba Řezník a ještě to doprovodí lokýtkem do žeber.

     • AlfaRomeo13.2.2019 10:28reagovat

      Vždy něco najdeš .Jen jde o to ,že mu to podruhé zapíská(vzít si video) a bude to stát body .

    • trcmano13.2.2019 10:45reagovat

     Nejlíp to zhodnotil Franta z Mostu: ”ti starší hráči jsou takoví zmrdi co to řeší nečistě, místo nich mají hrát mladší, kteří to odehrají čistě” Smích

  • AlfaRomeo13.2.2019 8:56reagovat

   Ten pohled Alexe po zákroku ...byl sám o sobě vypovídající ,když mu došlo co provedl za zkrat a ten potlesk ,byla úleva Úsměv

 • Tak se

  13goat12.2.2019 19:36reagovat

  po třech letech vracíme nekam, kde jsme byli. 👍

   

  Kurva co to bylo za experimenty....

  Po tom pohárovém čtvrtfinále se měli koupit 2 fakt dobrý hráči, sehnat českýho trenéra s kusem Sparty v sobě (Jílek, Hašek, Hašek, Trpišovský) a nechat hrát mladé kluky a byl klid.

  Nákupy, Straciatella pičoviny, akorát miliarda v prdeli, pro smích celej Republice a rozhádaná sparťanská obec (která už ani nebyla nasraná, mnohdy ji Sparta byla proste jedno)

   

  Z tohodle experimentu se však Sparta ještě komplet neprobrala. Abych nebyl negativní, jsem mega rád, že se Bořek vrací. Sorry kluci opřený o fotbalovou ultraprogresi založenou na základě dat, analýz a jinejch nefungujících šarlatánskejch překupnickejch nesmyslů, která jasně předem zavrhovala Bořka Dočkala, ale je to Bořek Dočkal, kdo vrátí Spartu na českej fotbalovej trůn.

  • K0F112.2.2019 19:44reagovat

   Toť. Srát na data a analýzy, Stačilo vždycky, aby Otava odjel na dovolenou, sjel YouTube a posily byly dycky jak víno. :))

  • captain_obvious12.2.2019 19:47reagovat

   Až na ty data souhlas. U analýzy záleží, kdo ji dělá a jak ji uchopí.

  • DaveACS12.2.2019 20:11reagovat

   Je smutný, že s takovým názorem děláš trenéra mládeže. Alespoň mě uklidňuje, že v Plzni, což i krapet vysvětluje to čecháčkovství - to tam kluci ordinujoi nitrozilne rovnou s kokešem?

  • artaxerxes12.2.2019 20:42reagovat

   Tak ještě jednou - připadám si jako kolovrátek, který to musí psát jednou za dva měsíce.

    

   Angažování AS:

   Předpoklady:

   1) V lize se o titul přetahují Slavia a Plzeň a o třetí místo bojuje s velkým odestupem Sparta.

    

   2) Kdo získá v následující sezóně titul (2017/2018) bude hrát LM

    

   3) Nejlepší hráči mimo Spartu jsou ve Slavii a v Plzni.

   ---

   Takže Dan Křetinský vidí, že s panem Radou sice došlo ke stabilizaci sestavy a výkonů, ale ty jsou stejně horší než u Slavie a Plzně, víceméně je jisté, že pouhé doplnění týmů nepřivede v následující sezóně k titulu.

   Vzhledem k výše zmíněnému se rozhodne investovat větší částku do týmu a koupit na naše poměry špičkové hráče a k tomu si vybral i trenéra.

   Já v tom nevidím nic nelogického, a v tom DK naprosto chápu.

   Ukázalo se, že AS není vhodný trenér, ale nic to nemění na tom, že ta cesta byla logická.

    

   Nelogické je, že po každém neúspěchu se úplně překope koncepce týmu.

    

    

   • wasek2611@centrum.cz12.2.2019 22:02reagovat

    Stávající koncepce je nejlepší.

     

    Stavět na odchovance plus na hráče že zahranici, kteří mají velkou kvalitu.

     

    Co u se bohužel dá říct jenom o tettehovi a kangovi.

     

     

    • artaxerxes12.2.2019 22:43reagovat

     Nejsme v rozporu, ale problém je v tom, že my tu koncepci měníme každého půlroku.

     Vzhledem ke kvalitě kádru a financím Sparty, tak když se bude držet jedné koncepce, tak se bude prát defakto každý rok o titul, ale mi jednu chvíli jdeme cestou internacionalizace, teď to vypadá přesně opačně.

      

     Systém hry se totálně změní po každém trenérovi, neexistuje vize, jak by měla hrát Sparta.

     Když vezmu trenéry Lavička (Tiki-taka)-Ščasný(tvrdý ”poctivý” fotbal) - Holoubek (Kontrapresink, rychlý fotbal) - Rada (podobně jak ZŠ) - AS (rychlostní fotbal) - ZŠ.

      

     To přece není koncepce - koncepce je, když vyberu 1. trenéra, dám mu volnost, ale každý další trenér bude podobným typem.

      

     • K0F113.2.2019 0:30reagovat

      Pod tohle bych se podepsal. Hlavně ona i představa, že vsadíme na mladíky + kvalitu z ciziny je trochu mimo. Nápad ok. Ale hlavní je systém hry. Jakmile budeme měnit systém hry, jak píšeš, tak ani tohle nemůže nikdy pořádně fungovat. Protože vždycky najdeme v týmu hráče, kteří se do toho nového systému nebudou hodit a budeme zkoušet něco budovat pořád dokola. To samé mladíci. Prostě nebudeme mít nepřeberný množství kluků, kteří zvládnou cokoliv. Budem mít naděje, jednoho, dva z ročníku, kteří budou dobře zvládat to, co hráli v juniorce/dorostu/béčku. Když bude i áčko nastavený podobně (protože je jasný, že každý trenér prostě bude mít svůj styl), pak je předpoklad, že i přechod do mužů bude snažší. Když ne, zjistíme, že jsme si vychovali super hráče, který ale absolutně nezvládá systém hry áčka.

      Ostatně ono to bylo vidět i na Plechatým. Vyveze míč, udělá kličku, dvě. A nemá komu. Všichni stojí a čumí, co to vlastně dělá. Nikoho ze spoluhráčů navíc ani nenapadne ho zajistit dozadu, kdyby ztratil míč ...

      Ale je to přece chyba mladýho stopera ...

       

      To je prostě největší rozdíl mezi námi a Plzní. Oni od prvního angažování Vrby hrají podobně. Mění styl postupně s ohledem na kádr, nebo ten kádr nějak vhodně doplní (i když si stejně už x let myslím, že tahle pohádka jim prostě jednoho krásnýho dne skončí).

      My jsme jak tenisák, co lítá ode zdi ke zdi.

     • wasek2611@centrum.cz13.2.2019 1:10reagovat

      +1 přesně. Snad rosa tomu už dá nějakou vizi. Rád bych viděl zpátky holoubka. Popř. Haška.

       

      To.je fotbal, jaký bych chtel od sparty vidět.

       

      Hašek sice ma vlnou sérii, ale jen kvůli nekvalite jeho hráčů ve finální fázi.

 • Setrvání Kangy

  Buritos1412.2.2019 19:22reagovat

  Většina fóra volala po tom ať se obětuje sezona na sehrání a budování. Nabízí se ale důležitá otázka. Jak dlouho tu může Kanga vydržet? Máme možnost hrát se zálohou v podání Dočkal-Frýdek-Hašek(Sáček) budou se sehrávat a u všech je velká pravděpodobnost, že tu ještě 2 roky minimálně budou. Naopak u Kangy si pořád myslim, že ho věčný urážky odevsaď omrzej. Samozřejmě, že fotbalově je jinde než hráči, co by na 6 a 8 hráli místo něj, ale zase je tu ta možnost budování dlouhodobějšího ne tak labilního a snadnorozbouratelnýho hlediska.

   

  Omlouvám se za tapetu myšlenka byla tedy, jak dlouho tu Kanga vydrží?

  • MichalM12.2.2019 21:03reagovat

   Podle mě to bude záležet na tom, jestli se s Bořkem bude dařit,nebo ne. Když ano,tak těch křiklounů myslím zbyde jen pár a Kanga bude mít klid. V neděli neodehrál bůhvíjaký zápas,ale udělal naše dvě největší šance. Je to fotbalista o parník jinde než ostatní, a když se začne dařit a zároveň s ním třeba Rosa bude trochu pracovat, věřím tomu, že pár let tady vydrží.

   • Larrygo12.2.2019 22:18reagovat

    Kangovi, pokud se nepletu, konci smlouva uz za rok. A nemyslim si, ze by mel v atmosfere ktera kolem nej panuje zajem o prodlouzeni.

 • Sestava

  Jereacs12.2.2019 18:25reagovat

  Tak kam by jste Dočkala dali já bych ho dal místo Kangy a toho bych dal místo Sáčka.

  • Enkoff12.2.2019 18:29reagovat

   Naprosto přesně.

   • johnny112.2.2019 18:46reagovat

    A Sáčka bych poslal hostovat.

  • gofron12.2.2019 18:31reagovat

   Jak uz jsem psal, Sacek to obse...re. Kanga bude hrat s Frydkem.jak predtim a stridavat je bude Hasek, Dockal bude na 10tce. Sacek bude bohuzel na tribune a mebo ideal hostovani.

  • Brian Pricke12.2.2019 18:41reagovat

   Kanga ven, Sáček a Dočkal dovnitř.

   • kilovolt12.2.2019 19:18reagovat

    Kanga je jediný fotbalista v současné Spartě

   • petr112.2.2019 19:52reagovat

    To je přání bezmozků z klece?

    • DaveACS12.2.2019 20:08reagovat

     Tlumočí intelektuální buňku.

   • Dolikus13.2.2019 7:53reagovat

    fotbalu moc nerozumíš co?

  • DaveACS12.2.2019 18:44reagovat

   Nita - Wiesner, Plechatý, Chervak, Civic - Hložek, Dočkal, Frýdek, Kanga, Karlsson - Tetteh

    

   A točit tam Chipcia, Sáčka a Drchal Smích Mladí vpřed!

   • Shaemi12.2.2019 18:50reagovat

    Asi by to ani nebylo horší, než je teď.

   • johnny112.2.2019 21:53reagovat

    Jo, ještě místo Frýdka Hašek a jsem spokojenej.

  • tomnavratil12.2.2019 18:51reagovat

   Frýdek na lavičku, kam patří a střed nechat ve složení Sáček (Hašek) - Kanga - Dočkal

  • Enkoff12.2.2019 18:54reagovat

   Trochu se spíš bojím, že Bořek s míčem u nohy dopadne úplně stejně jako Kanga, Stanciu, Frýdek, Sáček a nebo chudáci oba stopeři. Zjistí, že to nemá komu dát, protože všichni stojí. In, že se ve Spartě léčí zdravá noha a ne ta nemocná

 • S Bořkem

  Skvarda12.2.2019 17:48reagovat

  přijdou krásné akce v zápasech s podprůměráky, ty teď rozbijeme i 2:0.

  Ale v prvním těžším zápase se zas ukáže, že to Bořek nezvládá. A ze není lídr.

  • Paspartu12.2.2019 18:19reagovat

   Určitým lidem se prostě nezavděčí nikdo. Koho sem budeme v téhle bídě asi lákat?

   Dočkal je pořád nadstandardní hráč.

   • Skvarda12.2.2019 18:23reagovat

    Proti Příbrami nebo Karviné bych se nebál říct, že bude dominantní hráč.

    Proti Plzni nebo Slavii bude jeden z mnoha.

    • Spalik189312.2.2019 18:42reagovat

     Co bych dal za dominanci Sparty i proti Pribrami a Karvine..nevidel jsem nas dominovat leta..

 • Borek Dočkal 10

  Kubajs712.2.2019 17:10reagovat

  Vše dle plánu! Vítej doma kapitáne <3

   

  Vůdce, standartky, sundá tlak z Kangy.

   

  Výborná posila očekávaná! :)

  • jakub231112.2.2019 17:14reagovat

   👍

  • pubi12.2.2019 17:19reagovat

   Když někdo kope standardky líp než Frýdek, tak to ještě neznamená, že je kope dobře. Smích

  • majtin12.2.2019 17:45reagovat

   Jen poznámka k tomu, že BD sundá tlak z Kangy? On si Kanga nějakej tlak někdy připouštěl ? Mně přišlo, že to má všechno na salámu. Úsměv

   • Kubajs712.2.2019 17:59reagovat

    Tak malinko určitě musel a myslím že Bořek mu v tomto hodně pomůže.

     

    Standartky podle Frydase doopravdy nesrovnavam 😂

    • pubi12.2.2019 18:04reagovat

     Já je třeba porovnávam podle Stancia vychází z toho jen 17. oslabení oproti podzimu.

     • Kubajs712.2.2019 18:07reagovat

      Borek nemá samozřejmě tak kvalitní standartky z vápna přes zeď. Ale zase si troufnu říct že rohy nakope lépe a umí i lépe levou nohou. Když dám vše dohromady tak si myslím že přínos nebude menší než Nico. Samozřejmě můj názor jen :)

      • pubi12.2.2019 18:17reagovat

       Takhle, já sem rád, že přijde, protože prostě v tý bandě šašků, která hrála v neděli, bude král i za deset let. Ale v globále prostě je o třídu horší než Nico a všichni víme, jak vypadala hra s Nicem, takže je prostě nesmysl, že by se tim mělo všechno vyřešit.

       • Kubajs712.2.2019 18:23reagovat

        Každý máme svůj názor a tak to má být 😊

  • Shaemi12.2.2019 18:37reagovat

   Bože, Ty jsi fakt tak naivní, nebo to jen hraješ?

  • Saeno1412.2.2019 19:33reagovat

   +1 👍👍👍

 • Dojem

  Jereacs12.2.2019 17:02reagovat

  No nemůžu se zbavit dojdu že Stancia jsme pustili skrz to že jsme věděli že ten Dočkal vyjde ten je čekat zda to byla chyba nebo ne ale co víme třeba se Stanciu knam taky jednou vrátí.

  • K0F112.2.2019 18:52reagovat

   Ten těžko ... ale viděl bych ho tu rád.

   #dyckyStanciu

  • Hory12.2.2019 19:28reagovat

   Odchod Nica byla ohromná chyba sparťanského vedení. Uměl dát gól z ničeho, 31 zápasu a asi 11 gólu + stejný počet asistencí (a to z pozice pravého zaloznika!, který není vůbec jeho post).

 • ofiko

  Kuklic12.2.2019 16:16reagovat

  AC Sparta Praha se domluvila s čínským klubem Che-nan Ťien-jie na podmínkách transferu Bořka Dočkala. Následujícími kroky, které by měly vést k návratu Bořka na Letnou, jsou jednání hráče o ukončení kontraktu v Číně a podpis smlouvy s ACS.

  Úsměv

  • Dynamo12.2.2019 16:20reagovat

   Nechápu proč se má Dočkal domluvit na ukončení kontraktu v Číně.

   • ACS 189312.2.2019 16:24reagovat

    Protože mu nehodláme platit ty miliony za měsíc co tam má? Henan pak dostane penále za předčasné ukončení smlouvy 40 mega od Sparty. Tohle je princip u přestupů vždy.

    • Funin12.2.2019 16:26reagovat

     ale prd, normálně se kluby domluví, hráč si uzavře smlouvu v novém klubu a ta stará mu tím přestupem automaticky končí.

     • vitamin12.2.2019 16:34reagovat

      No to asi ne, když to tam musel nejdřív letět ukončit a až pak může podepsat tady

     • ACS 189312.2.2019 16:43reagovat

      Hráč samozřejmě musí ve starém klubu smlouvu ukončit pokud ji nový klub nepřebírá, což se děje velmi málo.

      • fandim12.2.2019 16:49reagovat

       Notabene v takovemto pripade zivotni smlouvy, Kaya by mohl vypravet:)

   • Funin12.2.2019 16:25reagovat

    taky to nepobírám, asi maj v Číně nějaká special pravidla, i jak hostoval v USA tak se mu to nepočítalo do smlouvy s číňanama, divný.

   • dominik2712.2.2019 16:25reagovat

    Předpokládám, že to hlavně musí podepsat a eventuálně dořešit nějaké vyplacení či nevyplacení posledních platů a prémií. V tom mi přijde celkem logické, že to klub řeší s ním, popřípadě i s agentem. Už jsem také slyšel třeba příběhy o tom, že když někdo chtěl někam přestoupit, musel podepsat, že původní klub vůči němu nemá žádná závazky, ač to třeba fakticky nebyla pravda. Možná Číňané pustí Dočkala za výrazně nižší částku, když se vzdá nějakých peněz on sám.

  • Skleepy12.2.2019 16:35reagovat

   Vítej doma.

  • Jereacs12.2.2019 16:39reagovat

   Tož vítej příjemný bonus je i to za jsem na něm videlali 100m v klidu

   • Jereacs12.2.2019 16:40reagovat

    Vydělali.

   • Mates12.2.2019 16:41reagovat

    Co 100 milionu? Skoro 200 mega jsme na nem vydelali.

    • fandim12.2.2019 16:46reagovat

     Nebo 800 nevydelali v LM, jak letci z pradelny:)

     • Jereacs12.2.2019 16:55reagovat

      No teď hlavně jaká částka půjde z toho do klubu.

      • fandim12.2.2019 16:59reagovat

       Hracska nasranost z neprestupu dava jiste voditko:)

       • Jereacs12.2.2019 17:00reagovat

        Myslíš Krmencika teď.

        • fandim12.2.2019 17:09reagovat

         Tak urcite:), a s odchodem casti temne sily k Eden boys asi bude nervozita celkove narustat (Vrba ted po zapase byl takovy pekny trailer:))

         • Jereacs12.2.2019 17:14reagovat

          Moment ale nepadlo to na tom že mu něco našli v kolenu.

          • fandim12.2.2019 17:22reagovat

           Tak on tam uz pul roku mohl byt, pak teprve prislo kolinko...ale za kilo ho urcite este strelej, i kdyby se mel sprajcnout

           • Jereacs12.2.2019 17:25reagovat

            No záleží jak na tom bude v zahraničí si hráče co měl koleno v prdeli dosti kontroluji.

 • Hartman

  honza-spartan-praha512.2.2019 15:19reagovat

  Nadavte na hartmana, ale on rekl, ze hlozek mel malo sprintovych nabehu. Coz je pravda. On neni rychlostni a nabehovy typ hrace. Scasny taky mluvil o tom, ze chtel karlsona postavit, protoze takle chybela rychlost na lajnach.

   

  Me to taky boli kdyz nekdo kritizuje spartu, ale tady je opravnene. V nedeli hralo malo ryclostnich hracu. A ze nase hra je pomala celkove je fakt, kterej zname dlouho.

  • kilovolt12.2.2019 15:36reagovat

   hráč který neumí rychle běhat je pro dnešní fotbal efektivně ztracen

  • rabac12.2.2019 15:39reagovat

   Pravda je taková, že nám chybí křídelní hráč který bude ve sprintu nabíhat za obranu,být produktivní a současně se rychle vracet dozadu. Hložek není hráč na křídlo. Bez takových hráčů budeme i nadále hrát překulovanou Poslední křídlo které aspoň nějak splnovalo to co má hrát byl Krejčí a jinak zmar. Ještě přidám nadává se na Zahustela, ale s Bohemkou bylo na tak strašné úrovni minimálně dalších sedm lidí a další střídající ale přesto to není jen v hráčích to by Bohemka musela dostat minimálně bůra když se podíváte na kvalitu jejich hráčů ale byli super připraveni od Haška , věděli co hrát.Trpiš dělá Slávii, Vrba Plzen, dneska Rada Jablonec ale pro nás byli málo chtěli jsme někoho lepšího tak to ted máme a užijme si to.

  • Kulkozubý Tony 12.2.2019 15:41reagovat

   Jednak si je nutné uvědomit, Hložkova pozice je trochu někde jinde, to zaprvé. A být na lajně se Zahustelem, to není žádný med. Otázka, je zda měl málo náběhů, protože se nenabízel, nebo protože jednoduše nedostával míče Úsměv já si myslím, že spíš to druhé. Karlsson bude mít stejný problém, uvidíš.

   • honza-spartan-praha512.2.2019 16:16reagovat

    Ano neni to jeho pozice. Souhlasim. Ale na ty nabehy tam fakt nemel a nehazel bych to na zahustela. Proste to neni ten typ hrace a na druhe strane chupciu taky ne.

     

    Jinak Hlozek ukazal ze uz ted ma sparte co nabidnout. Jsem rad za kazdyho odchovance a fandim mu. Ale vidim ho na hrot

  • dominik2712.2.2019 16:33reagovat

   Rychlostním typem podle mě je. Hlavně mi přijde, že má skvělé zrychlení s míčem u nohy. Vzhledem k tomu, že se hodně pohyboval uprostřed, bych řekl, že to byl asi taktický záměr. Problém vidím spíš v tom, že Zahustel nedokázal obsáhnout potřebný prostor, který se na lajně otevíral. A když byl tam, kde bylo potřeba, tak to špatně vyřešil.

   • kilovolt12.2.2019 17:18reagovat

    hlavně ho urdržet.........aby to nedopadlo jako se Schickem

   • Jerababa12.2.2019 17:26reagovat

    Zahustel celou přípravu, a viděl jsem všechno, předváděl to samé co s Bohemkou. Ani náznak nějakého progresu. Rychle se dá hrát v případě, že je hráč schopen zpracovat míč v běhu nebo si ho zpracovat do běhu. Husťa prakticky není schopen zpracovat správně míč ani v klidu a to v tom rozhodně není sám. To byla a pořád je nekompatibilita mezi Letnou a Strahovem. Na Strahově učí hrát hráče v pohybu, na Letné se už dlouho hraje překulovaná, zleva doprava, dozadu. Nekoukatelnej hnus. A tyhle dvě věci prostě nejdou dohromady. A samozřejmě to končí tak, že ti strahováci nebo ti co přijdou odjinud jsou nuceni přizpůsobit se tý srágoře. Je to zjednodušenej pohled, ale Husťa je prostě pro mě ten zářnej příklad hráče se kterým to nepude a nepude.

 • Bohemka

  Pochcana slama12.2.2019 14:54reagovat

  získala Mohamad Marhoona, účastníka letošního Mistrovství Asie. A my furt nic SmutekÚsměv

  • Tashunka Witko12.2.2019 15:12reagovat

   My máme Hanouska.

   • DaveACS12.2.2019 15:26reagovat

    A Fergusona na lavičce

   • Mich12.2.2019 16:01reagovat

    Hanousek je uplne zlatej oproti tomu, co beha na druhy strane. At mi nikdo netvrdi, ze letosnim mistrovstvi Asie nehralo nekolik lepsich pravejch beku.

    • Enkoff12.2.2019 16:13reagovat

     Proboha křižuji se, snad bys nechtěl nějakýho dalšího cizince ? Vždyť tentokrát máme nastavenou čechizaci ! Smích

     • Mich12.2.2019 16:18reagovat

      Ja nechci hlavne Zahustela, protoze i kdyby souper branil jenom levou stranu a pravou mu nechal jak pruchodak, tak on ten mic neni schopnej ani vyvezt, mu to po ceste uskoci do autu.

    • jakub231112.2.2019 16:17reagovat

     Skoda, ze se nekoupil Holes z Jablonce. Obavam se, ze Zahustel bude hrat v zakladu cele jaro..

    • ACS 189312.2.2019 16:20reagovat

     Nejhorší na internacionalizaci je vliv na některé fanoušky, kteří se do ní zamilovali a dál by přiváděli cizince naprosto bez koncepce bez ohledu na to, že to vůbec nefungovalo a s následky se potýkáme ještě teď. Hlavně, že by bylo ve Spartě hodně cizinců.

     • Funin12.2.2019 16:31reagovat

      zato s čechama nám to šlape jak víno, to je fakt, zpropadení cizáci

     • Enkoff12.2.2019 18:00reagovat

      To je zase hovadina

     • Dolikus12.2.2019 18:23reagovat

      Hrozna kravovina hele..

     • johnny112.2.2019 21:48reagovat

      Nesouhlas, nikdo přece nechce, aby bylo hlavně hodně cizinců, chce to vyvážit a pracovat koncepčně, ale to ve Spartě nikdo neumí. Navíc mi nepřijde, že bychom s českými hráči hráli líp.

81527 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha