Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • rozhovor Čupr

  Funin29.1.2019 7:19reagovat

  až na tu část o Zdendovi ok, ale kolik takovejch rozhovorů jsme už slyšeli že? Realita pak obyčejně tomu rozhovoru moc neodpovídá.

  • Majklll29.1.2019 7:21reagovat

   je možné shrnutí? dík

   • Funin29.1.2019 7:38reagovat

    o zdendovi - čupr říká, že souhlasí s jeho argumenty, že zdědil kádr po Stramovi a Hapalovi a že neabsolvoval přípravu, tak mu dali šanci, i když ví, že některé chyby jdou i za ním

     

    nespokojenost s hráči - vedení bylo nespokojené s přístupem hráčů k přípravě a zápasům, vadila nedisciplinovanost, podle Čupra byla i horší kondice - ZS a TR se špatnou kondicí nesouhlasí.

     

    chtějí nějak zlepšit mentální nastavení hráčů, aby se vrátil vítězný duch a byla větší mentální síla, aby se tým nepo když dostane fíka

     

    Dan byl po Subotici naštvaný, po konci podzimu ještě více, ale stále prý upřednostňuje sportovní stránku věci - mohli prodat Tetteha ale ještě si ho nechají. O Bořka je zájem, ale zatím se nejedná o podmínkách přestupu

     

    o TR - říká, že to Rosa zvládá, že už poslední půlrok byl hodně aktivní, že se vyjadřoval k přestupům a že se nebojí říct co si myslí a stát si za svým názorem.

     

    další veci - Sparta obnovuje B-tým, snaží se postavit tým z fyzio, doktorů masérů a kondičáků tak, aby byla lepší příprava a individualizace treéninků pro hráče, chystá se vylepšení zázamí na Letné i na Strahově, byli se inspirovat v Arsenalu. Doufají, že bude méně zranení díku tomu všemu.

     

    Jsou v běhy jednání s novým generálním partnerem

     

    Propojení Letná Strahov - chtějí ho zlepšit, snaží se tréninkový proces Áčka přesunout na Strahov, zřídili sportovní komisi pro mládež, kde jsou lidi z A, skautingu i mládeže a řeší tam progress jednotlivých hráčů

     

    Přestupy - bude se nakupovat dle kvality a ceny a né dle národnosti, když bude za podobnou cenu lepší kvalita ze zahraničí, tak vemou hráče ze zahraničí.

    • Saeno1429.1.2019 8:03reagovat

     +1 diky Úsměv

    • Majklll29.1.2019 8:09reagovat

     taky díky - nic nového evidentně neřekl.. je zajímavé, že Čupr se vyjadřuje ke kondici hráčů ..

    • blablabla29.1.2019 8:31reagovat

     Zaujalo me to vylepseni a zamezeni hodne zranenych hracu u Arsenalu. Nebyl Arsenal, aspon za Wengera, muzstvem s permanentni brutalni marodkou? :)

     • blablabla29.1.2019 8:33reagovat

      Zaujala me inspirace ve vylepseni kondice a hodne zranenych..

     • DaveACS29.1.2019 8:33reagovat

      Tak ono tam není řečeno, že se chtějí v Arsenalu inspirovat co se týče opatření proti zraněním

     • Funin29.1.2019 8:35reagovat

      sem to možná napsal blbě, u Arsenalu se byli podívat na zázemí, týká se to toho vylepšení Strahova a Letné, vylepšit zranění má hlavně ten tým z doktorů a dalších a zlepšení a větší individualizace treéninků

     • Brian Pricke29.1.2019 8:51reagovat

      Ono obecně, inspirovat se u Arsenalu, to je cesta do pekel.

    • xhurv29.1.2019 9:15reagovat

     Diky za shrnuti! Za mne super info o B tymu. Nicmene porad rozdejchavam Nica :-/

  • jouda29.1.2019 9:00reagovat

   Povídali.... ZŠ přeci již loni v zimě absolvoval s mužstvem celou přípravu a podílel se na příchodu hráčů. A Hapal? Alespoň je na koho to hodit Úsměv.

   Dokud bude v kabine ZŠ a Kanga, tak to tam nikdy fungovat nebude.

 • Za rok

  wasek2611@centrum.cz29.1.2019 2:04reagovat

  Stanciu zase odejde jinam. :D Prodanová potřebuje peníze točit. :D

   

  Plus tam imho bude nešťastnej.

  • K0F129.1.2019 3:34reagovat

   Možná bude, no. A možná to nebude horší, než v mančaftu, kterej absolutně nesplňuje svoje předpoklady a těžce hoří na poměru cena/výkon.

    

   My si prostě srab zasloužíme.

   Tady se dočtu, že to nebyl leader, že nás netáhl proti těžkejm soupeřům. Jenže kdo jo? Když jsme vyrazili proti silnějším soupeřům, tak to podělali všichni a Stanciu se svezl. O tom žádná. Jenže se sluší dodat, že jeden člověk prostě sám tým neutáhne. A Nico i přes všechen ten srab, přes otřesnou hru, přes naprosto průměrný výkony celého týmu si držel čísla v naprostý špičce ligy. Ano, měl mouchy, nebyl vůdčí osobnost. Ale v tom, co uměl, byl kurevsky dobrej a dělal to dobře. Jenže my takovýho hráče vezmem, prdnem ho ideálně na místo, které není zrovna jeho parketa a pak remcáme.

   Proč ne.

    

   Diky Nico, bylo super se na tebe dívat, ale zasloužíš si něco lepšího.

   A co si budem. Cena, jestli se vyšplhá tam, kam se píše, je supr. A Stancia na kraji, rozhodně nahradíme snáz, než Nica na podhrotu, nebo středu, kde stejně nehrál...

    

   A Araby mu už nevyčítám s ohledem na výše zmíněné vůbec. Jeho tady byla od začátku škoda.

   • jakub231129.1.2019 4:17reagovat

    Nica bysme udrzeli maximalne do leta, zaslouzi si respekt za to jak se choval. Byla radost sledovat hrace takoveho formatu.. Nepotreboval zadny cas na adaptaci. Nedivim se mu, ze uz asi pod Scasnym nechtel hrat kdyz Zdenal avizoval, ze jsme konecne koupili desitku a pak ho porad topil na kraji

    • K0F129.1.2019 11:11reagovat

     Přesně, jak píšeš. Jeho bysme stejně neudrželi. Snad aspoň přijde obdobně kvalitní náhrada, na (a okolo) který by se to konečně začalo stavět... to by byl sen.

   • AlfaRomeo29.1.2019 5:40reagovat

    Absolutní souhlas .

 • Opory našich rivalů.....

  Marbar29.1.2019 1:12reagovat

  jen pro upřesnění a můj skromný názor. Jak čtu zdejší příspěvky k odchodu Nica,proč Plzeň se Slávií své klíčové hráče dokáže udržet, my ne atd.

  Vysvětlení je velice jednoduché, ale bez debat logické.

  Slávie a Plzeň hrají poháry a to i na jaře, kde je možnost při dobré formě hráče podstatně navýšit jeho cenu, což se nás netýká. Dále tyto dva týmy, budou zcela jistě bojovat o titul, což se nás také netýká. Plzeň i Slávie finančně zajištěné, což se nás sice týka, ale co se týče sportovních úspěchů jim koukáme do řiti.

  To jsou prostě fakta a z toho jasně vychází, že Plzeň se Slávií jak se říká nemají svazané ruce a samozřejmě je snažší udržet své klíčové hráče ,v tom je jejich největší výhoda proti nám. Proto nechápu to srovnávání tady !!!

  Jsem si jist, že být oni ve stejné situaci, tak prodávají také a podle mě i ve větším. Naše pozice je zkrátka mnohem horší a proto se nemůžeme divit jaká je situace.

  Je naprosto klíčové, aby jsme příští sezonu hráli poháry, od toho se bude vše odvíjet!

   

  • TBCH1129.1.2019 2:32reagovat

   Koukáme se Slavii a Plzni do řiti, je klíčové, abychom hráli příští rok poháry a proto prodáme svého nejlepšího hráče. Jooo to dává smysl.

   • prazak29.1.2019 7:05reagovat

    kdyz za acs nechce hrat, tak k cemu je takovy hrac?

   • Marbar29.1.2019 7:43reagovat

    Co ti na tom nedává smysl? Prostě je daleko lehčí udržet klíčové hráče,když hraješ o titul a hraješ Evropu.Pokud přijde na hráče taková nabídka, my nemáme co nabídnou co se týká sportovního hlediska, sám hráč chce odejít, tak není co řešit. Ano, kdyby jsme o titul hráli a Evropu, tak budu nasranej, ale znovu opakuju, v našem případě odchod Nica jak z pohledu hráče, tak z pohledu klubu dává smysl.

 • Vata

  waaw29.1.2019 0:04reagovat

  Kdy dal za nas Vata naposledy gol? To je k posrani, odejde do Jablonce a hned zavesi

  • tatkaradicka29.1.2019 0:22reagovat

   Taťka Radička prostě umí

 • stanciu

  prazak28.1.2019 23:45reagovat

  tady kazdej chytrej ... je to produkt predchoziho realizacniho tymu, ktery nepracoval soustavne na strategii a budovani kadru. to je jako manazeri ve velkych firmach, par kratkodobych rozhodnuti a po me potopa. acs nepotrebuje kratkodobe investice, i kdyz tato se skvele vyplati.. ted je na rosovi, aby zacal nejak systematicky budovat dlouhodobeji udrzitelny kadr, nebot i jak pradelna ukazuje, je to cesta k nejakym vysledkum.

 • Rarita???

  Elysir28.1.2019 23:31reagovat

  Přiznám se, že nesleduju pravidelně přestupy v širším měřítku, tak se radši zeptám. Kdy se naposledy stalo, že by nějaký klub přišel v rámci jednoho přestupního okna o dva kapitány z předchozího půlroku?

  Úsměv

  • Kulkozubý Tony 28.1.2019 23:35reagovat

   Sparta je světový unikát, nejen v tomhle. Takový Eldar Civič by mohl vyprávět. V jednu dobu byl snad jediný hráč na světě, který měl odehráno za národní tým víc minut než za svůj klub.

   • tatkaradicka29.1.2019 0:21reagovat

    Že by to byla nějaká tragédie, to říct nemůžu. Ve Spartě stále čekám na aspoň jeden dobrej zápas z jeho strany. Furt čtu, jakej je to borec a všechno a pak na hřišti vidím bosenskou kopii Hybše...

    A ne, ten jeden centr proti židovi fakt neberu jako nějakou bernou minci. Ukopne se občas každej :D

    Někdo tady od příchodu Hanouska v jeho hře zlepšení. Já si nemůžu pomoct, ale jediný, co vidím, je Vlasta Vidlička posunutej na levou stranu.

    A že by Hanousek byl nějakej spasitel, to taky zatím říct nemůžu. Momentálně kdyby se na jejich místo postavil děda Costa, nebyla by to pro Spartu zásadnější ztráta. Pravá strana to samý v bledě modrým.

     

  • brac28.1.2019 23:48reagovat

   Chtěl jsem najít nějakou leteckou nehodu, ale nikdo nestřídá kapitány 4x do roka.

 • Stanciu

  kopyto28.1.2019 22:51reagovat

  Asi tu půjdu proti proudu, ale mně osobně Stanciův odchod nijak zásadně nevadí. Je to způsobeno asi tím, že dle mého je tato sezóna z hlediska nějakého boje o titul stejně ztracena, takže dle mého je naprosto v pořádku, když se budeme spíše snažit vybudovat kádr pro příští sezóny, přičemž u Nica bylo víceméně zřejmé, že se porozhlíží po jiném angažmá a dost možná i proto měla jeho letošní ligová výkonnost dost kolísavou tendenci. V podobném smyslu bych klidně nahlížel i na Tetteha, tzv. pokud je jisté, že bude chtít po sezóně pryč a pokud si myslíme, že jeho současnou tržní cenu už nedokážeme vyšponovat výše, tak bych ho klidně těm Turkům střelil a dal prostor Drchalovi.

   

  Jinak co se náhrady za Stancia týče, tak pokud Číňané sleví, tak dle mého je ideální doba k jeho příchodu - v tomhle případě si nemyslím, že bychom si herně příliš pohoršili a zároveň bychom tím získali i kapitána a skutečného srdcaře. Pokud tato varianta nepůjde, tak holt dostanou prostor mladí, ať se vyhrají ...

  • hombre28.1.2019 23:05reagovat

   Tak mně osobně vadí odchod Stancia, ale když tu nechce být, tak, za tyto peníze, ať jde.

   S Tettehem částečně taky, ale až v létě, nebo na podzim - až se ukáže v pohárech (jestli se do nich dostaneme) a dávat více minut Drchalovi - v něm vidím super hroťáka!

   S Bořkem souhlas do 70 mio, jinak nesmysl. Herně si pohoršíme, získáme kapitána, ale ne srdcaře.

   A prostor pro mlaďase - bez ohledu na Bořka - nutnost!!

   • Shaemi28.1.2019 23:27reagovat

    Koupit Dočkala za 70 milionů... Já se z vás fakt poseru. Za tu cenu tady máte buď dva super balkánce, tři nadprůměrné jihoameričany nebo celou loď afričanů.

     

    A rychle jste lidi zapomněli, jak u nás Dočkal hrál před svým odchodem.

    • hombre29.1.2019 0:13reagovat

     Tak to jsi nepochopil....

     Dočkal přijde, to je jisté, chce ho vedení. 70 mio je vysoká cena, ale není to těch 200, že?

     Za 70 mio tu nemáš 2 super balkánce, 3 jihoameričany, nebo loď afričanů, zase neblbni. A když už, tak jejich aklimatizace na naší ligu bude trvat min. půl roku, spíš více a s tím chaosem u nás budou hrát hovno stejně.

     A já Dočkala nechci a mám dobrou paměť, vím jak hrál a chtěl bych tu vidět jinou hru a hráče. Na druhou stranu, těch gólů a asistencí měl taky dost a vedení ho tu chce. Proto těch 70 ještě ujde - bude to daleko lepší investice, než Ben a Venca.

    • tatkaradicka29.1.2019 0:51reagovat

     Tu loď Afričanů, konkrétně z Ghany máme od madame Prodan nasáčkovanou mezi mladýma a zatím hovno hovno, slavnej soude :P

 • Al Ahli

  acs1928.1.2019 22:36reagovat

  Už jen úvodní fotka twitter účtu nového klubu Stancia budí pocit ”bezpečí a klidu” Neutrální

  Tam už na trénink nevběhnou ultras s rakví, ale rovnou s kulomety a mačetamiSmích

   

  https://twitter.com/ALAHLI_FC

  • majtin28.1.2019 22:56reagovat

   Vcelku originální.Úsměv

  • M4rtin28.1.2019 23:00reagovat

   SmíchSmích to snad není pravda Smích

 • Větší průser

  majtin28.1.2019 22:30reagovat

  než odchod Nicka mi přijde tenhle úryvek z rozhovoru s Čuprem: https://twitter.com/jakub_konecny/status/1089915126516457475

  Uvidíme ještě až to vyleze celé, ale tohle už mnohé naznačuje. Že dokázal oblbnout Ščasný Křetinského, kterého předtím dlouho oblboval třeba Chovanec, s tím už tak nějak počítám, ale že se nechá ukecat a nedokáže dát fotbalové věci do souvislostí ani Čupr, to není dobrá zpráva.

  • Dno28.1.2019 22:34reagovat

   Jojo, bohužel.

  • acs1928.1.2019 22:37reagovat

   Sice je to jen vytržený z kontextu, ale není to moc hezký počtení no SmutekOtrávení

  • artaxerxes28.1.2019 23:27reagovat

   Zdenál dá všem důkaz svých schopností místo slibů.

    

   Po pěti jarních kolech i Čupr pochopí, že je čas, aby se Zděněk staral o vnoučata a nesral se do Sparty.

    

   Btw. Mně zarazil tweet Mádla, který tvrdí, že za Stanciua dostaneme jen 5mega, což bych považoval za skandální (Důvod, že to přijmeme je ten, že to pošlem Číňanům a dostaneme Bořka)

 • Kangička olé!

  tatkaradicka28.1.2019 22:12reagovat

  Nesmutněte, Kanga vám ve hře Stancia nahradí!

  Standardky se budou muset ještě trochu rozvážit, když odešli jak Vata, tak Standa, ale jinak pokud Zdenda nebude vymejšlet, tak to má paradoxně potenciál fungovat líp než s leklou rybou Stanciem.

  Kangička se vysune na pozici Stancia, díky čemuž bude moct hrát to svoje, nebude vadit delší držení balonu, nebude tolik v karetním ohrožení, protože práci dozadu si odpracuje dvojice z klobouku Frýdek/Hašek/Sáček, takže na něj bude větší spoleh a bude mít blíž k bráně soupeře, tedy i ke střelám a přihrávkám do gólových šancí.

  Kangička olé!

  • Funin28.1.2019 22:16reagovat

   souhlas, akorát je otázka, jestli do toho ještě nějak nevstoupí Dočkal

  • artaxerxes28.1.2019 23:29reagovat

   Já bych tu chtěl Sweinsteigera. Kdyby nám to nešlo na hřišti, alespoň bych očumoval Aničku Sweini-Ivanovic Úsměv.

   • tatkaradicka29.1.2019 0:53reagovat

    Sice by trdla prskaly na 34letýho borce, ale on by jim výkony bezpečně zavřel ústa. V Chicagu furt dokazuje, že na to má, i když kolem sebe nemá zdaleka tak kvalitní partu špílerů jako doma v Bavorsku.

81259 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha