Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Budoucnost sparty - hráči

  Jarošík16.4.2018 10:36reagovat

  Sparta má dlouhodobě problém v obraně. Ano byl tu velký problém se středovou řadou, kdy spartě chyběl hráč, který by rozvíjel hru, ale největší kámen úrazu byl a momentálně tuto sezónu je - obrana!!!

  Útok se s příchodem Šurala dostává do pohody, záloha se pomalu ale jistě dává do pohody, kterou acs dlouho potřebovala, ale co předvádí stopeři nebo beci je hrozné!

  V létě musí odejít: Hovorka, Zahustel max na střídání a to fakt max a odochod M.Kadlece a pokdu se Kaya nedá dohoromady, tak ho prodat!

  Za mě by obrana mohla být takto:

  nový pravý bek (na střídání Zahu)

  levý bek Civič nebo Frýdek popř. Costa

  stopeři - Štetina + nový vysoký stoper + Kaya

  Co se týká zálohy, tam je třeba doplnit jen kraj aby Stanciu mohl více hrát ze středu a 100% koupit jednoho velmi kvalitního útočníka.

  Celkově si ale myslím, že acs se zvedá herně a nebýt nekvalitní obrany při osobním hlídání, tak je acs jinde!

  Věřím, že pokud přijde kvalitní bek, stoper a útočník + to co je zůstane, tak acs nebude mít dlouhodobě konkurenci v lize!

  • petr13716.4.2018 10:42reagovat

   pokud jde o posily, tak podle mě potřebujeme ideálně 2 stopery, pravýho beka, defenzivního záložníka a špičkovýho útočníka. Je to bohužel zase průvan v kabině, ale bez něj budeme bohužel mít výrazný slabiny, který žádnej trenér ani systém nezakryje. Pokud teda chceme zase hrát o titul a důstojně v pohárech.

   • Jarošík16.4.2018 10:47reagovat

    Dá se říct Petře že jsem napsal to samé - útočník, bek a stoper...možná ke Kulhánkovi ještě def. záložník, ale nerad bych aby se to s přestupy zase přehnalo! Ale tak přijdou bojovat hráči z hostování o post tak uvidíme...

    • petr13716.4.2018 10:52reagovat

     Kulhánek mě zatím teda nepřesvědčil. Chápu, že to má těžký, ale to už je holt úděl hráčů ve Spartě. Na hráče z hostování bych nijak zvlášť nesázel. Možná Civič bude ok, možná Reiter, ale že by nás nějak extra vytrhli, tomu nevěřím. I když Reiter by mohl být docela zajímavej pravej bek. Pulkrabovi osobně nevěřím resp. já bych chtěl mnohem pohyblivějšího útočníka, kterej víc hraje s balonem.

     • Jarošík16.4.2018 11:01reagovat

      Hostování - určo bych zkusil dát šanci mladým talentům, zkusil bych Vuka a do obrany počítám nebo i na zálohu Civiče.

      Nákup: 1x stoper 1x bek na kraj a 1x snajpr do útoku.

      Pulkrab ee, nelíbí se mi!

      • petr13716.4.2018 11:07reagovat

       a proč budeš zkoušet ”Vuka”, kterej ve Zlíně střídá a ve Spartě řekl trenérovi, že beka hrát nebude? My se právě takovejch hráčů musíme vyvarovat, protože těhlech průměráků máme pod smlouvou 40 a je to k ničemu.

   • dominik2716.4.2018 11:44reagovat

    Sice jsem ještě neviděl včerejší zápas, ale ono je to asi jedno. Předně bych rozdělil, pro jaké účely sem ty posily mají přijít. Jestli totiž Sparta skončí bez pohárů, tak bych asi spíš šetřil a stahoval posily z hostovaček.

     

    Stopera to chce určitě nějakého, který by opravdu rapidně zvýšil konkurenci, což z vlastních zdrojů pořídit nejde. Z ligy mě napadá jen Jemelka a Král, pokud teda chceme někoho konstruktivního. I tady je z mého pohledu s otazníkem, zda tu konkurenci zvýší hned...

     

    Pravý bek, pokud by se sehnal opravdu pořádný, tak by rozhodně nebyl na škodu. V lize mě však nikdo nenapadá. Pokud se má shánět jen náhradník za Zahustelem, pak by snad stačil návrat Chvátala. To je právě to, co by se asi mělo rozseknout po případném postupu či nepostupu do pohárů.

     

    Defenzivního záložníka bych viděl v Martinu Haškovi, který je využitelný i na jiných postech v záloze a dokáže podle potřeby být i hodně platný v ofenzivě, případně velmi slušně zaskočí i na křídle, kterých také nemáme moc. Ryzí štít bych já osobně nesháněl. To už by tam teoreticky šel použít i ten Hovorka, pokud někoho takového hledáme.

     

    V ofenzivě bych se asi spíš poohlížel po křídlech. Nad Ben Chaimem už se zřejmě zlomila hůl, což se dalo čekat. Biabiany v létě odchází. Václav Kadlec z křídla moc hrát neumí, navíc má dost nevyváženou výkonnost. Zbývá mi jen Vatajelu, Plavšič, případně nějaký neklasický typ jako Stanciu. Z hostujících hráčů mi to vychází jen na Reitera, navíc na přestup v rámci ligy moc jiných variant také není (ač se tomu pár lidí tady s oblibou vysmívá, ale nechci být ubrečený jak Liaro...). Kdybych měl dát dohromady nějaký užší seznam hráčů, co by aspoň přicházeli v úvahu, byli by mezi nimi Jovovič, Masopust, možná Ekpai (i když mě osobně nikdy moc neokouzlil), teoreticky Fillo, ale to už bych fakt radši hledal někoho mladšího v cizině.

     

    Do útoku mi to z ligy vychází na návrat Pulkraba a pokus o získání Tetteha, v úvahu připadá ještě Ikaunieks, i když můj kůň to zrovna není. Pokud Sparta chce nějakou okamžitou kvalitu někde nad úrovní Šurala, tak to v lize podle mě nepořídí.

     

    Jak říkáš, byl by to zase průvan v kabině, ale ono to jinak nejde. Holt se loni v létě sahalo po kdekom, někteří hráči působili, jak když je nikdy nikdo pořádně neskautoval, výsledkem pak je, že se musí hledat zase znovu...

    • AlaMierda16.4.2018 11:52reagovat

     no sehnat kvalitního pravého beka bude asi fuška. Možná by tam mohl alternovat zrovna Reiter, co myslíš? Na příchod jednoho křídla to taky vypadá, v rozestavění 4-5-1 to je primárně post Ikauniekse. A co se týče útočníka tak tam už tu naopak zaznělo dost jmen Alibec, Karanga, Onuachu, Pesič. Tam se snad někdo kvalitní podaří.

     • dominik2716.4.2018 12:51reagovat

      Reitera zkoušel na beku Trpišovský na Žižkově, ale jelikož si tenkrát Rudu vzal jen jako kvalitní alternativu za Dresslera, kterého tenkrát chtěla půlka ligy, tak tam nakonec Ruda snad nic neodehrál. To byla přesně ta série nesmyslných hostování po zrušení béčka, která vedla jen k tomu, že se pár hráčů dostalo do ligy zbytečně o pár let později.

       

      Za pokus to samozřejmě stojí, ale to jsme u toho, jestli má Sparta sáhnout po někom, kdo na ten post bude jen alternovat, nebo jestli přivede nějakou hotovou kvalitu (jedině z ciziny) s tím, že to rovnou bude posila do základu.

    • Jarošík16.4.2018 12:19reagovat

     Souhlas...

     Podotknu, že poháry hrát acs určitě bude, věřím v to a myslím si že acs skončí 3!

     Pokud ano, příchody hráčů budou nutné a v čr lize mám obavy, že je neseženeme. Bavím se o okamžitých posilách do základu!

     Pokud budu řešit rozestavění cca 4-4-2 tak sestava by mohla být s novými hráči z CIZINY takhle.

      

     _________________NITA________________

     __NOVÝ BEK___ŠTETINA__NOVÝ STOPER___CIVIČ____

     __STANCIU_______KANGA___KULHA________PLAVŠIČ__

     __________ŠU
     RAL____NOVÝ
     ÚTOČNÍK_________

      

    • victorlima16.4.2018 17:39reagovat

     Nedá se nic dělat, pokud chceme být konkurenceschopní u nás i v Evropě, bude nějaký průvan muset nastat. Nasadili jsme vysoko laťku. Máme tu nadstandartní hráče Kanga. Stanciu, Plavšič, Nita a většina ostatních jim nesahá ani po kotníky (výkonnostně). Potřebujeme nutně sehnat 3-4 kvalitní hráče (každý asi ví o jaké posty se jedná), aby mužstvo mohlo začít nějak smysluplně fungovat. To samozřejmě za předpokladu, že nikdo z výše jmenovaných neodejde. Se 3 až 4 dřeváky, kterými se mužstvo doplní se to už dá zvládnout.

  • Funin16.4.2018 11:00reagovat

   hmm pomalu ale jistě se přikláním k pesimistickému proudu, takže: Dokuď tam bude Zdenál tak je úplně jedno koho koupíme, stejně to bude stát za hovno, dokud si DK neuvědomí, jak je Sparta v řiti a nesežene opravdu dobrého sportovního ředitele, tak se budem točit v kruhu.

   • Jarošík16.4.2018 11:03reagovat

    tohle je velkej pesimismus...

    Sparta se herně zvedá, jde tam vidět posun ale jediné co ji srazi není fyzicka ale individuální chyby hráčů - nekvalita Hobvorky, M.Kadlece, Zahustela popř. Costy.

    Díky jejich ind. chybám sparta projela 5 kolo na jaře!

    • Funin16.4.2018 11:35reagovat

     někdo by možná řekl, že je to není ani tak pesimismus jako spíš realita. A teď nebudu ani řešit internacionalizaci a takové ty věci. Krom Šurala nemáme momentálně schopného útočníka a co udělá Hapal jako první? Odstaví Drchala, kterej rozhodně nehrál hůře než Kadlec, navíc jeho stavěním by dal signál všem ostatním hráčům, že nemaj nic jistého, že když to budou flákat a nebudou makat, tak je nahradí. Nejdou nám druhé poločasy, neudržíme míč, jsme pod tlakem a co zase udělá Hapal? Odstaví Mavubu. Jediné jeho plus je, že začal stavět Plavšiče.

     • AlaMierda16.4.2018 11:39reagovat

      Plavšič je jeho jediné plus. A to nejde on o Drchala, proč třeba nedostane šanci i Zizu místo Kadlece? Teď očekávám na stoperu MiKu a to zase bude one man show

   • victorlima16.4.2018 17:46reagovat

    Já bych tu kritiku Zdenála trochu krotil. Nedávno jsem zde zmínil, že Sparta není v posledních létech úspěšná. Hned se ohradili místní diskutéři, že zapomínám na historický úspěch v EL. Já ho nezmiňoval, protože tam nás oblažila, dle mého názoru, paní ,,štěstěna,, neobvyklou přízní (teď si to vynahrazuje). Vy horliví kritici, vzpomínáte kdo to tehdy trénoval? Nebyl u toho teď tolik nenáviděný Zdenál?

 • obrana

  AlaMierda16.4.2018 9:59reagovat

  to co naše obrana předvádí na jaře je něco příšernýho. Hlavně dvojice Hovorka-Zahustel je u většiny branek soupeře, které jim nabízí svými tragickými výkony. Jen si to promítněte, my nedostaneme takřka gol mimo šestnácku(vyjma vlastenec proti Brnu), nebo po nějakém brejku (vyjma Karviné). Zahustel už byl snad na jaře u čtvrté inkasované branky, kde hrála jeho chyba klíčovou roli, Hovorka snad u třetí, Štětina tuším u dvou? To už není normální, včera tam být Costa v těch soubojích tak míč letí daleko od naší branky. Místo toho tam stínuje Hovorka, nebo Zahustel(a Venca Kadlec ?) a ani se neobtěžují jít do souboje tělo na tělo. U

  • Bunda16.4.2018 10:05reagovat

   Hovorka nemá po těžkém zranění dobrý pohyb. Běhá strašně ztěžka. Jenže Costa překopava zálohu a taktika mu nic neříká.

   • AlaMierda16.4.2018 10:07reagovat

    Hovorka momentálně nemá nic čím by mohl být přínosem. Stopeři jsou prostě problém, i když personálně jich je dost.

    • Bunda16.4.2018 10:12reagovat

     Nemáme ani jednoho top stopera. Ale když jsem včera viděl Hubníka.. 😂

     • trinact16.4.2018 10:30reagovat

      Často tu padá jméno Jemelka. Čím by on byl přínosem? Nedopadl by podobně, jako Hájek v Plzni, u nás Hovorka se Štetinou nebo ve Slavii Jugas nebo Kúdela?

       

      Podle mě není lepší než kdokoliv z našich, ale rád podebatuju. Letos mu je 23, to je jeho jediná výhoda.

    • victorlima16.4.2018 10:31reagovat

     Stopeři jsou stálým problémem Sparty. Od těch dob co tu hrál Řepka v plné formě nebo ještě mladý Hubník, tak se nám je nepodařilo dlouhodoběji úspěšně nahradit. Chvíli hrál na tom postu slušně Holek, ale jinak mi nikdo nenapadá.

    • kilovolt16.4.2018 10:44reagovat

     Hovorkovi hlavně chybí 10 cm

     • petr13716.4.2018 10:48reagovat

      je fakt že 179 cm je na stopera podprůměrný, ale Řezník má 180, takže jen o centimetrech to není. To jak ho včera nechal dát gól bylo prostě šílený.

      • K0F116.4.2018 11:48reagovat

       Jen o nich to není, nicméně Řezník má zhruba stejný čísla jako náš Hovorka...

   • petr13716.4.2018 10:37reagovat

    jenže stoper musí v první řadě umět bránit. Costa má samozřejmě bídnou rozehrávku, ale to je menší problém než to, že Hovorka zaviní v každém zápase gól.

 • hodnocení

  AlaMierda16.4.2018 9:55reagovat

  ztracené další body,opět jsme po vedení úplně vypadli z tempa, ke cti slouží, že po brance na 2:2 jsme se konečně probrali. Při normálních výkonech jsme byli zpět ve hře o titul, ale díky neuvěřitelným chybám některých hráčů a toho, že nezvládneme diktovat delší dobu tempo hry máme posraných 40 bodů místo 50. Výkony některých hráčů mě opakovaně vytáčí, je super ,že se Šuralem se zvedla dost ofenzivní hra. Dobře hraje trojice Kanga, Stanciu, Plavšič a včera dobře zahrál tu chvilku Biabiany a spoleh je na Nitu a sem tam Frýdek, ale to co předvádí většinou ten zbytek je příšerný

  • victorlima16.4.2018 9:58reagovat

   +1 Zcela výstižné hodnocení.

  • Bunda16.4.2018 9:58reagovat

   Sural včera asistence a pak střídal? Vůbec nebyl ve hře cítit, Plzen si ho na pohodu hrála 1-1 a mohla mít víc lidí v útoku. Kdyby tam byl někdo lepší tak stačí překopnout jejich stopery a udělá se roh, faul, gól..

   • AlaMierda16.4.2018 10:00reagovat

    jenže oproti tomu co bylo než se vrátil po zranění je to pořád výrazně lepší. Jako útočník musí přijít a to sakra kvalitní, to nějaký Pulkrab nevytrhne.

    • Bunda16.4.2018 10:02reagovat

     Jasně že ne. Pulkrab nepomůže. Chce to typ jako je Alibec, Tetteh..

     • AlaMierda16.4.2018 10:03reagovat

      s tím souhlasím, doufám, že někdo podobný přijde

  • kopejtko16.4.2018 9:59reagovat

   Kanga Smích

   • AlaMierda16.4.2018 10:02reagovat

    borec co mu nepřekáží míč, v těžkých pozicích si s ním poradí a primárně se snaží hrát dopředu a má dost přesných přihrávek na naše hráče v ofenzivě. A jako jeden z mála za jakékoliv situace se snaží to zlomit a nesvěsí hlavu nebo nehraje na jistotu, aby se zbavil zodpovědnosti

    • kopejtko16.4.2018 10:04reagovat

     včera jsem v prvním poločase trnul pokaždé když dostal míč ale tak dobře no Úsměv

     • AlaMierda16.4.2018 10:05reagovat

      tak jestli trneš u Kangy, tak nevím co děláš u zbytku týmu kromě Stancia nebo Plavšiče.

     • Shrekson16.4.2018 10:26reagovat

      První poločase měl nějaký laciné ztráty jenomže když to chceš hrát dopředu taky chyby budou, do stran a za sebe to umí každý..

     • Chabix16.4.2018 11:14reagovat

      Taky jsem měl v první půli pocit, že není úplně ve své kůži a měl tam pár hloupých ztrát. Oni mu ani moc nepomohli Zahustel s Kulhánkem, když už to přenesl na druhou stranu, tak tihle to zas vrátili dozadu.

       

      Ale ten dojem platil jen pro první půli. Ve druhé půli mi přišlo, že Kanga hraje naprosto skvěle, tam se snad ani nedá nic najít, co by se mu dalo vytknout.

    • victorlima16.4.2018 10:14reagovat

     Já bych dokonce včerejšího Kangu viděl jako lepšího než Stanciua. Je i kondičně vynikající. Problém je v tom, že když máme pár nadstandardních hráčů jako Plavšič, Nita, Stanciu, Kanga, tak ti ostatní, kteří by se mezi běžnými ligovými hráči jakžtakž ztratili, pak vypadají jako úplná nemehla. Pochopitelně, že tam vázne kombinace a spolupráce. Je to podobné jako v zaměstnání. Když Tvůj sice sympatický a kamarádský parťák se Tě bude stále na něco všeobecně známého vyptávat a to co má udělat velmi často pokazí, tak tam nebude dobrá atmosféra ani výsledky.

  • petr13716.4.2018 10:31reagovat

   Já bych nepaušalizoval, pojďme si to vzít jméno po jméně:

   Nita - ok, mohl by zlepšit hru nohama, ale obecně nemám problém

   Zahustel - nedá se mu upřít bojovnost, umí být platný v ofenzivě, ale limituje ho mizerná technika, v defenzivě spíš špatný, ale hlavně je šíleně labilní. Navíc je samozřejmě skleněnej.

   Hovorka - bojuje, je konstruktivní, ale procento chyb je u něj úplně šílený. Jeho přítomnost v základu je nepřijatelná, a to je mi lidsky sympatický

   Štetina - vcelku ok, ale chyb dělá taky příliš moc, nicméně momentálně asi nejpoužitelnější stoper

   Frýdek - za mne vcelku dobrý, i když jeho timing je na úrovni okresního přeboru, z čehož bohužel prameněj fauly a prohraný souboje.

   Stanciu - je to samozřejmě skvělej fotbalista, ale musí bezpodmínečně zlepšit fyzičku. To že máme výrazně horší 2. půle je totiž hodně i jeho vina.

   Kanga - na naše poměry skvělej hráč, ale musí se s ním intenzivně pracovat. Kdybych byl trenér, tak s ním denně sedím u videa. Má potenciál být mnohem lepší, než je teď.

   Kulhánek - třeba se vyhraje, ale zatím je to slabota. Musí být mnohem víc cítit v defenzivě. Ofenzivu bych po něm ani nechtěl, kromě útočných standardek.

   Plavšič - prakticky to samý jako u Kangy, byť z jiného důvodu. On strašně chce, ale ještě je takticky nevyzrálej.

   V. Kadlec - nezanevřel bych na něj, věřím, že se to u něj zlomí k lepšímu, určitě na to má. Teda pokud tomu dává v tréninku všechno, což neumím posoudit.

   Šural - musí omezit zbytečný fauly, ruce a simulace, kvůli kterým zbytečně Xkrát za zápas daruje balon soupeři. Taky je to o práci s ním. Musí být na hřišti trochu chytřejší. Taky by se mi zamlouvalo, kdyby nabral trochu svalový hmoty.

    

   Další hráči: Ben Chaim - pokud je ochotný na sobě makat, tak určitě stojí za to s ním pracovat. Jeho potenciál je hodně vysoko. Pokud ne, tak v létě pápá. Vatajelu - jako žolík je dobrej, na základ to není. Costa - má svoje limity v technice i taktice, ale jeho bojovnost, tvrdost, hlavy a takovou tu živelnost podle mě potřebujeme. Viděl bych ho jako záplatu č. 1 na stopera/levýho beka. Mavuba - já vám nevím. Je to samozřejmě sympaťák a na míči výbornej hráč, ale nevěřím, že nějak zásadně zlepší fyzičku a dozadu mi přijde na DZ až extrémně prostupnej. Sáček - má určitě potenciál, ale přijde mi jako leklá ryba. Poslal bych ho na hostování do Bohemky, Hašek by ho mohl nakopnout. Kaya - osobně mu vůbec nevěřím, i když bych se rád mýlil. Mustedanagič - měl by dostávat šanci, aby ukázal, jestli na to má. Sezení na lávce mu nepomůže. Možná by to chtělo ještě jedno hostování v týmu s dobrým trenérem. Drchal, Juliš - to samý jako Mustedanagič.

    

   Lafata, Biabiany - v létě končej, takže nemá smysl řešit. Rističe beru spíš jako epizodu, ale třeba pracuje na fyzičce a v létě ještě dostane šanci.

   Závěrem třešinka na dortu Vácha - pokud se uzdraví, tak možná (když sleduju Kulhánka) ještě i dostane šanci. Ale že by se ještě dokázal chytit bych považoval za malý zázrak.

    

   Trenér - jako i u Stramáka jsem jednoznačným zastáncem toho, aby dostal Hapal trochu času. Převzal mužstvo v nějakém stavu, spíš horším než dobrém, a to jak psychicky, tak u některých hráčů i fyzicky. Má rozhodně právo udělat si přípravu + dostat taky pár posil, jaké chce on. Samozřejmě musí mít koule to opravdu trénovat a ne poslouchat Ščasnýho - pevně doufám, že se dokáže emancipovat.

    

   • victorlima16.4.2018 17:55reagovat

    Jo petře127, vyčerpávající a dobré zhodnocení. Každopádně, jestliže se rozhodneme dát nějaké hráče pryč např. Kayu nebo další tak nečekat a udělat co nejdříve.

  • Jarošík16.4.2018 10:43reagovat

   Dával bych za vinu pokles výkonnosti nebo ve druhých poločasech individuálním hráčům...je to o tom, že když už i herně jsme v tlaku a tlačí nás, tak by individuality kor v obraně měli tým podržet, ale jde vidět, že obrana je slabá a pokud má hrát pozičně osobku, tak dělá chyby které pak shodí výkon celého týmu, jako nyní individuální dvě chyby a stáli nás body - Zahustel a Hovorka...předtím Kadlec několikrát s Costou...vše individuální chyby.

 • Kulhánek, Hovorka a Zahustel lávka!!!

  ajosek16.4.2018 9:30reagovat

  Vztek

  • Bunda16.4.2018 9:31reagovat

   Koho za ně?

   • AlaMierda16.4.2018 9:50reagovat

    Mavuba, Costa, Kaya

   • Tashunka Witko16.4.2018 9:54reagovat

    Místo Zahustela může hrát prakticky kdokoliv !!! Ten člověk nemá ani na divizi, kde by mu za hlavičku zpět do vlastního vápna fandové rozbili hubu hned na hřišti. Takové vemeno je ostudou Sparty, stejně jako loser-duo Š+H !

  • Tashunka Witko16.4.2018 9:51reagovat

   Nesmysl, Zahustela raději prodat Jirnám nebo Zápům. Když přidáme pár míčů a sadu rozlišováků, tak ho vezmou.

   Hovorku zatím ponechat v týmu, ale raději nenasazovat do důležitých zápasů, což jsou momentálně všechny.

   S Kulhánkem zkusit pracovat, je trochu jako leklá ryba a je strašně nedůrazný a opatrnický. Panikaří pod tlakem, míč mu odskakuje a trvá mu všechno moc dlouho, ale něco v něm poořád je. Když tu mohl hrát Vácha, proč ne Kulhánek.

   Větší tragedie je obrana, kde bych klidně vyměnil všechny 4.

   • victorlima16.4.2018 10:04reagovat

    Stále si pohrávám s myšlenkou, jestli nezkusit Hovorku na DZ. Je důrazný a má slušnou rozehrávku. Na DZ si občas nějakou tu menší minelku může dovolit. Já tu o Zahustelovi mluvil jako o kopytu už déle, ale vždycky jsem to schytal. Hráč s jeho technikou je pro Spartu nepoužitelný. Souhlasím s tím, že v Kulhánkovi něco je. Možná se jen musí trochu víc otrkat, aby nebyl tak předpodesraný. Jinak by z něj vyrostl druhý Mareček.

   • trinact16.4.2018 10:18reagovat

    Souhlasím.

     

    Zahustela mám rád, podle mě je to hodnej, týmovej kluk, ale jeho dovednosti jsou vážně na úrovni divize. Jakákoliv herní činnost je jeho slabina. Jediná devíza - výskok - je pohřbená neschopností provést defenzivní hlavičku, kdy opakovaně servíruje balony soupeři.

    Kulhánek je typický ”staromódní DZ”, posouvač balonů, vykrývač prostoru. Jde o to, co chce trenér hrát, i takoví hráči mají v top klubech prostor, třeba Portugalsko s velmi podobným Danilem vyhrálo ME.

     

    Sparta ale neví co chce hrát. Pokud to neví už pod 4. trenérem za poslední 3 roky (vyjma Holoubka a Rady), pak musí být chyba výše.

 • Frýdek

  Majklll16.4.2018 9:07reagovat

  včera to posral Frýdek - vletí do souboje s tragickým Petrželou jako magor, že musí střídat a Zeman nám pak dělal slušné problémy..

  • Tomáš Vápeník16.4.2018 9:22reagovat

   Nepochopitelná byla ta píčovina za žlutou.

   • Mates16.4.2018 9:56reagovat

    On si sel pro mic s tim, ze bude hazet aut, kterej byl jasne nas. Jenze rozhodci to otocil pro Plzen a tim padem byla odkryta leva strana, tak to prerusil. Neco jako zmareni protiutoku, to bych mu nedaval za zly. Úsměv

    • Tashunka Witko16.4.2018 10:01reagovat

     Souhlas, horší moment byla ta jeho simulace a že se nacpal k trestňáku pár minut před koncem, když v životě nedal pořádný centr. Prostě čřeská klika si pod Hapalem vyskakuje a škodí.

     Čechouny to chce z týmu vypakovat, stejně nemají žádnou kvalitu !

  • SPARTANATOR16.4.2018 9:35reagovat

   Taky jsem si rikal ze to bylo akorat na skodu ze musel Petrzela stridat...

   Ale zase na druhou stranu jestli neni Vrba vul tak by ho vystridal i tak

   • Majklll16.4.2018 9:59reagovat

    no jo, ale určitě ne v první puli a tam se zlomilo..

 • můj pohled

  Sheva16.4.2018 9:06reagovat

  1)Zahustel je vážně tragéd, hraje spíš se soupeřem než s náma. Hovorka je na tom podobně

   

  2)Kulhánek je v sestavě jen kvůli své výšce, jiný přínos momentálně nemá

   

  3)Naše standardky jsou otřesný a u bránění ještě horší. Někdo kdo by mě přesvědčil o tom, že výška nehraje roli a že i Neapol hraje s malými hráči a jak hraje dobře?

   

  4) Kanga – za mě v momentě kdy vedeme, tak by ho měli střídat. Včera se aspoň párkrát zapojil do defenzivy, ale jen tím, že vykrýval prostory. Jinak je co se týče bránění úplně mimo

   

  5)Máme problém hrát pod tlakem. V podstatě naši hráči jen odkopávají balon a na bránu se tak valí jeden útok za druhým. Zajímavý, že v momentě kdy Plzeň vyrovnala, tak jsme zase začli hrát po zemi a hned jsme je zase přehrávali. Když jsme pod tlakem, měli bychom více zahušťovat prostor kde je zrovna balon, aby bylo komu nahrát a případná chyba by se dala napravit. Jinak to příště zase bude stejný.

   

  6)Stanciu výbornej hráč, dokáže se v rychlosti i na malým prostoru vysekat z blbý pozice. Na druhou stranu v tom momentě kdy jsme pod tlakem, tak se vytrácí

   

  7)Pro příští sezonu asi takhle: Nita – Frýdek (Civič), Štetina, posila, posila – Krejčí, Stanciu, Kucka, Pavelka, Šural - Pulkrab

   

  • trcmano16.4.2018 9:18reagovat

   +1

  • Dynamo16.4.2018 9:22reagovat

   jasně, Kucka půjde ze zlaté turecké klece do Sparty

   • victorlima16.4.2018 9:45reagovat

    Jo, jo, Kucka a vezme s sebou Krejčího, který sedí na lavici za třikrát větší peníz než by dostal u nás a Pavelka jakbysmet. Viděl si hrát Pulkraba na Julisce. Možná našel nějaký čtyřlístky, ale s balonem se nepotkal. To je posila pro Spartu?

   • FANDA730716.4.2018 10:49reagovat

    KUCO bere v Trabzonspore 2,5mega rocne, cize ak mu ponuknes a budes platit cca 5mega CZK mesacne snad ho prehovoris! Vela zdaru!

  • victorlima16.4.2018 9:56reagovat

   Ještě k Ševovi. K bodu 3 - Neapol má v záloze i útoku relativně malé hráče, ale vzadu rozhodně ne.

   K bodu č.4 - Kanga nikdy nebyl a nebude defenzivní záložník. To, že tam musí hrát je věc trenéra. Ostatně oba další OZ Kadlec ani Plavšič také nejsou žádní psi obranáři a na rozdíl od Kangy toho méně naběhají (Kadlec) a nedají skoro žádnou průnikovou přihrávku. Včera, když už ke konci všichni mleli z posledního, Kanga stále běhal a vymýšlel kolmice. Kdyby měl takovou kondici jako on Stanciu, tak bychom si pískali.

   K bodu č.6 - Stanciu se vytrácí, když má hrát bránícího halva. Tím on taky nikdy nebude. Možná, že se to zlepší, až nabere přes léto kondici. Tedy jestli tady zůstane.

  • Dolikus16.4.2018 9:58reagovat

   no ty krávo..Krejčí, Kucka, Pavelka. Děkujeme za názor a mužeš zase za sebou zavřít.

   • Sheva16.4.2018 10:04reagovat

    přesně jsem věděl, že se tohohle někdo chytne :-*

  • Tashunka Witko16.4.2018 9:59reagovat

   Kanga ! Jednom díky němu jsme se po vyrovnání dostali do hry a Plzeň začali i mírn přehrávat. Bohužel už v té době totálně odešel Šural a částečně i Stanciu a (NE)trener na to klasicky nereagoval. Kanga je jinak dozadu lepší a poctivější než ”obránce” Zahustel.

 • Juniorka

  jakub231116.4.2018 8:12reagovat

  Nevite nekdo kdo dnes nastoupi z acka?

 • Ke včerejšku

  Shaemi16.4.2018 7:39reagovat

  Nečetl jsem včerejší příspěvky, tak se omlouvám, jestli to tady už bylo. Tak jen ve zkratce.

   

  1) Vsadil bych se, že Hapal má horší statistiku získaných bodů (i když je tam Slavia a Plzeň), než měl Stramaccioni. Myslel jsem, že jsme s Italem na dně. Mýlil jsem se. Hapal je pro mě trenérská nula. Podržtaška. Když sleduji Spartu, tak úplně vidím Ščasného rukopis, tedy chaos spoléhající na individuální kvalitu.

   

  2) Výběr hráčů na lavičku je tragický. Neumožňuje nijak reagovat na zápas.

   

  3) Odstavení Ben Chaima, Kayi a Mavuby ve světle výkonů Kadlece, Kulhánka, Hovorky a Zahustela je dost těžce mimo.

   

  4) Rád bych věděl, kolik gólů za ročník mají Hovorka a Zahustel na svědomí. Fakt neskutečný.

   

  5) Kulhánek, Zizu i Sáček by měli jít někam hostovat, vysedávání na lavičce, potažmo trápení se na hřišti, nemá pro jejich rozvoj smysl. Kulhánek na Spartu aktuálně ještě nemá, v Liberci by mu bylo líp.

   

  6) Biabiany. Panebože proč jako?

   

  7) Kadlec se mimo gól nepotkal s balonem, pokud se k tomu přičte Zahustel, tak naše pravá strana neexistovala.

   

  8) Ještěže se Vácha zranil (ik dyž mu teda nic zlého nepřeju), jinak by včera nejspíš hrál i on.

   

  9) Potřebovali bychom mentálního kouče a někteří méně chlastat.

   

  10) Sere mě to, protože dlouho jsem neviděl tak marnou Plzeň, kterou bychom měli na lopatě. Myslete si co chcete, ale raději přeji titul Slavii, než tady těm zkurvencům.

   

  Suma sumárum, Stramaccioni byl tragéd, ale Hapal je tragéd taky, a to snad ještě větší. Rád bych se mýlil. A jestli se vrátíme ke kafíčkářské ryze české kabině, jak to zatím vypadá a jaké jsou všechny indicie, tak jsme v řiti totálně. Není náhodou, že nejhorší na hřišti jsou vždy čeští hráči.

  • Fanoušek z Liberce 16.4.2018 8:01reagovat

   +1

  • Skopi16.4.2018 8:04reagovat

   Prvnich 8 bodu jasnej souhlas. Ale je treba aby ti bylo Hapiska lito chudacka malyho dyt on mu Scasny privede v lete Filla Litsingiho Steinhofera Fleismana a podobny strelce a pujde to.

  • Shrekson16.4.2018 8:22reagovat

   1) nevím já vidím věci které mě baví, Sparta musí přidat v důrazu ve vápně není možný dostávat góly po rohu..😣

   2) Biabiany nejrychlejší hráč v lize bylo dobré řešení ho poslat do hry když Plzeň si pomáhá náběhy krajních obránců - Limberský se nedostal na poslední minuty do hry..

   3) tady taky nevím jaký je směr, Kaya nemůže bejt horší než Hovorka.

   4) kritika Zahustela často brání prostor sám nebo mu pomáhá defenzivní obránce protože Stanciu zase tak moc nebrání.

   5) Kulhánek hrál dobře není od toho aby dával balóny jako Kanga, takoveho hráče nikdy nezaplatime. Kritika defenzivní hráčů je navíc častá mají hrozně nevděčnou rolí.

   9) to říkám dlouhodobě ať přivedeme někoho kdo bude pracovat na kádru psychicky.

   10) měli jsme Plzni porazit ve stylu debaklu.

    

   Nebyl bych hystericky a dál tomu čas.Smích

  • tomnavratil16.4.2018 8:38reagovat

   +1 naprostý souhlas. Hapal není bohužel žádnou známkou kvalitu a vše se vrací do zažitých kolejí a tradiční kabiny jak tomu bylo dřív. Bodový průměr má navíc horší než Strama a to jsme si říkali, že to bude těžké překonat.

  • Majklll16.4.2018 8:52reagovat

   6.) a panebože proč jako ne?

 • Shrnutí dnešní debaty

  dominik2715.4.2018 23:39reagovat

  1) Jsem rád, že se mi změnou ankety povedlo odvést řeč od toho, jak to Spartě dneska zase nevyšlo. Už je mi totiž toho Hapala fakt líto.

   

  2) Sice jsme všichni až na Liara banda blbců bez názoru, rozumu a ochoty diskutovat, ale on s námi tu trpělivost bude mít i nadále. Díky!

  • montanon15.4.2018 23:45reagovat

   Říkáš něco co jsem nikdy neřekl. Já říkám, že blbec je ten, který neustále soudí jednoho člověka, ať napíše co napíše a vše je u takového špatně. A to je rozdíl co píšeš v bodě číslo 2. Zeptej se na to v reálném životě koho chceš, musí mít ten člověk ovšem mozek.

   • Tyrrael16.4.2018 6:38reagovat

    I pologramotná opice pozná, kde není vítána...

   • Enkoff16.4.2018 7:03reagovat

    Teda ty jsi opravdu otravnej přispěvatel. Půl stránky keců o ničem. Buď trochu soudnej člověče

  • montanon15.4.2018 23:50reagovat

   Takže bych to mohl shrnout to jako bych pod každý Tvůj příspěvek psal - no jo dominik to je cvok i kdyby jsi psal stokrát pravdu, tak já to neuznám a budu si stát za svým, že jsi cvok. Přesně takhle tady někteří jednají a můžu psát cokoliv. Není to tak těžké k pochopení i když se blíží půlnoc.

  • captain_obvious16.4.2018 0:05reagovat

   Lol, to myslíš tu zfalšovanou anketu? Fake news.

   • dominik2716.4.2018 0:12reagovat

    Já tu anketu zakládal v dobré víře, že do ní budete hlasovat poctivě. Nenapadlo mě, že Liaro bude záměrně přidávat falešné hlasy k té poslední možnosti, aby si vzápětí mohl stěžovat, že jsme na něj zlí...

    • pubi16.4.2018 0:19reagovat

     Smích TOP! Smích

    • montanon16.4.2018 0:20reagovat

     Jelikož do ní hlasují lidi, kteří u mě neuznají jedinou větu i kdyby byla stokrát pravdivá a těch je tady 90%, tak je celá anketa značně zavádějící i pro takové, kteří neví, kdo to Liaro byl, protože anketa je postavená samozřejmě tak, že vypadá, že ten dotyčný neustále něco porušuje a všichni ostatní včetně adminů jsou v tom nevinně. Takže jsi to udělal vlastně chytře, aby mi to samozřejmě co nejvíce ublížilo a pak jsi mohl oznámit výsledky, stejně tak s dalšími a plácat se tady po ramenou, že já jsem cvok a vy opět Ti normální, spravedliví a chtějící rozumnou a kvalitní diskusi. Pak je s podivem, že přesně tihle lidi, až na světlé výjimky reagují útokem a oslovením Liaro pod každý druhý můj příspěvek i když má jednu větu a oni mě poznají - tohle už je podle Tebe normální, není to dětinské a je to zcela ucházející jednání inteligentních lidí z kterých bych si tedy měl vzít ten příklad, panečku.

    • montanon16.4.2018 0:29reagovat

     A o počtu skoro 130 lidí najednou a v tuhle hodinu nebo večer po zápase a zrovna na tomhle fóru se ani raději nezmiňuji. Vsadím obě boty, že mnozí tam hlasovali x krát a opět záměrně pod různými nicky, což samozřejmě není problém a takoví to ví. Já to zapotřebí nemám a neudělám - u některých tady jsem si tím skoro jistý, že to už udělali. A takoví se pokládají za ty normální tedy, příkladů bych tady mohl psát spousty, ale i Ty máloco uznáš. Nedávno kopal Real penaltu - asi deset lidí řeklo, že nebyla a nepískali by jí. Já to řekl taky a můžeš hádat třikrát do koho se pustili. Ne do těch 9 zbylých, ale klasicky do mě, protože jsem si dovolil říct něco s čím někteří opět nesouhlasili, druzí nevadili, já jo. Takže souzení takových lidí, ankety a tam takoví hlasují, tak to je mi opravdu volné a spíše oni by se měli zamyslet nad svým jednáním, až dětským, ale je to marné a je to marné. Tady je to u některých úplně zbytečné jim cokoliv říkat, druzí si to nechtějí rozházet, tak na druhé neřeknou nic, ale do jednoho se pouští snáze, tak hurá do něj. Naštěstí i tady se někteří rozumní najdou a proto sem i chodím, někteří prostě ten nick, minulost neřeší a s takovými se dá potom o čemkoliv i bavit. Je to v podstatě jednoduché, ale pro některé, až moc složité na pochopení a za to nemůžu já.

  • Skopi16.4.2018 0:56reagovat

   Delas si prdel?! Hapala je ti lito?!!!! Tak to si se vopravdu regulerne pomat a vyser se na to.

 • Hra

  montanon15.4.2018 23:19reagovat

  Ale nemám kopačky i když jak jsem dneska viděl Frýdka a jeho centr ze standardky, tak na to budou stačit i tenisky. Jedině, že by mi někdo půjčil. Jen se musím trochu rozhýbat, začneme ve Stromovce a hráči taky. Zahustel, Frýdek, Hovorka poběží povinně s míčem u nohy, aby zjistili, že fotbal se hraje i s ním a není to jen atletika a konečně si na něho trochu i zvykli. Pak můžeme přejít na žongly a standardky.

  • tommik15.4.2018 23:24reagovat

   Nech Frýdka, hraje dobře. Radši si bez trénovat sociální vztahy, ať tě tu fakt nemá každý za hňupa.

   • montanon15.4.2018 23:28reagovat

    Frýdek je běžec a hráč co běhá tam a zpátky, který vletí do soubojů a člověk neví, zda získá míč nebo si rozbije dříve hlavu nebo zlomí nohu. Tenhle hráč to odběhá na kraji obrany tam a zpátky a laikovi jako Tobě přijde jako dobrý hráč - opak je pravdou. Co stačí na naší ligu - je jinde podprůměr a i v naší lize by tenhle hráč měl mít zákaz vůbec se postavit 5 metrů od míče, kdy zahráváme trestný kop. Jedině, že by přesně tohle by ten tah Hapala a překvapení pro Plzeň - standardku kope Frýdek.

72084 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha