Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • tak kdo by tu byl platnej

  plísňák5.1.2019 12:13reagovat

  Zlehka to tu průběžně sleduju. A nevím proč se tu bavíte o hráčích. Vždyť i ten Čech podle některých není dost dobrej na to aby hrál za Spartu. Frýdek nechal kopnout penaltu Ristice, tím ukázal že nemá sparťanský srdce atd atd.

   

  Když to shrnu, Vám defacto není dost dobrej nikdo koho znáte. Protože ten udělal támhle kdysi chybu, toho bysmě nechtěli. Ten před třema roky řek něco proti Spartě do novin toho taky nechcem. Tenhle na nás loni udělal nepěknej faul, ten do Sparty nesmí. No a ten zbytek je buď moc drahej ( Messi atp.) nebo na Spartu nemá, protože Sparta je velkoklub a potřebuje hotové hráče do základu. Ovšem když se DK plácne přes kapsu, tak jak mohl za tohohle nabo tamtoho dát tolik peněz, měli přivést řadši XY.

   

  Prostě vždycky špatně a nikdo vám není dost dobrý. Co se nákupů a odchodů hráčů týká a kdo na to má a ne, kdo je dostatečně kvalitní, tak to na mě dělá dojem že sem se ocitl v diskusi Realu a ne 5. týmu české ligy.

   

  Ale vy jste lapeni minulostí a do tý doby než budete hrát o záchranu, tak prostě ani na jednu sezónu si nemůžete dát nižší cíle než titul a postup do LM... :-/

  Protože se plácáte už 10 let a je to čím dál horší, tak už k vám nechtěj tolik chodit ani čeští hráči. A když už snad jo, tak tady se zacyklíme protože pro spoustu jedinců už jen to že hráč jednal se Slavií nebo s Plzní je důvod proč je to špatný fotbalista a do Sparty nemá chodit. :D

   

  Protože poctivej Sparťan musí chtít jen do Sparty a nikam jinam. Kdo jen pomyslí na změnu klubu je zrádce a ať táhne atd... Těch co by tyhle ”srdcařský podmínky” splnili bude jistě dost. Ovšem většina z nich by nepřeběhla hřiště napříč, protože se jedná o fanoušky které to neživí a tak si mohou dovolit zásadové postoje a nekoukat nalevo napravo.

   

  takže jsou v podstatě jen dva druhy fotbalistů - ti kteří na Spartu nemaj (sportovně či srdcařsky) a pak ti kteří jsou už dost drazí a tak na ně nemá zase Sparta...

   

  • Funin5.1.2019 12:19reagovat

   to muselo dat tolik prace a pritom takova blbost co? Jak se rika, sto lidi sto chuti, kdyz k tomu pridas par trollu a pak par lidi co to chtej tem trollum osladit, tak je z toho slusnej maglajz no.

    

   Da se to prirovnat k jidlu, precti si 20 ruznejch studii a doporuceni a zjistis, ze zdrave neni vlastne nic

   • AlaMierda5.1.2019 12:22reagovat

    tys to vážně četl?

   • plísňák5.1.2019 12:25reagovat

    Jenže tady to není kalsické 100 lidí-100 chutí. Jasně že se nedomluvíš na nejlepším filmu, kapele, jídle. každyý to vidí jinak. To je jasný.

     

    Ale vy se neshodnete na těch co by byli prospěšní. To je normláka. Ale v zásadě se shodnete na tom že z těch co tam jsou a co maj příjít na o nikdo nemá - ten sportovně a ten srdcařsky. Takže vy se na negativním v zásadě shodnete.

     

    Všechny byste vyházeli, spory by začali teprve až ve chvíli kdy by se začlo řešit koho přivést.

  • spartan15.1.2019 12:22reagovat

   Hlavně nechápu, proč jsi tenhle blábol sesmolil tady, proč ho nesmolíš u vás v Berbr-špíně.

   • plísňák5.1.2019 12:45reagovat

    Díky, už sem myslel že se nikdo takový neobjeví. Nečti to, ty sy přece pražák a Sparťan, nejvíc nejlíp.

     

    Někoho z vidlákova nemá cenu ani číst. Proto ste v takový prdeli. Protože prostě i jen vyslechnout názor někoho jiného je pod úrověň Sparťana.

     

    Kdybych se tvářil jako Sparťan, což dělat nebudu. Tak se tu se mnou krásně a ochotně zhádáte. Ale protože se nepřetvařuju tak nejsem hoden diskuse. - Tolik k tomu proč se tu cizáci vydávaj za Sparťany - svým chováním ste je k tomu dolačili.

     

    A proč sem lezem? Protože je to právě ta kombinace kdy vy i když ste ve sračkách máte pořád nosánek nahoru jaká ste honorace - my jsme Sparta, železná abych nezapomněl.

    A ta kombinace zoufalství s nabubřelostí(viz tvůj příspěvek) je prostě vtipná.

     

    A to je problém nejen tady na diskusi ale v celé Spartě. Vy furt chcete např. čerstvou krev do vedení, ale když se zamyslíte že vedení přemýšlí jako vy, tak nelze nikho přivést - protože např. ”ten” je z Liberce ten na Spartu nemá. A proto se k Vám ani nikdo nehrne aby poslouchal že to je jasný že nějakej vidlák (cokoliv mimo Prahu) si myslel že to ve Spartě zvládne.

     

    Prostě kdo se nenarodil jako Sparťan s tím se ani nebavíme natož aby měl na Spartu. A pak se divíte že ste kde ste :D

     

    P.S. proč to píšu sem - protože se mi chce. A těším se na další nekompromisní stěry podobného kalibru jako si předvedl ty. Inteligence a duchaplnost mě vždy fascinovali, jejich deficit nevyjímaje.

     

     

    • johnny15.1.2019 15:11reagovat

     Pochop, že já prostě nechci číst názory fanouška regionalního a svinstvem provařeného klubu. Prostě mě to obtěžuje, víc toho k tobě nemám, pochop prostě ze s takovou bramborou se prostě bavit nebudu. Konec tečka poslední reakce na inteligentního a duchaplného berbroida ze Splzně.

  • pubi5.1.2019 12:24reagovat

   Jako sorry, ale viděl si poslední dva roky chytat Čecha? Jako fanoušek Arsenalu vidim každej jejich zápas a Nita je o třídu lepší gólman, tak nevim, proč by měl chodit do Sparty starej gólman, kterej vzpomíná na doby, kdy uměl chytat. Dál už sem tu blbost ani nečet.

  • Tashunka Witko5.1.2019 12:27reagovat

   Nechceš si to probrat s roudnickým mourinhem a Ebolou 18xx někde u vás v Plzni, místo abys tady plevelil na půl stránky !!!

   A když si vezmeš sebou i toho lotarra a MK17, budeme ti ještě vděčni.

   • plísňák5.1.2019 12:52reagovat

    Nechci. A ukaž jakej si tvrdej sparťan a bež si zažalovat, že si se z toho rozbulel a požaduješ okamžité smazání...

     

    Ta drzost, nejsem Sparťan a diskutuju o Spartě.

     

    Krásně ukazujete kde je problém v klubu - všichni od ředitele až po fanoušky jsou nejchytřejší na světě, jste přece Sparťani, takže nemá cenu si byť jen vyslechnout cizí názor.

    Není to náhodou to co vám na vedení vadí?

     

    Ale pravda, já sem jen hloupej vidlák :D

    • 71FM5.1.2019 13:02reagovat

     Na tohohle vůbec nereaguj. Hraje si na Indiánky a snaží se tu být vtipný. Navíc ho nemůžeš považovat za Sparťana, protože ještě o ni neřekl kladného slova.

  • lotarr5.1.2019 12:56reagovat

   plísňák: V podstatě se s tim dá souhlasit, ale tady se to nedá považovat za názor všech fanoušku je tady jenom pár lidí a z toho se nedá usuzovat že takhle přemejšlej všichni.

  • prazak5.1.2019 13:23reagovat

   tvl tohle je blábol ne do diskuse ale na ban.

 • Matoušek

  Jereacs5.1.2019 11:53reagovat

  Tak chlapec pokud se neprosadi v přípravě tak se vrátí zpátky do Příbrami tvl ten Starka fakt umí jeho prodejem získal money na celou sezónu plus krypla Mingazova a ještě se k nim vrátí prostě Lufjarda předvádí výkony pomalu jak v ČSA.

  • Dno5.1.2019 11:54reagovat

   Jsou 1.

  • lotarr5.1.2019 12:03reagovat

   Nejdřív se koukni co předvádí za výkony vaše vedení a pak kritizuj jiný to sou hrozný kecy pořád někomu předhazovat ČSA to je stejný když některý kreténi pokřikujou jude.Je na tom něco špatnýho když se koupí hráč a pak se třeba ukáže že na to ještě nemá a vrátí se na hostování.

   • Dno5.1.2019 12:04reagovat

    Přesně tak. Sparta o Matouška za prvé vůbec neusilovala a za druhé kdyby ho získala, spolehlivě by ho zničila.

    • Jereacs5.1.2019 12:13reagovat

     Hrozí ničitele talentů jsme.

   • Ali Dia Pavelka5.1.2019 12:11reagovat

    Já nevím, ale argument ”jsou první, tak je jedno, jak moc špatný obchody dělaj” u mě trošku neobstojí. V týhle sezóně koupili 11 hráčů za skoro 10 milionů liber (transfermarkt) a kdo z nich se prosadil? Olayinka (a to ještě byl zraněný) a Coufal. Zbytek? Nic moc.

   • Jereacs5.1.2019 12:11reagovat

    Naše aspoň si na ty přestupy občas vydělame prodejema ale to co předvádíte vy koupíme ho aby ho neměla konkurence naco vám je teď Ševčík, Král atd.

    • lotarr5.1.2019 12:18reagovat

     Ševčík a Král ještě nekopli do míče tak je nebudu hodnotit, ale kde bereš tu jistotu že slavia kupuje hráče jenom aby je nemohla koupit konkurence to nevim.

     • Jereacs5.1.2019 12:24reagovat

      Objektivně naco vám je Král do systemu Trpise se nehodí. Sevcik na váš základ momentalne nemá a Masopust možná jo ale skrz jeho častý zranění vyhozeny peníze. Sparta zacla být spojována s Jusufem najednou je ve Slavii v loni to byl například Jugas,Coufal

      • lotarr5.1.2019 12:30reagovat

       To jestli se Král hodí do našeho systému nech prosím na Trenérovi jinak by o něj neměl zájem.A to že sparta měla zájem o Jusufa neznamená že o něj neměla zájem i slávia protože potřebuje utočníka a v ČR neni zas tolik hráčů co za něco stojí tak se prostě oba kluby musí přetahovat a momentálně je na tom líp slavia.

       • Jereacs5.1.2019 12:35reagovat

        To je možný ale spíš jsem od vás cekal že koupíte pořádnou náhradu za Soucka a Hušbauera.

        • lotarr5.1.2019 12:40reagovat

         Tak zrovna ten Král by jako možná náhrada za Součka moch bejt.A právě Král bych řek že se do systemu hodí je to obránce kterej taky umí něco vymyslet s míčem a ne jenom skála

       • AlaMierda5.1.2019 12:41reagovat

        taky jsem osobně čekal, že koupíte kvalitní náhradu za Součka a Hušbauera. Stejně jako bych čekal, že se pokusíte sehnat opravdu kvalitního brankáře.

        • lotarr5.1.2019 12:46reagovat

         Tak s tim brankářem bych s tebou ještě před čase souhlasil ,ale Kolář mě začíná přesvědčovat že je kvalitní golmana a ukázal to už v pár zápasech kde tým hodně podržel a ta jeho práce s nohama kde hodně pomáhá při hře je hodně platná a troufám si říct že nejlepší v lize.

         • AlaMierda5.1.2019 12:54reagovat

          nohu má dobrou, ale mě přijde, že dělá moc chyb a hodně mu padají míče z rukou. Kolikrát střelu co třeba u nás Nita v klidu zalepí on vyráží.

    • Johny145.1.2019 12:20reagovat

     Tipuju, ze presne takhle premysli i vedeni Sparty a proto to tak vypada. Vazne si myslis, ze nekdo nekoho kupuje jen proto, aby ho nemela konkurence a vlastne ho ani nepotrebuje? Smích

     • Jereacs5.1.2019 12:25reagovat

      Tak dřív naše vedení takhle přemýšlelo.

   • Tashunka Witko5.1.2019 12:11reagovat

    Z pohledu Starky určitě ne. Matoušek jinde než v Příbrami hrát nemůže, tak si jeho plat určitě nechají od LuftBlba i zaplatit a nemusí je trápit ani nějaké riziko zranění, protože svoje už mají doma.

    • Jereacs5.1.2019 12:16reagovat

     Ale slavisti ti tohle nepriznaji protože jim gólem vybojoval jaro v EL.

    • lotarr5.1.2019 12:35reagovat

     Proč by nemoch hrát jinde než v Přírami ted jede s týmem na soutředění a tam se ukáže jestli na to už má a pak se můžem bavit dál.

     • Funin5.1.2019 13:16reagovat

      protože už nastoupil za Slavii a Příbram, tak v třetím klubu během jedné sezóny působit nemůže

      • lotarr5.1.2019 13:48reagovat

       Ok špatně sem to pochopil

    • prazak5.1.2019 13:21reagovat

     nerozumím obecně proč se na českých sítích neustále objevují nadávky na tvrdíka ve formě různých příleplů a komolenin. faktem zůstává že je 3 roky v představenstvu sks a vede si spatně? já myslím že ne.

  • Johny145.1.2019 12:06reagovat

   Ja to teda vidim jako skvely tah Luftjardy. Puvodne mel Matousek zustat v Pribrami, ale pri tech zranenich si ho stahli predcasne a pomohl jim k postupu v EL a ted ho muzou zase v klidu vratit zpet at se rozehraje.

   • lotarr5.1.2019 12:08reagovat

    Přeně tak puvodně tam měl zůstat , ale zranění hráčů je donutilo ho stáhnout předčasně.

    • AlaMierda5.1.2019 12:15reagovat

     víceméně se ukázalo, že na klub jako Slávie zatím nedorostl.

     • Jereacs5.1.2019 12:17reagovat

      A možná ani nedoroste nebyl by to první ani poslední hráč.

     • lotarr5.1.2019 12:41reagovat

      s tim se dá souhlasit až čas ukáže

  • prazak5.1.2019 12:11reagovat

   diky zranenim si matouska trpis stahnul, ale kdo fotbal sleduje, tak vidi, ze ten chapec zatim nevyzral. fajn, mel minutes of glory v kodani, ale urcite je potreba dal hrat v pribrami minimalne na jare. ja si myslim ze tady nezmal udelal chybu ale i to se stane. nevraci se, technika prumerna ... nevim

   • AlaMierda5.1.2019 12:17reagovat

    tohle je přesně napsáno. A tak každou chvilku je v lize někdo kdo má formu a je v kurzu. Te%d to byl Král, v létě Matoušek, před tím Plšek a tak by se dalo pokračovat donekonečna

    • prazak5.1.2019 13:27reagovat

     u krale veril v lepsi usudek, matousek se mi nelibil, nelibi a libit nebude. rychlokvaska za 40 micu. velka chyba.

     • AlaMierda5.1.2019 13:36reagovat

      tak nejste první ani poslední kdo udělal tuhle chybu.

 • Čech

  Ali Dia Pavelka5.1.2019 11:23reagovat

  Já bych Čecha bral, mohl by se s Nitou točit liga/Evropa. Oh, wait... Zoufalství

  • Tashunka Witko5.1.2019 11:25reagovat

   No, v našem případě bych to viděl spíše na točení Liga/Molcup. V MolCupu by byl Čech ideální na penaltové rozstřely.

   • Jerababa5.1.2019 11:27reagovat

    No Čech zrovna na penalty žádnej zázrak nebyl.

    • Ali Dia Pavelka5.1.2019 11:34reagovat

     ÚdivÚdivÚdiv

     • prazak5.1.2019 11:36reagovat

      no nebyl, to je asi fakt :)

      • Ali Dia Pavelka5.1.2019 11:45reagovat

       Tak pořád byl v bráně, když jsme vyhráli EURO u21 a LM Smích A chytání penalt má horší až po třicítce.

       • prazak5.1.2019 11:49reagovat

        ja si pamatuji jen tu chycenou pentli v U21, dik za pripomenuti. prastil jsem se doma do ruky o sikmy strop:)

    • Jereacs5.1.2019 11:42reagovat

     Bayern v roce 2012 by nesouhlasil.

  • Ferry5.1.2019 11:41reagovat

   Čecha bych bral,ale spíš někam do vedení.Osobně by se mi mnohem více líbil na SM než Rosický.

   • Jereacs5.1.2019 11:43reagovat

    Ten půjde do Chelsea do vedení.

 • Ščága

  Pochcana slama5.1.2019 11:06reagovat

  je prostě vynikající řečník. Mohl by se skvěle uplatnit v politice, protože takhle okecat všechny průsery a tvářit se u toho, že s tím vlastně nemá nic společného, chce pořádnýho fištróna.

  • prazak5.1.2019 11:19reagovat

   ani nevím zda to je někde k vidění

   • Pochcana slama5.1.2019 11:38reagovat

    Teď to myslím obecně.

    • prazak5.1.2019 11:46reagovat

     ok, rozumim. ale znova z druhe strany : zdenda je spartan, nema myslim zadne postrani umysly jako kdysi jabulim u nas, pracuje s tim co ma, dela chyby jako kazdy a ver tomu, ze ho to stresne sere (pardon) jak to vypada. acs ztratila ty posledni zapasy z valne vetsiny smulou, ktera ke sportu patri stejne jako stesti ktere se nalepilo loni na pradelniky. je potreba vyresit ty preplacene hrace, privest dockala, jemelku a dostat do zakladu frydka s haskem, a bude to fungovat. nektery budou muset jit, to je fakt, ale kvalita v kadru tam je, jen to slepit. neni na co cekat, sks uz trenuje nekde v teple s uzavrenym kadrem. to musi Rosa vylepsit. howgh

 • Petr Čech po sezoně do Sparty?

  Evola18935.1.2019 11:05reagovat

  Trenér Emery zpochybnil Čechovo setrvání v Arsenalu, takže by nebylo od věci projevit zájem o jeho služby. Pochybuji, že by se mu ještě chtělo kvůli penězům trmácet někam do tramtárie, jak to zamýšlel třeba žoldák Stanciu. No já bych tedy Čecha určitě bral. Heča v závěru podzimu hloupě chyboval, Nitovi vázne hra nohou. Potřebujeme kvalitního golmana jako sůl a jestli by byla v létě k mání zrovna naše klubová legenda, tak není co řešit.

  • Pochcana slama5.1.2019 11:06reagovat

   To spíš ukončí kariéru.

   • Evola18935.1.2019 11:12reagovat

    To si nemyslím, ještě bude pokračovat. Navíc Rosický má o jeho služby eminentní zájem. Čech sám prohlásil, že naší nabídku zváží, když o jeho služby nebude zájem v Anglii. Ale tam ho dle mého již nikdo chtít nebude.

    • prazak5.1.2019 11:17reagovat

     čechíno do acs si dovedu představit, je to inteligentní člověk, prachy nepotřebuje a 2 roky by mohl acs pomoci. akorat by mi bylo lito nity, ktereho povazuji za nejlepsiho branare ligy.

     • roudnickýmourinho5.1.2019 11:30reagovat

      Nita prej nejlepší brankář ligy, ty máš dost. Hruška je proti němu super gólman, jenom Plzni letos vychytal 150 mil.

      • prazak5.1.2019 11:33reagovat

       hm. na to nemam co rici. hruska, ktery v pribrami sazel na vlastni zapasy? promin, ale fandim sks, rád poklábosím s acs fans, ale s pradelnou se opravdu bavit nechci. jsou to podvodníci. v mnoha smerech

       • roudnickýmourinho5.1.2019 11:39reagovat

        Za to vy ste v čele s Tvrdíkem čistý komiku. Tyhle kecy na sázení zápasů jsem už slyšel ty vole. Nejdřív se podívej kdo je Hruškovo partnerka a co vlastní všechno v Praze a pak se vyjadřuj. Zrovna ten to má zapotřebí.🙂

        • prazak5.1.2019 12:03reagovat

         respektuji tvuj nazor ackoli s nim nesouhlasim. to je asi ten nejvetsi rozdil mezi nami.

       • xhurv5.1.2019 11:41reagovat

        Už tě nějakou dobu tady pozoruji a musím říct, že rád čtu tvoje příspěvky. Vůbec mi nevadí že fandis sks. Já si našich rivalu vážím. Plzeň stejně jako ty nepovažuji za rivala, je to špína tlacena berbrem...

        • prazak5.1.2019 12:14reagovat

         ja jsem zas rad ze si mohu tady podebatit o fotbale, protoze nase sks forum neni a to suplujici je zapleveleno pseudouitelektualy, takze o fotbale to tam moc neni. diky

  • Jerababa5.1.2019 11:13reagovat

   Tak určitě trolle, Čechova rozehrávka nohou je legendární.

  • prazak5.1.2019 11:14reagovat

   pokud bude mit acs fanousky jako ty tak zlomte vaz. invektivy na nica, hejty na florina... odbornik zasne, lajk se divi .... vez ze jsou to skvely hraci

   • Ali Dia Pavelka5.1.2019 11:19reagovat

    Troll

   • Evola18935.1.2019 11:19reagovat

    Stanciu je prodejný zrádce, kterému nelze věřit ani nos mezi očima. U nás, fanoušků Sparty, definitivně skončil. A že Nita neumí hrát nohama je objektivní fakt, kterého si povšiml i sám Ščasný. Proto ho také poslal v závěru sezony na lavičku.

    • prazak5.1.2019 11:21reagovat

     sorry, ale tohle je i na mne, z druheho brehu moc - pokud bys byl fanousek, tak nikdy nepoplives svoje hrace. promin.

     • Evola18935.1.2019 11:24reagovat

      Stanciu není můj hráč. Je to prolhaný žoldák, jnež nemá právo nosit sparťanský dres.

      • prazak5.1.2019 11:27reagovat

       tvl zklidni se. bylo tu napsany asi tak 100x a hejtovat nica muze jen omezenec. uz koncim, stejne sem nepatrim, ale tohle mne jako fanouska vazne stve.

      • Jerababa5.1.2019 11:28reagovat

       Netroll debile.

      • xhurv5.1.2019 11:43reagovat

       Ještě ze jsi jen ubohej troll. Jdi si to udělat nad obrázkem lafaty surala nebo frydka a už sem nelez

    • Jerababa5.1.2019 11:22reagovat

     Jaký u nás? Ty jseš snad nějakej mluvčí nás?

    • acs195.1.2019 11:30reagovat

     Prej u nás, fanoušků. Jestli si ty říkáš fanoušek, tak já jsem prezident.

     • roudnickýmourinho5.1.2019 11:33reagovat

      Pane prezidente ale on má pravdu.

      • Jerababa5.1.2019 11:35reagovat

       V čem?

      • xhurv5.1.2019 11:49reagovat

       Přemýšlím jestli jsi ten samý pod jiným nickem nebo tady je prostě víc takových lidi kteří mají názor jako když se někdo zrovna pobleje... Smích

     • Evola18935.1.2019 11:41reagovat

      Jak bys tedy definoval fanouška Sparty? Za posledních X let jsem na Letné nechyběl na jediném zápase. Na rozdíl od zdejších sluníčkářských gaučáků, kteří si hrají na pravé sparťany, mi není osud Sparty lhostejný. Tito blázni, kteří odmítají jakoukoliv kritiku čehokoliv sparťanského, se před každou sezonou ujišťují v tom, že je vše v nejlepším pořádku a konečně pojedeme na titul. Takový přístup opravdu nikam nevede.

   • Tashunka Witko5.1.2019 11:20reagovat

    On je ale fanouškem Sparty asi jako TY !

    • prazak5.1.2019 11:25reagovat

     ja nevim jak se orientovat v teto diskusi, jsem tu hostem a dekuji za to, ale poznavam, ze tu jsou hejtri, jejichz pravy duvod jejich rekneme nenavistnych poznamek bez celkoveho pohledu na vec, mi zustava utajen.

     • xhurv5.1.2019 11:51reagovat

      Předpokládám, že je to zřízení voliče Zemana, SPD a fanouška Plzně Smích

   • lotarr5.1.2019 11:58reagovat

    Tak oba jsou dobrý, ale skvělý rozhodně ne.Nita podle mě je golman podobnejch kvalit jako je Kolář nebo i třeba ten Hruška.Stanciu je takovej lepší průměr a docela by mě zajímalo kdyby hrál někde jinde mimo spartu kde se ted nedaří jak by vypadal.

  • johnny15.1.2019 11:19reagovat

   Hele ty E-vole, tobě patrně nikdy nikdo za nic peníze nenabídl, že jo, proto ta závist.

   Běž komentovat dění k sobě na hnůj, tady o to nikdo nestojí.

 • Ščasný - rozhovor

  kilovolt5.1.2019 9:42reagovat

  Ščasný řekl, že si všechno zanalyzovali a že už ví jak z té šlamastiky ven. tak mi jenom vrtá hlavou proč to teda už dávno neaplikoval v praxi?

  • prazak5.1.2019 9:51reagovat

   co má říct, že neví? buď to měl složit nebo pokračovat a zkusit něco jiného. s Rosou si myslím to jiné může přijít. asi ne hned ale příští sezonu určitě. zbvit se přeplacených hráčů, kteří nemají motivaci jinou než prachy, to je základ.

  • petr1375.1.2019 10:00reagovat

   Mne vzdycky prislo, ze Scasny umi problemy ve hre opravdu dobre popsat, ovsem uz je neumi odstranit. Tak snad mu Hornicek s Janouskem pomuzou.

   • exupery5.1.2019 10:23reagovat

    Mně zase vždycky přišlo, že se umí akorát vykecat a pak na to kvůli svýmu egu stejně sere, protože kdybych chtěl něco odstranit, tak nevim, nehraju třeba pořád stejně blbý rozestavení...

   • Tashunka Witko5.1.2019 10:23reagovat

    Možná umí problémy dobře popsat, ale určitě je neumí najít, jinak by už musel dávno rezignovat.

   • Funin5.1.2019 10:25reagovat

    takže by mohl dělat TV experta nebo novináře, na trenéra je to dost málo

    • petr1375.1.2019 10:28reagovat

     Souhlas

     • Tashunka Witko5.1.2019 10:50reagovat

      Pokud objevil, že za naší katastrofickou rozehrávkou je primárně špatná hra Nity nohama a řešil to jeho odstavením, tak ať to raději nezkouší ani jako novinář či TV ”expert”, až se bude z Letné pakovat.

      • johnny15.1.2019 11:12reagovat

       Přesně tak, další ze Ščasného trenérských perel, Hečovi to nelepí, míč většinou neudrží a vyráží z čehož vznikají závary a nebezpečné situace, naopak Nita míč udrží. Hru nohama má horší, to je fakt, ale na tom se dá zapracovat.

       • Tashunka Witko5.1.2019 11:24reagovat

        Tak primárně by se mělo zapracovat (trenersky) na rozehrávce, jako takové, nacvičit a vstřebat nějaké varianty a ne mít jako jedinou šablonu odkop golmana z nouze po nesmyslně špatných malých domů od toporných obránců.

        • johnny15.1.2019 11:38reagovat

         Jo to máš pravdu, rozehrávka našich obránců je špatná a odsere to Nita, to je trenérský majstrštyk, ale hru nohama by zlepšit měl.

   • majtin5.1.2019 10:31reagovat

    Snad mu nepomůžou a znemožní se a odejde dřív než se jejich práce projeví. Historie varuje - Chovance držela poslední roky nad vodou práce M. Haška, Lavičku zase Jílek.

    • 71FM5.1.2019 10:32reagovat

     Ten Jílek, co vede nadprůměrné mužstvo do druhé ligy?

     • Hory5.1.2019 10:53reagovat

      Na druhou stranu minuly rok s podobným kádrem vybojoval Evropu. Ščasný podle mě na jaře skončí, neunese ten tlak médií a fanoušků. Nemyslím si však, ze by Rosa přivedl zahraničního trenéra, chce stabilizovat kádr a vytvořit českou kostru, proto si myslím, ze bude chtít i českého trenéra. Podle mě to bude jeden z trojice Hašek, Jílek, Horňák. Nevadil by mi ani jeden, ale Míša nemá moc zkušeností jako trenér v první lize (respektive žádné), na což by ve Spartě mohl doplatit. Byl bych asi pro Jílka, ale Hašanův náročný herní styl by nám taky neuskodil. Trpisovsky hraje také náročný styl a Slatancům to sedí. Akorát si myslím, ze Hašek by raději české hráče (kritizoval Kangu, kdežto Jílek se Kangy spis zastával, pokud si dobre pamatuji).

      • 71FM5.1.2019 10:59reagovat

       Takže za mě Hašek. By měl aspoň někdo koule je posadit a dlouho volám po trenérovi, co by upřednostňoval našince!!! Navíc si po Spartě krásný běhavý fotbal, kdy do útočně fáze projdeš přes pár ťukeců a pořádný pressing. To by všichni hráči měli fyzičku jak Frýdek nebo Kanga a ne jak Stanciu, co po poločase šlape vodu.

        

       Za mě Hašek ideál, ale až po Zdendovi, ten je ten správný. Jestli Spartu dokáže vyhrabat někdo z hoven, tak je to právě Ščasný, nejkvalitnější trenér v ČR.

      • Tashunka Witko5.1.2019 11:12reagovat

       Bylo by hodně smutné, aby se výběr ubíral tímto směrem, ale je jisté, že s kvalitním zahraničním trenerem si budeme muset ještě počkat, protože nenastala zjevně ani fáze vyhledávání, jinak by tam těžko mohl tento chaotik zůstat. Tak se z toho udělalo rychle Rosovo rozhodnutí a nyní se VSJBČ upnulo na modlení, aby se dostavil zázrak. Navenek se prezentuje opatrný optimismus a víra v obrat k lepšímu v krátkodobém horizontu, což ale např. v mluvě finančníků představuje cca do 4 roky. Trochu vzruchu i rozpaků přinesla nepovedená tiskovka, která ale Zdendovi pomohla, protože odhalila a přenesla pozornost na rumunského satanáše, který schytá první nápor nespokojenosti v případě dalších výbuchů.

        

       Pokud bychom se měli opravdu hrabat v naznačené trenerské nabídce, tak bych už raději zvolil Janouška ! Ten alespoň ukázal, že umí dát dohromady skvělý tým, byť jen mládežnický.

    • Jereacs5.1.2019 10:46reagovat

     A Ščasny měl Hejkala což statistiky to jasně dokazují.

     • Tashunka Witko5.1.2019 10:54reagovat

      Tady je spíše na pováženou, že jsme po odchodu Hejkala odehráli část podzimu bez asistenta (tlumočníka Kováče nepočítám). Tam měl přijít někdo ze Strahova okamžitě a naprosto automaticky a ne až na Ježíška jako spásné řešení krize.

  • Jerababa5.1.2019 11:03reagovat

   První krok je správná analýza. Následovat by měla opatření, jak věci zlepšit, aplikace těchto řešení, případná korekce. U Ščasného ovšem jen jedna analýza střídá druhou, zbytek času tráví na rybách a vymejšlením toho, kdo za všechno může, když ne on.

 • Dominiku

  bigcock5.1.2019 8:16reagovat

  Co rikas na oznaceni: ”Dnes jiz legendarni forum”? Úsměv

  To prece zahreje u srdce.

  • Saeno145.1.2019 9:22reagovat

   👍

  • petr1375.1.2019 9:45reagovat

   Me by jen zajimalo, kam osud odnesl jednu z legend legendarniho fora, LiaraSmích. Vysetrovaci verze jsou ctyri. 1) vsadil kuncicky barak v tipaci, vyhral ostrov v Karibiku a tam bez internetu uziva klidu a pohody. 2) vyrazil tradicne na houby, v beskydskych hvozdech potkal medveda a stalo se neco strasneho. 3) svuj kolovratkovy pristup uplatnoval i nekde v realu a dostal pres hubu tak, ze do dneska lezi ve spitalu. 4) vsadil barak v tipaci, prohral ho a holt pod mostem nema net.

   • Ali Dia Pavelka5.1.2019 10:04reagovat

    Já myslím, že to tady pořád čte a je pyšný na svého synka Sebíka Úsměv

    • petr1375.1.2019 10:30reagovat

     Predstavuju si to asi takhle: bez to tem mistnim expertum poradne nandat a porad dokola jim opakuj, ze je to diskusni forum, kde jsou ruzne nazory, tak at koukaj na prispevek a ne na nick.

    • Jereacs5.1.2019 10:47reagovat

     Dokonce ho už překonal.

     • 71FM5.1.2019 10:59reagovat

      Jakože jsem větší legenda?

      • Jereacs5.1.2019 11:10reagovat

       Jo aspoň od něho s stebou dá normálně diskutovat.

   • Tashunka Witko5.1.2019 10:11reagovat

    5) Šel do sebe, zařekl se, že omleté fráze nebude opakovat více než 50x a zkrátí je. Bude intenzivněji používat klišé a objevné dedukce MM a mentorovat recyklováním zažitých blábolů. Aby zmátl admina, začal se vydávat za umírněného slávistu, bažicího po diskuzi se Sparťany a dal si nick ”prazak”.

    • petr1375.1.2019 10:25reagovat

     Úsměv v tom pripade ale navstevuje dobryho psychologa, protoze on opakovane zkousel psat tak, abychom ho nepoznali, ale jeho rekord byly podle me tak maximalne 3 prispevkySmích

    • majtin5.1.2019 10:33reagovat

     Tak ”prazak” si myslím je přínosem.

     • roudnickýmourinho5.1.2019 10:47reagovat

      Pražák je čínská mrdka, žádnej přínos nemá.

      • prazak5.1.2019 12:07reagovat

       nechapu ty tvoje nadavky. pokud je toto otevrene forum, tak je otevrene. na nic si nehraju a neschovavam se. pokud to admin acs uzavre na solo acs fans (u tebe tedy pochybuji ze jsi acs fanousek) tak ok, urcite to neni problem. ale nadavaky nemam rad, nicemu nepomohou

       • Lobrock5.1.2019 12:33reagovat

        je to plzeňská špína...

      • Phil Taylor5.1.2019 12:18reagovat

       Pořád je lepší než ty prádelnická špíno!!!

   • LukyACS5.1.2019 11:09reagovat

    Liaro chodí na fórum Tipsportu a i tam už je neoblíbený.

 • Pro 71MF

  vitamin5.1.2019 2:49reagovat

  Frydek je odmala spartan par dni predtim dal penaltu v poharu. Když mel ukazat, jaky je lidr a vzit odpovednost na sebe, tak se schoval a nechal kopat Ristice, ktery do te doby nic neodehral. Jeste neco k tomu budes dodavat???? Kdo jiny mel kopat? Stanciu predtim dve nedal, Pulkrab a Kanga na hristi nebyli. Tettehovi je 20 a je ve Sparte chvili. Proste odmala spartan Frydek ve chvili kdy mel vzit odpovednost na sebe se z toho zesral. Tak to proste je......

  • Jerababa5.1.2019 7:20reagovat

   Jj, to byla ta chvíle, kdy se měl ukázat ten správnej sparťan o kterým bájej Sieglové a jiní.

  • johnny15.1.2019 8:43reagovat

   Jaký Sparťan, Štramák ho dvakrát nepostavil a už chtěl utíkat pryč, místo aby se zakousl a porval se o místo v sestavě.

   • 71FM5.1.2019 10:32reagovat

    Kdybych viděl, že italský (ne)trenér prosazuje do základní sestavy pouze svoje kopyta (Mandjeck, Mavuba), která si v létě přivedl a jeho jediným cílem je vyštvat všechny Čechy ze Sparty, tak bych šel pryč být Frýdek. Škoda, že nepřestoupil do Slávie nebo Plzně. Jak byste teď brečeli…

  • prazak5.1.2019 8:49reagovat

   resite s prominutím pitchoviny. vubec nevite, proc na pentli nesel, ale hned mate jasno. ja ho rad nemam, protoze hraje na hrane a lehce mu chytnou saze, ale v acs takovych rekneme srdcaru moc neni. proste se necitil, tak nesel, to preci je naprosto pochopitelne. ze to pak kopal ristic je vec trenera, nikoli hrace. wake up!

   • Jerababa5.1.2019 8:59reagovat

    Tak to asi není ani tak o Frýďasovi jako o MF 17, 71 MF a dalších dvaceti variacích tohohle trolla.

   • Ferry5.1.2019 9:01reagovat

    Je to o momentálním rozpoložení.Třeba Stanciuovi se nedivím,že na ní tehdy už nešel.Co k tomu vedlo Frýdka opravdu nevím,ale bohužel se neposral jen on,ale úplně všichni.Smutek

    A to nemá s nějakým sparťanstvím vůbec nic společnýho.

    • prazak5.1.2019 9:29reagovat

     nikdo nevi, zda by to taky neprekopl.co by se delo pak? lepsi kdyz nejde kdy si neveri. na hristi bylo dost hracu, kteri by meli byt trenerem urceni na pentli. tady si myslim to jde za scasnym, nemuzu si pomoci.

     • Ferry5.1.2019 9:42reagovat

      Na penaltu samozřejmě hráči určení byli.Ale opakuji,že je to o momentálním rozpoložení a pokud si ti určení nevěří,tak na ní jednoduše nejdou.Smutný je spíš to,že v celým týmu nebyl nikdo,kdo by si věřil.

      • prazak5.1.2019 9:48reagovat

       ristic si veril. a dostal nalozeno ode vsech, od fans, trenera, realizacniho .... me osobne ho bylo opravdu lito, tohle v kariere zazit opravdu nikdo nechce

       • Ferry5.1.2019 9:50reagovat

        Těžko říct,jestli si tak věřil,že na ní šel a nebo mu jen bylo trapně,že na ní nikdo nechce.

        • prazak5.1.2019 9:53reagovat

         víš co, nehraješ a pak najednou situace, kdy se můžeš zapsat a dovedu si představit, že ta představa byla lákavá, vydolovat aspoň bod díky mě. smutné pro něj, že to dopadlo tak jak dopadlo

         • Jerababa5.1.2019 10:12reagovat

          Tak není v tom sám. Hapal proti Barceloně, Siegl proti Bordeaux a ono by se toho našlo. Kdo hrál, tak ví, jak je ta brána v tu chvíli malá a jakou potřebuješ sebedůvěru, aby se ti nerozklepaly nohy. Podle mě je lepší, když jsou jasně určení hráči. Zamezí se tomu schovávání se a hráč má tak trochu jistotu, že trenér se za něj i v případě neůspěchu postaví.

          • prazak5.1.2019 10:39reagovat

           naprostý souhlas

 • Veteranos part2

  Cherry5.1.2019 2:14reagovat

  https://m.youtube.com/watch?v=KF3AuWeDDs0&feature=youtu.be

  • Brian Pricke5.1.2019 3:02reagovat

   Na můj vkus je tam málo střelných zbraní a muslimských vlivů.

  • Dollaruss5.1.2019 6:34reagovat

   Co tímhle chtěli jako ukázat? Nějak jsem to celé moc nepochopil. Chudák nesvéprávnej Rosa je posílán na tiskovky.

   • Moribundus5.1.2019 7:29reagovat

    Pokus o aplikaci strachu za účelem dosažení svých dosud neformulovaných cílů. Stará dobrá metoda v podání duchem mladých mizerných interpretů. Jojo, taky jsem měl v patnácti kapelu.. a bylo to faaakt vážný. ;)

  • Skvarda5.1.2019 7:34reagovat

   Já si myslím, že kluci by si měli najít holku. Po prvním zásunu by je ta agresivita přešla, zjistili by, že jsou na světě i jiný věci než fotbal.

  • Jerababa5.1.2019 7:59reagovat

   Režie, scénář, kamera, střih i hudba velice slabá.

  • Jereacs5.1.2019 9:21reagovat

   Na to už není co říci.

  • majtin5.1.2019 10:04reagovat

   Podle mě to dělá někdo, kdo chce tu skupinu úmyslně dehonestovat a udělat z nich naprostý debili. Tak debilní, aby tohle natočil sám přece nemůže nikdo být.

   • Tashunka Witko5.1.2019 11:18reagovat

    V tom případě se nabízí přímo vedení Sparty, ti dokáží znemnožnit i sami sebe způsobem, jaký nemá obdoby.

 • Nechte

  ap24124.1.2019 23:29reagovat

  Stancia už na pokoji, prosííííím! Chtěl jít za lepším, co je proboha na tom špatnýho? Ve Spartě je rok, a pravej sparťan to bejt ani nemůže! Ty kecy to je fakt hrozný.........Smutek

  • Lupínek4.1.2019 23:35reagovat

   Ať si táhne kam chce-sparťan nemůže být, protože nezná mentalitu, jazyk, nevyrůstal tu a ani není odchovancem týmu=a proto nikdy nepochopí.

   Je smutný, když se staří veteráni podivují co se se Spartou stalo a děje...

   • maaarty4.1.2019 23:41reagovat

    Stanciu je větší sparťan než ty. Spartu táhl i v době, kdy je ve sračkách. Ty si v lepším případě umíš stoupnout na tribunu a flusat.

    • 71FM4.1.2019 23:42reagovat

     xD

    • kubino1594.1.2019 23:45reagovat

     SmíchSmíchSmíchSmíchSmích

    • Lupínek4.1.2019 23:48reagovat

     Jo a proto málem vlezl do země a zahrabal se jak krtek, když se kopala pecka na Slovácku.

     Nic mu nezazlívám, chybět mi nebude.

     • maaarty4.1.2019 23:54reagovat

      Njn, například srdcař Frýdek utekl jak krysa a nechal jí kopnout Rističe.

      • 71FM5.1.2019 0:05reagovat

       Co by měl DZ kopat penalty? Jsi totálně mimo. Jak napsal kolega. Stanciu jakmile se měla kopat penalta, tak zalezl mamince pod sukýnku, aby to nepadlo na něj. Nabízí se ale otázka, proč je nechodí kopat Tetteh nebo Pulkrab či další útočníci. Ale vlastně se ani nedivím, když vemu, kolik šancí spalují z lepších pozic, než je penalta (dokonce občas netrefí prázdnou bránu z malého vápna).

       • Jereacs5.1.2019 0:08reagovat

        Koment století hráč nemůže jít kopat penaltu protože je DM SmíchSmíchSmích

       • maaarty5.1.2019 0:12reagovat

        Na trolly nereaguju. Je to póvl co ničí zdejší, před lety přínosnou diskuzi.

       • Jerababa5.1.2019 0:17reagovat

        Proč by DZ neměl kopat penaltu? Obzvláště player Frýdkova formátu? Chilavert byl brankář a kopal je.

        • 71FM5.1.2019 0:22reagovat

         Proč by měl, když na hřišti bylo 5 ofenzivních hráčů, co mají lepší zakončení?

         • Jerababa5.1.2019 0:27reagovat

          V řadě týmů kopou penalty pravidelně i obránci. Dobře umístěnou, utaženou střelu může mít i naprosto nekreativní fotbalista.

    • Lupínek4.1.2019 23:50reagovat

     A aspoň na tu tribunu chodím, ne jak většina tady těch chytrolínů za compem...

     • maaarty4.1.2019 23:57reagovat

      Přesně od těhle vocasů slyším ty haty a Vízkovy, Sieglovy, Novotnýho rady.

      • 71FM5.1.2019 0:24reagovat

       Je něco špatně, že člověk radši dá na lidi, co ve fotbale něco dokázali, jsou v něm celý život, než na člověka z fóra, o kterém v životě neslyšel? Chovej se jako člověk prosím a buď tolerantní.

       • maaarty5.1.2019 0:26reagovat

        Na trolly nereaguju. Je to póvl co ničí zdejší, před lety přínosnou diskuzi.

     • pubi5.1.2019 0:00reagovat

      Vypněte to v tom Berlíně, už se tam nikdy nepodíváte, tak se kochejte, dokud vám Dan půjčuje autobus. Tragédi.

     • 71FM5.1.2019 0:06reagovat

      Tak jestli je tady polovina lidí ajťáků, tak to chápu. Ti jsou vesmeš mimo realituSmích

      • Jereacs5.1.2019 0:10reagovat

       Tvoje myšlenkový pochody jsou opravdu unikátní.

       • 71FM5.1.2019 0:13reagovat

        Dík. Nevím jestli ty máš zapotřebí se navážet do hráčů. Připadal si mi jako jeden z těch normalnějších, se kterým se dalo slušně diskutovat.

        • Jereacs5.1.2019 0:15reagovat

         Ne ale tady si přestřelil Frýdek klidně mohl jít natu penaltu ale dopadlo to že sinukdo nevěřil jinak ji měl jít kopat Teteh.

         • Jereacs5.1.2019 0:16reagovat

          Že si nikdo. A já se nikdy nesnižim k tomu abych urážel hráče.

          • 71FM5.1.2019 0:20reagovat

           Dobře. Pořád tě beru jako toho chytrejšího tady. Ale proč by to měl jít kopat Frýdek, když na hřišti bylo 5 ofenzivních hráčů, co si snad ty penalty a zakončení trénuji asi více jak Frýdek. Navíc ji šel kopat v MOL Cupu a tam proměnil.

            

           Jinak se omlouvám. Nahoře jsem na tebe ten hejt dost přestřelil, emoce a urážení MF mě vždycky dokáží vytočit… ale máš pravdu, Frýdek se toho mohl ujmout, ale furt je tady dost dražších hráčů, co jsou považováni za lepší jak Frýdek a netroufli si na to.

           • Jereacs5.1.2019 0:30reagovat

            Jako tam selhali všichni a jen to dokreslilo obrázek o tom jakou mají sebedůvěru naší borci. V pohodě ale Frydka bych neuražel protože na podzim se zvednu hodně a jeden s malá měl stabilní formu.

      • Enkoff5.1.2019 1:00reagovat

       Ty jsi fakt hovado. A čím se živíš ty? Nebo se jen živíš z daní těch lidí, který urážíš? Nechápu jak tahle společnost mohla dospět do takovýho stavu, že vychovává takovejhle morální póvl

       • 71FM5.1.2019 1:23reagovat

        Hej, omluvám se ti. Byla blbost se navážet do něčí zaměstnání. A asi budeš chytrej, když se živíš tímhle. Já tu píšu jen své názory. Cizinci jsou mi šumák, nemusím je, ale přetrpím je tady, protože s tím stejně nic nezmůžu. Jen mi vadí ty hejty na Frýdka neopravněné, když patřil na podzim mezi nejlepší hráče, ne-li nejlepší.

         

        Myslíš, že mi je příjemné tu být každý den zasypáván urážkami do xenofobů, rasistů, trollů nebo nedejbože nácek. Jo, před pár měsíci jsem tu nějaké výroky měl, ale od té doby se držím. I když tu nyní napíšu něco normálního, tak jsem vyháněn a označován za slávistického trola.

         

        Ještě jednou se ti omlouvám a i za to, že musíš číst tohle moje srdcevylití. Fakt už nevím, jak se tady chovat, aby mi po jedné větě nebylo nadávano.

     • 71FM5.1.2019 0:11reagovat

      Škoda, že nešel a netrefil ji. Bys měl pak do konce života vlhké prostěradla a důvod urážet Frýdka na internetu.

     • victorlima5.1.2019 8:19reagovat

      Máš pravdu mudrci. Já tam takhle chodil 50-let. Budeš muset ještě trochu vydržet, když chceš hovořit s dospělými.

    • xhurv5.1.2019 0:33reagovat

     +1000000

80653 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha