Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Gól při domácím debutu

  Víťák z Cé Osmičky25.2.2019 9:28reagovat

  DMK a Stanciu se oba doma uvedli přímákem resp. šajtlí.

   

  Napadá vás ještě někdo, kdo se před sparťanskejma fanouškama uvedl pěknou brankou?

  • MichalM25.2.2019 9:57reagovat

   Třeba Poborský mne napadl,v prvním zápase za Spartu dal taky celkem pěknej gól proti Teplicím. Pak myslím Chovanec po návratu z Eindhovenu se trefil z přímáku někdy na začátku zápasu.....(už nevím s kým).

   • Jiri ACS25.2.2019 10:06reagovat

    Ten Chovanec,to bylo proti Benfice.To si pamatuju jako dneska.

    • MichalM25.2.2019 10:19reagovat

     Ne,tohle byl ligovej zápas. První po návratu z Eindhovenu.......Ale ta Benfika nebyla dlouhou po tom......

  • artaxerxes25.2.2019 11:18reagovat

   Matušovič?

   • Víťák z Cé Osmičky25.2.2019 14:09reagovat

    To bys mi musel připomenout.

 • ŠČASNÝ KŘIVÁK

  gofron25.2.2019 8:59reagovat

  Když se člověk podívá na jeho myšlení, tak vidí, jak ten člověk uvažuje a jak konstruktivně likviduje ty, které již nepotřebuje a pár týdnů či měsíců zpět je vychvaloval, že hra bez nich nejde, jako třeba Kangu, který podle Ščasného byl nejdůležitějším článkem ve hře acs!

  Nyní, když už mu přišel Dočkal, tak nesmyslně Kangu odstavil a svedl to na nedržení pozice a postu, kde se má nacházet. Každý asi viděl, kde se pohyboval včera v první půlce hry Dočkal a tím nám jen Ščasný opět ukázal, jak nemohoucně trenér je a jak podlý křivák je když měsíc zpět byl Kanga pro jeho hru nepostradatelný a nyní bude možná sedět i na tribuně. Kam vítr tam plášť - to jest Zdenál a dokud se ho nezbavíme, tak acs plnohodnotně klapat nebude!

  • AlfaRomeo25.2.2019 9:36reagovat

   Špína ”chlap” a ty střídání Kangy v posledních dvou zápasech ...bylo jen alibi v létě odejdeVztek

   • gofron25.2.2019 9:49reagovat

    Přesně...Tyhle dva zápasy šlo vidět, že mu jde jen o to, Kangu vyštvat ze základu pdo nějakou záminkou, přitom mu to v přípravě a před přípravou na podzim nevadilo as byl pro Ščasného klíčový hráč. Nyní už má svého koníka a Kanga je na odstřel!

  • majtin25.2.2019 9:38reagovat

   Poprvé usedl mezi náhradníky Kanga. Bude mít po výkonu týmu proti Baníku těžké vrátit se do sestavy?

   „Nechci polemizovat o tom, kdo to bude mít těžké a kdo ne. Měli jsme k dispozici 21 hráčů a pět jich bylo na tribuně. Chtěli jsme mít v kádru velkou konkurenci a díky bohu ji máme. Důležité je, aby se kluci chovali jako profesionálové, což se zatím chovají. Nyní ale nepřemýšlím o tom, jestli to někdo bude mít těžké. Určitě budou ale zápasy, kdy ho budeme potřebovat do výstavby. Na druhou stranu to, že dám na desítku Dočkala, jsem věděl a byl jsem tak dávno rozhodnutý. Celou přípravu ve spodní pozici hráli Sáček, Frýdek a Hašek, takže ani tady jsem zařazení Kangy nezvažoval a nechal jsem to logicky takto.“

    

   Více na https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/359161/scasny-vedel-
   jsem-proc-chci-dockala-stetina-hral-kvuli-barosovi.html


   Zvlášť bych vyzdvihl tu pasáž, že budou určitě zápasy, kdy ho budeme potřebovat do výstavby. Úsměv) Zaprvé si na ty zápasy počkám a za druhý, nebyl střídanej právě proto, že se moc zapojoval do výstavby. Podle mě už dostane jen štěky a v létě odchod. A až nás zase vyřadí někdo v předkolech, teda když se do nich dostaneme, tak si tam zase někoho vytipuje.

   • Schyzo25.2.2019 10:48reagovat

    Přesně, mě na tom zaráží, ze už v přípravě věděl, ze docky bude 10 a přesto dal Kangu na 10, aby si pak mohl alibisticky říct, ze přípravu vzadu hráli Frýdek se sackem

  • gofron25.2.2019 9:53reagovat

   Řeknu vám narovinu, že kdyby se Dočkal nedejbože zranil, tak by Ščasný lízal pr...del Kangovi aby mu tam šel hrát. Podle mě je to křivák a kdo mu v danou situaci sedí, tak toho vychvaluje a kdo ne, toho potopí!

   Já bych byl rád, kdyby se koncem sezony Dočkal třeba na dva zápasy zranil a Kangu celou dobu odstavoval tak, že by byl Kanga smířen v létě odejít a pak by Ščasný Kangu potřeboval do základu a on ho potopil úplně stejně jako to udělal Ristic, Civic nebo jiní v posledním podzimním kole!

   Osobně si myslím, že ani Civic si už moc nezahraje a takle bych mohl pokračovat dál a dál.

 • Včera

  Spalik189325.2.2019 8:56reagovat

  se ten zápas trochu podobal těm z přípravy. Drchal a Hložan jsou úžasní. Dej bůh ať je s nimi pracováno dobře.

  • johnny125.2.2019 9:10reagovat

   Ti kluci mě včera neskutečně bavili, myslím, že když je Ščasný nestihne zkazit, že z nich budou super fotbalisté. Hložek je hráč základu, nekazí, je rychlý, skvělé pokrytí míče, nebojí se jeden na jednoho, v 16 letech neskutečný hráč. Drchala bych tam posílal na posledních 20 minut a kdyby hrál tak jak včera pořád, tak také základ.

   • Funin25.2.2019 9:15reagovat

    tak Benji má tři karty, tak nějak tuším, že v Libe dostane 4. a proti Plísni si nezahraje. Leda by to lišák Zdenda čekal a proti Liberci Tetteha šetřil, to by pak mohl hrát Drchal a nebo Pulky no

    • gofron25.2.2019 9:24reagovat

     Já to také tak vidím, ale na Plzen si myslím bude Drchal platit hodně, vzadu má Viktorka vlemi pomalé beky a stopery a Drchal má rychlost i dravost. Tak že Tetteh proti Liberci ideál, pak to vidím na kartu a Drchal s Plzní v základu.

     • Spalik189325.2.2019 9:33reagovat

      Tettetha bych na zápas ani nenominoval.

       

      1) dali bychom šanci Pulkymu a Drchalovi, kteří si myslím svou tvrdostí budou na Liberec platit víc, než bolístka

      2) Tetteth nedostane kartu a zároveň se mu lehce ukáže, že není nepostradatelný. Přijde mi, že má nosík moc nahoře

      • AlfaRomeo25.2.2019 9:51reagovat

       Jasně ty mudrlante Smích

       • Spalik189325.2.2019 9:53reagovat

        co se ti nezdá ?

        • AlfaRomeo25.2.2019 10:23reagovat

         Z čeho jsi dospěl k názoru ,že má nos nahoru.

     • Funin25.2.2019 9:44reagovat

      Benji je také dost rychlý, navíc bych řekl, že má lepší techniku než Drchal, takže na Plzeň by byl také platný. V Libe bych dal Drcvhala nebo Pulkyho, první by platil rychlostí a druhý tvrdostí a agresivitou.

 • Hanousek x Karlsson

  lidoop25.2.2019 8:26reagovat

  Včera mě prakticky až do Karlssonova střídaní nepřestávalo udivovat, že ti dva se prakticky celou dobu pohybovali cca max do 10 metrů od sebe a došlo hned k několika situacím, kdy si vyloženě překáželi. Jelikož jsem si nevšiml, že by za celou dobu dostali pokyn, ať se drží dál od sebe, byl to asi taktickej záměr. Přišlo vám to taky jako kravina, nebo jsem jedinej, kdo to nepochopil?

  • kilovolt25.2.2019 8:27reagovat

   to je snad dobře ne? dobré tým to nehrají roztaženě na 60 metrech

   • lidoop25.2.2019 8:30reagovat

    Neříkám, že se měli hledat dalekohledem, ale aby si prakticky funěli na záda podle mě taky není ok. Když si navíc, jak už jsem psal, mnohdy vyloženě překáželi.

   • Majklll25.2.2019 8:31reagovat

    přesně tak, dva hráči, kteří hrají za sebou by měli být u sebe, aby si to mohli dát .. nevidím v tom problém

    • lidoop25.2.2019 8:34reagovat

     No a přišlo ti, že si to dávaj? Mě připadala levá strana prakticky nulová a když už se tam k nějaký akci schvylovalo, tak to snad krom dvou případů vždycky zadrbali už v zárodku.

     • Majklll25.2.2019 8:45reagovat

      nemám to v hlavě - koukal jsem jen na telefonu, takže nedokážu říct jak a kdo si to dával.. :( jen jsem psal, že je lepší, když jsou hráči na malém prostoru, než roztahaní po hřišti a nemáš to komu dát.. lepší krátké narážečky, než dlouhé pasy s nejistým výsledkem..

 • Rozbor hráčů, koho koupit atd

  gofron25.2.2019 8:07reagovat

  Řeší se tu Chipciu a další hráči či posty, které máme obsadit.

  Za mě je nejpodstatnější koupit pravého beka, to je podle mě priorita č. 1!

  Z beků tu máme jen Zahustela na pravou stranu a Wiesner šel hostovat a obávám se, že to tak bude i na podzim 2019.

  Jaká bude situace v létě? Zahustel v týmu zůstaně, Wiesner přijde na zkoušku, ale neuchytí se a půjde zpět hostovat, přijde posila, která by měla být bek č1 a Zahustel mu bude krýt záda.

  Chipciu - ten by byl variantou jako náhradník na bekovi, ale za mě nemá místo v acs.

  - vysoký plat

  - věk

  - neumí jazyk a ani se nesnaží

  - herně neobstál ani na bekovi ani na křídle

  - Stanciu mu odešel, nemá tu parťáka

  - 30-50mio je za něj fakt velká částka

   

  Za tyhle peníze sparta sežene v lize stejného hráče ne li o dost lepšího a hlavně věkově perspektivnějšího. Případně bych volil variantu se poohlédnout po někohom z ciziny, nejlépe Švédsko, Norsko. Jednak by to bylo fajn pro Karlssona a jednak v těhle severských klubech jsou velmi odolní, bojovní hráči!

   

  V létě tedy musíme přivést beka, poté se tu řešil stoper.

  Stopery máme momentálně tři - Costa, Radakovic, Plechatý, ostatní nepovažuji za adekvátní stopery. Je otázka co bude na jaro s Panákem, třeba se chytí on a stoper se tak v létě řešit nebude. Ale osobně si myslím, že tak či tak jeden kvalitní stoper musí přijít.

  Poté mi tu už chybí jen jeden psot a to je levé křídlo, kde sice máme talenta Hložka ale pak už nikoho. Plavšic nic, Chipciu nic, Kadlec juniorka a v létě mu končí smlouva a Chaim je otazník a dle mě asi v létě možná odejde...

  Já osobně bych bral Krejčího zpět!!!

  A koho na beka? - Tomáš Holeš

  • milant25.2.2019 8:48reagovat

   Co myslíte, že bude s Vencou Kadlecem?

   • Brian Pricke25.2.2019 8:49reagovat

    Béčko.

   • gofron25.2.2019 8:52reagovat

    Zatím má být v juniorce a uvidí se, ale vypadá to špatně. V létě mu končí smlouva.

    • milant25.2.2019 9:31reagovat

     Kruh se uzavře na Bohemians.

 • Brabec ještě jednou..

  Majklll25.2.2019 8:00reagovat

  ”Spartě jsem se s agentem ozvali několikrát v prběhu ledna a února, ...” ”Se Spartou jsem nejednal, tedy ani o penězích”..

   

  Možná by měl Kuba pochopit, že ty přemrštěné požadavky o kterých se Rosa zmiňoval, byly v létě, tedy ne v lednu a únoru, takže to jaksi překrucuje, aby nebyl ten ”špatnej” co jde po penězích..

   

  https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1076564-sparta-me-nechtela-o-penezich-jsem-s-ni-nejednal-s-viktorii-jsem-se-dohodl-hned-rika-brabec.html#hp-sez

  • Brian Pricke25.2.2019 8:02reagovat

   Ale zeptat se, jestli jsou požadavky stále stejné, by nejspíš taky nebylo od věci. Smích

   • lidoop25.2.2019 8:11reagovat

    Já bych si to teda spíš představoval opačně. Bejt jeho agentem, tak bych v případě, že přijdu po pár měsících znovu nabízet svýho klienta, hned na úvod zdůraznil, že jsme ochotný z původních požadavků slevit.

    • Brian Pricke25.2.2019 8:20reagovat

     Jasně, to by byl ideální scénář. Ale já bych prostě očekával též intervenci poptávkové strany.

     • lidoop25.2.2019 8:22reagovat

      Pokud to bylo v rovině, že ani v létě nebylo vedení přesvědčený, že by Brabec byl posilou, tak úplně chápu, že když se agent ozval znovu v lednu, tak se aktivně nepoptávali jestli by nedal slevičku Smích

      • Brian Pricke25.2.2019 8:25reagovat

       „Od jeho agenta jsme v létě minulého roku dostali informaci, že by se Kuba moc rád vrátil do Sparty. To pro nás bylo velice zajímavé a vážně jsme se tím zabývali.“

       • lidoop25.2.2019 8:29reagovat

        Buď přímo na iSportu, nebo Vacek na twitteru psali, že vedení a hlavně Rosický nebyli přesvědčený o tom, že by Brabec byl posilou, proto údajně jednání prakticky skončilo dřív, než začalo. Když viděli podmínku 10 mega plat pro Kubu a 10 provize pro agenta, není divu.

        • Brian Pricke25.2.2019 8:34reagovat

         Autorem výše zmíněného výroku je TR.

   • Majklll25.2.2019 8:29reagovat

    jen jsem vytáhl ten rozpor - Kuba tvrdí, že s nikým nejednal a už vůbec ne o penězích, ale zároveň uvede, že to bylo v lednu a v únoru..

     

    kdežto Rosa jasně řekl, že se Agent ozval v létě a že to pro Spartu bylo zajímavé, každopádně když neslevil ze svých finančních požadavků, tak to odmítli..

     

    když se ozvali teď v lednu, únoru, tak už neměli zájem, kvůli dvojici Plechatý Panák, ne kvůli financím..

     

    jestli je to dobře, nebo špatně je věc druhá..

  • milant25.2.2019 8:24reagovat

   Ščasný ho tenkrát odstavil. Myslím, že kvůli nějaký penaltě v předkole. Tak by ho teď určitě s otevřenou náručí nevítal

   • lidoop25.2.2019 8:33reagovat

    Já měl tenkrát info, že ho odstavil kvůli tomu, že v jednu chvíli byl jeho odchod už prakticky na spadnutí. Pak se asi o tři týdny opozdil, ale nakonec stejně odešel, což bylo jasný už před domácí odvetou se Sonderjyske.

    • milant25.2.2019 8:37reagovat

     Asi jo... Pak tam vlítnul a z prvního rohu dal gól

 • Karlsson

  zaza425.2.2019 1:16reagovat

  Smutná je jedna věc. Karlsson byl za nízký peníze a je vidět, že je i tak o level vejš než průměr ligy. Takovejch hráčů bude v Evropě pravděpodobně docela dost a hlavní roli bude prostě hrát kvalita scautingu a schopnost najít je. A my nejsme schopný mít na pravýho beka nikoho jinýho než zoufalce Zahustela nebo přeučený křídlo bez větší perspektivy s opcí na 50 mio. - Chipcia. Tohle je prostě neschopnost

  • johnny125.2.2019 2:24reagovat

   Chipciu ma 29 a hraje pravidelně v základu Rumunské reprezentace. Zahustel 28 a zatím nic moc. Frýdek má 27 a sem tam zahraje dobře. O perspektivách bych se tedy moc nebavil, pořád mi Alex vychází nejlíp. A těch 50 mega to se dá vždycky dohodnout, nikde není napsané, že za něj musíme tolik dát. Možná, že scauting se teď za Rosického staršího zlepší.

   • gofron25.2.2019 7:19reagovat

    Z dlouhodobého hlediska si nejsem jistý k čemu by nám Alex byl dobrý.

    I kdyby přišel za 20 či 30 mio a ne těch údajných 50, tak v té době mu bude 30 a doposud tu nic nepředvedl čím by si zasloužil plnohodnotné angažmá. Jazyk? Ten se také neučí a když se Stanciem hráli hru s otázky, tak právě on nebyl schopen nic říct Česky!

    Jakou by mohl mít Chipciu perspektivu v acs opravdu nevím. Na křídle nezahrál nic první dvě kola a na beku je max lepší směrem dopředu než je Zahustel. Tak že mi vychází, že těch 50 mio bych využil možná i do dvou posil a to jednu ze zahraničí a jednu z čr ligy. A nebo jednoho pořádného beka. Ale s Chipciem se motáme stále dokola. Nic extra!

    • johnny125.2.2019 8:35reagovat

     Ohrnujete tady nos nad hráčem Rumunské repre, tak potom se nedivme, že jsme tam kde jsme. Teď jsme poprvé vyhráli po lepší hře a už jsou Zahustel, Frýdek, Sáček super fotbalisti a mají velikou perspektivu. A Ščasný super trenér, co? Ty vole tady je to fakt mazec. Jsem zvědavej na vaše rozbory po Liberci a Plzni. Samozřejmě rád se budu mýlit.

  • CelticGirl25.2.2019 7:26reagovat

   50 je naprostej nesmysl. Ta opce je kolem milionu eur

   • Bunda25.2.2019 7:38reagovat

    I to je hodně. V obraně špatný a v záloze průměrný a hlavně lepší už nebude..

    • tomnavratil25.2.2019 7:41reagovat

     Souhlasím. Je to příprad hráče, který kdyby přišel zadarmo a měl středně vysokou smlouvu, tak to ještě pochopím, ale abychom ho kupovali za daných okolností, moc rozumné není. To, že v létě musí přijít kvalitní stoper (ideálně 2) a pravý obránce, je naprosto zásadní.

     • Bunda25.2.2019 7:44reagovat

      V lize najdeme záložníků jako je Chipciu X.. V létě pravý obránce, křídlo a vyšší útočník místo Tetteha který odejde.

      • tomnavratil25.2.2019 7:49reagovat

       To jo. Plus teda 2 stopeři, protože doufám, že zůstane Plechatý, ale pořád nemáme 2 kvalitní stopery.

       • lidoop25.2.2019 8:15reagovat

        Panák bude dobrej, o tom jsem přesvědčenej. A věřím, že se konečně chytne Radakovič. Včera ve vápně kraloval. Potřebuje k sobě někoho, kdo je konstruktivní a nedělá mu problém vyvézt míč. Pak bude dobrej.

      • lidoop25.2.2019 8:13reagovat

       Pokud Tetteh bude pokračovat ve výkonech jako včera, tak bych se dost divil, kdyby za něj v létě chtěl někdo nabídnout víc, než 100 mega eur. Natož těch 300, o kterých se mluvilo, že to je suma, za kterou je Sparta ochotná ho pustit.

       • lidoop25.2.2019 8:22reagovat

        Korun, samozřejmě Smích

       • Bunda25.2.2019 8:23reagovat

        100 mega eur?

        Tetteh má ve Spartě bilanci 22z/10g. Vysokej, rychlej, dribling, 21 let. Ten se prodá raz dva.

        Včera to nebylo ideální, ale on podrží strašně míčů, a neustále má u sebe dva hráče. Náhradu za něj nemáme.

       • johnny125.2.2019 8:49reagovat

        Fanouškovi by mělo být jedno za kolik se kdo prodá, podstatné je, že Benji je náš nejlepší střelec, vyhrává dost hlav, umí utéct, odcentrovat, nebojí se hrát fotbal. Já budu rád, když u nás vydrží co nejdéle.

        • lidoop25.2.2019 9:25reagovat

         To já samozřejmě taky, jen mi zatím na jaře přijde, že se nepotkal s formou. S Bohemkou ještě dobrý, Dukla nic moc a včera vyloženě strašný, byl zralej na vystřídání už v průběhu první půle.

         • johnny125.2.2019 10:08reagovat

          Kdyby dal včera tu hlavu tak je za hrdinu. Ta hranice mezi ”hrál dobře” nebo ”nemá formu” je hrozně tenká. Včera ho famózně zastoupil Drchy a já si myslím, že když bude takhle hrát dál, tak může Tetteha vytlačit ze základu, ale zatím bych to stavěl na Benjim. Jestli ho neumětel Ščasný posadí jako Kangu tak máme dalšího super fotbalistu na odchodu.

    • CelticGirl25.2.2019 10:29reagovat

     To uz je jina. Ja jen opravovala ten nesmysl. Zo nebylo mysleny tak, ze stoji pulku, tak ho koupime.

 • Měli jste pravdu...

  dominik2724.2.2019 22:28reagovat

  ...vy, co jste tady s předstihem dávali Karlssona do svých ideálních sestav, aniž byste ho předtím viděli, musí se vám nechat, že máte dobrou intuici. Zatím se švédský křídelník opravdu jeví jako velmi dobrá posila.Úsměv

  • petr13724.2.2019 22:31reagovat

   Souhlas, ja mu uplne neveril a jsem nadsenej, jak moc jsem se spletlÚsměv

   • dominik2724.2.2019 23:26reagovat

    Já mu věřil, jen jsem při jeho výkonech v přípravě měl pocit, že bude trvat dlouho, než se tady vyhraje a začínal jsem mít i obavy, že se toho třeba ani nedočkáme.

     

    Obecně je fajn mít hráče, kteří třeba v přípravě nehrají nic extra, ale o to lepší jsou, když je to potřeba. Zatím bych podobně hodnotil i Hanouska, ten mě ze všech posil zatím překvapuje úplně nejvíc.

    • Tashunka Witko25.2.2019 0:21reagovat

     Hanousek dnes tragický !

     • petr13725.2.2019 5:23reagovat

      Drz se svych vtipnych prispevku a nepis se prosim tyhle nesmysly.

     • gofron25.2.2019 7:23reagovat

      Tragický nebyl, jen mu nevyšel zápas. Hrál průměrně oproti předešlým zápasům. Je fakt že Baroše 2x neuhlídal a po centru z pravé strany jsme dostali gol na 1:0, ale to byla teč která holt prošla do kraje a on pozdě reagoval a nestihl centr odvrátit...

  • daweee24.2.2019 22:38reagovat

   tak třeb Rarášek, kterej sleduje skandinávský soutěže pravidelně, o něm psal, že bude dobrej. A že je třeba ho kdyžtak neodepsat po prvnim zápase, ale podržet. Ale můžem si samozřejmě rejpnout do těch, kteří svůj úsudek opřenej o empirickej vjem neměli :)

  • Brian Pricke24.2.2019 22:45reagovat

   Trochu to přeženu, ale tohle tu předvádí každý hráč v prvních třech zápasech.

   • dominik2724.2.2019 23:23reagovat

    To jsi opravdu trošku přehnal. Třeba takový Pablo Gil tady opravdu neměl snad ani dva povedené soutěžní zápasy, skoro bych řekl, že ani jeden. U Karlssona je to zatím naopak. Co jsem viděl v přípravě, tak mě nepřesvědčil ani trochu, zato během dvou soutěžních zápasů zatím velká spokojenost.Úsměv

    • Brian Pricke25.2.2019 7:03reagovat

     No tak to je zase příklad z úplně opačného extrému. Smích

  • Tomáš Bezdebat24.2.2019 22:49reagovat

   Zatím super. O mnoho lepší než v přípravě.

   • ap241224.2.2019 22:55reagovat

    Vyhlídnul si ho Rosa a ten snad tomu trochu rozumí, jen jsem zvědav pokud se bde zlepšovat, jak dlouho tady vydrží....To Bořek tady zůstane už do konce kariéry!

    • Bunda24.2.2019 22:57reagovat

     Rosický Jiří ho vyhlédl..

  • gofron25.2.2019 7:20reagovat

   Děkuji...

   Uvidíme ale zda ho Zdenál nepok...ví!

   Hložek bude taky ok.

    

 • Indianova radost z 21. minuty

  bigcock24.2.2019 21:31reagovat

  Musim upozornit na situaci z 21. minuty, kdy Zapostel ve snaze o zmateni soupere naznacenim dvou klicek rozkyval svuj trup takovym zpusobem, ze pripravil sam sebe o mic. Indian musel na protilehle rvat smichy.

  • tomnavratil24.2.2019 21:34reagovat

   To byl moment hodný rubriky Borec na konec na TV Nova.

   • ap241224.2.2019 21:37reagovat

    Achjo to musíte pořád naše hráče zesměšňovat? Mě připadá, že někteří jsou zklamáni že jsme vyhráli........

    • bigcock24.2.2019 21:40reagovat

     Dobre, delam si z nej legraci, ale on ma opravdu prvni dotek na urovni hrace okresu.

     Fotbal ala Foreste bez, Foreste stuuuuj.

    • petr13724.2.2019 21:43reagovat

     No jasne ze jo, par lidi vyslovene zije z toho, aby blejt na Scasnyho, nektery hrace nebo rovnou celou Spartu.

      

     Zmineny moment byl fakt smesnej, nicmene jinak ale Zahustel nehral spatne, jeho vykon jde nahoru.

    • tomnavratil24.2.2019 21:44reagovat

     To je bohužel jen konstatování, nic víc. To, že tenhle frajer je v základní sestavě Sparty v dnešní době je totální bizár. Jeho výkon jde lehce nahoru, ale pořád je to na úrovni spodku první ligy / topu druhé.

     • Dynamo24.2.2019 21:59reagovat

      Není to jen o fotbalovosti. Důležita je i chemie kolektivu. Zahustel se zlepšuje každým zápasem. Ten kluk půl roku nehrál.

      • tomnavratil24.2.2019 22:07reagovat

       Otazkou je, co se stane v momente, kdy proti nam zacne nejaky tym hrat pres kridla a taky to, ze nam zatim chybi podpora utoku z te strany. Zahusteluv dobry pul rok si pamatuju moc dobre, kdyby se dostal do te formy, bylo by to fajn.

       • petr13724.2.2019 22:13reagovat

        Pro jeho fotbal je klicovy zdravi a kondice. On nikdy nebude zadnej brazilec, ale kdyz bude zdravej a nadupanej, tak je schopnej jezdit po lajne celej zapas, umi se dostat i do koncovky.

  • gofron24.2.2019 22:17reagovat

   Zahustel a Stetina...

   Oba zapusobili svou technikou a pohybem natolik, ze Zahustel zmatl svym pohybem i sebe a Stetina tim svym nekopem technickym” zajel hrace baniku a vyfasoval redku...

    

 • Juniorka

  DaveACS24.2.2019 21:31reagovat

  Zítra doma od 13, měl by hrát Pulkrab například, tak kdyby někdo váhal, přijďte kouknout Úsměv

  • Bunda24.2.2019 22:16reagovat

   Možná i Plechatý

   • DaveACS24.2.2019 23:02reagovat

    Má být i Radakovic, tak uvidíme, jestli bude ackova dvojice

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha