Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • semináře

  skalfanacs6.5.2019 16:45reagovat

  Dostal jsem opětovně od jednoho pracovníka z trenérsko metodického úseku FAČR pozvánku na semináře pro trenéry. Pokud se bude někomu hodit může ji využít.

  semináře pro trenéry květen 2019

  Vážení trenéři,

  v květnu pro vás TMÚ FAČR i UČFT ve spolupráci s ČOV přichystalo další dva semináře.

  1. Seminář UČFT ve spolupráci s TMÚ a ČOV v Sokolově 28.5.2019 na téma ,,Co se skrývá za mentální odolností?‘‘

  2. Seminář TMÚ FAČR v Praze 14.5.2015 s Neilem Banfieldem (bývalý asistent A.Wengera v Arsenalu Londýn) na téma Spolupráce akademie a A týmu+tréninkový proces v Arsenalu Londýn.

  Oba semináře jsou za 4 kredity a jsou kapacitně omezeny.

  Více informací o seminářích i způsobu přihlášení naleznete na webu www.trenink.fotbal.cz nebo v přiložených pozvánkách.

   

   

 • Kluci ze sparťanských novin

  DaveACS6.5.2019 14:51reagovat

  O čem bude zítřejší podcast s Davidem Novotným? Úsměv

  • Heppig6.5.2019 15:46reagovat

   nech se překvapit ;)

 • Příchody/odchody

  Mañána6.5.2019 12:56reagovat

  Je mi jasné, že se transfery budou řešit až s příchodem nového trenéra...ale koho byste si do Sparty přáli vy? A koho naopak už dál ne? Za mě:

   

  Příchody - Holeš, Trávník, Pavelka, Mara, Komlichenko, Čelůstka, Oscar, Ba Loua/Moha, Nguyen

   

  Odchody - Zahustel, Štetina, Radakovič, Kadlec, Chipciu, Vácha, Golgol, Ben Chaim

   

  Hostování - Plechatý, Sáček, Pulkrab. Otázka je, co s hráči, kteří od nás hostují jinde. O nich přehled skoro nemám.

   

  • Bunda6.5.2019 13:14reagovat

   Komlichenko za 100 mega? Ten se na Spartu vysere.

   • Mañána6.5.2019 13:22reagovat

    Nedávno jsem s ním viděl rozhovor a říkal, že preferuje zahraničí. Ale že si dovede představit, že by v ČR i zůstal natrvalo. Z naší ligy buď on nebo Kozák...já bych radši jeho.

    • dominik276.5.2019 13:29reagovat

     No jo, jenže Kozákovi končí smlouva a byl by téměř zadarmo a dalšího Kozáka úplně zadarmo má Sparta v A-dorostu.Úsměv Komličenko bude stát balík, není vůbec jisté, že on či Boleslav umožní přestup v rámci ČR a popravdě bych v jeho případě měl velké obavy, aby nešel s formou dolů.

      

     Je to přesně o tom, že na papíře vypadá jako posila naprosto fantasticky, ale má to své zápory. Já třeba doufám, že Sparta znovu nahodí Tetteha a potom by mohl hrát buď jen on, nebo Komličenko.

      

     A v neposlední řadě bych nepodceňoval Drchala, který na to, že je mu teprve 19 a nějakých osm měsíců marodil, hraje z mého pohledu velice dobře. V jeho případě vidím velký předpoklad, že se bude zlepšovat. Je zajímavé, že u jiných hráčů tady čtu, že si to musí sednout, že se do toho musejí po zranění ještě dostat, ale málokdo vyzdvihne, jak se povedl návrat Drchalovi.

     • Mañána6.5.2019 13:46reagovat

      S Kozákem a tou smlouvou jsem to nevěděl. To by to dost usnadnilo. O mladým Kozákovi toho čtu poslední dobou také hodně, to je fakt, ale neznám ho. Komlichenko je to spíš moje přání. Je to zabiják, kterej by nám podle mě hodně pomohl.

       

      Co se týče Tetteha, bohužel nepamatuju, kdy dohrál celej zápas. Chápu, že může mít stále nějaké trable, ale už mi to nepřijde normální.

       

      A Drchal - naprostej souhlas. Já bych rád viděl hru na dva útočníky a Komlichenka bych rád viděl ve dvojici právě s Drchalem!

      • Shaemi6.5.2019 13:48reagovat

       Na dva útočníky se už dneska moc nehraje

       • Mañána6.5.2019 19:34reagovat

        Já bych tu rád viděl 3-5-2, ale toho se asi nedočkám. Ještě k tomu s tím, co aktuálně máme k dispozici...

     • Funin6.5.2019 13:52reagovat

      já mám z Drchala radost, a to si myslím, že ho Zdenda dost na začátku jara zazdil, to byl v ještě lepší formě, asi na něj pak taky dolehla Ščasného deka, jako na celý tým. V některých situacích by ještě potřeboval více klidu, ale to by se mělo zlepšit, když bude hrát. Někdo tu psal, že je Drchal spíš brejkový útočník, protože je rychlý, ale já si myslím, že rychlost se u hrota hodí vždy.

      • pubi6.5.2019 13:58reagovat

       Já mám u Drchala velkej problém se zakončením a zatím i s produktivitou, ale ta může jít nahoru. Už když se podíváš na rozcvičku, on má jednu z nejhorších střel v týmu, mně občas přijde, že sám neví, kam to poletí, kope do mčíe takovým hodně zvláštním stylem, což se pak v presu během zápasu projevuje ještě víc. Jinak mu s ohledem na věk samozřejmě není moc co vytknout - rychlost, bojovnost...

       • Funin6.5.2019 14:15reagovat

        to jako jo, škoda, že nejde zkombinovat Pulkrab s Drchalem, když by se vzali jejich klasdy, tak by to byl skvělej hrot :)

         

        A třeba zakončení mi přijde trochu slabina i u Hložka, když člověk vidí co umí s míčem, tak některá jeho zakončení jsou jak od Sáčka

  • DaveACS6.5.2019 13:18reagovat

   Jen ti to vyselektuji Smích

    

   Holeš ok, ale k němu nějakýho top ze zahraničí, Trávník na jaře nic moc, Pavelka je domluvenej s Tvrdíkem, Mara na Spartu nemá, Komlichenko půjde do zahraničí, Čelůstka není žádné terno, Oscar ok, Ba Loua a Moha zatím ne, Nguyen místo Heči hned

    

   Zahustel, Štetina, GolGol pryč, Vácha do béčka, Radakovic, Kadlec, Chipciu, Ben Chaim nechat

    

   Plechatý, Pulkrab hostování, Sáček základ

   • Mañána6.5.2019 13:38reagovat

    Zkusím to podobně Smích

     

    Další pravej bek, proč ne. Trávník, něco v něm podle mě je. Pavelka škoda, nevěděl jsem. Osobně bych Maru zkusil na stoperu, když jsem ho viděl, líbil se mi (už v Jihlavě). Komlichenka bych tu viděl rád, ale bude o něj zájem, je to spíš moje přání. Čelůstka - máš pravdu, ale za mě lepší než co tu máme teď. Ba Loua mi taky přijde něčím nad ostatní, i když je to v Karviné a otázka je, co by bylo u nás.

     

    Ty tři jsou jasný. Vácha ok. Radakovič mě osobně nenadchnul. Kadlece mám rád, ale je bohužel skleněnej. Chipciu se mi zdá takovej - nenadchne, neurazí. Ben Chaim je otázka, ale spíš bych tu radši viděl někoho z výše zmíněné dvojice.

     

    Sáček - mně přijde hrozný, že někdy je top a někdy úplně šílenej. A to už je v základu nějakej pátek. Osobně bych ho ještě poslal na hostovačku a tam si vyzkoušel, jestli mu výkonnost vydrží, nebo to bude pořád stejný.

     

    • Tashunka Witko6.5.2019 18:37reagovat

     Sáček je fotbalista a těcj má Sparta dost málo.

     • Mañána6.5.2019 19:36reagovat

      S Hložkem asi jedinej, co přejde dva tři hráče, to ano. Ale ta kolísavá výkonnost mi dělá vrásky na čele.

     • hombre6.5.2019 20:27reagovat

      Když má den, tak je Sáček výborný, ale pak je 2 zápasy neviditelný a 2 zápasy příšerný. Jako zahrát jednou ze 4-5 zápasů je špatné.

      U Áčka je dlouho a hraje často - není nevyhraný, ani začátečník.....

      Nevím co si o něm myslet..... možná hlava?

      Bojím se, že nemá na Spartu Neutrální.

  • Shaemi6.5.2019 13:19reagovat

   Já nebudu házet jména, protože až na výjimky je česká liga o ničem. Líbil by se mi akorát Oscar. Jinak obecně potřebujeme celou obranu, zálohu a utok... Smích

    

   Ne vážně, 1x levý, 1x pravý, 3x střední obránci, 2x střední záložník, 1x obounohe křídlo a útočník do vápna.

   • dominik276.5.2019 13:55reagovat

    To mám při čtení takových příspěvků vždycky pocit, jak kdyby ve Spartě hráli samí nuláci.

     

    Podle mě by největším posílením bylo, kdyby se hlavně povedlo zúžit marodku a pár hráčů dostat do formy (samozřejmě třeba u Tetteha to nebude lehká práce). Když budou zdraví a ve formě Dočkal, Tetteh, Hašek, Sáček, Kanga, Hložek, Drchal a Karlsson, tak mi to dává dohromady nejlepší ofenzivu v české lize. Opravdu nemám pocit, že by Slavia měla vepředu lepší hráče, o Plzni ani nemluvím.

     

    Defenziva potřebných kvalit nedosahuje, s tím souhlasím. V rámci ČR by se však nějaké posily najít daly, koneckonců třeba Hanousek z mého pohledu posilou je, Slavia zase trefila jackpot v Královi s Masopustem.

     

    Teď se nabízí do brány Nguyen a Oscar jako typově odlišná alternativa za bořiče Frýdka se mi také líbí. Mám problém akorát s pravým bekem, tady fakt není moc na výběr, to si opravdu říká o vyzkoušení Felixe Čejky v přípravě, protože pochybuji, že Sparta na tenhle post koupí rovnou dva hráče.

    • Shaemi6.5.2019 14:08reagovat

     Neříkám nuláci, ale minimálně bychom měli být ve Spartě a obecně i v ČR více nároční, než že hráč umí běhat a má dobrou fyzičku (Frýdek nebo Zahustel). Hráč by měl umět i kopnout do míče a nedělat mu problém si zpracovat míč do běhu.

      

     Více hráčů je potřeba i k rozšíření výběru a zvýšení konkurence. Samozřejmě je druhá věc, zbavit se hráčů, kteří nedosahují kvalit Sparty. Naším měřítkem by neměla být česká liga, ale měli bychom se srovnávat třeba s Basilejí nebo Ajaxem (letošní sezóna je pro něj úlet, ta se nebude dlouho opakovat).

      

     Když se podíváš na pozice, které jsem vypsal, tak jsou v souladu s tím, co jsi napsal Ty. Do ofenzívy je potřeba spíš rozšíření počtu hráčů a nebo možnost variability (obounohé křídlo, útočník do vápna). Střední záložníci jsou z mého pohledu největší problém Sparty. Tam potřebujeme opravdu kvalitu, ne čekat, jestli Sáček zrovna dneska zahraje, nebo jestli si Frýdek nehraje na Maradonu. Obrana je potom kapitola sama o sobě. Ta by chtěla až na Hanouska vyměnit celá.

     • Funin6.5.2019 14:16reagovat

      já si myslím, že hráče na rošíření konkurence bychom si měli brát z mládeže případně stahovat z hostovaček.

      • Shaemi6.5.2019 14:26reagovat

       To je možnost, pokud máme dostatečnou kvalitu, kdo z mládeže zahraje DZ tak, aby to stačilo na Slavii nebo Plzeň?

       • Funin6.5.2019 14:53reagovat

        tak hráče co zahraje DZ proti Plzni nebo Slávii bych nenazýval rozšířením konkurence.

    • kilovolt6.5.2019 15:19reagovat

     a co si myslíš o variantě Frýdek jako bek? spíše asi levý. myslím že ještě v Liberci to hrál....a dost úspěšně

     • Tashunka Witko6.5.2019 18:40reagovat

      Frýdek je hajzlík a dělal by potíže.

     • MichalM6.5.2019 21:23reagovat

      Nalevo bych klidně nechal Hanouska. Dře úplně stejně jako Frýdek a navíc umí i kopnout do balónu. Je to jedinej hráč z obrany, kterýho bych nechal.

   • johnny16.5.2019 14:27reagovat

    Mě se líbí také jen Oscar, místo Frýdka ideální. Komličenko je tak nereálný, že ho nebudu ani vzpomínat.

    Jinak místo Zahustela, Štetiny, Radakoviře to chce náhrady. To samé místo věčného talentu Sáčka.

    Toho i s Frýdkem na hostování nebo prodat.

  • milito-506.5.2019 13:36reagovat

   Trenér který Spartu povede určitě posili bude chtít ale jestli to bude cizinec tak posili ze zahraničí a u nás posili pro Spartu snad ani nenajdeš

  • kilovolt6.5.2019 15:16reagovat

   když vemu útočníky tak: Kozák, Komličenko, Doležal.....v tomhle pořadí

   • DaveACS6.5.2019 20:57reagovat

    Dole.. co? Neutrální

 • Ruik

  Nulatunji6.5.2019 10:45reagovat

  Pánové, netušíte náhodou, kdo stojí za Ruik football? ”Redaktoři” jsou očividně sparťani, ale na úrovni Spartičky, ten web dělá jen ostudu. Jako školní projekt by to asi ustálo, ale oni to snad berou vážně.

  • DaveACS6.5.2019 11:25reagovat

   Je to příšerný a nechápu, jak se to dostalo až na seznam.. kvalitou je to snad ještě pod eurofotbalem

  • dominik276.5.2019 11:39reagovat

   Já tam znám bohemáka, takže jen sparťani to nebudou. Některé ty články jsou fakt příšerné, to souhlasím, obecně nesnáším tu přehnaně křečovitou hru na čtenost. Jako by nestačilo, že se touhle cestou čím dál víc vydávají velká online zpravodajství.

    

   Předpokládám, že to bude něco ve stylu topzine, že se tam píše zadarmo, eventuálně těžíš z toho, že dostaneš nějaké vstupenky, akreditace atd. Do toho topzinu psali nějací lidé z mého okolí třeba do kultury a měli tak akreditace na festivaly, divadla, filmy atd., což se pak samozřejmě vyplatí o té akci napsat článek na nějaký takový web.Úsměv

 • Transfermarkt

  captain_obvious6.5.2019 8:49reagovat

  Už si taky všimli Hložka. 3M euro, 10. nejdražší hráč v lize, 2. ve Spartě.

  • captain_obvious6.5.2019 8:49reagovat

   Ten když bude pokračovat tímhle tempem, tak má reálnou šanci atakovat přestupní rekord Rosy. Ještě když to s případnými zájemci bude vyjednávat právě Rosa. Úsměv

   • Funin6.5.2019 8:55reagovat

    no právě,Rosa nebude chtít, aby Hložan jeho rekord překonal, tak ho schválně prodá levnějš :)

    • johnny16.5.2019 8:57reagovat

     SmíchSmích

    • FANDA73076.5.2019 8:58reagovat

     chodis este na ”zakladku”? lebo take zmyslanie mas ako ziak ZS

     • Skleepy6.5.2019 9:13reagovat

      To je takový český humr, v zahraničí těžko pochopitelný.

     • Funin6.5.2019 9:34reagovat

      no, přemýšlel jsem, jestli tam dát smajlíka nakonec, aby všichni pochopili, jak to myslím, ale že to někdo nepobere ani se smajlíkem, tak s tím jsem nepočítal.

      • captain_obvious6.5.2019 9:42reagovat

       #woosh

      • FANDA73076.5.2019 11:33reagovat

       ked som to zacal pisat, smajliky tam este neboli a uz som necital, takze tak

       • honzaspartan6.5.2019 12:01reagovat

        Ten smajlík přímo v příspěvku tam těžko ještě nebol, takže tak SmíchSmích

        • FANDA73076.5.2019 12:43reagovat

         vsak funin nema smajlik, smajliky su o riadok nizsie

         • Funin6.5.2019 12:46reagovat

          mno, za mejch mladejch let se tohle - :) - považovalo za smajlíka, protože grafičtí smajlíci ještě nebyly, jsem trošku staromódní no

  • Brian Pricke6.5.2019 8:59reagovat

   Captain Obvious. Týden stará zpráva.

   • captain_obvious6.5.2019 9:09reagovat

    To víš, někdo vytahuje týden starej transfermarkt, někdo rok a půl starej pokřik kotle.

    • pubi6.5.2019 9:15reagovat

     Ouuuu Smích

    • hombre6.5.2019 10:56reagovat

     Tak to bylo na komoru Smích!!

    • Brian Pricke6.5.2019 14:02reagovat

     Jako že se nemůže argumentovat minulostí? Smích

  • waaw6.5.2019 9:30reagovat

   Pkkud cenou myslime castku, za kterou by mohla probehnout transakce, t.j. ze by se na ni dokazal shodnout prodavajici a kupujici, tak si myslim, ze uz ted ma cenu vyssi. Cena v sobe zahrnuje samozrejme i perpektivu dalsiho rustu, kterou uz nemaji starsi hraci. Spadta by ho za 3M neprodala, protoze vi, ze jeho hodnota bude jeste stoupat a to moc dobre vi i potencialni kupujici a rekl bych, ze by klidne uz ted dali vic, kdyby byl zajem prodavat. Tady to nastesti vypada, ze rodina i agent pochopili, ze v 17 lestit lavici v podprumernem italskem klubu neni ta cesta

   • Funin6.5.2019 9:43reagovat

    jsem zvědavý, jak se Adam bude zlepšovat. Jestli se na podzim dostaneme do Evropy a on bude hrát, tak by ho ty zápasy mohly zase o kus posunout.

    • 13goat6.5.2019 10:31reagovat

     Obávám se, že pokud budeme hrát na podzim skupinu EL a pokud by se tam Adam nedejbože dvakrát třikrát ukop do sítě soupeře, tak je pro Spartu v zimě neudržitelný. Jsem zvědavý, jaký Paska vymyslí kontrakt, to bude hrát také velkou roli.

     • Funin6.5.2019 10:35reagovat

      stát se to může, ale tak třeba nám Rosa ukáže, jak je dobrý SŘ a Adama udrží i tak.

      • 13goat6.5.2019 10:44reagovat

       Sparta a tedy ani Rosický nemá v případu Hložek téměř žádný slovo. Spíš bych to pojmenoval jako poradní hlas.

       • lidoop6.5.2019 11:04reagovat

        Co tím chceš říct? Že to záleží čistě na Paskovi a starým Hložkovi?

        • 13goat6.5.2019 11:29reagovat

         Tak samozřejmě čistě ne, ale dalo by se říct, že velmi výrazně. Ono jde o to, jak si to nastaví Paska s rodičema, protože ty on fakt poslouchá. Hele třeba Drchal je komplet projekt starýho Graiciara, protože tam to prostě zase zafungovalo trošku jinak, u Hložka to je malinko jinak, kde starej Hložek má dost výrazný vliv, u Schicka také bylo o něčem jiném atd atd.. Nelze paušalizovat Paskovo přístup, všechno je nastavováno individuálně dle přání rodiny. Podle mě je to ale v zásadě dobrej agent co chce pro svoje hráče jen to nejlepší. Sparta ale ví, co dělat, řekl bych.. škodna rozhodně nebude.

  • Funin6.5.2019 10:33reagovat

   hmm Hložka si všimli, ale že má naše liga jiný systém než loni asi ještě ne. Alespoň jsem tam tedy náš zápas s Baníkem nenašel a hráči ho ve statistikách nemají

  • Kuklic6.5.2019 11:53reagovat

   A taky 3. nejdražší hráč v Evropě ve své věkové kategorii

   • Laduk6.5.2019 17:19reagovat

    leda by se narodil v přestupným roce

 • STVE MA...

  FANDA73076.5.2019 8:45reagovat

  ...ked citam na isport a efotbal a idnesfotbal diskusie a plno magorov tam pise hluposti, ze nam zapas s Ostravou vyhral Kralovec.Ked Sparta vyhra, tak vzdy v tom vidia podfuk.Vsak keby nam chcel pomoct, piskne penaltu hned a necaka na video, bol blizko.

  • majtin6.5.2019 9:17reagovat

   No tak Costu měl vyloučit v prvním poločase za stavu 1:0 a to by se nám druhou půli nehrálo lehce. I když v posledním zápase proti Ostravě nám oslabení vyhovovalo, akorát Drchala by musel do brejků posílat Hašek místo Dočkala.

   • Funin6.5.2019 9:47reagovat

    ten Costův zákrok byl hnusnej, podobně jako třeba Štetinův na Baroše, ale za jaro sem viděl i dost podobných zákroků na naše hráče a také nebyly za červenou. Každopádně se mi to pískání v naší lize nelíbí, není to fotbal, je to kopaná.

    • FANDA73076.5.2019 11:36reagovat

     pisal som to na inom webe, som za to, aby taketo zakroky boli ocenene CK, ale to sa musia rozhodcovia jednoznacne zhodnut, aby sa nestavalo, ze jeden da ZK, druhy zase CK.Treba chranit zdravie hracov.

 • Základní skupina EL

  Zluvic6.5.2019 1:53reagovat

  Chápu správně že pokud vyhraje pohar slavije a zároveň vítěz EL si zajistí postup ze své soutěže tak 3 místo u nás v tabulce znamená základní skupinu EL ?

  • Dollaruss6.5.2019 3:01reagovat

   Ano

  • Majklll6.5.2019 6:57reagovat

   Ale vítěz El si musí zajistit že své soutěže postup do EL, ne do LM..

   • jakub23116.5.2019 7:01reagovat

    Takze jsou ve hre vsichni krome Chelsea, ktera to dost mozna vyhraje..

    • Majklll6.5.2019 7:50reagovat

     přesně tak

     • Funin6.5.2019 8:42reagovat

      takže budeme fandit Arsenalu

      • Jiri ACS6.5.2019 9:24reagovat

       Jenze Arsenal to vcera posral..Smutek

       • Funin6.5.2019 9:58reagovat

        právě že ne, je potřeba, aby vyhrál EL a z PL se kvalifikovali přímo do EL.

        • Jiri ACS6.5.2019 13:13reagovat

         Jenze bod za nim je Manchester a hraje posledni zapas doma.

      • Tashunka Witko6.5.2019 11:00reagovat

       Já bych s tím fanděním počkal až po finále našeho poháru. Sešívanci kolabují, tak nejspíš půjdou na výměnu body za pohár s Ostravou.

       • jakub23116.5.2019 12:08reagovat

        Tyhle konspiracni teorie o vymene poharu za body v lize je strasna sracka..

     • youthforce6.5.2019 8:55reagovat

      Vitez EL jde pristi rok do ligy mistru. Ta podminka ze si musi zaroven v lize zajistit postup do EL mi tak postrada smysl..

      • jakub23116.5.2019 9:04reagovat

       Tak prave proto, ze jde do LM nebude hrat EL, kterou by si zajistil a misto toho tymu by ji hrala Sparta. Nevim co na tom je k nepochopeni.

      • Saeno146.5.2019 9:04reagovat

       Staci, kdyz skonci na prickach, ktere zajistuji primo postup do evropskych soutezi ne?

       • jakub23116.5.2019 9:09reagovat

        Ne podle mne do EL a tim, ze postoupi do LM se v EL logicky uvolni misto pro nas.

        • Majklll6.5.2019 9:15reagovat

         je to tak - pokud by získal LM jak v lize, tak vítězstvím v EL, tak se posouvá pozice účastníka LM ne EL..

      • Majklll6.5.2019 9:14reagovat

       je to tak jak píše kolega - vzhledem k tomu, že si zajistí LM, tak ta EL, kterou by získal v lize přepadne na tým, který vyhraje pohár v ČR. Pokud by však vyhrál pohár v ČR tým, který by zároveň byl v lize na příčce, která zajistí kvalifikaci LM, tak přepadne ta EL na tým na 3 místě (což snad budeme my) - teď ještě aby tedy vyhrál ten Arsenal;-)

 • Titul do Plzně

  Arni5.5.2019 23:10reagovat

  Už jen kvůli tomu zmrdovi Novotnému za to,co teď bleje na Twitteru ohledně Šurala a jeho pohřbu. Ve zkratce,to že Sparta truchlí je jen pokrytectví, když za jeho smrt prý může ona, když ho tam vyhnala

  • maaarty5.5.2019 23:20reagovat

   Proč nedáš odkaz?

   • acs195.5.2019 23:30reagovat

    https://www.facebook.com/cislo34/photos/a.417764011757177/1074244189442486/?type=3&theater

    • ap24125.5.2019 23:46reagovat

     Je to dement, ať už nechají Pepu v klidu i jeho rodinu! Ty konspirace co by kdyby nejsou k ničemu, každej to má napsaný a nezmění to ať se děje co se děje! Já tomu říkám osud!

    • maaarty5.5.2019 23:47reagovat

     Díky, nevadil mi, protože bulvár nečtu a nezajímá mě. Tady se projevil jako lidská troska a pro mě bude už navždy nula, svině, odpad. Děkuju za odkaz.

  • Jereacs6.5.2019 0:43reagovat

   Je to čůrak nikdo ho nevyhnal, když už jsme přitom tak dle agenta měl zůstat do léta a pak, až se rozhodnout kam jít. Bohužel Pepík chtěl už jít teď v zimě a Turecko si vybral taky sám.

  • hemelajnen6.5.2019 7:24reagovat

   je to nechutny hovado... ano..titul do Plzne!!!

   • lidoop6.5.2019 7:58reagovat

    Kvůli jednomu fanouškovi Slávie? Tvůj jednoduchej pohled na život bych chtěl mít.

   • Tashunka Witko6.5.2019 11:30reagovat

    Spíše bych to formuloval - hlavně NE TITUL SLAVII !!!

     

  • kilovolt6.5.2019 7:51reagovat

   je to známý prudič a provokatér....nebral bych ho vážně, nereagoal na něj......to ho naštve nejvíc

 • Galatasaray

  Dynamo5.5.2019 22:07reagovat

  Pro zajímavost.

  Galatasaray porazil Besiktas 2 0.

  V sestavě Gala ani jeden Turek. Na lavici 9 Turků včetně Kayi.

  • dominik275.5.2019 22:27reagovat

   Mám trošku nepopulární názor, že proto si tam právě Kayu brali. Oni limit pro cizince vyplácají víceméně celou základní sestavou, ale na lavičce přitom mohou mít asi 11 hráčů, ovšem mezi Turky už se jim ta kvalita asi hledá celkem blbě. Oni se totiž s výchovou fotbalistů moc nestresovali...

   • Nulatunji5.5.2019 22:29reagovat

    No už aby byl zpátky.

    • dominik275.5.2019 22:35reagovat

     Bych se dost divil. Jedna věc je, že mezi současnými stopery Sparty by byl král, ovšem málo se bere v potaz, že to je věčný marod. V Galatasaray to řešit nemusejí, protože tam ho brali rovnou na lavičku, ale pro Spartu by to byl problém o poznání větší.

 • Plzen

  DJDriver5.5.2019 20:28reagovat

  Jestli udela Plzen titul tak to bude bomba 😂 židi to asi nezvladaj psychicky

  • bobo5.5.2019 20:42reagovat

   Dneska jsem měl snad po 10 letech radost, že dala Plzeň v posledních 10 min. dva góly :D jak lahodné by bylo, sebrat jim titul v edenu

   • Cahill5.5.2019 20:48reagovat

    Vy fakt nejste normální. Pořád byla šance na druhý místo. Teď ještě přejete titul raději prádelně než židovi.VztekOtráveníOtrávení

    • Sergej_Stokurev5.5.2019 20:49reagovat

     To je naprosto logické. Kdo přeje titul SLavii, je hovno sparŤan.

     • Cahill5.5.2019 20:53reagovat

      Já jsem ale neřekl, že ho slávii přeju. Ta asi ho ale na rozdíl od těch komediantů zaslouží, pokud vezmeme v potaz výkony. Tříbodový zisky plzně Za pomoci sudích prostě nedokážu skousnout.

      • hombre5.5.2019 21:25reagovat

       Kdybych si měl vybrat, kterému z těchto dvou týmů bych přál titul, tak nikomu, jen Spartě....

       Kdybych si měl vybrat jen z těchto dvou týmů nebo se dívat na Novu a sledovat všechny díly ordinace - budu sledovat ordinaci....

       Kdybych si měl vybrat jen z těchto dvou týmů, nebo si nechat uříznout prst - uříznu si prst......

       Kdybych si měl vybrat jen z těchto dvou týmů, nebo zůstanu na pustém ostrově a píchat mladou a krásnou Polynésanku - zůstanu na ostrově Smích...

       Kdybych si měl vybrat jen z těchto dvou týmů, nebo se nechat měsíc mlátit - nechám se mlátit...

       Kdybych si měl vybrat....

       Kdybych si měl vybrat....

       ..... ..... .....

       A úplně poslední možnost v životě, kdybych si měl vybrat jen z těchto dvou týmů a nic k tomu - tak po ročním váhání, bych se přiklonil na stranu Slávie....

       • Tashunka Witko5.5.2019 21:48reagovat

        Pro mě je Slavia větší zlo než Zahustel.

         

        • majtin5.5.2019 22:01reagovat

         Tak to každopádně a ještě větší zlo je Plzeň. Husťa je borec a komik - jak v životě, tak poslední dobou i na hřišti, takže nás ”trochu” zlobí, ale o zlu bych nemluvil.

       • majtin5.5.2019 22:02reagovat

        S tím prstem sis trochu zapřeháněl doufám ? Údiv

        • hombre5.5.2019 22:06reagovat

         Trošičku, ale s tím ostrovem neee, ani trošičku Smích.

         Chtěl jsem tím jen říct, že pro mě je o malinkatý kousíček menší zlo Slávie.

         • artaxerxes5.5.2019 22:14reagovat

          A co kdyby to byl Polynésan Úsměv

          • hombre5.5.2019 22:49reagovat

           Tak bych volil Slávii....Neutrální

       • artaxerxes5.5.2019 22:14reagovat

        Tak jako tak, všechny tvé odpovědi ukazují, že jsi masochista, asi nebudeš rasista a budeš i heterosexuál Úsměv

        • hombre5.5.2019 22:20reagovat

         Smích, no ale jestli se musí volit jen mezi Slávií a Plzní, tak musí být člověk velký masochista.

         A Polynésana nebrat Smích.

    • Jiri ACS5.5.2019 21:02reagovat

     Nepřeju titul ani jednomu.Šance na druhé místo,neblázniÚsměv.Ztráceli jsme 11 bodů.Takže prádelnu nesnáším taky,ale tenhle výsledek nám vyhovuje.Asi tak.

    • Paspartu5.5.2019 21:21reagovat

     Druhý místo je nereálný, ikdyž teoretická šance existovala.

     • Shrekson5.5.2019 21:25reagovat

      Kdyby Jablonec vyhrál třeba 0:3 tak věřím že víc problém by bylo uhrát 3 místo než cokoliv jiného..

    • bobo5.5.2019 21:32reagovat

     Sorry, ale prat titul Slavii? To fakt ne. Nebo ty si chceš poslední kolo v Edenu taky užít předávání titulů? Chápu, že jsme to za těch 10 let mockrát nezažili, tak si to možná chceš taky prožít. Zakončil to slunickove #zittitul

     • artaxerxes5.5.2019 21:59reagovat

      neřeším co je horší jestli Slavie nebo Plzeň. Osobně si myslím, že Plzeň, ale o tom to fakt není.

       

      Já jen nechci zažít tu potupu, kdy po našem zápase bude tým korunován jako šampion. Proto raději letos uvidím titul v rukou Plzně.

81590 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha