Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jilek

  petr13726.5.2019 7:38reagovat

  A tady si prectete konecne neco zajimavyho o nasem trenerovi.

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/363990/j
  ilek-do-sparty-progres-prinesl-olomouci-penize-ale-mladez-chatrala.html

  • captain_obvious26.5.2019 9:47reagovat

   Je to člověk, který se podílel na tom, že Švejdík dostal tehdy na jaře přednost před tehdy perspektivním Brabcem. Vedle Lafaty nedostal v útoku čuchnout nikdo, Čermák běhal po hostovackach (tehdy jsme ještě nevěděli, že to je přeceněný nýmand). Celá jeho image experta na mládež je výsledek nějaký nesmyslný fabulace. Hřebík ho možná může uznávat, ale zapojení mladých hráčů do Áčka proběhne jedině, když mu bude Rosa stát na krku. Jinak je to jen další z mnoha alibistů, ohánějících se zaklínadlem ”zkušenosti”.

    

   To stejný bylo teď v Olomouci, když vzal Látala na přípravu a pak mu celé jaro nedal čuchnout. Pak se mu zranil nebo vykartoval, už nevím, zkušený Sladký, dlouhodobý slabý článek sestavy, který má kvalitu tak na druhou, ne-li třetí ligu, tak tam začal hrozně stavět tragéda Chvátala, protože Látal neměl kvůli jeho Lavičkovské připosranosti herní praxi. A když ho s tím potom konfrontoval novinář na tiskovce, tak přešel do svý standardní zhrzený, sarkastický, agresivní polohy, jako vždy, když někdo zpochybní jeho genialitu. A jeho zapřísáhlí fanoušci se mohli zbláznit. Mně tady Jílek nebude překážet, je bezpochyby lepší než Ščasný, ale nerozumím tomu, jak tohohle nezralého člověka někdo může brát jako nejlepší volbu a být z něj nadšený. Ten se málem posral z ”tlaku” v Olomouci, kde nebylo vůbec žádný očekávání, přišlo mi, že během podzimu zhubnul tak 5 kilo Smích Jsem zvědavý, jak se popasuje se skutečným tlakem.

   • Brian Pricke26.5.2019 9:51reagovat

    +1

   • SuperFrankie26.5.2019 9:56reagovat

    Jo, jo, taky mě překvapilo, že z toho loňského mistrovského týmu U19 Sigmy se do áčka nedostal nikdo.

   • LukyACS26.5.2019 10:12reagovat

    Napsat, že kvůli němu přestal hrát Brabec, to je mega úlet.

    Brabec a prakticky všechny hráči z ročníku 92 začali hrát až po konci Chovance, kdy do Sparty přišel Hřebík a přivedl si Jílka. Lavičkovi s Jílkem a Hřebíkem vděčíme za to, že jsme z tohohle ročníku aspoň vytěžili titul a čtvrtfinále EL.

    Nebýt jich, tak jsme pro smích republice, že jsme si nechali utéct takové hráče a možná bysme založili další Plzeň někde v Boleslavi nebo Liberci.

     

    Stejně tak před skoro 4 rokama byl on tím, kdo vyházel starý kopyta jako Ordoš, Petr, Šindelář, Škerle a začal stavět na odchovancích, kteří už sice měli přes 20, ale do tý doby nedostali pořádně čuchnout. Naplno rozvinul jejich potenciál.

    Samozřejmě by měl víc stavět na ročníku 99, ale těm klukům je teď 19/20 let, podle mě by je začal zapojovat během příští sezóny, kdyby ho donutili okolnosti jako prodeje. Letos je dal do MOL Cupu a v lize hráli prakticky pořád o udržení, tak ani nebyl moc prostor.

     

    Látal(97) je průměrnej hráč, kterej si nekopl loni ani v Pardubicích a co jsem četl od Olomoučáků, tak nic extra nehrál ani ve Vyškově. Navíc pravýho beka začal hrát až teď na jaře, to by skutečně bylo terno. Chvátala odehrál 450 minut, zpětně to je jako fail, ale ty seš přesně o tom, o čem mluví Jílek, generál po boji. Teď samozřejmě vidí, že to byla chyba, ale jak to měl vědět dopředu? Však i tady se Chvátal vychvaloval a tys možná byl jeden z nich, kdo volal po tom, ať dostane šanci ve Spartě, teď se směješ Jílkovi, že mu dal šanci v Sigmě.

     

    Jinak tady máš obchody Sigmy v prvních 3 ročnících https://pbs.twimg.com/media/D7a6McUWsAARjs3.png

    Kvasnica po Jílkovi dlouhobě jde, už se třese na to, až se do Sigmy dostane Látal a postaví synátora Úsměv

    • LukyACS26.5.2019 10:13reagovat

     všichni hráči

     • Tashunka Witko26.5.2019 10:16reagovat

      Kadeřábka a Krejčího začal stavět Chovanec a nebál se je nasadit ani do pohárů.

    • SuperFrankie26.5.2019 10:24reagovat

     Kromě Radakoviče, Sladkého a Buchty teda nic moc (ale o to větší to byly trefy).

     Ale to bude spíš tím, že Sigma nemá na ty přestupy peníze.

     • LukyACS26.5.2019 10:27reagovat

      Vždyť to tím myslím, že Jílek neměl na nákupy nic a musel z hovná uplést bič a za ty roky se mu to povedlo. Až letos po prodejích Chorého a jako součást transferu přivedli Poloma s Chvátalem, ze zahraničí přivedli zadarmo Nešpora s Benešem a z Plzně odepsanýho Pilaře.

       

      Jinak já Jílkovy slabiny vidím taky, měl by mít víc odvahy je zapojovat a stejně tak vidím mezery v odhadu na hráče, ale tohle jso podle mě věci, se kterýma by měl pomoct Rosický s Hřebíkem.

      • SuperFrankie26.5.2019 10:39reagovat

       Já s tebou souhlasím.

       Moje výhrady k němu znáš.

       Ty jsou spíš charakterového než fotbalového typu.

       Můj vysněný kouč to není, ale plivat na něj nebudu.

       Všichni, koho jsem se na něj ptal, tak říkali, že je to obrovský odborník, profík a teď má jedinečou šanci vykročit ze stínu lokálního kouče a něco dokázat.

      • captain_obvious26.5.2019 10:54reagovat

       S tím souhlasím, že s některými věcmi by mu měl pomoct Rosa, případně i ten Hřebík. Stejně tak souhlasím se SuperFrankiem, že moje výhrady k němu jsou spíš směřované k jeho osobnosti, než k těm trenérským věcem.

    • captain_obvious26.5.2019 10:49reagovat

     Krejčí a Kaderabek hráli už za Chovance, myslím že i Polom. Stejně jsme z toho ročníku vyždímali prd. Zato třeba takovej Schick, o kterém se říkalo, že je největší talent od dob Rosického a řekl to i Hřebík, ten toho panečku pod pokrokovým duem Lavička-Jílek nahrál. Bohužel neunesli jeho sebevědomí.

      

     No Jilkovi nic jiného ani nezbývalo, co tam chceš hrát s věkovým průměrem 35? Navíc se to po tom sestupu vyloženě nabízelo. Ale hráli pod ním v 1. lize jeden rok dobře, což o to. Houska je dobrý, nedoceněný hráč dodnes. V té krátké evropské epizodě to byl jediný hráč, který nevypadal na hřišti nepatřičně,včetně zápasů se Sevillou.

      

     Já jsem chtěl, aby Chvátal dostal šanci ve Spartě, když byl mladej a dalo se s ním pracovat a ne v Sigmě, když mu je snad 23 nebo kolik a má za sebou snad 4 hostovačky o hovně. Dávno ukázal, že na to nemá. Já toho Látala ani pořádně neznám, jen říkám, že no inar vznesl relevantní dotaz a Jílek byl zase zhrzenej. Je možný, že po něm jde, já tyhle regionální spory nesleduju.

     • Sheva26.5.2019 11:33reagovat

      Schick největší talent? No já vim, že v té době se mluvilo o trojici Schick, Juliš, Pulkrab jako o nadějné trojici, ale ne že by někdo z nich 3 měl vyčnívat nad ty 2 ostatní

      • captain_obvious26.5.2019 12:16reagovat

       Hřebík to o něm řekl. Resp. ho nejmenoval, ale z kontextu bylo jasný, že mluví o něm.

   • LukyACS26.5.2019 10:16reagovat

    No a nejsem jediný, kdo ho bere jako nejlepší volbu, očividně si to myslí i Rosický.

     

    Jinak vzpomínám na podzim, kdy jsi do Jílka těžce kopal a vyprávěl jsi, jak je Hašek o dost lepší a připravenej na Sparu na rozdíl od Jílka a já ti říkal, že Sigmu dostane do prostřední skupiny a to v době, kdy na ní ztrácel snad 15 bodů. Teď se podívejme. Jílek se dostal do klidnýho středu a Hašek se zachránil v 95. minutě...

    • captain_obvious26.5.2019 10:37reagovat

     Už jsem psal včera nebo předevčírem nebo kdy - jestli si Rosa udělal hlubokou analýzu a vybral Jílka, tak to respektuju. Ale jsem překvapený, že má tolik zastánců mezi fanoušky. Já když ho vidím pod tím olomouckým pseudo tlakem, tak si myslím, že ho Sparta zlomí, protože na mě působí, že je psychicky hodně slabej.

      

     Já si to pamatuju trochu jinak. A sice, že jsem si párkrát přisadil do Jílka, načež ty a Sendi jste začali vykládat, že měli špatnej los a úzkej kádr a nejsou zvyklí hrát dvě soutěže a toto a tamto, ale že po vypadnutí se to obrátí o 180° a přezimují v prostřední skupině s prstem v nose. Já tvrdil, že přezimují mezi posledními a posléze, když mi přišlo, že herně jdou trochu nahoru a Jílek má podporu vedení, tak jsem psal, že během jara nahoru půjdou a nejspíš se i do té prostřední dostanou.

      

     U Haška to bylo naopak, tam jsi měl pravdu ty. Nicméně je fér uznat, že jim v Haskovi ml. odešel naprosto klíčový hráč, kdy se dá bez nadsázky říct, že Bohemka s Haškem ml. a bez něj byly dva úplně jiné týmy. Olomouci takový klíčový hráč neodešel.

     • Sendi26.5.2019 10:46reagovat

      Když už mě zmiňuješ tak si nejdřív zpětně projdi co jsem vůbec psal, ju?! ;)

      • captain_obvious26.5.2019 11:22reagovat

       Asi to byl někdo jinej, sorry.

  • Tazmen26.5.2019 10:02reagovat

   Ščasný dovnitř!

  • Sheva26.5.2019 11:32reagovat

   nevěřim, že by nás měl Jílek někam posunout. Je to prostě typickej výběr pánů z Letné, je mladej, má jako že vizi, co na tom, že v téhle sezoně je to bída s nouzí. Již tradičně vedení nechce vidět to co by mohlo vrhnout i jen malý stín. Takhle se stejně tak dostal na tuhle pozici Štramák, třebaže v Pana to byl průser. Klapky na oči a jedem, bude to Jílek. Štve mě to

   • Dynamo26.5.2019 12:16reagovat

    Každéj trenér bude výběrem pánů z LetnéSmích

    Nebo mají nechat hlasovat fanoušky?

   • johnny126.5.2019 13:03reagovat

    No, já bych mu dal nejdřív vůbec nějakou šanci, něco předvést a pak bych ho teprve kritizoval.

    Můj kůň to taky není, ale minimálně půl sezóny hájení by měl dostat.

 • Saňák

  LukyACS25.5.2019 21:48reagovat

  https://www.info.cz/sport/krize-ceskeho-fotbalu-nemame-trpelivost-a-vizi-rika-trener-pusobici-v-prednim-asijskem-klubu-20966.html

   

  Tady máte možnost udělat si obrázek o našem budoucím asistentovi.

  • johnny125.5.2019 22:05reagovat

   Mluví rozumně, kdyby přišel společně s Jílkem myslím, že by to bylo fajn.

   • Dynamo25.5.2019 22:16reagovat

    Na papíře to vypadá hezky.

    Uvidíme v praxi

 • OT

  Funin25.5.2019 21:23reagovat

  Lipsko-Bayern, to je fotbal kua.

 • Opava u Klokana na krev

  bigcock25.5.2019 17:07reagovat

  Do Vršovic naopak nepřicestovali opavští Zavadil a Smola, kterého v útoku nahradí Jurečka. Střídačka hostů pak čítá pouze pět fotbalistů.

  • Bunda25.5.2019 17:21reagovat

   Žluté karty..

  • Pochcana slama25.5.2019 18:34reagovat

   Perspektivní trenér pro Spartu zdá se dovede zde mnohými adorované Bohemians úspěšně do baráže.

   • Brian Pricke25.5.2019 18:44reagovat

    Tak tělocvikáře tu tlačí jen Bunda, ne?

    • majtin25.5.2019 23:24reagovat

     Martina Haška ještě já, tak nějak na roveň s Holasem.

   • Bunda25.5.2019 18:55reagovat

    Vždyť do baráže jde penaltová Příbram.

   • maybe66625.5.2019 19:04reagovat

    tak se baráži vyhnul s prstem v nose v 95. min :)

    • Pochcana slama25.5.2019 19:06reagovat

     Je to zkrátka šibal Úsměv

     • Jiri ACS25.5.2019 23:05reagovat

      No,maji druzstevnici stesti..Asi Jarda Starka malo motivoval Opavu.Jinak za to,co nam provedli v petasedmdesatym bych jim tu baraz ze srdce pral.Skoda.

      • majtin25.5.2019 23:27reagovat

       Neřekl bych štěstí. Třeba v posledním kole ZČ hráli na Slovácku,přehrávali ho a chvíli před koncem posadil Yusuf obranu na zadek, jeho střela se otřela o nohu brankáři a skončila těsně vedle tyče, jít to o 1 cm vedle, byl to gól a Bohemka by hrála o Evropu. A tam proti silnějším týmům by měla paradoxně větší šanci uspět.

       • maybe66626.5.2019 3:13reagovat

        ten jejich gol byla komedie zralá na vysílání na Silvestra. Ta naše liga je hrozná žumpa :( Pokud toto někdy někdo vyčistí tak by měl dostat nobelovku :)

        • majtin26.5.2019 9:51reagovat

         OK, ale kdo si teda myslíš, že to ”ošetřil” ? Bohemka na to nemá a Hašek by to nedopustil. Ani by nesnesl lidi kolem sebe, co jsou schopný to dopustit.

         Nabízí se varianta, že se Starka mohl nějak znelíbit (naštvat) Berbrovi, třeba že přestal platit ”jízdný”. Ale pochybuju, že by Bohemka ”jízdný” platila.

         Možná Opava si přála potopit radši Příbram, ale proč by si to nechávala na 4. minutu nastavení, kdy ta Jindříškova střela mohla jít v pohodě mimo bránu ?

 • Jílek a Kotal

  Jereacs25.5.2019 13:13reagovat

  Myslíte, že když Jílek bude u Áčka a Kotal u B-týmu tak konečně skončí ta válka Strahov vs Letná?

  • BradCox25.5.2019 13:20reagovat

   To ne. Myslím si, že od zimy, kdy má hlavní slovo Rosa už žádná taková válka neexistuje. S odchodem Scasneho mě už nenapadá vůbec nikdo, kdo by se te války zúčastnil, když i asistenti áčka pochází ze strahovskeho prostředí.

   • waaw25.5.2019 13:59reagovat

    Valka ne, ale ze by nekdo z mladych dostl sanci alespon na lavce, kdyz uz je davno rozhodnuto, to jsem si taky nevsimnul

    • Buritos1425.5.2019 14:16reagovat

     Nicméně na fotkách z tréninku je vídáš běžně.

    • Chabix25.5.2019 17:58reagovat

     Myslím že mladých hraje dost a nikdo mě teď nenapadá, kdo by z těch dalších mladých, co tu máme k dispozici, měl na A tým. Jsem toho názoru, že si to musí zasloužit jako Drchal a Hložek. Máme teď mladý tým. Nebudeme přece stavět mateřskou školku.

  • Hynek25.5.2019 14:39reagovat

   Válka už není dávno.

   Spor Hřebíka se Ščasným už skončil hodně dávno.

  • Bunda25.5.2019 16:52reagovat

   Hlavně teď budeme mít Hrebíkovo trenéry nejen u mládeže, ale i v áčku a v béčku.

   Kotal, Saňák, Jílek.

   To je fajn.

   • bigcock25.5.2019 17:04reagovat

    Myslíš, že to bude mít výsledky?

   • bigcock25.5.2019 17:05reagovat

    Podle mě je ve Spartě pořád dost travičů studní.

 • Mandjeck

  Libbi25.5.2019 13:03reagovat

  Nemá někdo tady nějaké zákulisní info o něm? Zajímalo by mě, jestli ho plánují alespoň otestovat v letní přípravě.. Podle mě v Izraeli podává super výkony a minimálně za zkoušku by stál.. Neví někdo něco bližšího ?

  • johnny125.5.2019 13:30reagovat

   Já jsem někdy četl, že je v Izraeli hodnocenej jako nejlepší DZ celé ligy. Ale kde se dají sehnat nějaká čísla to nevím.

   • Paspartu25.5.2019 13:35reagovat

    Já jsem viděl 2 zápasy a vypadal výborně. Samozřejmě nedokážu zhodnotit kvalitu ligy A soupeřů, ale určitě by se zkusit měl.

    Co jsem viděl v těch 2 zápasech, tak spolehlivě odebíral míče, neměl problém s rozehrávkou a dirigoval si hráče kolem. Balón mu u nohy překvapivě nepřekážel.

     

    Ale jak říkám. Jsou to jen 3 zápasy a neznám tamní kvalitu.

    • johnny125.5.2019 13:39reagovat

     No to je právě ono, nejsme schopni posoudit kvalitu tamní ligy, ale šanci bych mu u nás dal.

     Samozřejmě místo Frýdka, to je výbornej DZ, ale pro Slovácko.

  • dominik2725.5.2019 13:47reagovat

   Tak jednu hvězdu izraelské ligy už Sparta ve svém kádru má, já bych to úplně nehrotil. Podle mě Mandjeck svůj prostor ve Spartě dostal a i když bylo vidět, že to vůbec není špatný fotbalista, tak mě ani nepřesvědčil o tom, že by bylo nutné nějak lpět na jeho návratu...

   • Clif25.5.2019 14:32reagovat

    On podle me nema takove ty moralni vlastnosti pro ceskou ligu, kdy je potreba od zacatku dokonce jezdit, bojovat a pak pridat jeste navic nejakou techniku. V izraeli se hraje hodne otevrene a to mu svedci. Myslim ze by tam jako hvezda vypadal i Frydek kdyby mel na vsechno vice casu nez tady.

    • dominik2725.5.2019 15:20reagovat

     Řekl bych, že Martin Frýdek je obecně dost podceňovaný. Podle mě by z něj navíc šlo dostat ještě o něco lepší výkony.

     • waaw25.5.2019 15:26reagovat

      Mozna na beku, ne jako DZ

      • Funin25.5.2019 15:28reagovat

       nebo spíš jako b2b než vyloženě dz, jenže takové záložníky máme 3 a čisté dz žádné (Váchu nepočítám)

     • Larrygo25.5.2019 16:52reagovat

      Ty kráso Dominiku normálně máš dobrý oko, ale tady jsi ustřelil neskutečně.

      • dominik2725.5.2019 17:02reagovat

       Přemýšlím, že se tady o Martinu Frýdkovi jednou rozepíšu, opět vycházím z instatu, kde jsem si prošel jeho počínání v jednotlivých situacích a když jsem si to poskládal dohromady, tak mi vyšlo, že to je lepší fotbalista, než jsem si původně myslel, a to jsem víceméně vždycky patřil spíš k jeho zastáncům.

       • kilovolt25.5.2019 18:04reagovat

        taky myslím, že Frýdek hrál o mnoho lépe před časem. vzpomínám, že se snad mluvilo i o reprezentaci. ale pak ho trefil Fillo loktem - a tehdy se to asi nějak zlomilo. do té původní formy se už nějak nedostal.

  • Tazmen25.5.2019 13:59reagovat

   Má se vrátit do Francie

  • Hynek25.5.2019 14:34reagovat

   Kvalita izraelské ligy je slabá viz Ben Chaim - tam hvězda, tady na úrovni van Kessela.

  • SuperFrankie25.5.2019 14:56reagovat

   Izraelská liga je pěší.

   To fakt není fotbalista pro nás.

   • FANDA730725.5.2019 16:18reagovat

    vsak pisali, ze ma ponuky z Francuzska a Ameriky, takze urcite pojde dalej

   • Enkoff25.5.2019 19:10reagovat

    Je neuvěřitelný, že hráč, kterej byl v repre proti Brazílii a celou sezónu jedním z nejlepších hráčů ligy, ne-li nejlepším, je odsuzovanej jen proto, že zrovna hraje v lize, která není úplně top. Šel sem absolutně nerozehranej, bez fyzičky... Se budem pak divit, až naše hvězda Frýdek bude opět předvádět svoje ”výkony” a Mandjeck bude jedním z nejlepších hráčů francouzský ligy

    • johnny125.5.2019 20:13reagovat

     Hlavně se mi nechce na Frýdka zase koukat, ten kluk nemá absolutně nic, nic, co by mě bavilo, jen spoustu chyb, špatných přihrávek, střel do třetího patra, zkažených centrů, žlutých jako máku a faulů před naší šestnáctkou. Nechápu co tenhle týpek dělá ve Spartě. Vlastně chápu...

 • Anketka

  SuperFrankie25.5.2019 12:13reagovat

  Byli jste volit?

  Pokud ano, tak koho?

  • DaveACS25.5.2019 12:18reagovat

   Zakroužkoval jsem Niedermayera

   • artaxerxes25.5.2019 12:48reagovat

    Jsme dva.

   • Finch25.5.2019 12:55reagovat

    Spolecne s Zeniskem jsem ho dal

    • droojd25.5.2019 13:18reagovat

     já společně se Štěpánkem

  • Pochcana slama25.5.2019 12:20reagovat

   Šel bych volit jenom v případě, že by kandidoval Zdeněk Ščasný.

   • SuperFrankie25.5.2019 12:22reagovat

    Za SA.

    Stranu Alibismu

  • Mates25.5.2019 12:24reagovat

   TOP+STAN

  • LukyACS25.5.2019 12:26reagovat

   BAN

   • SuperFrankie25.5.2019 12:29reagovat

    Takže Okamuru.

    To jsem od tebe tak nějak čekal. Úsměv

  • xhurv25.5.2019 12:26reagovat

   Hlas

  • Vee25.5.2019 12:39reagovat

   Hlas

  • Brian Pricke25.5.2019 12:50reagovat

   Povídej. (Vondra + Krutílek)

   • SuperFrankie25.5.2019 13:01reagovat

    Zahradil + Vondra jsem kroužkoval.

    • Phil Taylor25.5.2019 13:13reagovat

     Pan Promopro???Dobrý...

    • LukyACS25.5.2019 13:19reagovat

     To snad radši i toho Okamuru.

    • Sendi25.5.2019 13:26reagovat

     To by mi slezly nehty!

    • Brian Pricke25.5.2019 13:44reagovat

     Z celé kandidátky bych si nevybral jen Zahradila, ale vlastně jsem to i trochu čekal. Smích

  • Herolind25.5.2019 13:13reagovat

   Tvojeho kandidata Smích

  • exupery25.5.2019 13:40reagovat

   ESO

  • Shrekson25.5.2019 14:20reagovat

   ODS - Zahradil a druhej hlas jsme dál 4-5 člověku na kandidátce mám pocit že to byla ženská..😃

  • wasek2611@centrum.cz25.5.2019 15:00reagovat

   Jistě. Sám sebe :)

   • FANDA730725.5.2019 16:19reagovat

    nebol a na tieto volby nechodim, jedine komunalne a parlamentne+prezidentske

   • Skleepy26.5.2019 11:09reagovat

    Tak to budeš mít asi jeden hlas. To ber jako úspěch.

  • adam25.5.2019 18:32reagovat

   D. Herman

 • Posily

  Pochcana slama25.5.2019 11:44reagovat

  Co byste říkali na Přikryla? Musím se přiznat, že to zrovna nebyl můj oblíbenec, ale teď bych ho bral všema deseti.

  • artaxerxes25.5.2019 11:58reagovat

   Ono je to těžké - když byl tady tak byl dost často zraněný a nehrál bůhví jak dobře.

   Já věřím, že pod Jílkem by ukazoval podobné výkony jako teď pod Webrem, ale cena může být šílená.

    

   Navíc si nemyslím, že krajní křídlo nebo hrot je náš hlavní problém.

   Hložel,Plavšič, DMK, Dočkal teoreticky TBCh + Kadlec a Tetteh jako krajní útočníci.

   Pokud ale TBCH odejde, VK skončí, tak vzhledem i k operaci Dočkala jednoho hráče potřebovat budeme.

   • Buritos1425.5.2019 12:27reagovat

    TBCh musí skončit. Já se snažil ho neodsuzovat věřit, že to přijde, ale prostě to nepřijde. Je nutný si přiznat, že to byl nejdražší omyl naší historie. Stanciu se prodal dráž a udělal i spoustu radosti. Kadlec je suma sumárum na nule, ale pořád tu bylo jeho první a druhý působení, zápas s Interem a fakt, že ikdyž zazdil, co šlo, tak na něm bylo vidět, že bojuje.

    • Mich25.5.2019 12:45reagovat

     Ja teda taky netoužím po tom, aby se Tbch vracel, na druhou stranu se ho musím zastat, poslední dva zápasy před zraněním hrál dobře, bojoval, vracel se, snažil se hrát víc teamove, takže tam nějaká naděje možná je.

     • Buritos1425.5.2019 14:07reagovat

      Na druhou stranu opravdu nedostal málo šancí, těch opravdu světlých momentů bylo málo, zraněnej permanentně, přitom drahej (neplatim to, ale stejně nás to pak omezuje jinde a to už mě trápí). Plus faktor máme židovskej svátek adios jedu domůna pláž nebo klepy o životospávě v kombinaci s jeho pravidelnou léčbou v izraeli. Prostě je těch ale nějak moc. Já mu nechci nadávat, dokonce si narozdíl od spousty lidí myslim, že fotbal hrát zkrátka umí, ale do naší ligy, kde komentátoři oslavují, že ho někdo sestřelí, se nehodí.

  • Mates25.5.2019 12:18reagovat

   Ne, Prikryl je super hrac pro ceskou ligu, ale ne pro Spartu.

   • johnny125.5.2019 13:32reagovat

    Na Spartu neměl hlavu, nevím jak teď, možná že by to dnes dával.

 • Isport

  waaw24.5.2019 23:41reagovat

  Prelouskal jste nekdo ten clanek na isportu? Neco co bychom uz nevedeli?

  • LukyACS25.5.2019 11:14reagovat

   Stejné jako premium článek, jen tam jsou plusy a mínusy Jílka, které se tu už ale rozebíraly mnohokrát.

 • Muhamed Tijany

  AlaMierda24.5.2019 22:35reagovat

  hráč Baníku Ostrava, jako jediný hráč od nás na MS 20. Dnes v základu Nigerie. Zná někdo tohoto hráče nějak víc?

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha