• U-19

Sendi28.9.2016 17:01reagovat

Kdo nebyl, ten opět prohloupil:)

• kapacitos28.9.2016 17:16reagovat

Tak povídej, přeháněj Úsměv Podle onlajnu a gólů na isport.cz to vypadalo na takový šťastný zápas pro nás Úsměv

• Mates28.9.2016 17:20reagovat

To zas ne, byli jsme lepší, drželi jsme víc míč, líp kombinovali, měli jsme i víc šancí. Kdyby všichni proměnili svoje šance, mohlo to skončit 7:3. Zaujal mě střední záložník Havelka, doteď jsem o něm neslyšel, ale je moc šikovnej.

• kapacitos28.9.2016 17:27reagovat

Tak to se dalo očekávat, když byl na nás kurz, jak kdyby hrála Sparta s Barcelonou Smích

• Sendi28.9.2016 17:30reagovat

Havelka je reprezentant a už vloni byl oporou, dneska byl nejlepší na hřišti, výbornej hráč...

• Sendi28.9.2016 17:28reagovat

Tak Černohorce jsme přestříleli v poměru 18-7 celkově a 12-2 na střely na bránu, takže žádný šťastný zápas to rozhodně nebyl, byli jsme jasně lepší. Černohorci byli strašně narostlí, někteří hráči vypadali, že přijeli s falešnými občankami, třeba takový Buranović je hráč základu A-týmu a vypadal tak na pětatřicet:)) V prvním poločase Mladost zdržovala už výsledek 0-0, bylo jasný s jakou taktikou přijeli a takyže z brejků - po našich chybách dvakrát zahrozili, pokud jde o ložené šance, tak by výsledek po prvním poločase musel být 5-2, Novotný sám měl loženek tak na tři zápasy a dneska mu fakt nebylo přáno, chtěl dát alespoň z penalty a taky neproměnil...Ve druhém poločase to bylo trochu kostrbatější, my jsme si hlídali výsledek a chtěli hrozit z brejků, který nám ale Slovenský čárový zastavoval, přičemž polovina ofsajdů byla diskutabilní, ostatně výkon Slováků ve žlutém byl celkově tragický. Nejlepší hráč na hřišti byl Filip Havelka, kterej v prostředku naprosto dominoval a rozdával vynikající balony a Daniel Köstl, kterej z pozice stopera krásnými pasy skvěle zakládal útoky. Byl to velice dobrej týmovej výkon, bylo tam hodně presingu, v prvním poločase jsme tak získali kvantum balonů a hráči Podgorice vůbec nestíhali a když se neprosadili po šancích, který jsme jim sami nabídli(kdy podržel i brankář Kotek), tak jsme zaslouženě do poločasu rozhodli a zápas kontrolovali, ve druhém poločase ještě Frýdek trefil břevno parádní střelou a Zizou selhal v tisíciprocentní šanci a přestřelil, sečteno podtrženo, Podgorica může být ráda, že neodjela s osmičkou...

• kapacitos28.9.2016 17:31reagovat

Díky za report Úsměv

• Tak nejak si nasi hru predstavuji

rebus28.9.2016 16:24reagovat

Pod vedením trenéra Davida Holoubka, který ve čtvrtek povede i A-tým Sparty v Evropské lize proti Interu Milán, soupeře přehrával rychlou kombinací a aktivním presinkem.

• Paspartu28.9.2016 16:54reagovat

A nenadávej až nic z toho zítra neuvidíš. To se nedá natrénovat za týden.

• rebus28.9.2016 17:02reagovat

to da rozum-ale doufam ze na jare uz to uvidimSmích

• Trenér

Jerababa28.9.2016 15:55reagovat

Ono je důležité, kdo se stane trenérem, ale mnohem důležitější je, aby mezi ním a Holoubkem, Horňákem a Haškem vzniklo profesionální i lidské pouto, aby to byl člověk, který bude vědět, kdo nám kde běhá, aby to byl trenér, který v zimní přípravě dá šanci většímu počtu hráčů a nebude si dělat jen alibi, jako ZŠ, aby to byl trenér, který bude pracovat především pro Spartu a to pro celou, ne pro Letnou, ne pro Strahov, ale prostě pro Spartu. Tak, abychom byli tam, kde být máme, aby se na naši hru dalo koukat, abychom cítili perspektivu a soudržnost. A jestli v tom někdo vadí, musí si DK udělat pořádek(o čemž teda pochybuju). Hodil by se především nový sportovní ředitel a zrovna takovej Nezmar by taky nebyla špatná volba.

• daweee28.9.2016 15:57reagovat

100% souhlas s tou filozofií a koncepcí. A tím, že to musí dělat PRO SPARTU. Jen s tim Nezmarem si nejsem uplně jistej.

• Opět boj Hřebík versus Otava

Franta z lidu28.9.2016 15:29reagovat

A opět je to boj ve vedení mezi Hřebíkem a Otavou - viz. minulé léto: Hřebík chtěl Karavajeva, Otava Steinhöfera - nyní je to Gula (Hřebík) vers. Trpišovský (Otava). Na čí stranu se přikloní majitel klubu?

• Franta z lidu28.9.2016 15:29reagovat

Pardon, zapomněl jsem odkaz:

skeho-uz-se-boss-liberce-vratil/r~11a9ba0c84c111e6bff10025900fea04/

• Jerababa28.9.2016 15:35reagovat

Info z tisku:Sparta Žilinu kontaktovala. Žilina Gulu nepustí.

Tak o čem spekuluješ?

• Franta z lidu28.9.2016 18:30reagovat

Tisk ovládají určité skupiny, že? Takže když někdo nechce, aby přišel Gula, tak se vypustí, že Žilina Gulu nepustí. Zatímco v Liberci asi jásají nad odchodem... Navíc já nespekuluji, pouze jsem dal echo na článek, kde je přímo popsaný boj mezi dvěma klikami ve sparťanských kancelářích.

• Jerababa28.9.2016 21:05reagovat

A tisk ovládají určité skupiny lidí, že...Takže nějaký článek v tisku je spekulativní záležitost.

• captain_obvious28.9.2016 15:47reagovat

Hoď tady pls ještě i všechny ostatní odkazy na články, které už tady někdo jiný hodil za poslední dva dny, díky.

• kapacitos28.9.2016 15:48reagovat

Smích

• Tashunka Witko28.9.2016 15:56reagovat

Nejen generál po bitvě, ale přímo generál Plha !

• Vedení

Franta z lidu28.9.2016 15:23reagovat

Už to tu asi někdo postoval, ale takhle to přesně je:

a-telefonu-ji-nestaci-tvrdi-l/r~8d6aaed8842811e6a3e5002590604f2e/

• Tiskovky

majtin28.9.2016 14:53reagovat

Ale nejspíš se týkají zítřejších zápasů. Ale po nich asi budeme zase moudřejší.

c-slovan-liberec/online-prenos?match=257301

ference-2016/tiskova-konference-ac-sparta-praha/online-prenos?match=257292

• Zizu

pepinho228.9.2016 14:51reagovat

O půlce dolů a zítra na lavkuSmích

• bourec28.9.2016 14:53reagovat

Jo,jo,snim o tom už pět let,aby Sparta s mladejma začala zacházet tak jako jinde ve velkejch klubech.

• pepinho228.9.2016 14:57reagovat

Furt budeme brečet, že žádný mladý na to nemá a při tom brečení si ani nevšimneme někoho, kdo vyčnívá, je to totiž jen dětský fotbalÚsměv mluvím hlavně o trenérovi a vedeníSmích snad se to rapidně zlepší, ať už přijde kdokoli.

• asgard3328.9.2016 15:11reagovat

Ti mladí samozřejmě hrát budou,ale až je velkoryse přenecháme Liberci v rámci dalších pochybných kšeftů.

• Tashunka Witko28.9.2016 15:00reagovat

Průběh zápasu to ale nebyl tak jasný, jak ukazuje výsledek, neboť sparťané sice měli územní převahu, ovšem hosté z rychlých brejků velmi hrozí a vypracovali si i tři takřka stoprocentní střelecké pozice. Sparťané jsou ale nesmírně efektivní a díky třem brankám si do dalšího průběhu tohoto dvojzápasu vypracovali výbornou pozici. (14:50:21)

• bourec28.9.2016 15:05reagovat

Zase je pravda,že mezi mládežníkama tady a klukama venku ve velkejch klubech je dost rozdíl.Známej má kluka v Bohemce,a hlavně zezačátku jezdili na velký turnaje,a ty proporce mladejch oproti těm našim záprdkům je prej obrovskej.A to je vono,tatík má prachy,kluk vobě nohy(ikdyž levý jak šavle),a tak hraje a zabírá místo.Smutek

• Chrod28.9.2016 15:23reagovat

Jasně, a proto je Sparta vyrovnaným soupeřem skoro každýho týmu, kam v Evropě vyjede. A přesto mladíkům dávají šanci v mnohem lepších klubech, než je Sparta, jenom u nás se musí počkat, než jim bude 22 a pak s nimi zametat a střídat je o poločase, aby bylo na koho svést prohru.

• KRiSTiN28.9.2016 15:29reagovat

Individuality tu, dá se říct, vůbec nemáme. A pak za A hraje jednotlivec, ne tým, to je ten důvod.

Tím ale nechci říct, že by se mladí neměli zkoušet. Jsem zastánce tohoto přístupu.

• daweee28.9.2016 15:59reagovat

jsem 100% přesvědčenej, že by s tebou Dominik ohledně individualit nesouhlasil.

• KRiSTiN28.9.2016 16:28reagovat

To klidně může, ale jsem přesvědčen, že kdyby to byly skutečné individuality v pravém smyslu toho slova, už dávno někde hrají.