Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • odchody

  sparta24leco28.5.2019 9:57reagovat

  Jak vidíte odchody?

  Nita? Zahustel? Štetina? Kanga? Sáček? Chipciu? BenChaim? Tetteh? Pulkrab? Kdo všechno odejde?

  • Tashunka Witko28.5.2019 10:03reagovat

   Tak určitě odejde Kanga, protože je to vedle Hložka jediný fotbalista v týmu a Sparta dává zásadně přednost dřevákům typu Frýdka nebo Zahustela.

  • Jereacs28.5.2019 10:24reagovat

   Kanga a Hložek protože jsou to moc fotbalový hráči a to ve Spartě nechceme.

   • ap241228.5.2019 10:37reagovat

    K LuftJardovi?

    • Jereacs28.5.2019 10:48reagovat

     Teď vážně pokud Kanga odejde vidím to na Turecko. Hložek tam pokud Páska nekeca tak Sparta,Pásek, a rodina se domluvili, že vyroste ve Spartě a pak odejde a tam to typuji na Španělsko.

  • AlaMierda28.5.2019 10:58reagovat

   Nita (Anglie), Štětina (Turecko), Kanga (Turecko), Chipciu, TBCH (návrat do Izraele), Tetteh (Turecko), Vukadinovič (Jablonec), Mandjeck (Francie), - ve finále podle mě finančně vydělá na odchodech těchto hráčů. Odchodem Kangy, ale ztratí jednoho z mála fotbalistů v kádru a vysoce produktivního středního záložníka.

   • Jereacs28.5.2019 11:12reagovat

    A nebo se koupí náhrada v zahraničí. S jistou EL by se lépe nakupovalo.

   • lidoop28.5.2019 11:13reagovat

    Štetinu si podle mě nemůže vzít žádnej klub turecký Superligy, když turek, tak bych to viděl na druhou ligu.

   • captain_obvious28.5.2019 12:17reagovat

    U Štetiny máš překlep. Po pár letech v ČR se vrací domů. Na základě dlouhodobé výkonnosti si ho vyskautoval fotbalový klub z obce Turecká v Banskobystrickém kraji.

     

    https://sk.wikipedia.org/wiki/Tureck%C3%A1_(obec)

  • 13goat28.5.2019 11:31reagovat

   Na jednu stranu potřeba se vyhnout zase nějakejm drastickejm veletočům s kádrem, prodávat půlku kádru (což ale prostě není administrativně prdel a ikdyž to s Kotalíkovo dovolenou je ohromná sranda, tak prostě je potřeba tým lidí na to, aby se dokázalo nějak rozumně udat xy plejerů)

    

   Co jsem slyšel, tak třeba prodej Marečka byl vyloženě odfláknutej, protože na to nikdo neměl čas - jen aby byl pryč za bonboniéru - wtf?

    

   Stejně tak přivádět osmdesát posil je již ozkoušená hloupost.

    

   Na stranu druhou posílit potřebujeme. No, pořád tohle považuju za příjemnej problém pro Rosu a spol. Mnohem větší a riskantnější problém je výběr trenéra.

 • Hombre - Hašek ml.

  Bunda28.5.2019 7:42reagovat

  Bavil jsem se s jedním hráčem Bohemky a ten mi řekl, že největší problém je právě v odchodu mladýho Martina do Sparty. Povídal, že když šli na plac s Haškem, tak si víc věřili, měli díky němu sebevědomí a on jim hodně pomáhal. Jakmile někdy chyběl a hlavně když v zimě odešel, tak tam neměli vůdce a hlavně hráče který přehraje 99 % ligy svoji chytrostí, fyzičkou a technikou.

   

  Vysmál se tomu.. Tak snad jsi včera viděl Dohráno kde byl Filip Hašek a potvrdil to co jsem psal.

  Díky Dohránu jsem si vzpomněl na podzimní zápas Olomouc 2:3 Bohemka.

  Hosté nastoupili bez Martina Haška, Olomouc je jasně přehravala a ve 25. minutě vedla 2:0. Po půl hodině hry šel Martin na plac a od té doby si Olomouc neškrtla. Hosté otočili z 2:0 na 2:3. Z Bohemky se stal úplně jiný tým a střední záloha Sigmy byla totálně mimo.

   

  Nejhorší je, že Sparta neumí Haška vůbec využít.. Po dlouhé době máme v týmu nadupaného záložníka s mozkem. Pod Ščasným to ještě docela šlo, ale Hornakovo překopávaná dělá z našich středních záložníků zbytečné hráče.

   

  Těším se na Jílka.

  • Mich28.5.2019 7:49reagovat

   Mně se Hašek taky líbí, ale viděl bych ho spíš na 8 než na 10, tam by se nejlíp využilo že tam litá jak králíček duracell.

  • kilovolt28.5.2019 7:51reagovat

   kde máte tu jistotu že to bude skutečně Jílek?

  • Funin28.5.2019 8:00reagovat

   tak ono Hašek, Sáček i Frýdek nejsou špatní hráči, naopak bych řekl, že jsou velmi dobří na naší ligu i přes své slabiny. Problém je, že to nejsou ani DZtka, ani tvůrci hry, ale nejvíc jim sedí role B2B. Tři takovýhle hráči najednou spolu na hřišti mohou hrát jen velice obtížně, pokud to má fungovat. Museli by tu souhru dost pilovat, kde se má kdy kdo pohybovat, kdy držet jaký prostor, nevím jestli je v ČR nějaký trenér, který by je to dokázal naučit. Ono i nasazení dvou vedle sebe je problematické. Poziční hra není jejich silná stránka a nějaké přenášení hry na delší vzdálenosti taky ne, takže na to je třeba myslet a nějak se s tím vypořádat. Uvidíme, jak se s tím popere náš příští trenér.

   • Mich28.5.2019 8:08reagovat

    Ja myslim ze i ten Frydek muze byt u nas dobry, ale jenom v pripade ze pred nim hraje Kanga s Dockalem. Pak se muze plne soustredit jenom na to v cem vynika, tj odebirani micu, distribuci za nej zaridi Kanga.

    • Funin28.5.2019 8:15reagovat

     ale Frýdek není hráč, kterej by ti držel pozici vzadu a zachytával přihrávky, on je spíš na to běhání a napadání těch, kdo mají míč aby jim ho sebral.

  • Dynamo28.5.2019 8:21reagovat

   Hašek na jaře dostal dost prostoru a neukázal prakticky nic.

    

   • Bunda28.5.2019 8:25reagovat

    Pod Ščasným hrál dobře na to, že nemohl běhat kvůli zranění. Pod Hornakem špatný, ale to je chyba trenéra. Sáček zahrál z 5 zápasů 2 super a 3 solidně. Pod Hornakem? Všechny strašně až skončil na tribuně .

    A to jste Hornaka chtěli jako hlavního dlouhodobě tvl. Nejhorší trener za dobu co fandím.

    • Discosaurus28.5.2019 12:06reagovat

     Tvl dyt prebral muzstvo v naprostejch srackach po Scasnym a vy mu tady budete jeste nadavat... co jako mel za tu dobu stihnout? Co jste si predstavovali? Ze tu behem par dni nauci hrace novy propracovany systemy? Jediny co mohl udelat, je zjednodusit hru na nic jinyho nebylo cas a to on udelal. Nerikam, ze bych ho chtel jako trenera to vubec ne, ale ta kritika na nej absolutne neni na miste...

   • Tashunka Witko28.5.2019 8:28reagovat

    Hašek asi nedostal ten správný prostor, protože Sparta nemá schopné trenéry a Hašek si pozici neumí vybrečet, jako kapitán Frýdek. Pravdou je, že Horňákova oblíbena trojka FSH je strašný úlet. Jinak připomínka, že Frýďas je dobrý v odebírání míčů, je nesmyslná. On v podstatě pořád jen fauluje, navíc stupidně v nebezpečném prostoru, což asi souvisí i s nižší inteligencí. Spartě by pro začátek prospělo, kdyby se Frýdka zbavila.

    • Enkoff28.5.2019 9:04reagovat

     Frýdek je samozřejmě na pozici DZ velmi špatnej. Řekl bych až klíčovej. Nelze se dívat jen na to kolik odebere míčů. Ona pozice DZ je naprosto fatální jak pro obranu tak pro útok. A tam to chce komplexního chytrýho hráče, kterej hraje maximálně efektivně. Je nádhera se dívat na hráče, když tu pozici umí hrát, protože ten je neustále za míčem, jeho pohyb ten pohyb míče kopíruje. Doplňuje místa, která vznikají přenášením těžiště (ať už posunem krajního beka dopředu a stopera na jeho místo nebo vysunutím stopera). Proto se mi tak líbí Oscar. Frýdek prostě buď absolutně nestíhá nebo neví co má hrát. A nebo obojí. Hlavně tuhle pozici bychom měli posílit !

     • Enkoff28.5.2019 9:08reagovat

      A do rozehrávky to samý - jeho úloha musí být odtahovat presující hráče do stran, aby vznikl prostor pro rozehrávajícího záložníka (jen bohužel tam musí být někdo jinej, než Sáček - i třeba radši Hašek) nebo podhrotovýho hráče, kterej když to umí, tak se pohybuje mezi soupeřovou zálohou a obranou. Prostě přátelé - ve Spartě je díky tomu děsnej chaos. Věřím, že novej trenér tohle vidí a konečně s tím něco udělá

   • Enkoff28.5.2019 9:10reagovat

    Nechci se ho zastávat, ale Hašek v ŽÁDNÝM případě není podhrotovej hráč. Je tam totálně ztracenej, když se dívám na jeho pohyb na tý pozici, tak on prostě neví Smutek Tím nechci říct, ať nehraje, ale ať hraje tam kde to umí.

  • hombre28.5.2019 9:46reagovat

   Dobře...

   Na tvůj první odstavec, který jsi napsal asi před 2 dny jsem odpověděl takto:

   Nezlob se, ale nemůže ti hrát tým dobře, jen když hraje mladej Hašek. Jestli ano, tak to je primárně chyba trenéra. On jako sází na 1 hráče? Vždyť se mu na podzim zase tak moc nedařilo....

   A Hašek ml.je vůdce? A hráč, který přehraje 99% ligy svojí chytrostí, fyzičkou a technikou? A myslíš Martina Haška ml.? A proč tu kvalitu neprokazuje i u nás? Zase z něho nedělejte boha Smích.

   To je vysmívání? Neblbni...Napiš, co je na tom špatného? To co jsem napsal, za tím si stojím. Já Haška nikdy nehanil a jsem rád, že u nás je, ale zase bych ho nevynášel do nebe. Zatím toho moc neukázal a poslední zápasy hrál dost kulový - asi to bude i trenéry, možná v prvé řadě trenéry!!

   Včera jsem dohráno neviděl, mrknu na to dneska odpoledne, ale tu Olomouc jsem viděl, tam máš pravdu, ale taky jsem viděl i jiné zápasy a tam nehrál dobře...

   S těmi trenéry souhlas - i já Horňáka chtěl raději , než trenéra, jehož jméno už nechci vyslovit, ale prokázal, že je to jen trenér juniorky Neutrální.

    

  • captain_obvious28.5.2019 11:19reagovat

   Přesně, to je snad jediný zápas, který mi z celé sezony nějak více utkvěl v paměti. No asi ještě naše výhra nad Plzní 4:0.

    

   Ještě bych dodal, že Hašek nehrál, protože byl po zranění. Šel na hřiště neočekávaně brzy kvůli nějakýmu zranění spoluhráče a během 5 minut zpoza vápna narval břevno. Obraz hry se ještě v 1. poločase začal otáčet a ve druhém už to bylo v Haškově režii (+ výborně hrál Yusuf).

    

   Pro mě to byl na podzim jeden z TOP 5 hráčů ligy, což je šokující, když hrál za tým, který byl celou dobu dole.

 • Slibná nová sezona

  Rago27.5.2019 23:18reagovat

  Všichni Sparťani by měli fandit Arsenalu a to finále EL vyhrajeˇ, pak by jsme měli aspoň jednu jistotu v podobě skupiny EL.Vypadá to zatím ,že jsou v jednání

   

  příchody Trávník,Kozák,Oscar,Stronati,Kaya,Kulhánek se vrátí,navíc je možnost příchodu Bony Wilfrieda jak proběhlo na foru swansea city.

   

  odchody : Benjamin Tetteh ( Galatasaray )

  Guelor Kanga ( Fenerbahce Istanbul,Spartak Moskva )

  Zahustel ( Jablonec )

  Florin Niţă ( Burnley FC )

  Vukadinović ( Jablonec )

   

  • Herolind27.5.2019 23:47reagovat

   Nita-Vindheim,Kaya,POSILA,Hanousek-Hašek(Trávník),Kanga-Hlozek,Dockal(Travnik,Ha
   sek,POSILA)l,DMK-Tetteh(Bony,POSILA)

  • vitamin28.5.2019 0:04reagovat

   Myslíš, že je Rada tak blbej aby si za Holeše přivedl Zahustela? Ty podle mě koupěj někoho mladýho třeba Libora Holíka a nebudou tam cpát tohohle tanečníka, kterýho by už nikdy nezpeněžili.

   • Tashunka Witko28.5.2019 8:32reagovat

    Tak Zahustel by šel jedině zadarmo, toho by nikdo nemohl koupit. Já věřím v návrat do Bolky výměnou za ukončení hostovačku Wiesnera

 • Arsenal

  Jiri ACS27.5.2019 22:43reagovat

  Věříte Arsenalu ve středu?

  • Tashunka Witko27.5.2019 23:43reagovat

   Nevěřím, byť jsem fanda Arsenalu. Ten tým je v posledních letech prokletej,stejně jako Sparta, a ve finále všechno pohnojí.

   Budu doufat

   • Jiri ACS27.5.2019 23:51reagovat

    I to prokletí snad musí jednou padnout..

  • Shrekson28.5.2019 7:20reagovat

   Arsenal to zvládne..

    

   • Spalik189328.5.2019 9:14reagovat

    Já věřím v Lacazetu a Aubu , protože zbytek týmu je naprosto k hovnu...podobně jako u nás..

 • Futsal

  Jereacs27.5.2019 21:54reagovat

  Tak tam to vypadá na titul no aspoň někde. Smích

  • Jiri ACS27.5.2019 22:26reagovat

   No,kdyby fotbalisti hráli jako futsalisti,tak si můžem výskat..

   • Jereacs27.5.2019 22:31reagovat

    Spíš aji ty posily zahraniční kdyby hráli stejně a pak že to nejde. 1 čtverka CZ hráči. 2 čtverka mix ze zahraniči. Klidně by stačilo, kdyby každá posíla se k tomu stavěla jako Wilde. Trenér taky super jsem čuměl jak přepínál mezi jazykama jen ve fotbale se hledají blbosti, že zahraniční cesta je zlo.

    • Jiri ACS27.5.2019 22:40reagovat

     Ano,přesně tak.Ostatní sporty problém nemají.Bydlím kousek od Nymburka a chodím občas i na basket a tam taky není problém s cizinci ani s jazykem.Jen ve fotbale si hrajem rádoby na českou kabinu..A naprosto nesmyslně..

  • Jiri ACS27.5.2019 22:59reagovat

   No,a skolit po dvanácti letech Chrudim je husarský kousek.Alespoň někde můžem být na Sparičku opravdu hrdí..

 • Do

  ap241227.5.2019 20:33reagovat

  kdy mají kluci dovolenou? Liga začíná 13. července, no moc času na přípravu nezbývá, sjednané přípravné zápasy asi ještě nemáme, posily až na jednu, taky podepsané nemáme, trenéra taky ještě nemáme, no jsem teda zvědav...

  • taborita27.5.2019 20:42reagovat

   Kotalík je určitě na dovolené, stejně jako 325 dnů v roce, Čupr hlídá děti a Rosa se nemůže dovolat Křetinskému, tak co by jsi chtěl?

    

   A trenér? Třeba Horňák zajde za Čuprem a vysvětlí mu, že vlastně nemohl s týmem adekvátně absolvovat podle svého přípravu...Takže trenéra máme. A podle Horňáka máme kádr dobrý, chybí jen útočník...

    

   Takže vlastně je vše ok

   • johnny127.5.2019 21:33reagovat

    No ale když budou hráči, ovšemže hlavně ti zahraniční, dodržovat nepsaný vnitřní kodex klubu, tak se ničeho nebojím. Zabojujeme se Zlínem šestku, to dáme.

  • LukyACS27.5.2019 20:45reagovat

   Loni 18.6., ale liga začínala 21.7., takže počítám o tejden dřív než loni.

   • ap241227.5.2019 21:22reagovat

    Jsem zvědav jaké cíle vyhlásí vedení Sparty pro příští sezónu, asi tuším jaké, ale neprozradím... Smích

  • Jiri ACS27.5.2019 22:29reagovat

   Tak pokud vyhraje Arsenal,tak bude příprava daleko příjemnější..Ale obávám se,že vyhraje Chelsea..Smutek

 • Hložek, Trávník

  Dollaruss27.5.2019 20:00reagovat

  Hložan největší objev sezóny.

  Trávník nejlepší hráč sezóny podle hlasování fanoušků. To je celkem bizár. Hráč týmu s třetí nejnižší návštěvností vyhraje cenu fanoušků. A to žádnou zázračnou sezónu neměl.

  Asi poskytli hlasování jen v Peltonci.

  • Sendi27.5.2019 20:03reagovat

   Trávník neměl zázračnou sezonu, jo? :)

   • Dollaruss27.5.2019 20:08reagovat

    Měl výbornou sezónu, ale ne natolik zázračnou , aby vyhrál jako hráč Jablonce cenu fanoušků v konkurenci třeba Součka.

   • hombre27.5.2019 20:17reagovat

    Měl super podzim, ale jaro už to bylo takové nevýrazné. Nevím, jestli byl nějak zraněný, ale jaro nic moc.

  • vitamin27.5.2019 20:06reagovat

   Neviděl jsem to. Ale napadá mě není to podle té aplikace jak se vybírá hráč utkání z obou týmů? Jako že to třeba vyhrál nejvíckrát z hráčů ligy. V ostatních týmech se třeba hráči více střídali, ale v Jablonci to třeba mohl vyhrávat nejčastěji právě Trávník...

   • Dollaruss27.5.2019 20:08reagovat

    To by asi dávalo smysl. Taky nevím podle čeho se to určuje.

 • Útok

  Libbi27.5.2019 19:58reagovat

  Řešil se tady Bony. Že už to není takový šutér, jaký býval a že by se nevyplatil... já si to nemyslím.

  Kdyby přišel, klidně by mohl plnit roli útočné dvojky, podle mě by se šlo i na nějakém menším platu domluvit, on má Spartu rád.

  A pokud bychom měli útok Drchal, Bony, Kozák, tak já bych byl spokojen... V případě, že bychom hráli Evropu, by 3 útočníci byli potřeba

   

  PS: Předpokládám Benjiho prodej do zahraničí a Pulkrabův konec.

  • Dollaruss27.5.2019 20:01reagovat

   Kromě toho co tu zaznělo je víc zraněný než na hřišti a u nás by se to s největší pravděpodobností nezlepšilo.

  • kopyto27.5.2019 20:15reagovat

   Bony by byl rozhodně skvělý vzor pro naše ofenzivní talenty. Chlap který si vybojoval smlouvu v City, se kterým mohl usilovat o nejvyšší mety na klubové úrovni a v tu ránu fotbal přesunul někam na pátou kolej. Jsem si jistej, že někdo, kdo pohrdne takovou možností, by se po přesunu do Sparty opět kousnul, dostal by se do kondice připomínající profesionálního sportovce a dával fotbalu vše, neb dávat góly Bohemce v dresu evropského velkoklubu z Letné je bezesporu vrcholem toho, oč může každý fotbalista usilovat ...

 • naši střední záložníci v sezoně

  Kratos27.5.2019 19:42reagovat

  Frýdek - 3 407 minut, 38 zápasů, 2g+3a

   

  Sáček - 1 960 minut, 28 zápasů, 1g+2a

   

  Hašek - 791 minut, 15 zápasů, 1g+0a

   

  Kanga - 2 524 minut, 30 zápasů, 12g+7a

   

  více snad není třeba komentáře

   

  • gambac27.5.2019 19:49reagovat

   nekterym to stejne nevysvetlis...

  • Enkoff27.5.2019 19:57reagovat

   Ale ti 3 jsou hodní hoši, praví Sparťani, Češi a chodí spolu na kafe a mají skvělou partu. To ten zlobivý Kanga jenom dává ty nepotřebný góly, asistence a chce pořád balón lump jeden.

   • artaxerxes27.5.2019 20:50reagovat

    Nedávno o něm mluvil Škorpil (extrenér Liberce, HK)

     

    Říkal, že vždy preferoval raději problémové hráče, co něco uměli, než bezproblémové neumětele.

 • Stramaccioni

  Cahill27.5.2019 19:30reagovat

  Jde trénovat do Íránu.

  • Tazmen27.5.2019 19:33reagovat

   Bere si sebou Spirita? Smích

   • Casper Hejter27.5.2019 20:11reagovat

    Já nikdy neodstoupím! Nikdy. Jen čas od času mám hysterák a napíšu sem, že už sem nenapíšu!

  • Brian Pricke27.5.2019 20:27reagovat

   Dneska jsem ho potkal na Žižkově. Kdyby to byla pravda, spíše bych očekával, že bude tam.

   • Casper Hejter27.5.2019 20:48reagovat

    Na Žižkově jsem nebyl a ta částka taky nesouhlasí!

    • Brian Pricke27.5.2019 20:51reagovat

     Jel X6. Za ty Danovy peníze by si taky mohl koupit něco rozumnějšího. Smích

     • Tazmen27.5.2019 21:07reagovat

      To je tramvaj? Smích

      • Brian Pricke27.5.2019 21:48reagovat

       X spoje jsou náhradní autobusová doprava, ne? Smích

     • Casper Hejter27.5.2019 21:27reagovat

      Na Spartě jezdil škodovkou

80353 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha