Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • No

ap241215.8.2019 22:05reagovat

byli jsme nasazení a dostali jsme nejtěžšího možnýho soupeře a ještě první zápas doma, což je podle mě horší...

• Kratos15.8.2019 22:11reagovat

Měli jsme je na lopatkách a díky naší zesranosti jsme jim věnovali postup. To je naše chyba.

• atraps215.8.2019 22:12reagovat

Jednoznačně

• Spytihnef15.8.2019 22:14reagovat

Takové chyby dělá Barcelona, Ajax....

• atraps215.8.2019 22:16reagovat

Jenže proti naprosto nesrovnatelným soupeřům než byli tihle chudáci.

• Spytihnef15.8.2019 22:17reagovat

Sorry, ale Ty jsi vážně hloupej, jestli to jsou pro ně nesrovnatelní soupeři, tak pro nás je Trabzospor soupeř s jiné galaxie.

• Kratos15.8.2019 22:18reagovat

V takových zápasech Barcelona nebo Ajax své soupeře zesměšní a nasypou jim bůra.

• Spytihnef15.8.2019 22:27reagovat

Jj jak Barcelona vedla nad Liverpoolem po prvním zápase 3:0, tak ho pak vyloženě zesměšnila.

• Kratos15.8.2019 22:29reagovat

odveta je odveta, my jsme je měli na lopatě v prvním zápase a zesrali jsme se.

• Spytihnef15.8.2019 22:32reagovat

Aha, to jsou argumenty.

• Kratos15.8.2019 22:35reagovat

Argument ti řeknu jediný. Doma jsme měli Turky na lopatě, úplně odevzdaný tým a my snima vykouzlili 2:2. Kvalitní tým by to dohrál při nejhorším na 2:0, spíše by vyhrál 3-4:0.

• pubi15.8.2019 22:09reagovat

Seznam pls

• johnny115.8.2019 22:09reagovat

Doma jsme je mačkali, měli jsme vyhrát 3:0 ne-li víc a my si necháme dát v posledních minutách dva góly, to jsme si posrali sami.

• atraps215.8.2019 22:13reagovat

A bohužel zápas co nás mohl nakopnout.No on nás nakopl ale naprosto opačněOtrávení

• johnny115.8.2019 22:17reagovat

Přesně tak.

My se pod tlak dostáváme sami, to je nejhorší.

• victorlima15.8.2019 22:39reagovat

Jednoznačně, postup jsme si prohráli doma. V Turecku jsme sice neprodali kůži lacino, ale dopadlo to jak jsem očekával. Náš impotentní útok nebyl podle očekávání nebezpečný. Zde tolik podceňovaný Radakovič nepodal špatný výkon. Snažil se i zakládat akce. Bohužel, některým hráčům chyběla kondice (Tetteh), někteří běhali hodně, ale jejich přínos byl zanedbatelný (Hašek, Plavšič, Hanousek, Sáček, Kozák), někteří se snažili, ale nepotkali se s dobrou formou v tomto zápase a byli jen průměrní. Jeden nás vysloveně držel nad vodou Nica. Opět excelentní výkon.

• Plzen

thomasd8615.8.2019 22:05reagovat

Jeste ze je Krmencik takovy kopyto...

• Pavel0015.8.2019 22:06reagovat

Je...

• thomasd8615.8.2019 22:08reagovat

Chci mit ve Sparte takovy kopyto...pro gol by se prizabil, to krivactvi je vec druha

• Pavel0015.8.2019 22:10reagovat

Ale asi nevidíš ten ohromnej rozdíl ve hře Plzně a Sparty, dyť kdyby hrál u nás, tak na něj nadáváme stejně.. on to neni žádný útočník, který si to vytvoří sám, někdo mu musí tu šanci připravit a to u nás moc neni

• artaxerxes15.8.2019 22:12reagovat

na to si vzpomeň, jak o víkendu budeš nadávat na Kozáka, který do toho jde podobně.

• ap241215.8.2019 22:07reagovat

My bysme potřebovali takový hovado...

• Sergej_Stokurev15.8.2019 22:08reagovat

Takový jelito, co bez faulu nevyhraje jedinej souboj nepotřebujeme. U nás by se mu ty fauly bohužel pískaly.

• atraps215.8.2019 22:08reagovat

Opravdu je ale branky dává.

• Karochova direktiva

captain_obvious15.8.2019 22:05reagovat

Prostě můžete přežít 5 šancí nebo 6, ale ne 7.

• avanti15.8.2019 22:07reagovat

Jakkoliv jsem smutný z vypadnutí, u tohohle jsem se půl minuty nemohl přestat smát Smích

• Netřeba zapomenout

Kratos15.8.2019 22:03reagovat

Děkujeme pane Rosický za výborné posílení kádru. Hlavně útočník a stoper jsou veliké trefy

• Jereacs15.8.2019 22:04reagovat

+1

• fandim15.8.2019 22:05reagovat

chlapi trochu racia pls....

• thomasd8615.8.2019 22:07reagovat

Sorry ale proc? Ze sem neustale bereme hrace po zranenich, nebo zranene? Ze tu drzime hrace, kteri na Spartu opakovane nemaji? To je bohuzel chyba sportovniho useku

• DaveACS15.8.2019 22:09reagovat

chce to špetku nadhledu, přemýšlení, informací a v neposlední řadě inteligence

• fandim15.8.2019 22:12reagovat

tak treba tenhle bod no nevim...par let zpatky sli skoro vsichni po podpisu rovnou do špitálu, ted uz se občas najde i zdravej:) Drzime, ale verim, ze zima bude posledni cistici obdobi (a zaroven ”neprumerakove”)

• Anketa

acs1915.8.2019 22:00reagovat

Co se teď honí Křetínskýmu hlavou? ÚsměvSmutek

• captain_obvious15.8.2019 22:01reagovat

Který noviny si koupí příště.

• johnny115.8.2019 22:03reagovat

Že to je nejhorší majitel, který kdy vlastnil Spartu.

Spytihnef15.8.2019 22:00reagovat

Tady je zas nablito a hledá se obětní beránek.

Tak přidám ještě jedno řešení.

Nejsou největší viníci ty idioti, kteří nadávali rasisticky v Subotici? Kdyby byl na domácím zápase 12 hráč, tak by to asi dopadlo jinak.

• To

ap241215.8.2019 21:58reagovat

jak ošetřovali Nitu na hlavě, tak co se mu stalo? Zrovna mi vypadnul stream...

FANDA730715.8.2019 21:56reagovat

si bol kouc Trabs, koho by si si zo Sparty kupil po tomto dvojzapase?

• avanti15.8.2019 21:57reagovat

Kozáka. Snažil bych se o zlatého padáka.

• Shrekson15.8.2019 21:59reagovat

Nita a Kanga, případně Hložka kdybych věděl že mu je pár dní 17let..

AlaMierda15.8.2019 21:56reagovat

Tragické střídání opravdu tragické a to v obou zápasech. Stálo nás to postup.

• Čouďák15.8.2019 21:59reagovat

Ale tak když už musel střídat Costu, tak za nej měl dat Kozaka rovnou, když ho tam pak za 6 minut dal stejně.

• AlaMierda15.8.2019 22:00reagovat

Jak neměl. V prvním zápase tam pošle pomalýho tragickýho Kozáka s kterým to bylo o deseti lidech. Přitom tam měl Karlssona na brejky, případně to mohl vzadu pojistit Kayou.

• Kratos15.8.2019 22:02reagovat

Bohatě stačilo nesmyslné poslání Kozáka na hřiště.

• Bunda15.8.2019 22:03reagovat

Vždyť všichni chtěli Kozaka za Tetteha. Najednou ne? 😃

• Larrygo15.8.2019 22:04reagovat

Kdo ho probůh kdy chtěl? Smích

• Kratos15.8.2019 22:04reagovat

Já rozhodně ne. A už vůbec ne v zápase, ve kterém vedeš 2:0 a můžeš hrát na brejky.

• Čouďák15.8.2019 21:58reagovat

+1, jako to střídání, zvlášť dneska, to bylo čirý zoufalství.

• Jereacs15.8.2019 21:59reagovat

+1

• SuperFrankie15.8.2019 21:59reagovat

+1

Speciálně v prvním zápase, kdy tam šel místo Tetteha Kozák.

• johnny115.8.2019 22:01reagovat

A neměl hrát Štetina, jeden gól šel přes něj.

adebayor8815.8.2019 21:52reagovat

Lidí neblaznete přece to nechcete hodit na Mandjecka ten kluk hrál prvních 20 minut

To jestli ho Jílek kvůli tomuhle odepíše tak u mě je to mega čurak , za mě už je čurak za Kayu

Nemůžu si pomoct ale tohle si Jílek prohrál sám v prvním zápase kdyby střídal dřív a dal tam novou krev do obrany nebo ji posílil tak nic neudělal z krásného stavu 2:0 2:2 dnes by jsme si to v klidu pohlídali

• Enkoff15.8.2019 21:55reagovat

Taky nechápu proč by za tohle mohl Mandjeck

• lotarr15.8.2019 21:58reagovat

Proč by za to taky moch Mandjeck tohle jde za trenérem nasadit hráče kterej za spartu ani hrát nechce.

• captain_obvious15.8.2019 21:58reagovat

Takhle - většina fóra předpokládala, že v nastavení rozhodneme a Mandjeck místo tohl udělal penaltu, takže za prohru může on. Dejme stranou, že ze 7minutového nastavení jsme soupeře nechali dvě třetiny strávit bagem u praporku, načež se snad 4 naší statičtí hráči nechali opít rohlíkem, soupeř vtrhnul do vápna a až potom ho Mandjeck fauloval, když už šel do velké šance. Prostě za to může Mandjeck a tečka.

• pubi15.8.2019 21:56reagovat

Já bych to hodil na Nitu, nechytil nic navíc.

• acs1915.8.2019 21:59reagovat

Souhlas, Mandjeck za prosraný první zápas nemůže. Jestli to nebyl Jílkův plán, jak se ho zbavit, věděl asi, že už to těžko otočíme.