Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Olomouc

  Kratos2.9.2019 7:46reagovat

  Taková banda kopyt a dají nám tři branky. Hancko je co? Obránce rozhodně ne. Nita poslední zápasy nic nechytl. Dopředu je to na oko jako by dobré, ale když máme soupeře dorazit, tak začneme hrát na údržbu. Obranu Jílek rozjebal tak, jak by se nepovedlo ani Jirkovi Luňákovi. Fyzička u spousty hráčů příšerná. Ať už se Jílek aRosický proberou a začno ustavět pořádný tým a ne sotva průměrný. Aby nezapadlo, včera konečně zahrál dobře Kozák a i Hašek. Kanga zahrál už lepší zápasy, ale i když mu to tolik nejde, tak je schopen dát branku nebo vytvořit šanci. Včera nejlepší Plavšič, kdyby jsme měli trochu schopné hráče v zakončení tak musí už mít minimálně 6-8 asistencí.

 • Kozák

  wasek2611@centrum.cz1.9.2019 23:59reagovat

  Nejlepší výkon dneska. Poprvé byl fakt platnej.

  • dominik272.9.2019 0:10reagovat

   Měl tam dobré momenty, ale asi bych nebyl úplně bez výhrad. Ta tyč ve druhé půli podle mě nebyla smůla, ale regulérně špatné zakončení. Neviděl jsem opakovačku, ale přišlo mi to jako hodně luxusní pozice na doklepnutí balonu za čáru. Co se týká gólu, tak je otázka, jestli opravdu je autorem on. Skoro bych řekl, že by se dal připsat Hložkovi, případně jako vlastňák Reichla, protože míč byl dost možná za čárou ještě před tou dorážkou a do té doby se ho sám Kozák zřejmě ani nedotkl. Rozhodně příšerné řešení od gólmana hostů.

    

   Poslední půlhodinu už Kozák zjevně vůbec nestačil. Tady mě dost mrzí, že nepřišla reakce v podobě střídání.

    

   Jinak se mi hodně líbilo jeho přiťuknutí, po kterém Plavšič trefil břevno.

  • artaxerxes2.9.2019 1:33reagovat

   dle mého strašně platný tím jak se snažil otevírat místo pro spoluhráče z druhé vlny - Hložek, Kanga i Plavec z toho hodně těžili.

   Bohužel Tetteh moc platný nebyl.

    

   Na druhou stranu, máme 13 střel na bránu + 3x konstukce brány a dáme z toho 3góly.

   ---

   No a pak tu máme naprosto šílené chování při obraně.

   Já myslím, že naši obrannou činnost nejvíc charakterizuje situace, kdy Nita musel vyběhnout až na půlku, protože poslední dva spoléhají jeden na druhého...

   • hombre2.9.2019 6:36reagovat

    Hrál super, hodně platný, ale posledních asi 20 min. byl dost mimo - tady mě Jílek střídat, doprdele... Tetteh byl včera zbytečný.

    13 střel na bránu, ale hodně bylo takových.... ušmudlaných, do náruče brankáře.

    Obrana příšerná, ale málo jí pomáhala i záloha a brankář byl hodně špatný, chytil vlastně něco?

    • Bunda2.9.2019 7:16reagovat

     Brankář Nita je pro Spartu prostě málo. On pořád jen stojí na brankové čáře a hraje si na diváka.

     Nguyen mu v minulém kole ukázal jak se to má dělat i když vyrazel balóny až moc.

     • DaveACS2.9.2019 7:27reagovat

      Vždyť byl Nguyen naprosto příšernej..

      • Bunda2.9.2019 7:35reagovat

       Coo? Vždyť šel do tolika míčů tvl. Do micu při kterých Nita stojí a kouká. Nguyen šel, riskoval a pomáhal svému týmu. Kolikrát si jde Nita pro centrovany míč? Nikdy. Tohle přece nejde

     • hombre2.9.2019 8:12reagovat

      Nita je dobrý na čáře, ale to je málo, no. Včera nechytil nic a řekl bych, že třetí gól byl jeho a druhý měl taky chytit. Celkově slabota.

      • Sendi2.9.2019 8:30reagovat

       Třetí gól byl jeho, jo? Druhej gól kdy na něj jde hráč úplně sám měl chytit, jo?! Dej si na hlavu mokrej hadr...

       • hombre2.9.2019 8:39reagovat

        Ano třetí gól byl jeho a druhý taky měl, dobře - mohl - chytit, co je na tom divného?

        Myslím, že si sundej sluneční brýle..

        • Sendi2.9.2019 8:41reagovat

         divného je na tom to, že je to absolutní nesmysl, ale jakože absolutní...Ty jsi dlouhodobě úplně mimo, nemusíš mít za každou cenu názor úplně na všechno, pak se ti nebude tak často stávat, že napíšeš naprostou kravinu...

  • Shrekson2.9.2019 7:27reagovat

   13 střel proti 4 soupeře a výsledek je 3:3..

   Já si počkám na zápas ve Zlíně, myslím že nás fotbal baví nezaujatého diváka, že ty body nejsou jo je to škoda. Vzpomene si tu někdo ještě na začátky Plzně? Vrba taky měl divoké zápasy a pak byli válec. Štětina mě štve, protože udělá chybu ale v určitých momentech se mi vyloženě líbí.

 • Ben Chaim

  ouki1.9.2019 23:52reagovat

  za béčko velice dobře! Že by ještě byl přínosem? :)

  • dominik272.9.2019 0:17reagovat

   Zase bych to nedémonizoval. Hostouň je nováček ČFL a soudě dle dosavadního bodového zisku a dnešního výkonu si myslím, že ten tým bude rád, když se v soutěži udrží.

    

   Ben Chaim udělal pár rychlých kroků a rázem byl opakovaně v luxusní pozici. Samozřejmě to byl z jeho strany povedený zápas. Určitě vynikal. Kdyby takhle zahrál nějaký běžný hráč béčka, tak okamžitě volám po tom, aby si ho Jílek vytáhl. Ani bych mu výjimečně nevyčítal občas odfláknutý návrat, když hraje po roční pauze. Nicméně jsou zápasy v ČFL, které ti trochu naznačí, kdo by mohl nakukovat do ligy, ale tenhle mezi ně rozhodně nepatřil.Úsměv

 • OT

  Brian Pricke1.9.2019 23:33reagovat

  Zenit chce koupit Karu. 7 milionů v evropských.

  • Dno1.9.2019 23:35reagovat

   Ondru by za půlku nechtěli?

   • Brian Pricke1.9.2019 23:37reagovat

    Chtěli. Ale Sparta ho za tolik neprodá.

    • Dno1.9.2019 23:38reagovat

     To je pravda, neprodá ...

 • moc nechybí...

  Sendi1.9.2019 23:28reagovat

  už jenom tu defenzivu a bude to hodně v pohodě...

  • thomasd861.9.2019 23:37reagovat

   Kdo brani, neveri brankari...my to povysujeme na cim dal vyssi level

  • Tazmen1.9.2019 23:46reagovat

   a ještě naučit Jílka střídat...

   • dominik272.9.2019 0:21reagovat

    Když já stejně na tribuně volám po tom, aby vystřídal ty hráče, které bych já osobně vůbec nedal do základu. Skoro mi přijde, že to ani neni tak o tom umět vystřídat jako vybrat sestavu.

     

    Ofenziva dnes velmi zajímavá, jak naznačoval Sendi, ale při každém inkasovaném gólu to byl vzadu fakt guláš. Ať je na pravém stoperovi Štetina nebo Radakovič, pořád se tam kupí hrozně chyb. Zajímalo by mě, kolik bychom napočítali bodů, kdybychom odečetli jen ty góly, kdo sparťané vyloženě sami soupeři namazali do šance.

 • Kaya

  ajosek1.9.2019 23:09reagovat

  Proč ce novináři na Kayu nezeptají.A vlastně kromě fanoušků,se kolem něj chodí jako kolem horký kaše.Vztek

 • :-!

  MichalR701.9.2019 23:09reagovat

  Co říkáte třeba Štetinovi, který namazal Plškovi na druhý gól?

  Jeho chyba je pro mě velkým překvapením. Po Mladé Boleslavi jsme ho vyndali ze sestavy, chtěli jsme, aby si trochu odpočinul. V týdnu teď vypadal velmi dobře, nebyl důvod se obávat.

  • thomasd861.9.2019 23:21reagovat

   Nevim no, on ma v kazdym utkani obrovskou chybu..

 • obrana

  rabac1.9.2019 22:19reagovat

  Stejní hráči vloni pod Zdendou měli vloni co do inkasovaných golu jednu z nejlepších obran v lize a dnes děs. Stejné co hrál Jílek v Olomouci dopředu velmi zajímavé a dozadu to hořelo. Bránit musí celé mužstvo což vidíme třeba u Slavie a to u nás není a pak se objevují fatální chyby obránců. Nevím jestli je toho Jílek schopný, fandím mu ale myslím, že to nemůže přežít, jedině snad kdyby přišel nový asistent který by dbal na vyváženou hru celého týmu jak dopředu tak dozadu a tvrdým drilem hráče donutil makat po celém hřišti tak jak to předvádí Trpišovský a pak může hrát stopera klidně Hovorka, samozřejmě spojené s fyzičkou kterou máme snad nejhorší v celé lize. U nás je hodně hráčů co dozadu jen vyklusávají a tlak na rozehrávku soupeře jsme schopni hrát jen krátký časový úsek a to ještě jen se zapojením některých hráčů. Technickou převahou nejsme schopni nikoho přehrát protože na to nemáme kvalitu. Takže když rychle Jílek neudělá něco s defenzivou celého týmu tak brzo budeme hledat trenéra a stejně tak Rosa se musí poučit a kupovat hráče co jsou schopni jezdit nahoru dolu tak jako ve Slavii.

  • ajosek1.9.2019 22:23reagovat

   Jílek nemá na Spartu.Jílek ven-Gula dovnitř!

   • Bunda1.9.2019 22:27reagovat

    Hřebík se ti nelíbí a Gulu chceš. Divný 😃

 • Stopeři

  kopyto1.9.2019 22:07reagovat

  Osobně tleskám Jílkovy za perfektní práci se zapracováním Lischky. Samozřejmě si dobře uvědomuje, že ten kluk se vrací po těžkých zdravotních potížích a mohla by tak na něj být ze strany fanoušků kladena nemožná očekávání, a tak chytře nasazuje co nejdéle Štětinu s Radakovičem, aby nasadil tu laťku kvality natolik nízko, že jakmile Lischka skutečně nastoupí a nepřihraje soupeři ani jednou za 90 minut do samostatného úniku, budou mít fanoušci pocit, že právě shlédli událost na úrovni druhého příchodu Krista. A tenhle psychologický efekt by koneckonců nemusil platit jen o Lischkovy, neb mám takový dojem, že kdybychom si nyní stáhli Plechatého a dali mu příležitost, tak by na tom hřišti oproti těm dvema gumám působil jako Ramos ...

 • Uros, Stetina

  Spalik18931.9.2019 21:51reagovat

  Do prdele. Stred najit z lidi Hancko, Lisak , Krejci.

  • Brian Pricke1.9.2019 22:00reagovat

   Co řešíte? Jílek nenechal Beneše vůbec odjet na Hanou. V následujících minutách dojde k podpisu smlouvy. #TOP3

  • ap24121.9.2019 22:04reagovat

   Jediný plus je, že jsme charitativní klub, příště zase pomůžeme Zlínu, je přímo otřes dostat doma 3 góly! Za 8 utkání 14 gólů.....🥵 Přesně jsem to čekal, když ztratěj číňani, tak my musíme taky ztratit, místo abychom snížili rozdíl...

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha