Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Karlsson

  Dynamo15.7.2019 7:44reagovat

  Během přípravy zde někteří snílci a optimisté tipovali Karlssona na nejlepší křídlo ligy...

  No ještě má 34 kol to prokázat.

  Včera to ale byla katastrofa. Vypadá na pohodovýho kluka, ale evidentně to zatím nezvládá psychicky, protože v noze to má.

  Naopak včera se mi docela líbili Plavšič a Hložek.

  • Bunda15.7.2019 7:54reagovat

   Plavsic byl z nich asi nejlepší, ale stejně je to málo. Spartě chybí kvalita. Jako když Češi hrají evropskou ligu s Genkem apod a tam jsou frajeri co fakt umí kopat. Třeba v útoku typ jako byl Alibec. Borec který si dělal co chtěl a nikdo na něj neměl.

   • H’Eikolo Kanté15.7.2019 8:28reagovat

    Nás včera motal jak parchanty Kalabiška, a ty tady vzpomínáš Alibeca. Smích

    • victorlima15.7.2019 9:27reagovat

     Kalabiška je cvičil parádně. Snad ještě někdy uvidím ve Spartě útočníka, který si takhle povodí beky. Jsem už dost ve věku, takže mám obavy.

 • Zasloužená porážka

  DJDriver15.7.2019 7:39reagovat

  Ač je porážka naprosto zasloužená tak nám ukázala i to jak jsme zákulisně slabí. Jsem přesvědčenej (i po shlédnutí záznamu), že zákrok na Sáčka byl faul. A věřím tomu že Slavii nebo Plzni by to rozhodčí pisknul

  • Bunda15.7.2019 7:44reagovat

   Plzni určitě když rozhodčí Houdek je plzeňák

  • artaxerxes15.7.2019 8:33reagovat

   Někdo remplování pouští, někdo ne. O pár minut později byl podobný zákrok při našem útoku a nepísknul to také.

   On pískal tak, že to dost pouštěl, což obecně nám moc nevyhovuje, ale nepískal zle.

    

   Bohužel jsme do toho nastoupili bez nasazení a agresivity. Pokud vyhrává souboje i Petržela, tak to vypovídá o všem.

   • Majklll15.7.2019 9:03reagovat

    tohle prostě faul je - v druhé půli stejný zákrok právě na Petrželu písknul jako faul..

    • artaxerxes15.7.2019 9:44reagovat

     V Anglii by to nepískli. Problém je, že u nás jsou rozhodčí, kteří jsou úzkostliví a pak, kteří hru tělem nepískají.

      

     A vím o kterém zákroku mluvíš, ale ukazovali záznam a tam to nebylo jen na tělo, ale i na nohy.

     • Majklll15.7.2019 10:16reagovat

      tohle není hra tělem - prostě do něj vletěl ze strany/zezadu a srazil ho .. to si asi pleteš zákrok - co myslím já byl opravdu jen ramenem do těla ze strany - správně písknuto..

  • Enkoff15.7.2019 9:15reagovat

   Když nejsme schopni dát jeden jedinej gól, tak jak si můžeme stěžovat? Jedině sami na sebe. Dopředu hrůza jako v přípravě

  • atraps215.7.2019 9:23reagovat

   To jsme to dopracovali tak daleko že nepřehrajeme tým který je tak na střed tabulky?To budeme neustále hledat kde nás jako kdo poškodil??????A jeden neodpískanej faul je dostatečná výmluva proč jsme hráli bídně?

    

   • Majklll15.7.2019 9:35reagovat

    jeden neodpískaný faul znamenal druhý gol do naší sítě což psychice rozhodně nepomůže.. kdyby to bylo o gol, tak je to mnohem jednodušší..

    • atraps215.7.2019 9:46reagovat

     To sice je pravda ale v každém zápase je situace kdy se tým cítí poškozen.Tak to ale ve sportu chodí a vymlouvat se na to že to byl důvod proč se prohrálo?Pokud chceme být kvalitní mužstvo tak se s tím musíme umět vyrovnat.Ta tvoje omluva může platit pro tým ze spodku tabulky ale při kvalitách našeho kádru to neberu.

      

 • Souhlasím s victorlima

  TakeACS15.7.2019 7:38reagovat

  Ale hlavní problém jsou nasi krajní obránci, to jsou hráči, kteří mají v dnešním fotbale nejvíce asistenci a musí být nejvíce aktivní. No my tam máme dva, kteří nejdou dále, jak dva metry od lajny. Nemají na ten post rychlost a nezvládají 1 na jednoho ani dozadu, natož, tak dopředu.. O centrech se ani nebavim. A druhá pro mě nepochopitelná věc, proč hraje kozák, který v přípravě nepredvedl vůbec nic a ještě se mu dá páska, když ve Spartě neodehral ani minutu. Je to zhruba dvakrát horší Janko a i ten mi připadal jako větší vůdce. Navíc mi nepřipadá z videii jako buď v týmu, že by Kozák moc zapadl do týmu. Potřebujeme vůdce jako Dočkal, Kanga nebo Kaya, kteří na tom hřišti mají respekt.. A né promrhany talent za zenitem.

  Konec hlášení.

 • ...

  Pochcana slama15.7.2019 7:35reagovat

  Rosovi věřím, ale jestli prožijeme další neúspěšnou sezonu, tak to jde v první řadě za ním. Tím, že nesmyslně podržel Zdenála se zbytečně promrdal půl rok, kdy už se něco mohlo budovat a myslím, že i fanoušci by případné prohry zkousávali daleko líp než na začátku nové sezony, kdy jsou všichni natěšený. Takhle si na sebe akorát všichni už od prvního kola vytvořili tlak a pokud ani letos nevyjde postup do skupiny EL, tak to bude zase v píči.

 • nekvalita kádru

  victorlima15.7.2019 5:30reagovat

  Na rozdíl od většiny zdejších nenapravitelných optimistů, jsem zde já i pár dalších ,,rejpalů,, poukazovalo na slabou kvalitu hráčského kádru. Potvrdil to i trenér v tv. rozhovoru. Řekl, že nám chyběla kvalita. Na vylepšení herního projevu a zisk opětného renomé můžeme zatím zřejmě na dlouho zapomenout.

  Sparta má dva solidní brankáře. Možná výhledově jednoho nadprůměrného stopera (Lischka) a jinak už žádného nadprůměrného obránce. Radši hrajeme bez DZ, protože toho se nám také nedaří sehnat a nad Mandjeckem ohrnujeme nos. V naší záloze jsou sotva průměrní Hašek se Sáčkem. Možná průměrný Plavšič, DMK, který zatím nic velkého také neukázal a naprostý přestupový přehmat Trávník. Trávník ani v jednom přípravném zápase ani v premiéře, nebyl ani průměrný. Kanga s Hložkem to sami nemohou utáhnout. V útoku máme jednoho nadějného, ne však zrovna gólového Tetteha, Graiciara, kterého jsme viděli hrát jen chvíli a pak již zjevně za zenitem hrajícího kapitána Kozáka, který o sobě dává vědět jen tím, že netrefí z malého vápna ani vrata od stodoly. S tím by těžko něco udělal i Klopp, natožpak sice progresivní, ale jinak jen velmi průměrný kouč Jílek. Musíme se smířit s tím, že nás zase čeká typické sparťanské léto. Na jeho konci již budeme dávno mimo poháry a začneme honit, nedohonitelné manko v lize. Výhodou, bude to, že to bude systémové a perspektivní. To říkají všichni trenéři při nástupu do nového angažmá.

  • artaxerxes15.7.2019 6:33reagovat

   Tak si všechno poplivat a je ti dobře.

   • hombre15.7.2019 9:12reagovat

    Hele, přehnal to, ale kdo, za posledních pár let, v naší hře vidí světlo na konci tunelu? Strašně moc našich fandů je hodně nasraných a propadají určité hysterii.

    Když se na to podíváš v klidu, tak zjistíš, že nemáme špatný hráče, ale chyba je v tom, že je jich víc jak polovina bez formy.

    Někdo tu vždy nadhodí, že v naší hře je vidět zlepšení a náznak nějakého systému - v přípravě - a pak se kouká s otevřenou pusou na první mistráky.

    Já tu Jílka vcelku chtěl, ale věděl jsem, že to bude mít těžké (to by ale měl snad každý trenér u nás) a ještě mu tu roli ztížilo neskutečné množství zraněných hráčů.

    Včera rozhodla hladovost a odhodlanost hráčů Slovácka - vždyť my jsme vůbec nebojovali, nebylo tam žádné nasazení, agresivita, jakože se nemůže nic stát - trenér by jim měl už říct, že to není příprava ale mistrák!!

  • jakub231115.7.2019 7:12reagovat

   Tvrdit po jednom mistraku je Travnik prestupovy prehmat 👏👏😁

   • jakub231115.7.2019 7:12reagovat

    *ze

   • victorlima15.7.2019 9:15reagovat

    To je po 4 přátelácích a jednom ostrém zápase. Mě se moc nezdál ani v Jablonci. Takový Považanec je lepší hráč než on. Kdyby byl Trávník tak dobrý, tak je už dávno v cizině. Problém je ten, že Sparta místo jednoho drahého dobrého fotbalisty kupuje radši tři průměrňáky.

  • trinact15.7.2019 7:24reagovat

   Já bych zas nebyl tak kritickej, proč.. prohrál se zápas, takových ještě Jílek prohraje. Byť jsem od samého počátku velký skeptik v Jílka, kdy byl podle mě zcela nesmyslně upřednostněn před jinými kandidáty (tedy těmi, o kterých se standardně spekulovalo), tak stejně tak tvrdím, že je kravina to teď nějak soudit. Sparta je toxická už dobrých pár let a Jílek (ale ani žádný jiný trenér) nebude všelék. Může přijít nějaká vítězná série v průběhu roku, můžem nějak prolézt do EL, můžem možná bojovat o titul, ale stejně jako teď to není důvod se hroutit, ani pak by to nebyl důvod výrazně oslavovat.

   • Sheva15.7.2019 7:33reagovat

    No a takže jsi skeptik nebo nejsi skeptik? Já byl taky a myslím si, že to není trenér pro nás, v čemž mě včerejšek leda utvrdil. Osobně bych tu radši viděl právě toho Svědíka nebo někoho renomovanýho a ne člověka jakože s vizí ale bez úspěchu

    • trinact15.7.2019 8:23reagovat

     Byl jsem, jsem a dost možná ještě dlouho budu skeptickej. Když se vyrojil seznam šesti variant, tuším Jílek, Vrba, HašekM, HašekI, Svědík a někdo uváděl i Jílek + Svědík, měl jsem variantu Jílek až jako šestou preferovanou Úsměv ale co, já nejsem placenej za výběr trenéra, za to je jistě dobře ohodnocen Tomáš Inspirace z Arsenalu Rosický aka budem neúspěšný a ještě nonstop zraněný Úsměv

      

     prostě jsem nasranej, ale zase jako nikoho nevyhazuju. DO třetího místa budem, respektive třetí budem, EL si nezahrajem a na to je přece Sparťanská obec zvyklá.

 • ...a kde jsou ti dva

  schol115.7.2019 0:37reagovat

  kvalitní stopeři? S tímto zadkem se o přední příčky rozhodně hrát nedá!!!

  • tatkaradicka15.7.2019 1:06reagovat

   Kája Liška

  • lesmen15.7.2019 2:18reagovat

   stoperi rozhodne nebyli pricinou dnesni prohry...

   • captain_obvious15.7.2019 6:40reagovat

    Stopeři a jejich příšerná hra byli jednou z hlavních příčin.

 • Obcerstveni

  Dolikus14.7.2019 22:48reagovat

  Když pominu fotbal jako takovej, zdalo se to jen mě nebo sem byl zrovna u blbeho stánku, ale bylo tohle normální? Nevím kolik je prodáno permic..počítám ze 10k plus. A pokud inženýři z Letne neustále slibujou zlepšení v tenhle oblasti, tak by měli už zažít, ptz pokud budou návštěvy kolem 10-12 tisíc, tak jim to tam nekdo za chvíli podpali. Neříkám, ze chodim na Spartu zrát a chlastat, ale dneska kdyby tam člověk chcipal žízní, tak nemá žádnou sanci se k pití dostat.

  • captain_obvious14.7.2019 22:52reagovat

   Sparta řeší všechny problémy kromě těch, který fanoušek nejvíc pocítí na vlastní kůži. Občerstvení i hajzly patří k nejhorším v lize, což je podle mě nebetycna ostuda, ale podle vedení zřejmě v pořádku.

  • ajosek14.7.2019 22:57reagovat

   Kdyby byl Křetínský co k čemu ,tak dá příští zápas pro permice pivo zdarma,za tu dnešní ostuduVztek

   • Dolikus14.7.2019 23:03reagovat

    Nojo ale ono aby ses k tomu pivu dostalSmích Mě typek dneska po 25 minutovem čekání ve frontě řekl, pivo není, jede jen jedna pipa a není možnost to všechno stihnout natočitÚdivSmích

  • Dollaruss14.7.2019 23:13reagovat

   25-30 minut na pivo a klobásu před zápasem. O poločase jsem to ani nezkoušel. Kámoš co je v sektoru vedle kotle hostí říkal, že ve 30. minutě došli klobásy. Zlepšení co se rychlosti týká žádné. A bylo pivo za 45 už loni? Jinak klobása byla o hodně lepší chuťově.

   • wasek2611@centrum.cz14.7.2019 23:51reagovat

    Hned po konci poločasu jsem šel pro sekanou a na místo jsem se vrátil v 58 minute.

     

    Naštěstí nebylo toho moc dneska ke koukani. Ale nechápu, proč nedaj víc občerstvení před stadion, když na stadionu to nejde.

     

    Nebo přes mobilní appku objednat a zaplatit s roznosem až na místo, aby člověku nic neuteklo.

     

    Nebo když už, tak aspoň televize se zápasem u těch kiosku

     

     

 • nepresink

  Kratos14.7.2019 22:43reagovat

  Ještě by mě zajímalo, kde byl ten presink, kterým se chceme prezentovat.

  • Bunda14.7.2019 22:46reagovat

   Na presink musíš mít vhodné typy hráčů a při absenci Haška s Frýdkem presink nebude.

   • Kratos14.7.2019 22:57reagovat

    Tak pokud je s presinkem pro trenéra problém si poradit s absencí Haška a Frýdka, tak nás teda čeká pěkná bída.

    • victorlima15.7.2019 5:39reagovat

     Jj Haškovi s Frýdkem možná to presování jde, bohužel s tím fotbalem je to horší. Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že můžeš hrát a vymýšlet různá herní schemata a systémy, pouze když na to budeš mít vhodné typy hráčů. To však má ve světě jen velmi málo koučů. Takže platí, že můžeš hrát jen to, na co máš a na vše to moderní a progresivní musíš rychle zapomenout.

   • wasek2611@centrum.cz15.7.2019 0:36reagovat

    Presovat snad umí i sáček, plavsic, hložek. Problém je Trávník.

 • hodnocení

  Kratos14.7.2019 22:30reagovat

  1) Chyba už začala před zápasem ,kdy náš trenér naprosto nepochopitelně nechal sedět Plavšiče a Tetteha, kteří v přípravě vypadali mnohem lépe, než Karlson a Kozák.

   

  2) Naše připosranost a nekvalita. Jediný kdo se nebál od začátku něco udělat byl Kanga, který se ale podepsal pod první branku a ztrácel dnes dost míčů. Na druhou stranu, on s Kayou z toho zápasu nebyl posranej na rozdíl od zbytku.

   

  3) Naše centry. To je katastrofa, nebezpečné míče začly až s příchodem Plavšiče.

   

  4) Neproměněné šance. Bylo jich na pět branek. Znovu se ukázalo jak nám chybí kvalitní útočník k Tettehovi.

   

  5) Důraz. Za dob Lavičky a Jílka na nás stačila agresivita a důraz. Dnes se to potvrdilo.

   

  6) finálnmí fáze - kromě Kangy není nikdo schopen vymyslet nějakou nebezpečnou přihrávku.

   

  Každopádně je to jen jeden zápas, ale s takto připosranou hrou nemůžeme nikoho porazit. Druhá půle byla dobrá, ale to protože už nebylo co ztratit. Zahustel snad dnešek definitivně půjde na tribunu.

  • captain_obvious14.7.2019 22:35reagovat

   Nesouhlasím s bodem 4. Dneska jsme reálně mohli prohrát 1:2, kdyby Sáček mířil o 5 čísel víc doprava. Jinak jsme neměli nic. Plavšićova akce hezká i s pěkným zakončením, ale z toho prostě 9 z 10 golmanů gól nedostane, sorry jako. To jako nějakou loženku, při které při nad stála smůla, brát nelze. Zbytek nestál vůbec za řeč kvůli individuální nekvalitě v zakončení.

   • Kratos14.7.2019 22:39reagovat

    já to jen upřesním. Mít kvalitu vepředu, tak první poločas dvě Kozákovo šance skončí brankou a druhý poločas tam z těch závarů taky něco padne, nebo z těch hlaviček zblízka. Plus špatné řešení šance 2 na 1 v podání Tetteha.

    • captain_obvious14.7.2019 22:43reagovat

     Jj s tím souhlasím, ale ta kvalita byla prostě zoufalá. Což jsem mimochodem tušil už když jsem sledoval Kozáka před zápasem, ten do toho balónu kopal jak do brambory, do branky mu spadla snad jediná střela.

     • Kratos14.7.2019 23:01reagovat

      A bude zoufalá. Naposledy měla Sparta v útoku dobrou dvojicí útočníků v podobě Kweukeho a Bonyho. Od té doby to roky stálo na Lafatovi, kterému se nikdy konkurence nepřivedla. A teď to stojí na nadějném Tettehovi. Od Kozáka snad nic čekat nejde. To je tak žolík typu Bednář.

      • victorlima15.7.2019 5:40reagovat

       Prosím neurážej Bednáře.

 • Ještě jedna věc

  DJDriver14.7.2019 21:48reagovat

  A to že Martin Svědik opět dokazuje, že je velmi talentovaný trenér kterého čeká zajímavá budoucnost

  • H’Eikolo Kanté14.7.2019 21:49reagovat

   Úsměv

   • H’Eikolo Kanté14.7.2019 21:50reagovat

    Ten rozdíl byl do očí bijící.

    • DJDriver14.7.2019 21:56reagovat

     Mě se už Ostrava pod jeho vedením libila

     • H’Eikolo Kanté14.7.2019 22:00reagovat

      Já si myslím, že nikde vyloženě nepohořel. Epizoda s Baníkem byla naprosto mimo a ta Boleslav, to taky bylo něco.

      • H’Eikolo Kanté14.7.2019 22:01reagovat

       Sorry, není to zřejmé: myslím z hlediska chování klubu vůči jeho osobě.

       • DJDriver14.7.2019 22:21reagovat

        Tak tam se k němu zachovali fakt zle no

  • Dynamo14.7.2019 21:56reagovat

   Proti takovéhle Spartě není zas takové umění uspět. Kdo je vůbec lídrem mužstva?

  • captain_obvious14.7.2019 22:02reagovat

   První poločas odehráli skvěle. Musím taky vyzdvihnout, ač nerad, Petrželu, který hrál v té první půli hodně dobře.

   • Kratos14.7.2019 22:32reagovat

    Protože na naše hráče stačí agresivita a důraz. Ti se pak z toho s vyjímkou Kangy sesypou a začínaj si nahrávat tak, aby se každý zbavil zodpovědnosti s míčem něco udělat.

    • captain_obvious14.7.2019 22:41reagovat

     Já vidím problém spíš v tom, že se nepřivedl tvořivý stoper. Dneska to na mě působilo, že to stopeři měli rozděleno - Kaya nic nevymýšlet a jen přesouvat míč záložníkům nebo Štetinovi. No a Štetina že měl jako tvořit. Což je šílený. Anebo se možná do té role stylizoval on sám. Teď nevím, co by bylo horší. Každopádně jejich neschopnost v rozehrávce způsobila, že to střeďáci hodně brali na sebe i do rizika (což údajně podle Jílka dělat neměli a prý se na to připravovali) a párkrát v těch situacích míč ztratili a padly z toho dva góly.

     Suma sumárum, nejvíc nás bude bolet nepřivedení stopera s rozehrávkou. Lischka se ještě během podzimu do žádný formy nedostane, ten se bude spíš dostávat do zápasový kondice. A zbytek je kopáč vedle kopáče.

79520 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha