Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Facebook

  DaveACS26.8.2019 12:19reagovat

  Stojíme za naším kotlem - to je materiál hoši.. to si přečtěte, hlavně ty komentáře Smích

  • Bunda26.8.2019 12:27reagovat

   Hod to sem 😂

   • DaveACS26.8.2019 12:37reagovat

    https://www.facebook.com/1957431694515222/posts/2385036128421441/

     

    Sackovo přítelkyně to řekla nejlíp jak mohla

  • pubi26.8.2019 13:55reagovat

   To sou legendy <3

  • kilovolt26.8.2019 15:09reagovat

   pro mě je jedno z největších zklamání Siegl - když s ním mluviš na fotbale tak je to pohoda, když se dostane do studia stává se z něj idiot. Nechápu to

 • Tak už jsem se trochu

  Nuff26.8.2019 12:17reagovat

  uklidnil, permici vytáhl z koše (sorry Bundo, už ses těšil na derby abys viděl svoje sesivany koně, co?Smích ) ale šanci na vylitnuti z toho kolotoče nevidím. Křetinsky je prostě idiot nebo vypocitava kunda, tak či onak jsme v řiti, protože to asi sam dobrovolně neprodá. Teď už je jasný, že je TR k hovnu - bud to prostě nezvládá nebo si do toho nechá kecat naší sportovní komisí. Jílek je už jen třešnička na dortu a ten poslední koho vinit z toho zmaru. Hráče ani nezminuju, oni si smlouvu a místo v kádru sami nenabidli.

 • Chce to trpělivost

  dominik2726.8.2019 12:10reagovat

  Pustil jsem si ještě zrychleně včerejší zápas až po třetí gól Liberce, pak už to podle mě nemá moc smysl, protože tím zápas de facto skončil.

   

  1) Dodatek k rozhodčím. Před první brankou Liberce faul na Hancka. Včera jsem psal, že by gólu nezabránil, ale teď bych řekl, že jo. Podle mě prostě chybně uznáno. Kačaraba měl jít ven, tam není o čem. Ještě na konci poločasu spadl ve vápně Hložek. Já osobně bych to nepískl, ale rozhodě to byla víc penalta než to, co se písklo ve druhé půli, protože soupeř opravdu šel do skluzu bez šance trefit míč a Hložek přes něj přepadl. Hancko také pro mě jasná červená, ovšem v době, kdy už měl být venku Kačaraba. Liberec se dostal na koně sérií chyb rozhodčího, nemůžu to říct jinak.

   

  2) Výkon Sparty mi opravdu ani zpětně nepřišel vůbec špatný. Liberci pomohl jistý Nguyen, dvě tyče a již zmíněný rozhodčí. Přijde mi, že současná Sparta opravdu má některé herní prvky nejlepší za dlouhou dobu. Podle mě jsou nebezpečné centry, výrazně lepší rozehrávka od stoperů a defenzivního záložníka (byť pořád je potřeba ji hodně vypilovat). Obecně bych řekl, že Sparta hraje náročnější fotbal, což někteří hráči moc nezvládají. Na druhou stranu je fajn, že naopak dostávají šanci jiní, co to zvládají moc dobře a v minulosti nedostávali tolik prostoru a pod jiným trenérem by ho možná neměli ani teď. Řeč je třeba o Plavšičovi, Hložkovi, Sáčkovi, Haškovi, nově příchozím Krejčím a Trávníkovi, byť ten se ještě trochu hledá, ale určitě hraje poctivý a zároveň technický fotbal. Jen se to s ním ještě musí chvíli vydržet.

   

  3) Něco málo k jednotlivcům. MICHAL SÁČEK mi přijde opravdu skvělý, fakt nevidím důvod hodnotit jinak. Speciálně při srovnání se Zahustelem. Sáček zastavuje útoky soupeře tak, že si rovnou sklepne míč do běhu a rychle zakládá protiútok, po prvním pasu rovnou běží rychle dopředu, aby pomohl přečíslit, navíc pokryje obrovský prostor. Ten jeden fotbalovější a konstruktivnější hráč místo Zahustela je tam fakt šíleně znát. Už se mi na tom kraji obrany začíná líbit víc než v záloze, kde by se teď prosazoval o něco hůř.

   

  4) DÁVID HANCKO ukazuje obrovské předpoklady. Je potřeba neznechutit se jeho zřetelnými chybami a dát mu šanci se vyhrát. Oproti Radakovičovi ukazuje, že je hráčem, který může Spartu někam posunout. Je to pro mě jeden z klíčových momentů v hodnocení Jílka. Jestli se odliší od jiných trenérů tím, že Hancka přes jeho chyby podrží, pak ukáže, že není alibista, ale opravdu chce něco vybudovat.

   

  5) MATĚJ HANOUSEK - po fotbalové stránce nezajímavý hráč, nicméně svým pohybem a nasazením rozhodně převyšuje průměrné ligové beky (sorry, ale takové označení je hrozně nefér). Není to žádný zázrak, ale na Spartu rozhodně má. Líbí se mi také, že občas dá fakt výborný centr ve sprintu. To průměrný ligový bek často nezvládá.

   

  6) MARTIN HAŠEK - pro mě výborný fotbalista, u něhož jsem dlouhodobě nechápal, že ve Spartě neměl místo a ještě podepisoval přestup do Bohemians. Umím si představit, že se v dohledné době dostane do repre.

   

  7) LADISLAV KREJČÍ - výborný štít, který oproti Součkovi, nejlepším hráči v lize na tento post, zaostává snad jen ve střílení gólů. V jiných dovednostech bych i řekl, že je lepší. Asi dva týdny zpátky jsem si dělal jeho porovnání se Součkem v instatu a mou domněnku to spíš potvrdilo. Navíc je to mladý hráč, který se ještě může posunout.

   

  8) LIBOR KOZÁK je vedle Radakoviče a momentálně nehrajícího Zahustela pro mě asi jediný hráč, který si opravdu zaslouží kritiku. Ze včerejška bych vypíchl nepochopitelně ztracený míč před třetím gólem Liberce. On ten souboj prohrál tak, že Liberec měl dost času vymyslet předfinální pas, který byl podle mě v celé akci nejdůležitější. Jeho přínos pro současnou Spartu je fakt tristní. Fakt nechápu, že jeho minuty na hřišti nedostane někdo jiný. To se třeba Graiciar jeví při tréninku vážně tak špatně, že tohle musí sledovat z lavičky?

  • Brian Pricke26.8.2019 12:14reagovat

   3) +1

  • Skvarda26.8.2019 12:14reagovat

   Člověk by si řekl, že s takovými plejery válcujeme aktuálně ligu!

   • dominik2726.8.2019 12:20reagovat

    Já si myslím, že Sparta má kvalitu na to, aby vyhrála titul, jen škoda, že Slavia už má takový náskok. Nicméně musí se ještě vyřešit nahrazení Radakoviče a Kozáka. Jejich prostor na hřišti je opravdu na škodu Spartě. Omlouvám se dotyčným za takovou kyberšikanu, ale kdybych psal něco jiného, nebyla by to z mé strany snaha o objektivitu.

     

    A pak je samozřejmě potřeba, aby rozhodčí nezničili zápas tak, jak to předvedli včera. Taková utkání se vyhrávají fakt blbě, že jo. Opravdu si stojím za tím, že první dva góly Liberce vůbec neměly platit a ještě měli domácí jít jako první do deseti.

    • artaxerxes26.8.2019 12:32reagovat

     Vacek v podcastu tvrdil, že do repre-přestávky chcou využít v zápase Lischku a že jeho nasazení zatím neschválil Anglán.

      

     S tvým hodnocením víceméně souhlasím, jen si myslím, že Sáček musí zapracovat na centrovaných míčích - tam je to zatím bída

     • dominik2726.8.2019 12:37reagovat

      Centry by měl zlepšit, nicméně já si myslím, že v dnešním fotbale už centrovaný míč není brán jako takové ohrožení brány soupeře, jak tomu bylo v minulosti. Mně třeba přijde užitečnější, když se ze strany blížíš k vápnu, si to umět vyťukat po zemi, eventuálně udělat kličku do středu, a pro tyhle varianty je Sáček pro mě úplně nejlepším pravým bekem v lize.

      • artaxerxes26.8.2019 14:46reagovat

       Ale jde i o to, aby byl nevyzpytatelný vůči soupeři a když soupeř ví, že nebude centrovat, tak je to pro něj trochu ulehčení.

     • johnny126.8.2019 12:48reagovat

      A na střelbě!!! ten kluk netrefí nikdy branku.

      • dominik2726.8.2019 12:59reagovat

       Střelbu už podle mě nikdy nebude mít úplně exkluzivní, ale to vidíš kolikrát i v nejslavnějších klubech na světě, že tam mají hráče, co nikdy nedají gól.

       • johnny126.8.2019 13:04reagovat

        Já po něm nechci, aby dával mrtě gólů, ale, aby aspoň nenapálil šestý patro za brankou, nebo prvního obránce před sebou, vždyť to je strašný to jeho zakončení. On perfektně projde přes půl hřiště a těsně před tím, než má udělat ten nejdůležitější krok, tak to zadrbe.

        • johnny126.8.2019 13:16reagovat

         Tady se prostě pořád všichni a všechno omlouvá, kdo už do toho konečně pořádně řízne, vždyť to už není možný, to je fakt jako ”studio kamarád”, když budeme pořád brát na všechny ohled tak se nikam neposuneme.

         Kdo se má koukat tři roky na Zahustela, čtyři roky na Frýdka, Štetina, Radakovič, to ve Spartě nikdy nebylo takový nemehla. A Rosický s něma ještě prodlužuje smlouvy, podle toho to taky tak vypadá.

         Jeden velkej bordel, jen aby se někomu nešláplo na bebínko!!!

         • dominik2726.8.2019 13:23reagovat

          Tak Zahustela neomlouvám, podle mě na Spartu nemá, totéž bych řekl k Radakovičovi. Štetina z mého pohledu nebude typologicky zapadat do toho, co Jílek chce. řekl bych, že pro současnou Spartu je potřeba mít rychlejšího stopera a ideálně i fotbalovějšího.

           

          U Frýdka si myslím, že se mu bude blbě hledat místo v sestavě, ale něco do sebe má.

           

          Spíš omlouvám Sáčka, protože je dost kritizovaný a podle mě neprávem. Já zas nemám rád, když jsou všechny příspěvky stejné ve stylu ”prohrálo se = všichni hráli špatně, nikdo nemá na Spartu, mělo by se do toho říznout a trenér by měl odejít”. Radši chodím proti větru a po prohře vypíchnu to lepší, protože to tolik lidí neudělá. Jestli jednou Jílek se Spartou postoupí do Ligy mistrů, tak tu samozřejmě bude psát každý, jak je všechno super. Přitom se klidně může stát, že tam Sparta postoupí úplným omylem, určitě už tam hrály i horší týmy, zatímco včera hrála docela slušný fotbal, ale body neměla. A já jsem typ diskutéra, který napíše spíš něco méně populárního, ale bude to skutečně z mé hlavy.Úsměv

          • johnny126.8.2019 13:33reagovat

           Dominiku sorry, já vím, že to nemyslíš špatně, ale já musím přestat psát, já jsem tak nasranej, že bych v tomto rozpoložení vyházel tři čtvrtiny mančaftu.

           • dominik2726.8.2019 13:46reagovat

            V pohodě.Úsměv

    • waaw26.8.2019 12:59reagovat

     A mas nejakou predstavu, jak ty dva posty vyresit?

     • dominik2726.8.2019 13:05reagovat

      Tipuji, že by Sparta našla lepší varianty z vlastních zdrojů. Na stopera Kaya nebo Lischka, do útoku snad Graiciar, možná i Juliš, byť jeho produktivita v béčku je taky tristní, ale tipuji, že to brzy prolomí. Přinejmenším si myslím, že Sparta z vlastních zdrojů může ty posty obsadit líp, ač to třeba nebudou úplně ideální volby.

       

      A pak je samozřejmě taky možnost přivést nějaké posily, ale to by se musely naskytnout nějaké fakt dobré příležitosti, zase bych nevodil někoho z ligy nutně jen proto, že se mu daří lépe než Kozákovi s Radakovičem, ač bych pár takových jmen asi z rukávu vysypal...

      • waaw26.8.2019 13:19reagovat

       Jojo, treba nejaky utocnik z MB...

  • Saeno1426.8.2019 12:15reagovat

   +1, vyborne zhodnoceniÚsměv

  • captain_obvious26.8.2019 12:19reagovat

   Hložek spadnul úplně sám. Ale aspoň potom nevyskočil na nohy a nezačal jak pomatenec agresivně vykřikovat, že to byl jasnej kontakt a tudíž jasná penalta Smích Penalta nebyla ani jedna. Druhá žlutá pro Kačarabu viditelná z vesmíru.

   • dominik2726.8.2019 12:21reagovat

    Jak říkám, já bych to na Hložka taky nepískl, ale kdybych si opravdu nutně měl z celého zápasu vybrat něco, za co tu penaltu nařídit, tak rozhodně to byl tenhle moment.

   • Sendi26.8.2019 12:24reagovat

    ven měl jít ještě Malinský, kterej mimo hru trefil Plavšiće loktem...ten Malinský co na něj byla ”penalta”...

     

    jako podle mě jsme včera odehráli s Libercem jeden z lepších zápasů, přehráli jsme je a míň jak bod jsme mít neměli. 9 střel na bránu, dvě tyče, dva neregulérní góly a v tu ránu tady řešíme Jílka a nesmysly...

  • Tashunka Witko26.8.2019 12:23reagovat

   ad2) Výkon Sparty klasicky jalový, málo šancí, špatná finálka, katastrofální obrana.

   Trávník je univerzální průměrák bez dynamiky i techniky, který Spartu nezvládá ani psychicky. Jeho nasazování na úkor Kangy je zločin proti Spartě.

   ad4) Hancko má skvělé předpoklady, ale klíčové pro hodnocení Jílka je, že staví Kozáka a dříve Zahustela a nikoliv jestli postaví nejlepšího stopera.

   ad4) Hanousek je nefotbalový průměrák, atlet, který je horší než třeba Podaný. Včera byl ale faulován on.

   ad7) Krejčímu vše strašně dlouho trvá a neumí hrát pod tlakem, nicméně s ohledem na věk OK.

   ad 8) Kozák a Zahustel nestojí za komentář, nikdy se neměli ve Spartě objevit a jejich nasazování je důkazem trenerské neschopnosti.

  • Spytihnef26.8.2019 12:23reagovat

   Mně teda Nguyen přišel dost slabej. Boxoval nesmysly, gól měl podle mě chytat, nebylo to nějak extra umístěný, ani nějaká extra bomba. Akorát dobře vybíhal a čistil prostor za stopery.

   • captain_obvious26.8.2019 12:35reagovat

    Ale třeba Tetteha vychytal skvěle. Jsem si myslel, že to zazdil, ale opakovačka prozradila, že střílel dobře i prudce a Nguyen se blýsknul.

    • dominik2726.8.2019 12:41reagovat

     A také skvěle zastavil vyběhnutím šanci Tetteha, do které mu velmi pěkně nahrával často kritizovaný Trávník.

      

     Je fakt, že u některých boxování jsem si říkal, že to mohl chytit, jinak mi fakt přišel výborný. Hodně se mi líbí i jeho rychlé zakládání protiútoků.

     • Bunda26.8.2019 12:44reagovat

      Hlavně si chodil pro hodně balónů. Nita stojí na čáře a kouká.

  • Nuff26.8.2019 12:25reagovat

   Fajn střízlivé hodnocení naší hry, jen bych dodal, že je na spoustě hráčů porad vidět psychická labilita. Problémem jsou majitel a amatéři ve vedení klubu, coz se projevuje i zářezy od sudich pramenících ze zákulisní nemohoucnosti (ne, opravdu nevolám po podplaceni).

  • Spytihnef26.8.2019 12:27reagovat

   Ad Kozák - On tam jde, abychom zjednodušili hru a mohli si pomoct nakopnutým balónem. Za těch 39. minut co byl na hřišti ho trefil snad jeden nákop, to prostě nechápu.

  • Scribbler26.8.2019 12:28reagovat

   V zásadě souhlasím, sice bych více šetřil superlativama,ale budiž. Moje postřehy.

    

   1) hra začíná mít tvář, ale bude to ještě docela dlouho trvat, než to ponese kýžené ovoce v podobě výsledků. Bohužel vždy kousek chybí.

    

   2) není zmíněná marodka. Jílek tak má mnohem menší pole, jak ovlivnit hru v průběhu zápasu.

    

   3) Rozhodčí nás řežou dlouhodobě i v podobě drobného připískávání či pouštění faulů. Já bych naopak tu penaltu na Hložka pískal.

    

   4) Kozák byl a je bohužel kopyto - velká chyba,že se nepřivedl další útočník, případně že nedostane prostor Graicar.

    

   5) Doufám, že Jílek dostane dobu hájení od naší šlechty z kotle a doufám,že se něco zlomí nejpozději v derby.

    

    

  • grygi8426.8.2019 12:41reagovat

   ad 3) Být lepší než Zahustel, není měřítko. Dozadu problémy, v poziční hře problémy, čísla ze soubojů budou průměrný. Jeho post je v záloze.

   ad 4) Ano.

   ad 5) Sotva průměrák, slabé centry, neproduktivní, alibista. Jelikož je Sparta 7., tak na ni má.

    

  • pubi26.8.2019 13:41reagovat

   5) U Hanouska bych s tímhle tvrzením souhlasil na jaře, kdy mě svým způsobem i příjemně překvapil, protože jsem od něj nic nečekal. Ale ta sra*ka, kterou předvádí na podzim, je naprosto tristní. Takticky i pozičně do defenzívy je úplně mimo, takže si přes něj hlavou v klidu zakončuje pět vteřin letící centr Malinský, kterej mu je po kolena. A mimochodem ta situace před ”penaltou” z jeho strany totálně nezvládnutá už od poloviny hřiště, kde by to ten ”průměrný ligový obránce” normálně zastavil a všemu by se zamezilo. Ale on klasicky souboj pozičně ani soubojově nezvládl, takže se akce dostala až k vápnu, kde se stalo, co se stalo.

 • Mě by jen zajímalo

  Pochcana slama26.8.2019 11:32reagovat

  kdy už se konečně někdo ve vedení odmítne točit v kruhu Vztek

 • Naše největší bolest - obsazení obrany

  grygi8426.8.2019 11:08reagovat

  Sáček - není to bek

  Zahustel - není to fotbalista

  Vindheim - nikdo ho neviděl hrát

  Zradakovič - minela každý zápas

  Štetina - light verze Radakoviče

  Panák - rok zraněnej

  Hancko - potenciál má, ale za rok je pryč

  Lischka - rok nehrál fotbal

  Kaya - nepustí ho na hřiště

  Costa - za zenitem, ale pořád patří k lepším

  Hanousek - stěží průměrný prvoligový bek

  • Bunda26.8.2019 11:10reagovat

   Strašný.. A tohle stálo přes 200 mega 😂

   • Skvarda26.8.2019 11:16reagovat

    Hlavně že o pár kilometrů na západ mají stoperskou dvojici Hejda-Brába. A za tratí ještě donedávna exceloval Deli.

    • Kamenovic26.8.2019 11:18reagovat

     A nikdo z nich tu nic nepředvedl...

     • 13goat26.8.2019 11:26reagovat

      Protože se s nima nepracovalo. Hejda byl ještě za Chovance prezentovanej jako velkej talent, že dostával prostor i na DZ. Brabec je náš nejlepší stoper za posledních 10 let. Nebo alespoň s Holkem ukopali titul. Deli byl skvělej už v ČB nebo kde ot hrál, bohužel Lavička dojebal. Kúdelu jsme tu měli jako dvacetiletýho a Hovorku máme v paměti ještě živě. My máme ”top stopery ligy” Radakoviče a Štetinu, 5m€ Hancka, kterej sice působí jako moderní hogo fogo, ale fogo mu zatím chybí.

       

      Náš nejlepší stoper je horšící se Costa. Lischku a Panáka neuvidíme pravděpodobně nikdy s tím, že u obou pochybuju že budou vůbec na úrovni tragických Uroše a Lukáše.

       

      Vinu nesou jak Ščasný, tak Rosický, tak Jílek. Kdo tyhle lidi volil? Kotalík? Kdo jeho angažoval? Aha a už jsme doma.

       

      Křetinský, prodej to. Ryba vždycky páchne od hlavy.

      • Kamenovic26.8.2019 11:29reagovat

       Hejda byl hlavně pořád na marodce, Deli svého času nebyl lepší než Holek, Švejdík, Zápotočný nebo Řepka... a nechtěl tu být. Těžký. Brabec je dřevák.

      • Tyrrael26.8.2019 11:38reagovat

       A když se začíná pracovat, tak je to taky špatně, tak co vlastně chceme?Smích

  • grygi8426.8.2019 11:13reagovat

   A ještě připomínám, že Tomáš Rosický je součástí sportovního vedení již rok a třičtvrtě.

   • Bunda26.8.2019 11:16reagovat

    Rosický má čuch na posily!

    • FANDA730726.8.2019 11:18reagovat

     na invalidov?

   • Jereacs26.8.2019 11:35reagovat

    Počkej ten hněv co se na tebe snese, že sis dovolil kritizovat TR.

  • captain_obvious26.8.2019 11:22reagovat

   Smích Jako když se to takhle sepíše, tak to vypadá dost hrozně no Smích

 • Možná by stálo za úvahu

  Skvarda26.8.2019 10:49reagovat

  kontaktovat Řepku. Když to klapne, mohl by bejt k dispozici už na zimní přípravu.

  věřím tomu, že s ním na stoperu by náš tým získal na respektu u soupeřů. Řekl bych, že je to doslova náš Erbovní hráč!

  • Kamenovic26.8.2019 11:04reagovat

   Hahaha, hehehe, hihihi

   • Skvarda26.8.2019 11:11reagovat

    Tobě se to směje, když tě nestaví!

 • Teď už se můžeme jen těšit na verdikt

  Tashunka Witko26.8.2019 10:11reagovat

  komise, která označí penaltu po faulu na Hanouska jako správně odpískanou, protože jakékoliv jiné rozhodnutí by bylo proti nim samotným, když dopustili nominaci šílenců z předchozího kola, což ostatně vedlo i k spekulacím MM před zápasem. Nemají jinou možnost, než přikrýt sami sebe, sudího podržet a Berbr třeba pak pošle Danovi zase SMS: ”Jak se vám to líbí doktore.”

  Julínek dostane akorát napomenutí, že nevyhodil alespoň jednoho z dvojice Radakovič-Hancko.

   

  To je současná Sparta, slabá po všech stránkách a bez špetky naděje, která ostatně u většiny fandů vymizela už po prvních Rosického přehmatech. S Jílkem už se ty chyby jen hromadí.

 • Sračky

  Dno26.8.2019 9:50reagovat

  Sparta je ve sračkách už víc než 10 let. Co šel Žid do hajzlu v 2009, neměli jsme konkurenci (respektive špatnou), pak nás na chvíli vyzdvihl Lavička a všechno se sešlo, pak nás táhnul Dočkal svými kanadskými body, i když se třebas hrála sračka. Pak odešel Dočkal a šlo to všechno do hajzlu. Ve sračkách jsme pořád.

  • Tashunka Witko26.8.2019 9:59reagovat

   Takhle špatně jako za Jílka jsme na tom nebyli za celou Křetínského eru.

  • Skvarda26.8.2019 10:00reagovat

   Do hajzlu to začalo jít po tom, co jsme chtěli Plzeň v první lize!

  • acs1926.8.2019 10:18reagovat

   Teď jsme na tom nejhůř za poslednách x let. Za Stramaccioniho bylo bohužel líp. Kdyby se koncept internacionalizace chytl za ten správný konec a ne utrácením stamilionů za nesmyslné posily, tak tady nemusíme nadávat na Jílka. Pořád jsem zastánce téhle cesty, protože nejlepší zboží z ČR vždy přetáhne Slavie s Plzní a na nás zbyde jen ta 2.-3.vlna a to jsou průměrňáci typu Hanousek, Kozák atd. A klidně do mě. Úsměv

   • Skvarda26.8.2019 10:23reagovat

    Nesouhlas, nejlepší zboží si tahá v současnosti jen Slavie, Plzeň pro nás v tomhle směru nemůže být konkurencí.

    Je to jen o neschopnosti nšeho managementu.

    • acs1926.8.2019 10:44reagovat

     Tak se shodneme. Psal jsem to silou klubu, protože Plzeň za posledních pár let účasti v Lize mistrů, popř EL. My se můžeme chlubit ledatak ojedinělým úspěšným tažením EL z roku 2016. Je rok 2019 a my se topíme ve sračkách díky tomu, že si s námi všichni vytírají prdel, včetně fačru.

   • Sheva26.8.2019 10:31reagovat

    je chyba, že sem taháme nějaký Karlssony nebo Vindheimy, což jsou při vší úctě hráči pokus - omyl než abychom pořádně zajeli do hráčů typu Sýkora, Holeš. Takováhle internacionalizace, kterou předvádíme my, je na hovno

    • acs1926.8.2019 10:46reagovat

     Ano, naše internacionalizace je špatná. O tom jsem psal, ty nejlepší hráče nám vezme Sks, protože náš management stojí za starou bačkoru. A my sem slovy TR bereme jen kluky co se chtějí rvát za Spartu.ÚsměvÚsměv

    • Kamenovic26.8.2019 11:03reagovat

     Karlsson je top hráč, ale je totálně z formy, to neznačí nic o jeho kvalitem a Vindheim ještě nekopl do balonu...🙄

     • acs1926.8.2019 11:06reagovat

      Z formy je tak půlka týmu, včetně trenéraSmích

      • Kamenovic26.8.2019 11:16reagovat

       To souhlasím.

      • johnny126.8.2019 11:16reagovat

       Víc jak půlka, plus ještě je z formy Rosický a už 15 let Křetínský.

        

       • acs1926.8.2019 12:08reagovat

        Tak opačně, kdo z formy není? Kanga, kterýho jsme raději odstavili, Kaya byl asi taky moc dobrej a Hložek se občas zablýskne, ale žádná sláva to taky není. Někdo další?

        • johnny126.8.2019 12:39reagovat

         Jo tihle tři, já bych ještě přidal Nitu (včera měl slabší den) minule se mi líbil Mandjeck a Hašek.

         To je všechno.

         Jako oslavovat tady Sáčka, Hancka (včera strašidelnej) prostě nebudu.

 • No

  ap241226.8.2019 9:34reagovat

  letos se většina z nás těšila že už se to začne lepšit a že Sparta začne konečně hrát koukatelnej fotbal! Ale stal se pravý opak, po sedmi kolech 10 bodů a z venku pouze 1 bod! EL v hajzlu, a titul v nedohlednu, takže sezona prakticky po sedmi kolech prakticky na odpis! Co se bude dít dál? No jestli prodáme Kangu tak to už bude fakt na psychiatrii!! Rejžožroutům odešli dva top stopeři a i bez nich dostali za 7 kol 1 gól!!!! Proti nám každý klub který je ve sračkách získá sebevědomí, Olomouc příští kolo jak jinak pojede si k nám pro tři body...

  • Brian Pricke26.8.2019 9:36reagovat

   Sklidíš jen to, co zaseješ. My zaseli Bojílka.

   • SuperFrankie26.8.2019 9:41reagovat

    Nejlepší bylo, jak si stěžoval po zápase na triviální chyby, přičemž nasadil sám Uroše.

    • Skvarda26.8.2019 9:43reagovat

     Uro(š)log

    • captain_obvious26.8.2019 9:48reagovat

     To bylo od něj tak hloupý, že by to snad musel uznat i Luky.

    • Brian Pricke26.8.2019 9:48reagovat

     A ještě na webu visí hlavní článek s nadpisem Dělám(e) ty samé chyby. Smích

     • SuperFrankie26.8.2019 9:49reagovat

      Jj, geniální SmíchSmíchSmích

     • captain_obvious26.8.2019 10:07reagovat

      Ona je zajímavá i volba obrázku u odkazu na rozhovor s Hanouskem.

  • Skvarda26.8.2019 9:40reagovat

   Olomouc dáme 1:0, Jílek tam má ještě konexe.

   jen to pak posere Kanga, který po tom gólu z poslední minutě z penalty sundá trenky a vystrči nahou prdel na našeho tréňuSmutek

  • captain_obvious26.8.2019 9:40reagovat

   Mě štve, že prostě na rovinu neřekli, že letos se začne s čištěním chlíva, nebude to hezký a možná neskončíme ani třetí a možná budeme rádi vůbec za tu šestku. Místo toho se jely opět tradiční bláboly o tom, jak Sparta nemůže pomýšlet na nic jiného než titul a teď to bolí akorát o to víc. Ale řada Jílkových tahů postrádá jakoukoli logiku, ať už jdou od něj, nebo shora.

   • Brian Pricke26.8.2019 9:50reagovat

    Asi nikdo nečekal, že z toho bude titul. Ale my reálně můžeme skončit šestí, jak píšeš. To je při současném rozložení sil naprostá tragédie.

    • Sendi26.8.2019 9:51reagovat

     jestli skončíme hůř než třetí, tak sním botu...to je absolutně vyloučeno...

     • Brian Pricke26.8.2019 9:54reagovat

      Snad ne Crocsy.

     • SuperFrankie26.8.2019 9:54reagovat

      Pojďme se o to vsadit.

      • captain_obvious26.8.2019 9:59reagovat

       Jako taky bych si asi vsadil. Možná bych nevyhrál, ale v současné chvíli bych v takové sázce viděl hodnotu.

       • johnny126.8.2019 11:41reagovat

        Jestli to bude takhle pokračovat, tak budeme rádi za první šestku, ale budu se rád mýlit.

     • petr13726.8.2019 9:59reagovat

      Jestli to bude Jilkova bota znacky Uros, tak se poradne nadlabnesÚsměv

      • Brian Pricke26.8.2019 10:44reagovat

       Super, máme tu nejlepší příspěvek tohoto fóra. Dominiku, můžeš to ukončit.

     • Tashunka Witko26.8.2019 10:01reagovat

      Není na světě člověk, který by dokázal sníst všechny ty boty, které nadělá Jílek s Rosou.

 • Prostřední skupina

  SuperFrankie26.8.2019 9:33reagovat

  Vlastně je dobře, že se dá postoupit do Evropy i z 10. místa.

  Díky, Dušane!

  • captain_obvious26.8.2019 9:37reagovat

   Neasi, Dušan hrál 4D šachy už v době, kdy my jsme vůbec netušili, co nás ještě čeká. Prorok Dušan.

   • SuperFrankie26.8.2019 9:41reagovat

    Dnolanda

  • Skvarda26.8.2019 9:39reagovat

   Teď prý přichází potichu s myšlenkou, že za dva roky by se soutěž uzavřela a nemělo by se sestupovat. Vizionář, jednou mu postavíme na Letné místo Stalina sochu!

80950 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha