Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Chceme Slavii v LM??

  Fanoušek z Liberce 23.8.2017 20:56reagovat

  Chceme další konkurenci so ligy?? Počítám že pokud postoupí, tak investuje do dalších posil. To nemáme zapotřebí..

  Dneska ať vyhrají 1:0 a to jim stačí.. EL je pro akorát..

  Má někdo jiný názor??

  • Fanoušek z Liberce 23.8.2017 20:58reagovat

   Úplně nejlepší by bylo kdyby dostali jako první gól, chtěl bych vidět to jejich zklamání... SmíchSmích

   Jsem hnusej, já vím.

   • ouissi23.8.2017 21:46reagovat

    Jen ať si to oběživo dál dovážejí z Asie, žádné dotace za CL od UEFA!

    Aspoň budou nervóznější.

     

    • Fanoušek z Liberce 23.8.2017 21:48reagovat

     Ono to Číňany snad přestane bavit Smích

  • Fanoušek z Liberce 23.8.2017 20:58reagovat

   Úplně nejlepší by bylo kdyby dostali jako první gól, chtěl bych vidět to jejich zklamání... SmíchSmích

   Jsem hnusej, já vím.

  • standis23.8.2017 20:59reagovat

   Bude jim slušet EL, aby nahráli taky koeficient a nejenom slíznout smetanu. Na druhou stranu ta dardy, co by dostávali z prvních 2 košů, to by nemuselo být špatný podívání.

  • trcmano23.8.2017 21:06reagovat

   Ne

  • dominik2723.8.2017 21:48reagovat

   Jelikož jsem názoru, že investování do příliš velkého počtu posil je spíše na škodu, tak zrovna tohle vyústění jejich případného postupu mě trápí nejmíň. Nakonec před touto sezonou také mohutně posilovali a nemám pocit, že by jim to zatím k něčemu bylo. Momentálně můžeme říct, že po čtyřech kolech sledují Plzeň ze stejné vzdálenosti jako Sparta, která v létě zvolila podobnou strategii...

    

   Pokud Slavia postoupí do Ligy mistrů, bude pro ní asi ještě daleko větší problém soustředit se pak na běžné ligové zápasy s Karvinou, Brnem, Jabloncem a dalšími, takže pro boj Sparty o titul by to mohlo být spíš užitečné.

    

   Nicméně jako správný liarista budu nejradši, když nepostoupí nikdo nikam, alespoň bude více prostoru pro kritiku.Úsměv

 • Myslím, že to tu neproběhlo

  Furia Ceca23.8.2017 18:43reagovat

  ... kdyby jo tak sorry. Zajímavý.

   

  https://video.aktualne.cz/dvtv/cerny-berbr-ridi-fotbal-jako-mafian-
  ve-sportu-ct-jsme-nechte/r~ad7319c4777811e79c3f0025900fea04/

  nebo

  https://goo.
  gl/YQFh3G


  • Furia Ceca23.8.2017 18:50reagovat

   (za to lámání řádků nemůžu!)

  • standis23.8.2017 18:51reagovat

   to bylo dobré video. Černý to protáhl medii, aby mu Berbr nenechal rozbít hubu, ted už by se vědělo kam se má jít.

 • Spekulace kolem odchodů

  dominik2723.8.2017 17:35reagovat

  Přes diskuse o Vízkovi, Troškovi a okeně jsem tady možná přehlédl příspěvky o nekoncepčnosti možných odchodů, o kterých se psalo v tom sportovním deníku. Řešilo se, jestli má odejít ten nebo ten, nicméně jestli fakt dojde na některé z těch avizovaných přestupů či hostování, jakože náznaků je více, tak v tom především znovu marně hledám nějakou koncepčnost.

   

  Když bych to měl rozepsat:

   

  1) Karavajev. Někdo tu zmiňoval, že za Zahustela by nebyla alternativa. Souhlasím. U Karavajeva bych navíc vyzdvihl, že umí dobře zahrát i zleva. Takže bych spíš uvažoval o odchodu jednoho z levých beků. Spíš mi to vychází na Michala Kadlece, protože u Čiviče v jeho věku dává smysl, aby čekal na šanci za Costou či Karavajevem.

   

  2) Vukadinovič a Janko. U nich mě především baví, že se tady akorát stihnou otočit ve dveřích, přestože jsou už ve věku, kdy hostování moc nedávají smysl. Pokud opravdu odejdou, tak je to asi ta nejlepší ukázka toho, jak zoufale nekoncepčně se na Letné postupuje. Vodit jedenáct posil a ještě v létě zjišťovat, že některé z nich vlastně klub nepotřebuje, to je teda kumšt.

   

  3) Václav Kadlec. Já teda nevím, ale dosud toho dost promarodil. Určitě v něm něco je. Má na víc, teď jen pořešit, jak to z něj dostat. Aby jeden z úplně nejdražších hráčů ligy šel po roce někam hostovat, to se mi opět jeví dost šíleně. Spíš bych se dál snažil ho nějak nakopnout.

   

  4) Juliš. Rychlostní hráč na hrot útoku. Jestli on a Václav Kadlec odejdou, tak se tím Sparta dost zbytečně připravuje o některé herní varianty. Já bych navíc připomenul, že když hrával Juliš na hrotu, tak góly celkem dával. Horší to s ním bylo na křídle, ale to také vůbec není jeho post. Skoro mám pocit, jako by se mu vymstilo, že vůbec svolil, že na tom postu bude hrát. Asi měl zahlásit něco ve stylu, že je hroťák a na křídle to má přes nohu.

  • Myrthan23.8.2017 17:42reagovat

   Souhlas až na Juliše, toho bych poslal hostovat. Naopak bych se zbavil okamžitě Váchy.

  • ACSpartaPraha4ever23.8.2017 17:47reagovat

   Jak už tu někdo psal, jsou tu debilní a lživé informace z debilní a lživé stránky, tím je to dáno.

    

   Já bych upřímně pustil jen Juliše na hostování. Na jeho postu je tlačenice, na křídlo ho nemá smysl rvát. Zbytek ať tu zůstane a porve se o místo. Stejně s naší náchylností hráčů ke zranění (potvrzeno zevrubnou, detailní, pečlivou analýzou našeho vedení) se široký kádr bude hodit. Větší odsun hráčů se pak může provést třeba v zimě.

   • dominik2723.8.2017 17:53reagovat

    Proč myslíš, že to jsou vyloženě lživé informace? Řekl bych, že třeba o Václavu Kadlecovi to prosakuje z více míst.

     

    Tipuju, že alespoň část těch variant, co jsou v článku nastíněny, opravdu ve hře je... Já bych asi na místě vedení s některými hostovačkami v rámci ligy počkal až na konec přestupního termínu, protože hostování na cca dva měsíce asi nic nepokazí a v jiných klubech už se bude lépe vědět, kde je opravdu tlačí bota...

    • KRiSTiN23.8.2017 17:57reagovat

     To byla ironie, tuším.

     • dominik2723.8.2017 18:05reagovat

      Proč by měla být? Podle mě se ještě do půlky září stihne někdo zranit na celý podzim, aniž bych to komukoliv přál. U dalších hráčů se naopak čeká, až se dají do kupy. Řekl bych, že se s některými změnami nemusí tolik spěchat.

      • KRiSTiN23.8.2017 18:07reagovat

       Reakce na tvou první větu. Smích

       • dominik2723.8.2017 18:17reagovat

        Mně nepřijde, že by tam ohledně přestupů Sparty měli tak často lži. Slyšel jsem, že tam opravdu často dostávají informace přímo od zdrojů z klubu. Jaká konkrétní lež tě teď z poslední doby napadá?

        • LukyACS23.8.2017 18:20reagovat

         Ta první věta 4evera byla rýpanec do jednoho nejménovaného diskutujícího, který toto napsal jako reakci na dřívější diskusi Úsměv

         • dominik2723.8.2017 18:33reagovat

          Aha, tak pardon, jsem to asi dneska taky přehnal s tou okenou, ale jak jsem tady o ní četl, tak jsem na ni dostal hroznou chuť...

          • ACSpartaPraha4ever23.8.2017 22:24reagovat

           Spíš jsi nasadil ty Liarovské brýle až moc pevně. Smích

         • ACSpartaPraha4ever23.8.2017 22:23reagovat

          Díky Luky. Úsměv

    • petr13723.8.2017 18:04reagovat

     Dominiku myslim, ze u tebe to je v posledni dobe ponekud ve stylu: kdo chce psa bit...

      

     1. jsou to jen spekulace

     2. Ale hlavne ty to podavas, jako by o vsem rozhodoval klub a hraci byli nejaci nevolnici. Jenze realita je takova, ze jestli ma Karavajev laso z dobryho ruskyho klubu, tak chce nejspis sam odejit bez ohledu na to, jestli je v zakladu nebo ne. U Kadlece je tam urcite tlak Pasky, kterej to na 99% hroti ve stylu zaklad nebo odchod. Janko je zatim mega zklamani, ale jeste nikam neodesel. Otazka je Vukadinovic, ale mozna se v tehle konkurenci sam neciti nebo to taky muze byt dohoda, aby se rozehral po zraneni. U Julise se treba tady na hostovacce shodne 8 lidi z 10. Takze asi tak...

     • dominik2723.8.2017 18:14reagovat

      Ale 8 z 10 lidí také nechce hrát na Lafatu, co mi tak přijde už od jara, a 9 z 10 už vůbec nechce na hřišti Janka, to je pak těžké.Smích

       

      Co se Karavajeva týká, tak samozřejmě tam může být ve hře i to, že je o něj poptávka, ovšem tlak teď bude umocněn tím, že jej vyšoupl ze sestavy Zahustel, což se v budoucnu nemusí vyplatit. Ovšem bylo mi tu několikrát vysvětleno, že chtít defenzivní či presingovou výpomoc třeba od Ben Chaima je staromódní pohled na fotbal. Takže na krajích teď bude potřeba mít (moderní) beky, co se drží vzadu. OK...

       

      A tlaky ze strany hráčů jsou logické. To je opět další důsledek toho, že muselo přijít 11 posil, které si konkurují dokonce i mezi sebou, když třeba přišli dva defenzivní záložníci nebo tři křídla. K tomu vlastně ani nepotřebuješ spekulace z novin, abys tak nějak tušil, že vlastně nějaké snahy agentů dostat ty hráče pryč nejspíš opravdu přijdou, stejně jako přibudou nabídky na různá hostování a přestupy, což těm hráčům také pak nasadí brouka do hlavy.

      • petr13723.8.2017 18:42reagovat

       Ze si posily dokonce konkuruji DOKONCE mezi sebou? No to je snad dobre ne😊 nekolik let uz tady i vinou zraneni prakticky konkurence nebyla, takze nam chlapci zpohodlneli a ted najednou koukaj.

       • dominik2723.8.2017 18:52reagovat

        Mně to dobré nepřijde, přijde mi to jako moc velké zásahy do týmu. Navíc tím v podstatě rovnou srážíš šance na to, že se prosadí všechny posily. A podle mě by z hráčů ve věku 25+ už měli přicházet jen ti, u kterých se vyloženě čeká, že se prosadí.

         

        Takhle je velmi pravděpodobné, že buď Mavuba, nebo Mandjeck, si moc nezahrají. U křídel je to daleko horší. Když přijdou čtyři nová křídla, tak logicky aspoň jeden z nich se opravdu bude dostávat do hry velmi sporadicky. A to už tady přitom byl Vatajelu, který rozhodně je konkurenceschopným hráčem na ten post.

         

        Pak si člověk říká, jestli by nebylo lepší si místo jednoho křídla a jednoho štítu šetřit místo ve finančním fair play, popřípadě to investovat do lepšího zázemí, kde určitě i po rekonstrukci Strahova budou velké mezery.

        • petr13723.8.2017 18:58reagovat

         Ja s tebou v tomhle absolutne nesouhlasim. Co bylo v minulych letech? Spousta zranenych takze skoro nebylo s kym hrat. Ti co hrali, tak to meli na haku, protoze vedeli ze je nema kdo ohrozit. To je smrtici. Hraci musej vedet, ze byt na hristi je terno, protoze za nima ciha vzdy minimalne jeden lip dva kvalitni konkurenti. Jedine tohle posune Spartu dal. Ano, nekterym hracum to muze ublizit, ale Sparta neni zaopatrovaci ustav. Spickovy sport je kruty konkurencni prostredi.

         • dominik2723.8.2017 19:27reagovat

          Ten hrozivý počet zranění je pro mě úplně jiná kapitola, která podle mě dost možná začíná právě u toho zázemí.

           

          Dále bych na konto počtu posil připomenul, že Sparta má vyhlášenou mládežnickou akademii, která v počtu odchovanců v profesionálním fotbale konkuruje té nejužší evropské špičce. Myslím, že by Spartě stačilo mít cca 20 hotových hráčů do pole a zbytek doplňovat mladými. Nakonec v minulé sezoně jsem měl pocit, že to fungovalo nejlépe, když byla půlka zkušených matadorů zraněná a zaskakovali za ně mladíci.

         • pubi23.8.2017 21:05reagovat

          +1

         • hombre23.8.2017 22:06reagovat

          Chlape, po dlouhé době s tebou musím souhlasit. Konkurence je důležitá a nutná. Mám na to stejný názor, jen bych nechal na lavce aspoň 1 mlaďase, to je jediný rozdíl.

       • johnny123.8.2017 20:31reagovat

        Přesně tak konkurence musí být. Funguje to ve fotbale po celém světě, tak proč by Sparta měla být výjimkou.

  • Rarášek23.8.2017 17:58reagovat

   Vukadin je příchod vedení, ještě před tím, než Strama přišel .. To je pak těžký. Pro něj je to hráč, kterej tu už prostě byl, a má plný právo ho nahradit svým hráčem, jako to dělá.

    

   Janko je samozřejmě průser, ale zas je to jeden z 10, což je dle mého slušný.

  • fevac23.8.2017 18:51reagovat

   Vcelku souhlas,

   jak Vízka nemusím,tak jeho výrok o Spartě jako o výzkumném ústavu je trefný.

   Už s nástupem D.Křetínského jako majitele Sparty,

   postupujeme stylem POKUS-OMYL.

   Zkuste si všichni ,kdo fandíme Spartě ,představit místo Stramy a jeho party, trenéra -osobnost i z těch,co museli ze Sparty odejít ,

   a představte si, že mají k dispozici současný kádr.

   Jsem přesvědčený, že horší by to nebylo .

  • standis23.8.2017 19:00reagovat

   1. Karavajeva by byla obrovská škoda

   2. Proč nekoncepční krok? Sparta prostě nabrala lidi a to neznamená, že budou všichni hrát základ. V klubech na západě normální, že v přípravě jich nastoupí 30 a pak se to selektuje. A i hráči za větší peníze nemají nic jistého. V.Kadlec šel i pro Frankfurt za velké peníze a nehrál. Ve Spartě se naopak rozjela koncepce, že nikdo nemá nic jistého, at to stojí, co to stojí.

   3. V Kadlecovi něco je, ale je ve věku, kdy to má prokazovat na hřišti. A jeho výkony za celý lonský rok neodpovídají vynaloženým prostředkům, tak at si ho Paska prodá kam chce. A ona je otázka, jestli za něj někdo dá aspon půlku.

   4. Juliš by měl odejít, v současném kádru si nekopne.

  • SuperFrankie23.8.2017 19:38reagovat

   Ještě bych u Kary doplnil, že zahraje křídlo i stopera.

 • Slovácko

  pubi23.8.2017 15:35reagovat

  Najdu to ještě někde ze záznamu?

  • LukyACS23.8.2017 15:43reagovat

   iSport

   • pubi23.8.2017 17:57reagovat

    Tam najdu i celý zápas? Vidím jen sestřih...

    • LukyACS23.8.2017 18:10reagovat

     celé zápasy jsou hned pod sestřihy

    • LukyACS23.8.2017 18:11reagovat

     Máš tam banner pod sestřihem ”Kompletní zápas sledujte zde”

     • pubi23.8.2017 18:20reagovat

      Jo mám to. Díky moc!

  • trakip23.8.2017 15:44reagovat

   http://liga.isport.blesk.cz/

   několik let zpátky

 • Dalsi odchody?

  jasper121023.8.2017 14:36reagovat

  Kdyz tu dnes diskutujeme redukci kadru, tak bychom nemeli zapomenout na kvarteto Hybs, Holek, Shala a Konate.

  Ma nekdo aktualni info?

  Spekulace z novin nejak vysumely. Zatim se mi to jevi tak, ze o ne nikdo nema zajem ani za mzdove naklady...

  • Gary23.8.2017 14:45reagovat

   Konatého vytradovat za Pirla (tím bychom vyřešili aspoň na sezonu desítku) a místo Davida Villy bych jim tam dal zbytek kvarteta.

    

   Paska by to uhrál podle mě.

  • milant23.8.2017 14:48reagovat

   Půjdou do ČB výměnou za managera..

 • Vizek

  francescu23.8.2017 13:42reagovat

  Tvl tak jestli je Lafata dle neho zakernej hrac, tak co je potom Bakos? Vzdyt to je zmrd prvni kategorie, co ma kazdou chvili nejakou prasarnu, kterou navic rozhodci roky uspesne prehlizej...

  • Kubajs723.8.2017 15:14reagovat

   Vízek je Zkurvysyn !!!!

  • blablabla23.8.2017 16:19reagovat

   Vizka netreba brat vazne a ja uz ho dlouho ani nectu. Duchodec, denodenne s dvojkou v zile zijici svuj bohemskej zivot, vyjadrujici se ke vsemu aniz by se v tom uz orientoval... lafaty se ja i mezi svyma zastavam a uznvam ho a myslim, ze bez nej byste jinak ”kviceli”. Ten Vam v poslednich min. dvou letech netaha trn z paty ale ”strom ” z paty. A kdyby vsichni Vasi meli srdce jak on, chechta se na vsechny pekne shora. Na druhou stranu se musim zastat Bakyho. Nepovazuju jo za zakernyho hrace ani nahodou (a teď mě sezerte 😀)

 • Dneska nám Vizour

  Tashunka Witko23.8.2017 12:32reagovat

  v Danově Sportu opět sepsul náš ”nesmyslný trenerský projekt”, kterému nevěří a zároveň označil Lafatu za hráče, který svou zákeřností čeří nevoli.

  Může někdo objektivní říci, co tak šíleného Lafata provedl ??

  Nějak jsem z protilehlé nic kriminálního nezaregistroval, další neuznaný gol nepočítám, protože jsem stejně neměl možnost neofsajd sám z tribuny posoudit.

  • Ferry23.8.2017 12:44reagovat

   Vízek je pro náš fotbal něco podobnýho jako Zdeněk Troška pro náš film.Pobavíš se,odpočineš a zároveň víš,že ti to nic víc nedá.

   • Gary23.8.2017 12:52reagovat

    Troška nám náhodou dal jeden chorál (i když teda ve sparťanskym je pěkně debilně otextovanej)!

    • Ferry23.8.2017 12:54reagovat

     Já teda nevim,ale myslím,že autorem písně Troška nebude.

   • Lukáš Mareček23.8.2017 14:57reagovat

    Ferry, přestaň pít tu okenu

  • asgard3323.8.2017 13:06reagovat

   Možná neprovedl nic kriminálního,ale už měl mít min. 2 ŽK.Proti Slovácku měl spíš 2 než jeden ostřejší zákroky na kartu a v Liberci měl za to zběsilý držkování na rozhodčího dostat ŽK stejně jako Kúdela a Kerbr,kteří byli následně vyloučeni. Podle mě byl tento rozdílný metr prvotním důvodem nasranosti libereckých hráčů. To co se u Lafaty přehlíží jiným hráčům neprojde. Stejně tak na jaře beztrestně a pro mě nepochopitelně procházelo Holkovi jeho ragbyové strhávání unikajících protihráčů.

   • Tashunka Witko23.8.2017 13:20reagovat

    Žádné zběsilé držkování, srovnatelné s běsněním Kudely, jsem u Lafaty neviděl, nehledě na to, že kapitán má na diskuzi se sudím určitě právo, zatímco přemotivovaná zdivočelá sebranka nikoliv.

    A kapitán Coufal mohl maximálně držet hubu už jen díky svém simulování a urážení protihráče..

    • asgard3323.8.2017 14:19reagovat

     Náčelníku,každý vidí prostě to co chce vidět,ale někdo to vidí pouze jednobarevně z jedné strany hřiště.Stejně jako se nezastávám Coufala tak se nebudu zastávat ani Lafaty,viz jeho umírání na Julisce (předminulý jaro) nebo jeho smrtelný křeče v utkání s Brnem,kdy o něj Zavadil sotva škrtnul. Předpokládám,že tyhle Lafatovy simulace jsi taky ”neviděl” nebo se Ti spíš nehodí do krámu ?

     • Corwin23.8.2017 14:28reagovat

      Tak já bych řekl, že toho zase není tolik - označit ho jako nejzákeřnějšího hráče v lize v konkurenci Bakoše, Petrželi a dalších podobných mi přijde od Vézka hodně ubohé...

     • hombre23.8.2017 14:44reagovat

      Máš pravdu v tom, že my vidíme křivárny, simulování a fauly většinou jen u soupeře.. To stejné je i u ostatních klubů, ty to vidí taky většinou u soupeřů jejich týmů. To je normální. Mě taky sere, že naši hráči simulují. To co udělal Lafata s Teplicemi a hlavně s Duklou, za to se stydím pořád a tím aspoň u mě hodně klesnul.

      Ale tady není řeč o simulování, mluvení, křičení a řvaní na sudího, ale o zákeřnosti hráčů - to je hrubé fauly na kolena, kotníky, lokty v obličeji, strhávání hráčů, šlapání po hráčích atd. Je toho strašně moc a v tom zrovna Lafata není, proto je blbost, co napsal ten ožrala Vízek Neutrální!!!

     • Jiri ACS23.8.2017 17:09reagovat

      Nechapu teda proc fanousek jineho klubu ma potrebu lezt na spartanske forum..

   • Ferry23.8.2017 13:20reagovat

    Nevšiml jsem si,že by Kúdela nebo Kerbr měli kapitánskou pásku.

  • Spytihnef23.8.2017 13:41reagovat

   Zákeřně střílí soupeřům góly, což u Vízka čeří nevoli.

  • victorlima23.8.2017 16:42reagovat

   Vízka bych neřešil. Je to vypitej dement. Mám kamaráda příznivce Dukly, a když Vízek někde hovoří o tom, že on vůbec o žádné korupci neví a nikdy by nic podobného neudělal, stejně jako když odsuzuje ty hráče kteří padají ve vápně, tak se můžeme smíchy potrhat. On si myslí, že ti co ho znali jako hráče už asi všichni zemřeli. Ubohej trouba!

 • Můj seznam

  wasek2611@centrum.cz23.8.2017 10:33reagovat

  Kdybyste mohli 5 hráčů poslat pryč vy. Kteří by to byli?

   

  Za mě:

   

  Hostování

  Vácha - furt zraněnej, nehodí se do našeho stylu. Na ligu bořiče nepotřebujeme. Třeba by se ve Zlíně rozehrál.

   

  Kadlec - klidně v rámci ligy. On potřebuje sebevědomí, být stěžejním hráčem. V zahraničí by sebevědomí nezískal. Poslat jen na půl roku.

   

  Janko - hostování v rámci ligy. I když chápu, že vzhledem k jeho platu to nebude asi preferovaná varianta. Podle mě si musí zvyknout na naši ligu. Za půl roku by se mohl zase vrátit

   

  Juliš - Dukla, Bohemka, Bolka, Liberec, Teplice...všude by asi hrál. Pro něj super příležitost hrát pravidelně.

   

  Přestup

  M. Kadlec - v prostředku je štětina, hovorka, kaya. Nalevo Civič s Costou. Nekopne si.

   

   

  • pepinho223.8.2017 10:37reagovat

   Váchu poslat do juniorky a nechat mu vypršet smlouvu, která mu končí 30.6. 18, jestli někoho napadne mu ji prodloužit, tak je dement

  • Sheva23.8.2017 10:42reagovat

   Janko v rámci ligy nepůjde, Sparta nechává hostovat hráče s tim, že jim hradí plat. To by nevyřešilo vůbec nic.

   Vácha? Ano, máme 6 defenzivních záložníků, to je na nic.

   M. Kadlec jednoznačně, neni pro něj místo

   Venca Kadlec v rámci ligy nepůjde, mimochodem by to zase nic neřešilo - plat, rozehrání se, jeho ambice možná i nechuť hrát za podřadný kluby... to je kombinace, která ho nikam nepustí.

   Juliš je jasný adept na hostování, ale pokud bychom pustili zároveň Janka i V. Kadlece, tak nám v útoku nikdo nezbyde

  • novydres23.8.2017 10:43reagovat

   Kdo by asi v lize chtěl Janka ? :D A už vidím Kadlece jak hraje někde v Jablonci :D

  • SuperFrankie23.8.2017 10:47reagovat

   Vácha - přestup

   Michal Kadlec - přestup

   Bičík - přestup

   Juliš - hostování

   Vukadinovic - hostování, máme Biabianyho a Plavšiče

  • kamil23.8.2017 10:49reagovat

   Vacha - prestup kamkoliv

   M.Kadlec - prestup kamkoliv

   Julis - hostovani

   Dubravka - hostovani

   Vukadinovic - hostovani

  • munzig23.8.2017 10:49reagovat

   Nesouhlasím s tím že typ Váchy se do naší zálohy nehodí. Přesně takovej typ jeden z těch 3 středních záložníků být má.

   A určitě bych Kadlece neposílal v rámci ligy.

    

   Jinak mých 5 hráčů je MiKa, Juliš, Koubek - všechny 3 na přestup. Na hostování Civiče a Janka.

   • wasek2611@centrum.cz23.8.2017 10:55reagovat

    Tak Vácha se třeba hodí. Ale on by byl platnej proti Barceloně ne proti slovácku, brnu a jablonci.

    • novydres23.8.2017 11:08reagovat

     Proti Barceloně jako že by do poločasu přepůlil Messiho ???

     • Gary23.8.2017 11:14reagovat

      A pak mu ještě prodal něco z kolekce LV69

  • KRiSTiN23.8.2017 10:54reagovat

   M. Kadlec - přestup (Slovácko)

   -||-

   V. Kadlec - přestup (Slovan Bratislava)

   L. Vácha - přestup (Kairat Almaty)

   T. Koubek - přestup (Hradec Králové)

    

   A. Stramaccioni - odchod (Chievo U17)

   • wasek2611@centrum.cz23.8.2017 10:56reagovat

    :D

     

    Obávám se, že by Slovan neměl na Káďu peníze :D

    • FANDA730723.8.2017 21:17reagovat

     bol by si prekvapeny, Slovan tiez pusta pekne zilou, ale v momentalnej forme neviem ci by tromfol Cavrica, Maresa a este stareho Holoska.

  • rabac23.8.2017 11:06reagovat

   V žádném případě nezbavovat se Váchy, když bude zdráv je to pořád nejlepší DZ, Strama s ním počítá a tak to ani nepřipadá v úvahu. Za mne-Dúbravka,Juliš,Janko, Mavuba,Vata.

  • Tashunka Witko23.8.2017 11:11reagovat

   Vácha - přestup

   Zahustel - přestup

   Juliš - hostování

   Vukadinovic - hostování,

    

   Lafata - juniorka a v áčku jen 20 minut/14 dní

   Frýdek - přestup na lavičku a vytáhnout jen jako záplatu

   • LukyACS23.8.2017 11:19reagovat

    Julišovi bude 23 let, v tomhle věku by měl na Spartu mít nebo ne, jelikož má problém nejen prosadit se do základu, ale i na střídačku, tak bych ho prodal do ligy s tím, že si tam zakotvíme sumu o zpětnym odkupu. Prostě by měl mít někde jisté místo.

    • Tashunka Witko23.8.2017 12:24reagovat

     Juliš má o sobě zjevně jiné mínění a dle informací Sportu (údajně od Kotalíka) odmítá hostování na Moravě a přál si jít do Liberce, se kterým ovšem po posledním zápase vztahy ochladly.

  • pubi23.8.2017 11:28reagovat

   Koubek - přestup

   Vácha - přestup

   Civic - hostování

   Juliš - hostování

   Vatajelu - hostování

    

   Případný odchod Vukyho je totální selhání vedení. Už vidím, jak se bude po rozehrání s úsměvem na tváři celej natěšenej za půl roku vracet bojovat o místo do týmu, kde když hrál, tak byl nejlepší, a pak byl odejit bez jediný šance v mistráku.

   • pepinho223.8.2017 11:46reagovat

    za mě maximálně jeden z dvojice Vata/Civic na hostování.

    • pubi23.8.2017 11:49reagovat

     Costa, Kadlec na beku, Ben/Vuky/Venca/Biabiany na halvu...

     • pepinho223.8.2017 11:57reagovat

      Chtělo by to i levonohého záložníka..

      • pubi23.8.2017 11:58reagovat

       Plavšić

       • pepinho223.8.2017 12:03reagovat

        Ale ten je zvyklý spíš zprava/ze středu, spíš aby střílel, než centroval, ne?

        • hombre23.8.2017 12:13reagovat

         Tak se to naučí, já bych ho šupl na hrot. On je k neutahání a rozvrátí obranu.

         Příklad v Brně. Hrot Plavčík, záloha Ben, Sáček, jeden s frantíků, Frýdek, Bibi. Až dojde, ve 2 půlce, šťáva Plavčíkovi posunou Bibiho nahrot a na jeho místo nasadit Vuku. To rozbije úplně obranu a zálohu soupeře!!!

  • jasper121023.8.2017 11:28reagovat

   Vacha - idealne prestup, nebo min. hostovani za cast mzdovych nakladu do konce smouvy

   Civic - hostovani

   Bicik - varianta jako Vacha, pokud se nepodari zazrakem prodat Koubka do zahranici

   Vukadinovic - hostovani, ackoliv je trochu nefer, ze nedostal vubec sanci

   Julis - hostovani

  • Rachmaninov23.8.2017 11:46reagovat

   Hostování:

   Juliš - kamkoliv v rámci ligy

    

   Přestup:

   Dúbravka, Koubek - kamkoliv do ligy kromě Bohemky, Boleslavi, Liberce a Slovácka. Budeme mít díky tomu jistých 12 bodů

   Mavuba - vrátit zpět do Francie

   Janko - kamkoliv, klidně potenciálnímu zájemci o přestup i něco doplatit jako odškodné.

  • britivnik23.8.2017 13:16reagovat

   Takže ty bys nechal z útočníků jen Lafatu a Šurala, jehož zdraví není zrovna nejjistější?

  • victorlima23.8.2017 16:37reagovat

   Nesouhlasím s M.Kadlecem. Není tak starý a v přípravě byl v některých zápasech nejlepším sparťanem. Rozhodně v současnosti mnohem lepší než Civič. Myslím, že nikam nepůjde. Má dobrou smlouvu, ještě myslím na rok a půl a na hostování se mu taky těžko bude někomu platit byť i jen polovinu jeho platu. Rozhodně také nesouhlasím s Vukadinovičem. Nedostal moc šancí a navíc naše super křídla budou určitě náchylnější ke zraněním a rázem bychom mohli mít podobné problémy jako minulou sezonu.

  • Rarášek23.8.2017 17:17reagovat

   Pro mě dost jednoduchá otázka.

    

   Koubek - Nemá tu absolutně co pohledávat, ale už o něj asi valnej zájem v zahraničí nebude při jeho formě v poslední době. Přestup.

    

   M.Kadlec - Ideálně na Slovácko, u nás pro něj už není místo. Stopery máme konečně pořádný a nalevo raději uvidím Costu i Civice. Přestup.

    

   Juliš - Potřebuje hrát na hrotu, hostování bude jeho jediná šance jak se rozvíjet na své pozici.

    

   Néstor - Sice je strašně šikovnej a umí, ale neustálá zranněí a jeho celková nevyužitelnost u nás mluví jasně, přestup.

    

   Janko - Těžko se to píše, očekával jsem od něj velké věci, ale trojice Lafata, Šural, Kadlec je pro mě na hrot naprosto perfektní. Janko nepředvedl v soutěžních zápasech vůbec nic, ba co víc, byl otřesný i v jeho největších přednostech .. Přestup.

 • Mozne odchody dle DS

  jasper121023.8.2017 9:58reagovat

  Jen upresnim, ze u tech 5 hracu, co uvadel Zdenek, ma jit o hostovani. Kara pripadne na prestup.

  V pripade V. Kadlece tomu nerozumim, je to nas jediny rychlostni utocnik (pokud opravnene odejde Julis), ackoliv nema zatim formu.

  Dale nechapu, ze si naopak nechame pretlak ve stredu zalohy a na LB.

  Tady bych volil urcite odchod Vachy. Chci verit, ze v nasem kadru uz nema sanci hrat.

  Na LB bych poslal na hostovani Civice. Costa a M. Kadlec jsou asi nyni lepsi varianta. A pro nej bude lepsi hrat ligu nez v juniorce.

  • Rachmaninov23.8.2017 10:01reagovat

   Poslat pryč největšího bojovníka? Bravo.

   • jasper121023.8.2017 10:07reagovat

    Jeho bojovnost spolehlive zpomaluje nas prechod do utoku a jeho bojovne zpetne prihravky pravidelne ohrozuji nasi defenzivu. Smutek

    • jakub231123.8.2017 10:19reagovat

     Mam stejnej nazor. Navic je vacha vic zranenej nez zdravej

   • LukyACS23.8.2017 10:28reagovat

    Tak si ho vezměte k sobě do Slavie, vedle Altintopa se bude skvěle vyjímat.

 • Vacha

  Elky23.8.2017 9:35reagovat

  Nechapu proc na seznamu hracu na odchodu neni Vacha, zvlast s prichodem Mavuby a Mandjecka... Ten kluk nevycniva absolutne v nicem, je casto zranenej...

  • Gary23.8.2017 9:36reagovat

   Protože je nonstop zraněnej a takový hráče si tu budeme viditelně hýčkat a ještě je kupovat.

  • pepinho223.8.2017 9:38reagovat

   Snad odejde v létě po konci smlouvy

  • Rachmaninov23.8.2017 10:00reagovat

   Protože je to bojovník, který za Spartu klidně vypustí duši, což se o Mavubovi, Ben Chaimovi a spol. opravdu říci nedá.

   • Sheva23.8.2017 10:44reagovat

    to je i Frýdek

   • victorlima23.8.2017 16:49reagovat

    My nepotřebujeme, aby někdo vypouštěl duši. Za Real taky nikdo nevypouští duši. Akorát všichni umí hrát fotbal. Srovnávat Váchu s Mavubou a Benem to bys je teda hrozně urazil.

  • Spalik189323.8.2017 10:29reagovat

   vyčnívá neuvěřitelně v několika věcích...instagramstories, image, hairstyle atd..prostě pryč s ním už

55537 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha