Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Proti Brnu

  Fanoušek z Liberce 24.8.2017 10:45reagovat

  Nebude hrát Plavšić, Kaya, Nestór a Michal Kadlec.

  • Dynamo24.8.2017 10:48reagovat

   Rosický je fit? Pochybuji po angíně

   • Fanoušek z Liberce 24.8.2017 11:01reagovat

    Sparta ho neuvádí mezi těmi co nemohou nastoupit... Úsměv

  • Tashunka Witko24.8.2017 10:50reagovat

   Co má Plavšič ?

   To ho tak zrasoval Costa ?

   • Fanoušek z Liberce 24.8.2017 10:53reagovat

    Ano, regeneruje po zákroku costy.

   • HomelessOnWifi24.8.2017 10:53reagovat

    Je to info z videa, kde samozrejme nic podrobnejsiho nerikaj

  • Furia Ceca24.8.2017 11:40reagovat

   Míša to má přes nohu v Brně?

   • Fanoušek z Liberce 24.8.2017 11:49reagovat

    No, právě. Říkal, že v Brně by přes nohhu nemohl hrát, tak se raději hodil marod..

 • Čekal jsem, že po včerejšku

  Tashunka Witko24.8.2017 10:32reagovat

  ta sešívaná špína zaleze do kanálů, ale koukám, že ti rachmaninové s hroší kůží si nedají pokoj a lezou sem opruzovat i dneska.

  Všichni jsou Halil a zároveň debil !

  • Furia Ceca24.8.2017 11:37reagovat

   A my je šetříme! Roky se nám smějou s postupem do LM a teď máme šanci jim to dát vyžrat šmejdům nenažranejm... nebýt čínských peněz tak se jim doma na ty šáličky všem práší dál.

   • Tashunka Witko24.8.2017 12:00reagovat

    Naštěstí se díky Tvrdíkovi, Hušbymu, Bořilovi i Šilhavému teď zesměšňují sami.

   • denny24.8.2017 15:11reagovat

    +1Smích

 • Český klubový fotbal

  panvaclav24.8.2017 10:15reagovat

  Sice se psalo o velkém vzestupu před touto sezonou, což bylo dané ”papírovými” příchody do pražských klubů.

  Každopádně výsledkem je fiasko, kdy jak nás, tak Slavii, tak Plzeň, tak Boleslav, v suchém triku vymlaskli všichni pastevci napříč celým ”neprémiovým východem”. Už chybí jen to, aby Zlín dostal sodu od nějakých Maďarů, pokud tam někde jsou, nevím.

  Očekávání bylo celkově veliké, výsledkem je to, že jsme se z pohledu našeho fotbalu posunuli spíš blíže dnu, než nějakému rozumnému středu ... v kontextu té klubové Evropy.

  Jediné co je alespoň z pohledu Sparty potěšující je to, že narozdíl od číňanů se podařilo přivést pár opravdu dobrých hráčů - narozdíl od nich, kdy nejlepším příchozím hráčem je Danny, který to sice umí, ale přišel se jen vyprdět na luxusní dovolenou do Prahy ... a zbytek je vyloženě plebs.

  Oproti tomu Ben Chaim a Biabiany jsou na ten náš prales opravdu top. Prvně jmenovaný, kdyby to měl v pořádku ”charakterově”, tak by se v tomhle pralese nikdy ani nemohl objevit.

  No bude to překvapivě hodně dlouhá cesta, do nějakého toho fotbalového ”středu Evropy”, kdy se všichni při losování nebudou vyloženě radovat, že dostali Čechy, kteří jsou slabí a není to odnikud daleko Úsměv

  • munzig24.8.2017 10:53reagovat

   Největší problém je právě to přehnané očekávání.

   Vážně si někdo myslel že všichni naši zástupci postoupí do hlavních soutěží?

   Jediná Sparta je propadák. Od Bolky se nic nečekalo ostatně jako vždy ukázali že je lepší do Evropy tenhle klub nepouštět.

   A kdyby se Slavia a Plzen dostali do LM bylo by to obrovský překvapení. Takhle oba týmy budou hrát soutěž kde by 100% měli hrát o postup. Až tady by to bylo fiasko, kdyby po 4 zápasech neměli šanci na postup.

   I když je Slavia v lepší situaci než mi, když jí jádro týmu zůstalo a doplnilo se několika hráči, tak nejde čekat že budou válcovat.

   Jak my, tak oni potřebujeme chvilku na sehrávání, a věřím že na jaře oba dva týmu budou v plné síle.

   Rozhodně není na místě mluvit o krizi nebo naopak úpadku Českého klubového fotbalu. V hlavní soutěži budou opět 3 týmy, což je myslim dost slušný.

  • hombre24.8.2017 11:04reagovat

   On ten problém je trochu jinde.

   V prvé řadě to je technika zpracování. Neznám žádný stát, kde mají horší techniku než my. Zpracování je takové, že ti míč odskočí min. 1,5 až 2 metry. pak už je u tebe soupeř. Ale změna asi nepřijde, když i máme takové hráče ve Spartě a pějí se na ně ódy. A korunu tomu nasazuje jeden náš hráč, který je tu pasován na 10, nebo podhrot(i když je to DZ) a každé zpracování mu nafackuje Neutrální a ještě je tahaný do nároďáku!!!

   Další věcí jsou osobnosti, ty u nás nejsou a když jsou, hned se haní atd.. My využíváme týmovost, jinde mimo ČR kreativitu.

   Je toho hodně, ale to je asi nejzásadnější.

    

   • Tashunka Witko24.8.2017 11:24reagovat

    Čili máme špatné trenery už od mládeže !

    • Lobrock24.8.2017 11:28reagovat

     Uvidíme za čas, jaké hráče bude produkovat Sparta. Teď už by měla po změnách, která se v mládeži před lety zavedly, začít produkovat individuálně kvalitnější jedince. Pokud ne, je něco špatně a Sparta bude muset přivést zahraniční odborníky i k mládeži.

    • hombre24.8.2017 11:30reagovat

     Asi jo, protože to jinak není normální.

     Vidíme to i u našich mladých. Rychlostně, fyzicky nezaostávají, ale v technice ano. Jsou samozřejmě výjimky, čest jim.

     Na to by mohl odpovědět Sendi, nebo kdo tu sleduje mládež.

    • hombre24.8.2017 11:54reagovat

     My vyzdvihuje některé naše hráče a ukazujeme, jak mu lepí míč na nohu. Spíš by to mělo být normální a ukazovat kopyta, ktrerým to odskakuje. Potom se to může vymýtit. Tady je ten problém, my to děláme naopak!!!!

     • johnny124.8.2017 13:21reagovat

      Tak já začnu teda s těma kopytama, co neumějí s míčem a pořád jsou ve Spartě, Frýdek, Vácha, Juliš, Koubek, Zahustel. Ti až ve Spartě nebudou stabilně hrávat v základu, tak se hra o hodně zvedne.

   • wasek2611@centrum.cz24.8.2017 12:01reagovat

    V tom maa naprostou pravdu.

     

    Nicmene treba hraci vychovani sigmou, maji zpracovani solidni.

     

    Ale je to kapka v mori

   • pivees24.8.2017 13:47reagovat

    Problém není v tom, ze čeští hráči zaostávají technicky. To holt k českému fotbalu patří a asi nikdo, kromě některých výjimek, nedosahne kvalit brazilskych či španělskych hracicek. Problém je, ze nás vždy zdobila tymovost a souhra, která posunovala nás fotbal výš a to nám ted hlavně chybí. Porad se řeší desitka a kvalita jednotlivych hracu (tim nerikam, ze to neni dulezite), ale pokud vazne sehranost a tymovost, tak i jedenact hvězd vítězný tým neudělá.

 • Alibismus

  LukyACS24.8.2017 10:14reagovat

  Jsem rád, že sešívky směřují k podobným alibi jako my - ”rozhodčí nenastavil víc, soupeř zdržoval, nebo hráli jsme dobře oba zápasy, jak pronesl Šilhavý.”

  Přitom byli jaloví, nejlepší poločas byla druhá půle na Kypru, tam aspoň měli šance, ale včera jedna velká křečovitá slabota, hodně mi to připomínalo nás v Malmö.

  A že soupeř zdržoval? Vždyť šlo o 400 mega a postup do LM, ježiš. Kterej tým by netahal čas? Je sice pravda, že se Kypřani váleli víc než bylo zdrávo a dobře tím rozbíjeli potenciální tlak, ale ať si Tvrdík pustí ty svoje oblíbený Asiaty, v jejich LM je to teprve extrém.

  Prostě by problém měli hledat u sebe, APOEL byl hodně přijatelný soupeř, přes kterého měli přejít. Utratili za posily asi 200 mega a nebyli jim schopní dát ani gól. Sebereflexe 0, nejlépe to zhodnotil asi Vaniak ve studiu:”Slávisté měli být na simulování připravení, prostě dát gól a změnit ráz zápasu. Danny mě zklamal, měl ukázat, jaký je to hráč.”

   

  Ono je vůbec napováženou, že české kluby za dobu, co funguje mistrovská část LM(cca 10 let), prošli do skupin jen 2x. To trumfnou i některé kluby jako APOEL, BATE a další, skoro pokaždé je to jak přes kopírák a opakují se bezkrevné výkony.

  To ještě ty 2 postupy byly od Plzně, od které tehdy nikdo nic nečekal s Rosenborgem a Kodaní, jak byli v roli favoritů, tak selhali. Ovšem tohle selhávání se otlouká o hlavu jen Spartě, přitom je to problém celého českého fotbalu.

  • Shrekson24.8.2017 10:38reagovat

   Narovinu my porazíme jenom soupeře který nás podcení, fakt dlouhodobě..

   Proto nám to nejde proti outsiderům, ”slabší týmy” si na nás věří a hrají na maximum minimálně nasazením a my si myslíme že to nějak zahrajeme..

   Ten problém má i Plzeň ale ta je v tom lepší minimálně v předkolech - Evropě je v kuse řadu let, Slavie mohla skončit už na Bate, minulý rok udělali tak tak nějaké nekopy a pak je dál anderlecht.. my pokaždé musíme doufat v těžký los..😂

 • Cermak

  waaw24.8.2017 9:51reagovat

  Plzen jsem v Jihlave nevidel, ale precetl jsem si hodnoceni Cermaka a pokud to tak bude pokracovat, tak by Scasny jako hlavni hrobar jednoho talentu mel vratit svuj plat. Pokud ve Sparte nedokazal hrac vzit na sebe odpovednost a ted mu to nedela problem, tak je to v trenerovi a v jeho praci s hracem. To ale netvrdim, ze vina neni castecne i na Cermakovi a zejmena v jeho hlave

  • Gary24.8.2017 10:12reagovat

   A měl by Ščasný vzít i zodpovědnost za to, že se ožral jako dobytek a pak málem vraždil?

    

   Jsem rád, že je pryč. Navíc na základ Sparty nikdy neměl.

   • pepinho224.8.2017 10:30reagovat

    +1, tou nehodou si odchod jen zpečetil

   • SuperSiffredi24.8.2017 10:34reagovat

    Jsi chytrý mladý muž.

   • waaw24.8.2017 11:08reagovat

    To je logicky vyvod hodny genia. Neco jako v tom.vtipu: Mas akvarium? Ne? Tak jses buzerant

   • majtin24.8.2017 11:12reagovat

    -1 To jsou odlišné věci, v té době byl už na cestě pryč.

  • Chrod24.8.2017 11:01reagovat

   Tou nehodou samozřejmě skončil, jeho odchod bych nikomu za vinu nedával. Nechávat ho v týmu by byla blbost. Neoddiskutovatelnej fakt je ovšem ten, že s ním Ščasný prostě zametal a choval se k němu jako zmrd. Tohle prostě není práce trenéra. Ten by měl vidět, jakej potenciál v něm dřímá a že jeho hra závisí především na psychice, takže asi není dobrý ho 3x za sebou sundat o poločase, zkritizovat ho v médiích a vlastně ho označit za viníka porážky, i když z tý hrůzy nijak nevyčníval.

  • trcmano24.8.2017 11:31reagovat

   Čermák chtěl pryč, když už tu Scasny dávno nebyl. To, že teď pravděpodobně zazáří nebude u hráčů co odešli ze Sparty poprvé ani naposled.

   • waaw24.8.2017 12:44reagovat

    Ano, rozhodl se, ze v Plzni se prosadi snadneji nez ve Sparte. Ale rozbodl by se stejne, kdyby ho Scasny programove nelikvidoval a on se zabydlel v zakladu?

    • trcmano24.8.2017 13:48reagovat

     To je ve hvězdách a i tak po Ščasným tu byl Holoubek, Svoboda, Požár, Rada a on přesto zbaběle zdrhne k největšímu rivalovi posledních let, místo toho aby zabojoval o základ pod Stramou. Pro mě je to větší zrádce než Konate.

 • Jarda uz tece :)

  lesmen24.8.2017 1:08reagovat

  https://twitter.com/JaroslavTvrdik/status/900469814698921985

  • Paspartu24.8.2017 1:16reagovat

   Sice má pravdu, ale Slávie by to v situaci Apoelu určitě dělala taky. Chce to trošku sebereflexe.

   Navíc vysoký představitel klubu by si takové vyjádření vůbec neměl dovolit.

   Chápal bych to, kdyby je zařízli. Jenže tohle je obyčejná frustrace z prohry.

   • novydres24.8.2017 1:21reagovat

    To si nemyslim ze by to jakykoliv cesky tym delal v takove mire jako tyhlety kyprani, rekove, turci atd. jasne kazdy by zdrzoval a nespechal. ale valet se po hristi zavolat si trikrat nositka a pak skocit na hriste to je na par facek pro hrace i rozhodci

    • pubi24.8.2017 1:42reagovat

     Nic jinýho se čekat nedalo, udělali si to první zápas sami. A s jejich ofenzivou je to stejně bezpředmětný, i kdyby nastavili 20 minut.

     • Paspartu24.8.2017 2:22reagovat

      Přesně tak. Navíc to samé připouštějí i Slavisti.

      Nechci je chválit, ale přijde mi, že mají aspoň trošku rozumu oproti plzeňskému hnusu.

      • trinact24.8.2017 8:20reagovat

       Pravda pravdoucí.

    • ouissi24.8.2017 8:00reagovat

     Zkus někdy spočítat v Plzni Kazačokovi, když vedou v závěru o jednu branku, kolikrát stihne při ”rozehrání z ruky” vyčerpat šestisekundový limit daný pravidly. A nevzpomínám si, že by se po jeho klidně dvacetisekundovém držení míče zahrával NVK.

     Jinak ano, to byla druhá Mazicova chyba - nastavení ve 2. poločasu mělo být delší, odpovídalo by podle mne tak sedm minut (vedle chybějícího napomenutí Ngadeu ve 45+1. minutě).

     Ale jinak to odřídil skvěle.

     Kéž by v české první lize pískali všechna utkání takoví Mazicové!

      

  • ACSOLDBOY24.8.2017 7:45reagovat

   Vaše bida, naše radost!

  • bobo24.8.2017 9:18reagovat

   Já se neskonale těším, až půjdou dolů, jak to bude tento psychicky labilní pán zvládat.

 • Šilhavý

  Paspartu24.8.2017 0:56reagovat

  Všichni tipovali Stramu, že bude první odvolaný trenér. Prvenství mu vyfoukl Habanec a mám pocit že stříbro má blízko Šilhavý. Smích

  • Rachmaninov24.8.2017 0:58reagovat

   Tj, postup do EL a 30 ligových zápasů bez porážky. To si zaslouží vyhazov. Smích

   • ACS 189324.8.2017 1:13reagovat

    Zalez zpátky do kanálu.

    • Tashunka Witko24.8.2017 10:20reagovat

     Ti idioti si bezostyšně do těch statistik počítají i tu sviňárnu v derby. Slušný člověk by byl raději zticha a tihle unfair hrošáci se tím ještě chlubí. HNUS a SEŠÍVANÁ ŠPÍNA !

   • Paspartu24.8.2017 1:14reagovat

    Já netvrdím, že je to špatný. Co bychom taky za to dali že?

     

    Jenže když vidím Tvrdíka a ostatní jak byli nadržení na Ligu mistrů, jak ze sebe dělali jasného účastníka skupiny, tak bych se nedivil, kdyby to vyhodnotili jako zklamání a zachovali se bůhví jak.

     

    Jinak netvrdím, že by si Šilhavý zasloužil vyhazov. Navíc on dostal Slavii tam, kde je.

  • novydres24.8.2017 1:02reagovat

   Už to nehul

   • trcmano24.8.2017 7:26reagovat

    Už táhni do...

  • majtin24.8.2017 8:19reagovat

   Je to podle mě mnohem horší trenér než třeba Lavička. Brzo se naplní jeho jablonecký scénář. Tipuju ještě na podzim. Jenže oni potom už asi vedle nesáhnou.

   • Tashunka Witko24.8.2017 10:25reagovat

    Oni jsou skoro stejní, Víťa ale nebyl až taková krysa, aby se nepokrytě radoval po mingazovkách a ani ty pozápasové kecy nebyly až tak tragické, jako včerejší Šilhavého trapné vyjádření.

  • Tashunka Witko24.8.2017 10:23reagovat

   Sázkovky vypsaly kurzy, jestli bude trener i k 1.1. 2018.

    

   Já nerad sázím takhle dopředu, ale dal bych, že ho do té doby vyhodí. Čeká je další výbuch v EL, hrajou hnusnou nakopávanou a ani v lize nemají na víc než na 3. místo.

 • Sázkovky

  trcmano23.8.2017 23:27reagovat

  ty si pěkně na Slavii nahrabaly. Většina lidí vsadila na začátku na její postup, výhru venku i doma Úsměv

  • ouki23.8.2017 23:28reagovat

   Lidi vždycky sází jen na favorita. Není vůbec těžké pro sázkovku si udělat marži. V tomto případě se navíc hodně sázelo z fandovství.

   • Furia Ceca24.8.2017 11:40reagovat

    A podle jakých měřítek byla Slávie favorit? Apoel loni vyhrál skupinu EL, nejsou to žádný nazdárkové. Co dokázala Slávie? Prd.

    • ouki24.8.2017 12:37reagovat

     Já vím, že nebyla. APOEL byl minimálně srovnatelným soupeřem. Však jsem na to upozorňoval. Ale v očích fanoušků prostě byla. A co hůř - i sami hráči a trenér mluvili velice sebevědomě po losu.

  • novydres24.8.2017 0:23reagovat

   Stejně jako na Spartě s CZ

 • Kurzy

  HomelessOnWifi23.8.2017 23:12reagovat

  tak na Spartu v brne vzrostl ze sobotnich 1.55 na aktualnich 1.8

  • trcmano23.8.2017 23:21reagovat

   Tak to je špatný, při 1,55 bych nepochyboval o výhře, ale takhle .. Smutek Smích

  • ouki23.8.2017 23:22reagovat

   díky, v kurzu 1,8 už hodnotu vidím.

   • HomelessOnWifi23.8.2017 23:24reagovat

    Pri 1.55 byla na neprohre brna, ted ji nevidim nikde.

  • ouki23.8.2017 23:25reagovat

   další mé sázky na 1. česko:

   neprohra Boleslavi, kurz 2,41

   SLA-BOL max 2 góly, kurz 1,92

   PLZ-OST min 4 góly, kurz 2,42

   neprohra Bohemky, kurz 1,76 (zde je hodnota minimální)

    

   • novydres23.8.2017 23:51reagovat

    nevim ta slavie taky věčně nebude nedávat goly. navíc proti tragické boleslavi

    • ouki24.8.2017 0:06reagovat

     Vždy může cokoliv nevyjít, to je jasné.

 • Strama

  LukyACS23.8.2017 23:06reagovat

  Nebylo to tak, že než promluvil do příchodů, tak jsme podepsalo Ćiviće, Štetinu, Janka a Vukadinoviće, první dva nejspíš skončí na lavici a další dva jsou údajně na odchodz, to mi přijde jako poněkud zvláštní přestupová politika

  • Fanoušek z Liberce 23.8.2017 23:14reagovat

   Štetina nebyl 100% fit, proto nehárl, má jedny z nejlepších statistik obránců v lize i nyní ve Spartě Úsměv

  • Lukáš Mareček23.8.2017 23:46reagovat

   Stetina by mohl vytvorit super dvojici s Hovorkou, ale bojim se, ze bude tlacit Kayu, protoze si ho vydupal a stal hodne.

  • SuperFrankie24.8.2017 0:11reagovat

   Strama všechny příchody minimálně schvaloval. Říkalo to víc lidí několikrát.

55439 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha