Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Stejný chyby

  SuperFrankie22.10.2019 11:28reagovat

  Jestli mi něco na Jílkovi doslova pije krev, tak je to jeho chronický protežování lemplů, kteří už v týmu nemají co dělat.

  Museli jsme se to v letošní sezoně de facto ”learn the hard way” s Radakovičem, který nás svým laxním bráněním připravil o šanci na postup v Turecku atd a doufal jsem, že to Jílek snad konečně zjistil u Štetiny a on si ho tu místo toho nechá.

  Stejný dva případy jsou Frýdek, který nás stál jakoukoliv naději na body v derby, vyrovnávací gól Teplic padá z velké části na jeho hlavu a absolutně selhává jako kapitán a lídr. A to je jen tahle sezona. Počet zápasů, kdy nás měl ten člověk podržet svými zkušenostmi, výkonem, ”sparťanstvím” byly desítky a přesto to ani jednou v blahé paměti neudělal.

  A nejhorší je, že stejně jako u Štetiny si člověk může být jistý, že tady bude hnít i na jaře.

  Nejhorším symptomem téhle choroby je Kozák, který dá hattrick proti Karviné, protože mu dva góly zařídí Hložek a pak, v jakémkoliv jiném zápase, kdy to má stát na něm, prostě opakovaně selže a člověk místo slavení gólu kouká na nýmanda, který si ani neumí pohlídat ofsajd, jak má hlavu v dlaních po neproměněné tutovce.

  Co od toho jako Jílek očekává? Vždyť to je naprostý šílenství na tyhle dva mouly sázet a očekávat, že se něco změní.

  Produktivita a absence lídrů nejsou problémy, které existují navzdory Frýdkovi a Kozákovi. Naopak ti dva jsou jejich příčinou a zarputilost, s jakou se tohodle řešení kouč držet nadále drží je k uzoufání.

  • LukyACS22.10.2019 11:33reagovat

   Tak posadíš Frýdka a dáš tam Hanouska. Ten nás stál kolik bodů? Fakt vylepšení jak kráva.

   A místo Kozáka neproduktivní lempl, kterej vydrží běhat 20 minut. Komličenko by jednu z těch jejich šancí proměnil.

   Celkově nám chybí větší kvalita, vždyť kolik máme stabilně produktivnich hráčů? Kangu a 17 letého Hložka, čímž tak nějak končíme.

   • SuperFrankie22.10.2019 11:34reagovat

    Kolik bodů nás stál Hanousek?

    Nevybavuju si u něj podobný kiksy jako u Frýdka a není to kapitán.

    • LukyACS22.10.2019 11:46reagovat

     Třeba 2 vyrobený penalty a kiks před Frýdkovou penclí?

     Jinak Čivič za poslední 4 zápasy 3x asistence na vítězný gól. Samozřejmě je to jen Maďarsko, ale Frýdek s Hanouskem bída dozadu i dopředu

     • SuperFrankie22.10.2019 11:47reagovat

      Já jsem Čiviče hájil hodně. Jeho odchod mě mrzí.

      Nechápu, proč jsme na něj nesázeli a onehdy ho Strama odstřelil po té červené v Liberci.

      • Bunda22.10.2019 13:17reagovat

       Která nebyla. Prostě Sparta

       • SuperFrankie22.10.2019 14:22reagovat

        Nebyla no. Zmrd Coufal

      • AlaMierda22.10.2019 13:21reagovat

       Čivič byl cizák, teď nám tam hrajou dva srdcaři Frýdek a Hanousek a je to ”fantazie”. Je úplně jedno že je to Maďarsko, tam hrát někteří z našich hráčů, tak i tam budou průměrní.

   • SuperFrankie22.10.2019 11:44reagovat

    Jinak na hrot můžeme dát Hložka, to je ale dost omletý řešení.

  • dominik2722.10.2019 11:48reagovat

   S těmi ofsajdy to u Kozáka začíná být trochu tragikomické, protože teď to na mě působí jako pískání loktů u Doška. Dneska jako pomezní vidíš Kozáka, že dobíhá míč za obranu a ze zvyku už mu mávneš ofsajd, i když tam ani není. K čemu je potom VAR, který to ještě vyšperkuje schválením Kayova gólu, to fakt nechápu. Asi se tady v Česku opravdu hodně snažíme udělat z ligy mizerný a vysmívaný produkt.

    

   Jinak třeba Frýdka bych asi nenazýval lemplem. Řekl bych, že on toho docela dost odehraje ve sprintu, byť teď nemám přesná čísla, ale je to spíš můj pocit. Snaží se, chce. Samozřejmě penalta proti Slavii nebo dvojnásobné neuhlídání Řezníčka je velkou kaňkou, fatálním selháním. Věřím, že kdyby se těchhle blbostí vyvaroval, tak se tady hodnotí jinak... Stejně tak připravil gólovku pro Tetteha a třeba při tom Kayově gólu tam šel s tím, že může schytat ránu od brankáře, to ti taky každý hráč neudělá, což vlastně s přispěním neschopnosti rozhodčích znamenalo gól. Bez Frýdkova přičinění by se Kaya k hlavičce do prázdné brány nedostal. Já bych prostě nepodceňoval význam lidí, co se nebojí přijmout ránu, v tom si cením třeba i Kayi.

    

   Asi bych se jinak vyvaroval urážení hráčů Sparty. Taky si myslím, že na to Kozák nemá, ale podle mě má prostě zničenou kariéru zraněními. Spíš se zlobím na Spartu, že na něj sází, než abych se zlobil na něj. Nemám třeba pocit, že u něj by to byla nějaká křeč, špatná psychika nebo něco takového. On jde do každé šance stejně bez ohledu na to, jestli předtím třikrát selhal. Spíš si myslím, že útočník ve Spartě by měl typologicky vypadat jinak, měl by umět nebezpečně zakončit oběma nohama, skórovat ze všech možných pozic ve vápně, střílet z voleje oběma nohama, nůžkama, hlavou a ideálně mít lepší rychlost. Tady prostě počínání Sparty nechápu. Opravdu když jsem měl možnost si Kozáka vyjet v instatu, tak mi vycházelo přesně to, co vlastně předvádí teď ve Spartě, proto fakt nechápu už jen to, že ho Jílkovi zřejmě vybrali už před jeho příchodem a že on sám na něj tolik sází. Nechápu. Nerozumím. Ono ani není tak o tom, že by sám Kozák Spartě zkazil všechny zápasy, spíš už z té jeho typologie vyplývá nějaký styl. Existují herní situace, při kterých ho prakticky nemáš jak využít, musíš to hrát jinak, takže ve finále je to i systémový problém. V tomhle se obávám, že si Jílek podřízne větev a na rozdíl od jeho haterů netrpím skálopevným přesvědčením, že příští trenér bude lepší.

   • Vojta189322.10.2019 12:19reagovat

    Souhlas s tou částí o Frýdkovi.

   • Schyzo22.10.2019 13:05reagovat

    K tomu frydkovi, mrkni na první poločas s Teplicemi, kolik on zahodí míčů nesmyslným nákupem do prostoru nikoho nebo do autu co nejdál od naši brány. S Kozakem mas proste pravdu, na nej pomalu nemůžeš dat přihrávku do běhu/ do prostoru. Tím přicházíme v zápase o velké příležitosti.

    • Dolikus22.10.2019 14:11reagovat

     Přesně tak..co je nám platný to, že Frýdek většinu věcí dělá ve sprintu, když veškerý jeho pokusy skončej někde v prdeli a tou svojí dřevnatostí je každej zápas časovaná bomba pro celej tým. Už je tu dost dlouho na to, aby se kolem něj nemuselo chodit po špičkách. Pokud si neustále budem jen namlouvat, že vlastně stačí, aby ten a ten hráč to na svém postu odehrál bez přidené hodnoty, tak se v tý prdeli budem točit neustále.

     • johnny122.10.2019 16:40reagovat

      Frýdek nemá ve Spartě co dělat už asi tak 4 roky, není vůbec ani trochu fotbalovej. Normální ragbista stejnej jako Štetina. Prodat do Afganistánu, sorry jako.

   • waaw22.10.2019 13:18reagovat

    Docela by mne zajimalo, jak by Frydek uspel v takove Slavii. Jejich silna stranka je disciplina, ti jejich beci slusne vnimaji kde je teziste hry a podle toho se posunuji. Frydek je dusi stale takove libero. Hraje kde to uzna za vhodne, casto mu to vyjde a casto ne

    • dominik2722.10.2019 13:28reagovat

     Ve Slavii by se podle mě do základu nedostal, respektive ne v těch nejdůležitějších zápasech, u nich je hra krajních obránců velkou předností, navíc oni dost těží z toho, že jim opory prakticky nemarodí. To je vůbec zajímavé, že hrají stejnou soutěž, také jsou týmem, na který se chce každý vytáhnout, navíc mají poháry, kde si vedou přinejmenším důstojně, ale takový lazaret u nich nevidím. Nemám teda důkladný přehled o zdravotním stavu hráčů ani ve Spartě, ale nepamatuji si, že bych u Slavie registroval větší marodku, že by jim třeba před derby měl chybět nějaký fakt důležitý hráč...

     • AlaMierda22.10.2019 13:32reagovat

      Protože jsou nabušení, trénovaní. To je jak u nás Kanga, ten taky není zraněný, protože má natrénováno. Naběhá toho takřka pokaždé nejvíc a před každou přípravou si přečteme, že Kanga dorazil opět ve vynikajícím stavu. To tělo má na enormní zátěž připravené a nejede mu tak pravidelně přes závit.

     • waaw22.10.2019 13:35reagovat

      Ano, marodka je samostatne tema a uz je tobmimo vechna meritka teorie pravdepodobnosti. Duvod musi existovat.

      Ale jak pises, na hru beku ma trener Slavie velke pozadavky a v tom je ten rozdil, ze my se spokojime, ze hrac tu pozici slusne zvladne nebo ze tam dokaze zaskocit.

      Pritom jsem presvedceny, ze hra Slavie je z vetsi casti zavisla na 4 jmenech. Jeden stoper, dva beci a jeden DZ.

      • pubi22.10.2019 14:00reagovat

       A tady si pak přečteš, že Sáček je vlastně OK. Co na tom, že dozadu je snad ještě horší než Zahustel, akorát nezakopává o míč, tak u toho nevypadá tak vtipně.

       • johnny122.10.2019 16:47reagovat

        Sáček obejde klidně 3-4 hráče, ale nikam to nevede, nemá předfinálku o finálce ani nemluvě. Míč mu pravidelně v nejdůležitějším okamžiku buď uskočí nebo mu ho soupeř ukopne. Střely kope pravidelně do prvního obránce, kterého vidí, nebo 6 metrů vedle branky. No a potom si dá vlastňák prdelí. Stačí děkuji odejděte.

 • Nechteli napsat pro pochvalu?

  bigcock22.10.2019 7:57reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/370533/chovanec-na-k
  oberec-vztek-i-kvuli-rogozovi-co-musi-vysvetlit.html

   

  Vzdyt
  Jose pracuje vzorne, presne dle zadani.

 • Je to jak přes kopírák

  schol122.10.2019 2:12reagovat

  vedeme a místo abychom soupeře dorazili, tak jsme celí pos.aní, jen netakticky hrozně bráníme, sil a zkušeností máme více, než méně trénovaný soupeř, ale většinou dokážeme zápas totálně podojit. Vůbec ani zrochu se divákům nedivím, že jim už došla trpělivost. Zoufalství

  • jakub231122.10.2019 5:07reagovat

   Mene trenovany souper Smích

  • atraps222.10.2019 9:08reagovat

   Chtěl jsi asi napsat méně kvalitnější soupeř.Jinak je to tak jak jsi napsal.

  • artaxerxes22.10.2019 10:58reagovat

   to je trochu začarovaný kruh - jsme ustrašení, protože už jsme mnohokrát ten gól dostali a nevěříme si.

    

   Navíc si myslím, že zásadní chybou bylo nahrazení Kozáka Tettehem - to střídání Kozáka bylo v pořádku - odvedl spoustu práce a docházely mu síly, ale Tetteh momentálně vůbec nebojuje - měl tam jít Lukáš Juliš - Hráč jehož primárním úkolem nebylo dát gól, ale bojovat o každý míč a být tím, kdo narušuje rozehrávku soupeře.

 • Expert

  ap241221.10.2019 22:57reagovat

  Kopecký: pro Spartu je důležité, že začíná mít tvář, hráči si na sebe čím dál víc zvykají, výkon v Teplicích měl hlavu i patu, rozdíl je mezi hrou venku a doma, Sparta je doma více nebezpečná i efektivnější! Sparta mě zklamala jen tou remízou. Přišlo mi, že v Teplicích poprvé hrála jako kompaktní tým. Řady se prolínaly, kraje jezdily. Sparta bohužel doplatila na neproměňování šancí

  • Srdcař Plavšič21.10.2019 23:31reagovat

   Ten frajer sem chce jít trénovat a jen si připravuje pozici tím, že Jílka v těchhle píčovinách podporuje.

   • vitamin22.10.2019 0:28reagovat

    Ten už dávno netrénuje vždyt mu je někde 75 ne?

    • lidoop22.10.2019 7:02reagovat

     Sport se zamiloval do jeho syna - naposledy trnéra Opavy.

 • Co se týče přijatelných hráčů

  Vojta189321.10.2019 19:01reagovat

  Ze současného kádru, tak věřit se dá Lischkovi, Trávníkovi, Kangovi, Hložkovi. Na těch by to mělo stát a vedle nich by měli hrát hráči jako Hancko nebo Kaya. Čili napadá mě sestava:

  Nita

  Posila Kaya Lischka Hancko

  Krejčí Trávník

  Vindheim Kanga Hložek

  Posila

  S tím že na pravého beka se nabízí Holík, co válí za Jablonec i za U21 a na hrot Komličenko, obzvlášť do něj by mělo smysl dát hodně peněz, klidně 100 mega. Vím, že jsou stále v kádru Drchal, Pulkrab a Venca Kadlec ale ani v jednom z nich nevidím dlouhodobého lídra kvůli zdravotnímu stavu.

  Po sezóně by se měl vrátit Plechatý a uzdravuje se Panál, takže rázem by na stoperu mohl být i přetlak, po těch letech se mi tomu ani nechce věřit.

  • waaw21.10.2019 19:06reagovat

   Kaya tu nezustane kvuli platu, Hancka nekoupime kvuli cene

   • Vojta189322.10.2019 12:13reagovat

    Taky si myslím, jen že by to byla dobrá varianta

  • Mates21.10.2019 19:22reagovat

   Zrovna pravý bek nás opravdu nepálí. Sáček se tam chytil dobře.

   • waaw21.10.2019 20:35reagovat

    Nesouhlasim. Sacek neni pravy bek, jako zaplata to zvladne, pokud chceme jit nahoru, potrebujeme praveho beka a ne nekoho, kdo tam umi zaskocit

   • kanonMates8821.10.2019 21:04reagovat

    Naopak Sáček se rozhodne nechytil, je tam jenom ze zdravých hráčů co jsou k dispozici nejmenší zlo... To je jako kvalifikace pro pravého obránce Sparty? To jsme teda klesli hodně nízko...

    • johnny121.10.2019 21:10reagovat

     Sáček se nechytil nikde, pustit dokud ho bude někdo chtít.

     • dominik2722.10.2019 10:17reagovat

      Je to momentálně nejvytíženější hráč Sparty, takže spíš se chytil všude než nikde.Úsměv

       

      Co je ovšem na této statistice bizarní, je na druhém místě Adam Hložek. Sedmnáctiletý kluk, který navíc objíždí repre srazy, by možná měl mít v klubu o něco menší herní zátěž. On sice je na svůj věk abnormálně fyzicky vyspělý, ale stejně bych se bál, že takovou zátěž neunese.

      • johnny122.10.2019 17:04reagovat

       Hložek to je pan fotbalista, i když mu to teď třeba tak nejde, tak pořád maká, obejde 2-3 hráče, umí centry, má skvělou hlavičku, střelu, nabízí se, talent jako prase.

       Na takového fotbalistu se rád dívám.

   • pubi22.10.2019 9:56reagovat

    Sáček je top no, hlavně jeho couvání do vápna. Přes něj by odcentroval i Liaro.

  • dominik2721.10.2019 21:22reagovat

   Myslím, že ”přijatelných” hráčů je v kádru Sparty většina, dokonce bych řekl, že u spousty z nich je slovo ”přijatelný” skoro až urážlivé.

    

   Spíš vidím problém, že hodně z nich marodí a u dalších čekám v létě odchod, to je Hancko, Kaya, Mandjeck, hrozí to třeba u Kangy... A pak je otázka, jestli je to dobře poskládané jako celek, v tom bych asi viděl největší problém. Myslím, že třeba dvě dobře vybrané posily by to mohly úplně otočit a dostat Spartu mnohem výš, ale krom nějakých zajímavých mladíků to asi bude chtít i nějaké hotové, spolehlivé a nemarodící posily na konkrétní posty. Jinak si nemyslím, že by se třeba v rámci ligy daly najít nějak viditelně lepší posily než Hašek, Krejčí, Trávník, Hložek, Kanga, Lischka, Kaya...

    

   Určitě se najdou zajímaví hráči jako zmíněný Holík, Fukala, Nguyen, Chaluš, Považanec a mohl bych jmenovat dál. Nicméně nemám pocit, že by třeba kvalita kádru sama o sobě byla pro Spartu brzdou. Být bodově na úrovni Teplic, Slovácka nebo Olomouce je za očekáváním i se stávajícím týmem. Budu zvědav na reakci klubu v zimě.

   • Míša21.10.2019 21:30reagovat

    Souhlas, bohužel ale taky máme v kádru a dokonce sbírají i starty hráče jako Frýdek, Heča, Štetina, Zahustel, Hanousek, Juliš, v kádru je pořád ještě Bičík, Kadlec, Costa nebo TBCH. To máš skoro celou 11ku.

     

    Kostra týmu by byla, akorát Dočkal má po kariéře, Kanga a Kaya po smlouvě... takže vlastně máme Hložka, rozehrávajícího se Trávníka s Lischkou a mladého Krejčího. Tak nevím no... S tím se o titul skutečně hrát nedá.

    • Funin21.10.2019 23:25reagovat

     tak jako Heča jako dvojka proč ne, vyloženě díra to není a Frýdek a Hanousek jsou spíš atleti, ale tak ti se také v týmu hodí.

      

     • lidoop22.10.2019 7:46reagovat

      Chyba, Frýdek se do kádru rozhodně nehodí. Snad není zápas, kdy by alespoň nepřímo nezavinil nějakej gól, nebo nezpůsobil situaci, ze který jen shodou okolností gól nepadl.

      • maserkovi22.10.2019 14:22reagovat

       Mě neskutečně sere tím jeho zakopáváním do pryč!! On udělá vepředu něco docela ucházejícího ale pak na to dá deset lempláckejch odkopů na tribunu nebo soupeři. O zaviněnejch golech ani radši psát nebudu.

   • vitamin21.10.2019 21:42reagovat

    Ty jo ten Nguyen já fakt nevím na základě čeho je tak adorovanej. Když se kouknu co dostává tenhle podzim za góly tak to je hrůza. Toho vždycky někdo vytáhne, když někde na Slavii nebo někde zachytá a když nechytí nic tak ho nikdo nesleduje mi přijde. Navíc je mu už 27. To už mi dává větší smysl Stejskal nebo ten Greif ale ten je asi cenově už trochu mimo realitu.

    • lidoop22.10.2019 7:47reagovat

     Snad jedinej, kdo ho tady konstantně vyzdvihuje, je Dominik. Nemyslím, že by byl alespoň o něco lepší, než Heča.

    • dominik2722.10.2019 9:46reagovat

     Sparta potřebuje mít i nějaké hráče ve věku, kdy už jsou de facto hotoví. Co se týká Nguyena, tak tenhle podzim má slabší čísla než v minulé sezoně, kdy byl nejspíš úplně nejlepší v lize. Adorovaný je nejspíš za svou komplexnost, to se třeba o Hečovi asi úplně říct nedá, v jeho případě registruji třeba slabší rozehrávku, byť paradoxně v Teplicích málem udělal asistenci. Co se týká stálosti formy, tak si myslím, že je na tom pořád lépe Nguyen, ale opět můžu říct, že jestli se Hečovi bude dařit jako v Teplicích, tak to pro Spartu bude velké plus.

      

     Greif asi bude podobný případ jako Šporar nebo Moha, tam bych čekal, že se preferuje odchod do lepší soutěže za víc peněz. Stejskal toho zatím v lize moc neodchytal, ale registruji ho už z dorostu Pardubic a snad vždycky u něj registruji nějaký nadstandardní zákrok. Určitě je dobře, že vůbec začíná chytat ligu, pro český fotbal rozhodně je příslibem.

 • Kanga

  trakip21.10.2019 18:05reagovat

  Hrál asi tak jak probíhá jednání o prodloužení smlouvy. Byla to tragédie. Střílí z nemožných pozic, místo aby nahrál dobře postaveném spoluhráči. Scházel mu zájem, opět zklamal. Komentátor v TV chválí hru Teplic, že takticky falují hráče Sparty, aby zastavili rozehrávku. Rozhodčí to 60 min. toleruje. To je každé utkání proti nám.

  • AlaMierda21.10.2019 18:08reagovat

   kdyby každý náš hráč zklamal v této sezoně tolikrát kolikrát zklamal Kanga, tak vedeme ligu a hrajeme EL

  • ap241221.10.2019 18:17reagovat

   Buďme rádi že Kangu máme, hlavně ať prodlouží smlouvu, nebo skončí u komoušů v Edenu?

  • victorlima21.10.2019 18:45reagovat

   Ano Kanga nepodal v Teplicích skvělý výkon, jako obvykle. I tak však byl spolu s Hložkem naším nejlepším záložníkem. Abych nekřivdil Trávníkovi, ani on tentokráte zcela výjimečně nezklamal. Kdo nerozpozná Kangovy kvality, ten zřejmě fotbalu moc nerozumí. Ten způsob hry (množství faulů kolem půlící čáry) používají proti technickým mužstvům naše domácí týmy s velkou oblibou. Musí jim však jít na ruku rozhodčí. Kdyby tomu tak nebylo tak nemají po půli s kým hrát. Získat přízeň rozhodčího pro domácí tým není v naší ,,podvodné,, lize žádný problém.

  • Schyzo21.10.2019 19:05reagovat

   To me neskutecne štve, vždyť ti hraci pomalu jen běhají a tahají za dresy

   • victorlima21.10.2019 21:06reagovat

    Souhlasím, taky mě to neskutečně štve. Všechny ty naše venkovní zápasy jsou vždy stejné. Netýká se to Plzně a Slavie. Ta neuvěřitelná nechuť rozhodčích, alespoň trochu chránit technické hráče je odporná. Není možné za tím nevidět úmysl.

 • Posily

  adebayor8821.10.2019 17:28reagovat

  Já bych třeba zkusil Ondráška sezona v MLS mu skončila vzal bych ho na hostování na půl roku aspoň by nevypald z tempa a mohl ještě bojovat v repre

  • Schyzo21.10.2019 17:44reagovat

   Já si myslím, ze kdyby v létě přišel holeš a komličenko, tak sem trochu jinde

  • SuperFrankie21.10.2019 17:51reagovat

   Rosický s Jílkem už mají sestavený a schválený seznam posil na zimu i na léto, takže představa, že najednou vezmeme třicetiletýho frajera na post, kde máme přetlak je mimo.

   Sorry

  • AlaMierda21.10.2019 18:11reagovat

   U Ondráška je to spíše otázka zda už splatil dluhy, které si v ČR nadělal. Tenkrát kvůli tomu utíkal do Norska, protože on si půjčoval od lidí, kteří pak s vymáháním zajdou daleko, jak jen potřebují.

   • pubi21.10.2019 18:15reagovat

    Dávno v klidu.

 • Koho z ligy?

  Berounak21.10.2019 16:12reagovat

  Koho z ligy? Mě napadá někdo, kdo je sparťan a trošku by to ztmelil... Holenda je sparťan a navíc bez angažmá, co na tom můžeme ztratit?

  Pak mě napadá třeba Sivok nebo Kladrubský z Budějc, Folrpecht je odchovanec a zná prostředí... ale upřímně bych se nebál skousnout pýchu a oslovit Hušbauera... A ze zahraničí by moh pomoct Kucka...

  • bigcock21.10.2019 16:15reagovat

   Proc pijes tak brzo? Mas nestastny zivot?

  • victorlima21.10.2019 16:22reagovat

   Když už spekulujeme o posilách, aniž bychom věděli, jest-li majitel uvolní nějaké peníze a kolik, tak prosím vybírejte perspektivní posily. Všichni Ti jmenovaní hráči mají blízko do fotbalového důchodu a jejich současná herní kvalita je velmi sporná. Chce to kvalitní skauting a vybírat především mladší a kvalitní hráče ze zahraničí. Vím, že to není snadné, ale naše liga už je na mrť vybraná. Tady už velkou kvalitu neseženeme. Jen samé takové Hanousky.

  • wasek2611@centrum.cz21.10.2019 16:30reagovat

   Sivoka jsem měli vzít. Sice kvalitou nic moc, ale je to lídr...

  • Sheva21.10.2019 16:48reagovat

   Sýkoru. U trati nepotřebnej, u nás by pomoh hodně

   • trinact21.10.2019 17:16reagovat

    Naladovej, linej, jiný priority. Graiciar > Sykora

    • Sheva21.10.2019 19:56reagovat

     Děláš si prdel? Jestli na někom v lize je vidět, že chce dokázat že je dobrej hráč, pak je to zrovna on.

  • lotarr21.10.2019 18:01reagovat

   Jedinej důvod proč by šel Hušbauer do sparty ?

  • Larrygo21.10.2019 20:23reagovat

   Nejlepší příspěvek na fóru za opravdu dlouhou dobu.

   Kam se na tohle hrabe starej Antoš.

 • Posily

  Pochcana slama21.10.2019 14:43reagovat

  Když teda Plzeň posiluje už teď na jaro, tak já navrhuji jako posily Vodháněla a Brandnera.

  • captain_obvious21.10.2019 14:55reagovat

   Vodháněla bych bral hned. Přinejhorším rozšíření kádru. A jestliže Slavia je ochotná pustit nepotřebné hráče i do týmů největších rivalů, tak bych hned sebral i Musu. Tam si stejně nekopne. Hlouběji bych si proklepnul a zanalyzoval i Zajíce. No a jinak klasika, výhledově na RB Fukala, možná Ba Loua.

   • AlaMierda21.10.2019 15:07reagovat

    Zajíc má problémy se zádama.Já bych se jim nebál zaject i do Baluty. Když budeme brát naši ligu Mara a Ba Loua by taky jistě stáli za úvahu. Někdo z mladých brankářů Stejskal - Trmal. Samozřejmě ” jednoročák ” Komličenko a dost dobrý čísla má i Budínský. Každopádně to chce výrazně zlepšit i příchody hráčů ze zahraničí. Ale s tím jak to tu chodí, tak se spíše bojím příchodů typu Jemelka, Doležal apod..

    • hombre21.10.2019 15:25reagovat

     Trmal do Sparty nepůjde.

     Komličenko by byl super, ale tady se na něj píší jen samé hejty, jak na všechno sere, atd..., no a kdyby hrál za Spartu včera, tak tam šoupne min. 2 fíky.

     O Jemelkovi se tu psalo, jaký je to super fotbalista, no i Doležal lepší Tetteha.

     • Pochcana slama21.10.2019 15:26reagovat

      To i Ledecký nebo Dedič.

     • AlaMierda21.10.2019 15:33reagovat

      hele s tím Doležalem no nevím. Tetteh v lize 72 zápasů 17 branek a 7 asistencí. Doležal v lize 207 zápasů 61 branek a 18 asistencí. Tetteh o sedm let mladší. nepřijde mi, že by Doležal byl lepší

      • captain_obvious21.10.2019 15:42reagovat

       Asistence/zápas na stejné úrovni, gól/zápas Doležal asi o 25 % lepší.

       • Bunda21.10.2019 15:56reagovat

        Doležal je hrot.

        • trinact21.10.2019 16:11reagovat

         Tetteh ale hraje hrot. A hrál ho na Slovácku, na Bohemce, na Spartě.

         To je jako že Frýdek není nic a hraje beka no.

         • Bunda21.10.2019 16:21reagovat

          Na Slovácku ne. 15 let hraje křídlo, tak teď to má na hrotu hodně těžké a tuplem v naší dřevorubecké lize. To samé je Olej ve Slavii. Na hrotu nula a na křídle hraje dobře.

   • ACS1421.10.2019 15:47reagovat

    s Vodhánělem souhlasím, ten je výbornej, Brandner už je podle mě poměrně starej v takovým věku by už hráč měl přemýšlet o zahraničí, v momentě,kdy by šel nám, přebere si to (jako spousta před ním ), jako vrchol kariéry a začal by na to srát...za mě bych ještě možná zkusil na pravýho beka Holíka z Jablek, dřív jsem si říkal, že by se na pravýho beka výhledově hodil Fukala z Liberce, ale to by nás zase Karl vysál jako kráva, proto bych se na pár let na Liberec vysral...ať se paktují se Židama, jim se to taky časem vrátí....

    • Míša21.10.2019 15:48reagovat

     Jak vysral? Za Fukalu Frýdka a Pulkraba!

     • ACS1421.10.2019 15:55reagovat

      to neblázni, Frýdka by stejně asi nechtěl...toho bych nejraději poslal někam do Rakous ( do Čech ne, pro jistotu, ještě by se proti nám hecnul a udělal paseky ) a Pulkraba by byla Škoda, máme tu dva výborný střelce ( Pulkraba a Drchala, Hložana schválně neuvádím,když vidím,kam jej Jílek cpe ) a nechali bychom si v tým Kozáka s spol., no jen to ne Úsměv

      • ACS1421.10.2019 15:56reagovat

       sorry...škoda....

  • Skvarda21.10.2019 15:11reagovat

   Vozihnoj, Smola.

   A aby přibylo trochu zkušenosti tak Zavadil a Hubschmann.

  • Sheva21.10.2019 15:57reagovat

   tak když tu někdo píše výše o nepotřebném hráči Slavie, tak já bych jednoznačně byl pro Sýkoru

 • pořád dokola

  AlaMierda21.10.2019 13:59reagovat

  Nebo spíše ještě horší. Vyjedeme ven a 90% je rozklepaných. Trenér opakovaně prokoučuje zápas. Jeho střídání nemůže chápat snad nikdo. Třináct kol pryč a Sparta má trapných 18 bodů. Trenér řekne po Teplicích, že to nebylo špatné, to je trenér Sparty? Ví vůbec, že už není v Olomouci? Rozhovor s Rosickým mě taky nenaplnil optimismem. Jestli v zimě nepřijde čistka a neodejdou hráči co tu prostě vůbec nemají žádnou perspektivu pro tým ani směrem k jejich prodeji a nemají ani výkonnost nebo se snimi nepočítá(Frýdek ,Zahustel, Kadlec, Juliš, Graicair, Hanousek, Kozák, Štetina, TBCh, Kaya, Hancko) , tak se Sparta nikdy nikam neposune.

  • Pochcana slama21.10.2019 14:35reagovat

   To Rosického kuňkání mě tedy také moc nepřesvědčilo.

77216 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha