Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • PR Sparty

  LukyACS7.11.2017 15:21reagovat

  Souhlasím, je to slabota a i oni spoluzodpovědní za špatnou atmosféru kolem Sparty.

  Od srpna jsme hráli jen 2 soutěže, přičemž MOL cup se jako zátěž ani brát nedá, = hrál se 1 zápas týdně, přesto nepřibyl žádný exkluzivní obsah, který by fanouškovi vyplňoval týden mezi jednotlivými koly.

  Celej kanál je jen šablonovitej - preview, představení, tiskovky... nic extra zajímavého, kor když tam jsou stále ti samí hráči dokola a pokládají se jim stejné dotazy. Pak se z toho stane stereotypní nuda, já osobně se na to už ve většině případů ani nedivám.

  Souhlasím s Pubim, že po posledním zápase se nabízelo oživit pozápasák s Jankem, přesto tam byl Frýdek.

   

  Je tady hejt od velké spousty fanoušků na zahraniční hráče a já se nedivím, nikdo o nich moc neví = nemá se s nima jak ztotožnit. Tady prostě měl přijít např. 1 obsáhlejší rozhovor týdně s každým z nich, něco ve stylu na Seznamu s Mavubou, to byla fakt paráda.

  Člověk si otevře kanál FCVP, ten sice není tak sledovaný(holt Plzeň nemá takovou fan.základnu jak my), přesto tam najde parádní magazín Red&Blue, kde se člověk dozví mnohé o jednotlivých hráčích a to Plzeň hraje 2x týdně, což je pro jejich PR jistě náročnější.

  To samé by mělo být s někým z vedení aspoň 1 za čas, ať se Kotalík, Požár a další nedivěj, že jsou trnem v oku, dyť s fanouškama přes sociální sítě vůbec nekomunikujou, ví se o nich kulové, jen jsou zalezlý v té své ulitě nekomunikace. Podívejte se na LuftJardu, do fotbalu přišel s image zloděje a člověka, co ziskové ČSA dovedl málem ke krachu a dnes všichni záviděj. Sice je to populista, ale aspoň ví, jak si dostat fanoušky na svou stranu.

   

  Toť má kritika a to se ani nedostávám k věcem typu špatné streamy, nebo nevyužitý potenciál kolem Sparty ve FIFA atp. Dali by se o tom popsat stránky.

  • DanSparta7.11.2017 15:24reagovat

   Souhlasim, bohužel se na Spartě vytvořila bublina, ve který si všichni myslí, jak to dělají nejlíp a odmítají ji, byť i jen na chvilku, opustit a podívat se, jak to dělají jinde. A jestli to nedělají líp.

   Ale stejně budeme jenom za hejtry. Těším se teď na dva tejdny klidu bez obsahu na YouTube.

   • dominik277.11.2017 16:07reagovat

    Tobě by se chtělo točit videa o současné Spartě?

    • pubi7.11.2017 16:20reagovat

     Tak tohle je skvělý. Smích #zaměstnanecměsíce

     • dominik277.11.2017 16:57reagovat

      Já teda zaměstnanec nejsem, jestli narážíš na mě. Asi čtyři sezony jsem akorát vypomáhal ve Spartě jako externí spolupracovník, a to tak z 99 % na Strahově.

       

      A když jsem asi rok a půl zpátky bilancoval, jestli bych v budoucnu chtěl dělat sportovní PR nějak opravdu vážně, tak jsem si mimo jiné říkal, že bych fakt hrozně špatně snášel tahle období.

       

      Představa, že teď chodím do kanceláře na Letné a mám propagovat trenéra, kterého považuji za škůdce, propagovat ty hráče, kteří za miliony eur hrají takový lepší ligový průměr. Nebo abych třeba propagoval vedení, které nedokáže mnohonásobně vyšší rozpočet přetavit v boj o titul?

       

      Na to bych fakt neměl. Pardon.

      • pubi7.11.2017 17:22reagovat

       Proč jen jsem si vzpomněl na Karocha, kterej dostal peníze za to, že jako komentátor zápasů Slovan - Sparta v EL (po Breznaníkově OMS) celý utkání říkal, že nemá chuť komentovat. Smích Dominiku jako sorry, ale do práce se chodí pracovat a tomuhle se říká profesionální přístup. Pokud na to ti šašci nahlíží tak jak ty říkáš, tak by měli letět dřív než Lafata.

       • dominik277.11.2017 17:29reagovat

        Já nevím, jak na to nahlížejí lidi ze Sparty, to by byla otázka spíš na ně.Úsměv Já jen říkám, jak na to nahlížím já a proč (krom jiných důvodů) nemám ambice se v téhle branži pohybovat.Smích

         

        Celkově mám pocit, že pracovat ve sportovním klubu, být zároveň jeho fanouškem a ještě tam prožívat období, kdy se nic nedaří (a není to jen smůlou, že jo), musí být šíleně frustrující.

        • pubi7.11.2017 17:36reagovat

         Já chápu tvůj pohled, ale vůbec s nim teda nesouhlasim. Z mýho pohledu je naopak výhra, když podobnou práci dostane fanoušek danýho klubu. Má větší chuť do práce, vymýšlet nový nápady podělit se s ostatními fanoušky o to zákulisí, do kterýho se oni sami dostali... (byť to je totální opak současnýho PR na Spartě).

         Jasně, přijde o doba, kdy se do práce úplně netěšíš, to je jasný. Ale ono by stačilo si občas projít sociální sítě, takovejch vtipnejch blbostí jako tahání z klobouku před derby Ti najde každý malý dítě 10 za odpoledne. Někam si je napíšu a v těhle horších časech, kdy tě to tolik nebaví, takže nemáš úplnou fantazii, je stačí jen tahat z klobouku... V tomhle fakt problém neni. Je to jen o jejich lenosti - viz. ten výběr pro pozápasový rozhovory. Já sem fakt přesvědčenej o tom, že tam ty cizince neberou, aby nemuseli dělat titulky. Smích

        • Sendi7.11.2017 18:12reagovat

         No a teď si představ, že ten klub ještě k tomu řídíš a máš za něj odpovědnost! Údiv

         • dominik277.11.2017 18:42reagovat

          Kdybych byl tím, kdo klub dořídil do současného stavu, tak už bych do té práce vůbec jít nemohl, protože bych se styděl vyjít jenom před dům...

      • pubi7.11.2017 17:24reagovat

       Jinak jsem nemyslel tebe, vím, že tam neděláš. Bylo to myšleno obecně..

  • pubi7.11.2017 15:49reagovat

   +100. Taky bych toho měl na srdci ohledně PR moře, jak by se mělo zacházet s fanoušky a vystupovat na veřejnosti (kor teď, kdy je třeba vysvětlovat změnu, představovat hráče, ukazovat jejich problémy, proč se nedaří). Ale upřímně, když si představim, jak si to tu Ti zodpovědní pánové čtou a smějou se veškerým ”hejtům”, ani se mi nechce kvůli nim ztrácet čas. Už se těším na další ”Představení soupeře”. Smích

  • Tazmen7.11.2017 16:24reagovat

   Já bych tedy radši nejdřív lepší výsledky než kvalitnější PR. Když už zmiňuješ Plzeň, tak jejich PR se stará jenom o ”A” tým, naše má na starosti navíc juniorku, U19, ženskou ligu mistru a UEFA youth league.

   • captain_obvious7.11.2017 16:35reagovat

    No s tou mládeží se fakt hrozně předřou. Těch pár tweetů během zápasů a jedno nějaké krátké shrnutí výsledku a průběhu zápasu na ofiko stránce. Ti maj s mládeží tak neuvěřitelné množství práce, že s výjimkou nejstaršího dorostu ani nevíš, jakej ročník narození jednotliví hráči jsou. Dokonce ani nevíš, kterej hrají post, jediné, co se dozvíš, je že je záložník a že má českou národnost. Dalších 10 kolonek nevyplněných.

     

    Ale jasný, věřím že jsou teď přepracovaní poté, co takové možná dva nebo tři roky zpátky museli tu mládež překopat a vymazat tam těm 17letým klukům v jejich profilu, že měří 134 cm, váží 26 kg a oblíbené jídlo maj rybí prsty s bramborem a tatarkou. To muselo být vyčerpávající.

  • captain_obvious7.11.2017 16:25reagovat

   Já bych o žádném PR ani nemluvil Smích Jako ty videa představení soupeřů a podobné kktiny, tomu se ani nedá říct PR, jediné co trošku PR připomínalo byly takový ty skeče z tréninků, teď nevím, jak se to jmenovalo. A jak se losovaly ty bonbony před erby, sice to byla taková blbost, ale aspoň to bylo svěží.

   • M4rtin7.11.2017 19:03reagovat

    Smích To je fakt hodně smutný. PR Sparty musí být opravdu naprosté dno, když se fanouškovi, jako nejlepší video z poslední doby, zdá ta blbost s bonbonama. Úsměv

 • reflektujme, rekapitulujme

  Sendi7.11.2017 11:35reagovat

  Nastal čas zhodnotit dosavadní průběh projektu ”Nová Sparta”, takže tady je můj subjektivní pohled:

   

  Doteď jsem to příliš hodnotit nechtěl, protože si pořád myslim, že situace ve Spartě se bude ještě zásadním způsobem vyvíjet.

  Cesta, kterou Sparta zvolila je za mě jednoznačně lepší, než nekonečný koloběh protáčení trenérů a totožných hráčů, který tu probíhá poslední dekádu. Jako pozitivum vnímám, že konečně došlo k jednoznačnýmu a radikálnímu kroku, bohužel druhym dechem je nutný dodat, že k radikální obměně došlo opět v naprosto tragickym časovym rámci a nevybrali se správní lidé, nicméně výběr trenéra prostě někdy takhle dopadnout může, byť jsem Stramccionimu od začátku vůbec nevěřil, tak nakonec převládají z mojí strany spíš sympatie, a proč:

   

  Začnu ze široka - myslim si, že projekt Sparty, ale i Slavie naprosto jednoznačně nastavil zrcadlo český lize, najednou v ní vidíme úplně jiný věci v jinym kontextu - víme už, že liga je těžká a že i hráči Evropskýho formátu vůbec nemají jednoduchý začlenění do nového týmu a to má objektivně různý důvody, najednou víme jaký a víme jak s nima pracovat - zjednodušeně řečeno se český fotbal díky tomu postupně dostává na Evropskou mapu pro zahraniční hráče větších kvalit, pro ligu to bude mít pozitivní efekt, protože i hráči soupeře budou mít lepší podmínky ke sportovnímu růstu, změní se jazyková vybavenost atd...Doteď jsme totiž mohli jen spekulovat ze vzájemnejch zápasů v Evropskejch soutěžích...

  Stramaccioni po svym příchodu udělal víc manažerských rozhodnutí než všichni předchozí trenéři i vedení dohromady za poslední tři sezony, úpravou zázemí počínaje, lepší prací s hráči konče(k tomuhle se ještě dostanu), je samozřejmě otázka, jestli by při adekvátní porci kompetencí obdobně nedokázali pracovat i čeští trenéři, ale z mnoha důvodů k tomu mám určité pochybnosti.

  Tady ještě podotýkám, že ten radikální krok, kterej se udělal určitě není můj šálek kávy, já bych si tu představoval cestu jinou, nicméně pořád platí, že je lepší udělat něco zásadního s výhledem do budoucna, než angažovat opět nějakýho Čendu s limitní kompetencí..

  Posily se nepovedly, nebo?

  Nebude to tak jednoznačný, vyloženě se nepovedly za mě zatím dvě akvizice - Ben Chaim a Biabiany...Ostatní dle mého názoru obstáli, BOHUŽEL zrovna tihle hráči hrají na naprosto klíčovejch pozicích, na kterých máme problém už tři roky - na křídlech. Na druhou stranu si myslim, že Ben Chaim když si zvykne na tvrdou hru a že mu rozhodčí všechno nepísknou, tak to může být exkluzivní křídlo, nabízí se srovnání s dlouhou adaptací u Vatajelua...

  Naopak stopeři se povedli(včetně Kayi, kterýmu hodně věřim) Defenzivní záložníci jsou určitě výrazně lepší hráči než Vácha a zvýšila se na tom místě variabilita. Mimochodem to, že ten kádr má hráčskou kvalitu se ukázalo mimo jiné proti Plzni, kterou jsme jasně přehráli...

  Další pozitivum je, že Stramaccioni dobře pracuje s hráči, viditelně - výrazně se pod ním zvedl například Kadlec, ale i Šural, hráči hrají na pozicích, kde jsou silní, neputují sestavou, naopak nehrají hráči se slabší formou, až na Biabianyho, což je ale podle mého jen otázka času.

  Hráči s perspektivou jsou taky zajímaví, ať už je to Civić a zejména Plavsić.

  Zároveň, speciálně pro Dominika:) - minimálně na jednom zápase U19 vedle mě stál asistent Stramaccioniho(myslim, že to byl Pannoncini) s blokem, kde měl jména všech hráčů v sestavě a psal si k nim poznámky, což jsem za minulejch koučů teda nikdy neregistroval...

  Poslední pozitivum, na který se už tak nějak automaticky zapomnělo je, že se podařilo výrazně omezit zdravotní problémy hráčů a to rozhodně neni samozřejmost...

   

  Nefunguje hra, nejsou výsledky - jednoznačně fakt. Byla by ale podle mě chyba Stramccionimu smlouvu ukončit, z jednoho prostýho důvodu - pokud to myslíme vážně, je nezbytně nutný přestat po dílčích neúspěších točit trenéry v nevhodný momenty, a to platí i u kouče, kterýho zrovna nemusim, on musí dostat šanci dokončit co začal už jen z toho důvodu, že jeho nástupce musí cítit taky silnou pozici aby mohl vůbec přijít, natožpak dělat zásadní rozhodnutí, aby se definitivně ukončila situace, kdy někteří hráči mají vlastně silnější pozici než trenér, protože to, že se udělá zásadní rozhodnutí taky občas znamená, že to rozhodnutí nevyjde, ale to je prostě normální a nesmí to automaticky znamenat rozboření celkovýho konceptu řízení...

   

  Výběr kouče za mě nebyl šťastnej a zejména se zasáhlo opět pozdě, opět v naprosto tragický době, opět to trvalo dlouho, opět to bylo krkolomný, kdy vedení prováhalo minimálně dvě možnosti na takovej zásah, kde byla Sparta výrazně líp na podobnou situaci připravená - první byl po posledním titulu a zejména po postupu do čtvrfinále EL - liga se nepovedla, tým měl viditelný limity, ale zároveň se udělal úspěch jinde - dokonalý podmínky pro radikální zásah - zároveň ale zahraniční kouč má logiku...to co následovalo potom byl naprosto ztracenej rok a to jde samozřejmě na vrub našeho vedení, stejně tak zároveň s příchodem zahraničního kouče měly přijít i další radikální zásahy - zejména obnovení B-týmu, výraznější investice do Strahova...

   

  Sečteno podtrženo, já si myslim, že tranformace v klubu byla naprosto nezbytná, myslim si ale, že měla začít odspodu - od zázemí a akademie, následně personální a odborný řešení ve vedení a teprve posléze tvrdý zásah v A týmu, to je můj názor, takovej postup ale vyžaduje tak dvě sezony, začlo se z druhý strany - budiž - i takovej postup vyžaduje čas a já jsem ochotnej jim ho dát. Odmítám přistoupit na mediální zkratku a donebevolající masáž stran úplně všech, nemyslim si že je to adekvátní, protože nic takovýho, co podnikla Sparta letos tu nikdy nebylo, nemá to precedent a neni na místě z toho dělat kovbojku - navíc liga je extrémně vyrovnaná, nebejt bezprecdentního bodovýho zisku Plzně, tak jsme vlastně pořád ve hře o titul, čili - počkejme si na konec sezony...

   

  takže tak, subjektivně a hodně zkráceně...hawk...

  • mikka7.11.2017 11:56reagovat

   Skvele! Diky za tvuj pohled Sendi.

  • SuperFrankie7.11.2017 12:04reagovat

   Jo, dobrý, v hodně věcech se shodneme, ale mám k tomu pár poznámek:

    

   Zdůraznil bych především ten tlak, který na Stramaccioniho je. Nejen ze strany novin, který je pochopitelný, jelikož se často reflektují hlavně výsledky a ty jsou mizerné, přičemž u některých jedinců je fakt vidět, jak se úplně třesou na to, až ten cizák vypadne a my si můžeme zase hrát na svým písečku, ale právě i ze strany zhrzených legend typu Siegl, Novotný a podobných úctihodných fotbalistů minulosti, kteří nemají +- do čeho píchnout a rádi si kopnou do Sparty, jelikož doufali, jak jim nabídneme teplé místečko s hezkým platem, což se nestalo. Naštěstí.

    

   Další věc je ta nechutná kampaň kotle, kterou evidentně řídí pár desítek lidí a zbytek lidí to vyloženě odpuzuje, což se ukázalo proti Baníku, kdy se k tomu vynucenému bojkotu připojilo maximálně dvě stě lidí, kteří si často šli sednout na tribunu. Ale kotel si za svoji pozici může sám. Začalo to slabým vystoupením proti Zvezdě, kdy jsme se zmohli na nějaké Kosovo - Serbia.

    

   Pak přišel útok na autobus po Liberci, což už je samo o sobě naprosto neomluvitelný čin, který zhnusil dost lidí. Zmlácenej fanoušek na derby, lživé letáky a děsím se toho, co přijde dál.

    

   Na druhou stranu, speciálně proti Teplicím to bylo vidět, že absence ultras týmu pomáhá. Všechny bojkotované zápasy jsme vyhráli. Ty protesty nikomu nepomáhají a kotel ukázal svou pravou tvář, že nefandí Spartě jako takové, ale sobě, jelikož v nejtěžší hodině se otočí ke klubu a hráčům zády.

    

   Nemyslím si, že hra úplně nefunguje. Ideální to není, to si nebudeme namlouvat, ale je tam vidět, speciálně v posledních zápasech jasný progres a ta hra je lepší a lepší. Jsem optimista a myslím si, že teď uděláme devět bodů a budeme mít tím pádem ztrátu na Slavii maximálně tři body. Olomouc se v zimě rozloží a s Čínanem to bude boj o druhý místo.

    

   Doplnil bych, že, pokud vím, tak na Stramovu žádost, se začalo s přestavbou Strahova (jak výraznou a jak to postupuje nevím, možná to víš ty, nejspíš asi Dominik), tak je možná dobře, že se začalo zeshora. Jinak by to rozhoupání se k podobnému kroku trvalo déle.

    

   Zdůraznil bych, že se více hráčů (minimálně VeKa a Štetina) vyjádřili v tom smyslu, že se Stramaccionim se markatně zlepšily tréninky a důraz na taktiku. To taky není samozřejmost a ukazuje to, co zač byli Ščasný a Rada.

    

   Nakonec bych vyzvdihl ještě jednu věc. Stramaccioni je první trenér za tu dobu co pamatuju, který (s určitou výjimkou v Biabianym, který teď hraje kvůli tomu, že Plavšič je po zranění a Kadlec se bohužel zranil v Jablonci) naprosto nehledí na jméno na dresu a je schopen posadit kohokoliv. Ať už se jmenuje Lafata, Kadlec, nebo Frýdek. To tady nikdy předtím nebylo. Ostatně se to ukázalo v prvním zápase pod Radou, kdy to proti Zlínu postavil tak, aby mu šla kabina na ruku. Doufám, že v zimě, popř. v létě se tahle proměna dokončí a odejdou hráči, kteří ve Spartě už dlouho nemají co dělat.

    

   P.S.: co se týče přestupů, tak bych doplnil Vukadinoviče. Tam prostě nechápu, proč se kupoval, když se hned poslal zpátky. Zbytek +- ok, ale u některých mám velký rezervy - např. Janko, který se začal prosazovat nějak až nedávno a je napováženou, že Mavuba dostal smlouvu na tři roky, ale ok, proč ne.

    

   Snad to drží nějak pohromadě, píšu to z mobilu.

   • Sranda Hejkal7.11.2017 12:27reagovat

    Ad kotel. Mně přijde, že proti Stramaccionimu se nejvíce vymezují ”starý ultras”, kteří chodí na pivo s Blažkem, Řepkou, Markem Vítem, teda pardon, Jirkou Novotným... dávají jim trička Pravá Sparta, protože kdo jiný je pravý Sparťan, než Řepka, že jo... a mladý se k tomu jen slepě, vlezdoprdelkovsky přidávaj, přitom když před ně dáš fotku Kotalíka, Pavla Novotnýho a Okamuri, tak poznaj jen toho Okamuru.

    • SuperFrankie7.11.2017 12:34reagovat

     Hele kdo přímo z ultras skupin to dělá nevím, ale stačilo mi na vlastní oči vidět, jak fungoval ten ”bojkot” proti Baníku, kdy před vstupem stálo několik desítek týpků, kteří by ”vysvětlili” komukoliv, kdo by se snažil projít, že je dneska bojkot a pak si to šli s transparentem, kde byla pravopisná chyba, zkontrolovat. Tyhle lidi ničí Spartu.

    • SuperFrankie7.11.2017 12:35reagovat

     A pozor, vůbec nechci snižovat ten fanatismus, který většina kotle předvádí většinu zápasů, desítky hodin přípravy chorea a dalších věcí na derby, Plzeň etc. Já bych na to neměl asi čas ani nervy, ale co předvádí ten zlomek letos, to je neskutečný.

   • Neodbornik7.11.2017 13:16reagovat

    Nechápu že přestavbu Strahova klub nijak nekomentuje stačil by blbej článek nebo video, kde by se řeklo ”současné vybavení Strahova nedostačuje potřebám A týmu proto je v plánu rozšíření posilovny, výstavba regenerace atd...” aby lidi viděli že Štramák udělal v klubu taky něco pozitivního pak by možná ani lidi nebyli tak nasraní (PR a Marketing je bohužel další část klubu která v poslední době funguje čím dál hůř). Takové informace s přidanou hodnotou bych ocenil asi stokrát víc než každé kolo video s představením soupeře, kde si ty informace je schopnej každý najít na eurofotbalu za minutu.

    • SuperFrankie7.11.2017 13:20reagovat

     Video by to chtělo, no. Zkuste to napsat na Twitter. Mě by taky zajímalo, jak to pokročilo a co je v plánu. To přece není nic strašně tajného.

    • pubi7.11.2017 13:21reagovat

     Souhlas, tohle je fakt strašný a čim dál tím horší. Proč už klub nepředstavil půlku novejch hráčů podobnýma rozhovorama, jako měl seznam s Mavubou? Nejvtipnější mi přijde, že snad jedinej cizinec ještě nebyl v pozápasovým hodnocení. Hlavně že je tam 100x Lafata, opakování Šuryho chápu a je logický. Je mi jasný, že moc příležitostí zatím nebylo, ale třeba teď se jasně nabízel Janko. Těšil jsem se na jeho názory. Ani náhodou, dyť se nám přece do sestavy vrátilo srdíčko tve <3.

     Asi je to moc složitý, musely by se tvořit titulky... PR prostě absolutně neumí pracovat s fanoušky. Hrůza.

    • Sendi7.11.2017 13:24reagovat

     jednoznačně PR naprosto nezvládá situaci a mají docela zásadní podíl na obecně negativní atmosféře kolem klubu...

  • wasek2611@centrum.cz7.11.2017 12:33reagovat

   V těch spekulatitivních věcech máš možná pravdu (zvýšení prestiže ligy, víc hráčů bude k nám chtít chodit) - otázkou je, jestli to my chceme, tu mít takové průměráky :D. Raději bych tu měl mladé hráče.

    

   Jediné plus štramáka je zatím to, že dokáže zatlačit na křéťu a chce vylepšit vybavení. Kdyby dokázal prosadit béčko, tak ať dokurví áčko klidně uplně...Kdo přijde po něm bude moct vybírat se zajímavejch hráčů ostřílenejch dospělým fotbalem.

    

   Mně vůbec nevadí výsledky a hra. Teď už vůbec. Mě vadí to, že se investovaly rekordní částky a je z toho nejhorší umístění o x letech. Nevidím žádné výraznější zlepšení.

    

   Co mi na Štramákovi hrozně vadí je to, že on vše bere, že tým je 11 hráčů. Už Kadlec v rozhovoru říkal, že jim Štramák furt povídá to, že jsou individuálně lepší než všichni ostatní v lize. Tak stačí přidat bojovnost a budou vyhrávat.

    

   Takhle to ale nefunguje, musí vymyslet nějakou taktiku, která potlačí slabé stránky našich hráčů a silné zvýrazní.

    

   Mimojiné uplně upustil od taktiky, se kterou šel do Sparty. On nechtěl, aby si krajní beci zabíhaly za krajní záložníky. Chtěl, aby krajní beci centrovali z hloubi pole. Od toho upustil a teď nevím, jakým stylem chce hrát.

    

   • trinact7.11.2017 14:54reagovat

    Ikdyž to považuju za staromódní, tak ještě nikdo nevymyslel nic účinějšího (mluvím o zabíhání krajních beků). Na to máme ve Spartě hned dva velice dobré (Zahu, Kara), jednoho průměrného (Civič) a dva co to v repertoáru nemají (Costa, Kadlec)

    • wasek2611@centrum.cz7.11.2017 16:20reagovat

     Já neříkám, co je dobře nebo špatně. Každý styl má svá pro a proti. Jen po 14 dnech štramák přestal hrát systém s beky vzadu..

      

     ..mluvil o tom docela dost, jakým způsobem se chce prezentovat. Hra se trochu zlepšila až nasazováním zahustela a zabíháním beků za krajní záložníky. Čímž zradil svůj styl...

  • rimidalv7.11.2017 13:19reagovat

   Po delší době rozumné postřehy a analýzy. Je sice sportovní nehledat podíl viny na rozhodčích, ale já si nemohu odpustit poznámku, že na ” ”Bezprecedentním bodovém zisku Plzně ” mají kromě spolehlivých výkonů Viktorie také podíl rozhodčí, kteří jí několikrát v dosavadním průběhu ligy ( včetně zápasu s námi) vydatně podrželi.

   • Sendi7.11.2017 13:23reagovat

    Já o tom záměrně nepsal, páč se to toho tématu až tak moc netýká a jsem ten poslední kdo hledá chybu někde jinde než principielně v týmu kterýmu fandim, ale to, že za Plzeňskym bodovym ziskem je do značný míry podepsanej rozhodcovskej ansámbl je prostě fakt...

  • ACSpartaPraha4ever7.11.2017 16:04reagovat

   ”Odmítám přistoupit na mediální zkratku a donebevolající masáž stran úplně všech.”

   Výborné. Palec nahoru za celý příspěvek.

   • victorlima7.11.2017 18:09reagovat

    Také dávám palec nahoru. Hezky napsané od Sendiho.

 • Mádl

  xo7.11.2017 10:03reagovat

  Ještě k Mádlovi. Mádl v tom rozhovoru říká, že Stramaccioni má ve smlouvě takovej padák, že není zlatej ale rovnou diamantovej, proto ho Křetínský nemůže vyhodit a proto uvažuje že by Stramaccioniho udělal sportovním ředitelem, když už ho musí platit.

  • Gary7.11.2017 11:12reagovat

   Tak to víme snad úplně všichni.

    

   To snad bude lepší ho poslat s béčkem do divize, ať nám vykope 2. ligu. S mladejma to umí dobře.

   • SuperFrankie7.11.2017 11:20reagovat

    Sparta béčko nikdy mít nebude, dokud bude ve vedení sedět Dušan Svoboda. Smiřte se s tím.

    • Gary7.11.2017 11:24reagovat

     On v tom má nějaký osobní interest? Moc tomu neruzumím, co je tam za problém.

     • SuperFrankie7.11.2017 11:27reagovat

      Tak on Juniroskou ligu celou vymyslel a LFA to celé zastřešuje. Ostatně sám k tomu řekl: ”V dobrém slova smyslu se v Juniorské lize může hrát bezstarostný a útočný fotbal, když týmy nemusí přemýšlet nad hrozbou nějakého sestupu,” podotkl Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace, která zastřešuje kluby první a druhé ligy.

       

      Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-domaci-souteze-juniori/130861/ambiciozni-juniorska-liga-ma-za-sebou-prvni-primy-prenos.html

       

      Ostatně Juniorská liga je argument kvůli tomu, proč se neobnoví béčko, ne? Kdyby ho obnovil, uznal by, že ten projekt je k ničemu a nasral si do huby.

      • Gary7.11.2017 11:30reagovat

       A proč s tím Křeťa něco neudělá?

        

       Proč k tomu Stramaccioni nic neřekne?

       • SuperFrankie7.11.2017 11:35reagovat

        Páč je Svoboda je dlouholetý přítel DK. Tuším už od základky.

         

        Proč k tomu nic neřekne Stramaccioni nevím. Řekl bych, že má dost starostí s áčkem.

  • Paspartu7.11.2017 11:15reagovat

   Na druhou stranu by to za pokus stálo. Oni jestli Kotalík nebo Stramaccioni je jedno.

   Navíc ukázal velmi dobrý přehled o hráčském trhu.

   Určitě je mnoho lepších manažerů, ale horší jak trénování by to nebylo.

  • pivees7.11.2017 11:48reagovat

   Nebylo by lepsi ho naopak vyplatit, co nejdriv. Myslim, ze nsopak by to prineslo spoustu uspor do budoucna.

  • pivees7.11.2017 13:37reagovat

   Nebylo by lepsi ho naopak vyplatit, co nejdriv. Myslim, ze nsopak by to prineslo spoustu uspor do budoucna.

  • pivees7.11.2017 20:33reagovat

   Nebylo by lepsi ho naopak vyplatit, co nejdriv. Myslim, ze nsopak by to prineslo spoustu uspor do budoucna.

 • Ještě, že jsem si spravil chuť

  Tashunka Witko7.11.2017 9:52reagovat

  na Beth Hart !!!

  Někdy je to až osvobozující, že když se hraje tak blbě, že už o nic fotbalově nejde, jenom o život z té nechutné holomajzny a když ani to světýlko na konci tunelu ani nezabliká, tak si člověk uprostřed sezony může odjet do světa nebo se jinak oprostit od koloběhu fotbalových zklamání. Dříve jsem odjížděl na zimní vyhřívanou až 9. prosince jenom proto, že Sparta hrála ještě 6.12. Evropskou ligu. Danova squadra s Kotalíkem a Sťramákem mi dala svobodu.

  Jenom doufám, že se mi nebude příští rok stýskat po fotbalové Evropě.

  Nebýt brněnského študáka, kolik by asi ubylo infarktů díky Vaslui, Hackenu, Malmo, Red Stars, apod................ ? Smutek

 • Madl

  waaw6.11.2017 23:18reagovat

  Dnes rozhovor Madl x Sidlo:

  Spekuluje se, ze Strama by se posunul na funkci sportovniho reditele a trenera by delal nekdo jiny. Spekulace o jmenech: Hasek nebo Jilek

  • xo6.11.2017 23:25reagovat

   To je dobrej nápad, Stračatela rozumí fotbalu jako málokdo.

   • Furia Ceca7.11.2017 9:02reagovat

    Sarkasmus? Nejak mi unika co v nem dokazal...

  • SuperSiffredi6.11.2017 23:56reagovat

   To by bylo fajn, Strama zůstane, protože tomu rozumí a kritiky to umlčí. Jestli ho zase nezačnou vyhazovat jako Hřebíka... To bylo na facepalm

   • SuperSiffredi6.11.2017 23:58reagovat

    Plus ještě bych vzal 100% Jílka, Hašek by měl zůstat v Bohemce, tam jim to sedí ve všech aspektech.

  • lidoop7.11.2017 0:03reagovat

   Nejsem si uplne jistej, ze by bylo spravny do funkce sportovniho reditele dosadit cloveka, kterej umi akorat pekne kecat do televize, ale slovo jako koncepce s nejvetsi pravdepodobnosti ani nezna. Vtisknout nejakou tvar svymu kadru taky neumi, nebo jsem si toho za tech asi 15 zapasu jeste nevsiml a tenhle clovek by mel urcovat, jakym stylem maji hrat nase muzstva od dorostu az po acko?

   Zatim nejvyraznejsi stopu ve vsech svych stacich udelal obrovskym vetrem v kabine a po jeho odchodu se tech prebytecnych dvaceti hracu (zamerne trochu prehanim) nemohli zbavit.

   • waaw7.11.2017 0:05reagovat

    Ja jen zopakuji, sam Madl to povazuje za spekulaci

    • lidoop7.11.2017 0:08reagovat

     Jo, v pohode, jen jsem mel potrebu se k tomu vyjadrit, Madla jsem zatim necetl Úsměv.

     • waaw7.11.2017 0:25reagovat

      To ti docela verim. Je to totiz video

      • lidoop7.11.2017 6:53reagovat

       Tak promin, no...

   • DanSparta7.11.2017 8:08reagovat

    Sláva, už sem se bal ze chci Itala vidět sprintovat do Milána po okreskách sám.

    Ten člověk nemá ve Spartě co dělat, díky za Strahov, nedíky za zkurveni týmu na dalších iks let. Nestavte ho na piedestál..

  • pivees7.11.2017 8:30reagovat

   To mi prijde, jako klasicky kockopes. Co by se pak delo s pocetnym realizacnim tymem. Mohl by si novy trener postavit svuj realizacni tym?

  • KRiSTiN7.11.2017 8:44reagovat

   Když se dva fanoušci Arsenalu baví o Spartě... Smích

  • Sendi7.11.2017 8:47reagovat

   super, posunul bych tam Holoubka Smích

  • dominik277.11.2017 9:42reagovat

   SmíchSmíchSmích

   To by bylo fakt boží tyjo.Smích

    

   Celé to má ovšem jeden háček. Zatím jsem ještě neslyšel o nějakém českém kouči, který by se Stramaccioniho nějak zastával. Při takových těch neveřejných diskusích do Stramaccioniho kopou úplně všichni (včetně lidí, které opravdu nepovažuji za hejtry). Třeba Koubek v sobotu na Sport.cz Stramaccioniho zkritizoval i veřejně.

    

   Neříkám, že jsem se o tom bavil zrovna s Haškem a Jílkem, ovšem u Haška o lecčems napovídá, že se k současné Spartě v rozhovoru pro deník Sport úplně odmítl vyjádřit. Navíc si myslím, že Hašek chce pokračovat v Bohemce, on podle mě není ten typ, co by se honil za každou korunou, ale radši bude dělat práci, ze které bude mít dobrý pocit. A jeho práce v Bohemce momentálně vypadá opravdu skvěle. Jílek byl ve Spartě nedávno a řekl bych, že musel být jedním z těch, kteří v tom klubu prožívali těžkou deziluzi. Opět těžko říct, jestli by vůbec měl náladu opouštět rozjetou Olomouc, aby se vrátil do letenské džungle.

    

   A jestli Stramccioni bude jednou kecat i do fungování mládeže, tak to se máme na co těšit. Já si třeba myslím, že Holoubek, Janoušek nebo Havlíček (momentálně ve Vlašimi) rozhodně nejsou horšími trenéry. Neumím si představit, jak by trenéři, kteří spoustu věcí dělají úplně jinak, měli se Stramaccionim pokračovat ve společné koncepci.

    

   U mládeže vidím problém hlavně v tom, že Sparta očividně neinvestuje do vybavení a personálu zdaleka tolik, kolik by bylo potřeba, takže na české poměry sice mládež Sparty bude vždycky špičková, ovšem o konkurenceschopnost na mezinárodním poli mám trochu obavy.

   • KRiSTiN7.11.2017 9:46reagovat

    Dominiku, mohl bych tě poprosit, abys sem přispíval častěji?

    • dominik277.11.2017 9:47reagovat

     To nevím, teď jen využívám nestřeženého momentu, než se to tady na mě zase sesype...Smích

   • xo7.11.2017 9:55reagovat

    100% souhlas.

   • CelticGirl7.11.2017 9:55reagovat

    Zastava se ho Petrzela Smích. Jinak Hasek se odmitnul vyjadeit pro Sport, ale v Tiki taka toho hodne naznacil... taky mi ta varianta neprijde pravdepodobna. Ani on a asi ani Jilek by do toho nesli.

    • CelticGirl7.11.2017 10:03reagovat

     Takze pokid by tohle nastalo, tak to klidne muze skoncit tak, ze nikoho nesezenou a pijde trenovat Leonidas, ktery ma trenerskou licenci, jelikou trenoval repre U21 Recka 🤣😂

   • Sranda Hejkal7.11.2017 10:22reagovat

    Já doufám, že je to nesmysl a to hned z několika důvodů

     

    1. zase panikaříme po pár zápasech, ach jo

    2. Jílek? Pche. Hašek je taky trenér na míru pro Bohemku, ale na Spartě neuspěje.

    3. No, úplně vidím, jak se všichni trenéři učí italsky, protože Stramova angličtina je hodně jednoduchá, jak v ní asi vysvětluje odbornou metodiku?

    4. Zrovna jeden z mnoha ”agrumentů” proti Stramovi je, že měl úspěchy jen s mládeží, takže tu bych se nebál, navíc by mohl zlepšit ty investice.

    5. Mně fakt přijde, že každej, kdo prošel dorostem, trénoval, nebo viděl dorost Sparty má podle tebe na to Spartu trénovat/hrát za ní. Holoubek dojel na to, že je nezkušenej a nezvládl to, úplně vidím, jak to zvládne podruhé, nebo Janoušek, nebo trenér z Vlašimi...

    • dominik277.11.2017 10:37reagovat

     1. Já nepanikařím. Máme za sebou 13 kol a nejméně bodů asi za 12 let.

     2. Jílkovi s Haškem se můžeme posmívat v době, kdy Sparta bude mít jasně lepšího trenéra, to teď opravdu nemá. Získat 22 bodů za 13 kol by oba zvládli alespoň za méně peněz.

     3. On je taky často problém s angličtinou českých trenérů, bohužel. Ti jsou často na horší úrovni než sám Strama.

     4. Je tak trochu relativní, co je úspěch s mládeží. Tam je totiž sporné, jestli se to má měřit podle výsledků. Každopádně doporučuji všem, co chtějí argumentovat jeho vyhranou mládežnickou Ligou mistrů, aby se podívali, jaké složení ta soutěž měla.

     5. Tady se trošku překrucují některé mé výroky. Já spíš poukazuji na to, že na Spartu nemají lidé, co v áčku momentálně jsou. Trenérem počínaje a jeho předraženými posilami konče. V takovém případě s oblibou argumentuji, že lidé, co prošli Spartou, a teď jsou v jiných ligových klubech, by to takhle zvládli taky a vyšlo by levněji.

     • Sranda Hejkal7.11.2017 10:55reagovat

      1. Já to vím, ale bylo zcela naivní si myslet, že po takové proměně bude tým fungovat od začátku.

      2. Ty peníze jsou super argument, ale z mých peněz to nejde, tak je mi to fakt jedno.

      3. To je mi jasné a málokdo si to asi uvědomuje. Budeme zase chtít nutit všechny mluvit česky...

      4. Tak pokud to chceš brát podle uplatnění, tak velká část toho ročníku Primavery hraje Serii A, Mbaye, Duncan, Crisetig, Bessa, Benassi, další Serii B, Longo je v La Lize...A Kysela v Jablonci.

      5. Já věřím, že takhle by to zvládl i Petr Rada s Fillem, ale líp už by to taky nešlo.

  • pivees7.11.2017 10:26reagovat

   To mi prijde, jako klasicky kockopes. Co by se pak delo s pocetnym realizacnim tymem. Mohl by si novy trener postavit svuj realizacni tym?

 • Zmrzlinář o zimním posilování:

  Sigi18936.11.2017 23:10reagovat

  ”Do zimní přípravy chceme najít šestnáct, osmnáct hráčů, na kterých postavíme základy Sparty.”

   

  Jedná se o předčasný aprílový žert, nebo chce v zimě opravdu přivést dalších 18 posil?

   

  • Sranda Hejkal6.11.2017 23:11reagovat

   Jako pokus o vtip dobrý...teda spíš ne... no nic, jedeme dál.

   • Sigi18936.11.2017 23:30reagovat

    Celý ten rozhovor je vtip. Jestliže považuje Mavubu za režiséra hry, tak by měl okamžitě vrátit trenérskou licenci. Plácá naprosté nesmysly.

    • Sendi7.11.2017 8:26reagovat

     Mavuba je samozřejmě naprosto jednoznačně režisér hry...

  • captain_obvious6.11.2017 23:32reagovat

   Tak s tím bys měl jít do televize. Tam je po takových lidech velká sháňka. Hilarious.

  • marek0077.11.2017 8:14reagovat

   Ani jedno.

 • Spirite

  sovanek6.11.2017 22:07reagovat

  já jsem na sparťanských stránkách zhruba od roku 1998, většinou si tady čtu názory jiných a co se tady poslední dobou objevuje, se divím, že tyto stránky ještě fungují.Musím uznat, že poslední dobou mě jsou nejblíže příspěvky jak tvoje, tak indiána.

  • Sranda Hejkal6.11.2017 22:13reagovat

   To je poměrně zajímavý, protože já a Indián si dost odporujeme, dneska Indiána dobře ”trefil” Sendi a souhlasím s ním. Úsměv

   • sovanek6.11.2017 22:19reagovat

    Tak to je v jednotlivých věcech, ale celkově se mi zdá, že máte docela shodný názor.Škoda, že jsem dost daleko od Prahy, rád bych s tebou hodil řeč.

    • Sranda Hejkal6.11.2017 22:24reagovat

     Tak já měl třeba Holka rád, Indián ho nesnáší Smích

     • Sendi6.11.2017 22:27reagovat

      Holek a Mareček! <3

      • petr1376.11.2017 22:31reagovat

       Protoze je to tady samej extremista. Laska nebo nenavist. To ja v klidu a objektivne rikam, ze jsou to oba prumeraci😊

       • Sendi6.11.2017 22:34reagovat

        jednou taky prozřeš, neboj...

        • petr1376.11.2017 22:39reagovat

         Copak ja, skoda, ze neprozreli scouti/treneri/manazeri ze zahranicnich klubu. Sparta mohla utrzit obrovsky prachy, to me mrzi

      • Sranda Hejkal6.11.2017 22:31reagovat

       <3

     • sovanek6.11.2017 22:34reagovat

      To jsou jednotlivý hráči, někomu se chyba odpustí, někomu ne.Taky jsem zbožňoval D.Lafatu a do dneska chodím s jeho trikem, ale musíme být realisté.Jsem tady na českobudějovicku snad jediný člověk, který chodí jenom ve sparťanským oblečení a nedá na Spartu dopustit, ale taky musíme uznat, že jsou hráči, kteří Spartě už nemají co dát.

      • Sranda Hejkal6.11.2017 22:39reagovat

       Tak to je i v životě, si vem, kolik lidí mi tady píše, že fotbalu vůbec nerozumím... Smích Speciálně u těch středových hráčů jako je Mareček a Mavuba není jejich přínos vůbec vidět, protože co dělají, posouvají míče, neposílají pasy, nekličkují, nedávají góly. Že to má na hru obrovský vliv už si málokdo uvědomuje.

        

       Lafata uděla chybu, že neskončil v létě. Pošramotil si pověst, navíc bude končit bez fanfár a na tribuně. Promeškal odchod.

       • captain_obvious6.11.2017 22:44reagovat

        Ale to jsme tady všichni už po prodloužení smlouvy věděli, resp. předvídali. Jediný, kdo to tehdy netušil, byl Kotalík nebo Požár, příp. oba (prostě ten od koho ta myšlenka prodloužení vzešla), což jsou oba prokazatelní idioti, takže to nepřekvapí, no a samotný Lafata, neschopný vyrovnat se s tím, že věk nezastaví a že už má oponu skoro úplně zataženou. Zdiskreditoval sám sebe a dobře mu tak, tyhle sportovce, kteří se nedokáží smířit s tím, že už jim ujel vlak, přímo nesnáším.

        • sovanek6.11.2017 22:49reagovat

         A navíc jak nestíhají,tak faulují tím způsobem,že to vypadá, že hrají záludně.

        • Sranda Hejkal6.11.2017 22:50reagovat

         Chyba byla dát mu smlouvu, by byl sám proti sobě, kdyby ji nepodepsal, mně třeba přijde horší, když někdo hraje do 40 někde v prdeli jako Kazachstán, Indie, protože prostě nemá na to skončit.

         • Dollaruss6.11.2017 23:04reagovat

          O tomhle je pěkný rozhovor s Bílkem na bezfrazi.cz

          • Sranda Hejkal6.11.2017 23:16reagovat

           Četl jsem, fajn rozhovor, přitom zrovna on na ligu podle mě pořád má.

       • sovanek6.11.2017 22:46reagovat

        Přesně a výstižně napsaný.Vedu si deníky 1.ligy a oproti loňsku jsme na třetině napomínaných a to díky tomu, že tady máme hráče čistě odebírající balony.

 • Jediná věc

  sovanek6.11.2017 21:33reagovat

  co mě na Štramákovi vadí je, že nedokáže si určit 13-14 hráčů a na těch stavět.Každý zápas udělat změnu na čtyřech místech při hraní jedné soutěži není normální.

  • Sranda Hejkal6.11.2017 21:38reagovat

   Já jsem fotbal hrál a tohle mě vždycky totálně sralo. Týden makáš na tréninku, cvičíš doma, makáš, v tréninku ti to tam padá a pak stejně sedíš na lavičce, protože ”vítězná sestava se nemění”. Úsměv

   • sovanek6.11.2017 21:43reagovat

    Ale ta vítězná sestava dělá ty hlavní body.Koukni na Plzeň.

    • petr1376.11.2017 21:48reagovat

     No kdyby zacali prohravat, tak s tim bude Vrba taky michat

     • sovanek6.11.2017 21:53reagovat

      Tak on do toho taky trochu zasáhne, ale zkrátka ti hráči do toho jdou s trochu větší chutí než ti naši.

    • Sranda Hejkal6.11.2017 21:52reagovat

     No jo, ale taky koukni na Slávii. Hráči jsou nasraný, že se točí, ale taky jsou nasraný, že nehrajou.

     V Plzni ty hráči nehrajou, protože jsou to tragédie a nemaj na to. Jejich posily jsou směšný.

     • xo6.11.2017 21:58reagovat

      Myslíš třeba Koláře kterej porazil Spartu i Slávii? Nebo Čermáka? Kapitána jedenadvacítky? Ty si co se týče objektivity už uplně mimo.

      • petr1376.11.2017 22:01reagovat

       Kolar je dobrej hrac, Cermak je traged

      • Sranda Hejkal6.11.2017 22:07reagovat

       Koláře nikdo nerozporuje, bavím se o té síle lavičky a ta je nulová. Řezníčel? Živulič? Pche...

       • marley6.11.2017 22:31reagovat

        Počkej, a ty si opravdu myslíš že naše lavička je silnější?Smích

        • Sranda Hejkal6.11.2017 22:41reagovat

         Jasně, nám se na ní nevejde ani Lafata.

      • Tazmen6.11.2017 22:08reagovat

       A co třeba Ivanschit, Zigulik, Řezníček, Bakoš, Havel?

       • xo6.11.2017 22:18reagovat

        Bakoš výbornej, kdykoliv střídá tak dá gola, Havel, Čermák hráči repre do 21 let. Žigulič se mi nelíbí. Plzeň posílila výborně. Sparta udělala velkou chybu že pustila Čermáka do Plzně.

        • Sranda Hejkal6.11.2017 22:21reagovat

         Jo no, třeba v lize dal jeden. Jako Janko. Wow. Čermák na Spartu nemá, Havel je jen výplň, Žigulič a Řezníček úplně na nic...

          

         Jediný rozdíl je, že jsou to hráči z naší ligy, našich agentů, takže nikoho nesere, že nehrajou a jejich přínos je nulový.

        • Tazmen6.11.2017 22:25reagovat

         Je vidět, že ty vaše hráče ani neznáš.

         • xo6.11.2017 22:32reagovat

          Znám je výborně, akorát že vy moc nerozumíte fotbalu.

          • Sranda Hejkal6.11.2017 22:33reagovat

           Řekl někdo, pro koho je JEDEN gól hodně.

           • xo6.11.2017 22:49reagovat

            6 golů Smích

            • Sranda Hejkal6.11.2017 22:51reagovat

             V lize má jeden, jiný soutěže nehrajeme, takže mě nezajímají.

          • Tazmen6.11.2017 22:54reagovat

           Mimochodem tady řešíme rotaci hráčů, tzn. že hrají v základu a ty tady řešíš střídajícího Bakoše Smích

          • jakub23117.11.2017 10:59reagovat

           Jasny treba Zigulice znas vyborne Smích

        • captain_obvious6.11.2017 22:39reagovat

         Bakoš kdykoliv střídá tak dá góla SmíchSmích

          

         Ty krávo, tak to je úplně novej level naprosto nestydatého lhaní Smích Letos 2 a to ještě jeden z toho byl v zápase, kdy šel na plac už během prvního poločasu a loni ani jeden Smích

         • xo6.11.2017 22:51reagovat

          Bakoš 529 minut a 6 golů, to je 88 minut mu stačí na gola. Co tam máš dál? Smích

          • captain_obvious6.11.2017 22:55reagovat

           Lol, ty jsi nehorázný pitomec, dobrý Smích

           • xo6.11.2017 23:17reagovat

            A ty si potvrdil že idiot. Smích

            • captain_obvious6.11.2017 23:26reagovat

             Ty jsi frajer Smích

     • sovanek6.11.2017 21:58reagovat

      Musím ti říct, že se mi líbí dnešní diskuze, protože nám ji nenarušuje ta mimo sparťanská verbež a mluví se k tématu.Po dlouhé doběSmích

   • sovanek6.11.2017 22:15reagovat

    I já jsem hrál fotbal, sice v 70tých letech a spíše v mládežnických týmech, ale na tý vyšší úrovni a už tenkrát se ustálená sestava neměnila.

    • Sranda Hejkal6.11.2017 22:18reagovat

     Neznám hráče, kterýmu by nevadilo sedět na lavičce a být s tím spokojený, notabene, když víš, že máš na to hrát.

     • sovanek6.11.2017 22:25reagovat

      A to se ukázalo na V.Kadlecovi.Začal makat a dostal se do základu, ale nepochopím jak se tam dostal Frýdek.

      • Sranda Hejkal6.11.2017 22:31reagovat

       Tak třeba na tréninku taky dřel, navíc se zranil Rosa a Marec...

       Právě, Kadlec byl mimo kádr, makal a dostal se zpět a teď si vem, že by se Spartě dařilo, on stejně takhle dřel a seděl pořád na lavičce. Koho tohle baví? Hráče je potřeba využívat podle dispozic a formy, nebo když není forma alespoň podle toho, že se můžeš spolehnout, že ti ten zápas neodchodí.

  • petr1376.11.2017 21:38reagovat

   Mne to prijde, ze si hrace trochu testuje + mu do toho promlouvaj zraneni a to, ze cast hracu neni v optimalni kondici, aby hrali furt (zejmena Rosa a Mavuba)

 • Tiki Taka

  xo6.11.2017 21:15reagovat

  Jaká je správná cesta Sparty?

  Vízek: Správná cesta je až bude Stramaccioni 5 km před Janovem to bude správná cesta. Mimochodem volal Pavel Nedvěd Šmícovi z Itálie a zmínil se koho že to má Sparta za trenéra, že Stramaccioni je absolutně nekompetentní člověk, aby trénoval Spartu.

  • petr1376.11.2017 21:23reagovat

   Tak schvalne jestli to Nedved potvrdi😊

  • Sranda Hejkal6.11.2017 21:24reagovat

   Jestli mi něco přijde horší než to, co měl údajně Pavel Nedvěd říct, tak je to fakt, že někdo bere toho alkoholika, plácala a fotbalového analfabeta Vízka vážně. I kdyby to Nedvěd skutečně řekl, tak to pro mě z úst Vízka nemá žádný význam. Nula.

   • petr1376.11.2017 21:30reagovat

    Ceska fotbalova zurnalistika je k smichu. Na jedny strane si hrajou na modernu a experty, mluvej o presingu, hernich systemech, trendech atd. Na druhy strane nechaj placat Vizka. A je to jak ve Sportu, tak v televizi

    • Sranda Hejkal6.11.2017 21:33reagovat

     Tak v tom tiki taka mi to fakt nevadí, to je zábavní pořad. Jo, v kombinaci se Švancarou a Vaniakem to dneska byla fakt ”zábava”, ale jinak je to fajn, člověk se zasměje a třeba i něco dozví.

      

     U nás jsou novináři dno, co neumí o fotbale psát a nikdo je nebere vážně a přesto mají takový vliv na veřejné mínění, že poštvali veřejnost proti Stramovi a naopak ze Šilhavého udělali génia. Přitom je to nýmand. A o tom, že Plzeň má ještě horší posily než my, se nedočteš nikde.

   • xo6.11.2017 21:54reagovat

    Fotbalového analfabeta? To myslíš vážně? Viděl si někdy hrát Vízka fotbal? Vízek kdyby hrál dneska naší ligu tak je to o parník nejlepší hráč ligy.

    • petr1376.11.2017 21:58reagovat

     Zhruba v 15. minute by se poblil. On mel spatnou fyzicku i na tehdejsi dobu, dneska by byl uplne bez sance. A navic, to ze byval dobrej fotbalista, neznamena, ze rozumi fotbalu

     • xo6.11.2017 22:01reagovat

      To nebyl dobrej fotbalista ale výbornej. Vízek s Nehodou to byla špička tehdy československý ligy. A ta byla úrovní úplně někde jinde než HET liga.

      • petr1376.11.2017 22:02reagovat

       Ja nezpochybnuju jeho fotbalovou kvalitu. O soucasnym fotbale ale vi naprosty hovno

       • Sranda Hejkal6.11.2017 22:14reagovat

        Děkuju, líp bych to nenapsal. Úsměv

  • kilovolt6.11.2017 21:40reagovat

   tak Vízek je senilní blb

  • Tazmen6.11.2017 21:48reagovat

   Dneska to tam byla mňamka Úsměv

   Např. Místo Lafaty hraje Janko, Slintal nechápe když ve středu odehraje 36 lety hráč 120 minut a v sobotu není ani na lavičce. Nikdo ještě neřekl proč nehraje Lafata, když celou kariéru dává spoustu gólů.. Přitom stačilo nedostat gól v nastavení, pak by neměli o čem žvanit

  • Acs gl6.11.2017 21:54reagovat

   Chtě nechtě trénoval Inter,tak to takový nekompetentní hovado nebude.Ale Trpišovsky má asi lepší CV. Mám fakt občas dostÚsměv

 • Zranění M. Kadlece

  kanonMates886.11.2017 20:57reagovat

  Nerad to říkám, ale ta jeho operace a zranění je podle mě to nejhorší, co se mohlo stát, protože jeho absencí se při hodnocení sezóny na jeho tragický výkony určitě částečně zapomene, určitě se bude řešit i to, jak moc ho problémy s achilovkou omezovaly a v neposlední řadě určitě nikdo nebude chtít hráče po těžký operaci achilovky před rekonvalescencí... a jelikož je to srdcař, tak mi nebylo fér se zbavit zraněnýho Sparťana... Takže dřív jak v létě se ho bohužel nezbavíme, nevěřte tomu Zoufalství

57288 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha