Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Platy

  petr13724.7.2017 7:18reagovat

  Podle dnesniho Sportu bude Kaya brat 9x tolik co Stetina. Otazka je ja blizko/daleko jsou od pravdy, ale trosku se bojim, aby to v ceske kabine nebylo vetsi tema, nez kolik mame bodu

  • Pouzar1124.7.2017 7:27reagovat

   Smích až bude štětina hráč v turecku tk si taky může říct tolik ... howgh

  • Dynamo24.7.2017 7:32reagovat

   3,7 mega měsíčně je raketa. To dává Jihlava za měsíc na platy celého týmu ne?

   • KRiSTiN24.7.2017 7:38reagovat

    *klubu Smích

   • Tashunka Witko24.7.2017 7:49reagovat

    Sparta sní o Lize mistrů, zatímco Jihlava o účasti v turnaji o perleťový knoflík v Žirovnici.

  • Paspartu24.7.2017 7:36reagovat

   Pokud jsou hráči profici, tak jim to bude jedno. Musejí pak makat, ať si takový plat vykopou taky. Buď u nás nebo jinde, každopádně by to mělo mít v idelaním případě pozitivní vliv na výkony.

   • petr13724.7.2017 7:52reagovat

    Idealne ano😊 realita byva ale idealu dost casto vzdalena😊 kazdopadne to je ukol pro Stramaka a vedeni, aby to ukocirovali

    • adam24.7.2017 7:57reagovat

     Přesně tak, ale zase právě proto Spartu trénuje Strama, který s tímto má již zkušenosti a ne například Rada. Nicméně hlavně je úplně zbytečné to řešit, naše peníze to nejsou a de-facto jen a pouze z kapsy Křetinského. Samozřejmě ale očekávám, že minimálně první půlrok bude na tribunách hodně vzdychů a hrdelních výstřiků typu ”Tohleto je posila za 70mega??”, ”tenhleten že bere 3 mega ročně??”.

    • kilovolt24.7.2017 7:59reagovat

     takové přístupy jak naznačil Blažek v rozhovoru....tak ty je potřeba co nejdříve odrovnat

  • adam24.7.2017 7:55reagovat

   Tak Holek měl taky určitě 10x větší plat než Piško a přitom si nemyslím, že by mezi nimi byl takový diametrální rozdíl. Stejně je to i ve Slávii. Kaya podobné peníze bral i v Turecku, takže se není čemu divit. Kdyby měl Štětina podobnou nabídku z Galatasaraye, tak jsme ho tady neviděli Úsměv

  • kilovolt24.7.2017 7:57reagovat

   jestli někdo začne žvanit o platech- okamžitě vyhodit!

   to se ve slušné společnosti nedělá!!!

   • artaxerxes24.7.2017 8:51reagovat

    Problém to spíše bude při jednání o nové smlouvě - Tam pokud Štetina bude mít podobné výkony jako Kaya, tak bude chtít i podobné peníze pro Štetinu.

    • petr13724.7.2017 8:54reagovat

     tak chtít může, je to vždycky otázka nabídky/poptávky. Kaya bral hodne v Gala, logicky nechtel jit nejak pod cenu. Stetina bral zatim v Dukle drobny, u nas si urcite hezky polepsil, budoucnost je na nem

    • kilovolt24.7.2017 9:06reagovat

     tak to je legitimní.....při jednání o smlouvě můžou obě strany předkládat požadavky jaké chtějí.....a buď se dohodnou nebo ne....Smích

 • DK

  Spartička8824.7.2017 0:20reagovat

  Tak máme potvrzené, že Sparta už uzavřela přestupy. Víc než přestupy mě ovšem zajímá co se bude dít teď na tribunách a vůbec v celé sparťanské obci.

  DK celých deset let na Spartu kašlal, dostal ji do průměru jak ligového tak i evropského fotbalu. Nyní nás má na vrchol dostat italský zmrzlinář a Danova zlatá kreditka. Stává se z nás takový Manchester City. Když to nejde poctivě, tak to urveme penězma.

  Kde je ovšem záruka toho, že tahle parta která se tu letos sešla bude opravdu za Spartu bojovat? Nemělo by se utvořit jádro týmu ze sparťanských srdcařů? Respektive hráčů, kteří mají ke Spartě vztah? Komu vlastně teď fandíme? Spartě, Ale kdo je teď vlastně Sparta?

  DK udělal jednu velkou chybu, a tou byl vyhazov D.Holoubka. On mohl být prvním od vyhazovu Straky, kdo opět sjednotí sparťanský národ, který bude bez ohledu na výsledky stát za svým trenérem. Píšou se tu řeči o tom, že jsme potřebovali zahraniční akvizici, ale netrápí momentálně Spartu než výsledky rozpoložení mezi všemi příznivci klubu?

  Proč se klub s historií, jakou Sparta má, musí svou cestu na vrchol uplácet penězi místo tvrdé několikaleté práce?

  Úspěch chce každý a hned, ale je to opravdu to co chceme? Nebylo by o to víc krásnější, spadnout na úplné dno a společně se spolu s celým klubem vyhrabat zpět na vrchol?

  • maaarty24.7.2017 0:30reagovat

   ÚdivÚdivÚdiv omg

  • astronautacs24.7.2017 0:32reagovat

   V dnešní době už srdcaři nejsou. Resp jich je minimum. Já se na to dívám tak, že budu radši koukat na zahraniční žoldáky, kteří až na výjimky (Janko, Mavuba) berou Spartu jako přestupní stanici, takže se budou snažit zápas co zápas, aby mohli časem do lepší destinace...než na české žoldáky, pro které je naše liga a Sparta strop, vypouštějí zápasy se slovy, že příště bude lépe a dělají prohrami v Jihlavě a spol ostudu Spartě.

   • Spartička8824.7.2017 0:36reagovat

    Není to jen o hráčích ale o celkové atmosféře kolem klubu, prezentace klubu na veřejnosti, vnímání investic do Sparty skalními i normálními fanoušky, komunikace klub x fans...Myslíte, že stylem ”Tak, a teď si vás koupím všechny” se něco změní?

    • astronautacs24.7.2017 0:42reagovat

     Tak o atmosféře, prezentaci či komunikaci se už toho myslím napsalo hodně a dost lidí se na toto téma vyjadřuje kriticky. Každopádně já teď po letech konečně vidím snahu udělat ze Sparty profesionální tým na úrovni. Samozřejmě, ne každému voní Kotalík a spol, to beru...Jinak by mě zajímalo, co myslíš tím: ”vnímáním vnímání investic do Sparty skalními i normálními fanoušky”?

    • brac24.7.2017 2:39reagovat

     To je jedna z věcí, se kterou bych i souhlasil a na kterou jsem v poslední době změnil názor.

      

     Fanoušci a určitý společenský nátlak mají potenciál mít mnohem větší vliv na hráče, než nějaké kecy v zákulisí.

      

     Vytvořit si pevné zásady / identitu klubu, přes které nejede vlak, které jsou spíše morálními zásadami, než spojené s umem, a se kterými se identifikují všichni na stadionu. Na to je ale potřeba silná osobnost v čele, což ve Spartě neexistuje. Místo, aby se aktivně zapojili do formování kotle a vůbec celkového projevu v hledišti, tak jsou tak maximálně diváky a separátní entitou, která je s nimi nucena občas interagovat (ne, že bych měl iluze o morálních hodnotách fanoušků, ale od toho je silná osobnost silnou, že si lidi dokáže obrátit směrem, který vyžaduje).

  • Lobrock24.7.2017 0:40reagovat

   :) co je zas tohle za hovna? To se fakt nedá udělat IQ test, aby sem nepsala takováhle pakáž?

   • artaxerxes24.7.2017 8:47reagovat

    88 - já bych řekl, že ta 88 v nicku je všeříkající.

  • Chabix24.7.2017 0:43reagovat

   ”DK celých deset let na Spartu kašlal, dostal ji do průměru jak ligového tak i evropského fotbalu.!”

    

   ”Proč se klub s historií, jakou Sparta má, musí svou cestu na vrchol uplácet penězi místo tvrdé několikaleté práce?”

    

   Jak si tu tvrdou práci představuješ? Prosím o podrobné vysvětlení, protože já tyhle klišé nemám rád.

  • Pouzar1124.7.2017 6:43reagovat

   Smích Smích Křetinskej investoval akorát to co vydělal na přestupech jinejch hráčů.. Neni žádnej extrašejk tak sem necpi Manchester City.. Jedinou chybou bylo, že neinvestoval ty velký sumy postupně ale začal až teď .. Jenže přerod byl potřebat a tak to každej kvituje .. Jestli ”rumunská šlapka” pravidelně PŘÍŠERNĚ hrající má bejt ten sparťanskej srdcař nebo MIKA a další tak já sem kouzelnník Pokustón .. Za srdcaře by se dal považovat Pulky, Brába, Krejčí, Lafata zbytek má ještě co dokazovat ..

  • Tashunka Witko24.7.2017 7:44reagovat

   Víc, než co se bude dít teď na tribunách a v celé sparťanské obci, mě zajímá, co se bude dít na hřišti.

   Zároveň bych chtěl členům obce říci, že opravdu chci úspěch, a to již letos. Netoužím už po žádných krásách spojených s pádem na dno a lopotném návratu zpět, obzvlášť když se ty návraty nedaří a pravidelně se padá zpět už daleko pod vrcholem.

   Rovněž jsem smířen s faktem, že v týmu nebudou převládat sparťanští srdcaři typu Schicka nebo Čermáka, kteří jsou s klubem spjati od dětských let.

   Zmrzlinář na mě zatím působí sympaticky a výhradu mám jenom k nasazování Lafaty, zatímco rozpoložení mezi všemi příznivci klubu je mi vcelku ukradené neb vím, že jednotně a v houfu lze neochvějně milovat pouze Kim Ir Sena a jeho potomky, nikoliv však fotbalový klub.

  • victorlima24.7.2017 16:59reagovat

   Šílený příspěvek. Jak z poloviny minulého století. DK na Spartu kašlal (a díky bohu kašle) tak, že každý rok ze svých peněz doplatil to co mu svým hospodaření jeho podřízení prošustrovali. Lepil pokuty za průsery kotle a platil posily. Ukaž mi toho vola, který to v českém fotbale dělá. Jinak plno klubů s věhlasnější historií než má Sparta zaniklo, nebo se potácí kdesi v pralese, proto, že neměly peníze a nesehnaly podobného nadšence jako je DK. Já jsem jako fanoušek už jednou pád do II.ligy zažil a na padání na dno už nemám čas. Navíc vůbec nevím, co to je pro Tebe vrchol? Kde bereš tu jistotu, že bychom se tam dostali. Nezapomeň, že už je jiná doba. Dnešní dorostenci touží po tom, aby vyběhli jednou na letenský trávník v dresu A-týmu, ale jen tak na půl roku. Aby se ukázali a mohli zdrhnou do ciziny za lepšími penězi. Samozřejmě, mohou být mezi nimi výjimky, ale ručím Ti za to, že jedenáctku by si z nich nesestavil.

 • @pouzar11

  brac24.7.2017 0:19reagovat

  Pokud se ohledně sportovce zmíní krevní sraženina, tak se tím obvykle nemyslí krevní výron/modřina, ale spíše trombóza, pokud se tedy nepřeřekli. S normální modřinou ale nelaboruješ 2 měsíce jako Ben Chaim. Pro sportovce to není nic výjimečného a hromada českých fotbalistů si tím prošla i několikrát. Nevyzpytatelnost je v tom, že se musí počkat, až tělo sraženinu vstřebá, což může trvat měsíce i u mírnějších případů. V Izraeli se prý navíc na léčbu vykašlali, takže léky na ředění krve dostal nejspíš až u nás.

  S takovou diagnózou je prostě nejisté, kdy bude moci hrát.

  • Pouzar1124.7.2017 6:47reagovat

   Dík za dovysvětlení Úsměv .. Doktor nejsem, jen mi přišlo, že se to tu snaží zbytečně moc demonizovat, jako kdyby to měl bejt druhej rosickej... narážky na neprovádění fyzckejch a lékařskejch testů mi přijdou absolutně z cesty .. Hráč za velký peníze měl zájem o přestup a tak se vzal i s tímhle Úsměv

 • Lístek s posilami

  jasper121023.7.2017 22:26reagovat

  Lístek s posilami jsem předával Stramovi já. Mj. jsem běžný občan ČR, nikoliv Angličan. Úsměv Jen jsem mluvil se Stramou anglicky, aby to náhodou nezapadlo v překladu. V zásadě mi přišlo nevhodné k tomu přistoupit destruktivně, tj. jen mu suše sdělit, že Lafata není na podhrotu to pravé ořechové. Tak jsem mu raději předal seznam vytipovaných jmen, která podle mě mohou hrát podhrota, příp. ofenzivního středního záložníka:

   

  Louis Schaub - Rapid Wien

  Raphael Holzhauser - Austria Wien

  Alexander Grünwald - Austria Wien

  Albert Rusnák - Real Salt Lake

  Ondrej Duda - Hertha BSC

  Josué - FC Porto

  Mario Gavranovic - HNK Rijeka (už ale hrál v kvalifikaci LM).

   

  Doufám, že zde za tento seznam neupadnu v nemilost... Úsměv

   

   

  • Hory23.7.2017 23:00reagovat

   Spis mě by zajímalo, co by ti řekl na dotaz, zda opravdu počítá s Lafatou na podhrot - v generalce jsme to viděli všichni, ze takhle hrát zkratka nejde. Při vsi úctě k tobě si nemyslím, ze by nějaký seznam posil od fanouška bral vážne.

   • jasper121023.7.2017 23:31reagovat

    Nechtěl jsem se ho takhle zeptat. Logicky by totiž asi na takovou otázku odpověděl diplomaticky, že pro to Lafata má předpoklady, ale existuje několik dalších variant... Úsměv Ostatně co jiného by mu zbývalo odpovědět.

   • Tashunka Witko24.7.2017 7:22reagovat

    Na takový dotaz řekl, že Lafata pod hrotem je řešením z nouze a nikoliv trvalé.

     

    Teď jde ale o to, jak dlouho bude stav nouze trvat, tzn. zda do uzdravení např. Rosy nebo Nestora, či méně invalidního koně a jestli má i jiná nouzová řešení.

     

  • Mates23.7.2017 23:01reagovat

   Jak Strama reagoval? Smích

   • Jackacs23.7.2017 23:06reagovat

    Ze az budou vsichni odchazet tak doufa, ze mu daji listecky se jmeny novych posil. :-D

   • Sigi24.7.2017 9:07reagovat

    Jak asi mohl reagovat, pousmál se, dal lístek do kapsy a pomyslel si...(každý doplní sám)

  • jakub231123.7.2017 23:06reagovat

   Duda a hlavne Josue je docela sci-fi maji hodnotu kolem 80 milionu plus by pozadovali vysokej plat..

   • Pouzar1123.7.2017 23:09reagovat

    Všichni jsou dost vysoko Úsměv

    • Leonidas188323.7.2017 23:12reagovat

     Tak se místo nich přivedl zraněný Ben Heim za stejnou částku. Zoufalství

   • jasper121023.7.2017 23:46reagovat

    Máš pravdu, tato jména jsem nejvíce na seznamu zvažoval, zda pro nás nejsou fikce.

    Nicméně: Duda celou minulou sezónu pořádně nehrál kvůli zranění, tak mě napadlo alespoň hostování u nás.

    Josue chodí už několik let po hostováních, tak by se naopak mohl chtít někde trvaleji usadit.

    Jak ale uvádím, spíše se mi jednalo o to mu naznačit to poselství, že posila je opravdu potřeba.

  • Spartan 198923.7.2017 23:28reagovat

   Ten anglican bylo mysleno ze srandy samozrejme :D Tak jak jsem videl tak si to dal do kapsy saka

   A dal na me stramak pusobil ze ma i smysl pro humor a zaroven si umi udelat respekt a urcite veci charismaticky vyjadrit.

   • jasper121023.7.2017 23:36reagovat

    Ano, dával si to do kapsy. Možná se na ten papírek ani nepodívá, ale chtěl jsem mu prostě slušně naznačit, že podle mě Sparta na tu pozici posilu opravdu potřebuje.

    Jinak ve mně zanechal velmi pozitivní dojem. Ve světle předchozích trenérů (snad kromě DH) balzám na duši. Úsměv

  • Larrygo23.7.2017 23:33reagovat

   Super seznam!

   Snad se nad tim nekdo aspon zamysli :)

 • CZ Bělehrad - konečná?

  Leonidas188323.7.2017 21:49reagovat

  Tak jsem dnes sledoval ligovou premiéru CZ a když to srovnám s naší generálkou proti Arnhemu, tak to jsou nebe a dudy. CZ na mě udělala velký dojem. V obraně velmi suverénní a v ofenzivě ještě lepší. Kombinačně na velmi dobré úrovni, dynamická hra bez zbytečných zpětných nahrávek. Zvláště štírek Srnič v útoku byl nezastavitelný. Malý, avšak rychlostně skvěle vybavený s potřebným drivem a znamenitou technikou. Dnes vstřelil dvě branky. Opravdu se obávám, že nám tam nedají ani čuchnout a že letošní pohárová sezona pro nás skončí dříve než vůbec začne.

  • Pouzar1123.7.2017 22:01reagovat

   Smích tak jak admine .. cpe nám to tu už skoro tejden ..

   • Azog23.7.2017 22:14reagovat

    Stačí nereagovat.Neni to složité.

    • Pouzar1123.7.2017 22:16reagovat

     Smích Smích jojo .. na fora sparty chodím dlouhá léta a vžycky se našel někdo kdo tvrdil že to funguje Smích proč mazat a banovat idioty když je stačí ignorovat ( ne opravdu nestačí )

  • adam23.7.2017 22:01reagovat

   Nemusíš se bát, tvůj kung pao tým hraje v Bělorusku, ale chápu, že se ti to plete.

   • Leonidas188323.7.2017 22:12reagovat

    Jsem sparťan tělem i duší, ale nebudu tady kvůli tomu stavět vzdušné zámky a nalhávat si, že CZ přejedeme. Za současné situace jdeme do dvojzápasu v pozici outsidera, který může jen překvapit. Netvrdím, že vypadneme, a budu samozřejmě věřit v postup do poslední minuty, ale výchozí pozice je dána.

    • olufsen23.7.2017 23:01reagovat

     Přesně tak, nůžky se začínají rozevírat.

     • Jerababa23.7.2017 23:05reagovat

      to je jen oluf sen.

     • Tashunka Witko24.7.2017 0:04reagovat

      Proboha, idiot s nůžkami. Otrávení A my se tak těšili, že už je po tobě. Tak snad to brzo napravíš.

      No alespoň jsi se odhalil a každý už ví, odkud ten smrad vane. Příště si dej nick třeba Střihoruký Edvard, ať víme, že sem zavítal nůžkový kretén a zbytečně se nezdržovali tvými bláboly.

    • Tashunka Witko24.7.2017 0:07reagovat

     Už vidím Sparťana, jak se oháni číslovkou1883. Pouze slávisti netuší, kdy ten jejich klub vlastně vznikl!

  • Jackacs23.7.2017 22:16reagovat

   Jsi opravdu smesnej, napsat, ze jsem proti Belehradu z pozice outsidera je fakt k smichu.

   • Leonidas188323.7.2017 22:20reagovat

    Viděl jsi naši generálku s Arnhemem? Kdybychom po první půli prohrávali 0:3, tak nikdo nemohl říci ani popel. A to byli Nizozemci uprostřed přípravy. Dnes jsem viděl parádní výkon CZ a na jeho základě zkrátka tvrdím, že do zápasu jdeme jako outsider. To je realita.

    • Jerababa23.7.2017 22:30reagovat

     Realita je, že Radnički hrály absolutně sterilní fotbal, druhej gol si daly v podstatě vlastní a třetí padnul z metrovýho ofsajdu. Jinak CZ je dobře organizovaný tým se dvěma třema individualitama, ale nic je dneska neprověřilo, takže nějaký soudy jsou irelevantní.

   • M4rtin23.7.2017 22:34reagovat

    No minimálně podle sázkovek jde Sparta opravdu do zápasu z pozice lehkého outsidera. Ale uvidíme jaká bude realita.

    • Hory23.7.2017 22:54reagovat

     Kdybychom byli kompletní, tak jsem přesvědčen o postupu. Takhle ta sestava bude poslepovana, kdo bude hrát levého beka - Civic? MiKa zraněny, Costa půl roku nehrál, Vata beka nemůže. Na levém křídle bude určitě Sural, který tam ale není platný jako na hrotu, nehraje v rychlosti, nechodí 1 na 1. Věřím Sparte, ale myslím si, ze budeme rádi za remízu z venku. Chtělo by to aspoň vstřelit nějaké branky, i kdyby třeba ze standartky.

    • jakub231123.7.2017 23:09reagovat

     Do zapasu mozna, ale co se tyka postupu tak je brana jako favorit

     • M4rtin23.7.2017 23:24reagovat

      Jo, máš pravdu. Teď jsem se koukal na kurzy na postup a tam je favoritem Sparta.

  • milito-5024.7.2017 12:47reagovat

   Bohužel pro Spartu je to konečná oni dají do toho vše Sparta se jako vždy bude vymlouvat že je hodně hráčů zraněných

 • Kanga,Donald

  nick189323.7.2017 21:42reagovat

  Jediný důvod proč nám je nabízí je ten,který měl i majitel Steauy Bukurest.Prostě nás zase chtěj rozhodit a chtěj abychom je podcenili.Proč by nabízeli 2 nejlepší hráče zrovna nám,navíc když šance na postup jsou 50/50?jinak Kanga je hodně šikovnej a kreativní hráč,určitě bychom ho měli vzít pokud bude možnost.Celkově si myslím že Kotalík a spol nebudou prozrazovat fanouškům všechny detaily ohledně přestupů,aby se to nedostalo ven.Podle mě s někým jednají,jenom to nechtěj ventilovat ven dřív než bude hotovo.(Dobrý příklad s Mavubou,někde v diskuzi podemnou).

  • Jerababa23.7.2017 22:15reagovat

   Faktem je, že lze hrát bez 10, ale nelze hrát bez hráče(ů), který je schopen uvolnit přihrávkou(přesnou) hráče v útoku. Kdo z těch, které jsme viděli a nejsou zraněni to umí?

   • Chabix23.7.2017 23:09reagovat

    LafataSmích

    • Chabix23.7.2017 23:12reagovat

     Ne ale vážné. Mě ta kritika vůči Lafatovi přijde hrozně nefér. Nemá rychlost a fyzický fond s tím souhlasím. Ale myšlenka, prostorové vnímání a přesnost provedení mu nechybí.

 • Ben Chaim

  brac23.7.2017 21:35reagovat

  Krevní sraženina? Tak to může být na hodně dlouho... Neutrální

  • Leonidas188323.7.2017 21:40reagovat

   Nechápu, proč si ho neproklepli na zdravotní prohlídce jako třeba Juventus Schicka. Zajíc v klobouku za 80 milionů. Zoufalství

  • Pouzar1123.7.2017 22:03reagovat

   SmíchSmích pokud vím tak se mlvilo o nějakým koňaru do stehna ? .. Takže krevní sraženína = hematom = modřina? .. zase z toho nedělejte kovbojku jak kdyby mu měli operovat srdce

   • adam23.7.2017 22:09reagovat

    +1

     

   • Sendi23.7.2017 22:17reagovat

    Hůř je na tom Dudl, který dostal po zlomenině ruky embolii, tam už to neni prdel...

    • hombre23.7.2017 22:37reagovat

     Si děláš prdel, to neeeeNeutrální.

     • Sendi23.7.2017 22:43reagovat

      bere léky a snad to bude v pořádku, měl by působit ve Vlašimi...

      • hombre23.7.2017 23:25reagovat

       Dík, ale toto mi ty jasnej Brňáku nedělej Smích, to je pak na kardiaka..

 • Vstupenky

  Mirax23.7.2017 21:20reagovat

  Chlapi, nejsem z Prahy ale snažím se na Spartu jezdit co nejčastěji, jak je to s lístkama na Ticketportalu, jsou tam všechny které jsou k dispozici nebo třeba v ZC nebo na pokladnách se dají sehnat i lístky jinam? O co mi jde jsou třeba lístky do kotle, ty na internetu vůbec nejsou. Díky

  • astronautacs23.7.2017 21:24reagovat

   Lístky do kotle se přes net neprodávají, v ZC či na pokladnách jsou dsotupné.

   • Mirax23.7.2017 21:27reagovat

    Díky za odpověď, zatím jsem to vždycky dělal tak, že jsem si lístky zarezervoval přes internet, přece jenom dojet do Prahy bez lístků a zjistit že se nedají koupit...to bych nechtěl. Když bych příští čtvrtek přijel na zápas se Zvezdou, seženu třeba dvě hodiny před zápasem lístky do kotle?

     

    • astronautacs23.7.2017 21:43reagovat

     Málokdy je kotel vyprodaný, takže by to asi neměl být problém...

     • Mirax23.7.2017 21:45reagovat

      Díky a ještě poslední otázka - když si koupím lístek dolů, můžu si stoupnout i nahoru?

      • KRiSTiN23.7.2017 21:46reagovat

       Jo.

       • Mirax23.7.2017 21:49reagovat

        Díky za odpověď.

  • Spartan 198923.7.2017 21:25reagovat

   Taky se mi libila slova ktery mel rikat v polocase proti vitesse, a i celkem jak se vyjadroval. Jinak kdo z vas je ten anglican co daval papirek s posilama stramakovi? Zajimalo by me co tam bylo za jmena :D

   • Spartan 198923.7.2017 21:26reagovat

    sorry sekl jsem se o vlakno vis...

    • CelticGirl23.7.2017 21:57reagovat

     A co mel rikat, kdyz uz jsi to nakousnul :)

 • Setkání

  Zdeno9423.7.2017 20:53reagovat

  Další věc ze setkání zl.permanentkářů. Kotalík mi řekl, že Crvena Zvezda nepočítá s postupem, a tak nám nabídla dva hráče, aby z toho měla alespoň nějaký prachy - jeden hráč je Kanga a druhej Mitchell Donald. Ovšem tahle podoba kádru už je konečná, ale nic nevylučuje. Schwaba jsme zkusili, ale čerstvě ho udělali kapitánem, takže to asi nevypadá, ale vyznělo to tak, že to ještě zkusíme. Biabiany měl přijít, ale když to vyšlo v novinách, začali se o něj zajímat další kluby a on chtěl ještě počkat, tak jsme se na něj vykašlali.

  • Jackacs23.7.2017 20:57reagovat

   Je zajimavy, ze prede vsema rekne, ze Schwab je kec a pak nekde soukrome rika, ze ho jeste budem zkouset. Úsměv To je fakt skvely...

   • Mates23.7.2017 20:58reagovat

    Každej si ty slova může interpretovat trošku jinak.

   • Chabix23.7.2017 20:59reagovat

    Asi ho jen otukly. Kdo ví, jak to myslel. Nicméně už už na tiskovce před generálkou říkali, že to bude konečná a pak ještě přišel MavubaSmích

  • KRiSTiN23.7.2017 20:57reagovat

   Hm, ty bych tu rád viděl oba. Bylo by to super, kdyby Zvezda nechtěla úplnou pálku.

  • Chabix23.7.2017 20:57reagovat

   S tím Biabianym a Schwabem je to škoda. Co se týká tý Zvezdy, aby to nebyla jen taková lestSmích Doufám, že na ně vletíme a nic nepodceníme. Taky jsem si na chvíli zapnul ten přenos a vypadají dost nepříjemně.

  • astronautacs23.7.2017 21:01reagovat

   To je profi přístup Srbů. Smích

  • Hory23.7.2017 21:03reagovat

   A zrovna Kanga a Mitchell dnes hráli velmi dobře. Mitchell def záložník, k tomu poměrně dobře technicky vybaveny. Uvidíme co Mandjeck, ale Mitchell vypadal dobře. Kanga je tvůrce hry, což my postrádame. Schwab by mohl pomoci, ale nevěřím, ze dáme dalších 2,5mil euro. Co se postupu tyče, vidím to upřímně 50 na 50 vzhledem ke změnám a hlavně zraněním.

   • hombre23.7.2017 21:19reagovat

    Smích jo jasně, nabídnou nám 2 skoro nejlepší hráče. Tak to je hektofór a stokorunáčka putuje i s Oskarem Vtipkárem do Srbska Smích.

 • Diskuse s realizačním týmem

  zkusenac23.7.2017 20:27reagovat

  Rád bych těm normálně diskutujícím z nás zde také předal několik postřehů. Dnes jsem byl na setkání zlatých permic. Otázky byly očekávané - zranění, změny v realizačním týmu, špatná generálka atd. Odpovědi však byly dost dobré - Strama je věcný, zároveň však výřečný, horlivý. Kam se hrabou Holoubkové a další, kde se pořád jen mluvilo něco o srdíčku, ale nic jsme se pořádného nedozvěděli. S Italem přichází profesionalita a sebevědomí, ne české fňukání. Ze zraněných by se měl zapojovat Mareček, drobné problémy má Šural, ale snad nic vážného a na čtvrtek by měli být oba připraveni. Albiach je po operaci, Vácha mimo konzervativně lečen na delší dobu, Rosický ucítil sval po zápase s Blackburnem. Jinak M.Kadlec snad ne mimo na dlouho a Costa s Ben Chaimem se nějak zapojí. Kadlec měl dobrou přípravu, Vácha také patřil mezi kandidáty na základ. Žádná jednání již neprobíhají - tedy to byly kachny o těch středních záložnících. Zázemí na Strahově se vylepšuje dle požadavků Stramy, aby bylo plně vybavené jako na Letné. K zapojování mladíků Strama byl dost impulsivní, protože tyhle otázky jsou stále dokola jak tady, v Interu či v Pana. Fanoušci chtějí hned výsledky, zároveň ale zapojovat mladé. Strama spolupracuje s Hřebíkem, zároveň bude hrát vždy ten, kdo je nejlepší bez ohledu na věk. Jinak na krátkou otázku odpovídal trenér dost rozsáhle a věcně, na mě zapůsobil jako zatím žádný trenér. Chce sázet na mentální sílu, protože to je cesta k vítězství. Možná si ještě na něco vzpomenu, tak dám vědět.

  • captain_obvious23.7.2017 20:48reagovat

   To jsem říkal už tak 5 roků zpátky, ještě snad na ofiko fóru - přiveďte solidního trochu renomovanějšího zahraničního trenéra, ikdyby tady vybouchnul výsledkově, tak to pro klub nakonec bude výhra, protože s sebou přinese z fungování vetších klubů, kontakty, bude chtít úpravu zázemí, otevře nové dveře, které byly doposud pro klub jako Sparta zavřené. A přesně to se pod Štramákem podle všeho děje. Upgrade Strahova přijde klubu jedině k duhu a zůstanou tady jeho následky ještě dlouho po tom, co Štramák odejde. Kotalík si natrénoval jednání s hráči, kteří už mají nějaké renomé, takže i po odchodu Itala si s tím snad bude vědět rady a takoví hráči tady nebudou chodit jen jednou za deset let. Zatím dobrý, ale trošku se bojím hry, než si to sedne.

   • zkusenac23.7.2017 20:52reagovat

    Přesně to i Strama říkal. Že on tady nemusí být, současní hráči také ne, ale že zázemí na Strahově a Sparta tu budou vždy. Proto tyhle technické věci a další věci jsou důležité pro další vývoj. Fakt to na mě působilo svěže a profi. Uvidíme, co výsledky, ale určitě se něco zlepší než za našich trenérských dinosaurů.

  • majtin23.7.2017 21:20reagovat

   ”Kam se hrabou Holoubkové a další, kde se pořád jen mluvilo něco o srdíčku, ale nic jsme se pořádného nedozvěděli”... Cože ? To je nějaký nedorozumění, věcnější trenér než Holas byl snad jen M. Hašek. Nechci malovat čerta na zeď, ale Štramák mi v lecčems připomíná Csaplára - ten byl taky výřečný, věcný a horlivý... Samozřejmě věřím, že to tak nebude, i když vzhledem k tomu, že staví Lafyho na podhrot si nejsem úplně jistej.

   • zkusenac23.7.2017 21:26reagovat

    Věc názoru. Alespoň mluví o stavu na Strahově, o přemýšlení o mladých hráčích, o vítězné mentalitě. Je to určitá koncepce. Holoubek byl věcný, to ano, ale také toho řekl málo. Na setkání zlatých permic to bylo pár vět. Pro mě to byl zajíc, co ještě pro Spartu nedozrál.

  • Dynamo23.7.2017 21:35reagovat

   Takzr vysledkem pripravneho obdobi je, ze se opět zranil Rosicky, dale Kadlec, Vacha a Marecek, Vukadinovic, koupil se Haim u kterehk nevime kdy bude hrát, na operaci sel Nestor a Costa velmi pomalu začíná trénovat...no neni to moc pozitivní

   • Filas23.7.2017 21:39reagovat

    Zkrátka lazaret jako poslední dobou vždy,už to začíná být zlý sen...

  • Bony Wilfried23.7.2017 22:14reagovat

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak často probíhají tato setkání? Dnes mi přineslo několik nových informací, takže za to děkuji.

   • Hory23.7.2017 22:41reagovat

    Skoda ze se nikdo nezeptal na toho Lafatu na podhrotu, zda takhle opravdu chtějí hrát.

53475 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha