Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Káya

  Myrthan5.5.2018 9:26reagovat

  Rikejte si co chcete, ale včera byl náš kebabák výbornej. Poctivě jsem ho sledoval, udělal 2 chybky za celej zápas v rozehravce, jinak byl famózní. Směrem dozadu jistota. Což se o našich stoperech už dlouho řict nedá. Budu doufat, že se nezraní a že se vedle něho v létě objeví někdo podobnej, případně se dá do latě Štetina/Hovorka.

  • Jarošík5.5.2018 9:30reagovat

   Přesně a když jsem to tu dříve psal tak neee ...Sledoval jsem ho a velmi rychle odebíral míče, ve výskoku vyhrál skoro vše a byl platný i dopředu. Za mě jasná 1dnička na stoperu a Štetina s ním jasně roste a jde vidět i po zápase jak se objímali a rozumí si dobře! Když k tomu přidáme kvalitu na krajích, tak je obrana supr.

   • DJDriver5.5.2018 9:34reagovat

    Dominik ti rekne ze zase jen odkopaval a hral nekonstruktivne....coz neni pravda

   • ficko5.5.2018 9:54reagovat

    Kvalita na krajích? To už se podařilo ”udat” Frýdka a Zahustela? A vrací se alespoň Civic?

    • Jarošík5.5.2018 9:57reagovat

     Čti pořádně a hlavně Civič se určitě v létě vrátí, má formu!!! Poté tu je jednání o koupi pravého beka z ciziny....ale to už je věc druhá...

     • ficko5.5.2018 10:00reagovat

      To byla ironie.:)

 • Hodnocení

  Kulkozubý Tony 4.5.2018 22:35reagovat

  Jen tak ve zkratce, nejlepší Kaya, Kanga, Šural. Nejhorší Zahustel a Frýdek. Costa na beku o něco lepší, připravil gól, pak byl u inkasovaného, ale jeho pohyb byl mnohem lepší než Frýdka. Zlín podal jednoznačně nejslabší výkon který jsem v letošní sezóně na Letné viděl. Kanga se Nicem opravdu vedle sebe hrát nemohou, sledoval jsem je většinu zápasu a navzájem se ignorují, oba si chtějí dokázat, že právě jeden z nich je mozek týmu a místo jednoduchých průnikových přihrávek řeší nesmyslné dlouhé balony, hlavně aby spolu nemuseli kombinovat. Takže 3 body zlaté, ale s jasným přispěním hostujícího týmu, takový výkon by na Olomouc nebo Bohemku (které nás ještě čekají) nestačil. Jediné velké + je Kaya, se kterým konečně stoperská dvojice budí nějaký respekt.

  • Kilošek4.5.2018 22:37reagovat

   Takže v létě přivést box to box záložníka a o podhrot se popere Stanciu s Kangou.

   • artaxerxes4.5.2018 22:45reagovat

    proč box-to-box - kdo bude bránit? Pokud neuděláš s Kangy DM, tak nevím proč box-to-box záložníka.

     

    Trenér musí do konce sezóny posoudit jestli je Kulhánek dost dobrý na DM, pokud ne, tak je třeba koupit defenzivního záložníka.

    Box-to-box záložník moc nepřipadá v úvahu, když budou hrát ve středu jak Stanciu, tak Kanga.

     

    Pokud ale trenér rozhodne, že spolu ve většině zápasů hrát nemůžou, tak místo jednoho z nich by box-to-box záložník hrál. Ale nevím proč kupovat někoho nového, když není moc lepších hráčů na tuto pozici, než je Sáček.

    • Kilošek4.5.2018 22:49reagovat

     Myslel jsem to tak, že buď Kanga nebo Staciu bude začínat na lavičce.

     • artaxerxes4.5.2018 23:08reagovat

      jo promiň nepochopil jsem.

      Ale myslím, že moc lepších box-to-box záložníků než je Sáček v ČR neběhá. Zatím má malou produktivitu, ale myslím, že to se bude u něj zlepšovat.

      • Bunda4.5.2018 23:17reagovat

       Hašek 😉

       • artaxerxes4.5.2018 23:39reagovat

        No tak s tím bych souhlasil a Sáčka tam poslat na hostování.

     • AlaMierda4.5.2018 23:23reagovat

      takže se strategicky oslabíme a necháme jednoho ze dvou skvělých hráčů na lavičce? A zároveň usnadníme bránění soupeři, který místo toho aby hlídal dva skvělé fotbalisty na naší ligu, taak se soustředí pouze na jednoho z nich. Super

      • artaxerxes4.5.2018 23:40reagovat

       Taky se mi to moc nelíbí, ale hlavně v EL bych čekal dynamičtější zálohu, z důvodu brzkého napadání.

       • AlaMierda4.5.2018 23:43reagovat

        tak tam je třeba i druhý opravdu dynamický hráč vedle Šurala, případně stýhnutí Šurala k útočníkovi a na kraj zálohy místo něj nějaký dynamický hráč. Ale nejdříve musíme vyřešit oba beky. Protože bez nich to nepujde. Zároven se nabízí varianta se Zahustelem jako alternaci na kraji zálohy.

        • Dollaruss4.5.2018 23:45reagovat

         Zahustel by měl alternovat maximálně tak v juniorce.

     • Jereacs5.5.2018 0:17reagovat

      Dle mě by bohatě stačilo kdyby ty dva si sedli s trenérama a jasně si určili pozice ale tenhle problém co maji mě připomíná úplně to stejný když spolu vedle sebe za repre hráli Gerrard a Lampard taky oba dva chtěli dokázat ze právě jeden z nich je šéf akci a zálohy

  • alen5.5.2018 7:22reagovat

   Plný souhlas, jen u toho Kanga bych doplnil, snaha o vyniknutí a střelba za každé situace, nedokáže najít hráče ve vápně. Proč trenér jde na ruku Ščastnému, už jsem to několikrát rozebral. Dávat Božu v 90 minutě v zápasu je nesmysl. Je to vliv Ščastného, proč Božo odstavil. Rozhodně je lepší Boža než Kanga.

   • Majklll5.5.2018 7:54reagovat

    Tak Vata hraje levého obránce nebo levou zálohu, zato kanga střed, tedy ty dva si nekonkuruji..

    • alen5.5.2018 8:14reagovat

     No a to je pravě tragédie, to je to předělávaní hráčů, kdo z něj udělal obránce! On je týmový hráč a dokáže najít hráče ve vápně a ne bezhlavě střílet. Do obrany ho může postavit jen ten, co ho chce opět poslat do juniorky.

     • Lobrock5.5.2018 8:29reagovat

      tvl. to jsou strašný bláboly. Vatajelu hrál vždycky beka. My si ho na tuhle pozici vyskautovali. Pak se ovšem zjistilo, že jaksi neumí bránit. Tak ho posunuli do zálohy. A to srovnání s Kangou...fakt radši no comment...

      • Enkoff5.5.2018 8:38reagovat

       Naprostej souhlas, ty předchozí komentáře jsou fakt mimo

      • alen5.5.2018 8:59reagovat

       Myslel jsem to tak,že Kanga je solista a Boža týmový hráč.

     • Acs gl5.5.2018 8:48reagovat

      Nemáš v tom trošku bordel???nebo ještě kocovina??

  • Jarošík5.5.2018 9:25reagovat

   1) Kanga - černá supr odmakaná práce.

   2) Stanciu - prostě špílmachr supr.

   3) Šural - bojovník a hecíř týmu.

   4) Plavšič to samé.

   5) Kaya - naprostá jistota + Štetina

   6) Drchal - budoucnost a dříč

   7) Nita-jako vždy jistota s jednou chybičkou včera

   8) Costa - plnohodnotně zvládl Frýdkův post

   9) Vata - standart

   10)Lafata - dal gól, ale jinak fyzička atd už nene

   11)Kulhánek - neviditelný hráč! Slabé na acs

   12)Frýdek-hra dozadu,špatná rozehr.a0podpora útoku

   13)Zahustel - nejhorší hráč na hřišti!!!

    

   Pokud acs bude mít kvalitní obranu co podpoří útok jako včera Costa, tak se nebojím ani jednoho klubu v lize!

   Costa má svůj věk a tak přichází v úvahu velmi dobrý Civič, levá strana je ok.

   Pravá strana potřebuje nutně posílit o kvalitního beka s útočnými choutky - jedině asi cizinec. Líbí se mi i Zelený z Jablonce, ale je to levej bek!

   Stoper - jeden musí přijít v případě zranění Kaye či Štetiny!

   Náhrada za Kulhánka, který má supr věk, výšku, ale to jest vše!

   Útok - možná i sem bude třeba přivést jednoho špílmachra.

   Poté si myslím, že acs bude mít fakt tým, který bude mít Evropské parametry!

 • Pulkrab

  Kilošek4.5.2018 22:34reagovat

  Tak stáhnout ho zpět nebo ho tam ještě třeba do zimy nechat Holoubkovi? Útočník number one je teď Šural, ale koho k němu? Vendu Kadlece nebo Drchy. Dal bych Pulkymu šanci.

  • artaxerxes4.5.2018 22:47reagovat

   Stáhnout na přípravu a pokud se osvědčí zůstane, jinak se pošle zpět do Liberce. Holoubek ví, co od něj čekat, tak příprava ve Spartě mu neublíží.

  • Jarošík5.5.2018 9:31reagovat

   Stáhnout na přípravu at dostane šanci se porvat o post, ale myslím si že ještě klidne půl roku v Liberci mu neuškodi a také si myslim ze to není uplne hráč pro acs a byl by daleko prodejnejsi ven z Liberce nez z acs..tak proc ho nenechat v Liberci, kde bude hrat a mozna i el a pote ho z tama prodat jako hrace acs do ciziny Úsměv

 • Dneska

  Chabix4.5.2018 22:14reagovat

  S dnešním výkonem do gólu na 2:1 jsem spokojen. Za první poločas jsem velmi spokojen. Kanga a Kulhánek hráli velmi dobře. Stanciu taky velmi dobrý, ale od 70. minuty už šlapal vodu. Stopeři dnes Ok. Líbil se mi i Zahustel.

  Nicméně jsem stále střízlivý a vím, že venku to může být opět na hovno. Velkým problémem jsou pořád standardky soupře. Zlín jich měl minimum a přesto z nich hrozil a nakonec dal z jedný gól. Komplexně si myslím, že to byl jeden z našich nejlepších jarních výkonů.

   

  Navíc jsem o 100 Kč bohatší. Vsadil jsem se s kámošem, který ten fotbal zas tak nesleduje, že dá Stanciu z toho přímáku gól. U druhého přímáků se kámoš už raději nesázelSmích

  • hombre4.5.2018 22:20reagovat

   Hmm, taky proti nám hrál jeden z nejslabších týmů....

   • victorlima4.5.2018 22:34reagovat

    Ano možná relativně slabší tým, ale obral o body nedávno na titul ještě myslící Slavii. Tentokráte lze souhlasit s Hapalem, že Sparta téměř po celý zápas kontrolovala hru a ani po gólu Zlína tentokrát nezmatkovala a dohrála to celkem zkušeně.

   • Acs gl5.5.2018 8:50reagovat

    Hmmm, prohráváme s těma nejslabšíma a vyhráváme jen proti nejslabším popřípadě , když soupeř předvede nejhorší výkon sezóny.

    • hombre5.5.2018 10:46reagovat

     Jen jsem reagoval a výrok, že to byl ”jeden z našich nejlepších jarních výkonů”. I já si myslím, že to tak je, ale soupeř byl jeden z nejslabších. Kdyby to bylo proti Plzni, Liberci, Slávii, tak super, ale Zlín byl slabý....

  • Boskovic4.5.2018 22:25reagovat

   Jj .) Ja naposledy co pamatuji tak takto kopal naposledy primaky Juninho.

 • Hra

  DJDriver4.5.2018 22:00reagovat

  Do zraneni (bohuzel) Vaška Drchala jsme hrali fakt pekne ale po jeho vystridani se hra dost zmenila. Teziste hry se posunulo o 20 metru blize k nasi brance a uz jsme nemeli hru zdaleka tak pod kontrolou jako do te doby

  • Sendi4.5.2018 22:03reagovat

   prvních patnáct minut bylo skvělých a už jsem si brousil tužku na oslavnou ódu, nicméně potom to šlo do hajzlu a byla z toho zase kostrbatá bramboračka...škoda, že si to neudržíme dýl jak pár minut, navíc takhle herně tragickej soupeř letos na Spartu asi nepřijel...

   • DJDriver4.5.2018 22:06reagovat

    Ja Lafatu respektuju ale on opravdu na hriste jit nemel, bud se mel na pod hrot posunout Nico a nebo se tam mel poslat Chaim. Lafi neni rychlej ani technickej,do mezihry taky moc neni. Alespon ze tam dopravil ten luxusni Costuv pas

    • majtin4.5.2018 22:10reagovat

     Celá akce byla luxusní. A přihrávka Costy na Lafatu, tak to bylo jak návrat v čase do dob největší Costovy fazóny.

     • DJDriver4.5.2018 22:13reagovat

      Jo bylo to moc pekny. Ale preci jen bych na hrotu videl radsi nekoho dynamictejsiho nez Davida,kterej kdyz se zapoji do presingu tak je to tak pomalý ze pak to kyvadlo nemuze fungovat poradne

    • Sendi4.5.2018 22:13reagovat

     tohle střídání pro mě bylo symptomatický - trenérská bezradnost...Dobře, že aspoň Lafata proměnil, abychom mu nekřivdili, tak si myslim, že naše hra odcházela už pět minut před Drchalovým zraněním, jen je otázka, jestli tomu trenéři náhodou tim střídáním ještě nepomohli, protože dvojice Drchal - Šural obrnácům soupeře strašně zatápěli a těžil z toho hlavně Stanciu...

     • DJDriver4.5.2018 22:15reagovat

      Nemyslim si ze by nejak odchazela pred tim. Spis si Zlin vic pomahal faulama ve chvili kdy se nam podarilo dostat se za obranu (na Zahustela a hned potom na Drchala)

    • hombre4.5.2018 22:17reagovat

     Škoda Drchala, já mu věřil, dnes se snažil neskutečně, dojížděl souboje a hlavně běhal!!! To že zatím není úplný tahoun je jasný, ale po jeho zranění to bylo znát a začali jsme ztrácet půdu pod nohama. Ve druhé půlce to bylo zase super, tam bylo moc pěkných akcí - lehkovážné nedotažených a po snížení - holomajzna Neutrální.

     • johnny14.5.2018 22:50reagovat

      Jo Drchala je škoda, dnes makal líbil se mi, Costa jednoznačně lepší než Frýdek, nechápu proč není místo něj v základu. Kaya, Kanga, Stanciu, Plavec super hra. Dnes se mi líbil i Kulhánek a Šury. Za mě spokojenost, ale samozřejmě to může být ještě o hodně lepší.

 • Beci. Stoperi acs...

  Jarošík4.5.2018 21:53reagovat

  Hapal v rozhovoru nezklamal..kecy a reci o tom.jak vse bylo podkontrolou atd...tvl doufam ze Frydka nemini zase davat na kraj...Costa dnes ukazal ze patri na beka jako kdysy a mel by se pan trener zamyslet nad Zahustelem a mozna Kulhankem ktery je jen do poctu. Ohledne Cisty: vyhraval hlavickove souboje a podporoval utok. Jestli to vidite ze zajebal gol tak pardon chyba byla pri centru a prodlouezeni hlavicky!!!

  Stoperi supr dvojce ale to jsem tu rikal jiz nekolikrat...

  • artaxerxes4.5.2018 22:38reagovat

   Vůči Kulhánkovi je to nefér - je to podobné jako u Huška - všichni vidí nulový přínos pro tým v ofenzivě, ale už nikdo nevidí kolik těch míčů zastavil.

   Pokud budeme hrát na dva kreativní záložníky uprostřed, kteří nemají tolik defenzivních úkolů, tak takový čistič je za nima ideální.

    

   Já vím, že se obecně více líbí hra Sáčka nebo Frýdka, kteří jsou dynamičtí, ale vedle Kangy a Stanciua musí být někdo, kdo drží prostor a ne box-to-box záložník (I v reprezentaci za Daridou, který je podobným typem jako Sáček, byl vždycky DM).

 • Stanciu a jeho přímáky

  Elysir4.5.2018 21:48reagovat

  To je prostě lahůdka... Vždycky jsem nedočkavý, co zas předvede a pak uslintnu blahem Smích

   

  Napadá vás jiný hráč v ČR lize, který kope standardky takhle báječně s takovou pravidelností? A kdy naposledy jsme měli tak špičkového exekutora?

  • Sendi4.5.2018 21:52reagovat

   nenapadá mě ani žádný v Evropě, nikdo to momentálně takhle dobře nekope, bude jistě patřit k nejlepším exekutorům na světě...

   • Kilošek4.5.2018 21:54reagovat

    Messi a určitě více hráčů to z takovéhle blízkosti trefují, ale je pravda, že Stanciu je lahůdka a dlouho si ho tu asi neudržímeSmutek

    • Sendi4.5.2018 22:01reagovat

     Messi to většinou přestřelí, nikdo to takhle pravidelně netrefuje, nebo o tom alespoň nevim...

   • KRiSTiN4.5.2018 22:00reagovat

    Přečetl jsem si příspěvek, podíval se na autora, znovu jsem si přečetl příspěvek, znovu se podíval na autora.

     

    Přesto můj výraz zůstává - ZoufalstvíÚdiv.

    • Sendi4.5.2018 22:04reagovat

     a co je na tom jako k divení?

   • artaxerxes4.5.2018 22:05reagovat

    tak nejlepším byl Juninhu Penabrucanu z Lyonu - ten ohrožoval branku i přímákama z půlky hřiště.

     

    Z Česka byl dobrý Filip Dort

    • Sendi4.5.2018 22:09reagovat

     tak v minulosti určitě bylo skvělých exekutorů hodně, Juninho měl možná nejlepší kopací techniku vůbec, ten trefoval neuvěřitelný věci...

     Každopádně dneska se dávají góly z přímáků výrazně hůř než dřív...

   • hombre4.5.2018 22:09reagovat

    Smích, možná to je přehnané, ale ne moc. V lize jasně nejlepší a o obrovský parník.

    Ve Spartě nikdo takový nebyl, matně vzpomínám na Bílka, ten to taky trefoval, pak Nedvěd.

    • Sendi4.5.2018 22:16reagovat

     přehnaný to neni, kdyby někdo spočítal úspěšnost, Stanciu bude ve světovym topu...

     • hombre4.5.2018 22:24reagovat

      Je to možný, ale začal to trefovat až v poslední době. Před tým nic, ale momentálně to kope jako bůh.

      • Sendi4.5.2018 22:28reagovat

       v poslední době jako myslíš třeba to jak nás těma přímákama vyřadil? :)))

       • hombre4.5.2018 22:36reagovat

        Ne, ale jseš pohotovej Smích.

        Myslel jsem u nás - nelítalo mu to. Ale je pravda, že je v jiném prostředí a než se aklimatizuje, tak to chvíli trvá. Možná máš pravdu, možná Úsměv...

        Bojím se, že ho neudržíme a v létě půjde pryč. Musíme hrát poháry, jinak udělá pá pá.

         

        • AlaMierda4.5.2018 23:28reagovat

         ono taky si ty přímáky kolem vápna moc nevybavuju v prvních kolech, protože na ně nikdo neuměl padnout maximálně sám Stanciu nebo Kanga.

   • majtin4.5.2018 22:19reagovat

    Ronaldo kdysi dával spousty gólů z přímáků, ale teď už jich tolik nedává (teda z přímáků Úsměv ) nebo to procento úspěšnosti má už nižší. By mě zajímalo, čím to je, těžko ho můžou mít obránci ve zdi a brankáři načtenýho, to jim zas tak moc nepomůže. A hlavní rozdíl - on takhle přes zeď trefoval spíš tak ze dvaceti metrů a dál nebo tu zeď prostřelil apod..

    Takhle z hranice šestnáctky, kdy ten míč musí nad zeď a rychle dolů, mě teď fakt nikdo nenapadá.

    • Sendi4.5.2018 22:27reagovat

     Ronaldo nedal gól z přímáku už snad pět sezon, on to v jednu dobu trefoval skvěle, ale určitě neměl úplně skvělou úspěšnost, i tehdy kdy mu to padalo tak hodně natrefoval zeď nebo to šlo nad, dneska už to netrefuje vůbec, Messi bude určitě mít lepší čísla, ale on zase většinu přestřelí...No hele jak říkám, nenapadá mě nikdo v současnym velkym fotbale, u koho když si postaví míč, tak si budu říkat že je to jasný, takovej jako byl Juninho - frajer, proti kterýho týmu vůbec nechceš kolem vápna faulovat, protože to trefí...teď si to říkám o Stanciovi, kterej prostě víc jak půlku přímáků pošlě do brány :)

    • AlaMierda4.5.2018 23:32reagovat

     to uměl třeba Rogerio Ceni.

   • pepinho24.5.2018 22:44reagovat

    Bardhi v Levante.

    • Sendi4.5.2018 22:55reagovat

     4 ze 6 branek v sezoně z přímáků? Skvělá bilance!

     • pepinho25.5.2018 11:28reagovat

      Přesně tak, jeden z nejlepších v Evropě, přitom v Levante poslední dobou moc nehraje, myslím.

    • AlaMierda4.5.2018 23:25reagovat

     hráč, kterého svého času bylo možnost získat z Maďarské ligy.

  • veselé_velikonoce4.5.2018 22:00reagovat

   Z praváků naposledy snad Míša Bílek nebo Béda Vrabec.

  • artaxerxes4.5.2018 22:03reagovat

   Tak řekl bych, že úspěšnost velkou měli:

   Nedvěd, Bílek a Zdeněk Svoboda.

    

   Slušnou úspěšnost a výborné signály:

   Poborský, Rosický, Chovanec

    

   Ale popravdě tak dobře jako Stanciu asi nikdo

  • lesmen4.5.2018 22:12reagovat

   Martin Cizek take daval pekne primaky Úsměv

  • bigcock4.5.2018 22:31reagovat

   Kopal Juninho a Mihajlovic.

  • lidoop4.5.2018 23:03reagovat

   Ve Spartr primaky vyborne kopaval Vlado Labant! Golu moc nedal, ale asistenci mel urcite spoustu.

  • Boss0095.5.2018 0:30reagovat

   Panove jak jste mohly zapomenout na Shunusukeho Nakamuru? To byl podle me jeden z nejlepších exekutoru přímaku na svete v celtiku radil jak cerna ruka. Jednou jsem videl v v tv poradu jak trefil diru velikosti maleho okenka ktere bylo umisteno na korbe jedouciho auta na prvni pokus ze 40 metru. Legenda trestnaku bez debat.

 • Šural

  atraps24.5.2018 21:44reagovat

  Jedinej kdo za něco stál byl Šural.Ostatní chvilku dobře chvilku špatně.Zlín nehrál nic a tak to mohlo budit dojem že v klidu držíme výsledek ale nic moc.

   

 • Zapas

  Boskovic4.5.2018 21:28reagovat

  Zajimavy match ,na druhou stranu i přes vitezstvi mame stale problem s premirou snahy. Jen nazor

  • Elysir4.5.2018 21:38reagovat

   Můžeš prosím rozvést ten “problém s přemírou snahy”? Není mi jasné, jak to myslíš... Díky

   • Boskovic4.5.2018 22:01reagovat

    Ano ,kluci se občas snazi az tak ze z toho prameni zraneni a tudíž i oslabeni kadru. Nejsem odbornik je to jen muj dojem.

    • Elysir4.5.2018 22:05reagovat

     Jo takhle. Tak to nemůžu soudit, taky nejsem fyzioterapeut ani nic podobného Úsměv

 • Kanga

  Boss0094.5.2018 21:22reagovat

  Kanga dneska neskutečně makal, dozadu se vracel odebíral míče čistě za mě skvělý a jestli to ti chytráci nevidí tak at se jdou bodnout o fotbalu vědí prdÚsměvÚsměv

  • petr1374.5.2018 21:29reagovat

   Jo maka a furt chce hrat, akorat silene dlouho drzi balon. Pokud zacne zrychlovat hru, bude mnohem platnejsi

  • Marbar4.5.2018 21:29reagovat

   souhlas,ale posledních cca20 min už nic moc...

   • Boss0094.5.2018 21:34reagovat

    No došly mu síly, ale protože se furt nabízí a je v pohybu. Pravda trošku drbe, ale on ten pohyb od spoluhráčů na konci taky nebyl nic moc tak to trošku přidržel aby to měl komu dát. Mě se jeho výkon dnes moc líbil.

    • Elysir4.5.2018 21:46reagovat

     Jediné, co bych mu do rozehry trochu vytknul. je to, že často ignoruje volného Stancia. Přitom Nico je hráč, co umí vymyslet překvapivé, efektní a efektivní řešení... Místy mi přijde, že chce být Guélor ta hvězda týmu, a tak Nicovi ten balon prostě nedá, aby jako ukázal, kdo je víc... Ale je to jen moje domněnka...

     • Boss0094.5.2018 22:02reagovat

      No prostě dva kohouti na jednom smetištiSmíchJá bych to tak neviděl párkrát Stanciovi nahrát mohl pravda, ale rozhodl se jinak to je prostě fotbal. Kangičovi to prostě fotbalově hodně myslí vše se snaží řešit technicky, ale někdy něco pokazí zadrbe nahrávku na spoluhráče, ale pořád je jeho přínos pro dnešní Spartu obrovský. Jak Kanga tak Stanciu byly prostě super trefa takové posily musíme dělat i do budoucna.

   • hombre4.5.2018 21:58reagovat

    Přesně, posledních 20 min. už byl marný a Plavčík taky, bohužel. Lafata bez presu a bez soubojů, to se pak blbě hraje.

    Strašně moc pěkných akcí, ale nedotažených. Zlínu se mělo dát aspoň 5 gólů. Hodně přečíslení, pěkných brejků a tak zadrbaných.....Neutrální

62022 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha