Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hodnocení trenéru

  trinact13.11.2017 15:44reagovat

  Ad debata dole. Tak teda, podle čeho posuzujete hlavní trenéry? Pro mě jediný měřítko je dlouhodobý výsledkový úspěch. Všechny ostatní věci, jako předvedená hra, prosazování mladíků atp. jsou prostě druhá kolej.

   

  A výsledkový úspěch je prostě relativní pojem. Pro Spartu to jednoznačně musí být dostatečné množství vítězství a remíz, které povede k titulu, samozřejmě měřit takhle Karviný nebo Jihlavě nelze, tam je trenér úspěšný, když tým zachrání. Navíc se tu bavíme o úspěšnosti, nikoliv kvalitě. Tu chcete měřit jako jak? Dát jim test na teorii fotbalu? Nikdy bych o Ranierim neřekl, že je to superkvalitní trenér, ale je sakra úspěšný - za to, co provedl s Leicestrem.

   

  Strama mi přijde průměrný - neudělal nikdy nic, co by mě přišlo nadpozemský, ať se jedná o posily, ať se jedná o volenou hru, taktiku nebo střídání. Ale zatím je prostě NEÚSPĚŠNÝ, jelikož na titul to není a vše ostatní finálně posral. Ale úspěšným klidně být může - stačí ten titul udělat, například v druhém roce jeho dvouletého úvazku se Spartou. Zající se počítají až po honu, který většina fotbalových trenérů většinou nekončí, kvůli malé trpěliovsti majitelů.

   

  Z tohoto pohledu má náš národ pouze jednoho nadpůrměrně úspěšného (a troufnu si říct i kvalitního) trenéra a tím je samozřejmě Vrba. Sparta potřebuje angažovat úspěšnýho trenéra a žádnýho ”hele zkusíme tohodle zahraničního rádobyexperta, kterýho ale vezmem až nás tři další pošlou doprdele”. Z tý středně úspěšný třídy připadají v úvahu ještě Šilhavý, Lavička, nebo Pánik. O Vrbovi nelze stopro říct, že bychom jej prováhali, on sám by si neodpustil jít do Sparty vůči Plzni, zároveň patří mezi rozumný lidi a ví, že jít do sparťanskýho echtbordelu by byla chyba. Koho jsme ale určitě prováhali byl jeden zahraniční a úspěšný trenér - Erik ten Hag.

   

  Možná vím o dalším - Marco Rossi. Vyhrál s Honvédem maďarskou ligu, podprůměrnou Dunajskou Stredu vytáhl letos zatím na vrchol. Až mi někdo bude oponovat, že jsou to trapný ligy, tak ale udělat v nich úspěch, to je oč tu běží. Zvlášť s těmi týmy.

  • ACSpartaPraha4ever13.11.2017 15:51reagovat

   Ranieri sakra úspěšný?!

   • trinact13.11.2017 15:58reagovat

    A ne? Z hoven vytáhl Chelsea, hrál s ní semi LM, pokud se nepletu. S Leicestrem udělal titul, který nemá obdoby, protože ještě 12-18 měsíců před titulem hrál s těma vesměs samejma hráčema o sestup.

    • ACSpartaPraha4ever13.11.2017 16:11reagovat

     Ok, ta Chelsea je věc názoru, nicméně i tak... Nepřijde ti to málo na 30 let kariéry ”sakra úspěšného” trenéra?

     • trinact13.11.2017 16:26reagovat

      Vzhledem k tomu, kolik trenérů se vytočilo za posledních 30 let v top 5 ligách, kde se Ranieri těch 30 let drží, tak bych řekl je proste uspesnej je. Já mu teď jako munici pro argumentaci projel wiki a dokonce je úspěšnější, než jsem čekal. Úsměv samozřejmě se, jako každý jiný trenér nevyhnul slabším ročníkům, ale 99% trenérů sní o jeho kariéře. Nedoceněný trenér.

       

      • ACSpartaPraha4ever13.11.2017 20:09reagovat

       Na to, kolik těžkých vah trénoval za tu třicetiletou kariéru, bych jeho kariéru neoznačil jako ”sakra úspěšnou”, jeden mistrovský titul a dva poháry (snad jsem něco nezapomněl, na wiki jsem moc líný) mi přijdou jako málo.

     • captain_obvious13.11.2017 18:03reagovat

      Jaká věc názoru omg? Sledoval jsi vůbec tehdy fotbal, nebo jsi ještě tahal kačera? Smích Ranieri byl v Chelsea sice za některé věci kritizovaný, ale zároveň hodně úspěšný, byl u té přestavby po vstupu Abramoviče a jediný důvod, proč hned neudělali titul byl, že Arsenal měl tehdy zrovna tu svoji legendární sezonu. Jinak prakticky všude kde byl, byl první sezonu dost úspěšný, ale je pravda, že na to často nedokázal navázat. Inter přebíral ve sračkách a hned s nima udělal sérii x výher, s Leicesterem se postaral o zázrak, díky kterému se na něj bude navždy vzpomínat, s Monacem 2. za PSG hned po postupu do Ligue 1, teď s Nantes má nakročeno k boji o LM.

       

      Tady už se člověk nemůže divit fakt ničemu. Takový ty kecy, že žádnej trenér není pro Spartu dost dobrý, o Stramaccionim se vědělo, že není dost dobrý hned po pročtení jeho wiki Smích Ani se tomu nedivím, když je tady záporně hodnocený i Ranieri tvl, to snad není možný ani Smích

      • Sranda Hejkal13.11.2017 18:33reagovat

       Já náhodou byl na Interu pod Ranierim a jako nebylo to špatný, ale žádnej zázrak to taky nebyl Smích

       • captain_obvious13.11.2017 19:33reagovat

        Tam šlo spíš o to, že on je okamžitě výsledkově nastartoval, nějaký nádherný fotbal to asi tehdy nebyl, ale výsledky měl okamžitě. Pak to zase v druhé půlce sezony začalo utichat, tak to po něm převzal náš Štramák. Smích

      • KRiSTiN13.11.2017 19:02reagovat

       Je Víťa Lavička úspěšný trenér?

       • captain_obvious13.11.2017 19:30reagovat

        Na naše poměry relativně jo, ve světovém měřítku je to nýmand, stejně jako všichni ostatní vč. Vrby.

      • ACSpartaPraha4ever13.11.2017 20:02reagovat

       tl;dr, dostal jsem se jen ke kačerovi, což mě jako čtrnáctiletého studenta osmiletého gymnázia rozesmálo na tolik, že přes slzy nevidím na zbytek. Ale žes to psal ty, uznávaný odborník, co seděl s Guardiolou v lavici při studiu trenérské licence, tak hodnotím jako vynikající, jasných 5/7.

       • captain_obvious13.11.2017 21:00reagovat

        Vzhledem k tomu, že Ranieri byl v Chelsea 00-04, tak jsi kačera evidentně ještě tahal, ale hlavně, že na to období máš názor, když je to teda ta ”věc názoru” Smích

        • captain_obvious13.11.2017 21:03reagovat

         Špatně, já četl sedmnáctiletého.

  • Spytihnef13.11.2017 16:09reagovat

   Počkej, Erik ten Hag když jsme se o něj zajímali, tak trénoval juniorku Bayernu a v dospělém fotbale trénoval max. druhou Holandskou ligu. Čím byl úspěšný?

   Tady všichni schvalují zahraničního trenéra, ale můžeme angažovat úspěšného zahraničního trenéra? Vždycky asi budeme muset cílit spíše na nějakou ”vycházející hvězdu” a tam bude vždy větší riziko. Stejně jako větší riziko bude u Rossiho, protože Sparta je oproti těm týmům, které doposud vedl, velkoklub.

   • trinact13.11.2017 16:18reagovat

    Velikost klubu nehraje takovou roli, spíš bych to hodnotil podle úrovně. V první lize jakýkoliv středoevropský země bude cca stejnej tlak (Sparta Vs Slovan Vs Legia, naopak Jihlava Vs Senica vs Pogon Sczeczin) a v juniorce Bayernu bych řekl, že bude tlak ještě větší. Což odpovídá na oboje, jak na ten Hagovu juniorku tak na týmy, které jsou pod enormním tlakem, protože se neočekávaně vyhrává, udělá se mediální boom a třeba i vedení najednou začne chtít titul. Což se určitě dělo v Honvédu a určitě děje v Dun.Strede. Rossi je pro mě adept na Sparťanský křeslo č.1, samozřejmě to zní jako chvilkovej úlet, ale ten člověk evidentne ví, co dělá.

     

    • petr13713.11.2017 16:28reagovat

     je tlak a tlak. V juniorce Bayernu bude minimální mediální tlak, v kabině se to nehemží milionáři s velkejma egama atd.

      

     Sparta je, samozřejmě na český poměry, opravdu velkoklub. Média ji rozebírají horem dolem, fanoušci na sítích taky, vyjadřuje se k ní každej chytrák i ”chytrák”. Každej soupeř u nás proti Spartě hraje zápas roku atd.

      

     Pochopitelně je tlak ve Spartě menší než v evropskejch velkoklubech, ale podle mě trenér stejně jako tam i u nás musí hlavně umět zvládnout kabinu a okolní tlaky (vedení, agenti, média...). Na tohle třeba absolutně nebyl připravený Holoubek. Fotbalu určitě rozumí, měl nadšení zápal, makal. Jenže trénovat dorost a Ačko je do značný míry úplně jiná práce.

    • Spytihnef13.11.2017 16:29reagovat

     Tak to s tebou nesouhlasím. Velikost klubu hraje sakra velkou roli. Jak píše níže Luky, tlak na okamžité výsledky v Honvédu a Dunajske Strede prostě takový nebyl a nemusel pracovat s tak ”hvězdnou” kabinou.

     A stále jsem nenašel ty Hagovi úspěchy ;-)

  • LukyACS13.11.2017 16:23reagovat

   Já si ten Haga přál, ale je otázka, jak by si tu vedl, protože šel do Utrechtu, kde na něj nebyl takový tlak. To samé platí o úspěchu Ranieriho nebo toho Rossiho, tam se od nich zas tolik nečekalo.

   Třeba by Strama byl úspěšnej, kdyby šel do nějakejch provinčních týmů a naopak ten Hag neúspěšnej, kdyby šel hned do PSV. Ale to je samozřejmě demagogie.

   Každopádně když přijde kouč do Bayernu, PSG, City, Sparty... tak tam je tlak na okamžitej úspěch, na tamní poměry mají hvězdy, se kterýma musí umět pracovat, jinak je ta kabina semele.

    

   Nicméně já nejedu na zkušenej/nezkušenej trenér, myslim si, že i když přijde sebezkušenější trenér do takového prostředí jako je Sparty, kde mezi sebou bojuje vedení, atmosféra v kabině asi není ideální a do toho tady máš neskutečný tlaky od legend, agentů... tak ho to prostě může semlít.

   Prostě to jestli na to má, se ukáže teprve až ve chvíli, kdy dostane tu šanci se ukázat. Třeba Stramu bych si taky nevybral a to proto, že podobnej projekt jel v Panathinaikosu a úspěšnej s ním nebyl.

   • daweee13.11.2017 20:04reagovat

    Podobnej projekt jako v Pana, aha tyvole, to je dobrej medialni mytus. Panathinaikos byl ve srackach, nemel absolutne prachy a nejdrazsi hrac, kterej Stramovi prisel, stal 0.5m euro. To asi neni podobnej projekt zejo.

  • FANDA730713.11.2017 22:40reagovat

   Rossi je uz v Dundee Utd., v DAC to mal lahke tam su prachy a Villagyi kupuje hracov.Mna prekvapil neznamy Nestor Maestro, ktory fakt priemernu Trnavu vytiahol na spicu a pritom si dotiahol len 2-3hracov, ktorych poznal z Rakuska/hrrotak Egho a zaloznik Phelivan+kridlo Canturisvili/

   • FANDA730717.11.2017 12:46reagovat

    sorry, pomylil som si to s predchadzajucim trenerom DAC Csaba Laszlom-ten je v Dundee, Rosssi este trenuje DAC

 • Ivan Hašek

  DJDriver13.11.2017 6:55reagovat

  Nejhorsi na tom je ze jsou lidi ktery by ho tu vitali jak spasitele

  • KRiSTiN13.11.2017 7:29reagovat

   Svou šanci už prováhal. Ale kdo přijde po AS, mě zajímá velice.

   • Furia Ceca13.11.2017 10:06reagovat

    Ivan toho dokázal ve fotbale (jako trenér) mnohem víc než ta nula Strama. To musí vidět i laik.

    • Tashunka Witko13.11.2017 10:27reagovat

     Před cca 3 týdny jsem viděl zápas jeho týmu na vlastní oči (prohra doma 0:2) a divil jsem se, že ho emír už dávno nevyhodil. Celkově divizní úroveň, ale hlavně díky neorganizovanmému a chaotickému týmu Ivana, který si nevypracoval za celý zápas ani náznak šance. Ani jsem nechtěl věřit, že ta plešatá kulička u střídačky je Hašek.

     Ten se už nikde ve fotbalově vyspělejším světě nechytne, ztratil dávno krok.

     • Furia Ceca13.11.2017 15:02reagovat

      To nepopírám ani, ale mluvím o dosavadní kariéře. V tom porovnání Strama nevychází moc dobře. I Ščasný je proti němu výsledkově daleko úspěšnější trenér.

    • lidoop13.11.2017 10:29reagovat

     Se Spartou titul a osmifinále LM, ovšem v době, kdy Sparta lize vládla. Štrasburg vytáhl z druhý ligy a následně s nima skončil 13.

     Strama oproti tomu trénoval samý top kluby, ovšem většinou v době, kdy měli dost problémů a rozhodně nebyli považováni za favorita na titul.

     Takže se to dost těžko posuzuje, ale rozhodně bych si netroufl říct, že Hašek je pan trenér a Štramák nula.

     • Furia Ceca13.11.2017 14:17reagovat

      Já rozhodně netrefím, že Hašek je pan trenér a Strama nula. Nicméně Strama trénoval top kluby je hezký, ale nic s nima nedokázal a pakoval se rychle a nezvládl ani dvě sezóny. Výsledky nulové. Tudíž mi Hašek proti němu vychází daleko lépe. + zapomenul si na Haškovu repre éru.

      • Sendi13.11.2017 14:39reagovat

       tak týhle logice moc nerozumim, v čem teda přesně Hašek vychází daleko lépe?

       • Furia Ceca13.11.2017 14:46reagovat

        Chceš tvrdit, že trénovat chvilku než mě vykopnou větší evropský klub je víc než Haškova dlouhodobá kariéra jako ligového a reprezentačního kouče?

        • Sranda Hejkal13.11.2017 14:54reagovat

         lol

         • Furia Ceca13.11.2017 15:03reagovat

          Tak aspoň, že je to k smíchu no... Smutek

          • Sranda Hejkal13.11.2017 15:13reagovat

           Tvoje názory? Ano.

           • Furia Ceca13.11.2017 22:11reagovat

            Nápodobně.

        • Sendi13.11.2017 15:26reagovat

         dlouhodobá kariéra ligového a reprezentačního kouče jo? :)

      • ACSpartaPraha4ever13.11.2017 15:55reagovat

       Jakou Haškovu repre éru? Myslíš ty tři měsíce, kdy jako spasitel sestoupil dolů, aby epicky dosral kvalifikaci?

  • xo13.11.2017 8:51reagovat

   Hašek do Sparty nikdy nepůjde, dokud jsou tam lidi kteří tam jsou.

   • munzig13.11.2017 14:38reagovat

    Zaplať pán bůh za to. Zakrnělý trenér, který už se pořádného angažmá sotva dočká.

  • Kibic13.11.2017 9:08reagovat

   Jako každý z nás si přeji to nejlepší pro SPARTU. I.H. to rozhodně není. Pochybuji o tom, že když chceme být jednou top evropským klubem tak u nás takové trenéry nemáme.

   Hlavní je teď pořád dokola neměnit co se ještě ani pořádně neprojevilo.

  • dominik2713.11.2017 10:58reagovat

   U něj bych to bral spíš jako krok trochu do neznáma, ač to samozřejmě zní trochu divně. Ovšem sám si nedokážu moc představit, na jaké trenérské úrovni se momentálně nachází, co by tady chtěl praktikovat a podobně. Bavil jsem se s ním asi dva roky zpátky, zda je možné arabské týmy naučit evropský fotbal a on mi odpověděl, že o to ani neusiluje, že se podřizuje tomu, jaký fotbal se hraje v tamních ligách. Takže pokud ho chce někdo hodnotit podle toho, jak hrají jeho týmy z posledních let, asi to nebude úplně přesné. Kdyby se vrátil do Sparty, chtěl by nejspíš hrát něco jiného. Nicméně sám bych asi momentálně preferoval jiné trenéry, navíc je otázka, zda by vůbec on sám chtěl zpátky do Česka.

   • lidoop13.11.2017 12:21reagovat

    Sice u šejků žádných velných úspěchů nedosahuje, ale když už tam trénuje tak dlouho, asi se mu tam líbí, takže bude s nějvětší pravděpodobností chtít zůstat tak dlouho, dokud ho bude ochoten někdo angažovat. Návrat do Evropy by mi z jeho pohledu nedával žádnej smysl. Zaprvé ho tu žádnej ambiciozní klub nezaměstná, zadruhé má asi rád teplíčko, zatřetí si myslím, že ani Plzeň nebo Slávie by mu nedali takovej plat, co pobírá od šejků.

    • Tazmen13.11.2017 14:14reagovat

     Nemyslím si že by o něho zrovna Plzeň nebo Slavie měli zájem Úsměv

  • jurasek11113.11.2017 14:27reagovat

   Hašek vždy preferoval peníze.Bylo by obrovské překvapení pokud by začal trénovat někoho u nás.Jednou jedinkrát se nechal ukecat a kandidoval na předsedu svazu.Jak to dopadlo?V momentě nabídky ze zahraničí,všeho nechal a byl pryč.

    

  • kamil13.11.2017 15:15reagovat

   tak jsou lidi co yb ho ve sparte videli radi, no a co? nejhorsi jsou spis lidi jako ty, co je hned zesmesnuji a navazi se i do nekoho co ve Sparte neco dokazal jako hrac i trener.

   • Sranda Hejkal13.11.2017 15:37reagovat

    Jo, dokázal, super, ale v roce 2000! To je 17 let zpátky!

 • 500 milionů na posily

  Sigi189313.11.2017 1:28reagovat

  Jestliže nový trenér dostane v zimě opět půl miliardy na posily, koho byste přivedli? Já říkám neopakovat zmrzlinářovy nesmysly s babylonem průměráků a tentokrát nakoupit 2-3 opravdu rozdílové hráče. Za mě:

   

  Novák, Kanga, Krmenčík

  • Sranda Hejkal13.11.2017 2:48reagovat

   Jakej novej trenér, ty magore? Smích

   • Sigi189313.11.2017 3:15reagovat

    V úvahu připadá Holas, případně Ivan či Martin Hašek.

    • petr13713.11.2017 6:24reagovat

     Variantami pro tebe jsou Bohnice popr. Havlickuv Brod. Mozna ale bude stacit, kdyz zustanes pekne doma v Plzni a jen vypnes internet.

     • Fanoušek z Liberce 13.11.2017 6:28reagovat

      SmíchSmích

     • Pouzar1113.11.2017 6:47reagovat

      SmíchSmích

     • trinact13.11.2017 8:09reagovat

      Poblíž Plzně jsou ještě oblíbené a nechvalně známé Dobřany, kde má nezanedbatelné procento fandů Viktorie trvalé bydliště.

     • xo13.11.2017 8:49reagovat

      To by měl pokoj hned vedle tebe. Smích

     • artaxerxes13.11.2017 10:17reagovat

      Kosmonosy ..

       

    • wasek2611@centrum.cz13.11.2017 9:00reagovat

     Martina či Holase bych bral... :D

   • waaw13.11.2017 8:13reagovat

    A je to tak nerealne?

  • captain_obvious13.11.2017 8:58reagovat

   Když Liberec bude normální a nebude za Kerbra požadovat víc jak 100 mega, tak by mělo zůstat dost peněz na 3-4 další top posily. Nechám se překvapit, kdo to bude.

   • Kibic13.11.2017 9:12reagovat

    To spíš ho prodají do SLAVIE.

   • kamil13.11.2017 11:43reagovat

    proc zrovna kerbra?

  • Kibic13.11.2017 9:11reagovat

   Krmenčík do SPARTY to nemyslíš vážně!!!!!!!

 • Ivane, pojď

  KRiSTiN12.11.2017 21:39reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-ostatni-ligy/318562/trener-hasek-v-emiratech-konci-odnesl-spatny-vstup-do-nove-sezony.html

  • Sranda Hejkal12.11.2017 22:45reagovat

   Takovýho losera to přesně chce, aura legendy, úspěchy dvacet let zpátky, to je cesta!

  • pubi12.11.2017 22:54reagovat

   Jo, za nim jsou vidět výsledky. Smích

   • Lobrock12.11.2017 22:56reagovat

    Už někde kromě Sparty vydržel dýl než rok? Smích

    • pubi12.11.2017 23:03reagovat

     <3 Legenda

    • Sranda Hejkal12.11.2017 23:03reagovat

     Podle TM je to průměrně rok a kousek, jenže ty soutěže, kde ”trénuje” nikdo nesleduje, tak nevím, jak moc přesně to tam má zaznamenaný. Jinak poslední roky všude letěl snad po 2-9 zápasech.

     • brac13.11.2017 0:28reagovat

      Co jsem koukal na ty arabské týmy, které trénoval, tak to je samý odpad. Každopadně ho pořád dokolečka vyhazuji a zaměstnávají. Možná není moc drahej, a je tak jednoduché ho zaměstnat a následně vyhodit. Na pořadný kádr nemají, tak hledají kouzelníky na lavičku.

      Příjde mi, že se smířil s málem. Ve Francii vytáhl Štrasburg do první ligy a tam ho bez problémů udržel, Saint Etiene hrálo tam, kde hrát mělo, a on pak odjede za exotikou a nikdo ho už jinde nezaměstná.

     • waaw13.11.2017 8:00reagovat

      Tak v ramci objektivity je nutne rict, ze v tehle zemich muzes bejt Murýňo a kdyz nejsi prvni tak letis. A to muzes mit kvalitu hracu tak na boj o udrzeni.

 • Shick

  TakeACS12.11.2017 10:40reagovat

  Nevím jestli to tu bylo https://reportermagazin.cz/a/weADw/kluk-za-miliardu-patrik-schick-apak-jsem-zved
  l-prostrednicek

   

  Ale
  zajímavej rozhovor co ukazuje, že naše vedení jsou vážně diletanti... Myslím si, že shick by pod AS neodešel.. škoda ho neskutečnej frajer

   

  • captain_obvious12.11.2017 11:45reagovat

   To je slabina lidí, co dělají fotbal v Česku, že prostě nedokážou pracovat s těmi problémovějšími nebo tvrdohlavými hráči. Dokonce ani pseudopsycholog Lavička to neumí. Hřebík je třída, Hašek kráčí v jeho stopách, ale oni by chtěli dělat sériovou výrobu, aby jim akademie vyplivávala jednoho stejnýho hráče za druhým na běžicím pásu, kteří všechno umí trochu, v ničem nevynikají, ale umí běhat a rozumí taktice. Přijde mi, že se snaží v hráčích trošku udusit nějakou osobitost. To je podle mě špatně. O tom, že nějaký pičus typu Kotalík nebo Požár nabídne takovému hráči pár šupů měsíčně, ani nemá smysl mluvit, to jsou idioti, že to svět neviděl. A Křéťa opět prosral šanci získat někoho kvalitního - Nezmara - takže budeme muset doufat v Grygeru, který vypadá schopně, příp. Rosu, o jehož manažerských schopnostech nic nevíme.

    

   Kdysi byl zase opačný extrém, že těm problémovým, pokud měli kvalitu, dovolili, aby si dělali, co chtěli, chlastali atd., to taky nebylo dobrý.

   • LukyACS12.11.2017 12:08reagovat

    Nezmara jsme sem měli vzít už dávno, tehdy když se usilovalo o Trpiše pro to byla vhodná doma a už v tu dobu se vědělo, že má za sebou Nezmar kus práce.

    Bohužel naše asi padesátisethlavá komise k něčemu podobnému nedospěla, a tak k nám nedorazil ani Trpišák.

    Podle mě nám Grygeru dřív vyfoukne Plzeň, nebo odejde rovnou někam do zahraničí, jazykovou znalost na to mít bude.

   • LukyACS12.11.2017 12:10reagovat

    Navíc ono je to asi jedno, Kotalík by měl být nejvýš ve Spartě, ale že by měl hlavní kompetence, řídil Spartu a něco měnil, to mi nepřijde. Spíš to vypadá, že Křetínský dál musí mít slovo a taky, že dál usedá ta komise, vztahy mezi Strahovem a Letnou jsou furt na ostří nože, takže když přibyde jedno jméno typu Rosa, Grygera, tak to stejně nezmění nic.

    Člověka jako Nezmar, nebo Straka z plzeňskýho hokeje potřebujeme jako sůl, ale musí k tomu mít všechny potřebné kompetence.

  • rabac12.11.2017 14:34reagovat

   Schick šel za penězi a pořád si myslí, že je moc dobrý fotbalista, přeju mu to, ale bude to mít moc těžké a bude muset hodně věcí přehodnotit, ve Spartě by za žádných okolností nezůstal, to si zde jen určití lidé namlouvají.Sparta mu nikdy nemohla dát to co chtěl a to je klub známého jména a peníze,peníze,peníze.S Trpišem se DK nedohodl , DK ho nejdříve chtěl ale když šel Libe výsledky dolů tak DK otočil Kotalík je opravdu v tomto nevině. Dvojice Trpiš a Nezmar by byla pro nás výhra po účinkování Stramy.

   • rabac12.11.2017 14:45reagovat

    Ještě k Strahovu, nejvíce problému bylo za Otavy, který bojoval o vliv s JH, spojil se s Svobodou a později ještě s Scasným, dnes by měl být klid, Kotalík se zatím choval k JH korektně to samé Strama a Svoboda se hodně stáhnul, myslím, že dnes závisí jen na JH jak moc se chce prosadit. Holoubek byla jeho práce, ten ho ovšem v zimě neposlechl a dopadl jak dopadl.

 • hráči

  Kezhman12.11.2017 7:55reagovat

  Kotalíka sice absolutně neuznávám, nicméně by mě jako majiteli bylo úplně u prdele, jestli je nenáviděnej mezi hráči, nebo ne. Co si kurva ti naši čutálisti vůbec dovolují? Pořád někoho odstřelují, někteří si dokonce vybírají trenéry, to jsme to dopracovali. Jak jsem neměl rád Chovance, tak teď bych ho na ně poslal. Jako jeden z mála měl autoritu, do toho jsme měli na hřišti vždycky alespoň dva řvouny, to pak vyhecuje všechny. Nebyl jsem Řepkovec ani Blažkovec, na druhou stranu my žádnýho magora na trávníku nemáme a pak to vypadá tak, že nikoho ani porážka nesere. To do háje nikdo nevidí, že někoho takovýho tým potřebuje? Rozhodně nás nespasí odplivávač Bořek, kterej po špatný nahrávce jen znechuceně zakroutí hlavou. Je potřeba člověk, co tě na trávníku zjebe, ale i pochválí, co pro tým a pro vítězství žije. Já se obávám, že nikdo takovej není a dlouho ani nebude. :( A pak se můžeme snažit, jak chceme.

  • Cipisek12.11.2017 9:38reagovat

   Největší hecíř byl Matušovič :D ...Ale teď vážně, máš recht - mně připadá, že spíš hráči nevědí ani jak se pořádně nabudit.Konec v EL-dobrý, budeme se soustředit na ligu.Titul nebude-dobrý, budeme se strachovat aspoň o 2.místo a vyhrajeme MOL-CUP.

   Pohár-vemte si to chachaři, nám už je to u prdele...

 • Velkej klobouček!

  wasek2611@centrum.cz12.11.2017 5:37reagovat

  http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/reprezentace/364052-ceska-sestnactka-roztocila-kolotoc-nemecko-porazila-4-0/?mobileRedirect=off&_ga=2.56646569.2030860428.1510326296-991049153.1472733902

   

   

  • Tyrrael12.11.2017 11:42reagovat

   Trenér Václav Kotal Smích

 • V kostce

  PohanACS12.11.2017 0:26reagovat

  Kotalik je nenavidenej na Sparte mezi hraci

  V kabine jsou skupinky.Jedinej Mavuba se snazi zapadnout(cesi ho maji radi).Zbytek cizincu nema absolutni zajem o spolupraci.Mavuba neni tlustej jen tak vypada

  A.S. je v pici ze jeho kone jsou na hovno.I na treninku a drbe si hlavu.

  Odchod Lafaty je z Kretovi hlavy.

  A.S. neumi stridat a hraci nechapou jeho stridani

  Rosa zranenej.Zrejme nebude na Jihlavu.Je ze situace nestastnej

  Zbytek tymu nerad hraje s M.Kadlecem.

  Treninky pod A.S. jsou velmi oblibene

  Kara nehraje protoze chtel odejit a nakonec z toho seslo.

   

  Od hrace co jako jeden z mala neco hraje(podle me)

  • SuperFrankie12.11.2017 1:27reagovat

   Lol, ty si prostě přepsal kus informací z rozhovoru co měl Vašek Kadlec v Overtime a doplnil to o snůšku lží.

   • Sranda Hejkal12.11.2017 1:38reagovat

    Dost věcí z toho je pravda...

    • SuperFrankie12.11.2017 9:13reagovat

     Však dost věcí je z toho rozhovoru ^^

   • PohanACS12.11.2017 1:48reagovat

    Ale hovno.

  • KRiSTiN12.11.2017 1:40reagovat

   Co udělat s ”manažerem”, vůči kterému jsou hráči i fanoušci? Podržet ho, myšlení DK.

  • FrantisekKoudelka12.11.2017 8:47reagovat

   Takto vylhany prispevek jsem dlouho nevidel Úsměv Úsměv Bud jsi z Plzne, nebo uplny blb, trpici bludy....Úsměv

   • Pouzar1112.11.2017 8:52reagovat

    Smích Problém je, že tu jeho nick byl o mnoho dříve než ty a nepamatuju si že by to byl troll Úsměv

   • waaw12.11.2017 12:45reagovat

    A ty si jako co?

  • xo12.11.2017 9:48reagovat

   +1

  • robertmlejnek12.11.2017 9:49reagovat

   +1

   • captain_obvious12.11.2017 10:39reagovat

    Nenápadný přelogování SmíchSmích

  • waaw12.11.2017 12:44reagovat

   Diky za info, naprosto to zapada do stavajici situace. Povazuju to za naprosto duveryhodne

  • drossd12.11.2017 14:24reagovat

   Máš velice dobré info! Ten plebs co to hejtuje, nic neví.....

 • te reprezentace - pěkná bída

  kilovolt11.11.2017 20:12reagovat

  proboha kdo je to ten Kliment?!Smích

  • trcmano11.11.2017 20:46reagovat

   Nejzajímavější na tom představení byl kotel Kataru, který se modlil 90 minut v kuse a ukázal nám jaká bude atmosféra na MS 2022.

   • M4rtin11.11.2017 22:50reagovat

    To jako for real, nebo si děláš srandu? :)

  • Květák7611.11.2017 21:52reagovat

   Jojo, byl to smutnej pohled. Celá repre je v řiti, nezáleží na klubové příslušnosti. Fantomas tam bere jen podle toho kolik mu nabídnou agenti.

 • Prosba

  Cipisek11.11.2017 16:17reagovat

  na admina zdejsiho fora, jde nejak zabanovat, zablokovat nebo zamezit pristup na zdejsi forum individuim z Plisnackeho podhoubi? Nikdo tu neni o jejich radoby vtipne glosy neni zvedavy.Dekuji ;)

57124 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha